>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy na żywo - Dyskusja [11]

Status
Zamknięty.
P 1,8K

patced

Użytkownik
Kildegaard/Abell live bet 365 @4,33 ⛔
Para lepsza kursy pre 1,5 nie ma strema nie wiem co tam sie dzieje ale to plazowa...
e; mimo wiekszych kursow fatalny dzien. abelle odrobily 12-8...13-13...16-14....18-18....20-18...20-20....22-20
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Jak działa ten zakład 40pln na mecz arsenal-Barca? Prelive najlepiej postawić pewny zakład a live jakiś z większym ryzykiem czy na odwrót?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Kurs na over 0,5 gola Juve wynosi 1,50 przed meczem ... mnie to lekko szokuje.
Spodziewałem się kursu max 1,25 ...
Włosi na swoim boisku strzelili bramkę w ostatnich 11 meczach.
Zagram na live w około 10-15&#39; gola dla Juve. Kurs powinien podskoczyc na 1,60-1,65
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kurs na over 0,5 gola Juve wynosi 1,50 przed meczem ... mnie to lekko szokuje.
Spodziewałem się kursu max 1,25 ...
Włosi na swoim boisku strzelili bramkę w ostatnich 11 meczach.
Zagram na live w około 10-15&#39; gola dla Juve. Kurs powinien podskoczyc na 1,60-1,65
Strzelali ale komu? Przecież liga włoska to jest jedno wielkie dno a tutaj grają z najlepszą, obok Barcy, drużyna na świecie. Chociaż, też mi się wydaję że coś ukłują.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ramos z tego co widzę prowadził 6:0 3:0 z Carreno-Bustą i zrobiło się 0:2 w trzecim secie jak na razie. Pachnie Wam to czymś dziwnym? ????
Ja w tych promocjach przedmeczowych to zawsze prawie daje over 0,5 bramki w Bet365.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Inter, Roma, Ac Milan, Napoli, M.City, Sevilla, Viola. Czy to są takie ogórki ? Nie jestem przekonany ...
Myślę, że nie używajmy zwrotów typu liga włoska to wielkie dno. Dno to jest liga słowacka, a nie włoska. Moim prywatnym zdaniem balonik pt. &quot; Bayern &quot; jest lekko przepompowany...
 
master. 1K

master.

Użytkownik
Strzelali ale komu? Przecież liga włoska to jest jedno wielkie dno a tutaj grają z najlepszą, obok Barcy, drużyna na świecie. Chociaż, też mi się wydaję że coś ukłują.
Tyle że Bayer mimo dobrych wyników w 2016 to tak naprawde nie graja nic specjalnego. Obrona a atak to jak niebo i ziemia. Tracą bramki z takimi drużynami jak Darmstadt czy Augsburg, a jak to sie ma do Juventusu, który atak ma naprawde wyborny. Juve DNB @ 2.50 Zwrot
// Bukmacher :!: / Benek
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
yle że Bayer mimo dobrych wyników w 2016 to tak naprawde nie graja nic specjalnego.
Bayern to raz. Po dwa Bayern to taki Nole, niby nic nie gra, ale punkty/gole potrafią zdobywać potrafią w ważnych meczach. Zobaczysz różnicę w graniu dobrze, a w wygrywaniu.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Juve v Bayern
over 0,5 HT
@ 1.70 Unibet
(8&#39;)
Szmat czasu, kurs co najmniej dziwny choć gra Bayernu jest nie do oglądania w ostatnim czasie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szef10 216

szef10

Użytkownik
Juve - Bayern
Juve 0.0 w azjanie 2.75
Wrato tymbardziej po tych wzrostach kursów. Włosi dobra obrona a Bayern na wyjazdach nie jest taki mocny. Juve ukąsi ich z kontry
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom