>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 6.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 13:45
Spotkanie: Manchester City - Leicester
Typ: 1, obydwie strzelą gola
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz na szczycie najlepszej ligi europejskiej. To typujemy i zasiadamy przed TV ????
Manchester City ma szansę przeskoczyć w tabeli prowadzący Leicester i zapewne to zrobi, ale nie będzie miał łatwo. Leicester nie na darmo zajmuje 1 miejsce. Myślę jednak, że wystarczająco długo to trwa i to jest ten moment dla MC, aby objąć prowadzenie.
MC w ostatnich 10 meczach u siebie wygrał 8.
Leicester co prawda w ostatnim spotkaniu wyjazdowym zremisował z zamykającą tabelę Aston Villą 1-1,co mu chluby nie przynosi, ale 3 dni wcześniej potrafił wygrać z Tottenhamem, poza tym u siebie wygrywa,także nie jest bez formy.
Jednakże w meczu z zdeterminowanym, żądnym objęcia prowadzenia w tabeli, przed własną publicznością potentatem będzie ciężko. Mam jednak nadzieję, że podejmą rękawicę i pokażą solidny futbol.
Jako, że kurs na czystą 1-kę wynosi 1.62, podwyższam go, typując, że Leicester również coś strzeli.
Dlaczego? W ostatnich 15 wyjazdowych meczach, tylko raz nie strzelili gola.
Poza tym City na 15 meczów u siebie, w tylko 2 zachowali czyste konto.
Liczę na dobry mecz, który zakończy się wygraną gospodarzy i bramkami z obydwóch stron.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Orlen Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legionovia - Chemik Police
Typ: Chemik -2,5seta
Kurs: 1.42
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Biorąc pod uwagę ostatnie występy Legionovii myślałem nad postawieniem w tym spotkaniu typu, że gospodynie zdobędą przynajmniej seta, ale jednak zdrowy rozsądek wziął górę i idę w drugą stronę. Legionovia dwie kolejki temu miała na swoim koncie tylko jedną wygraną w Orlen Lidze i razem z drużyną z Ostrowca była najsłabszą ekipą sezonu. Jednak dwa ostatnie spotkania siatkarki gospodyń wygrały. O ile wygrana z Rzeszowem 3:0 na wyjeździe do przyjęcia to niewątpliwie zwycięstwo u siebie z Bielskiem 3:1 można uznać za sporą niespodziankę. Dzisiaj jednak tej passy moim zdaniem nie tylko nie polepszą ale też mistrzynie Polski z Polic to nie jest ekipa, która traci sety z drużynami dolnych rejonów tabeli. Po niespodziewanej porażce z Wrocławiem, wszystko w Policach chyba wróciło już na właściwy tor. 3 wygrane w LM z Prostejovem 3:0 i dwa ligowe zwycięstwa z Dąbrową i Sopotem mogą świadczyć o braku kryzysu w zespole. Tylko zlekceważenie przeciwniczek w jutrzejszym spotkaniu lub wystawienie głębokich rezerw może doprowadzić do tego, że mój typ nie będzie trafny. Ja jednak stawiam na kontrolę przebiegu spotkania i spokojne zwycięstwo liderek ligi i aktualnych Mistrzyń Polski. Legionovia od dwóch sezonów nie potrafi z Chemikiem zdobyć seta i oby się nie przełamała kosztem mojego budżetu ;)
✅42
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Primera Division
Spotkanie: Ath. Bilbao - Villarreal
Godz: 20:30
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czeka nas dośc ciekawy mecz w Hiszpańskiej ekstraklasie Athletic Bilbao podejmie na własnym stadionie ekipe Villarrealu, Spotkania pomiędzy obiema drużynami to mecze raczej dość overowe ,jeśli chodzi o lige to sprawa ma się dość podobnie bo w tym roku na stadionie drużyny Basków nie odnotowano jeszcze meczu poniżej 2.5 goli a były aż 4 mecze , jeśli chodzi o ekipe Villarrealu to od 5 meczów na wyjeździe zdobywają przynajmniej 2 bramki,mecz naprawde cięzki do wytypowania ale wahałem się nad kilkoma meczami i ostatecznie wybrałem ten więc coś jest na rzeczy ???? , mam nadzieje że mecz będzie obfitował w bramki i ciekawe momenty.
⛔100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Anaheim Ducks- Arizona Coyotes
Typ: Patrick Maroon strzeli gola
Kurs: 5.75
Bukmacher: Unibet
analiza: Kaczory zdają się być rozpędzone, ich ostatnie 16 meczy , to 12 zwycięstw i 4 porażki. Obecnie notują bardzo dobrą serię 5 zwycięstw i wiele wskazuje na to, że starcie z Kojotami przyniesie im kolejne punkty. Arizona jest w lekkim dołku, przegrała 3 mecze z rzędu i nie zaprezentowała się w nich na tyle przekonująco , by można było dziś uznać ich choćby za równorzędnego rywala dla gospodarzy, tak samo uważają bukmacherzy czego odzwierciedlenie widoczne jest w różnicy kursowej. Gospodarze koniecznie będą chcieli zrewanżować się za ostatni mecz z Coyotes, których przegrali już 3 pod rząd i niewątpliwie kolejna porażka byłaby policzkiem wymierzonym w zespół z Honda Center. Wracając jednak do samego typu nie jest on przypadkowy, choć nie ukrywam iż dużą motywacją przy jego stawieniu był również niezwykle wysoki kurs, powiedziałbym nawet, że nieco za wysoki jak na prawdopodobieństwo wejścia typu. Otóż Patrick Maroon, 27-letni napakowany gość (191cm, 104kg) występujący na lewym skrzydle , notuje wyraźną zwyżkę formy. Statystyki pokazują ,że ostatnie mecze są w jego wykonaniu naprawdę dobre, a przede wszystkim obfitujące w punkty. Ostatnie 4 spotkania tego gracz to 3 asysty, podczas gdy dotychczas w całym sezonie tych asyst uzbierał jedynie 4. Myślę, że istnieje całkiem niemała szansa iż wraz z rozpędzonymi Ducks kolejny raz powiększy swój dorobek punktowy i kto wie czy tym razem prócz asysty nie pokusi się również o gola. Mecz dla Ducks jest dość ważny, forma jest (passa 5 zwycięstw i to niekoniecznie z ogórkami), myślę że Patrick Maroon ma taka samą szansę na bramkę jak jego bardziej bramkostrzelni partnerzy z zespołu na których wystawione kursy są znacznie niższe.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tottenham - Watford
Typ: Tottenham
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro, w sumie to już dziś - sobota, dzień w którym oferta w zakładach bukmacherskich jest jak książka.
W dwudziestej piątej kolejce Premier League na White Hart Lane przyjeżdża Watford.
Ostatnie mecze: TOTTENHAM
Norwich - Tottenham 0:3
Colchester - Tottenham 1:4
Crystal Palace - Tottenham 1:3
Leicester - Tottenham 0:2
Tottenham - Sunderland 4:1
Tottenham jest w fantastycznej formie, wygrywa mecze, zdobywa mnóstwo bramek, w kapitalnej dyspozycji są Harry Kane i Dele Alli.

Ostatnie mecze: WATFORD - na wyjeździe
Swansea - Watford 1:0
Southampton - Watford 2:0
Watford z kolei przegrał dwa ostatnie mecze wyjazdowe bez zdobycia gola, a z Tottenhamem nie wygrał od blisko 30-tu lat:
Pojedynki bezpośrednie: TOTTENHAM - WATFORD
28.12.2015, Watford - Tottenham 1:2
05.08.2012, Watford - Tottenham 0:1
27.01.2012, Watford - Tottenham 0:1
03.12.2008, Watford - Tottenham 1:2
17.03.2007, Tottenham - Watford 3:1
Podsumowując, dla mnie to jeden z pewniaków na sobotnie popołudnie.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 4:05
Spotkanie: Anaheim - Arizona
Typ: 1 + Perry scores
Kurs: 4.40
Bukmacher: unibet
Analiza:

Spotkanie Anaheim Ducks z Arizona Coyotes jako ostatnie dzisiejszej nocy w NHL. Ducks w koncu wracaja - chyba, na wlasciwe tory. Fatalnie grali do tego momentu, gwiazdy nie błyszczały, moze z wyjatkiem Perrego - na niego mozna zawsze liczyc (20 bramek choc ostatnie 4 bez gola). Ale druzyna grala slabo, notowala bardzo niskie zdobycze bramkowe, wiele meczow po 1:0, z defensywa duzo lepiej. Sam Andersen na przestrzeni ostatnich meczow ma GAA 1.75 i 94% obronionych strzałów takze wszystko idzie dla tej druzyny w dobrym kierunku. 7 zwyciestw w ostatnich 8 meczach, strzelane wiele goli. Dzis sa mocnym faworytem. Goscie sa B2B, zmeczenie, choc dobrze zaprezentowali sie przeciw Chicago (4:5), aczkolwiek 3 ostatnie mecze przegrane tracąc po 5,6 i 5 bramek. Arizona ma dobra statystyke z tego sezonu bo 3 wygrane z rzedu z Anaheim ale to jest ten mecz gdzie passa zostanie przerwana. Ducks sa w koncu druzyna, sa lepsi. Nie wiem tylko jak z bramkami, poniewaz na zmeczeniu goscie moga grac totalna defensywe, ale z drugiej graja z Lidnbackiem w bramce ledwo wyciagnietym z najgorszej druzyny NHL Buffalo.
✅340
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanley-63 899,9K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy Bundesliga
Godz. 15:30
Eintracht Frankfurt : VfB Stuttgart
czerwona kartka w meczu / tak
4.70 / Unibet

Obie drużyny w tym sezonie walczą o być albo nie być , Eintracht co prawda o dwa miejsca wyżej w tabeli od VfB jednak punktowo są po równo bo u obu drużyn po 21 pkt , obie drużyny ostatnio w niezłej formie - Eintracht w 3 ostatnich spotkaniach 2 zwycięstwa i remis natomiast VfB 3 zwycięstwa tak więc możemy się spodziewać ciekawego spotkania , ja pójdę w czerwień bo spodziewam się bardzo ostrego starcia tych ekip , zresztą sięgając do H2H to ten kolor kartonika już nie raz był pokazany kiedy obie drużyny stają na przeciwko siebie , sędzią jest pan Peter Sippel który w tym sezonie nie pokazał jeszcze ani jednego czerwonego kartonika ale kiedyś musi być ten pierwszy raz , w rubryce pana Pitera pod nazwą w/g klubów dowiemy się że dla Eintrachtu pan Peter pokazał 4 czerwone kartki natomiast dla VfB 1 dla nich i 1 dla rywala VfB czyli 2 czerwone tak więc w sumie było ich aż 6 co napawa optymizmem że i dziś przynajmniej 1 zostanie pokazana , w tym sezonie piłkarze Eintrachtu zobaczyli już dwa czerwone kartoniki natomiast u VfB mamy aż 4 takie kartki dlatego też liczę że i dzisiejszy mecz pod względem fauli będzie dosyć obfity i pan Peter pokaże swoją pierwszą czerwoną w tym sezonie !
✅370
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
D 14

drozda95

Użytkownik
Dyscyplina: CS:GO E-sport
Godzina: 13:00
Spotkanie: CLG VS G2
Typ: 2
Kurs: 3.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Wydaje mi sie ze nie trzeba duzo pisac, CLG to amerykanska druzyna ktora gra caly czas na srednim poziomie jest to poziom tier 2, w paru wiekszych turniejach dochodzili do cwierfinalow ale to byla dla kazdego sensacja posiadaja jednego ciekawego zawodnika dzieki ktoremu wygrywaja wiekszosc meczy z przecietnymi druzynami. Dzis za rywali maja druzyne G2 jest to stara druzyna titan ktora zmienila organizacje, Ci gracze juz od dawna graja z najlepszymi i odnosza sukcesy, Grali na wiekszosci duzych turniejow i sa po prostu lepsi, Bet365 cos sie pomylilo inne strony na ktorych mozemy obstawic ten mecz kursy sa w granicach 1,3-1,5 na g2, G2 jest po prostu duza lepsza druzyna skillowo maja wieksze doswiadczenie i wygraja dzisiejszy mecz bez problemu.
ZWROT
(oczywista pomyłka buka, odwrócone kursy)
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 18:00
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów
Typ: Resovia -1.5 seta
Kurs: 1.88
Bukmacher: Unibet
Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów

Ja tutaj widze zdecydowanego faworyta w postaci mistrzów Polski. Kryzys pozostawili za sobą i potrzebują trofea, aby sezon dodać do udanych.
PGE Skra jak zawsze jedna szóstka bardzo dobra, zmiennicy stabilni. Takim składem nie da się cały czas wygrywać.
Wojtaszek/Ignaczak &gt; Piechocki/Milczarek
Kurek/Witczak &gt; Wlazły, Gromadowski
Achrem/Jaeschke/ Lyneel = Conte/ Marechal ( dzięki Argentyńczkowi, on czasami robi różnicę)
Paszycki/ Holmes &gt; Kłos/Wrona
Drzyzga, Tichacek = Uriarte/Janusz
To jest ocena subiektywna i jak widzę to tak Skra nie ma czego szukać z dobrze grającymi Rzeszowianami. W tym roku idzie im bardzo dobrze, co potwierdzają wyniki, jak i bardzo dobra gra.
Skra nie ma czym zaskoczyć Resovii i będzie ciężko pokonać ich. Mimo tak słabej gry Resovii w tamtym roku to zajmują 3 miejsce ze stratą tylko dwóch punktów do Bełchatowa.
Jeżeli chodzi o wczorajsze mecze, to nie ma co komentować, obie drużyny zrobiły co musiały najmniejszym wysiłkiem
Resovia obecnie jest lepszą drużyną wg mnie i inne w tym kierunku.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 13:45
Spotkanie: Man City - Leicester
Typ: Leicester
Kurs: 5,5 (5)
Bukmacher: bet365
Prawdę mówiąc jestem zaskoczony kursem na Leicester na to spotkanie i jest to dla mnie ogromne value.
Fakt nawet w mojej opinii zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy i nie zdziwię się jeśli skończy się wygraną piłkarzy z Etihad nawet trzeba bramkami.
Leicester to nie jest już czarny koń, to nie jest zespół ktory wychodzi przez chwilę przed szereg innych potęg i za chwilę znika, to jest zespół, który przez cały sezon gra dość regularnie a punktów nie zdobywa tylko z zespołami z dołu tabeli ale regularnie podkrada tym największym w Anglii. Leicester to nie tylko Vardy i Mehrez a dobrze gra cały zespół w czołówkach w Anglii są miedzy innymi Drinkwater czy Albrighton.
Do tego wydaje się, że Ranieri wie jak korzystać ze swoich piłkarzy bo jest to co oglądałem w meczu z Liverpoolem to umiejętne czekanie na kontrę i przeprowadzenie jej w szybkim tempie z wykorzystaniem Mahreza czy Vardego.
Statystyka spotkań między zespołami na Etihad też nie jest niekorzystna dla Lisów bo nawet kiedy nie byli na topie potrafili wygrywać z Obywatelami.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Southampton FC - West Ham United
Typ: X2
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Kompletnie nie łapię tych kursów. Southampton jest ostatnimi czasy po prostu słabe. Mane kompletnie rozstał się z formą. Pelle grzeje tyłek na ławce, Austin też jeszcze nie wszedł do drużyny (raptem 10 minut w dwóch meczach) a w ataku biega bezproduktywny Shane Long. Obrona dziurawa, zresztą o wszystkim pisałem tydzień temu. W meczu z Arsenalem uratował ich Forster w bramce broniący 11 (!!!) strzałów celnych i kupa szczęścia. Powinni dostać conajmniej trójkę i zjazd do bazy. Jeśli nie poprawili wydatnie formy w ciągu tygodnia, to naprawdę kursy powinny układać się zgoła inaczej.
West Ham gra solidnie. Wrócił Payet i już widać jak ważny to zawodnik. Może w liczbach goli i asyst nie powala, ale robi naprawdę dużo wiatru na boisku. Atak sam dzielnie ciągnie Valencia, pomimo długotrwałych kontuzji Sakho i Carrolla. Wiele dobrego robi też Antonio przestawiony do pierwszej linii. Silny fizycznie i dobrze grający w powietrzu. W drugiej linii morderca Kouyate, który odgryza rywalom nogi, ale też jest przydatny pod bramką przeciwnika. Solidna obrona, ogólnie tylko dobrego bramkarza im brakuje żeby na stałe wejść na poziom 6-8 miejsca EPL. Tego typu kurs na X2 to jest śmiech na sali. Warto, naprawdę warto próbować.
-----------------------------------------------------------------------------------
Po więcej moich typów i analiz zapraszam do DZIAŁU PREMIER LEAGUE ---&gt; KLIK
⛔100
 
M 272

mientosek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Tottenham - Watford
Typ: 1(-1,5 HA)
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Buki wyraźnie poszalały z kursami na ten mecz. Tottenham jest wg. mnie zdecydowanym faworytem tego meczu. Koguty ostatnio grają świetnie, nie chodzi tylko o wyniki, ale i o grę ! Dużą grają piłką, cały czas atakują, w świetnej formie są Alli czy Kane. Dzięki ostatnim wynikom wyrośli na jednych z głównych faworytów do mistrzostwa i ja się ku temu przychylam, bo grają z czołówki, póki co, zdecydowanie najlepszą piłkę. Bardzo dobrze grają na White Hart Lane. W tym sezonie odnieśli tylko dwie porażki co na standardy PL i jest genialnym wynikiem. Ich przeciwnicy to Watford, beniaminek który zajmuje zaskakująco wysokie 9 miejsce w lidze. Watford gra w kratkę zdarzają im się świetne mecz (3:0 z Liverpoolem), ale też porażki ze Swansea czy Crystal Palace. Z reguły jednak Watford wygrywa z kim ma wygrywać i przegrywa z kim ma przegrać, gdyż większość meczów z czołówką skończyła się porażką. Największym zagrożeniem ze strony Szerszeni jest z pewnością duet Deeney - Ighalo, ze wskazaniem na tego drugiego. W ostatnim meczu z Chelsea to właśnie ta dwójka była największym zagrożeniem dla The Blues. Ten mecz to będzie pojedynek Kane&#39;a i Ighalo, jednych z najlepszych napastników Ekstraklasy. Stawiam, że Totki wygrają ten mecz przynajmniej dwoma golami, myślę że spokojnie stać ich na strzelenie Szerszenie 2-3 bramek. Poprzedni mecz między tymi drużynami skończył się zwycięstwem ekipy z Londynu po golu Sona w doliczonym czasie gry, warto wspomnieć że był to gol ze spalonego, a padł po kontrze, która wynikła z próby wkręcania piłki do bramki przez Watsona i obrony Llorisa z linii bramkowej :grin:
⛔100
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Southampton FC - West Ham United
Typ: Zakład bez remisu (remis=zwrot) WEST HAM
Kurs: 3,25 ????
Bukmacher: STS
Analiza: Przecież to będzie gwałt na buku ? Taki kurs na West Ham który radzi sobie wyśmienicie gdzie w ostatnich 11 spotkaniach w Premier League przegrał tylko jeden raz. Sts sie skompromitował tym kursem nie widze nic innego jak pewna wygrana młotów po tym co widziałem jak gra Southampton FC. Zabezpieczam się remisem dlatego że statystycznie w ostatnich 2 takich spotkaniach padał remis 0:0 ale licze dzisiaj na 3:1 dla west hamu
Dodam jeszcze że można zagrać że obydwie drużyny strzelą gola dlatego że
Southampton zdobył co najmniej dwa gole w swoich ostatnich trzech spotkaniach na St Mary’s Stadium
Typ: obie drużyny strzelą
Kurs 1.91
Bukmacher: STS
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna Premier League
13 45
Man City - Leicester
DW 0-0
13.00
B365
Witam. A moim zdaniem mecz zakończy się remisem bezbramkowym tak jak w poprzednim spotkaniu pod koniec grudnia. City na bank będzie cisnąć ile wejdzie zeby wyrównać punkty z gosćmi którzy są na pierwszym miejscu w tabeli, i ci zaś przyjmą taktykę obronną by tego meczu nie przegrać. Napewno będzie wiele kontrataków i przede wszystkim masę rzutów rożnych. Patrząc po statystykach myślę że dziś bramki się nie doczekamy. Taki wynik to naprawde jakieś 20 % możliwości i moim zdaniem warty ryzyka.Powodzenia
⛔100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Premier League
13:45
MC vs. Leicester
Typ: X2
Kurs: 2.51
Buk: Pinnacle
Kurs na City za niski biorac pod uwage ich oslabienia ???? eBruyne,Kompany,Mangala,Nasri,Bony i watpliwi Navas z Delphem.Leicester ma najwiecej punktow takze na wyjazdach w lidze i tu bedzie tu moglo nastawic sie na swoja ulubiona gre z kontry a biorac pod uwage jak bronia ostatnio i jak niewiele im potrzeba by strzelic gola na pewno sa w stanie urwac punkty City, ktorych gra ostatnio nie zachwyca, do tego odejscie ich kolcza Pellegriniego jest juz przesadzone dla wielu graczy to sa ostatnie miesiace w klubie i nic wlasciwie tego nie zmieni bo Guardiola obstawi City swoimi ludzmi
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Hannover 96 vs Mainz
Typ: Obie strzela
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Przed nami 20 kolejka w niemieckiej Bundeslidze.
Hannover znalazl sie tam,gdzie z pewnoscia nikt nie chce byc,czyli na ostatnim miejscu.
Podopieczni Thomasa Schaafa maja co prawda tyle samo punktow co Hoffenheim,jednak sytuacja powoli staje sie napieta,poniewaz do bezpiecznego miejsca strata wynosi juz 7 punktow.
Hannover po przerwie swiatecznej podejmowal u siebie Darmstad i ku niezadowoleniu kibicow gospodarze przegrali 1:2 mimo,ze od 10 minuty prowadzili po golu Hugo Almeidy.
W ostatniej kolejce wyjazd do Leverkusen okazal sie poza zasiegiem Hannoveru,ktory przegral 0:3.

Mainz o utrzymanie martwic sie nie musi,druzyna zajmuje bardzo dobre 8 miejsce i ma spore szanse nawet na 4 miejsce - strata wynosi jedynie 5 punktow,jednak nie ma co ukrywac - Mainz w najlepszym wypadku moze zajac moim zdaniem 7 miejsce,poniewaz nie sadze,zeby na koniec byli wyzej od ekip pokroju Bayeru,Wolfsburga czy Gladbach.
Po przerwie podopieczni Martina Schmidta pojechali do Ingolstadt i niestety dla nich mecz przegrali 0:1.
W ostatniej kolejce na Coface Arena Mainz po golu Clemensa pokonalo Borussie M&#39;gladbach,ktora wczoraj rozgromila Werder 5:1.

Mimo roznicy w tabeli obie ekipy stac na strzelenie po jednej bramce.
Gospodarze musza teraz zbierac jak najwiecej punktow,a gdzie beda mieli lepsza okazje niz na wlasnym boisku?
Mainz z kolei w nastepnych meczach zmierzy sie m.in.z Schalke,Bayerem i Bayernem,tak wiec o punkty bedzie ciezko.
Hannover rowniez latwo miec nie bedzie,poniewaz juz czekaja w kolejce Borussia Dortmund czy Wolfsburg.
W tym sezonie Mainz pewnie pokonal u siebie Hannover zwyciezajac 3:0,dodatkowo wynik ustalajac po 47 minutach.Dzisiaj wyjazd,tak wiec o wygrana bedzie trudniej.
Faworytem do wygranej sa goscie,ktorzy powinni cos strzelic,Hannover z kolei nie jest w dobrej sytuacji dlatego gol z ich strony rowniez dzisiaj przewidziany.
⛔100
 
psotnick 885,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - German Masters 2016
Godzina: 20:00 CET
Spotkanie: Luca Brecel v Kyren Wilson
Typ: Luca Brecel najwyższy break w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza: Dla mnie to najlepszy typ na dzisiejsze półfinały German M asters . Nie rozumiem jak w tym meczu można stawiać Brecela jako doga w wyścigu o wyższy brejk. Przecież już tylko pobieżny przegląd brejków obu graczy pokazuje kto lepiej punktuje w tym tygodniu. Brecel 92, 88, 69, 72, 80, 79, 102 (a to tylko te najwyższe podejścia), z kolei Wilson tylko 4 niezbyt okazałe brejki +50 (61, 54, 56, 57), a przecież czasu miał multum, bo wszystkie swoje mecze wygrywał na pełnym dystansie. Inna sprawa, że Wilson po prostu w czym innym upatruje swojej siły, skupia się na grze taktycznej i bezpiecznych rozwiązaniach, a nie popisach punktowych. Brecel wręcz odwrotnie, lubi i potrafi punktować, jeden z bardziej widowiskowych graczy, nie chowa się zbytnio nawet przed bardzo trudnym wbiciem żeby podtrzymać podejście, odstawna to do dla niego ostateczność. Według mnie prawdopodobieństwo dużo wyższe niż wskazuje kurs.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Bundesliga Piłka n.
15.30
Ingolstadt - Augsburg
Typ: X
Kurs: 3.15
Buk: unibet
Po przerwie obie drużyny nie najgorzej goście dwa remisy bezbramkowe, gospodarze 1 wygrana i porażka z 1 bramką zdobytą na koncie. Gospodarze są najmniej bramkostrzelnym zespołem w lidze zdobyli tylko 12 bramek od początku sezonu. Goście też nie należą do gigantów co do strzelania bo zdobyli 21. Mamy więc dwie drużyny które w ofensywie nie błyszczą. Defensywnie gospodarze lepsi bo stracili 20 bramek wobec 26 gości. Obie drużyny bilans bramkowy ujemny, oraz obie raczej skazane są na walkę przed miejscem barażowym bo ciasno się zrobiło w ogonie. A do końca spotkań dużo , punkty trzeba zbierać. Dziś typowy mecz walki , festiwalu bramek nie powinno być , wiadomo nieoczekiwana czerwona kratka może coś zmienić ,ale wobec tego co było dotychczas nie liczę na wiele w ofensywie. Raczej obie drużyny będą grać uważnie w obronie wyczekiwać na okazje, w takiej sytuacji sporo wskazuje na remis. Siła obu drużyn podobna co do zawodników na poszczególnych pozycjach.
przewidywane składy
Ingolstadt: Özcan - da Costa, M. Matip, B. Hübner, Suttner - Roger - P. Groß, Morales - Mo. Hartmann, Lezcano, Leckie
Augsburg: Hitz - Verhaegh, Hong, Klavan, Max - Kohr - Koo - Esswein, Ji, Caiuby - Bobadilla
Nie zagrają:
Ingolstadt: Levels (kontuzje)
Augsburg: Callsen-Bracker (kontuzje), Uhde (kartki)
wobec zbliżonych szans na kazdy wynik w tym spotkaniu postanowiłem zagrać remis najbardziej opłacalny kursowo, a to jak &quot;trudno&quot; się gra ofensywnie obu drużynom wydaje się jeszcze bardziej możliwy.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom