>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.08.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester - Sunderland
Typ: X2

Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Bardzo kibicowałem w tamtym sezonie drużynie Leicester ze względu na ich częsty over 2,5, jednak w tym meczu nie mogę na nich postawić. Z klubu odeszła najważniejsza osoba - trener Nigel Pearson, który zdołał wyciągnąć klub z samego dna i zanotować najlepsza końcówkę sezonu w porównaniu do innych drużyn (chyba tylko MC miała równie dobrą), a zastępuje go utytułowany Włoch Claudio Ranieri, który prowadził m.in. Chelsea Londyn w latach 2000-2004. Dodatkowo z klubem pożegnał się Esteban Cambiasso - chyba najbardziej rozpoznawalny ich piłkarz, drugi najlepszy strzelec zespołu, Mathhew Upson, Paul Gallagher i Adam Smith. Fakt faktem przybyli na ich miejsce za 7,5 miliona Okazaki z Mainz, Robert Huth czy Christian Fuchs, jednak powątpiewam żeby z nimi Leicester walczył o coś więcej niż o utrzymanie. Jeśli chodzi o Sunderland, to ten stracił tylko Connora Wickhama na rzecz Crystal Palace (9 milionów), ale za to przyszli tu tacy zawodnicy jak
Jeremain Lens za 8,5 mln z Dynama Kijów, Younes Kaboul za 3 mln z Tottenhamu, Adam Matthews za 2 mln z Celtic i Sebastian Coates za 1,96 mln z Liverpoolu. Można więc powiedzieć, że Sunderland ma trochę lepszą sytuację kadrową. Co więcej H2H jest na korzyść Sunderlandu - 2 zwycięstwa Leicesteru 2 remisy i 5 zwycięstw Sunderlandu. Bez problemu można zauważyć, że Leicester im &quot;siedzi&quot;. Ogólnie to nie spodziewam się gradu goli. Wydaje mi się, że najbardziej prawdopodobny wynik to 0:0 po bardzo nudnym meczu.
⛔ 100
 
juwen 230

juwen

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Kitzbuhel 2015
Godzina: 13:00
Spotkanie: P. Kohlschreiber - P-H. Mathieu
Typ: DW 2:0
Kurs: 1.72
Bukmacher: bet365
Analiza:
Różnica klas obu tenisistów jest bardzo duża, co zresztą doskonale widać po kursach na finał. Jednak to, że kursami nie wolno się sugerować pokazał wczoraj Mathieu, kiedy dość pewnie rozprawił się z wariującym na korcie Almagro. Dziś nie wróżę mu jednak wielkich szans - PHM, w przeciwieństwie do Kohlschreibera, dysponuje bardzo przeciętnym podaniem, przez co przełamanie go nie jest jakimś wielkim wyczynem, a dodatkowo kiepsko radzi sobie z presją - zarówno w meczach z Almagro czy Delbonisem, w momencie kiedy miał już &#39;wygrany&#39; mecz, zaczął tracić swoje gemy serwisowe i choć ostatecznie oba mecze wygrywał, to jego tenis przypominał wówczas bardziej WTA niż ATP.
Kolba z kolei ma za sobą bardzo udany turniej, jedynego seta stracił tylko w 1/16 (wiadomo, przetarcie), a potem zdeklasował Girlado (6:0, 6:2), pięknie odrobił straty z 1 seta i nie dał szans w drugim w starciu z Fogninim, a wczoraj mając trochę szczęścia w tiebreaku pokonał 6:0, 7:6 Thiema. Handicap gemowy w postaci -4.5 w stronę Kohliego również prawdopodobny. Powodzenia!
⛔ 100
 
johnywalker 53

johnywalker

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
Typ: 1
Kurs: 2
Bukmacher: bet365

Analiza
:
Witam serdecznie! Lig do wyboru dużo jednak skupiłem się na naszym podwórku a konkretniej w/w meczu. Nie przewiduję tutaj żadnych &quot;komplikacji&quot;, stawiam na Stomil. Na początek kilka faktów. Grali ze sobą 2 razy w ostatnim czasie w lidze pod koniec sezonu wynik 2:2 oraz w pucharze i 2:0 dla gospodarzy. W pierwszej kolejce przegrana Sandecji 0:1, Stomil wygrał 1:0. Ekipie z Sącza nie idzie najlepiej, rok temu ledwo się utrzymali i pierwszy mecz tego sezonu pokazał dobitnie że nie wiele się chyba zmieni, do tego dezorganizacja klubowa. Myślę że po tym kursie warto tak zagrać.
Pozdrawiam.

PAMIĘTAJ GRASZ NA WŁASNE RYZYKO JA TYLKO PROPONUJĘ TYP.


⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United – Tottenham
Typ: over 3.5
Kurs: 3.15
Buk: unibet
Godz. 13:45
Analiza:
Nowy sezon angielskiej Premier League rozpoczynamy od mocnego uderzenia na Old Trafford „Czerwone Diabły” będą podejmować „Koguty”. W ekipie gospodarzy dużo ruchów transferowych szczególnie druga linia bardzo wzmocniona Schneiderlin, Schweinsteiger, Depay plus pracy obrońca Darmian to najważniejsze transfery a na tym jeszcze nie koniec. Po powrocie do Ligi Mistrzów cele na ten sezon są znacznie wyższe w tym mistrzostwo kraju. Personalnie ten skład ma na tyle jakości teraz najważniejsza kwestia to zgranie tego zespołu a patrząc na początek poprzedniego sezonu gdzie też trzeba było to układać to może być dziś problem z płynnością. Ofensywnie moim zdaniem ten zespół ma duży potencjał – zawsze waleczny Rooney, Mata odzyskujący formę nowy nabytek Depay to szybkość i technika no i wspomniana druga linia bardzo w tej chwili kreatywna. Defensywa trzeba przyznać będzie potrzebowała czasu by osiągnąć wysoki poziom, przyjście Darmiana rozwiązuje problem na prawej stronie, przesunięcie Blinda do defensywy da lepsze wyprowadzanie piłki ale przy silnych napastnikach w Premier League będzie problem z kryciem. Tottenham będzie opierał się na tym składzie co przed rokiem, jedynym nowym nabytkiem który zagra od początku to Alderweireld nowy stoper zespołu. Na pewno jakościowa poprawi to defensywę ale dalej będzie to ich pięta Achillesowa. Ofensywa to samo ustawienie rewelacyjny Kane który widać że cały czas się rozwija i jest w formie, pomagać mu będą Lamela odbudowujący swoją pozycję, szybki potrafiący świetnie uderzyć Chadli, Eriksen dogrywający świetne piłki i potrafiący równie świetnie uderzyć z wolnego. Tottenham dobrze wyglądała na turnieju Audii Cup gdzie przegrał z Realem Madryt oraz wygrała z AC Milan. Początek sezonu obie ekipy będą chcieli wystartować z kompletem punktów by pokazać swoją siłę a ta na pewno jest w ofensywie. Defensywa będzie dla nich dalej zagadką tym bardziej że mamy nowe pary stoperów w obu ekipach oraz dziś po jednej i drugiej stronie zbraknie bramkarzy Llorisa oraz De Gea a w poprzednim sezonie nie raz ratowali swoje ekipy z opresji.
⛔ 100
 
jak.to 3

jak.to

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Manchester United – Tottenham
Typ: under 0.5 1&#39;st half
Kurs: 3.25
Buk: bet365
Godz. 13:45
Analiza:
Choć w sezonie bym tak nie zagrał to na jego starcie, gdzie mamy 1&#39;szą kolejkę jak najbardziej. Oba zespoły są usposobione ofensywnie, ale strzelanie to ja widzę szczerze mówiąc w drugiej połowie a sam wynik upatruję co najwyżej z dwoma bramkami, więc polecam również under 2.5 po kursie 2.0. Czemu? Nie ma głównych bramkarzy w obu ekipach, ale to dla mnie znak, że obrona będzie się musiała spinać. Jest to dobry mecz między dwoma przodującymi ekipami i na starcie sezonu nikt bramki stracić nie będzie chciał, bo tak MU przeciwko Kogutom, jak i Kogutom przeciwko MU byłoby ciężko odrabiać straty. Wychodzę więc z założenia, że pierwsza połowa poza kilkoma sytuacjami będzie &quot;rozgrzewką&quot; przed drugą częścią, gdzie bramki już zobaczymy.
A jak będzie? Polecam oglądać ????
⛔ 100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 13:45
Spotkanie: Manchester United - Tottenham
Typ: Rooney strzeli bramkę
Kurs: 1,91
Bukmacher: william hill
Analiza: Rooneyjest najwieksza gwiazda United co nie ulega watpliwosci i dzisiaj mam nadzieje, ze sie o tym przekonamy. Lubi strzelac przeciwko Tottenhamowi, mecze inauguracyjne rowniez mu dobrze leżą, wykonuje rzuty karne - te fakty powinny swiadczyc o prawdopodobienstwie zdobycia przez niego gola. Poza tym zna realia PL, wielokrotnie wystepował przeciwko Spursom. Cała drużyna powinna grać na niego, zawsze aktywny w polu karnym, wywołuje sporo zamieszania i dlatego sadze, ze Rooneya czeka kilka szans. Obrona Tottenhamu z nowym nabytkiem, generalnie prezentuja sie roznie w defensywie, lecz jesli United ich przycisnie, to spowoduje problemy w szykach defensywnych rywala. Rooney powinien zagrac caly mecz jak zwykle, chyba ze wynik okaze sie na tyle korzystny dla United, iz trener da mu odpoczac. Przypuszczam jednak, ze spotkanie bedzie dosc wyrownane i kapitan United zagra 90min.
⛔ 100
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester United - Tottenham
Typ: X2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Jak dla mnie bet dnia, patrząc na składy, gdzie Schweinsteiger ławka, Chicharito ławka, De Gea nawet nie jest na ławce, w ataku sam Rooney nic nie zrobi, Mata pod formą jak oglądałem mecze i Depay jakoś też mnie nie przekonuje, natomiast Tottenham fajnie gra piłką, jak oglądałem sparingi i dobrze się przygotowali do sezonu + mają lepszą kadrę i lepszą o wiele defensywę od &quot;Czerwonych Diabłów&quot;, ale najważniejsze dzisiaj jest Szał na United, gdzie buki to wykorzystują i William Hill naiwnym ludzią dał ofertę, United wygra po kursie 3.2 dla pierwszych 50 000 osób łatwa kasa, bo takie masówki NIGDY powtórzę NIGDY nie wchodzą i dzisiaj się o tym przekona większość i będzie płacz i lament, bo to jest stary trik bukmacherów ;) Także polecam grubo pograć ten typ po 2.20 to promocja ???? I życzę wysokich wygranych, jeżeli pomogłem kliknij &quot;Dzięki&quot; ????
⛔ 100
 
M 68

msemul

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Europejska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Polska-Macedonia
Typ: Over 182,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
No cóż tydzień temu się nie udało więc dlaczego nie dziś. Dzisiaj krótko gdyż rozpoczyna się angielska Premier League ;)
Przede wszystkim wg buków (i mnie) mimo wczorajszej porażki faworytem są Polacy. Co daje też duży + przemawiający za tym typem to to że Macedonia dalej ma o co grać gdyż w przypadku zwycięstwa za 3pkt i dwóch porażek Greków (bez punktu) to właśnie Macedończycy awansują do turnieju finałowego. Nie chce mi się jednak wierzyć by Polakom nie udało się ugrać co najmniej seta a ponieważ mecz wydaje się stykowy to wierzę że ewentualne 4 sety wystarczą do pokrycia overa.
No cóż niech na dzisiaj to wystarczy.
Owocnego weekendu wszystkim
⛔ 100
 
pawelinho 263

pawelinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, I Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Chrobry - Pogoń Siedlce
Typ: Chrobry -1.5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cóż można powiedzieć. Jestem kibicem Pogoni - jak już wspominałem - i jestem sceptycznie nastawiony do tego sezonu. W klubie zaszły ogromne zmiany, nie ma już czołowych piłkarzy, którzy utrzymali zespół w minionym sezonie, jak Witan, Lewandowski, Demianiuk, Djousse, czy Ratajczak. Sprowadzono za nich dużo gorszych piłkarzy, jak Duda, Bodziony, Chyła, Misztal, Wrzesiński, czy Żytko, którzy dwa pierwsze testy oblali. W PP porażka z Arką 1:4, w lidze z Dolcanem 0:4. Chrobry za to bardzo ciekawie działał na rynku transferowym, widać, że na tę drużynę jest pomysł. Pozbyto się ważnego Ilkówa-Gołębia, ale pozyskano np. Górskiego, który już świetnie się wprowadził strzelając w ostatnim meczu dwa gole, Drewniaka, czy Machaja. Chrobry mierzy w środek tabeli i takich przeciwników, jak Pogoń trzeba niestety po prostu demolować.
⛔ 100
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Superettan
Spotkanie: AFC United - Degerfors
Godzina: 16:00
Typ: Suma goli - powyżej 2,5
Kurs: 1,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz dwóch średniaków szwedzkiej Superettan. AFC United zajmuje 9. pozycję w tabeli z dorobkiem 22 pkt. w 18 spotkaniach. Degerfors plasuje się na 5. miejscu z 29. punktami po 18 kolejkach. Drużyna gości wciąż ma o co grać, gdyż traci zaledwie 3 oczka do Sirius zajmującego premiowane udziałem w barażach o awans do Allsvenskan trzecie miejsce w tabeli. Gospodarze mają raczej tylko teoretyczne szanse na awans, ale również muszą ciułać punkty, ponieważ mają tylko 4 oczka przewagi nad strefą barażową o utrzymanie. A żeby zdobywać punkty, trzeba strzelać gole. Zresztą oba zespoły w dwóch poprzednich kolejkach zanotowały &quot;overy&quot;. Sądzę, że dzisiaj będzie podobnie.
⛔ 100
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Szwajcaria
Godzina : 17:45
Spotkanie : Grasshopper - Lugano
Typ : Over 2,5 bramki
Kurs : 1,54
Bukmacher : Betsson
Analiza :

Zapowiada się ofensywne spotkanie i trzeba to wykorzystać. Over w tym spotkaniu powinien być bez problemu pokryty. Spotkania Grass obfitują w bramki. Trzy mecze i wyniki 5-3 z Thun, 2-3 z Basel i wygrana w derbach z Zurichem 3-2. Świetnie na chwilę obecną to wygląda w ofensywie, gorzej natomiast w defensywie (chociaż biorąc pod uwagę atrakcyjność spotkań to dobrze). Gospodarze przed sezonem zrobili parę ciekawych transferów jak np. Kim Kallstrom ze Spartaka Moskwa, Maroko Basic, który ciągnął grę właśnie Lugano w poprzednim sezonie, a w tym na pewno nie gra gorzej. Do defensywy doszedł Barthe z Ludogorets czy Pnishi, Antonov, który ma za sobą bardzo udane mistrzostwa juniorów. W zamian odeszło kilku znaczących zawodników, głównie obrońcy, jak Grichtig, Lang, Pavlović czy Dingsdag, którzy nie ukrywajmy, byli praktycznie podstawą w poprzednim sezonie i dlatego też są problemy z tyłu. Atak spisuje się świetnie, mocni są z przodu ogólnie mówiąc. Caio, Ravet, Dabbur to najlepsi strzelcy z poprzedniego sezonu, teraz do nich dołączyła młodzież jak Kamberi czy Tarashaj, który ma już trzy bramki po trzech spotkaniach.
Lugano cały czas gra wesoły futbol, jaki im wpaja Zeman. Atak to podstawa, defensywa już nie. Bramki z przodu muszą być, a co za tym idzie dużo tracą na obronie. Na razie to się potwierdza, bo wyniki dość przeciętne, 3-5 w bramkach i tylko jeden mecz wygrany, ostatni z Vaduz, które było bardziej już myślami przy rewanżu w Lidze Europejskie. Po awansie odeszło wielu zawodników, którzy się do niego przyczynili i teraz tak średnio to wygląda. Na Letzigrund mogą zostać skarceni, bo tak jak wspomniałem Grass w formie.
H2h za typem i myślę że dzisiaj może być kolejny wynik do kolekcji, gdyż Grass gra ofensywną piłkę, strzelenie 2-3 bramek z takim rywalem nie powinno być trudne, ale na chwilę obecną nie widzę ich defensywy i szanse na bramki Lugano są jak najbardziej i dlatego skłaniam się do grania overa w tym spotkaniu.
✅ 54
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester - Sunderland
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Użytkownik nieco wyżej typuje w tym spotkaniu brak porażki Czarnych Kotów z czym się nie zgodzę. Mnie Sunderland nie przekonuje kompletnie i jest jednym z poważniejszych kandydatów do spadku. Lisy pokazały charakter wiosną i ten sezon powinien być dużo bardziej udany dla Wasyla i kolegów. W tym meczu gospodarze są dla mnie zdecydowanym faworytem.
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
porczek 13

porczek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja, Dywizja 1
Godzina: 16:00
Spotkanie: Dumbarton - Hibernian
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drugi dzień rozgrywek pierwszej kolejki szkockiej Championship.
Spotkanie pomiędzy Dumbarton a Hibernian.
Hibernian to druga drużyna poprzedniego sezony dywizji 1, natomiast Dumbarton to średniak który skończył poprzedni sezon w dolnej cześci tabeli.
Goście są zdecydowanym faworytem spotkania, ja jednak stawiam dzisiaj na dużą liczbę bramek w spotkaniu.
Statystyki bramkowe z poprzedniego sezonu:
Dumbarton 36:79
Hibernian 70:32
Ostatnie spotkania obu zespołów:
08.04.15 Dumbarton - Hibernian 1 : 2
21.02.15 Hibernian - Dumbarton 3 : 0
22.11.14 Dumbarton - Hibernian 3 : 6
11.10.14 Hibernian - Dumbarton 0 : 0
26.08.14 Hibernian - Dumbarton 3 : 2
✅ 65
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna⚽ Francja: Ligue 1
Spotkanie: Marseille - Caen
Godzina: 21:00
Typ: over 2.5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś po wczorajszym meczu mistrzów Francji, kolejne mecze w 1 kolejce Francuskiej ligi, może nie powinno się obstawiać tak od razu overy, undery czy inne typy ale ja myślę, że warto zaryzykować już od tego meczu. Każdy kto interesuje się piłką na pewno wie kto to jest Marcelo Bielsa. Jest to trener który lubi ofensywną piłkę, jest wymagający i u niego pisząc grzeczniej trzeba dużo biegać. Mimo, że sprzedali bardzo dobrych zawodników gwarantujących drużynie masę goli, to i tak wydaję mi się, że aż tak bardzo ich atak nie ucierpi bo Bielsa sprowadził dużo młodzieży która może się wykazać, no i został Batshuay który nieźle się prezentował w poprzednim sezonie. U Bielsy drużyny w pierwszej połowie sezonu grają bardzo ofensywną szybką piłkę niemalże czasem nie przejmując się obroną, kosztem zmęczenia w drugiej połowie sezonu dlatego sprowadzono samych młodych zawodników. u siebie są silni i strzelają dużo bramek. Co do Caen to ta drużyna w poprzednim sezonie grała dobrze na wyjazdach, grali też ofensywnie ale też tracili dużo bramek. Trener został ten sam, więc chyba nie będą zmieniać swojego stylu gry. Za typem przemawia też H2H, we wszystkich pojedynkach padał BTS, a ich ostatni mecz to 2:3 dla Caen.
⛔ 100
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel, Grand Prix Danii, Horsens
Godzina: 19:00
Spotkanie: Speedway Grand Prix, zwycięzca wyścigu 17.
Typ: Chris Holder
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Cześć!
Po dwutygodniowej przerwie powraca SGP! Tym razem najlepsi żużlowcy świata powalczą o zwycięstwo w Danii, a dokładniej w Horsens. W tym mieście po raz pierwszy w historii zostaną rozegrane zawody z cyklu SGP. Zawodnicy ścigać się będą na sztucznym torze, zrobionym specjalnie na te zawody. Do rzeczy. Mój typ dotyczy zwycięzcy biegu 17. Precyzując, według mnie warto postawić na zwycięstwo Holdera w tym wyścigu. Australijczyk to bardzo doświadczony zawodnik. Z niejednego pieca chleb jadł, a to z pewnością pomoże mu na takim torze jak w Horsens. Tor to zagadka dla wszystkich, ale moim zdaniem Holder szybko się tutaj wpasuje. W 17 biegu jego rywalami będą T.H. Jonasson, M.J. Jensen i K.Kasprzak chyba najmniej groźny z tej trójki. Cholder startuje z pola numer 3, a według mnie zagrozić mu może jedynie nieobliczalny Jepsen Jensen. Licze tutaj jednak na doświadczenie Holdera, który powinien zapewnić sobie w tym biegu 3 punkty. Australijczyk moim zdaniem to czarny koń tego turnieju. W ostatnim GP zajął 6 miejsce, dochodząc do półfinału, w którym niestety się &quot;spalił&quot; i dojechał do mety na końcu stawki. Dzisiaj Holdera wymienia się w roli kandydata do półfinału, a ja uważam go za kandydata na tryumfatora biegu numer 17. Polecam typ nawet jako singiel. Powodzenia!
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: over 2,5
Kurs: 1.95
bukmacher: Bet365
analiza:
Lech na własnym stadionie rzadko traci punkty ligowe, nie licząc ostaniej wpadki z Pogonią. Dziś na stadion do Poznania przyjeżdża Korona, która po dwóch wygranych z Zagłębięm w Lubinie 2-0 i Jagiellonią w Kielcach 3-2 doznała porażki u siebie 1-2 z Ruchem Chorzów. Lech musi natomiast wejść na odpowiednie tory ligowe, gdyż takie wpadki jak porażka z Pogonią nie mogą mieć miejsca. Ostatni mecz ligowy z Wisłą, także przegrany muszą wymazać z pamięci i dziś wyjść na stadion nowo umotywowania. Poznaniacy zagrają w składzie podobnym do meczu z Basel, więc uważam, że już w pierszej polowie będziemy oglądać bramki. Korona to także w miare overowy zespół. Potrafią oni zagrać świetne spotkanie, by w następnej kolejce przegrać po słabej grze, dlatego zdecydowałem się na over bramkowy w meczu, niż stawianie na którąś z drużyn. Mimo wszystko stawiam tutaj na wygraną Lecha 2-1. Dla bardziej ryzykujących polecam handicap -1 na gospodarzy po niezłym kursie. Pozdrawiam
⛔ 100
 
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia-Caen
Typ: X/1
Kurs: 4.7
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Dziś start ligi francuskiej. Wybrałem typ z meczu Marsylii z Caen. Mianowicie liczę na zwycięstwo Marsylii lecz udokumentowane dopiero w drugiej połowie. Wpływa na moją decyzję kilka czynników- początek rozgrywek nigdy nie jest łatwy i liczę że gra Marsylii będzie z każdą kolejną minutą wyglądała coraz lepiej, co będzie widoczne w drugiej połowie. Dodatkowo mimo że Marsylia jest zdecydowanym faworytem tej potyczki, nie potrafi na własnych śmieciach ograć przeciwnika od trzech potyczek co pokazuje że Caen postawi trudne warunki. Moim zdaniem nastawią się na remis lecz w drugiej połowie obrona zostanie po wielu próbach wyprowadzona w pole i Marsylia wygra 1-0. Statystyka również pomaga ponieważ w ostatnich pięciu meczach Caen do przerwy były remisy. Wystarczy tylko strzelić gola w drugiej połowie i typ wchodzi.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom