>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [17]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Poświęciłem czas i obejrzałem 2 i 3 set spotkania Belga z Francuzem.
Te mecze to jakas farsa...oni sobie robią zwyczajnie jaja z ludzi... Simon ugrywa w 2 setach ledwo 3 gemy...Ci co wiedzą zarabiają na tym kokosy.
 
verno 731,8K

verno

Znawca - Hokej
bo myslisz ze grasz w sport? grasz w to samo w co w ruletke, nie ma tam czynnika czlowieka
Nieznam się dokładnie na tym ale tez wydaje mi się ze to czysty przypadek typu orzel albo reszka bezsensu wgl w to grac i typowo, nie chwaliłbym się ze gram w to ????
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Przeczucie mi mowi, ze Arevalo wygra 2,75 unibet
a ten Souza mnie zastanawia, co on zaczal grac, ze ma 88% wygranych po 1 serwisie jeszcze z tym Jungiem ????
⛔
haha kto ogladal tie breaka??
Falla przy 1-1 mial takiego volleya i wywalil, przy 4-3, Arevalo sie 2 razy rzucal na ziemie ???? bylo 5-3 dla Falli, potem 6-5 Falla i serwis MP
falla 9-7... bylo blisko przy tych 0-40... wczesniej..
admin czuwa, mozesz pisac i dawac typ to wtedy bedzie ok ????
Souza 2-0 1,44 bet365
ogarnal w tie breaku 7-3.. ✅
 
perek99 24K

perek99

Użytkownik
Nieznam się dokładnie na tym ale tez wydaje mi się ze to czysty przypadek typu orzel albo reszka bezsensu wgl w to grac i typowo, nie chwaliłbym się ze gram w to
raz dla zabawy puściłem za 5 zł ???? tak z ciekawości co to za szajs ????
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Z tego co przeczytałem przed chwilą to mecz trwał 80 minut. Ale więcej nie wiem - nie stawiałem i nie śledziłem w trakcie. To chyba nawet nie był jakiś oficjalny mecz?
A masz gdzies zrodlo tej informacji?? W 80 zablokowali zaklady i wycofali wszystko, a po chwili meczu juz nie bylo...
Dzieki za fatyge ;*
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Jak patrzyłem na stronie Tenerife czy w rozkładzie meczów Tenerife B to nie było dziś nic. Dopiero na twitterze znalazłem info a w komentarzach supportu bet 3 6 5 można wyczytać niejako potwierdzenie, że mecz trwał 80 minut (bo ludzie pisali, że nie wiedzieli i czy będą zwroty :p )
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
adam92 266

adam92

Użytkownik
Jak patrzyłem na stronie Tenerife czy w rozkładzie meczów Tenerife B to nie było dziś nic. Dopiero na twitterze znalazłem info a w komentarzach supportu bet 3 6 5 można wyczytać niejako potwierdzenie, że mecz trwał 80 minut (bo ludzie pisali, że nie wiedzieli i czy będą zwroty :p )
i co dadza wam zwrot ?
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
i co dadza wam zwrot ?
Ja nie wiem, nic tam nie grałem. Po fakcie z ciekawości sprawdziłem o co chodzi. Widziałem tylko, że ludzie na twitterze pisali do beta a on tam odsyłal ich do kontaktu telefonicznego lub indywidualnej pomocy.
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Laakso -1,5 1,6 unibet
to chyba lokata..
debel o 4:00 gonzalez/pavic na menendez/maytin, maytina nie kojarze, ale to lokata nr 2
no tak Hank jeszcze z nikim seta na challengerze nie ugral.. szkoda ze nie zaladowalem jeszcze mocniej :grin:

dobrze, ze nie gram nigdy juz przeciwko temu Krstinowi.. on jest kozakiem, taki walczak i co wyciaga, niesamowite.. ze wygra mecz po 4,00 bylo albo i lepiej, a z 5-3 na 5-6 wyciagnal, gosc jest niezly
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Laakso -1,5 1,6 unibet

to chyba lokata..

debel o 4:00 gonzalez/pavic na menendez/maytin, maytina nie kojarze, ale to lokata nr 2

no tak Hank jeszcze z nikim seta na challengerze nie ugral.. szkoda ze nie zaladowalem jeszcze mocniej :grin:


dobrze, ze nie gram nigdy juz przeciwko temu Krstinowi.. on jest kozakiem, taki walczak i co wyciaga, niesamowite.. ze wygra mecz po 4,00 bylo albo i lepiej, a z 5-3 na 5-6 wyciagnal, gosc jest niezly
Laakso lokata ✅

Gonzalez 1,7 bet365
kurde stream nie smiga, a ten gonzo jest w formie,

Krstina warto wziac i po te 1,4.. to taki walczak ze glowa mala
2 set pewnie wezmie
 
amadeuszmozart 522

amadeuszmozart

Użytkownik
Groth gra 1 gema juz dobre pare minut haha
nie on, dzisiaj on to wygra, ale takie bledy robi narazie ze glowa mala
1,66 jego win
4 dfy w 2 gemach juz zrobil
volleye takie psuje, jak mozna rakiete przelozyc to on sie cacka ????
wyszedl z 0-40 ????
Laakso lokata ✅
Gonzalez 1,7 bet365
kurde stream nie smiga, a ten gonzo jest w formie,
Krstina warto wziac i po te 1,4.. to taki walczak ze glowa mala ✅
2 set pewnie wezmie ✅ po 1,78 2 set i win po 1,57 elegancko
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Keys warto pograć. Amerykanka jeszcze serwisu nie straciła w tym turnieju. Kerber przeciętnie od AO. W maratonie 2.12
Sam typ bardzo dobry, oby mamba dobrze ustawiła celownik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom