>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na Żywo - Dyskusja [3]

Status
Zamknięty.
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Dzisiaj zaczynamy dzień play-offami u młodzieżowców.
Narazie bez jakiegokolwiek rożnego, także próbuję ten zakład.
Liga młodzieżowa UEFA
Ajax U19 - Sevilla U19
Powyzej 1.5 rogów HT @ 1,975 Bet365 ✅
39&#39; i pierwszy korner dla Ajaxu, chwilę wcześniej róg w drugą stronę

Transmisję macie w nSport, jak chcecie podejrzeć coś.
Dzieje się sporo, skrzydła funkcjonują naprawdę dobrze u gospodarzy, Sevilla niemrawa z przodu, do tego Ajax na fali - wygrywa. Kurs niezbyt imponujący, ale w moim mniemaniu względnie pewny.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Bagieta lepiej rzemieślniczy niż Gofę już tyle czasu....5:4* a to oznacza, że teraz jest dobra okazja na pierwszy break dla Belga
jednak jeszcze za wcześnie
No i przy 6-5 już się dało, byle tylko teraz nie stracić w jakiś głupi sposób podania i Belg to weźmie bo Bagieta długodystansowcem nie jest.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
No i Belg juz powinien dokonczyc dzielo, ja jednak jeden zaklad zamykam zeby nie miec ewentualnie strat jak mu cos odwali.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
No i Belg juz powinien dokonczyc dzielo, ja jednak jeden zaklad zamykam zeby nie miec ewentualnie strat jak mu cos odwali.
Sam komentator mówił, że Bagieta to taki tenisistka, który jak nie wygra 2-0 to przegra 1-2. Goffin się rozegrał, rozrzuca Marcosa i dopóki ten będzie serwował to mecz będzie równy. Jak coś nie pójdzie to Goffin 6-3 ogarnie ????
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Sam komentator mówił, że Bagieta to taki tenisistka, który jak nie wygra 2-0 to przegra 1-2. Goffin się rozegrał, rozrzuca Marcosa i dopóki ten będzie serwował to mecz będzie równy. Jak coś nie pójdzie to Goffin 6-3 ogarnie ????
Wiem, wiem bo ogladam. Ale Cypryjczyk dzis takie cuda wyczynia ze wole miec zabezpieczenie.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie wiem jak nazwac to co sie wydarzylo w meczu Goffina, ale w takich momentach odechciewa sie bawic w bukmacherke.
 
spoxsik 305

spoxsik

Użytkownik
ile tam było 5-2 ? :-| kontuzja mozgu level hard 5-2...5-7
tak, ostatnia akcja swietna no ale jednak wtopił dobrze że pograłem w swoim temacie +5,5 wiec jestem na zero ale po przebiegu meczu nie sądziłem że przegra.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Załamujecie się, że Goffin dał ciała z 5:2 w tie-breaku, a kilka gemów wcześniej Goffin wybronił się z 0:40 broniąc 5 BP. Więc wyszło na zero, sprawiedliwie. Limit szczęścia/pecha 50% na 50%. ;) Trochę więcej obiektywizmu kochani.
Mecz był wyrównany, value było na Baghdatis, teraz jest już H2H 1:4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f152/atp-tour-memphis-buenos-aires-rotterdam-08-02-14-02-2016-a-129274-2.html#post5934220

Mecz niedługo startuje, ale kurs pre bardzo ciekawy. Można próbować coś odczekać i spróbować na live. Więcej o tym pojedynku w dziale w linku powyżej.

Muller/Zimonjic-De Bakker/Haase
Muller/Zimonjic 2.21 1xbet
O panie, ale żeś kurs ładny złapał. W porównaniu z tym co ja brałem to niebo a ziemia - 1,89... Ale spodziewałem się spadków prędzej a nie wzrostów a tu taka niespodzianka :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom