>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 8.08.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 8. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza
:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - WTA Stanford 2015
Godzina: 4:00 - Będzie bodajże transmisja na TVP Sport
Spotkanie: Kerber A. - Radwańska A.
Typ: Kerber A.
Kurs: 1.65
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
:
H2H 4:5 z lat 2008-2013. Teraz sytuacja trochę się odmieniła, bo Agnieszka w tym sezonie gra jeden z najgorszych sezonów (chociaż od Wimbledonu coś tam drgnęło na plus) to jednak nie jest to Radwańska w najlepszym wykonaniu - ciągle z jej obozu dochodzą jakieś informacje o kłopotach zdrowotnych - bóle pleców.
Z Japonką Misaki Doi która ma miejsce w rankingu 104 straciła pierwszego seta 6:1, a to nie wróży zbyt dobrze na ten mecz. Kerber światowa 14, pomimo słabego początku roku wygrała w tym roku aż 3 turnieje. Dwa razy odpadła z wielkich szlemów bo trafiła na Muguruzę która w tym roku gra chyba swój najlepszy tenis w karierze.
Mecz może być zacięty, ale Kerber powinna to wygrać. Lepiej grać w Pinnacle, bo Agnieszka równie dobrze może poddać ten mecz przez krecz i wtedy wygramy jeżeli zostanie rozegrany przynajmniej jeden set. Niemka grała rok temu tutaj w finale i zagrała całkiem niezły mecz z Sereną Williams.
Tak się zastanawiałem co podać do Typów Dnia, bo jest na jutro z czego wybierać, padło na WTA.
Na jutro polecam również Chrobry Głogów z 1 ligi (godzina 19:00 - kursy już ostro poleciały). Na dzisiejszą noc ATP Waszyngton. A jutro fajnie wygląda over gemowy w finale Kitzbuhel, analiza niedługo w dziale tenisowym.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qn7 159

qn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Watford
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze poprzedniego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych, ba można śmiało powiedzieć, że to był dla nich zły sezon, gdyż zajęli dopiero 11 miejsce. Było to spowodowane, między innymi występami &quot;The Toffees&quot; w Lidze Europejskiej. Nie potrafili sobie poradzić na dwóch frontach, jednak w tym sezonie, Everton będzie mógł się w 100% skoncentrować na lidze, gdyż nie będzie występował w europejskich pucharach. Everton posiada na prawdę dobrą kadrę, która ma potencjał, nawet na 5 miejsce, i jestem pewien, że w tym sezonie zajmą miejsce w pierwszej siódemce. Póki co nikt ważny nie opuścił zespołu, natomiast warto odnotować, że do zespołu dołączyli Tom Cleverley, który rozegrał dobry poprzedni sezon w Aston Villi, a także Hiszpan Gerard Deulofeu.

O gościach tego spotkania ciężko mi coś napisać, beniaminek, który jest jednym z głównych faworytów do spadku. Do zespołu dołączyło kilku nowych graczy, pytanie tylko ile czasu zajmie im zgranie ze sobą, poza tym nie są to jacyś świetni zawodnicy. Na pewno Watford będzie walczyć o utrzymanie się w lidze, ale ciężko będzie im uzyskać jakieś punkty z takimi rywalami jak Everton.

Kurs 1.70 jaki oferuje bet365 na gospodarzy jest bardzo zachęcający, a typ wydaje się dość pewny, kadra, atut własnego boiska, a także chęć zyskania uznania, a także odzyskania zaufania w oczach kibiców za poprzedni sezon to wszystko przemawia za Evertonem.
⛔ 100
 
alley 79

alley

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Typ: under 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza
:
W drugiej kolejce drugiej ligi polskiej Radomiak Radom podejmuje u siebie Stal Stalową Wolę. Zastanawiałem się na typ &#39;2&#39;, ale pewniejszy wydaje mi się under 2.5 Dlaczego? Obie ekipy &#39;lubią&#39; mecze kiedy nie pada za wiele goli. Stalówka w 1 kolejce pokonała Nadwiślan Góra 2-1, a Radomiak zremisował bezbramkowo ze Zniczem Pruszków. Radomiak jest beniaminkiem, powrócił do drugiej ligi. Ostatni mecz rozegrali rok temu w lidze kiedy to mecz zakończył się wynikiem 1-1. W 2013 zostały rozegrane dwa spotkania między tymi drużynami i jeden znów zakończył się wynikiem 1-1, a drugi 0-0. Wcześniej jeszcze także było 0-0, więc te ekipy między sobą zazwyczaj nie strzelają za wiele goli. Teraz jest teraz i może być inaczej jednak wydaje mi się, że zazwyczaj słabsza na wyjazdach Stalówka będzie grać na remis, a Radomiakowi remis także nie zaszkodzi. W Stalówce nie będzie nowego napastnika - Przezaka, który ma zastąpić w tym sezonie na Hutniczej Sekulskiego.

✅ 85
 
sergei 6

sergei

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaFrancja Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nice- Monaco
Typ: Monaco -1
Kurs: 3,80
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Już jutro startuje pierwsza kolejka Ligue 1, które przyniesie wiele emocji jak i niespodzianek, a spotkanie jakie wybrałem to starcie Nice- Monaco.
W okresie przygotowawczym jeden jak i drugi zespół spisywali się bardzo dobrze co pokazują wyniki Nicei jak i Monaco.
Nicea w okresie przygotowawczym rozegrała 6 spotkań z czego 4 wygrała 1 zremisowała i 1 przegrała. W dwóch ostatnich spotkaniach pokazała się z bardzo dobrej strony co zaowocowało zwycięstwem z Napoli oraz z Galatasaray gdzie urządzili sobie strzelaninę wbijając tureckiej drużynie 4 bramki. W tym spotkaniu z bardzo dobrej strony zaprezentował się młody Maupay, który robił sporo zamieszania w polu karnym i wpisał się na listę strzelców.
Monaco w okresie przygotowawczym rozegrało 7 spotkań, lecz w tym czasie bardzo dużo eksperymentowali przed eliminacjami do Ligi Mistrzów co zaowocowało awansem do 4 rundy. W 3 rundzie spotkali się ze Szwajcarskim zespołem Young Boys gdzie przejechali po nich niczym walec drogowy 1:3 i 4:0 co pokazuje, że nie odpuścili drugiego spotkania i pokazali świetne zgranie zespołu i dyscyplinę.
W 4 ostatnich starciach między zespołami 2 razy wygrało Monaco, 1 raz padł remis i 1 zwycięstwem cieszyła się Nicea. W meczach tych padała tylko jedna bramka, lecz patrząc na ostatnie spotkania Monaco myślę, że poradzą sobie z zespołem Nicei beż większych problemów ponieważ przez okres ostatnich 2 lat ich zespół zmienił się diametralnie.
Typowany wynik: 1:3
⛔ 100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester United - Tottenham
Typ: Memphis Depay strzeli bramkę
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Wkońcu, po wielu wielu tygodniach BPL wraca! Po dość dłuższej mojej przerwie powróciłem do analizy spotkań. Póki co, wyniki sobie zostawiam, poczekam jeszcze z miesiąc aby cokolwiek wiedzieć i mieć podstawy do przemyśleń. Teraz, mając informację z presezonu, mogę obstawiać inne warianty. Według mnie, w jutrzejszym spotkaniu swoje trafienie zaliczy Memphis Depay, czyli nowy nabytek Czerwonych Diabłów. Podczas tournee po Ameryce młody Holender prezentował się nieźle, strzleił bramki takim drużynom jak FC Barcelona czy San Jose Earthquake. To początek sezonu i pierwszy jego mecz na Old Trafford, więc uważam że będzie chciał przywitać się z kibicami i zaliczyć pierwsze trafienie. Szansę na sam gol United oceniam na 80%,
Spurs grali dość słao w presezonie często tracąc bramki. Ciężko dać tutaj inną analizę, bo to początek sezonu. Biorę to na swoje czucie oraz małe dane z meczy towarzyskich. Ja w to wchodzę, powodzenia!
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Japonia J2-League
Godzina 12:00
Jubilo Iwata : Kyoto Sanga
- over 3.5 gola
- 3.70 / Sportingbet
Dziś u mnie 2 liga w Japonii gdzie wicelider rozgrywek po 27 kolejkach podejmować będzie zespół Kyoto które w tym sezonie ma inny cel a mianowicie pozostanie na zapleczu J-League na następny sezon , jak do tej pory są na 19 miejscu czyli tym bezpiecznym ale ich przewaga nad spadkowiczami to zaledwie 2 pkt nad barażem i 5 nad spadkowiczem tak więc nie jest to za wiele i goście muszą zbierać pkt . Gospodarze po małym kryzie gdzie zaliczyli dwie porażki pod rząd ostatni mecz wygrali na wyjezdzie z Okayamą 2:1 co go gości to ci wygrali u siebie z Sapporo 2:0 czyli możemy liczyć że i dziś pokażą się z dobrej strony , goście u siebie odrobinę gorzej spisują się niż na wyjazdach ( u siebie 24 pkt a wyjazdy 26 pkt ) ale za to strzelają więcej bramek u siebie 21:14 a wyjazdy 19:13 czyli dziś z bramkami powinno być dobrze a że z Kyoto gra im się całkiem przyzwoicie 6-4-1 dlatego liczę że i dziś 3 pkt pozostaną u gospodarzy co do bramek to średnia pomiędzy nimi tutaj na Iwata 3.18 tak więc i dziś liczę na przynajmniej 4 bramki w tym spotkaniu !
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożnatowarzyskie klubowe
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter-Athletic Bilbao
Typ: HF/FT Inter/Inter
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bilbao jest zmeczone po pucharowym meczu w czwartek i nie wysyla najsilniejszego skladu, oto powolani:Elustondo, Bóveda, Eraso, Ibai, Gurpegi, Iraizoz, Viguera, Iago Herrerín, Aketxe, X.Etxeita, Guillermo, Unai López, Aurtenetxe, Laporte, Lekue, Sabin, Ruiz de Galarreta, Gil, Iriondo, Undabarrena and Vesga. Priorytetem jest Superpuchar Hiszpanii z Barcelona.
Inter z kolei posle do boju swoich najlepszych zawodnikow: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni
Obrońcy: 5 Juan Jesus, 14 Montoya, 21 Santon, 23 Ranocchia, 24 Murillo, 25 Miranda, 55 Nagatomo, 93 Dimarco
Pomocnicy: 7 Kondogbia, 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Medel, 27 Gnoukouri, 77 Brozovic
Napastnicy: 8 Palacio, 9 Icardi, 35 Jovetic, 97 Manaj
Mecz rozgrywany bedzie w Parmie, Inter nie zachwyca w tym roku w towarzyskich meczach przegral cztery ostatnie z Bayernem,Realem,Milanem,Galatasary w tym meczu na pewno wiec beda chcieli sie przelamac i od pierwszych minut pocisna zawodnikow Bilbao, ktory ta eskapade powinni potraktowac bardziej jak wycieczke krajoznawcza niz powazny mecz...
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: Wynik meczu i liczba goli - Lech/over1.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Winmasters
Porobiło sie na starcie rozgrywek kto by sie spodziewał że Kielczanie po trzech kolejkach będą mieć więcej punktów zgromadzonych aniżeli obecny Mistrz Polski. Kolejorz ma za sobą ciężki okres w czwartek odpadł z eliminacji Ligi Mistrzów w słabym stylu z dorobkiem 1:4 w bramkach dodajmy do tego że w między czasie zaliczyli porażkę wyjazdowa w Krakowie z Wisła 2:0... Najwyższy czas przerwać ta serie porażek i zdobyć komplet punktów w przekonującym stylu, a jest ku temu dobra okazja ponieważ przyjezdza zespół z Kielc który nie ukrywajmy ma swoje problemy w tym sezonie. Korona mimo dobrego startu i zdobycia 6pkt ( Jagiellonia 3:2 / Zagłębiem 0:2 ) zaliczyła porażkę z Ruchem u siebie 1:2 nie czarujmy się ten zespół będzie walczyć o życie w tym roku nie imponuje mi zwyciestwo z Białostokiem kiedy goście przyjechali totalnymi rezerwami,a bramki padały w śmiechowy sposób..Spodziewam sie w jutrzejszym pojedynku konkretnej przewagi Lecha i wygrania tego spotkania w obfity sposób by zrehabilitować sie kibica którzy tak licznie przychodzą na ich spotkania ponadto nie mogą sobie już pozwoli na jakąkolwiek stratę punktów z takim rywalem bo Legia odjechała w tym momencie na 6pkt.
⛔ 100
 
K 0

koksikski

Użytkownik
Dyscylina - tenis atp washington
Spotkanie - Sock v Johnson
Typ: sock
Stawka : 1,5
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Sock 37 rakieta atp dobrze poczyna sobie w tegorocznym cyklu w roland garos doszedl do 4 rundy przegrywajac z nadalem urywajac mu seta, w ostatnich tygodniach na fali wznoszacej polfinal w newport. W poprzedniej rundzie po zacietym meczu weleminowal samego richarda gasqueta .H2H z johnsonem 3:2 na korzysc socka z lat 2011-2014
Zły zapis
⛔ 100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball MLB
Godzina: 01:05
Spotkanie: Pittsburgh Pirates : Los Angeles Dodgers
Typ: Dodgers handicap -1.5
Kurs: 2.24
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przez najbliższe dni będziemy świadkami niesamowitej serii w mieście Pittsburgh.
Kershaw który ma już 3 NL Cy Young Awards i nagrodę MVP będzie robił wszystko aby wykręcić lepsze cyferki od rywala jakim jest Gerrit Cole. Obaj panowie rozgrywają świetne sezony i jestem niezwykle ciekaw jak rozstrzygnie się ich matchup.
Porównując formę tych pitcherów możemy zauważyć, że na pewno to gwiazdor ligi obecnie prezentuje lepsze umiejętności. Najważniejszą rzeczą jest to, że od 37 inningu Clayton nie oddał rywalom ani jednego obiegu. Wynik niesamowity chociaż do wyniku Greinke jeszcze trochę brakuje. Prowadzi on w majorsach z 192 SO. Podczas tych 37 inningów oddał on jedynie 16 hitów, a miał 45 SO i 1 walk. W ostatnich 12 startach jest 7-1 z 1.10 ERA i 112 SO w 89 i 2/3 Inn.
Cole natomiast ma aż 14 wygranych i posiada ogólnie lepszą ERA. Cole oddał więcej niż 3 runy tylko raz w 21 startach, ale co ważniejsze przegrał 2 z ostatnich 3 swoich spotkań. W Cincy oddał 3 Runy na 7 hitów w 5 innach.
Pitcherów mamy załatwionych, więc teraz pora popatrzeć na zawodników którzy zrobią wszystko aby zdobyć runy dla swojej drużyny. Zdecydowanie lepszy lineup posiadają gracze z Los Angeles. To w ich szeregach występuje kilka gwiazd których zdecydowanie stać na to aby piłka znalazła się za parkiem. Warto np wyróżnić Grandala który podczas ostatnich 25 spotkań bije z wielką regularnością. .382 z 5 homerami i 16 rbi. Chociaż wielu chłopaków Z LA nie widziało Cole&#39;a to warto wspomnieć, że cały team bije .387.
Jeśli chodzi o graczy z Pittsburgha to na pewno wyróżnić trzeba Cutcha który ma 6-19 przeciwko Claytonowi, czy Morsea 2-6. Skład drużyny z stalowego miasta bije .229 vs Kershaw.
Ciężkie spotkanie do typowania, ale myślę, że Claytona stać na to aby kolejny raz nie dać ER. ewentualnie 1. Wielką nadzieję pokładam w Dojersach którzy potrafią odbijać i w cały spotkaniu powinni zdobyć z 2-3 runy
⛔ 100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
MLB Baseball
2:10
Kansas City Royals - Chicago White Sox
Royals :!:
@ 1,68 B365
Royals po tripie, w końcu wraca do swojego domu. Dzisiaj będzie gościć White Sox. Ekipę która obecnie zajmuję 11 pozycję w tabeli, grają w kratkę nie są regularni i do tego ostatni mecz szczęśliwie wygrali na swoim terenie. Dzisiaj już jednak nie będzie tak łatwo. Bo po drugiej stronie ekipa, która w tym roku jak nie zgarnie majstra, to będzie coś pechowego z ich strony. Najlepsza ofensywa, kapitalni miotacze i do tego jak już się rozstrzelają to nie ma już opcji, żeby tego meczu nie przechylili na swoją korzyść. Ostatnie mecze to dwie porażki na trudnym terenie Tigers. Nie miej jednak Royals, podczas całego sezonu póki co na swoim terenie przegrał tylko raz. Nie wierzę aby dzisiaj było to drugi raz. Trzeba zacząć wygrywać by umiejscowić swoje pewne miejsce lidera. Stawiam tutaj na pewniejszy team, który wie co chcę osiągnąć w MLB i mają ku temu ogromne szansę aby tak też było.
✅ 68
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: Korona Kielce strzeli gola w pierwszej połowie meczu
Kurs: 4,00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Patrząc na to jakim składem dysponują oba kluby, to Lech Poznań wypada znacznie lepiej. Lech jest jednym z faworytów do wygrania ligi, a Korona Kielce jest skazywana na walkę o utrzymanie i wielu wróży im spadek do niższej klasy rozgrywek. Początek sezonu pokazuje jednak, że Korona Kielce ma szanse nie tylko utrzymać się w lidze, ale środek tabeli nie jest czymś niemożliwym jeśli będą tak ambitnie grali jak dotychczas. Dwa pierwsze mecze ligowe Korona Kielce wygrała. Najpierw było zwycięstwo u siebie 3:2 z Jagiellonią Białystok, potem było zwycięstwo na wyjeździe z Zagłębiem Lubin. Szkoda tego meczu z Ruchem Chorzów, bo tam szanse co najmniej na remis były ogromne. Korona dobrze zaczęła tamto spotkanie, szybko strzelili gola, jednak mecz wygrał Ruch. Korona miała w końcówce wiele okazji, by wywalczyć co najmniej remis, ale bramkarz Ruchu świetnie bronił tego dnia. Korona Kielce we wszystkich trzech meczach strzelała bramkę w pierwszej połowie meczu. Z Jagiellonią Białystok i z Ruchem Chorzów bardzo szybko im się udało strzelić, więc mają oni mocne początki spotkań. Kurs jest dobry na to, by spróbować zagrać gola Korony w pierwszej połowie, bo mają ku temu możliwości, by zaskoczyć Lecha.
⛔ 100
 
M 2

msj-127642

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - Aston Villa
Typ: BTTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Prosta i konkretna analiza. Obie ekipy walą brameczki bardzo regularnie. Bournemouth u siebie ma skuteczność fantastyczną, wiadomo że zeszły sezon grało w niższej lidze i własnie ta skuteczność zapewniła im awans ale przez prawie rok tylko w jednym meczu u siebie nic nie strzelić? Aston Villa takimi statystykami niestety nie może się pochwalić ale pamiętajmy ze Premier League to jednak inny świat, na papierze są lepszą ekipą i zdecydowanie muszą liczyć na komplet punktów w takim meczu co zagwarantuje nam ofensywną grę. Upewniają mnie w tym ładne wyniki meczy towarzyskich i duża liczba goli na wyjazdach świadczących o dobrej formie. Liczę na szybkiego gola który pięknie zmotywuje którąś z drużyn do ataku i zapewni BTTS+ over2.5 ale z rozsądku proponuje tylko BTTS. Powodzenia!
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Azji Wschodniej Kobiet
Godzina: 14.10
Spotkanie: Chiny - Japonia
Typ: over 2.5 bramek
Kurs: 2.13
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jestem swiezak tu i typuje od 3 dni ale jak do tej pory mam 100 % skuteczność i mysle ze bedzie 4 dobry typ z rzedu . Na sobotę wybrałem znowu Mistrzostwa Azji kobiet i mecz Chinek z Japonkami. Nie typuje zwyciezcy meczu bo nie mam pojecia kto ma wieksze szanse poniewaz obie druzyny przegraly swoje dwa poprzednie mecze z pilkarkami obu Korei. Zdecydowalem sie postawic ze padnie wiecej jak 2.5 gola poniewaz patrzac na te mistrzostwa pada w nich wiele goli i wielce prawdopodobne ze tym razem zobaczymy minimum 3 brameczki. Obydwie reprezentacje przegrywaly minimalnie poprzednie mecze i mysle ze ten mecz bedzie bardzo zaciety i spodziewam sie juz w pierwszej polowie fajnego widowiska. Jesli mialbym stawiac na zwyciestwo ktores z reprezentacji postawilbym na Chinki ale mysle ze niezaleznie kto wygra to niespodzianki nie bedzie i pogromu rowniez. Tak czy siak dla mnie zaklad dosc pewny i ze spokojem bede ogladal mecz liczac ze troszke sie odkuje.
⛔ 100
 
arsenal789 346

arsenal789

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP - SINGIEL: Washington (USA), twarda, 01:00
Spotkanie: Berankis R. - Isner J.
Typ: 1
Kurs: 4,30
Buk: Pinnacle Sports
Analiza:
Postanowiłem po raz kolejny poszukać niespodzianki i upatruję ją w tym meczu. Berankis ewidentnie jest na gazie, po pokonaniu po 2-0 Lu Y-H, Cuevasa oraz Gabashviliego przyszedł czas na tenisiste z czołówki, mowa tu oczywiście o Amerykaninie. Isner gra świetnie na twardej nawierzchni i w ostatnich meczach to udowadnie. Jego broń to serwis i na pewno będą decydowały detale o zwycięscy w tym meczu. Jeżeli Berankis będzie miał breakpointa to musi go wykorzystać bo z Isnerem dużo ich nie będzie. Amerykanin jest niepokonany od szściu spotkań ale trzeba przyznać, że jego przeciwnicy nie byli z najwyższeej półki...Berenkis po wystąpieniu w finale na turnieju Chelengerowym we Włoszech pokonał m.in. Johnsona 2-0. W ostatnich 11 meczach na twardej nawierzchni przegrał tylko dwa razy. Oczywiście rywale podobnie jak u Isnera bez fajerwerków ale kilka naprawde wydawałoby sie cieżkich meczy Berenkis wygra 2-0. Bardzo ważne i godne uwagi jest to, że jedna z ostatnich porażek Litwina to porażka właśnie z Isnerem. W Atlancie, turnieju wygranym przez Amerykanina spotkali się w ćwierćfinale. I mam nadzieje, że Litwin będzie głodny rewanżu a sportowa złośc przełoży na kort. Co do ich ostatniego meczu zakończył się 2-0 ale Isner musiał się bardzo napocic by wygrać to spotkanie.Pierwszy set 7-5 w TB ( czyli zadecydował jeden punkt), drugi set 6-4 i to na własne życzenie bo Berenkis miał dwie piłki na przełamanie Isnera, nie wykorzystał ich i to go drogo kosztowało. Stawiam dzis na 3 sety i mam nadzieje, że ten trzeci wygra Litwin.​
Dobrze mu z oczu patrzy ????


PoWoDZeNia !!! ;)
⛔ 100
 
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth AFC - Aston Villa
Typ: Bournemouth AFC
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Patrząc na przygotowania drużyny z Birmingham można stwierdzić, że niewiele się zmieniło a dodatkowo klub opuścił Christian Benteke, a w poprzednim sezonie praktycznie w pojedynkę utrzymał klub w Premier League. Zgoła na innym biegunie znajduje się drużyna Bournemouth, która dokonała wielu kluczowych transferów. Do klubu przybył m.in. Max-Alain Gradel, którego miałem przyjemność oglądać w lidze francuskiej i zrobił na mnie na prawdę fantastyczne wrażenie – szybki, zwrotny oraz co najważniejsze, to potrafi strzelać bramki!
Aston Villa i Bournemouth spotkali się już w poprzedniej edycji FA Cup. Co prawda spotkanie wygrała ekipa z Birmingham, jednak co by nie mówić w przeciwieństwie do gospodarzy trener Eddie Howe pozwolił pokazać się kilku zawodnikom, którzy w lidze nie mogli zbyt często występować.
Dodatkowo przed spotkaniem z Bournemouth kilku kluczowych graczy Villi jest niepewnych występu. Jeżeli spojrzymy, że najprawdopodobniej nie zagrają Okore, Grealish, Gil,Gardner, Agbonlahor oraz Crespo to mocno zastanawiam się czy Villa zdołać ustrzelić chociaż jednego gola.
⛔ 100
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB
Godzina - 01:05
Boston Red Sox @ Detroit Tigers
Detroit Tigers over 4.5
2.05 @ Pinnacle


Joe Kelly to starter Bostonu

Statystyki za sezon =&gt; W-L 3-6 , ERA 6.11 , OBP .350 , WHIP 1.54
Statystyki na wyjazdach =&gt; W-L 1-3 , ERA 5.93 , OBP .344 , WHIP 1.54 , 6 oddanych HR w 41 IP
Statystyki za ostatnie 3 spotkania =&gt; W-L 1-1 , ERA 8.56 OBP .403 , WHIP 1.76 , 3 HR w 13.2 IP

Od początku Czerwca w meczach gdzie rzucał Kelly rywale zdobywali następującą ilość obiegów =&gt; 2,13,5,6,4,10,7
jak widac Linia 4.5 czy nawet 4.0 pękała wielokrotnie (lub był zwrot)
Ostatnie 4 spotkania to kolejno 5 ER oddane w 5 IP , 4 ER oddane w 3.1 IP , 4 ER oddane w 5.1 IP , 5 ER oddane w 3.2 IP. Jak widać 6. inning to często bardzo duże maksimum dla Joe&#39;go.
Tragicznie to wygląda - nie trzeba wiele pisać by pokazać , że ten Starter Bostonu w tym sezonie ma sporo kłopotów z miotaniem
Ofensywa Detroit ma ostatnim czasy spore wahania formy - jednym razem zdobywa 2,1,2 innym 6 czy 7 obiegów lub 8 jak wczoraj bo słabej zdobyczy punktowej w dwóch pierwszych spotkaniach z Kansas.
Obie ekipy w tym momencie sezonu są w złych nastojach - w Detroit mało kto przed sezonem spodziewał się ujemnego bilansu w tym momencie sezonu - po dobrym początku sezonu - obecna forma jest poniżej przeciętnej.
Boston od początku sezonu prezentował słabą formę
ERA 4.83 i WHIP 1.37 samych Starterów Czerwonych Skarpet za sezon pokazują słabości tej formacji - nowe pozyskania zawodników przed sezonem czy to w formacji ofensywnej czy wśród miotaczy niewiele dały. Za ostatnie 10 spotkań Red Sox - tzn. Starterzy mają ERE 5.60 i WHIP 1.55 z OBP .354

Kelly jeszcze nikogo nie widział z line-up&#39;u poza miotaczem Sanchezem i Ian&#39;em Kinsler&#39;em (2 PA)

Obawiałbym się tylko tego , że znowu może być zamiast slugfestu wynik 1-0 etc. , chociaż cała seria Bostonu z Detroit w ten weekend wydaję się być bardzo ofensywna.

⛔ 100
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Japonia, Dywizja 2
Godzina: 12:00
Spotkanie: Omiya Ardija-Tochigi
Typ: Omiya Ardija (-1)
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Zapraszam do 2 Dywizji ligi japońskiej gdzie lider Omiya Ardija zmierzy się z jednym z najgorszych zespołów ligi czyli Tochigi.
Omiya w ciągu ostatnich 10 meczy wygrała 9 i 1 przegrała co pokazuje w jakiej formie są gospodarze, dodatkowym plusem będzie atut własnego boiska i doping swojej publiczności.Gospodarze pewnie i z olbrzymią przewagą zmierzają po awans do 1 dywizji. Tochigi na odmiennym biegunie, mają tylko 1 punkt przewagi nad strefą spadkową i wątpliwe żeby po tej kolejce zwiększyli swoją przewagę. Omiya w ciągu ostatnich 6 meczy 5 razy strzelała minimum 3 braki i myślę że i tym razem urządzą sobie strzelaninę :p
Kolejnym plusem na korzyśc gospodarzy jest gra Tochigi na wyjazdach gdzie od 4 spotkań nie potrafią wygrać. Myślę ze po takim kursie nie pozostaje nic innego jak grać i to za grubą kase ????
Zwrot
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Chelsea-Swansea
Typ: Gospodarze dokładnie 2 golami
Kurs 4.00
Buk Sportingbet
Godz: 18:30
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym mistrz kraju z poprzedniego sezonu czyli Londyńska Chelsea podejmowała będzie Walijskie Swansea. Faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy , która na swoim stadionie jest zespołem niezwykle groźnym i pod względem składu chyba nie mamy wątpliwości która ekipa ma tutaj znacznie większe szanse na zdobycie pierwszych trzech punktów w obecnym sezonie. Do tej pory oba zespoły na Stamford Bridge spotykały się ze sobą pięciokrotnie i 4 razy wygrywali gospodarze i tylko raz wygrała ekipa przyjezdnych, swansea w meczach sparingowych nie radziła sobie zbyt dobrze i nie wygrała żadnego z nich , zanotowali 4 remisy oraz 1 wygraną , ale ich rywale nie są zespołami mocnymi nawet w swoich ligach, tutaj swansea zmierzy się ze chelsea , która grała już z arsenalem oraz Fiorentiną i oba mecze przegrała natomiast ograła barce oraz PSG, myślę że w tym meczu nie będzie miała większych problemów żeby pokonać przynajmniej różnicą dwóch bramek znacznie słabszego od siebie rywala, stawiam wiec na wynik 2:0 dla drużyny Jose Mourinho.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom