>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy grajac systemem LAY betfair

C 6

c.suarez

Użytkownik
11 kupon
Wołga Nyzhnyi Novgorod - Tomsk Typ x
Ethnikos Asteras v Panetolikos Typ x
Kaliakra - Lokomotiw Sofia Typ x
stawka 210
zysk 5€
 
M 46

metalista

Użytkownik
Ciekawy temat - również zaglądam, bo lubię czytać co tam ludzie kombinują na giełdzie. Póki co bardzo dobrze ci idzie - niezła selekcja zdarzeń i masa szczęścia.
Posiadasz jakiś plan awaryjny w razie porażki? Na razie twoje granie określiłbym jako dutching, czyli unikanie danego wyniku. Sam swego czasu grałem w ten sposób na Cs-ach, ale przerzuciłem się na bezpieczniejszy trading.
Ja doradzałbym ci gdy nazbierasz większy bankroll przerzucenie się na trading, bo szczęście kiedyś się skończy.
Pozdrawiam
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Ciekawy temat - również zaglądam, bo lubię czytać co tam ludzie kombinują na giełdzie. Póki co bardzo dobrze ci idzie - niezła selekcja zdarzeń i masa szczęścia.
Posiadasz jakiś plan awaryjny w razie porażki? Na razie twoje granie określiłbym jako dutching, czyli unikanie danego wyniku. Sam swego czasu grałem w ten sposób na Cs-ach, ale przerzuciłem się na bezpieczniejszy trading.
Ja doradzałbym ci gdy nazbierasz większy bankroll przerzucenie się na trading, bo szczęście kiedyś się skończy.
Pozdrawiam
tak mam plan awaryjny w razie porażki ponieważ już gram tym systemem 3 miesiąc zysk z stycznia wyniósł 250€ w lutym 220€
także nawet gdybym teraz wtopił i tak jestem do przodu i dalej gram nie zamierzam rezygnować wiem każdy mówi szczęście kiedyś sie skończy. Ale wcale to szczęscie nie musi się skończyć bo trudno trafic 3 remisy tak jak mówię w tej chwili juz i tak jestem na plus jedynie gdybym przegrał to szkoda mojego czasu co i tak mam mało ale to juz wtedy trudno.
ps jesli chodzi o trading to też myslałem o tym i kto wie w tym miesiącu jak widać dużo ryzykuje poprzednie miesiące stawiałem kilka meczy kursy od 1,5 do 2,5 i np z 8 meczy zawsze było tak że minimum 2-3 mecze nie wchodziły raz mi się tak wydarzyło w tych 2 miesiącach że 1 mecz tylko nie wszedł ale wtedy miałem tylko 5 meczy i ako było 38 także zaryzykowałem by miec większy zysk .
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
Boston @ New Jersey typ 2
Oklahoma City @ Washington typ 2
San Jose Sharks @ Chicago Blackhawks typ - San Jose +1.5
stawka 185€
zysk 3€
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
New York @ Indiana typ 2
Milwaukee @ Atlanta typ 1
Atlanta Thrashers @ New Jersey Devils(z dogrywką) typ 1
Dallas @ Portland typ 2
stawka 190€
zysk 3€
 
V 256

vernix

Użytkownik
PSG - Benfica typ x
Sp. Moscow - Ajax typ x
zenit - twente typ x

stawka 248€

zysk 4€
Dzisiaj dość ryzykowne typy dałeś. Benfice do szczęścia wystarczy remis, podobnie Spartakowi. Poprzednie mecze tych drużyn były bardzo wyrównane. Zenit musi gonić wynik, Twente może grać na remis. Mimo wszystko powodzenia ????
 
F 72

filip11

Użytkownik
Jednak w którymś powinien paść remis mimo iż mecze faktycznie bardzo wyrównane i wygląda jakbyś już odpuścił sobie dobieranie jak najlepszych zdarzeń do kuponu lay, aby do minimum zmniejszyć ryzyko, bo wiesz że w razie przegranej i tak już jesteś na plus i grasz już &quot;bardziej lajtowo&quot; chyba każdy tak ma. Ja od dzisiaj zaczynam grę tym sposobem z kapitałem 50 euro, więc na ako 10-15. Życzę ci powodzenia (ale nie dziękuj).
 
C 6

c.suarez

Użytkownik
filip11 ja ci również zycze powo. Jeśli chodzi o ryzyko to co bym nie obstawił i tak bedzie ryzykiem iz padną 3 remisy. Gram do końca tego miesiąca by dobić do ok 400-500€ i zaczynam gre Tradingiem. Wczoraj trochę siedziałem i czytałem o co chodzi z tym systemem bo sam do końca nie wiedziałem ale już w 100% pojąłem o co chodzi itp. Powiem tak Trading bardziej bezpieczniejsza gra niz granie Multi na Lay. Nie powiem jestem już na bardzo dużym plusie po 3 miesiącach ale na dłuższą metę chyba nie da się cały czas wygrywać. A trading już co innego można być stratnym ale nie całą kase także przechodzę po tym miesiącu na inny system
 
Do góry Bottom