>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 8.08.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
dyscyplina: Piłka nożna / 1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zawisza - Kluczbork
Typ: 1
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Spadkowicz z ekstraklasy vs. beniaminek z 2 ligi.
Oglądałem mecz Zawiszy z Arką, w którym goście pokazali się z naprawdę dobrej strony, poziom tego spotkania na pewno nie odbiegał od naszej najwyższej klasy rozgrywkowej. Wszyscy pamiętają końcówkę sezonu w wykonaniu bydgoszczan i jak sobie nieźle poczynali. Rumak fajnie ich ogarnął, więc jak dla mnie to murowany faworyt. Lewicki , Nawotczyński, Sapela, Stawarczyk, Drygas, itp. to ograni w ekstraklasie solidni rzemieślnicy.
Co do Kluczborka to... niewiele o nich wiadomo. Co sam przyznaje trener Rumak. Wcześniej w pucharze przegrali 2-0 z Rybnikiem, na inaugurację z Chrobrym. Żadnej strzelonej bramki, co nie wróży im dobrze w momencie konfrontacji z grającą bardzo ofensywnie Zawiszą.
Jak dla mnie pewniutka 1.
⛔ 100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy - Regionalliga Bayern
Godzina: 14:00
Spotkanie: FV Illertissen - Viktoria Aschaffenburg
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dzisiejszym spotkaniu dwunasta drużyna tabeli podejmie drużynę z dziesiątego miejsca. Obie drużyny mają serię meczy bez zwycięstwa - Illertissen dwa, Viktoria trzy. Zwiastuje nam to mecz, w którym obie ekipy będą chciały dać z siebie wszystko aby zakończyć mini serię bez zwycięstwa.
W ostatnich czterech na pięć meczy u siebie Illertissen padały overy 2,5. Z kolei w siedmiu na dziewięć ostatnich meczy na wyjeździe Viktorii również padały overy 2,5.
W pojedynkach bezpośrednich między tymi zespołami zawsze padały overy 2,5 ( na marginesie dodam, że co najmniej cztery bramki zawsze w ich meczach padały).
Mój dzisiejszy typ wydaję się być niezwykle obiecującym zakładem i mimo, że kurs 1,75 może nie wszystkich kusić to jednak jest on bardzo pewnym zakładem.
✅ 75
 
heloraf 397

heloraf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzina: 19:45
Spotkanie: Stomil Olsztyn-Sandecja Nowy Sącz
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365

Witam.Na dziś proponuję w/w spotkanie.Oba zespoły spotkały się niedawno w PP gdzie w Olsztynie padł wynik 2:0 dla gospodarzy.Niby puchary to nie liga,ale mecz rozgrywany był 25 lipca(tydzień przed startem ligi),więc czemu Stomil miałby nie powtórzyć tego wyniku.Pierwsza kolejka również na korzyść Olsztynian(Stomil z Bełchatowem na wyjeździe 0:1 a Sandecja u siebie z Bytovią przegrała 0:1).Bilans spotkań bezpośrednich w Olsztynie również na korzyść Olsztynian-dwa zwycięstwa i dwa remisy.Stąd ten Typ.Powodzenia.
⛔ 100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - liga angielska
Godzina: 16.00
Spotkanie: Leicester - Sunderland
Typ: Sunderland strzeli gola
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiejszy typ opieram głównie na nowych zawodnikach Sunderlandu. Lens, Alvarez, Coates, M&#39;Villa czy Kaboul to już dość znane nazwiska w piłkarskim światku. Dzisiaj mam nadzieję, że ten pierwszy zapewni gola przyjezdnym. W poprzednim sezonie dwa razy padał bezbramkowy remis w rywalizacji tych drużyn, także dzisiaj również oczekuję zmiany i wydaje mi się, że obie ekipy pokusza się o gola, choć dla bezpieczeństwa stawiam tylko na gola gości - wiadomo, jakaś czerwona kartka i mecz już może się popsuć. Myślę, też, że sezon w Agnlii rozpocznie się wielkim strzelaniem wszystkich ekip, jak na topową ligę przystało.
✅ 57
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kierownikklubu 7

kierownikklubu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Superpuchar
Godzina: 14:00
Spotkanie: Juventus - Lazio
Typ: 1 - zdobędzie trofeum
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet 365
Analiza
:
Witam, debiut na forum udany, chociaż Melo/Dodig nie przeszli tak łatwo jak przypuszczałem, Panowie trochę się zaj***li w 2 secie, ale ważne że typ siedzi.
Idąc za ciosem stawiam dzisiaj na Juventus z Lazio w meczu finałowym superpucharu Włoch. Analizując mecze przedsezonowe obu tych drużyn można się tylko złapać za głowę. Juventus był w stanie wygrać jedynie tak zwany &quot;supermecz&quot; z Lechią. Lazio natomiast 4 ostatnie mecze do tyłu, a ponadto w ostatnich 3 tracili po 3 bramki. Juventus osłabiony również odejściem Teveza i Vidala, w prawdzie za tego pierwszego będzie grał Mandzukic, jednak nie jest to już ta klasa jak Tevez, no i kontuzja Khediry, więc środek Juventusu będzie w pewnym stopniu osłabiony. Mymo wszystko liczę, że Juventus weźmie wszystko co mu się należy za tamten sezon i wygra skromnie 1:0.

✅ 44
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska I liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Katowice – Zagłebie Sosnowiec
Typ: BTTS
Kurs: 1.93
Bukmacher:Bet-At-Home
Analiza:
Witam,a wiec dzisiaj w pierwszej lidze pierwsze derby.Derbry Dolnego Śląska.Trener Zagłebia nie ukrywa że przyjeżdża do Katowic po 3 pkt,z kolei Katowice po cichutku przebąkuja o Ekstraklasie i dzisiaj grają drugi mecz na własnym boisku i będą chcieli wygrać aby miec 6 pkt przed podróżą do Gdyni w nastepnej kolejce.Łatwość z jaką Wigry robiły sobie sytuacje pod bramką GKS-u w poprzedniej kolejce i zraniona dusza zespołu z Sosnowca po meczu z Płocką Wisłą pozwala mi myślec ze dzisiaj obie drużyny bedą miały wiele okazji do strzelenia bramek.Powodzenia ????
⛔ 100
 
P 0

patrykde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska - 3 liga Podl. - Warm. - Maz.
Godzina: 17:00
Spotkanie: KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża
Typ: 2
Kurs: ok 2.2
Bukmacher:
Analiza:
Witam ,dziś na warsztat biorę mecz 3 ligi :grin: Nie wiem czy u większości buków będzie ten mecz, lecz tam gdzie gram akurat jest ????
KS Wasilków to typowy średniak III ligi ,drużyna bez ambicji - oby się utrzymać ,w poprzednim sezonie zajęła 8 miejscie
ŁKS Łomża jest do drużyna która grała już na zapleczu ekstraklasy i wygrywała z takimi drużynami jak Lechia Gdańsk czy Polonia Warszawa ,poprzez długi spadli do IV ligi podlaskiej ,rok później widzieliśmy ich już w III lidzie ,Łomża czeka na II ligę już kilka lat i wydaje się ,że w tym sezonie będzie ona do osiągnięcia ,Drużyna z Łomży w rundzie wstępnej PP pokonała u siebie drużynę z Częstochowy (4 drużyna II ligi poprzedniego sezonu) 2-1 ,w kolejnej rundzie spotkali się z Chrobrym Głogów ,drużyna z Łomży doprowadziła do karnych (6 - 7 k) i zabrakło tylko szczęścia by w kolejnej rundzie spotkać się z Bydgoskim Zawiszę
Mecz jak dla mnie pewny i z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu :razz:

Powodzenia !
Brak podanego bukmachera
⛔100
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna: Polska ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Górnik Zabrze - Jagiellonia
Typ: poniżej 2,5 bramki
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niby w bezpośrednich pojedynkach tych zespołów ostatnio 3 razy w Zabrzu były overy, ale czy te mecze były rozgrywane w 34-stopniowej temperaturze? Raczej nie zobaczymy dzisiaj gradu bramek. Myślę, że piłkarze poczłapią trochę po boisku, może ktoś coś strzeli, albo i nie, a mecz będzie bez historii.Jest sobota, 15:30, słońce świeci, taka pogoda nie sprzyja do grania ( parafrazując Ćwieląga ).
⛔ 100
 
lewypl 14

lewypl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska I liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Miedź Legnica - Dolcan Ząbki
Typ: Dolcan Ząbki -1,5
Kurs: 6,9
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziwią mnie strasznie kursy wystawione przez bukmacherów na ten mecz. Nie dość, że H2H przemawia tu na korzyść gości, to sam fakt, że Dolcan to drużyna, która w zeszłym sezonie o 6 oczek wyżej niż drużyna gospodarzy i na pewno mają aspirację ukończyć ten sezon jeszcze lepiej, zwłaszcza po spektakularnym zwycięstwie 4:0 z Pogonią Siedlce. Poszalał tu Michał Bajdur, który na wypożyczeniu z Legii jako skrzydłowy strzelił aż 2 bramki. Szymon Matuszek, środkowy pomocnik przymierzany do Ekstraklasy postanowił jednak zostać na kolejny sezon w drużynie z Ząbek i myślę, że jeszcze nie raz przymierzy się w dużym stopniu do walki o 3 punkty. Kursy wystawione przez bukmacherów to po prostu jakiś kosmiczny value. Warto brać też czystą &quot;2&quot; albo na over 1,5 gola drużyny gości. Jest to drużyna grająca ofensywnie i myślę, że jeśli Miedź Legnica chce tutaj szukać szansy na jakiekolwiek punkty to pozostaje im tylko grać wirtuozersko w obronie i wyprowadzać groźne kontry. Myślę, że to mało prawdopodobne ????
⛔ 100
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Japonia, Dywizja 2
Godzina: 11:00
Spotkanie: Kanazawa - Avispa Fukuoka
Typ: Kanazawa
Kurs: 2.36
Bukmacher: PinnacleSports
Gospodarze muszą zacząć wreszcie wygrywać. Po ostatnim trochę pechowym remisie na wyjeździe z Mito seria meczów bez zwycięstwa zwiększyła się już do 8, przez co zagraża im wypadnięcie ze ścisłej czołówki ligowej tabeli. Dodatkowo Fukoka w ostatnich spotkaniach nie jest drużyną, która wygrywa sporą ilość wyjazdowych spotkań, zajmują pod tym względem w lidze zaledwie pozycję 11. Zespół z Kanazawy nie wygrał u siebie od 31.05 i sądzę, że dzisiaj nadszedł czas na przełamanie tej niechlubnej serii. Obiektywnie jest to jedna z najlepszych drużyn ligi. Fukoka z kolei oprócz słabej serii wyjazdowej w ostatnich spotkaniach nie ma również szczęścia na własnym stadionie, gdzie piłkarze tej drużyny nie zwyciężyli już od trzech spotkań. Uważam więc, że wszystko wskazuje dziś na zwycięstwo Kanazawy.
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester - Sunderland
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nareszcie wracają poważne ligi po sezonie ogórkowym i juz ruszamy z Premier League.
Leicester 2 sezon z rzedu graja w Premier League po fantastycznej wiosnie, wiec sa bezpieczniejsi wydaje mi sie niz Bournemouth. Przede wszystkim obie ekipy graja defensywnie i nie maja wysokiej jakosci w swoich szeregach. Raczej obie tez nie maja wysokich oczekiwan oprocz utrzymania, a wszystko ponad stan bedzie duzym plusem. Sunderland nie wzmocnil sie zbytnio w stosunku do poprzedniego sezonu oprocz Lensa z Dynama Kijow, z kolei Leicester przede wszystkim powinien grac Okazakim. Wasilewski pewnie nie wyjdzie w 1 skladzie, choc gral w ostatnim sparingu. Takze ich bezposrednie mecze to byly undery - 0:0, 0:0 i 1:0. Ryzyko remisu moim zdaniem jest tu duze, ale Leicester na pewno u siebie chce dobrze zaczac i moga przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. Nie tak jak wczoraj Terek ktory jednak zremisowal 0:0 i mimo ze remisu sie spodziewalem to stawialem na wygrana. Tu tez jest podobnie.
⛔ 100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - CEV Biel/Bienne Masters - mężczyźni
Godzina: 11:00 CET
Spotkanie: P.Gabathuler/M.Gerson v M.Kovatsch/J.Kissling
Typ: M.Kovatsch/J.Kissling
Kurs: 3 .25 Bukmacher: bet365
Analiza: Moim zdaniem przesadzone kursy na Gabathulera i Gersona. Szwajcarzy nic nie grają od ładnych paru tygodni, pokazali to w World Tourze, szybki wylot zarówno z MŚ jak i ostatnio z ME. W porządku, Kovatsch z Kisslingiem pewnie by marzyli nawet o takich wynikach, ale obniżkę formy faworytów widać gołym okiem i nawet duety drugiego sortu nie są dla nich łatwym kąskiem co pokazali już w tym tygodniu. Kovatsch/Kissling dostali się do playoffów po ledwie jednym zwycięstwie grupowym (demolka nad Sorumem i Sannarnesem), ale też grupę mieli wyjątkowo ciężką. Przegrane z Marco i Garcią czy zwłaszcza trzysetówka z Regzą i Plavinsem (wszystkie trzy sety na przewagi) wstydu na pewno nie przynoszą, za to mogą wlać trochę pewności siebie w młodych Szwajcarów, bo oba te duety to już regularni uczestnicy World Touru. Już nie mówiąc o tym że h2h na korzyść dogów włącznie (2-1, a jedyna porażka po bardzo wyrównanym meczu). I właśnie tego dotyczą typy, nie muszą wygrać, wystarczy, że doprowadzą do dwóch w miarę wyrównanych setów, a jeśli przy okazji ugrają coś więcej to tylko lepiej. Linie wystawione całkiem przyjemnie, zresztą kurs @3.45 też kusi i wydaje się mocno przesadzony.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SIATKÓWKA
✅ 225
 
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
Typ: 1

Kurs: 1.96
Bukmacher: Pinnacle

Pogoń w trzech pierwszych meczach grała bardzo solidnie. Co prawda bilans 1-2-0 na pewno nie powala na kolana, ale ich dotychczasowa postawa przekonuje mnie bardziej, niż 6 punktów Górnika. Pogoń stać w tym sezonie na naprawdę dobre miejsce w tabeli. Dzisiaj może im pomóc zarówno atut własnego boiska jak i spora nieskuteczność graczy z Łęcznej, jeżeli ci zagrają tak jak dotychczas. Dodatkowo po porażce 0:2 z Legią goście mogą dzisiaj nie być pewni siebie. Myślę, że Pogoń strzeli bramkę a później konsekwentnie będzie bronić wyniku, będą chcieli utrzymywać się przy piłce, zwłaszcza że pogoda nie sprzyja dzisiaj bieganiu za nią. Kurs na zwycięstwo Pogoni jest dosyć wysoki, uważam że warto zaryzykować.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Everton - Watford
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:

Gospodarze poprzedniego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych, ba można śmiało powiedzieć, że to był dla nich zły sezon, gdyż zajęli dopiero 11 miejsce. Było to spowodowane, między innymi występami &quot;The Toffees&quot; w Lidze Europejskiej. Nie potrafili sobie poradzić na dwóch frontach, jednak w tym sezonie, Everton będzie mógł się w 100% skoncentrować na lidze, gdyż nie będzie występował w europejskich pucharach. Everton posiada na prawdę dobrą kadrę, która ma potencjał, nawet na 5 miejsce, i jestem pewien, że w tym sezonie zajmą miejsce w pierwszej siódemce. Póki co nikt ważny nie opuścił zespołu, natomiast warto odnotować, że do zespołu dołączyli Tom Cleverley, który rozegrał dobry poprzedni sezon w Aston Villi, a także Hiszpan Gerard Deulofeu.

O gościach tego spotkania ciężko mi coś napisać, beniaminek, który jest jednym z głównych faworytów do spadku. Do zespołu dołączyło kilku nowych graczy, pytanie tylko ile czasu zajmie im zgranie ze sobą, poza tym nie są to jacyś świetni zawodnicy. Na pewno Watford będzie walczyć o utrzymanie się w lidze, ale ciężko będzie im uzyskać jakieś punkty z takimi rywalami jak Everton.

Kurs 1.70 jaki oferuje bet365 na gospodarzy jest bardzo zachęcający, a typ wydaje się dość pewny, kadra, atut własnego boiska, a także chęć zyskania uznania, a także odzyskania zaufania w oczach kibiców za poprzedni sezon to wszystko przemawia za Evertonem.
W Evertonie ciezka sytuacja kadrowa przed meczem.
&quot;W najbliższym spotkaniu nie zagrają Steven Pienaar, Darron Gibson, Aiden McGeady, Muhamed Besić i Tony Hibbert. Na drobniejsze urazy narzekają ponadto John Stones, Gerard Deulofeu, Kevin Mirallas i Romelu Lukaku, a decyzja o ich występie zostanie podjęta tuż przed meczem.&quot;
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Polska 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: X
Kurs: 3,30
Bukmacher: BET365
Analiza:
Do najciekawszego spotkania w dniu dzisiejszym w 1 lidze, dojdzie przy ulicy Bukowej w Katowicach. W gruncie rzeczy nie są to (jak wielu myśli) derby Śląska, a jedynie mogą być to derby województwa Śląskiego. W inauguracyjnej kolejce gospodarze wygrali 2:0 z Wigrami, jednak oglądałem skrót tego meczu i wiem, że wynik wcale nie odzwierciedlał gry, bo gracze z Suwałk mieli wiele okazji nawet na to aby wyjść na prowadzenie. Podobnie tydzień temu było w Sosnowcu. Podopieczni Derbina wprawdzie przegrali 0:1 ale zaprezentowali się moim zdaniem bardzo przyzwoicie. Niestety widać było u większości debiutancką tremę. Jednak to właśnie oni stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji i myślę, że nawet jeśli ten mecz zakończyłby się ich zwycięstwem to nikt nie mógłby powiedzieć, iż na ten wynik nie zasłużyli. Osobiście widzę w tym spotkaniu remis po pierwsze dlatego, że jest to starcie zespołów zza miedzy, co często w meczach tego typu, skutkuje podziałem punktów. Poza tym obie ekipy zmierzyły się w sparingu (przy Bukowej) jakiś czas temu i górą okazała się ekipa z Sosnowca, tamte składy nie różniły się znacząco od tych, które wybiegną dzisiaj. Stawiam na wynik 1:1 po wyrównanej grze.
⛔ 100
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka - Polska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Korona Kielce
Typ: over 1,5 gola Lecha
Kurs: 1.61
bet365
Lech po odpadnięciu z batalii o LM powinien skoncentrować się bardziej na lidze, zwłaszcza że po trzech kolejkach aż dwa razy zostali zniesieni na tarczy(Na własnym obiekcie grali dopiero raz i to właśnie było jedyne spotkanie w którym zdołali zwyciężyć)
Dzisiaj do Poznania zawita kielecka Korona która zaczęła rozgrywki od dwóch wygranych, jednak w ostatniej kolejce ulegli niespodziewanie Ruchowi.
Wyniki Kolejorza z pewnością można usprawiedliwić presji która towarzyszyła walce o ligę mistrzów do której polska drużyna nie może się dostać od 20lat, jeśli w przyszłym roku chcą jeszcze spróbować szczęścia trzeba zdobywać w lidze punkty, zwłaszcza że główny kandydat do mistrza nie próżnuje systematycznie i pewnie ogrywając rywali.
⛔ 100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - mecze towarzyskie
Godzina: 12:00
Spotkanie: Saipa - Cherepovets
Typ: typ poniżej 4.5
Kurs: 2.42
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wersja bardziej ryzykowana do konkursu.
Saipa bardzo dużo straciła w przerwie wakacyjnej. Odejścia Spiny i Salcido mocno osłabi siłę uderzenia. Oczywiście są następcy, ale jak zwykle trzeba czasu, żeby ten zespół się zgrał. Dodatkowo dzisiaj sztab szkoleniowy dał wolne sporej grupie zawodników, która w ofensywie jest niezbędna. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak iść w kierunku małej ilości bramek, bo Finowie jak na Finów przystało, bronią bardzo dobrze.
https://www.facebook.com/SaiPaofficial
http://severstalclub.ru/index.php?action=Press&amp;amp;newscat=3&amp;amp;newsid=37122
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
⚽ - POLSKA: T-Mobile Eksraklasa

Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna
Stadion im. Floriana Krygiera, godz. 18:00
1 @1.95 William Hill

Pogoń dość dobrze weszła w sezon, w inauguracyjnym spotkaniu wyjazdowym pokonała obecnego Mistrza Polski, a w dwóch kolejnych spotkaniach zaliczyli dwa jednobramkowe remisy przeciwko Śląskowi na własnym obiekcie oraz przeciwko Lechii w Gdańsku. Łęczna też wg mnie nieoczekiwanie ma dobre rezultaty, jednak Legioniści w ostatniej kolejce pokazali im gdzie ich miejsce w szeregu. Dzisiaj trudny wyjazd i zdecydowanym faworytem moim jak i bukmacherów jest Pogoń. Zawodnicy z Łęcznej mieli w ubiegłym sezonie problemy ze zdobywaniem punktów w meczach wyjazdowych czego skutkiem było ostatnie miejsce w tej klasyfikacji. Dzisiaj stawiam w stronę gospodarzy, którzy powinni sobie poradzić z Dumą Lubelszczyzny.​
⛔ 100
 
grecu88 30

grecu88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska I Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Nie trzeba się rozpisywać czym dla mieszkańców Katowic jest mecz z Sosnowcem.
Myślę, że tylko kibice w Krakowie bardziej się nienawidzą ;-)
Co do samego meczu, Gieksa w formie, wygrała 5 ostatnich meczy (łączenie ze spotkaniami towarzyskimi).
Gieksa to solidny pierwszoligowiec, ostatnio skończyli na 8 msc w lidze.
Może teraz czas na awans?
Gorole - beniaminek mają bilas 1-2-2, ostatnio porażka u siebie z Wisłą Płock.
Ostatnio H2H również na korzyść GKSu 2-2-1
Również jest atut własnego boiska.
Typ oczywiście za małe pieniądze, jest to w końcu nasza I liga :)
⛔ 100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Austria Tipico Bundesliga
Godzina: 16:00
Spotkanie: Grodig - Austria Wiedeń
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Wczoraj Erste Liga dzisiaj już najwyższa półka czyli Tipico Bundesliga
Meczyk wracającej na dobre tory Austrii Wiedeń (kiedyś nie mieli sobie równych w lidze) teraz w cieniu drużyny ze Salzburga. W tym sezonie licze na ich wyrównaną rywalizację i śmiem twierdzić że pomiędzy sobą rozegrają walkę o 2 pierwsze miejsca w lidze, czyli o start w kwalifikacjach do LM a co za tym idzie powiększeniem budżetu klubowego.
Wracając do dzisiejszego meczu Grodig to drużyna słaba, poprzedni sezon zakończyli na 8 pozycji z 37pkt (10z 7r 19p) br. 46-65 ich gra opiera się głównie na kontrataku, często zdarzało się że dostawali dość sromotne lanie od ligowych średniaków. W ten sezon weszli bardzo dobrze, jak na swój potencjał, porównałbym te osiągnięcie do osiągniecia póki co Korony Kielce w naszej rodzimej lidze ???? 2 mecze 4pkt nie ma źle, biorąc pod uwagę że są przymierzani do walki o utrzymanie... Ale dość tych superlatywów, trzeba wziąść pod uwage z kim graali i jak grali ???? mecz wygrany z Altach, który odpuścił to spotkanie ponieważ byli przed meczem el Ligi Europy z Guimares, wygrana 2-1, później mecz wyjazdowy na trudnym terenie z Sturm Graz gdzie wywieźli bardzo cenny 1 pkt, ale mecz pod dyktando Sturm Graz, gdyby nie słaba skuteczność napastników Sturmu to napewno tego 1 pkt nie dopisali by sobie do swojego dorobku... posiadanie piłki 66-34 sytuacje bramkowe 25-11... mają w taki o to sposób 4 pkt co jest powodem do zadowolenia ale dzisiaj najprawdopodobniej tego dorobku nie powiększą, grają bowiem z Austrią Wiedeń która o poprzednim sezonie chce jak najszybciej zapomnieć, sezon najgorszy od kilku jak nie kilkunastu ładnych lat, sezon zakonczony na 7 miejscu, chluby zawodnikom i zespołowi nie przynosi ???? mecze towarzyskie rozegrane przed sezonem bardzo podniosły morale zawodników Austrii ponieważ po 2 kolejkach komplet punktów, pierwsze jak na razie miejsce w lidze i br. 5-1... wspomne jeszcze ze ich główny rywal, Salzburg w tym czasie 2 mecze przegrał i ma juz strate 6 oczek do drużyny z Wiednia ???? ich gra wygląda dobrze, stwarzają dość sporo okazji i potrafią je wykorzystywać... myślę ze na tle tak średniego zespołu jakim jest Grodig poradzą sobię nawet mimo tego iż grają na wyjezdzie... tym bardziej że stadion Grodig nie jest jakąś twierdzą nie do zdobycia ????
wiem że H2H nie wygląda dobrze, ale zawsze jest czas żeby je poprawić... jak nie teraz to kiedy ? ????
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom