>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 6.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: Hokej
godzina: 19:00
spotkanie: Flyers-Rangers
typ: +5.5
stawka: 2.22
bukmacher: bet365
Witam mam przeczucie ,że w tym meczu postrzelają jeszcze w tamtym raku a nawet miesiącu nie odważyłbym się postawić złamanego grosza na ten typ myślę jednak ,że postrzelają dlaczego? dlatego ,że nhl miał około sześciu dni wolnego na podreperowanie sił i to widać w tym tygodniu wyszło na dobre a tym bardziej hokeistom z Flayers w efekcie czego w pierwszym meczu tego miesiąca Flyers z Canadiens padło sześć goli zaś dzisiejszej nocy Preds-Flyers padło aż dziewięć goli .Co do Rangersów on też potrafią dużo strzelać w meczu z Devils padło pięć bramek zaś w meczu z Wild sześć goli.Myślę ,że tutaj będzie over a jak będzie to zobaczymy wieczorem.Pozdrawiam ????
⛔100
 
P 5

porucznik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Bayern Monachium
Typ: Dokładny wynik 1:2
Kurs: 6,88
Bukmacher: bah
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz Bayeru Leverkusen przeciwko Bayernowi Monachium. Mój typ jest bardzo ryzykowny, jednak jest kilka argumentów, które za nim przemawiają. Po pierwsze drużyna gości, chociaż wygrała dwa pierwsze mecze, to nie były to przekonywujące zwycięstwa ich przeciwnicy ( a dodajmy, że nie byli z najwyższej półki), mieli swoje okazje w tamtych spotkaniach. Hamburg zdobył nawet bramkę i właśnie w tamtym meczu padł wynik 1:2. Bayern najwidoczniej jeszcze nie rozkręcił się na tyle, aby miażdżyć wynikami swoich przeciwników. Oczywiście ma przewagę w posiadaniu piłki, dużo sytuacji, ale tu będę właśnie upatrywał szansy na bramkę dla gości, bo przy wyraźnej dominacji przyjezdnych, mogą się oni sami uśpić swoją grą, co może stworzyć okazje na kontry dla gospodarzy. Zespół Leverkusen ma przede wszystkim atut własnego boiska, ponadto jest to solidny zespół, o czym świadczy piąta pozycja w tabeli. Aptekarze mają również spory potencjał w ataku, wymieńmy tu choćby Chicharito, który w tym sezonie trafiał już 13 razy. Dlatego Leverkusen stać choćby na jedną bramkę w tym spotkaniu. Bayern oczywiście będzie zapewne wyciskał soki z rywala jak zwykle, ale na wyjeździe gra się zawsze ciężej, więc gradu bramek bym się nie spodziewał. Podsumowując jeśli miałbym wytypować dokładny wynik tego meczu postawiłbym właśnie na 1:2, bo wydaje mi się najbardziej prawdopodobny. Mam też nadzieję, że te dwie bramki będą udziałem Lewandowskiego.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Holandia Eredivisie
Godzina: 19:45
Spotkanie: Heerenveen-Twente
Typ: over 3,5 bramki
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie w Holenderskiej Eredivisie pomiędzy Heerenveen a Twente. Twente kompletnie nie udany sezon, są w strefie spadkowej i jak nie zaczną grać to spadną. Heerenveen średniak ligii nic wybitnego nie pokazują, ale nie tak dawna wygrana nad Feyenordem 2-1 pokazuje że mogą wygrywać z tymi wielkimi ligi. Obie drużyny grały ze sobą w tym sezonie i wtedy padł wynik 4-1 dla Heerenveen. Ostatnie wyniki w szczególności Twente napawają optymizmem co do tego typu bo na 4 mecze w tym roku po przerwie zimowej to aż 3 overy. Nie jestem pewny tego typu na sto procent, ale to może lepiej bo szybciej wejdzie.
✅130
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Szwecja SHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Brynas - Orebro
Typ: Brynas ( handicap -1)
Kurs: 2.28
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz w lidze szwedzkiej pomiędzy Brynas i Orebro. Jest to mecz drużyn środka tabeli. Brynas musi zaciekle walczyć o pierwszą 6 dającą bezpośredni awans do playoff. Orebro traci do nich 8 pkt, a więc mecz powinien być ciekawy.Oceniam jednak umiejętności drużyny z Gavle wyżej niż z Orebro , gdyż u siebie z 20 meczy aż 15 razy wygrywali ( 3 po dogrywce ), natomiast Orebro z 20 meczy wyjazdowych wygrali 7 ( 2 po dogrywce). We wszystkich trzech meczach tego sezonu w lidze między tymi drużynami, zawsze wynik był korzystny dla gospodarzy. Myślę że i tym razem 13 krotny mistrz Szwecji (ostatnio 2012 ) we własnej hali sobie poradzi.
⛔100
 
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia Superliga Kobiet
Godzina: 17:45
Spotkanie: Sao Bernardo - Sao Caetano
Typ: Sao Caetano suma punktów poniżej 75.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ostanie spotkanie 18-tej kolejki brazylijskiej Superligi kobiet. Sao Bernardo wraz z drużyną Valinhos to zdecydowani ousiderzy ligi, nie mający już właściwie żadnych realnych szans na utrzymanie. Dotychczasowy blilans dzisiejszych gospodyń to 1-16, jeśli chodzi o zwycięstwa i porażki i 6:48, jeśli chodzi o wygrane i przegrane sety. Jedyne zwycięstwo Sao Bernardo odniosło właśnie z Valinhos (3:0 na wyjeździe), a w pozostałych 16-tu meczach w trzech z nich ugrały po jednym secie. Jeszcze bardziej &quot;imponujący&quot;, czy raczej zatrważający jest bilans spotkań u siebie siatkarek Sao Bernardo... Otóż przegały one wszystkie 8 domowych meczów i wszystkie w stosunku 0:3 !
Jeśli chodzi o dzisiejsze rywalki, drużynę Sao Caetano, to walczy ona wciąż o udział w play off i w przypadku ewentualnego wysokiego zwycięstwa dzisiaj awansuje ona na 8-me miejsce w tabeli.
Uważam, że tak się właśnie stanie, a żaden set w meczu nie będzie grany na przewagi.
⛔100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Flyers - Rangers
Typ: -1.5 Flyers
Kurs: 3.60
Bukmacher: bet365
Analiza: Lotnicy jak na razie mocno rozczarowują. Pozycja w tabeli po raz kolejny nie gwarantująca udziału w play-off. Jednak ostatnie mecze pokazują, że team ma potencjał. Nie wiem czy to tylko chwilowy zryw, ale zwycięstwa z Predators, Canadiens czy z Capitals na pewno wlały nieco nadziei w serca kibiców i samych zawodników. Dzisiejszy rywal z pewnością nie należy do najsłabszych, ale w mojej opinii w ostatnim czasie nieco pod kreską z ligowa formą. NY gra mocno w kratkę. Powiem więcej, pozycja w lidze aż nadto wysoka jak na poziom poczynań na lodzie. W NY główne skrzypce gra Lunqvist, który trzyma niesamowity poziom. Myślę, że jeżeli tym nie wejdzie to tylko dzięki Szwedowi, który może zamurować bramkę.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Austria
Godzina: 18:30
Spotkanie: Rapid Vienna - AC Wolfsberger
Typ: rapid -1 (Handi azjan)
Kurs; 2.0
Buk; bet365
Analiza
Zapraszam na 21 kolejkę austriackiej Bundesligi. Trzeci w tabeli Rapid podejmie na własnym stadionie ostatnia drużyne w lidze, a mianowicie piłkarzy Wolfsberger. Typ swój popieram następującymi faktami: drużyna Rapidu to druga po Salzburgu ekipa z najlepszym bilansem na własnym stadionie, ich bilans to 7-0-3, natomiast piłkarze gości to najgorzej spisująca się drużyna w delegacji, zdobyli oni dotychczas 2 punkty i aż 8 ta zostawali odprawieni z kwitkiem.
Rapid traci tylko punkt do drugiej Austrii Wiedeń i trzy punkty do lidera - Salzburga.
Wcześniejsze pojedynki pomiędzy obiema ekipami na stadionie Rapidu góra byli gospodarze. Wygrywali oni w ostatnich sezonach odpowiednio 2-1, 4-1 i dwa razy po 3-0. Typuje dzis podobny wynik. Dla podbicia polecam grać także czysta jedynkę po kursach około 1.5. Pozdrawiam
✅100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ODWIEDZAJCIE, KOMENTUJCIE, TYPUJCIE!!

Dyscyplina: Futsal - ME
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Serbia
Typ: Portugalia -1,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: Pinnacl
Portugalia jest faworytem. Po tym jak Hiszpanie wygrali 4:1 z Ukrainą to mecz Portugalia - Serbia to walka o uniknięcie Hiszpanów w 1/4. Serbowie niby u siebie, ale jednak Ricardinho i spółka powinni dać radę, presja będzie na Serbach, ze Słowenią nie oglądałem meczu, ale udało im się.
H2h zdecydwoanie na korzyśc Portugalii, ostetnie 3 oficjalne mecze wygrywali z Serbami. Serbowie to nie jest utytułowana ekipa, Portugalczycy mają prócz geniusza Ricardinho jeszcze Djo, Pedro Cary, cała kadra oparta na Sporringu i Benfice. Dla mnie wygrana Portugalii, chętnie biorę.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom