>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 3.09.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis | US Open - debel mężczyzn
Godzina: 22:30 (może się opóźnić)
Spotkanie: Thiem/Weissborn - Groth/Chardy
Typ: DW 0:2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam, dziś miałem nie pisać żadnego typu, ale gdy zobaczyłem jakie kursy na to spotkanie nie mogłem przejść obok tego obojętnie. Oglądałem na żywo pojedynek Grotha i Chardego w pierwszej rundzie z wielce faworyzowanymi Cabalem i Farahem. Jeremy i Sam wygrali ten mecz w wielkim stylu i nie stało się tak po słabej grze przeciwników, tylko po fenomenalnej grze. Przeważali nad rywalem przede wszystkim w polu serwisowym, gdzie po prostu znokautowali rywali. Warto dodać że nie przegrali ani jednego gema serwisowego, kilkukrotnie przełamując podanie Cabala i Faraha. W drugiej rundzie Francuzko - Australijska para trafiła na znacznie słabszych rywali. W pierwszej rundzie Thiem i Weissborn wyeliminowali z wielkim trudem pare Fleming / Fyrstenberg, czyli parę &quot;emerytów&quot;, którzy od bardzo dawna już nie prezentują tego poziomu co w ubiegłych latach. Drugim aspektem przez który postanowiłem zagrać zwycięstwo pary Chardy/Groth to dzisiejsze spotkanie Dominicka Thiema w grze pojedynczej, które zakończyło się kilkanaście minut temu, więc Thiem ma na regenerację niespełna trzy godziny. W dodatku priorytetem dla niego jest gra pojedyncza, więc na pewno dał z siebie 100% w pojedynku z Correno Busta. Wygrał po długim i wyczerpującym meczu 3:1. Tak więc przeszedł do kolejnej rundy i pewnie już tam jest myślami, a ma o czym myśleć bowiem czeka go pojedynek ze zwycięzcą meczu Juan Martin del Potro - David Ferrer.
Dziś spodziewam się pewnego awansu do kolejnej rundy pary Groth/Chardy. Powodzenia!

✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom