>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 3.09.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 3. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball, USA, MLB
Godzina: 04:05
Spotkanie: Oakland Athletics - Boston Red Sox
Typ: Wygra drużyna 2 z przewagą więcej niż 4 punkty.
Kurs: 4.26
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:
Dziś w nocy rozegra się pierwszy mecz w serii Boston - Oakland. Faworytem oczywiście jest drużyna gości z Bostonu, ale tym razem idę w coś więcej niż wygrana zespołu.
Po słabym starcie sezonu nowy nabytek w 2016 Red Soxów mianowicie David Price zaczyna się rozkręcać. Jego ostatnie 4 gry wyglądały znakomicie w każdej pomagał wygrywać swojej drużynie przewagą większą niż 4 punkty. Po drugiej stronie Triggs który spisuje się dobrze ostatnimi czasy, aczkolwiek jego drużyna widać ma problemy ze zdobywaniem punktów o czym świadczy ich pozycja w tabeli, praktycznie już pożegnali się z walką o dziką kartę nie mówiąc już o pierwszych 3 miejscach w lidze. Z drugiej strony mamy pierwszą drużynę w rankingu pod względem zdobytych punktów, dla porównania Athletics są przed ostatni na obydwie ligi. Boston wie jak odbijać i już nie raz pokazali że Asy drużyn przeciwnych nie wystarczają by zatrzymać pociąg z Bostonu. Dodam że bullpen (zmienni miotacze) z Oakland nie popisują są ostatnimi czasy skutecznością przez co tracą dużo punktów w środkowych i końcowych fragmentach gry.
Red Sox po jednodniowej przerwie od meczów, wypoczęci powinni dzisiaj zmiażdżyć drużynę gospodarzy. Przewiduję wygraną do zera. 7 być może 8:0

✅326
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska 1 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Znicz - Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W ten wekeend zamiast starć ligowych mamy eliminacje do Mistrzostw Świata, lecz niższe ligi grają i ja właśnie spróbuję przybliżyć mecz 1 ligi Polskiej pomiędzy Zniczem Pruszków a Zagłębiem Sosnowiec.
Znicz Pruszków zajmuje ostatnie 18 miejsce z dorobkiem 2 oczek na 6 spotkań to bardzo słaby wynik. Do tej pory Znicz rozegrał tylko 1 przyzwoite spotkanie z Chojniczanką remisując 1:1 a tak to 5 bardzo słabych meczy - 1:2 z Drutex Bytovia, 1:2 z Wigry Suwałki, 0:0 z Chrobry Głogów, 0:3 ze Stomilem Olsztyn i 0:2 z GKS Katowice. Nie ma co się oszukiwać w Pruszkowie dzieje się źle, będą walczyć o utrzymanie i nic więcej. Moim zdaniem mają najgorszą drużynę w 1 lidze.
Jeśli chodzi o ich przeciwnika czyli Zagłębie Sosnowiec to Oni wręcz odwrotnie będą bić się o Ekstraklasę. Zajmują Oni 2 miejsce z dorobkiem 12 punktów, 3 zwycięstwa i 3 remisy. 3 zwycięstwa odnieśli grając u siebie 1:0 z Pogoń Siedlce, 2:0 z Sandecją i 2:1 z Górnikiem Zabrze, na wyjeździe póki co tylko remisują 2:2 z Chojniczanką, 0:0 ze Stomilem Olsztyn i 0:0 z GKS Katowice (niewykorzystany rzut karny przez S. Dudka w końcówce meczu). Myślę, że to jest właśnie ten mecz gdzie Zagłębie Sosnowiec 1 raz w tym sezonie odniesie 3 punkty na wyjeździe. Kolejnym plusem dla drużyny J. Magiery jest to, że Sosnowiec odpadł już w pucharach bo kto się interesuje ten wie, że w tamtym sezonie tracili większość punktów tuż po meczu Pucharu Polski. W tym sezonie już nie będzie tego problemu. Zagłębie ma dużo lepszy skład i bardziej doświadczonych piłkarzy. Z tego co mi wiadomo to nie ma żadnych znaczących osłabień w zespole gości, dodatkowo przyjadą w świetnych nastrojach po zwycięstwie nad Górnikiem Zabrze w końcówce meczu, przypomnę, że przegrywali 0:1 by zwyciężyć 2:1.
Myślę, że po jutrzejszym meczu Zagłębie umocni się na pozycji vice lidera 1 ligi, bo jeśli chcą walczyć o awans nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów ze słaba drużyną nawet na początku sezonu.
Powodzenia.

✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaAnglia , Vanarama National League, kolejka.8
Godzina: 16:00
Spotkanie: Macclesfield – Woking
Typ: over 2,5
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Dwa pierwsze , wrześniowe typy udane, zatem lecimy dalej...

Analiza:

1…W meczu 5.ligi angielskiej powinniśmy zobaczyć sporo bramek, a to za sprawą drużyny Gości, która jest mega overowa gdy wybiera się w delegacje. Ale po kolei …

2… Gospodarze aktualnie zajmują 8.miejsce w lidze z bilansem bramkowym 12:9, co daje średnią 3 goli na mecz. W domowych spotkaniach Macclesfield padło natomiast 9 goli, co również daje średnią 3 bramek na mecz.
A złożyły się na nie mecze:
z Lincoln 1:2
z Southport 3:1

z Torquay 2:0
Zatem w 2 spotkaniach padł over 2,5.

3… Goście jak na razie okupują strefę spadkową tabeli i po 7 kolejkach są na 21.pozycjii (na 24). Bilans bramkowy jest jeszcze lepszy niż gospodarzy , gdyż wynosi 9:16 , ze średnią 3,6 gola. Woking jak do tej pory rozegrał 3 spotkania na wyjeździe i we wszystkich zanotował over 2,5 :
1:4 z York
1:2 z Southport
2:2 z Solihull

Drużyna gości to wyjątkowo overowa drużyna , gdyż w poprzednim sezonie na 46 meczów – w 28 padł over 2,5 , co było najlepszym wynikiem w 5.lidze. A jeśli chodzi o wyjazdowe spotkania to w 23 spotkaniach – over 2,5 był w 17 meczach (74%), ze średnią 3,2 bramki na mecz.
I jeszcze jedna ciekawostka, zespół Woking ma w tej chwili świetną passę 13 spotkań z rzędu na wyjazdach ( wliczając spotkania z poprzedniego sezonu), w których padły co najmniej 3 bramki.

4… W meczach bezpośrednich obu drużyn również padało mnóstwo goli.
W ostatnich 4 sezonach grali ze sobą 8 razy i w 6 z nich zanotowano over 2,5.
Na stadionie Macclesfield rozegrano 4 mecze , w których padły wyniki:
2:1
2:1
3:2

0:0

5… Woking dopiero w tym tygodniu wygrał pierwszy mecz w sezonie i być może pójda za ciosem, ale gospodarze po ostatniej domowej porażce zapewne będą chcieli się zrehabilitować swoim kibicom i tym razem wygrać na własnym stadionie pokonując jedną z najsłabszych, na tą chwilę, drużyn w lidze.
Sądzę , że w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć gole z obu stron i być może zwycięstwo gospodarzy ,co w zupełności pokryłoby mój typ na to spotkanie.

Powodzenia !

✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: F1 GP Włoch - kwalifikacje, sobota 14:00
Godzina: 14:00
Spotkanie: Jolyon Palmer - Esteban Ocon
Typ: Ocon @ 1,85 Bwin


Przed Oconem dopiero drugi weekend w karierze F1 w całości. Ale widzę go w tej parze wyżej niż Palmera. Palmer nie radzi sobie w tym sezonie, kiepsko jeździ. Ma momenty, ale jak już jest nadzieja na dobry wynik to potem niweczy go przez błąd jak w Niemczech.
Dlaczego myślę, że to Ocon będzie wyżej? Sprawa jest prosta. Manor posiada jednostkę Mercedesa. Monza to świątynia prędkości. Nawet dzisiaj podczas drugiego treningu obaj z Wehrleinem byli w czołówce pod względem największej prędkości w punkcie pomiaru.

Przed weekendem też Wehrlein i Ocon wypowiadali się następująco o zbliżającym się weekendzie w Italii. Wypowiedzi z czwartku.

Wehrlein „Na Spa byłem dziewiąty w Q1, ale niestety nie mieliśmy nowych opon [supermiękkich] na Q2. Czułem, że na Spa mogłem wejść do Q3, więc jeżeli będzie tu podobnie, a nawet trochę lepiej, to będzie to możliwe. Problemem na Spa był fakt, iż dysponowałem tylko pięcioma kompletami supermiękkiego ogumienia, ale tutaj mamy już siedem, więc w tym momencie znajduję się w lepszym położeniu”

Ocon „To prawdopodobnie będzie dla nas najlepszy wyścig w sezonie. Definitywnie będziemy mieli okazję na awans do Q2, a może nawet do Q3, więc jeżeli nie pojawią się żadne problemy jak na Spa, to będziemy mieli okazję na mocny wyścig. Przy prędkościach jakie osiągamy na prostych, możemy definitywnie nieźle się spisać. Osobiście muszę poprawić tempo w kwalifikacjach na supermiękkich oponach. W pierwszych treningach [z Renault] i na testach nie korzystałem z nich. Zawsze jeździłem na miękkim ogumieniu i różnice są naprawdę spore. Nie czuć na nich aż tak dużej przyczepności, ale masz możliwość korzystania z nich przez dłuższy okres”.


W piątek odbyły się dwie sesje treningowe. Ocon 0,4 sek i 0,6 sek szybszy od Palmera, który dziś podpisywał listę.
Kluczowym jest też fakt z doborem opon na weekend na Monza. Manor teraz ma więcej supermiękkich i jak zauważył Wehrlein to będzie klucz w walce podczas Q2. Z możliwością awansu do top10 aż tak bym nie wybiegał, ale kto wie, choć szanse na 11-14 bardzo możliwe wg mnie, a w wyścigu już wszystko się może zdarzyć.

Tez ciekawe porównanie, inny szybki tor w kalendarzu w tym sezonie jaki już się odbył. Austria, Red Bull Ring i Wehrlein zanotował 12 miejsce w kwalifikacjach! Czyli jak widać coś jest w tym co mówili w czwartek.

Liczę, że Ocon podtrzyma tempo z piątku i pokażą jutro to co zapowiadali razem z Wehrleinem. Renault i Sauber powinni odpaść w Q1 już.

⛔100
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: KOREA POŁUDNIOWA: K League Challenge
Godzina: 11:00
Spotkanie: Goyang Zaicro FC - Bucheon
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiejszy mecz wszedł gładko, wszystkie 3 propozycje dotyczące tego meczu weszły. Dzisiaj zaproponuję mecz z ligi koreańskiej, w której ostatnia drużyna zagra z wiceliderem. Typ ten proponuję z kilku powodów.
Na początek trochę statystyk. Przede wszystkim drużyna gospodarzy nie wygrała u siebie żadnego z 14 meczów. Zanotowali zaledwie 3 remisy i 11 porażek. Nie sądzę zatem, żeby mieli poprawić sobie statystyki z viceliderem, który na wyjazdach spisuje się całkiem dobrze.
Poza tym(mimo, że nie jestem specem od ligi koreańskiej) myślę, że goście powinni zagrać wyjątkowo zmotywowani po ostatnim meczu, w którym żałosny i frajerski sposób dali sobie wydrzeć zwycięstwo. Do przerwy prowadzili już 2:0 tylko po to, żeby w niespełna 20 minut stracić 3 bramki(z czego 2 już w doliczonym czasie).

✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
dyles 186

dyles

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 15:00
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
analiza:

Na jutro szykuję się fajny towarzyski mecz, tym bardziej fajny że miedź grała dzisiaj mecz ligowy przeciwko chojniczance, więc na pewno gracze z podstawowej 11 jutro nie wystąpią, w dodatku druga drużyna miedzi gra jutro ligowy mecz, więc też paru piłkarzy nie będzie do dyspozycji. Mecz ma być rozgrywany w Oławie 30km od Śląska, Śląsk bedzie grał dopiero 12września, więc jutro mogą od początku zagrać silnym składem, a w przerwie zrobić zmiany. Piłkarze powinni chcieć się pokazać trenerowi przed następnym ligowym starciem.

✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: MMA - UFC
Godzina: 21:00
Spotkanie: Alexander Gustafsson - Jan Błachowicz
Typ: Alexander Gustafsson wygra w drugiej rundzie
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ta walka jest ogromną szansą dla naszego zawodnika. Alexander Gustafsson to jest ścisła czołówka światowa w tej kategorii wagowej. Alexander Gustafsson przegrał trzy z ostatnich czterech walk, ale zobaczmy z kim on walczył. Przegrał z Jonem Jonesem po naprawdę dobrej walce. Podobnie było w jego ostatniej walce z Cormierem i tu w sumie decyzja mogła być na jego korzyść. Jedynie z Anthonym Johnsonem przegrał szybko. W sumie ma on na swom koncie cztery porażki i aż szesnaście zwycięstw. Sześć z nich zakończył właśnie w drugiej rundzie. Ostatnia jego wygrana walka to zwycięstwo w drugiej rundzie. W tej walce stawiam na to, że też pokona rywala w drugiej rundzie. Jan Błachowicz niestety nie ma zbyt wielu argumentów w tej walce, bo rywal wydaje się być po prostu za mocny.

⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Puchar Narodów Afryki
Godz: 18:00
Spotkanie Nigeria-Tanzania
Typ: Dokładny wynik 2:0 do połowy
Kurs 4.75
Buk UniBet
Analiza: Nigeria w tym spotkaniu na swoim stadionie podejmowała będzie reprezentację Tanzanii, gospodarze są zdecydowanym faworytem do dopisania sobie kompletu punktów po 90 minutach tego spotkania, ale w tych eliminacjach zdecydowanie im nie idzie, po 3 spotkaniach zdołali ugrać tylko 2 punkty , po dwóch remisach oraz porażce, dla porównania Egipt który ma tych punktów 10 na swoim koncie już dawno zapewnił sobie wyjście z grupy.Nigeria w tym spotkaniu musi się mocno zmobilizować i zdobyć 3 punkty, na pewno gospodarze zaatakują niżej notowanych przeciwników już od pierwszej minuty, bowiem z każdą kolejną będzie się robiło coraz to bardziej nerwowo, gospodarze na swoim stadionie rzadko traca punkty, zazwyczaj ich spotkania kończą się zwycięstwami , myślę że tutaj będzie podobnie, goście są na pewno niezbyt wygodnym rywalem, dlatego nie stawiam tutaj na jakiś bardzo wysoki handicap na gospodarzy spotkania, mój typ to 2:0 do połowy oraz 3:0 po 90 minutach tego spotkania, myślę że jakiegoś wielkiego pogromu w tym meczu nie będzie.

⛔100
 
E 3

eloelo520365

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Turniej: CEV Jurmala Masters
Mecz: Krou/Thiercy - Smedins/Solovejs
Typ: 2
Godzina: 8:00
Kurs: 2,10
Bukmacher: OddsRing

Para Smedins/Solovejs to bez wątpienia dla mnie faworyci. Solidni z dobrym serwisem i świetnym atakiem powinni bez problemu ograć parę Krou/Thiercy. Kurs to jakieś nieporozumienie.

kiepska analiza
chyba ci się bracia Smedinsy pomylili..
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea Płd, K-League
Godzinna: 12:00
Spotkanie: Seoul – Ulsan Hyundai
Typ: over 3.5
Kurs: 3.35
Bukmacher: unibet
Analiza:
Na ten weekend zaplanowano tylko jedno spotkanie z Koreańskiej K-League, ale za to bardzo ważne w kontekście walki o wicemistrzostwo.
Seoul przed tygodniem przegrał walką o mistrzostwo przegrywając z liderem Jeonbuk 1:3, pechowy mecze z pechową pierwszą bramką straconą, która wymusiła na nich ofensywną grę z którą nie mieli problemów bo sytuacji było całe mnóstwo ale skuteczność to nie był jej dzień, oczywiście przy takiej grze nadziewali się na kontry. Zresztą gospodarze bardzo ofensywa ekipa potrafiąca mnóstwo strzelać a formie są bardzo wysokiej nawet ta porażka tego nie zmieniła – w ofensywie szczególnie świetnie funkcjonuje trójką Damjanovic – Adriano – Park łącznie zdobywając dla ekipy 35 bramek. Problemem w tym sezonie jest defensywa za dużo tracili i będą tracić to jest jeden z gorszych wyników w lidze, u siebie bardzo ofensywnie średnia 3.4 bramki na mecz. Na pięć kolejek przed końcem mają 9 punktów przewagi nad dzisiejszym rywalem tak więc spraw jest prosta trzeba wygrać i mieć spokój by skupić się na Lidze Mistrzów.
Goście nie są mistrzami w ofensywie, nie strzelają tak dużo jak rywal ale w stosunku bramkowych są na minus -6 to pokazuje słabość w defensywie a to mnie najbardziej interesuje bo będą musieli tutaj atakować i zrobią wiele przestrzeni dla gospodarzy, dobra wiadomość dla typu też jest taka że na wyjazdach czują się znaczniej lepiej są skuteczniejsi dlatego ofensywa powinna dziś dać radę by coś tutaj trafić.
Ja to widzę tak gospodarze zagrają swoją piłkę, będzie dziś mnóstwo kreatywności, ciekawej gry do przodu i okazji bramkowych, a sytuacja z ostatniej kolejki moim zdaniem się po prostu nie powtórzy to co sobie stworzą będzie wpadać. Miejsca powinno być jeszcze więcej bo to Ulsan musi atakować i podejmie takie ryzyko bo też ma ciekawą ofensywę a na pewno jak wspomniałem formacja defensywa u gospodarzy bardzo kuleje, jeśli stracą jako pierwsi bramkę to się otworzą a wówczas Seoul stać tutaj na bramki.

✅235
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja Dywizja 1
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Volgar Astrakhan-Luch Energiya
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Volgar zajmuje obecnie 6 pozycję, goście natomiast ostatnią 20 lokatę z dorobkiem zaledwie 6 pkt. Gospodarze to typowa drużyna własnego boiska. Na siedem spotkań u siebie 5 wygrała, 1 zremisowała i zanotowała 1 porażkę.Goście natomiast na wyjazdach tragicznie. 6 meczy tylko 2 remisy i 4 porażki. H2H też zdecydowanie na korzyść gospodarzy jeśli spojrzymy na ostatnie 4 pojedynki, szczególnie u siebie odpowiednio 4:1 i 2:1, na wyjeździe remis i porażka. Powodzenia.



✅72
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - National League North
Godzina: 16:00
Spotkanie: AFC Fylde - Gloucester
Typ: AFC Fylde strzeli powyżej 1,5 gola.
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Mecze z udziałem Fylde są ostatnio bogate w wiele goli. W ostatnich pięciu spotkaniach padało średnio 6 goli na mecz. I w tych ostatnich spotkaniach Fylde jest niepokonane. Dużo strzela, dużo traci, ale najważniejsze że nie przegrywa. Ale dzisiaj interesuje mnie tylko to co oni strzelają. W 7 spotkaniach rozegranych do tej pory w lidze strzelili 23 gole. Muszę przyznać, że robi wrażenie i ciekawy jestem ile jeszcze czasu będą trzymać takie tempo. Nie dość, że efektownie wyglądają ich wyniki to sa też efektywni, bo liderują tabeli. Dzisiaj grają z siódmą drużyną obecnie, która należy do ekip, które do tej pory straciły najmniej goli (8). Ale wierząc w obecną formę Fylde stawiam na to, że jednak utrzymają passę przynajmniej 3 goli na mecz, a ubezpieczę się stawiając, że strzelą przynajmniej dwa.

✅53
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia, League One
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bolton Wanderers - Southend
Typ: 1 (1. połowa)
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365

Bolton jest to spadkowicz z Championship, co prawda poprzedni sezon miał fatalny i zakończył go na ostatnim miejscu na zapleczu ekstraklasy angielskiej, ale w tym sezonie juz na niższym szczeblu rozgrywek idzie im póki co bardzo dobrze. Są liderem League One i faworytem tego spotkania, myślę także że pewniakiem do awansu, by za rok z powtorem grać w Championship.. Jak na razie Bolton grał tylko 2 mecze w lidze u siebie ale oba mecze wygrał i stracił tylko jednego gola. Southend to typowy średniak LO, poki co w 5 meczach zdobyli ledwie 4 punkty , a 3 z 5 spotkań przegrali. Co prawda ostatnie spotkanie na wyjeździe wygrali aż 3:0 z Sheffield United, ale nie przywiązywałbym do tego dużej wagi, Sheffield jest w tabeli poki co na 20 miejscu, 2 miejsca niżej niz Southend. Myślę że sporą niespodzianką byłby chociaż remis druzyny z Southend. Daję tutaj wynik do przerwy co oczywiście jest mniej pewne niż zwykłe 1, ale myśle ze już do przerwy Bolton powinien prowadzic, a poza tym kurs zachecajacy bo na zwykle 1 kurs wynosi tylko 1,70. Powodzenia!

⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja, div 2 Norrland
Godzina: 13:00
Spotkanie: Gaellivare Malmberget - IFK Timra
Typ: over 3.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Do 9 w tabeli Gaellivare przyjeżdza 5 drużyna Timra.
Jako, że to lepszy zespół gra w tym meczu na wyjeździe spodziewam się sporej ilości bramek, bo z pewnością coś strzeli.
Liga niezwykle bramkostrzelna a te 2 zespoły w czołówce.
Gaellivare w 19 dotychczasowych meczach stosunek bramek 37-40 (czyli średnia 4.05 bramki na mecz), przyjezdni 41-49 (średnia 4.73).
Jeżeli spojrzymy pod kątem mojego overa, Gaellivare pokrywał to aż 16 razy! ZAjmuje pierwsze miejsce w tej klasyfikacji w lidze. Timra 11 razy (4 miejsce).
Jak ktoś chce, może zagrać over 2.5, który gospodarze tylko raz nie pokryli, a IFK 3 razy, więc patrząc na te statsy wydaje się być pewniakiem.
Ja pozostaje przy over 3.5 po dobry kursie 2.02.

✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1 liga polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec- Chrobry Głogów
Typ: 1
Kurs: 3,00
Bukmacher: Bet365

Witam. Dzisiaj zagram sobie 1 ligę mecz Stali z Chrobrym, na szczęście Górnik nie gra to będzie spokojny weekend ;)
Kursy u bukmacherów przemawiają na korzyść piłkarzy Chrobrego, ale Stal u siebie nie gra źle i po trzech remisach na własnym stadionie moim zdaniem to właśnie oni dzisiaj zainkasują pełną pulę tzn 3 pkt. Stal ogólnie w lidze 4 remisy i dwie porażki a więc czas na pierwsze zwycięstwo przed własną publiką.
Dzisiaj w Stali zabraknie kapitana J Żubrowskiego ( kontuzja) jednak dzisiaj zagra piłkarz G Fonfara, który ma już doświadczenie w 1 lidze ( Zagłębie S)
...........................................POWODZENIA......................................................

⛔100
 
zlevikk 183

zlevikk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, 1. Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Puławy - Stomil Olsztyn
Typ: Stomil Olsztyn
Kurs: 2.90
Bukmacher: bet365

Klub z mojego rodzinnego miasta Stomil Olsztyn bardzo ładnie rozpoczął rozgrywki w sezonie 2016/2017 i mimo startu z karą -3 pkt olsztynianie zajmują 8. pozycję w lidze mając na koncie 3 wygrane, 2 remisy i tylko jedną porażkę. Bilans bramkowy 12-6 po 6. kolejkach daje statystycznie 1 gol stracony na mecz ale tak naprawdę jak się przyjrzymy bliżej to Stomil stracił aż 5 bramek w jednym meczu z Chojniczanką w 2. kolejce ligowej. Od tamtej pory w 4. kolejnych spotkaniach tylko 1. bramka stracona z Katowicami. Obrona spisuje się rewelacyjnie. Nastroje w zespole bardzo pozytywne i trener jasno określa cel na wyjazd do Puław - WYGRAĆ! Dodatkowym argumentem jest fakt, że Wisła Puławy w ostatnim meczu przed własną publicznością zainkasowała aż 4 gole od Chrobrego Głogów. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że faworytem jest dzisiaj Stomil Olsztyn!

⛔100
 
kamilo1403 50

kamilo1403

Użytkownik
Dyscyplina: Dart, European Tour 7
Godzina:
13:30
Spotkanie:
Bunting Stephen - Green Robert
Typ:
Bunting
Kurs:
1.49
Bukmacher:
bet-at-home
Analiza:
Dużo wyżej notowany Bunting nie powinien mieć żadnych problemów z ograniem Greena. Green ostatnie 10 meczów i jedynie 4 zwycięstwa z niżej notowanymi rywalami. Ostatnio pojedynek między tymi panami 6:1 dla Buntinga. Osobiście gram grubiej i polecam ten typ.



⛔100
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart, European Tour 7
Godzina: 15:00
Spotkanie: Ronny Huybrechts vs. Robert Thornton
Typ: Ronny Huybrechts over 1.5 180&#39;tki
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bet365
Starszego z braci Huybrechtsów rzadko widać na ET, bo zazwyczaj nie udaję mu się przejść eliminacji. Wczoraj wygrał swoje spotkanie dość gładko przy średniej 93 oraz 46% na dablu. Dzisiaj przychodzi mu się zmierzyć z Thornem, który ostatnio rzuca bardzo słabo. Ostatnie jego występy na ET to dwie porażki od razu w pierwszym spotkaniu, odpowiednio z Newtonem i Heytonem. Mógłbym szukać kolejnej porażki Szkota ale mam dziwne wrażenie, że wygra po deciderze. Idę jednak w 180&#39;s Belga. Linia 1.5 na tego Pana jest zbyt niska. Wczoraj rzucił 3 a z tego co pamiętam na World Cupie w swoich spotkaniach także rzucał przynajmniej 2 przy krótszym formacie. Dzisiaj wyczuwam przynajmniej 9 legów, więc Belg powinien nam przynajmniej 2 maxy rzucić.
✅110
 
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- US OPEN
Godzina: 22:00
Spotkanie: Karlovic I. - Donaldson J.
Typ: Karlovic -1.5 seta
Kurs: 2
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś można powiedzieć zagra młodość z doświadczeniem. Bo wiem 37 letni Karlovic rozegra spotkanie z młodym amerykaninem lat 19 Donaldsonem. Na początku tego turnieju młodemu nikt nie dawał szansy że dojdzie do 1/16 finału. Pokonał na swojej drodze dobrze sytuowanych graczy między innymi Giraldo 2-0 , Goffina 3-1 oraz Troickiego 3-0. Mimo tego że pokonał takich zawodników to dziś jego przygoda z US OPEN się zakończy.Chorwat trzyma dość stałą formę jak na swój wiek. 23 pozycja w rankingu robi wrażenie jeśli chodzi o weterana.Dla Ivo będzie to 3 starcie w tych rozgrywkach na US OPEN.Natomiast Amerykanin zagra dziś 6 pojedynek można powiedzieć że grał ostatnio z dnia na dzień. Jak na młodego raczej dziś wysiądzie fizyczne,daję mu max ugranie 1 seta. Jeśli drągal Ivo mierzący 211cm zacznie strzelać swoimi atomowymi serwisami to nie widzę zbytnio szans dla Amerykanina,który zagra tak jak pisałem już 6 spotkanie.Na pewno zmęczenie da się we znaki,mimo własnej publiki w moim odczuciu Donaldson nie ma dziś szansy na zwycięstwo z tak doświadczonym graczem.

✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom