>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Jabolauskasa

jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Spróbujmy jeszcze raz zagrać karnego tym razem w Anglii. Nie patrzyłem w statystki ale kojarzy mi się, ze jak sędziuje pan Michael Oliver to dosyć często pokazuje na wapno.
Everton- West Ham
Karny w meczu
WH kurs 4.33
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Spróbujmy jeszcze raz zagrać karnego tym razem w Anglii. Nie patrzyłem w statystki ale kojarzy mi się, ze jak sędziuje pan Michael Oliver to dosyć często pokazuje na wapno.
Everton- West Ham
Karny w meczu
WH kurs 4.33
No i pokazał nawet dwa razy. Bet siedzi.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Jakiś becik na szybko bo dopiero wstałem po pracy. Liga bułgarska i według mnie spory kurs na BTS a przy okazji jest faworyt. Mecz Vereya-Ludogorets. Gospodarze powinni coś ukłuć jeśli maja ambicje a Ludo jako faworyt powinni strzelic dwa może trzy gole. Oczywiście to nie jest żadna analiza tylko mój tok myślenia a wiec....
Vereya-Ludogorets
BTS i over 2,5 gola
WH kurs 3.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Jakiś becik na szybko bo dopiero wstałem po pracy. Liga bułgarska i według mnie spory kurs na BTS a przy okazji jest faworyt. Mecz Vereya-Ludogorets. Gospodarze powinni coś ukłuć jeśli maja ambicje a Ludo jako faworyt powinni strzelic dwa może trzy gole. Oczywiście to nie jest żadna analiza tylko mój tok myślenia a wiec....
Vereya-Ludogorets
BTS i over 2,5 gola
WH kurs 3.25
Weszło 2-1
Tem mecz to idealny przykład na to jak ja lubię grać. Ambicja i wyrównanie sił w futbolu powodują , ze lubię brać BTSy i OVERy. Tak jak pisałem był faworyt, który POWINIEN strzelić dwa gole ale nie strzelił i bet na faworyta poszedłby się ........ pewnie niektórzy graliby nawet handi i wtopa. Ja wole przegrać swoje £10 grając wyższy kurs niż grać 1x2 po śmiesznym 1.5 na faworyta i wtopa. No ale ja jestem amator i tak właśnie gram tylko £10 na bet. Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w swoich typach.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Za chwile wychodzę do pracy i podaje typ, który zagrałem absolutnie for fun i wysoki kurs No i żeby czas szybciej w pracy zleciał hihi.
Puchar Włoch
Genoa-Crotone
Crotone over1,5 gola!!!!!!
WH kurs 4
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Znowu trochę szaleństwa. Mecz za 5 minut.
Tadjenant-Biskra
BTS i over 2,5
WH kurs 3.6
Sprawa załatwiona do przerwy...wow 2-1
Ciąg dalszy szaleństwa
18.00 Saoura-Harrach
BTS i over 2,5
WH kurs 3.4
18.30 Roma-Spal
Karny w meczu
WH kurs 3.75
Typy ryzykowne, grane trochę na sile ale.......może się uda. Powodzenia
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Na szybko bo całkiem dobrze idzie.....
Porto-Benfica
Karny w meczu
WH kurs 3.75
Sprawa załatwiona do przerwy...wow 2-1
Ciąg dalszy szaleństwa
18.00 Saoura-Harrach
BTS i over 2,5
WH kurs 3.4
18.30 Roma-Spal
Karny w meczu
WH kurs 3.75
Typy ryzykowne, grane trochę na sile ale.......może się uda. Powodzenia
Pierwszy mecz w plecy ale karny znowu siedzi.....
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Tym razem zaglądamy do Czarnogóry. Mecz o 13.00.
Ryzyko spore ale lubię grać takie mecze. Ja nie ryzykuje wielkiej kasy wiec mogę sobie pozwolić na takie hobby;););)
Sutjeska-Decic ja gram BTS w WH kurs 3. Kluczem według mnie jest gol gości bo jeśli on wpadnie to powinno wejść tez BTS i over 2,5 po kursie 3.75 No i również BTS i bez remisu po kursie 4.
Powodzenia
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
W Bułgarii o godzinie 16.30 odbędzie się mecz Levski-Pirin. WH wystawił kurs 4 na BTS!!!!!! Według mnie to przesada no ale pewnie jestem naiwny. Mimo wszystko próbuje nawet BTS i over 2,5 gola po kursie 4.75!!!!
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Tym razem zaglądamy do Czarnogóry. Mecz o 13.00.
Ryzyko spore ale lubię grać takie mecze. Ja nie ryzykuje wielkiej kasy wiec mogę sobie pozwolić na takie hobby;););)
Sutjeska-Decic ja gram BTS w WH kurs 3. Kluczem według mnie jest gol gości bo jeśli on wpadnie to powinno wejść tez BTS i over 2,5 po kursie 3.75 No i również BTS i bez remisu po kursie 4.
Powodzenia
Niestety nie udało się 3-0
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Szaleństwa ciąg dalszy........
15.00
Etoile Sahel-Ben Guerdane
BTS i over 2,5
WH kurs 3.6
......i jeszcze jeden meczyk
16.00
Buducnost-Sutjeska
BTS i over 2,5
WH kurs 3.5
 
Do góry Bottom