>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 3.10.2024 (czwartek)

Status
Zamknięty.
Volleyball_Expert 509,5K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Tiburon Challenger
Godzina: 20:00
Spotkanie: Shelbayh - Spizzirri
Typ: Shelbayh
Kurs: 1.58
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:
Dziwią mnie dość mocno kursy na to spotkanie i pobieram zwycięstwo Shelbayha, który nie tak dawno rozegrał spotkanie z Amerykaninem i pewnie w tym spotkaniu wygrał w dwóch setach, gdzie Amerykanin wygrał jedynie jednego gema w tym spotkaniu. Shelbayh zdecydowanie lepiej wygląda w ostatnich spotkaniach. Więcej wygranych meczów w ostatnim czasie. W pierwszej rundzie Shelbayh wygrał pewnie Butvilasem w dwóch setach, a to tenisista ostatnio solidnie prosperujący. Spizzirri miał co prawda dość dobra serie, ale jedynie w turniejach rangi ITF. W meczu ostatnim Spizzirri ledwo co wygrał z tenisista prawie w rankingu ma pozycji 800. Przedostatnie spotkanie porażka z 860 rankingowo tenisista Dostanicem. Shelbayh dobrze funkcjonuje na serwisie na około 80% serwisu. Amerykanin na serwisie wygląda słabiej na procencie w ostatnich meczach. W meczach nawet wygranych straci dużo swoich serwisów. Dzisiaj Shelbayh powinien mieć sporo szans na przełamanie i liczę na kolejne zwycięstwo z Amerykaninem. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
gamen0 175,6K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Europa - Liga Konferencji

Spotkanie: FC Kopenhaga - Jagiellonia

Typ: 1 i over 2,5

Kurs: 1,69

Godz: 21:00

Buk: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...powej-ligi-konferencji-2-10-3-10-2024.172187/

Analiza:
Rywalizacja między FC Kopenhaga a Jagiellonią Białystok to starcie pomiędzy doświadczonym duńskim klubem, który regularnie występuje na europejskiej arenie, a polskim zespołem, który rzadziej pojawia się w międzynarodowych rozgrywkach. FC Kopenhaga, z bogatą historią w europejskich pucharach, dysponuje silną i doświadczoną drużyną, co stawia ich w roli faworyta. Jagiellonia, choć mniej znana w Europie, w ostatnim czasie poprawiła swoją formę, co może sprawić, że będzie trudnym rywalem. Mimo przewagi doświadczenia po stronie Duńczyków, starcie to może być bardziej wyrównane, zwłaszcza jeśli polski klub utrzyma obecną dyspozycję.

Po kilku tygodniach słabej formy, ostatnie występy Jagiellonii są coraz bardziej obiecujące, co potwierdzają trzy kolejne zwycięstwa. Trudno przewidzieć, jak wpłynie to na mecze w Lidze Konferencji Europy, ale FC Kopenhaga wydaje się zespołem, z którym można podjąć walkę, nawet na ich terenie. Dlatego w tym spotkaniu postawimy na zakład, że obie drużyny zdobędą bramki.

Mój typ to zwycięstwo gospodarzy w stosunku 2:1.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
p-z. 177,4K

p-z.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Porto - Manchester United
Typ: Amad Diallo popełni powyżej 0,5 fauli w meczu - Tak
Kurs: 1.70
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...wej-ligi-europy-3-10-2024.172363/post-7295014

Portugalskie zespoły w Lidze Mistrzów to zawsze wyzwanie i ciężka przeprawa, w poprzednim sezonie problemy mieli Kanonierzy jak grali w Porto, a co można dziś powiedzieć, gdzie Czerwone diabły kompletnie bez formy podejmą właśnie tą ekipę na ich podwórku. Kolega wyżej dobrze opisał to spotkanie i Manchester United i wcale się nie dziwię, że gra na zwycięstwo gospodarzy, ale ja tu pójdę w inną stronę, bo po sprawdzeniu składów zauważyłem, że na prawym skrzydle gości zagra dziś młody Amad Diallo reprezentant Wybrzeży kości słoniowej i ja zagram właśnie na co najmniej jeden faul w tym meczu, bo o ile ten młody chłopak wie jak robić zamieszanie w ofensywie, to coś mi mówi, że dziś będzie też musiał sporo pracować w defensywie, a przy takiej drużynie jak FC Porto, nie jest łatwo grać bezbłędnie i myślę, że już w 1 połowie co najmniej 1 raz ten zawodnik popełni faul. Taka statystyka, która zauważyłem na koniec Amad Diallo na ostatnie 5 spotkań 4 razy popełniał 1 faul lub więcej, tylko w jednym spotkaniu nie sfaulował przeciwnika, dziś sporo pracy przed nim na prawym skrzydle, więc dla mnie to promocja i polecam zagrać.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
R 4,7K

rafi.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna. Liga Konferencji
Godzina: 20:00
Spotkanie: FC Kopenhaga-Jagiellonia Białystok
Typ: FC Kopenhaga i obie nie strzelą gola
Kurs: 2.45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
FC Kopenhaga jest zdecydowanym faworytem tego meczu I wychodzi do tego spotkania formacją ofensywną 4-3-3. Z drugiej strony Jagiellonia której w tym sezonie nie wiedzie się dobrze w grze z klubami z Europy (W dwumeczu przegrali z Bodo Glimt 1:5 a z Ajaxem aż 1:7) wychodzi w formacji 4-4-2 i będzie starać się żeby zainkasować chodź 1 punkt. Stawiam że nie padnie gol dla Jagiellonii ponieważ sądzę że nie padnie wiele bramek w tym meczu a mecz skończy się wynikiem 1:0 lub 2:0.

0
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
ferguson2 830,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Piłka NożnaLiga Europy
Godzina: 21
Spotkanie: Porto - Man United
Typ: over 1.5 gola w 1 połowie
Kurs: 2.36
Bukmacher: betclic
Post https://forum.bukmacherskie.com/thr...wej-ligi-europy-3-10-2024.172363/post-7295443
Analiza: Na szybko bo zaraz mecz. Jedna z najciekawiej zapowiadających się spotkań w tej kolejce. United i Porto powinny nawzajem się atakować. Anglicy nie mają zbyt szczelnej obrony. Portugalczycy jeśli zagrają odważniej to mogą trafić nieraz do siatki.

236
 
Ostatnio zmieniony przez deepred:
Otrzymane punkty reputacji: +512
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom