>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy grajac systemem LAY betfair

F 72

filip11

Użytkownik
Już właściwie weszło ;)

Muszę skombinować kasę i wpłacić na betfair i grać tym samym sposobem, bo widzę, że jest dość dobry. Zdarzyło ci się już przegrać? Tyle, że będzie to troszkę mniejsza sumka.
 
Y 32

yavor

Użytkownik
napiszcie o co kaman z tym graniem. nie spotkalem sie jeszcze z takim sposobem. rozumiem, ze polega to na tym, aby nie trafic w prawidlowe rozwiazanie zdarzenia? ale skad tak male wygrane? przy stawce 200 eurasow do wyciagniecia jest zaledwie 5 przy trzech pozycjach na kuponie?
 
S 2

sebcio89

Użytkownik
Też obserwuję ten temat i dodam od siebie, że wpłacając małą sumkę nieźle się ryzykuje. Sam gram tym sposobem od kilku dni, zaczynałem od 21 euro, teraz mam na koncie 46 euro. Kilka razy jednak cudem udało mi się wygrać, wczoraj np. postawiłem na wygraną Borussia Dortmund (czyli że nie przegra) z Hoffenheim i remis w meczu Wolfsburg z Nurnberg. Jak wiadomo Borussia przegrała a w tym drugim meczu bramkę na 2:1 strzelono dopiero w 93 minucie meczu.... ryzykowałem ponad 40 euro. Pozdrawiam a C.suarez życzę tyle samo szczęścia w tym systemie:)
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
napiszcie o co kaman z tym graniem. nie spotkalem sie jeszcze z takim sposobem. rozumiem, ze polega to na tym, aby nie trafic w prawidlowe rozwiazanie zdarzenia? ale skad tak male wygrane? przy stawce 200 eurasow do wyciagniecia jest zaledwie 5 przy trzech pozycjach na kuponie?
jest to system multi LAY na betfair robisz np tasme stawiasz ze kupon nie wejdzie. Co do wygranych to jest tylko sam zysk + stawka jeszcze do tego
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Już właściwie weszło ;)
Muszę skombinować kasę i wpłacić na betfair i grać tym samym sposobem, bo widzę, że jest dość dobry. Zdarzyło ci się już przegrać? Tyle, że będzie to troszkę mniejsza sumka.
nie zdarzyło mi sie . Dodam ze gram tym systemem od stycznia. w tym miesiącu troche ryzykuje bo np wczoraj w 2 bundeslidze dałem dwa remisy i były 2 remisy ale do tego dodałem turcje typ 2 a był remis
 
Y 32

yavor

Użytkownik
8 kupon

Levante - Mallorca typ x
osasuna - santander typ x
real sociedad typ 1

stawka 200€

zysk 8€
czyli w tym przypadku stawiasz 3 zdarzenia na 1 kuponie, stawka 200, ewentualna wygrana 208? to jakie jest ako? 1.04? mozesz wrzucic jakiego screena z zakladu?
jakie musza byc wyniki tych meczy, aby wygrac, a jakie aby przegrac? chodzi mi o konkretne przyklady.
 
Do góry Bottom