>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [11]

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Narty alpejskie na żywo
Frida Hansdotter vs Nina Loeseth 1 @ 1.85 Bet365

Lekko do gry, bo trochę loteryjna ta konkurencja, ale Nina może gdzieś zaliczyć DNF
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
To wygląda ze strony Kyrgiosa jak jakiś trening, brak zaangażowania. Oby się Klizan nie podpalił w tum secie a będzie dobrze.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Nie ma kamer do meczu Olsztyna ? co tam sie wyprawia ???? ?
22-9 z Czewą, która trzy dni temu urywa 2 sety Skrze ^^^^^^^
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
To wygląda ze strony Kyrgiosa jak jakiś trening, brak zaangażowania. Oby się Klizan nie podpalił w tum secie a będzie dobrze.
Kyrgios szybciutkie gemy serwisowe, ale jak można traktować grę przeciwko Klizanowi ? Chłop się zagotuje, pójdzie jedna rakieta i przebookować bilecik trzeba będzie.
No ja 2 po @ 1.83 i @ 1.85 i 1 po @ 5.00
Value na młodą Vlhovą było, ale dzisiaj Holdener była w gazie niesamowitym
gdyby nie to że był drugi przejazd z drugiego toru to może by coś z tego było, a tak to DNF = +0,5 sek i odrób to ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Kyrgios za blisko ma do domu, żeby z farciarzem z Rotterdamu powalczyć. Szkoda
Co on w ogóle gra ???? ? Przecież kabarecik mały i szyderka się tu kroi. Przerwa między gemami gość idzie lyknie wody i czeka na pustym korcie. A o grze to nawet nie mówi bo ewidentnie cos odwala. Może szejkowie dali więcej za przergana ?
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Co on w ogóle gra ???? ? Przecież kabarecik mały i szyderka się tu kroi. Przerwa między gemami gość idzie lyknie wody i czeka na pustym korcie. A o grze to nawet nie mówi bo ewidentnie cos odwala. Może szejkowie dali więcej za przergana ?
Fragment rozmowy z Kyrgiosem po Marsylii
- Podróżowanie to piekło. To najgorsza strona mieszkania w Australii. Dotarcie do Europy zajmuje mi ponad 24 godziny. A ja nie chcę być tenisistą, który gra w każdym turnieju. Chcę jak najwięcej czasu spędzać w domu, nawet jeśli wiąże się to z tym, że droga w górę rankingu jest trudniejsza - tłumaczył.
- Nienawidzę tenisa. Nie cierpię rozgrywek i tenisowej szatni. Kiedy gram w tourze, chcę być w domu - dodał.
Coś jest na rzeczy, bo na pewno tak by nie grał łamiąc dwa razy Klizana. Zupełnie inne podejście do gry. Trudno ????
/edit: poza tym nie można brać Klizana na poważnie ????
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Mountfield - Mlada Boleslav over 3,5 1,65 Bet365 - 3j
Hokej ;)
e:
Iserlohn - Nurnberg ov 5,5 1,80 Bet365 - 2j
Dusseldorf - Augsburg ov 5,5 1,80 Bet365 - 2j
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Klizan 6,0 bet365 live ⛔
Mimo, ze klizan gra padline to australiczyk jakby mu sie nie chcialo. Ma totalnie wylane na ten mecz. Wygrywa bo Klizan zaczal ladowac sam durnowato w siatke. volue
e: klizan ^^^^^^^^^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom