>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 6.02.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Southend - Colchester
Typ: Southend (- 1 , - 1,5 HA)
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dzisiaj troszeczkę ryzyka, ponieważ gdy dzielę się z wami w miarę &quot;bezpiecznymi typami&quot; to one zawodzą. Tak więc tym razem wziąłem pod lupę spotkanie trzydziestej kolejki League One w której spotkają się drużyny Southend i Colchester. Do końca zasadniczej części zostało dużo bo osiemnaście kolejek jednak drużyna gospodarzy wie, że ma bardzo realne szanse na awans do play-off ligi gdzie stawką jest awans do Championship. Tylko jedno miejsce dzieli ich właśnie do play-off jednak do szóstego Milwall nie tracą żadnych punktów ponieważ punktowo są ex aequo jednak to Millwall ma lepszy stosunek bramek. W tym roku Southend grają w kratkę - pięć meczy, dwa zwycięstwa, dwie porażki i jeden remis, jednak ostatnie mecze to pewne zwycięstwo z piątym Coventry u siebie w stosunku 3:0 i wygrana z dwudziestym Shrewsbury 1:2. Co do drużyny gości.. w tym sezonie na wyjazdach są najgorszą drużyną - dwa zwycięstwa, dwa remisy i aż dziesięć porażek, często w ich meczach pada ogromna ilość goli, już w tym sezonie umieli przegrać hokejowym wynikiem - 4:0 , 4:2 , 5:0 , 4:1 , 5:1 czy 3:0 w ostatnim meczu z trzynastą siłą ligi Scunthorpe. Patrząc na wszystkie formacje defensywne w tej lidze to Colchester ma najgorszą - sześćdziesiąt pięć goli w dwudziestu ośmiu meczach w tym aż czterdzieści straconych goli na wyjazdach. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy w stosunku 0:2. Myślę, że drużyna gospodarzy powtórzy ten wynik, choć fakt, że z drużyną Milwall przegrywaj gorszym bilansem bramkowym to gospodarze maja dzisiaj szanse strzelić z trzy gole nie tracąc ani żadnego.
✅280
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 57

pro-punter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League, Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liverpool-Sunderland
Typ: Sunderland+2
Kurs: 1.55
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Dzisiaj zapraszam do grania na Sunderland. Skad ten zaskakujacy pomysl?? Mam dwa argumenty przemawiajace za tym typem. Po pierwsze, Liverpool potwierdza, ze jest ligowym sredniakiem. Porazka z Leicester 0:2, remis 0:0 u siebie z West Hamem czy porazka u siebie z Stoke 0:1. To nie sa wyniki jakich mozna sie spodziewac po solidnej, poukladanej druzynie. Jesli dodac do tego brak strzelonego gola od 3 meczow to wydaje sie uzasadnione granie na Sunderland. Dlatego dodatkowe typy do rozwazenia to Sunderland wygra z kursem 8.00 czy Sunderland lub/i remis po kursie 2.70. Tradycyjnie juz wybieram najbezpieczniejsza opcje czyli Sunderland+2.
Po drugie, zespol gosci jesli marzy o utrzymaniu w lidze musi zaczac zdobywac punkty! Sunderland ostatni mecz wygral w polowie stycznia 4:2 na stadionie Swansea. To zdecydowanie za malo, dlatego nie mam watpliwosci ze dzisiaj zagraja o pelna pule z przecietnym Liverpoolem, ktory ma teraz problemy ze zdobywaniem bramek.
Ostatnio podalem Wam trafny typ na Brage i mysle ze bedzie tak samo z typem na Sunderland! Powodzenia!
✅55
 
prince91 136

prince91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Jupiter League, Belgia
Godzina: 20:30
Spotkanie: Waregem - Charleroi
Typ: Powyżej 2,5 bramek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Myślę, że jest to dobra opcja na to spotkanie zwłaszcza, że zarówno jedni jak i drudzy potrafią zagrać bardzo odważnie i w ofensywie wyglądają całkiem przyzwoicie. Liczę dziś głównie na gospodarzy, którzy należą do czołówki, jeśli chodzi o strzelone bramki, a na własnym stadionie mają bilans (6-4-2, 23:16). Defensywa trochę kuleje, ale tutaj otwiera się właśnie szansa dla gości, którzy na wyjazdach potrafią zdobywać bramki (4-2-6, 12:16), a w ostatnim wyjazdowym meczu dzielnie walczyli nawet z Anderlechtem, jednak ostatecznie przegrali 2:1. Dziś liczę, że zarówno Waregem jak i Charleroi od początku będą szukać bramki a całe spotkanie zakończy się z przynajmniej trzema trafieniami. Powodzenia ;)
✅85
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia 1
Godzina 13:45
Manchester City - Leicester
Over 3.5 gola
2.85
Unibet

Dzisiaj o 13:45 zostanie rozegrany hist kolejki w 25 serii spotkań Premier League. Zmierzy się ze sobą lider rozgrywek i drużyna z 2 miejsca w tabeli. Typuję w tym spotkaniu na over 3.5 gola. Pierwszy mecz jesienią rozegrany na boisku Leicester zakończył się wynikiem 0:0. Dzisiaj mecz będzie miał zupełnie inny przebieg. Moim zdaniem City grając przed własną publicznością będzie chciało za wszelką cenę wygrać i odrobić 3 punkty do ekipy Lisów. Moim zdaniem Manchester City od początku meczu zaatakuje co przełoży się na szybko zdobytą bramkę, która otworzy zdecydowanie mecz - Leicester będzie zmuszone do odrabiania strat - a tym samym otworzy się w obronie co powinno przynieść kolejne bramki. Drugi argument, za tym, że nie zabraknie w tym meczu goli to fakt, że spotkają się ze sobą dwie najlepsze ofensywy w tym sezonie. Manchester City zdobył w rozgrywkach aż 46 goli (1 miejsce w lidze), a Leicester ustrzelił 44 gole co jest 2 wynikiem w PL. Na koniec warto dodać, że obie ekipy w tym sezonie zaliczyły sporo wyników overowych. Gospodarze mają na koncie 8 wyników over 3.5 gola, a przyjezdni 7 razy zanotowali mecze gdzie wpadały co najmniej 4 gole. Mój typ to zdecydowana wygrana gospodarzy 4:1 i over 3.5 gola.
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Spotkanie: Manchester City – Leicester
Typ: Robert Huth otrzyma kartkę – TAK
Kurs: 3.35
Buk: unibet
Godz. 13:45
Analiza:
Spotkanie na szczycie Angielskiej Premier League pomiędzy Manchesterem City a Leicester City dla mnie do grania tylko na live, gdzie będą szukał bramek, ale dla lepszego oglądania starcia od samego początku pograłem sobie typ na kartkę dla Pana Roberta Hutha. Środkowy defensor „Lisów” rozgrywa fantastyczny sezon zresztą jak cały zespół. Jest to rosły obrońca 31-latami na karku na pewno jego atutami nie są zwinność oraz szybkość co przy takich graczach w ofensywie ekipy City wiadomo co może oznaczać, odrobina spóźnienia i od razu faul będzie potrzebny. Jest to zawodnik który potrafi grać w powietrzu ale ja się jeszcze dziwię że w tym sezonie nie wyleciał z boiska za łokcie. Nawet ostatnio z Liverpoolem już nie pamiętam kogo potraktował ostro w twarz, niestety sędzia tego nie widział, a wiadomo za takie zagranie od razu kartka a czasami nawet od razu czerwo. To już resztą nie pierwszy raz tak gra o czym ostatnio komentatorzy starcia z Liverpoolem wspomnieli i sędziowie podobnie bardziej będą się temu przyglądać. Robert jest też najczęściej dostającym kartki zawodnikiem lidera Premier League ma ich na koncie już 7. Wiadomo też że jest to mecz gdzie walki na pewno nie z zabraknie. Na koniec spotkanie poprowadzi pan Taylor może nie jest to pan który dużo tych kartek rozdaje ale z tego co tak pamiętam to za takie faule jak gra niezgodna z przepisami w powietrzu potrafi wyłapać. Wiadomo takie typy to trochę zabawa ale kurs jest dobry, oczywiście bez szaleństw ze stawką. Kto tam lubi jeszcze sobie takie rzeczy grać to Kante to też opcja na kartę po bardzo wysokim kursie.
⛔100
 
przem966 143

przem966

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aston Villa - Norwich
Typ: Aston Villa
Kurs: 2.40
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Moim zdaniem zwycięstwo gospodarzy.
Po pierwsza niezła historia przeciwko Norwich na własnym obiekcie. Cztery taki spotkania i trzy wygrane gospodarzy oraz jeden remis.
Po drugie lepsza forma gospodarzy. Aston Villa przegrała w poprzedniej kolejce 0:2 na wyjeździe przeciwko West Ham. Jednak Młoty w tym sezonie przed własną publicznością są bardzo silne. Ostatnio AV gra nieźle. Wygrana z Crystal Palace, remisy z Leicester oraz West Bromwich. Norwich z kolei prezentuje się fatalnie. Przegrał poprzednie cztery ligowe mecze z bilansem goli 5:14. Poprzednie dwa mecze u siebie gdzie radzili sobie na ogół dobrze a tu porażka 4:5 z Liverpool i 0:3 z Tottenham.
Aston Villa gra u siebie. Tutaj ostatnio prezentują się dobrze. Remisy przeciwko West Ham i Leicester czy wygrana z Crystal Palace w końcu o czymś świadczą. Kanarki przegrały 8 z 12 wyjazdowych meczy w lidze a przy obecnej dyspozycji i słabej grze w obronie nie wróżę im punktów w tym meczu. Ponadto jak wspomniałem AV ma bardzo dobre wspomnienia z domowych spotkań przeciwko Norwich także typuję na wygraną gospodarzy.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Leverkusen - Bayern
Typ: Bayern -1,5
Kurs: 2.6
Bukmacher: Bet365
Analiza: Z całym szacunkiem dla ligi niemieckiej i Bayeru Leverkusen, to nieważne w jakiej formie jest ten Bayern i jaka jest sytuacja w drużynie to myślę, ze każdego w tej lidze są w stanie ograć. Mimo sytuacji z Guardiolą, różnymi wybrykami Vidala to i tak potencjał ich jest ogromny, ligę już mają prawie wygraną i co najwyżej teraz mogą walczyć o rekord punktowy więc presji na nich zbytnio nie ma, Lewandowski jest w formie i pewnie będzie chciał dziś gonić Aubemayanga w walce o koronę króla strzelców. Dodatkowo myślę, że Josep będzie chciał tak zmotywować swoich piłkarzy żeby udowodnić, że jest najlepszym coachem wśród trenerów i aby uniknąć komentarzy, że odpuścił bo już pewne jest przejście do City. Aptekarze, mimo że po przerwie zimowej wygrali dość efektownie z najsłabszym w lidze Hannoverem to zremisowali z równie słabiutkim Hoffenheim, a ich gra również nie zachwycała.
Dzisiaj jak Monachijczykom będzie się &#39;chciało&#39; to myślę, że bez problemu Handi pokryją.
Przewidywane składy:

Leverkusen:

Leno – Hilbert, Tah, Toprak, Wendell – Kramer, Kampl – Bellarabi, Calhanoglu – Kiessling, Chicharito

Bayern:
Neuer – Lahm, Kimmich, Badstuber, Alaba – Xabi Alonso – Robben, T. Müller, Thiago, Douglas Costa – Lewandowski
⛔100
 
S 0

szaszko

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La liga Hiszpania
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Atletico Madryt-Eibar
Typ: 1
Kurs: 1.40
Bukmacher: expekt
Analiza:
Na sobotę mój typ to Atletico Madryt które u siebie gra z Eibar.
Faworytem jest Atletico które walczy o mistrzostwo z Realem i Barcelona .
Atletico zajmuje drugą pozycję w lidze z 48 pkt na koncie i ze stratą 3 pkt do Barcelony która ma mecz mniej a ma przewagę 1 pkt nad Realem Madryt.
Zespół Gości w tym sezonie jak na swoje możliwości spisuje się dobrze zajmując 8 pozycję w lidze z 33 pkt na koncie.
5 ostatnich meczy tych drużyn.

EibarAtl. Madryt0 : 2
EibarAtl. Madryt1 : 3
Atl. MadrytEibar2 : 1
Atl. MadrytEibar1 : 0
EibarAtl. Madryt0 : 3

Najlepszym strzelcem w ekipie Gospodarzy jest Griezmann z 12 golami a w ekipie gości Baston B.z 15 golami na koncie.
Liczę dziś na Atletico i ich zwycięstwo.

✅40
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Quito
Spotkanie: Lorenzi - Bellucci
Typ: Lorenzi
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
Godzina: 19:00
Jako, że mój poprzedni typ zostanie rozliczony jak zwrot - podaje typ zastępczy. Półfinał w Quito i pojedynek dwóch specjalistów od gry na mączce. Według bukmacherów powinien wygrać Brazylijczyk , który w drodze do półfinału pokonał Alberta Montanesa i Carreno Buste. Pierwsze z tych spotkań nie przysporzyło większych problemów Thomazowi, ale za to wczorajszy mecz mógł być dla niego wyczerpujący. Dzisiaj przed Brazylijczykiem jeszcze trudniejsze wyzwanie, bowiem zmierzy się z będącym w gazie Włochem. Lorenzi miał nieco trudniejsza przeprawę do półfinału od swojego dzisiejszego rywala, nie mam tu na myśli dwóch pierwszych rund, gdzie nie dal zadnych szans swoim przeciwnikom gładko wygrywając z Escobarem i Falla, ale chodzi mi o 3 rundę gdzie podejmował kandydata do tytułu Bernarda Tomica. To ten mecz przekonał mnie do zaufania Włochowi, otóż jeżeli utrzyma poziom gry z wczorajszego spotkania to o wynik nie będzie się musiał martwic. 91% wygranych piłek po pierwszym serwisie, do tego 25 asow świadczą o znakomitej grze Lorenziego. Do tej pory panowie grali ze sobą trzykrotnie i były to zawsze zacięte pojedynki. H2h na korzyść Lorenziego, w każdym z tych spotkań był przynajmniej jeden tor break wiec niewykluczone, że i dzisiaj będziemy swiadkami rozstrzygnięcia seta w ten sposób. W dużym stopniu zadecyduje tutaj psychika, Lorenzi podniósł się wczoraj po pechowo przegranym tie breaku w 1 secie, wiec nie ma z nim zle, nie poddaje się szybko, a co do Brazylijczyka mam wątpliwości jak by sobie poradził w takiej sytuacji
⛔100
 
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montpellier
Spotkanie: Gasquet- Brown
Typ: DW: 2:0
Kurs: 1,86
Bukmacher: Unibet
Godzina: 17:00
Analiza:
Rysiek Gasquet powraca po 3- miesięcznej przerwie i to w jakim stylu. Przed meczem z Gulbisem miałem pewne obawy, ale szybko zostały rozwiane przez Ryśka. Spokojne zwycięstwo nad Gulbisem i Baghdatisem( zazwyczaj z nim przegrywał) udowadniają dobrą formę Francuza. Turniej rozgrywany jest we Francji, co jest dodatkowym atutem gospodarza. Dustin Brown natomiast to typowy challengerowiec, mimo ogrania Simona nie będzie w stanie przeciwstawić się jednoręcznemu backhandowi Ryśka. Gasquet jest graczem o dwie klasy lepszym, stad ten typ.
⛔100
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 13:45
Spotkanie: Manchester City - Leicester
Typ: Leicester zdobędzie więcej rzutów rożnych.
Kurs: 5.0
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
M City ogólnie zdobywa mało rożnych a ich poczynania śledzę od początku sezonu. To pierwszy argument.
Drugi jest taki, iż dziś David Silva dyryguje grą, a to jest taki stary przedstawiciel tiki taki hiszpańskiej i lubi bawić się głównie w centrum pola. Rzadko rozprowadza grę na boki.
Trzeci powód do obstawienia typu to forma City. Wg mnie wygrają mecz, a goniąc wynik Leicester powinno nabić licznik rożnych.
⛔100
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnawłochy 2 liga
Spotkanie:Cagliari- Entella
Typ: ( 1 połowa) Cagliari
Kurs: 2,05
Buk: Bet365
Godz. 15:00
Analiza:
Spotkanie drugiego w tabeli Cagliari z dziewiąta Entella. Gospodarze rewelacyjnie spisują sie na własnym terenie, do tej pory nei przegrali żadnego meczu a az 11 z 12 wygrali. Stosunek bramkowy również wyśmienity 30-8. Statystyki z tego sezonu pokazują ze Cagliari grając u siebie lubi stłamsić przeciwnika już od pierwszego gwizdka. We wspomnianych 12 meczach u siebie aż w 10 Cagliari prowadziło po pierwszej połowie i to nie rzadko dwoma bramkami. Za gośćmi nie przemawia nic, na wyjazdach graja słabiutko, ostatnio zanotowali serie 3 porażek z rzędu, a w 11 meczach wyjazdowych wygrali raptem 2 razy. Mają grubo ujemy bilans bramkowy 5-13. W pierwsyzm meczu tych drużyn Cagliari pewnie pokonało Entelle 3-1, myśle ze i tym razem scenariusz bedzie podobny a Cagliari już po pierwszej połowie udowodni swą wyższość na rywalem.
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka nożna, Niemcy
Eintracht F. - VfB Stuttgart
Godz: 15:30
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65
Buk: Bet365
Analiza:
W 20 kolejce niemieckiej Bundesligi zmierzą się ze sobą ekipy Eintracht Frankfurt i VfB Stuttgart. Bardzo trudno w tym spotkaniu jest przewidzieć rozstrzygnięcie, ale spodziewam się bardzo widowiskowego i otwartego meczu i w związku z tym zdecydowałem się obstawić na liczbę goli, powyżej 2,5. Gospodarze z dorobkiem 21 oczek zajmują 13 pozycję, a przyjezdni, którzy także zgromadzili do tej pory 21 punktów i plasują się na 15 miejscu. Piłkarze Eintrachtu dość dobrze rozpoczęli rozgrywki w tym roku. Na inaugurację pokonali u siebie Wolfsburg 3-2, a w poprzedniej rundzie bezbramkowo zremisowali na wyjeździe w Augsburgu. Ale mnie najbardziej interesuje ich dorobek strzelecki, który wynosi 24-30, czyli 2,8 bramki na starcie. Przed własna publicznością mają bilans 15-16, co daje wysoką średnią 3,4 gola. Natomiast zawodnicy ze Stuttgartu do tej konfrontacji podejdą w bardzo dobrych nastrojach, mianowicie z 2 ostatnimi zwycięstwami. Najpierw ograli na wyjeździe Koln 3-1, a następnie u siebie HSV 2-1. Ich różnica bramkowa wynosi 27-39, zatem prawie 3,5 gola na mecz, a w delegacjach 15-21, czyli równo 4 trafienia. Biorąc pod uwagę statystyczne osiągnięcia oby dwu drużyn oraz ich aktualną, bardzo dobrą dyspozycję, spodziewam się otwartego meczu, w którym zobaczymy przynajmniej 3 gole.
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja 1 liga
Spotkanie: Brynas-Orebro
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betclic
Godzina: 18:30
Analiza:
42 kolejka 1 ligi hokeja w Szwecji , spotkanie Brynas-Orebro. Ważny mecz dla gospodarzy gdyż maja spore szanse na wysokie miejsce w tabeli , 14 kolejek do końca sezonu zasadniczego i z upływem czasu w tabeli zaczyna robić się ciaśniej.Trzeba przede wszystkim wygrywać u siebie a gospodarz dzisiejszego pojedynku w ostatnich 5 meczach przegrał zaledwie raz . natomiast zespól gości wygrał zaledwie 3 pojedynki z ostatnich 10 spotkań rozegranych na wyjeździe.
Dzisiaj wybieram zespól gospodarzy , liczę na wyrównany pojedynek lecz w ostateczny rozrachunku to Brynas wygra te starcie.
✅90
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:Schalke Gelsenkirchen - Wfl Wolfsburg
Typ: 1
Kurs: 2.43
Bukmacher: Pinnacle
Gdyby nie domowa wpadka z Werderem Brema (prowadzenie od 4 minuty, a mimo to porażka) Schalke mogłoby uznać początek rundy wiosennej za niezwykle udany. Jednak zamiast spodziewanych sześciu punktów są trzy i gospodarze wciąż mają stratę do co najmniej czwartego miejsce, pierwszego gwarantującego start w Lidze Mistrzów. Dlatego też dzisiejsze spotkanie w dodatku z sąsiadem w tabeli ma wysoki ciężar gatunkowy. Wolfsburg zainaugurował rundę rewanżową słabiutko: porażka w Frankfurcie oraz zaledwie remis w domu z Koln tylko podkreślają, że w drużynie Wilkó nie dzieje się ostatnio za dobrze. W dodatku w dzisiejszym spotkaniu gościom przyjedzie radzić sobie bez zawieszonego za kartki Luiza Gustavo, czołowego srzelca Basa Dosta, ważnego obrońcy Maximiliana Arnolda, zaś występ Schurle i Trascha, kolejnych bardzo istotnych zawodników stoi pod znakiem zapytania. W Schalke najważniejszą absencją jest brak Howedesa. W mojej ocenie mając na uwadze aktualną formę, jak również w/w absencje Schalke ma spore szanse na zwycięstwo, tym bardziej że Wolfsburg jest najgorzej punktującą drużyną w Bundeslidze na wyjazdach!
✅143
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
R 62

ricardos

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Włochy Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Bologna - Fiorentina
Typ: Fiorentina i powyżej 2,5
Kurs: 3.30
Bukmacher: Expekt
Analiza
Bologna po lepszym okresie gry w ostatniej kolejce przegrała ze słabiutkim Frosinone w dodatku tracąc środkowego obrońcę Mariosa Oikonomou /czerwona kartka 64 min/ i złapała 6 „żółtek”. W statystykach też nie wyglądała najlepiej.
10. Bologna 23 9 2 12 27:30 29
u siebie
Bologna 12 4 2 6 17:17 14
śr. bramek w meczach u siebie – 2.83

Fiorentina gra w tym sezonie bardzo dobrze /chociaż też potrafi zaliczyć wpadkę/ i to bez różnicy czy gra u siebie czy na wyjeździe. Bez poważniejszych strat osobowych. Brak Milana Badelj jest do zastąpienia.
3. Fiorentina 23 14 3 6 41:22 45
wyjazdy
Fiorentina 11 5 2 4 16:13 17
śr. bramek w meczach wyjazdowych – 2.64
decyzja o wygranej Fiory i overze 2.5 wydaje się słuszna chociż pewniejszy chyba byłby over.
awizowane składy

⛔100
 
dar3k1984 7

dar3k1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 18:15
Spotkanie: Vallecano - Las Palmas
Typ: Vallecano over 1.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Rayo podejmuje dzisiaj u siebie Las Palmas. Obydwie drużyny plasują się w dolnej części tabeli. Vallecano w ostatnich meczach dobrze sobie radzi ze zdobywaniem bramek. U siebie:
Rayo - Celta 3-0
Rayo - Sociedad 2-2
Rayo - Malaga 1-2
Rayo - Atletico 0-2 tutaj akurat nic nie strzelili, ale nie oszukujmy się, z czym do czego... Rayo było skazane na porażkę.
W meczach wyjazdowych też strzelają.
Deportivo - Rayo 2-2
Valencia - Rayo 2-2
Levante - Rayo 2-1.
W ostatnich 5. meczach Primera Division drużyna Rayo zdobyła 10 goli.
Ekipa Las Palmas w ostatnich 7. wyjazdowych meczach dała sobie strzelić 17 goli.
Levante - Las Palmas 3-2
Bilbao - Las Palmas 2-2
Espanyol - Las Palmas 1-0
Gijon - Las Palmas 3-1
Valencia - Las Palmas 1-1
Real M. - Las Palmas 3-1
Getafe - Las Palmas 4-0
Kurs na over 1.5 gola Rayo wydaje się być ciekawą propozycją do zagrania patrząc na ostatnie poczynania jednej i drugiej drużyny. Tym bardziej jest to warte zagrania że Las Palmas w meczach wyjazdowych tracą gole na potęgę. Patrząc na ich ostatnie wyniki wychodzi że średnio w meczu wyjazdowym tracą prawie 2.5 gola. I tylko w dwóch z nich stracili nie więcej niż 1 bramkę.
Podsumowując typ wydaje się być dobrą opcją. Poparte ostatnimi wynikami zespołów to po pierwsze. A po drugie kurs @1.8 jest co najmniej zachęcający.
Poza tym można dodatkowo zagrać &quot;obydwie strzelą&quot; i jakiś wyższy over goli w meczu.
Powodzenia.
✅80
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Piłka nożna, 2 Anglia
Middlesbrough - Blackburn
Godz: 16:00
Typ: Middlesbrough i poniżej 2,5 g
Kurs: 3,20
Buk: Expekt

Mecz ciekawy z jednego powodu, doniedawna najlepszy zawodnik gości zadebiutuje dzisiaj w barwach Boro. Chodzi o Rhodes&#39;a, który uratował już kilka punktów gościom.
Według mnie dobry ruch działaczy Boro, bo taki piłkarz może okazać się lekarstwem na słabą skuteczność. Ostatnie ich wyniki nie powalają, ale w tych potknięciach u siebie brakowało skuteczności. Myślę, że debiutujący Rhodes pomoże.
Dla gości to duża strata, Rhodes miał 10 goli i 3 asysty. Dlatego uważam, że dzisiaj nic nie strzelą i troszkę czasu minie zanim znajdą optymalne rozwiązanie.
Stawiam na 1/2 - 0 dla Boro
⛔100
 
avio 1,1K

avio

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Buenos Aires - kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Filippo Volandri - Maximo Gonzalez
Typ: Gonzalez
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Polecam pograc grubiej, Volandri to podstarzaly gracz, który w tenisa gra juz hobbistycznie, bedzie to jego pierwszy wystep w tym roku, ostatnie spotkanie rozegral we wrzesniu.Maximo Gonzalez to solidny challengerowiec, który najlepiej czuje sie wlasnie na macze, dodatkowo dochodzi fakt ze turniej grany w jego ojczyznie, wiec nie powinien miec tutaj wiekszych problemow z dinozaurem Volandrim, nie zdziwie sie jak Volandri ten mecz skreczuje po paru gemach.Poczatkowe kursy byly wystawione w proporcjach 1.8 - 1.9, szybko to polecialo w dol bo kazdy zaczal ladowac w Maximo a to nie ostatni spadek bo pewnie przed meczem kurs nie bedzie wyzszy niz 1.5
⛔100
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Dyscyplina: eSports | CS:GO Global eSports Cup
Godzina: 17:00
Spotkanie: Astralis vs EnVyUs
Typ: Over 2,5 maps
Kurs:
1.83
Bukmacher: Bet365
Pojedynek dwóch topowych teamów w ramach półfinału. Najbardziej prawdopodobny scenariusz, obstawianie zwycięzcy po takim samym kursie jest nieopłacalne, lepiej póki co wyglądało Astralis ale to jest naprawdę 50:50. Oczywiście, może się zdarzyć wynik 2:0 z wynikami 16:14/dogrywkami, ale to będzie epicki mecz i jestem przekonany, że dojdzie do 3 mapy. inferno, mirage, cache, kolejno przewagę imo mają envy, 50:50 i cache duńczyków. Ale obie drużyny mogą wygrać każdą mapę bo są na topowym poziomie, polecam !
✅83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom