>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na Żywo - Dyskusja [3]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Real Betis - Valencia CF
Real Betis następny gol @3.10 b365 ⛔ był gol, ale nieuznany. ;( minimalny spalony.
mecz po bramce się otworzył. Widać więcej sytuacji, a Valencia ma mnóstwo kartek i za chwilę może być tak, że goście będą grać w 10. Nawet bez tego gospodarze tworzą sobie sytuacje i jest szansa, że zaraz coś dorzucą. Goście jak widać grają tak, by wyrzucić trenera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
oxi64 674

oxi64

Użytkownik
Skra pomału się ogarnia po masakrze w pierwszym secie, i kurs @5,00 ✅ to ciut za dużo i gram to za 5 dyszek.

PS. pisałem posta przy stanie 7-9
Bardzo dobry mecz ???? ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Chciałbym zapytać, czy orientuje się ktoś po jakim kursie Marathon przelicza PLN na EUR ?
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Chelsea więcej rożnych +2 @3.20 Bet365
Polecam! ja pobrałem jeszcze wcześniej linie +6 i +7. Jeśli gola nie strzelą to linie powinni zrobić a po takim kursie warto ????
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Celta - Sevilla (0:1) 45&#39;
Celta strzeli 1,55 w Unibet

- Sevilla gra w dziesiatke
- Celta przegrywa, więc nie maja za duzo do stracenia
- przewaga własnego stadionu i chec rewanzu za 4:0 w pucharze sprzed kilku dni
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Chelsea więcej rożnych +2 @3.20 Bet365
Polecam! ja pobrałem jeszcze wcześniej linie +6 i +7. Jeśli gola nie strzelą to linie powinni zrobić a po takim kursie warto ????
✅✅ chelsea dopiero rusza jak przegrywa... zamiast tak od początku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Anadolu v Galatasaray ledwo 2 pkt odrobione, Galata zza łuku za dobrze
Anadolu mecz @ 3.65
Bet365

lekko, -9 przed 4Q. Da się odrobić, nie takie comeback się działy
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Bellucci 2 set 1,70 :!: Bet365
⛔ Niezła beka, Bellucci z 3-1 w TB przestał grać
Gram na tego Brazola, 1,66@ Jest dużo lepszy w tym meczu i TB tego nie zmienia, Burgos w tym meczu jeszcze brejka nawet nie miał, Bellucci powinien wygrać
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bellucci 2 set 1,70 :!: Bet365
⛔ Niezła beka, Bellucci z 3-1 w TB przestał grać
Gram na tego Brazola, 1,66@ Jest dużo lepszy w tym meczu i TB tego nie zmienia, Burgos w tym meczu jeszcze brejka nawet nie miał, Bellucci powinien wygrać
Właśnie przełamał Bellucciego. Daj spokój ten Estrella w Quito gra na jakimś Kolumbiijskim koksie. Facet jest na razie nie do zajechania licząc występy od tamtego roku gdzie wygrał.
Polecam oglądać ten mecz.
Typ na sucho - w meczu ⚽ Realu under 2,5 2,00 ⛔ Bet365. 20 minuta i nadal jest 0:0, przed meczem było grubo ponad 2,75 na over bramkowy. Tak przyjrzałem się przed meczem H2H i chyba oba kluby wymieniają się underami/overami co sezon. To tylko moje spekulacje więc spokojnie. ;)
Wynik: 1:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom