>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Jabolauskasa

jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Spróbujmy jeszcze raz zagrać karnego tym razem w Anglii. Nie patrzyłem w statystki ale kojarzy mi się, ze jak sędziuje pan Michael Oliver to dosyć często pokazuje na wapno.
Everton- West Ham
Karny w meczu
WH kurs 4.33
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Spróbujmy jeszcze raz zagrać karnego tym razem w Anglii. Nie patrzyłem w statystki ale kojarzy mi się, ze jak sędziuje pan Michael Oliver to dosyć często pokazuje na wapno.
Everton- West Ham
Karny w meczu
WH kurs 4.33
No i pokazał nawet dwa razy. Bet siedzi.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Jakiś becik na szybko bo dopiero wstałem po pracy. Liga bułgarska i według mnie spory kurs na BTS a przy okazji jest faworyt. Mecz Vereya-Ludogorets. Gospodarze powinni coś ukłuć jeśli maja ambicje a Ludo jako faworyt powinni strzelic dwa może trzy gole. Oczywiście to nie jest żadna analiza tylko mój tok myślenia a wiec....
Vereya-Ludogorets
BTS i over 2,5 gola
WH kurs 3.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Jakiś becik na szybko bo dopiero wstałem po pracy. Liga bułgarska i według mnie spory kurs na BTS a przy okazji jest faworyt. Mecz Vereya-Ludogorets. Gospodarze powinni coś ukłuć jeśli maja ambicje a Ludo jako faworyt powinni strzelic dwa może trzy gole. Oczywiście to nie jest żadna analiza tylko mój tok myślenia a wiec....
Vereya-Ludogorets
BTS i over 2,5 gola
WH kurs 3.25
Weszło 2-1
Tem mecz to idealny przykład na to jak ja lubię grać. Ambicja i wyrównanie sił w futbolu powodują , ze lubię brać BTSy i OVERy. Tak jak pisałem był faworyt, który POWINIEN strzelić dwa gole ale nie strzelił i bet na faworyta poszedłby się ........ pewnie niektórzy graliby nawet handi i wtopa. Ja wole przegrać swoje £10 grając wyższy kurs niż grać 1x2 po śmiesznym 1.5 na faworyta i wtopa. No ale ja jestem amator i tak właśnie gram tylko £10 na bet. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w swoich typach.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Za chwile wychodzę do pracy i podaje typ, który zagrałem absolutnie for fun i wysoki kurs No i żeby czas szybciej w pracy zleciał hihi.
Puchar Włoch
Genoa-Crotone
Crotone over1,5 gola!!!!!!
WH kurs 4
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Znowu trochę szaleństwa. Mecz za 5 minut.
Tadjenant-Biskra
BTS i over 2,5
WH kurs 3.6
Sprawa załatwiona do przerwy...wow 2-1
Ciąg dalszy szaleństwa
18.00 Saoura-Harrach
BTS i over 2,5
WH kurs 3.4
18.30 Roma-Spal
Karny w meczu
WH kurs 3.75
Typy ryzykowne, grane trochę na sile ale.......może się uda. Powodzenia
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Na szybko bo całkiem dobrze idzie.....
Porto-Benfica
Karny w meczu
WH kurs 3.75
Sprawa załatwiona do przerwy...wow 2-1
Ciąg dalszy szaleństwa
18.00 Saoura-Harrach
BTS i over 2,5
WH kurs 3.4
18.30 Roma-Spal
Karny w meczu
WH kurs 3.75
Typy ryzykowne, grane trochę na sile ale.......może się uda. Powodzenia
Pierwszy mecz w plecy ale karny znowu siedzi.....
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Tym razem zaglądamy do Czarnogóry. Mecz o 13.00.
Ryzyko spore ale lubię grać takie mecze. Ja nie ryzykuje wielkiej kasy wiec mogę sobie pozwolić na takie hobby;););)
Sutjeska-Decic ja gram BTS w WH kurs 3. Kluczem według mnie jest gol gości bo jeśli on wpadnie to powinno wejść tez BTS i over 2,5 po kursie 3.75 No i również BTS i bez remisu po kursie 4.
Powodzenia
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
W Bułgarii o godzinie 16.30 odbędzie się mecz Levski-Pirin. WH wystawił kurs 4 na BTS!!!!!! Według mnie to przesada no ale pewnie jestem naiwny. Mimo wszystko próbuje nawet BTS i over 2,5 gola po kursie 4.75!!!!
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Tym razem zaglądamy do Czarnogóry. Mecz o 13.00.
Ryzyko spore ale lubię grać takie mecze. Ja nie ryzykuje wielkiej kasy wiec mogę sobie pozwolić na takie hobby;););)
Sutjeska-Decic ja gram BTS w WH kurs 3. Kluczem według mnie jest gol gości bo jeśli on wpadnie to powinno wejść tez BTS i over 2,5 po kursie 3.75 No i również BTS i bez remisu po kursie 4.
Powodzenia
Niestety nie udało się 3-0
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Szaleństwa ciąg dalszy........
15.00
Etoile Sahel-Ben Guerdane
BTS i over 2,5
WH kurs 3.6
......i jeszcze jeden meczyk
16.00
Buducnost-Sutjeska
BTS i over 2,5
WH kurs 3.5
 
Do góry Bottom