>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [15]

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
ross/walsh to trzeba po 2,62 tankowac ! bet365
brazolki w koncu sie zatna nie sa w formie nie ma bata !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Bo Brojer zabija się sam na bloku, gdyby nie gwiazdorek Casey to pewni już odpadliby. Niemcy z Bocker na bloku, na pewno powalczą. Zależy wszystko od Fluggena. Dla mnie 50 na 50.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Walsh zaczyna wyglądać jakby się jej kontuzja odnowiła, bo po gadce z Ross, zaczęła April atakować częściej z drugiej piłki.
edit: jednak mi się tylko zdawało ????
edit: dadzą coś koło 1.57 na seta Bocker.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Panowie, dziś wieczorem mocny bet na Puchar Sześciu Narodów, Anglia zdradza symptomy LOKOMOTYWY, ale potrzebny jakiś bet do dubla. Pomoże ktoś?
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
widzę że coraz więcej specjalistów od plażówki szkoda że nie zdążyłem nic połapać a teraz nie ma co już zbierać, super że forum w tym kierunku się rozwija ???? )
ja od jakiegos czasu mocno ogladam i ucze sie ale takie kursy na hamerykanki no nie mozna bylo przejsc obojetnie :p
http://www.fotosik.pl/zdjecie/8d1b9c4c434e786a
Na 17 nie widze mistrzow swiata w pojedynku z wlochami. h2h nie gra ale widac, ze ranghieri z carambula maja patent na wielkiego holendra i starszego kolege. do tego forma nummerdora i varenhorsta poki co jest slaba. mecza sie szczegolnie starszy w przyjeciu i zagrywce, tak wiec nei wypada nic innego jak wbic we wloski duet i lubianego adriana carambule !
Ranghieri/Carambula @2,10 bet365
e: ps co do dyskusji ponizej to temat ten a dnb jest 3 razy lepszy. nie ma hejtow i szyderki. zawsze mozesz zapytac o wynik dany mecz i wsio co ci potrzebne a pisanie o dupie maryny to czcze gadanie. brawo dla administracji, ze rozwiazali ten problem ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Dobry typ zapodał rogerfede93, choć tutaj to pewnie TB nie wyjęty, bo Austrlijki to mają takie przestoje, że w jednym secie demolka, a potem nie przyjmują po 5 piłek z rzędu. Mimo wszystko powinny tam zaorać Buthe na przyjęciu. Clancy bije podobnie jak Ross na zagrywce, a Bawden ciężko zatrzymać z jej leworęcznym technicznym atakiem.
@ 1.80 bet365 lekko można wbijać bo to Australijki i stabilność to zaleta na pewno nie jest.
edit: H2H to akurat w plażówce gra, nauczony doświadczeniem. Są takie pary, że po prostu nie radzą sobie z czyjąś zagrywką czy blokiem. Takich przykładów jest mnóstwo. Co do Holendrów i Włochów to też mam podobne zdanie co patced, ale nie ruszam tego. Alex to jest kozak na bloku i tutaj Nummerdor z Kołkiem mogą się przjechać, do tego zagrywka Adriana. Nie gram tylko z dwóch powodów, cyrku odstawionego przez Włochów z Brylami. Poczekam sobie na live i zobaczę jak Carambula będzie sobie radził z Varenhorstem bo on z takimi ma zawsze problemy.
 
verno 734,2K

verno

Znawca - Hokej
Jako ze jest to temat typy live moim zdaniem powinni dac więcej luzu do rozmow bo wiadomo kazda pilka ma znaczenie i kazda opinia się przyda a często gesto upominają za rozmowy, akurat w tym temacie powinni pozwolić :p
Z reguły jest tak, że jak daje się ludziom zbyt dużo swobody, to od razu pojawiają się wulgaryzmy i obrażanie innych! //K@mil
Rozumiem ale wulgaryzmy i obrażanie moglyby być usowane a normalne rozmowy dotyczące meczu moglyby zostać fajna sprawa według mnie neiwiem jak inni ;) pozdrawiam
To nie jest DnTB. W tym temacie i tak jest relatywnie dużo swobody. //K@mil

@DObra pogadali wszystko jasne od usuniecia ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom