>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.06.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na niedzielę - 7. Czerwca




Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analiszzy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa, Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1.67
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Legioniści pokazali już, że przerwa koronawirusowa nie wpłynęła negatywnie na formę zespołu, a ich szanse na tytuł są ogromne. W niedzielę podejmują krakowską Wisłę, która jeszcze niedawno była bardzo zagrożona spadkiem. Obecnie też muszą pilnować, aby nie spaść do 1. ligi, ale istnieją przesłanki ku temu, że się wybronią. I to mimo wysokiej porażki (4:0) z Piastem. Skupmy się jednak na dzisiejszym meczu. Wisła jest drużyną, która z dużym prawdopodobieństwem nie zabierze Legii punktów. Legia swoje dwa ostatnie mecze wygrała, oba na wyjeździe, w tym jedno spotkanie ligowe z Lechem i jedno z MIedzią Legnica w ramach ćwierćfinału Pucharu Polski. Wielu dobrze pamięta koniec października ubiegłego roku, kiedy to zdemolowali przy Łazienkowskiej Wisłę Kraków 7:0. Dziś z pewnością tak wysoki wynik się nie powtórzy, ale wygrana Legii przy takim kursie wydaje się być okazją.

67
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +61
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Dyscyplina: MMA - UFC 250: Nunes vs. Spencer
Godzina: kolo 03:00
Spotkanie: Aljamain Sterling vs Cory Sandhagen
Typ: Aljamain Sterling
Kurs:
1.90
Bukmacher: sts
Analiza:

2020-06-05 22_08_13-sterling.png


Swietna walka czeka nas tutaj, z gornej polki, Aljamain Sterling prezentuje Bokxing styl , oddaje bardzo duzo ciosow i to celnych. W ostatnich trzech walkach 57% celnych ciosow, jest naprawde szybki, nadpobudliwy/nakreca sie, skrada sie szybko do ataku, ma speed w rekach jest szybki z dobra kombinacja uderzen, piesc plus zaraz leci lokiec, jest blyskawiczny z domieszka grapplingu, lubie tego goscia i widac postep w jego ostatnich walkach. Jest niebezpieczny ma rowniez poprawne cardio. Ostatnia walka z Brazylijczykiem Munhoz-em naprawde swietna, nie wiem czy nie jedna z lepszych w jego karierze, zaprezentowal swietny szybki boxing, byl bardzo kreatywny, skierowal 71% swoich uderzen na glowe Brazylijczyka. Walke wczesniej stoczyl z Kubanczykiem Rivera , madrze z nim walczac, wykonujac kilka szybkich kobinacji i odskok/doskok a Rivera po dwoch rundach byl wypruty jak sam powiedzial. Poprstu "gasl" i widac bylo ze Sterling "wyczerpal" kubanczyka, Aljamain prowadzil w kazdej rundzie i wygral.

Przeciwnik Cory Sandhagen z dobra praca nog, rowniez dobre wyprowadzenie lewego uderzenia z ciala , dobre low kicki ktore moga byc niebezpieczne dla Sterlinga. Moim skromnym zdaniem nie jest tak szybki jak Sterling, ma siedem wygranych podrzad. W ostatniej walce mial za przeciwnika Brazylijczyka Assuncao ale brazylijczyk praktycznie nic nie zrobil byl wycofany i to ze Sandhagen mial przewage to i tak nie bylo to duzego "wow", dominacji z jego strony rowniez nie bylo widac tak znaczacej, wygrac wygral ale ta walka jakos nie ujela mnie za serce heh. Jeszcze ciekawsza walka byla wczesniej gdzie ponownie mial za przeciwnika Brazylijczyka, Linkera ktory napsul mu krwi, gosc o gorszych warunkach fizycznych postawil mu sie na tyle mocno ze malo go nie znokautowal w koncowce trzeciej rundy, nie ustepywal mu na krok , owszem mial Sandhagen przewage w uderzeniach ale mimo mniej uderzen na koncie brazylijczyka to i tak robil on wieksze wrazenie podczas tej walki, tak czy siak Sandhagen wygral(split decyzja) przy gwizdach publicznosci.

Walka trudna do wytypowania ale ja widze tutaj szybkosc Sterlinga, prawdopodobnie walka odbedzie sie w stojce ale nie wykluczone ze zobaczymy tam zapasy, poprostu sadze ze Sterling mial ostatnio lepszych przeciwnikow a jezeli nie to napewno nie gorszych niz Sandhagen a naprawde musial sie napracowac, robiac lepsze na mnie wrazenie, pokazujac szybki straiking. Tej szybkosci nie widzialem u Sandhagen ma niebezpieczne low kick-i ale sadze ze Sterling jest lepszym wydaniem linkera z ktorym Sandhagen malo nie przegral, tak troche z sympati ale rowniez czezwo patrzac Sterling zrobil lepsze wrazenie na mnie - zobaczymy, niesamowita walka sie zapowiada, mozliwe ze Sterling-owi moze dac ta walka przepustke o pas, wiec jest o co walczyc.

Zapowiedz calej Gali UFC 250: https://forum.bukmacherskie.com/threads/ufc-250-nunes-vs-spencer.159582/post-6933338
Ian Heinisch vs Gerald Meerschaert
Zapowidz pojedynku na We Are Players🏈⚾🏀
Zapraszam i pozdrawaim.

90
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +247
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: MMA - UFC 250: Nunes vs. Spencer
Godzina: 02:00 CET
Spotkanie: Charles Byrd VS Maki Pitolo
Typ: Maki Pitolo
Kurs: 2.5
Bukmacher: Lvbet
Analiza:


Ważna walka dla obu zawodników: Byrd po serii dwóch dotkliwych porażek przed czasem, po których długo pauzował przez kontuzję, z kolei Pitolo będzie miał szansę odkuć się po niespodziewanej przegranej w swoim debiucie w UFC. Obaj to raczej bezkompromisowi fighterzy, rzadko kiedy ich walki docierają do decyzji sędziów i teraz może być podobnie. Moim zdaniem buki przeceniają szanse Byrda, raz że jest po dwóch ciężkich porażkach, ale przede wszystkim po długiej przerwie, dlatego moim zdaniem to on ma więcej do stracenia i wątpię, żeby od razu postawił na atak. Raczej będzie chciał wejść w walkę, zrzucić trochę rdzy i sprawdzić Hawajczyka. Tylko nie wiem czy będzie na to czas, bo Pitolo nie kalkuluje, dlatego myślę, że to on będzie agresorem w tej walce. Raz że inaczej nie umie, to gość który raczej najpierw atakuje a potem myśli, a ma argumenty w łapie, potrafi też obalić i skończyć rywala. I ta agresja nawet jak nie przyniesie zakończenia walki, to będzie punktować u sędziów. Hawajczyk ma mniej do stracenia od swojego rywala, a do zyskania sporo. Moim zdaniem szanse obu są co najmniej wyrównane, a może nawet w stronę Pitolo, dlatego takie kursy trochę dziwią. Ja stawiam na wygraną Pitolo i że nie będą decydować o tym sędziowie, tylko sam postara się o wcześniejsze zakończenie walki.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SPORTY WALKI

150
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Polska 1 liga
Godzina 15:10
Spotkanie : GKS Tychy : Chojniczanka
Typ : Chojniczanka strzeli powyżej 1.5 gola
Kurs : 2.95
Bukmacher : ETOTO

Miałem okazję oglądać ostatni mecz Tyszan z Zagłębiem Sosnowiec i powiem szczerze że to jak zagrali woła o pomstę do nieba , co prawda oddali sporo strzałów na bramkę rywala ale były to strzały mocno niecelne , jak już się zdarzył strzał na bramkę to raczej podanie do bramkarza rywali , zdołali strzelić na 1:1 w ostatniej akcji meczu po rzucie wolnym ale czy ten rzut wolny był aż tak ewidentny to bym się sprzeczał ale ok zremisowali kolejny już mecz u siebie , dzisiejszy rywal to ostatnia ekipa w lidze ale nie oznacza to że Tyszanie wygrają lekko łatwo i przyjemnie , spodziewam się tutaj raczej lepszej gry gości , jeszcze przed przerwaniem sezonu Chojniczanka grałą np na Legnicy która walczy o awans , co prawda dostali baty 5:2 ale dwa gole zdobyli , wcześniej grali na Termalice i zdołali wygrać 2:1 , no i na koniec wiadomość która może a nie musi mieć znaczenia a jest to H2H które wyrażnie pokazuje iż Tychy nie potrafia grać z Chojniczanką , do tej pory 12 meczy wspólnych i bilans zaledwie 1 wygrana Tyszan 5 remisów i 6 porażek a bramki 14:25 dla gości tak wiec może i dziś uda się gościom zdobyć bramkę a zaryzykuję ze strzelą 2 , i może kolejny remis Tychów w domu zakończy się 2:2 !

195
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +173
beny89 1,8K

beny89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 13.30
Spotkanie: Bremen -Wolfsburg
Typ: Powyżej 1 gola, powyżej 8 rzutów rożnych, powyżej 2 żółtych kartek
Kurs: 1.95
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Pierwsze niedzielne spotkanie w ramach kontynuacji 30 kolejki Niemieckiej Bundesligi, na przeciwko siebie staną zawodnicy werderu będący czerwoną latarnią ligi i popularne Wilki stacjonujące na 7 lokacie z realnymi szansami na grę w kwalifikacjach do Ligi Europy. Kursy spadają w stronę przyjezdnych, jest to o tyle zasadne że Wolfsburg bardzo dobrze sobie radzi na wyjazdach, co pokazał choćby ostatni wygrany mecz z Leverkusen i to w stosunku aż 1:4, w 5 ostatnich wyjazdowych meczach zanotowali oni 4 wygrane i remis i dlatego należy ich w tej rywalizacji stawiać w roli faworyta. Gospodarze z kolei prezentują się kiepsko bądź co najwyżej przeciętnie, na uwagę zasługują dwie wygrane wyjazdowe z Shalke i Freiburgiem, jednakże na swoim terytorium statystyka wygląda już tragicznie- 4 porażki i remis i bilans bramkowy 1-11. Pomimo że wszystko wskazuje iż to przyjezdni zainkasują 3 punkty, ja postanowiłem iść za ciosem i ponowić sobotni typ, uważam że i tym razem ma on ogromne szanse powodzenia. 2 gole to nie jest wygórowana linia jeśli mamy zespół w gazie, a Wilki ewidentnie są rozpędzone, i z tak dziurawą obroną jaką mają gospodarze powinni spokojnie coś zaaplikować ich bilans wyjazdów z ostatnich gier to 14-6, choć i myślę że gospodarze też coś powinni strzelić. Odnośnie rzutów rożnych to w spotkaniach Bremeńczyków padało odpowiednio- 11,12, 13,9,11, u przeciwników natomiast ta statystyka wygląda następująco: 7, 18, 4,4, także mamy jedną mocno overową drużynę i myślę że to wystarczy do pokrycia tej lini. W każdym z ostatnich 5 spotkań obu ekip pokazywano więcej niż 2 żółte kartoniki, dlatego myślę że tak też będzie i tym razem, szczególnie że stawka meczu jest wysoka dla obu drużyn i spodziewam się walki przez pełne 90 minut.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa, Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Wisła Kraków (dnb)
Kurs: 4,20

Bukmacher: etoto


Pisałem w ubiegły piątek że spodziewam się że Legia nie strzeli Lechowi bramki. I sądzę że gdyby obrona gospodarzy nie dała prezentu Legii mecz skończył by się 0:0. Legia dwie bramki z 3 strzelonych (jedna z Lechem, druga z Miedzią Legnica) strzeliła po ewidentnych błędach. Ja sądzę że Wisła zagra na zero z tyłu- kursy na zdarzenie że Legia nie strzeli bramki to 5,45 w etoto, 5,50 w stsie i 5,60 w fortunie. W przypadku remisu zwrot stawki. staty z etoto: https://s5.sir.sportradar.com/etoto/pl/1/season/67233/h2h/3111/3106/match/21921993
Tam wyczytamy między innymi że
Legia nie przegrał żadnego z 4 swoich ostatnich meczy na wyjeździe. -> Pora na porażkę.

Legia ma zwycięską serię 3 meczy na wyjeździe. -> Każda seria ma swój koniec.

odds portal: MASÓWKA na Legię. 96 na 105 typuje zwycięstwo przyjezdnych. https://www.oddsportal.com/soccer/poland/ekstraklasa/wisla-legia-YZioyoRk/
Ja płynę pod prąd.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Werder Brema - Wolfsburg
Typ: powyżej 4,5 żółtej kartki
Kurs: 2,05
Bukmacher: STS
Analiza: Pierwsze niedzielne spotkanie w niemieckiej Bundeslidze, do Bremy przyjeżdża wciąż walczący o udział w Lidze Europy Wolfsburg, gospodarze natomiast walczą o to, żeby w przyszłym sezonie nadal występować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Werder po wznowieniu ligi radzi sobie lepiej niż przed zatrzymaniem, w 5 meczach zdobył 7 punktów, 2 wygrane, 2 przegrane i remis i wciąż ma szansę przynajmniej na zajęcie miejsca gwarantującego baraże, goście również grają w kratkę, po starcie zaliczyli po 2 porażki i 2 wygrane, obie w delegacji. Można powiedzieć, że zarówno dla jednych, jak i drugich to mecz o życie, dlatego postanowiłem zagrać w tym meczu na kartki, niestety nasi bukmacherzy mają w ofercie typy tylko na żółte kartki, więc taki podaję do konkursu, osobiście gram na over ogólny kartek. W dotychczasowych spotkaniach po wznowieniu ligi Werder kolejno "zbierał" 2żk, 2żk i 1cz za 2 żółte, 2żk, 2żk i 2żk, natomiast Wolfsburg 3żk, 4żk i 1cz bezpośrednia, 3żk i 4żk. Patrząc na rangę spotkania liczę, że walki nie zabraknie, nikt nie będzie odpuszczał i sędzia będzie miał wiele okazji do indywidualnego upominania zawodników.

105
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +61
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Serbia SuperLiga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Radnicki - Rad
Typ: Rad
Kurs: 8.49
Bukmacher: STS
Analiza:

Pierwsza moja analiza w tym dziale więc wybaczcie moją fachowość
Wczoraj Indija zrobiła to co ma zrobić. Dzisiaj dalej brnę w serbską Superligę i stawiam na Rad 8.49
Sprawdziłem tabelę na stronie ligi i wychodzi na to że spadają dwie drużyny. Rad ma 7 punktów straty do Indiji i 3 mecze do końca sezonu. Niby sytuacja ciężka ale nie tragiczna bo w następnej kolejce grają z Vozdovacem a Indija z Vojvodiną która walczy o wicemistrzostwo. Także Rad wygrywając dzisiaj z Radnickami i w następnej kolejce z Vozdovacem powinien mieć przed ostatnią serią gier tylko jeden punkt straty do bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie.

100

Ad Vocem Moderator: W Serbii w tym sezonie nikt nie spada z ekstraklasy, kolega wprowadza ludzi w błąd swoim typem/Psychosocial
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunrise82 74,5K

sunrise82

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna 2 liga Austria
Godzina: 10:30
Spotkanie : A. Klagenfurt - Kapgenberg
Typ: Handicap -2 Klagenfurt
Kurs : 2.65
Bukmacher : forbet
Drużyna gości zajmująca ostatnią pozycję w lidze postanowiła zrezygnować z 9 podstawowych zawodników po to aby dać szansę młodym zawodnikom w ogrywaniu się i zdobywaniu doświadczenia w 2 lidze. Władze klubu, podjęły taką decyzję po tym jak austriacki związek piłki nożnej ogłosił, że z ligi nikt nie spada. Info w linku.
Drużyna gospodarzy zajmuje obecnie drugą lokatę ze stratą 11 punktów do lidera, ale mają jeden mecz zaległy. Awansuje tylko jedna drużyna, więc szanse jeszcze są. Jest o co walczyć, zwłaszcza że zostało 11 kolejek do końca sezonu.
Przewidywany wynik spotkanie 3-0.


100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +94
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaCzechy, 1. Liga

Godzinna: 17:00

Spotkanie: Sigma – Banik Ostrava

Typ: over 2.5 bramki

Kurs: 2.40

Bukmacher: STS

Analiza:


Moim zdaniem sprawa tutaj jest prosta, na pewno szybka bramka tylko tutaj pomoże, w czym leży problem. Sigma walczy o uniknięcie gry w grupie spadkowej tracąc do Bohemians tylko trzy punkty na 3 mecze przed końcem, wczoraj rywal przegrał tak więc tutaj się otwiera szansa na zrównanie punktami i to jest koniecznie bo mają gorszy bilans bezpośredniego meczu tak więc muszą to wygrać innego wyjścia nie ma po prostu. Ostrava walczy o grupę mistrzowską tracąc punkt do Slovacko które ma łatwiejszego rywala co najgorsze Banik wie kogo ma w następnej kolejce czyli lidera rozgrywek i podobnie jak gospodarze jest tutaj mus wygrania tego starcia. Dodatkowo bez wygranej po tej przerwie i pora na wygranie czegoś nawet jak to nie da realizacji celów bo przewagę nad rywalami też trzeba na czymś budować. Nie są te ekipy która grają wybitnie overowo ale to co napisałem wyżej wymusza na obu ekipach sytuacje w której będą musieli ryzykować a ja liczę po prostu że zacznie się taka od samego początku a przy wyjściu na prowadzeniu jednej z ekip rywal nie będzie mógł czekać. Pierwszy mecz tych ekip w tym sezonie to remis 2:2.

140
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +83
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Dyscyplina : Tenis Stołowy - Setka Cup
Godzina: 11:35
Spotkanie : Shyndel - Mishchenko
Typ: 2
Kurs : 1,84
Bukmacher : STS

Sytuacja podobna do tej wczorajszej.
Według bukmacherów szczególnie tych naszych mecz 50/50 a według mnie zdecydowanym faworytem tego starcia będzie Olek Mishchenko.
Igor Shyndel w czerwcu rozegrał 6 spotkań w ramach Setca Cup, wygrał dwa.
Dzisiejszego dnia zdążył już rozegrać dwa mecze z dużo niżej notowanymi rywalami i w obu przypadkach nie ugral nawet seta, te mecze pokazały, że jest on w bardzo złej dyspozycji bo o ile porażka z Pirvelim mogła się zdarzyć, tak przegrana 0:3 z Shazhnievem już nie.
Olek miał fajna serie 7 wygranych z rzędu i to też z zawodnikami którzy teoretycznie byli faworytami w starciu z Mishchenko.
Czekałem na dzisiejszy pierwszy mecz po małej przerwie, ale Olek uległ Kovalchukovi 0:3, ale ten jest "w grze" w czerwcu.

Niemniej jednak uważam, że faworytem tego starcia jest Olek, gram już teraz gdyż do "naszego" meczu Olek rozegra jeszcze dwa spotkania, z Privelim i Morozem, jeśli wygra któryś z tych starć to kursy mogą się zmienić.
Igor ma jeszcze Kovalchuka na rozkładzie, tutaj też duże prawdopodobieństwo porażki.

Gramy, póki kurs godny.

84
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +68
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa, Polska
Godzina: 17:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa i obie strzelą gola
Kurs: 3.20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Wisła mega zawiodła w spotkaniu z Piastem. Błędy, które popełnili piłkarze w obronie są niedopuszczalne. Niestety ta przerwa nie zbyt dobrze wpłynęła na gospodarzy, którzy wcześniej byli w dobrej formie, a gra Wisła mogła się podobać. Legia w niedziele przyjeżdża do Krakowa po trzy punkty i takie błędy przeciwnika chętnie zamienili na gole. Legia pomimo skromnej wygranej z Lechem 1:0 wyglądała dobrze. Nie powiem Lech miał swoje okazje, ale na straży stał min. Majecki. Kursy pewnie polecą w dół dlatego już dzisiaj polecam pobierać win Legii, która pewnie zmierza po kolejnego majstra...
"Biała Gwiazda" w hicie bez Pawła Brożka (kontuzja), Macieja Sadloka czy Vukana Savicevicia (pauzy za żółte kartki). Po stronie lidera zabraknie Jose Kante (dyskwalifikacja za czerwoną kartkę). Poza kadrą znajdą się jeszcze Arvydas Novikovas, Radosław Cierzniak, Maciej Rosołek (urazy), Ivan Obradović (rezerwy).

220
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +67
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska,Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Raków - ŁKS
Typ: 1
Kurs:
1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Raków w dobrej sytuacji bo Jagiellonia,Zagłębie,Górnik - te drużyny straciły punkty w tej kolejce.. jak Raków chce grać w grupie mistrzowskiej to konieczne dziś jest zwycięstwo z ŁKS-em,który w zasadzie jest już spadkowiczem bo do bezpiecznego miejsca na tą chwile tracą już 11 punktów!
ŁKS na wyjeździe przegrał aż w 10 meczach w tym sezonie, każda seria się kończy mówi Stawowy trener ŁKS,ale nie sądzę,żeby Raków bardzo dobrze zmotywowany dziś przegrał z ŁKS.. w tej kolejce mieliśmy już sporo niespodzianek. ŁKS wygrał w Łodzi z Rakowem 2:0 - teraz czas na rewanż.
Raków jak wiemy gra cały sezon w Bełchatowie mecze jako gospodarz,jednak teraz sytuacja troche inna bo zagrają bez kibiców.. Raków jak wygra a sądze,że tak będzie to zbliży się do Jagielloni na 1 pkt!

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna Grecja
Godzina: 20:30
Spotkanie : AEK - Panathinaikos
Typ: Panathinaikos lub remis i powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs : 3.65
Bukmacher : ETOTO
Dzis po przerwie zmierzy się 3 i 4 drużyna tabeli a kursy wystawione na to spotkanie są jak by ich dzieliła jakąś duża przepaść. Moim zdaniem granie tutaj 1 po kursie 1.60 mija się z celem tym bardziej że Panathinaikos już wielokrotnie zaskakiwali rywali i pokazywali swoją moc. W lutym AEK u siebie wygrał co prawda 1:0 ale już w listopadzie Panathinaikos na własnym stadionie wygrał 3:2. Długa przerwa plus brak publiczności wpływa na to że warto w tym meczu poszukać niespodzianki tym bardziej że goście to nie są jakieś ogórki tylko drużyna która w 26 meczach uzbierała 44 pkt z bilansem bramkowym 35:23 i mimo że AEK ma tych punktów o 7 więcej i kilka bramek więcej na swoim koncie to po takiej przewie wszystko się może zdarzyć, podbijam kurs bramkami bo grecka Piłka jest bardziej overowa. Bezpieczny wydaje się również Typ na x2 po kursie 2.30 gdyby trafił się nudny mecz.

265
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +180
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 15:00
Spotkanie: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Typ: 1X
Kurs:
1.63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Arka pokazała się naprawdę z niezłej strony w derbach z Lechią, ale zabrakło koncentracji i szczęscia. Gdyby udało im się zagrać na podobnym poziomie ze Śląskiem, to jak najbardziej stać ich na minimum remis w tym meczu. Śląsk na wyjazdach spisuje się przeciętnie i ostatnio ma serię 4 meczów bez zwycięstwa w delegacji. Sytuacja kadrowa w Arce bardzo dobra, w Śląsku zabraknie m. in Brozia, Golli, Radeckiego i Lyszczarza.

63
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +61
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 13:30
Spotkanie: Werder Brema - Wolfsburg
Typ: Wolfsburg
Kurs: 2.17
Bukmacher: Betfan

Dla obu zespołów jest to bardzo ważny mecz. Werder jest uwikłany w bezpośrednią walkę o utrzymanie, natomiast Wilki walczą o kwalifikację do Ligi Europy. Cele o jakie grają obie ekipy od razu rzucają nam światło na to kto jest faworytem dzisiejszego starcia. Wolfsburg od kilku sezonów dość regularnie gra w pucharach, Werder w ostatnich latach jest zespołem dolnej połowy tabeli, daleko im do lat świetności z pierwszej dekady XXI wieku. Gospodarze zagrają dzisiaj bez swojego najlepszego zawodnika Milota Rashicy, który miał bezpośredni udział przy 12 bramkach. Zabraknie podpory defensywy Omera Topraka. Nie może zagrać także Niclas Fullkrug, a pod znakiem zapytania stoi występ wciąż groźnego weterana - Claudio Pizzaro oraz Leonardo Bittencourta. Jak widać ofensywne możliwości Werderu są dzisiaj bardzo poważnie ograniczone. Co prawda w ekipie gości dziś także kilka absencji ale nie są one aż tak dotkliwe. Werderowi na pewno nie pomoże własne boisko. Nie dość, że zagrają bez kibiców to ogólnie w tym sezonie przegrali aż 10 na 14 domowych spotkań. Z kolei Wolfsburg ostatnio świetnie radzi sobie w delegacjach, wygrał aż 4 z 5 ostatnich spotkań, w tym bardzo efektowne 4-1 w Leverkusen. Generalnie Wilki to bardzo świadomy taktycznie i poukładany zespół, który wie jak wykorzystać słabe strony rywala. Dzisiaj Werder będzie miał bardzo duże problemy by stworzyć zagrożenie pod bramką rywala i nie wierzę, że będą w stanie coś ugrać. Natomiast Wolfsburg umie grać na wynik i prawdopodobnie będzie w stanie skarcić rywala przynajmniej po stałym fragmencie gry, które są mocno stroną podopiecznych Olivera Glasnera. Spodziewam się dzisiaj spokojnego zwycięstwa gości po całkiem fajnym kursie.

117
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +136
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Odense Boldklub - Esbjerg fB
Typ: 1
Kurs: 2,41
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela na początek:
kup.jpg
Ostatnia kolejka przed podziałem na grupy mistrzowską i spadkową. W przypadku tych dwóch zespołów już jest wszystko jasne, po tej kolejce zagrają w grupie spadkowej. Odense w meczach u siebie ma na koncie 5 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki, natomiast ich rywal na wyjazdach to najgorzej grająca drużyna z całej ligi z bilansem 1 zwycięstwa, 2 remisów i 9 porażek. Esbjerg na wyjazdach to również najmniej bramkostrzelny zespół całej ligi zdobywając tylko 7 bramek w 12 spotkaniach tracąc ich 23. Bardzo słabiutko wyglądają te ich "dokonania" na wyjazdach. Gospodarze tego spotkania też nic wielkiego nie grają ale u siebie z tak grającym na wyjazdach przeciwnikiem myślę, że powinni być większym faworytem niż wskazują na to kursy. Ja tutaj właśnie spróbuję pograć na zespół Odense. W obu zespołach mnóstwo absencji.

Absencje w Odense:
obrońcy Lund (21 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Kasper Larsen (5 występów w tym sezonie), Alexander Andersen (4 występy w tym sezonie) i Skjelvik (1 występ w tym sezonie), pomocnik Drachmann (24 występy w tym sezonie) i napastnicy Jebali (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), Lieder i Hyllegaard (obaj po 4 występy w tym sezonie)

Absencje w Esbjerg:
obrońcy Halsti (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Brorsson (4 występy w tym sezonie) i pomocnicy Soiri (20 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Mathias Kristensen (19 występów w tym sezonie)

Pod większa presją w tym meczu powinien grać zespół Esbjerg, gdyż ma tylko 3 punkty przewagi nad ostatnim w tabeli Silkeborgiem. Odense ma dużą przewagę punktową nad dwoma ostatnimi zespołami i może podejść do tego meczu na większym luzie. Próbuję na gospodarzy, bo Esbjerg na wyjazdach gra fatalnie.

141
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +61
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I liga
Godzina: 12:40
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Typ: Sosnowiec i powyżej 2,5
Kurs:
3,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Zagłębie Sosnowiec bardzo pechowo straciło 2 punkty w poprzedniej kolejce z GKS Tychy remisując 1:1 i tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu. Dziś dobra okazja aby wygrać i lekko sobie zrekompensować tamten remis. Do strefy barażowej o eksktraklasę tracą 4 punkty a więc ze sporymi szansami nadal. Goście zremisowali 0:0 po bezbarwnym spotkaniu.
W ostatnim czasie Zagłębie Sosnowiec dość dobrze radził sobie w meczach właśnie ze Stomilem Olsztyn wygrywając 3:1, 2:0, 5:1.
Myślę, że te 3 bramki w dzisiejszym spotkaniu możemy zobaczyć gdyż wiadomo, że obie ekipy nie mają świetnej obrony.
W ostatnim meczu Sz. Pawłowski zagrał bardzo słabo i myślę, że drugiego takiego meczu nie zagra.

220
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +141
enero1986 1,1K

enero1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska,Ekstraklasa
Godzina: 12:30
Spotkanie: Raków Częstochowa - ŁKS Łódź
Typ: Handicap(1)-Raków wygra
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie rozpoczynające niedzielne mecze 28 kolejki ekstraklasy.Na stadionie w Bełchatowie Raków zmierzy się z ŁKS-em.W lepszej sytuacji są piłkarze z Częstochowy,którzy walczą o pierwszą ósemkę obecnie zajmują 11 pozycję mając tyle samo punktów co dziesiąty Górnik Zabrze i dziewiąte Zagłębie Lubin.Sytuacja ŁKS-u jest bardziej trudna zajmują ostatnie miejsce w tabeli i do bezpiecznej pozycji tracą 11 punktów.W poprzedniej kolejce gdzie przegrali 1:0 z Górnikiem nie pomógł nawet nowy szkoleniowiec Wojciech Stawowy ŁKS-owi brakowało precyzji w podaniach oraz skuteczności pod polem karnym przeciwnika.Raków rozgrywając swoje domowe spotkania na stadionie w Bełchatowie odniósł siedem zwycięstw,dwa remisy i cztery porażki natomiast ŁKS w meczach wyjazdowych zanotował zaledwie jedno zwycięstwo,dwa remisy oraz dziesięć porażek.Bezpośrednie spotkania przemawiają na korzyść ŁKS-u,który wygrał trzy spotkania,raz padł remis.W pierwszym meczu obecnego sezonu ŁKS wygrał 2:0 po golach niewystępującego już w barwach ŁKS-u Ramireza i Guimy.ŁKS w sześciu ostatnich spotkaniach wygrał zaledwie jedno spotkanie,trzy remisując oraz dwa przegrywając.Raków natomiast na ostatnie sześć spotkań wygrał dwa spotkania,trzy razy zremisował oraz raz przegrał.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową to w drużynie z Łodzi niepewny jest występ Guimy, który w poprzedniej kolejce nie zagrał.Natomiast w Rakowie nie zabraknie kontuzjowanych Arkadiusza Kasperkiewicza i Miłosza Szczepańskiego.
Przewidywalne składy prezentują się następująco:
Raków: Szumski – Piątkowski, Petrasek, Jach – Tudor, Sapała, Schwarz, Kun – Tijanić, Forbes, Musiolik
ŁKS: Malarz – Grzesik, Gracia, Dąbrowski, Vidmajer – Srnić – Trąbka, Wolski, Pirulo, Ratajczyk – Wróbel.
Stawiam tutaj na pewne zwycięstwo piłkarzy z Częstochowy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom