>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 6.08.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy k jestem świadom, że Roma to zespół w zasięgu Sewilli. Chcemy wygrać i postaramy się zaprezentować świetny występ przeciwko bardzo silnemu rywalowi, pamiętając, że nie możemy liczyć na drugie spotkanie.
Godzina: 18:55
Spotkanie: Sevilla-Roma
Typ: obie strzelą i będzie plus 2,5 gola
Kurs:2,00

Bukmacher: Fortuna,tym bardziej,ze
Analiza:
Ilu typerów tyle teorii.
Spotkają się 2 drużyny które obecnie nie przegrywają i są na topie.
-Sevilla nie dała się pokonać w ostatnich 17 meczach we wszystkich rozgrywkach
-Roma nie przegrała ostatnich 8 meczów w lidze,7 z nich wygrała

Wypowiedzi trenerów przed meczem;
Trener Sevilli
,,...... jestem świadom, że Roma to zespół w zasięgu Sewilli. Chcemy wygrać i postaramy się zaprezentować świetny występ przeciwko bardzo silnemu rywalowi, pamiętając, że nie możemy liczyć na drugie spotkanie. ,,
Trener Romy
,, Zespół jest bardzo zmotywowany, jesteśmy w dobrej formie i wiemy, że trudno jest zmierzyć się ze wspaniałym zespołem, jakim jest Sevilla. Dodał również: Nie muszę motywować zespołu, ponieważ wszyscy zdają sobie sprawę, jak ważny jest ten moment i jesteśmy gotowi do gry przeciwko drużynie takiej jak Sevilla. To inny mecz niż pozostałe, ponieważ nie mamy dwóch spotkań, tylko jedno. Zawsze chcemy wygrywać, tym razem nie jest inaczej, bo jesteśmy ambitni. ,,
W meczu powinny z obu stron paść bramki i niekoniecznie Sevilla rozjedzie Romę.Są to drużyny w których ma kto strzelać tym bardziej,że nie będzie spotkania rewanżowego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Giorgi C. - Juvan K.
Typ: Giorgi C.
Kurs: 1.67
Bukmacher: BETFAN

Moim typem na dzisiaj jest zawodniczka gospodarzy. Włoszka ma dużo mniejszy wysiłek w nogach niż jej rywalka (rozegrała 3 mecze więcej). Juvan doznała urazu w poprzednim meczu, ale przeciwniczka doznała bardziej poważnego i dlatego wygrała swoje spotkanie. Ciekawe jak sobie poradziła z urazem do dzisiejszego spotkania. Myślę, że Camila zagra u siebie na 100% i wygra swoje spotkanie.

67
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Sevilla-Roma
Typ: 2.drużyna liczba rzutów rożnych- +4.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Totolotek

Analiza
:

Zespół Giallorossich zmierzy się w Duisburgu z Sevillą. Będzie to nich najważniejszy mecz sezonu i jak się okazało, jedyna droga aby móc grać w następnym sezonie w Lidze Mistrzów, poprzez wygranie tego turnieju. Zespół znajduje się w fatalnej sytuacji finansowej, którą może poprawić wydatnie awans do Champions League. Nie da się już tego zrobić z poziomu ligowego, gdzie Roma zakończyła rozgrywki na piątym miejscu, stąd pozostała walka o wygraną na europejskim zapleczu, a do szczęścia wystarczy być lepszym w czterech spotkaniach. W związku z pandemią bowiem i wydłużeniem sezonu, zdecydowano się na rozegranie ćwierćfinałów, półfinałów i finału na neutralnych boiskach w Niemczech, w formule jednego spotkania z dogrywką i karnymi. Ten mecz będzie pierwszą oficjalną rywalizacją drużyn w historii. Do tej pory mierzyły się jedynie w sparingach.
Sevilla nie jest w takiej złej sytuacji jak Roma. W La Lidze zajęła czwartą pozycję, mając tyle samo punktów co trzecie Atletico, stąd na pewno zagra w Lidze Mistrzów w sezonie 2020/2021. Innym aspektem jest, że Sevilla bardzo dobrze wie jak to jest wygrywać Ligę Europy. Drużyna z Sewilli jest rekordzistą pod względem triumfów w tym turnieju, zdobywali trofeum Ligi Europy pięć razy, w latach 2006, 2007, 2014, 2015 oraz 2016. Także pojedynek powinien być bardzo zacięty, ciężko wskazać jednoznacznie drużynę bliższej awansu do dalszej rundy, a tym bardziej faworyta meczu. Stąd stawiam dzisiaj na rzuty rożne, a konkretnie na to, że Roma będzie miała ich minimum pięć. Zespół z Rzymu jest maszynką do zdobywania rogów, jak to ktoś kiedyś napisał na forum. W ostatnich ośmiu meczach aż siedem razy mieli ich co najmniej pięć(ten jeden mecz to wygrany z Spal 6:1, gdzie był tylko jeden rożny), dalej myślę nie ma sensu patrzeć. Patrząc po meczach Sevilli ich przeciwnicy dość często przekraczali linie, także uważam, że spokojnie Roma powinna nabić te pięć rożnych. Można również zaryzykować typując +5.5 o kursie 2.62 np. na Fortunie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie:

FC Basel - Eintracht Fr.


Typ: 1 połowa dokładny wynik 1:0
Kurs: 5.79
Bukmacher: eForuna

Analiza
:
Mecz dwóch drużyn na tym samym poziomie. Basel, w ostatnich dwóch meczach nie strzelił bramek, czego powodem był bezbramkowy remis. Takiego rodzaju wyniki pokazują że u Siebie Basel ciężko jest pokonać.
Pod lupę wziąłem ten mecz ponieważ w ostanich 10 meczach w LE strzelił pierwszego gola żeby uniknąć porażki.
A co do tego Frankfurtu, to bez Perisicia drużyna nie wygląda już tak mocno. Może poleci kontra, może Basel pójdzie z tą statystyką w ręką w rękę i strzeli pierwszego gola w połowie aby dowieźć zwycięstwo do pierwszej połowy. Można zaryzykować również 1 gol dla Basel w pierwszej połowie itd. ale ja wybrałem taką opcję ze względu na kurs. Powodzenia !

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
pawelallmighty 29,9K

pawelallmighty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolves v Olympiacos
Typ: DC X2
Kurs:2.03

Bukmacher: fortuna
Analiza:Dzis wieczorem o. 21:00 mecz ligi europejskiej a w niej Olympiacos Zagra na wyjezdzie z Wolvesami,moj typ na ten mecz remis lub Olympiacos o dobrym kursie 2.03.Pierwszy mecz. Zakonczyl sie z remisem 1:1 Olympiacos wieksza czesc meczu gral w 10 otrzymujac czerwona kartke na samym poczatku sotkania mimo tego potrafil strzrlic bramke w oslabieniu I nawet wyjsc na prowadzenie,w lidze wygrali zdecydowanie nie dajac szans konkurentom.Wolves czeka trudny mecz Olympiacos nie raz udowodnil ze potrafil grac na poziomie nawet ligi mistrzow zdobywajac punkty z lepszymi of Wolvesow rywalami dlatego mozna spodziewac ze awansuja do nastepnej rundy kurs az 3.35

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / 1 Szwecja
Godzina 19:00
Spotkanie : AIK Stockholm- Elfsborg
Typ : 1X
Kurs : 1.45
Bukmacher : ETOTO
Tragiczne występy drużyny AIK Stockholm po przerwie, czego raczej nikt się nie spodziewal. W normalmaych okolicznościach gdyby obie ekipy spotkały się przed przerwa to nigdy w życiu nie zobaczylibyśmy takich kursów. Mimo słabej dyspozycji w ostatnich tygodniach, AIK jest faworytem i ja się z tym zgadzam. Na ostatnie 10 ligowych spotkań wygrali zaledwie 1 i ich sytuacja w tabeli robi się coraz bardziej niekorzystna. Gospodarze po 12 kolejkach są na 11 miejscu z bilansem 11-17 i 13 pkt na koncie. Jeśli chodzi o gości to ostatnio grają całkiem dobrze zajmują 4 miejsce, bilans 20:17 i 21 pkt. AIK od 4 spotkań pozostaje bez zwycięstwa a jak pokazuje H2h, ich dzisiejszy rywal im lezy. Na ostatnie 10 spotkań bezpośrednich, Elfsborg wygrał tylko raz. To dopiero początek sezonu i AIK wciąż może grać o najwysze cele czyli grę w Europejskich pucharach, ale trzeba zacząć punktowac. Nie gram czystego zwycięstwa bo ostatnie wyniki nie napawają optymizmem ale uważam że gra u siebie plus chęć przełamania słabej serii może wpłynąć na przebieg meczu. Mimo że kurs nie powala to widzę w nim value bo uważam że goście nie wywiozą kompletu punktów z tak ciężkiego terenu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Basel - Eintracht Frankfurt
Typ: remis (wygrana Eintrachtu to zwrot)
Kurs: 2,07
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Czas na rewanżowe starcie pomiędzy Basel i Eintrachtem. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla Basel. W dzisiejszym meczu Eintracht czeka niewątpliwie trudne zadanie, bowiem by myśleć nawet o dogrywce potrzebują trzech bramek i czystego konta. Na pewno skupią się dziś na ataku i bez wątpienia sporo zadzieje się w polu karnym Basel, ale Basel też ma świadomość, że niebezpiecznie jest dopuszczać do bramki tak mocnego rywala jak Frankfurt. Basel na pewno skupi się głównie na obronie, bowiem wysoka wygrana w pierwszym meczu sprawiła, że nie mają potrzeby zbytnio się otwierać. Jeśli już miałby być jakiś gol to myślę, że pierwszy padnie ze strony gości, dlatego też do proponowanego remisu dokładam podpórkę w postaci remisu przy wygranej Eintrachtu. Kursy na remis i wygraną gości spadają, więc myślę, że mój typ jest dosc ciekawa opcją.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LE
Spotkanie Sevilla Roma
Godzina 18.55
Typ remis, Roma wygra zwrot
Kurs 2.44
Bukmacher forbet
Mecz 50/50 na neutralnym terenie. Koledzy juz dużo napisali o tym spotkaniu. Obydwa zespoly w bardzo dobrej formie po restarcie rozgrywek. Sevilla nie przegrała żadnego spotkania po powrocie, Roma niepokonana w ostatnich 8 meczach. O awansie zadecyduje jeden mecz, więc liczę na ostrożną grę i rozstrzygnięcie w dogrywce lub rzutach karnych. Jeśli w regulaminowym czasie wygra Roma mamy zwrot stawki.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 20:30
Spotkanie: Minnesota - Vancouver
Typ: Minnesota i poniżej 6,5 bramki
Kurs: 3,40

Bukmacher: Fortuna


Dzisiaj dokładniej przyjrzałem się nadchodzącym meczom, więc powinno pójść lepiej niż wczoraj. Mimo, że "na papierze" obie ekipy wyglądają mniej więcej podobnie mój wybór padł na ekipę Wild. Mimo ostatniej przegranej Minnesota prezentowała się lepiej zarówno w pierwszym jak i drugim spotkaniu. Pierwszy mecz wygrali do zera natomiast kolejny przegrali, ale tylko jedną bramką. Na pierwszy rzut oka mecz 50/50 ale większe szanse na zwycięstwo przypisał bym ekipie Wild. Poza tym zerknąłem na bilans spotkań między tymi zespołami i jest on zdecydowanie na korzyść Minnesoty: 6-3-1 w ostatnich dziesięciu meczach. Dlaczego under? W pierwszym spotkaniu defensywa Wild nie pozwoliła Orkom na wiele i skończyło się wynikiem 3:0. Wynik drugiego meczu serii może być mylący, ponieważ gdyby nie bramka w osłabieniu (co zdarza się baaardzo rzadko) i dwie szybkie bramki Wild w końcówce to wynik zatrzymałby się na 3:1.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Wolverhampton - Olympiakos
Typ: powyżej 26,5 fauli
Kurs: 2,15
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Wolves przywieźli z wyjazdu wydaje się korzystny remis 1-1 i awans mają na wyciągnięcie ręki. Mimo wszystko Greków nie skreślałbym całkowicie bowiem jak wiadomo mecz odbędzie się przy pustych trybunach przez co gospodarza stracą tzw. atut własnego boiska. Warto wspomnieć, że w tym pierwszym spotkaniu Olympiakos już od 29 minuty grał w 10 po czerwonej kartce Semedo a mimo to zdołał wyjść na prowadzenie w 54 min by za chwilę stracić bramkę ale remis dowiózł do końca.
Goście raczej od początku się nie otworzą ale przeczekają początkowe minuty aby szybko nie stracić bramki. Nawet takowa strata nie będzie jeszcze straszna bowiem wystarczy im wyrównać i już mamy ewentualną dogrywkę. Liczę z ich strony na sporo twardej i ostrej gry co powinno przełożyć się na sporo fauli.
Angielskie drużyny jak to mają w zwyczaju grają twardo na pograniczu faulu ale arbitrzy z Wysp nie są skorzy do odgwizdywania fauli i często puszczają grę ale dzisiaj rozjemcą jest nasz Szymon Marciniak a jak wiadomo lubi być on czasami w centrum uwagi i zagwizdać kilka razy w sytuacjach dla nas niezrozumiałych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Basel - Eintracht Frankfurt
Typ: Eintracht i powyżej 2,5
Kurs:
2,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami mecz rewanżowy. W pierwszym meczu padł wynik dość niespodziewany 3:0 dla Basel, dziś Eintracht widać, że przyjeżdża z myślą o odrobieniu. Wystawiają dość ofensywny skład z Dostem, A. Silvą i Kamadą z przodu jest jeszcze oczywiście F. Kostić. Basel w ostatnich meczach nie prezentował się za dobrze, widać było zmęczenie.
Eintracht swoją ligę zakończyli około 1 msc temu więc na pewno będą bardziej wypoczęci ale czy to będzie na plus? Nie wiadomo, ja jednak wierzę w Eintracht i myślę, że mimo wszystko zobaczymy w tym spotkaniu minimum 3 bramki.
Powodzenia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
ferguson2 646,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: tenis stołowy liga pro
Godzina: 23:00
Spotkanie: Turabekov-Zhurba
Typ: Zhurba
Kurs: 2
Bukmacher: fortuna
Analiza: Zhurba dobra forma, dwie wygrane z rzedu, widać u niego motywację i chęć. Jego rywal w gorszym nastroju bowiem kilka porażek z rzędu wiec będzie chciał się odbić. Myślę jednak ze Zhurba ma lepsze umiejętności. Po prostu wydaje się lepsza opcja. Dobry serwis i idzie do przodu w ofensywie. Zaraz mecz wiec nie ma co się rozpisywać

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +74
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom