>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 29.08.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 29. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Winston-Salem 2015
Godzina: 1:00
Spotkanie: Jaziri M. - Anderson K.
Typ: Powyżej 20,5 gemów
Kurs: 1.61
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 0:2 z lat 2013-2014, ale tutaj moim zdaniem to będzie bez znaczenia. 31 lat na karku i jest o krok od finału ATP, swoją drogą fajnie by było zobaczyć spotkanie Jaziriego z Herbertem. Anderson wiadomo jaki jest, serwis, mocny forehand, ale tym sposobem jest 15 w rankingu. Pokonał wcześniej Corica w dwóch setach, ale jak już pisałem takim zawodnikom brakuje jeszcze doświadczenia, czego nie można powiedzieć o trzydziestolatku z Tunezji. Wszystkie mecze wygrał bez problemu, łącznie 4 zwycięstwa bez żadnego tie-breaka, tylko jeden stracony set z Troickim. Przeciwnicy może nie byli najwyższych lotów, ale tutaj wątpię by odpuścił sobie finał turnieju ATP. Moim zdaniem będzie to zacięty mecz. Andersona po 1,15-1,25 w życiu bym nie zagrał.

Drugi półfinał znajdziesz tutaj 21:00. Jutro z piłki: w meczu City over 3 (azjan) i Chelsea -1 AH.
⛔100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 15.30
Spotkanie: Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Typ: 1
Kurs: 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz lidera z 12 druzyna Ekstraklasy zapowiada sie bardzo ciekawie . Piast gra w tym seoznie rewelacyjnie . 5 zwyciestw i jedna porazka w 2 kolejce z Ruchem robi wrazenie a dodajac ze w ostatnich dwoch kolejkach gospodarze jutrzejszego meczu pokonali Lecha i Legie nie pozostawia mi wyboru jak postawic na druzyne z Gliwic duzo gotowki . Są liderem,graja u siebie i maja 4pkt przewagi nad drugą Cracowią i jestem pewny ze jutro pokonaja druzyne z Łęcznej . Gornik wygral tylko dwa razy ze swoim imiennikiem z Zabrza i z Ruchem Chorzów ale jutro mysle ze nie beda mieli zbyt wiele do powiedzenia i spodziewam sie wygranej gospodarzy po dobrym meczu . Zycze powodzenia.
✅98
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej (KHL)
Godzina: 15:00
Spotkanie: Jokerit Helsinki – CSKA Moskwa
Typ: 2 (ML)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś na Hartwall Arena starcie gigantów. Obie ekipy w swoich dwóch pierwszych meczach nowego sezonu odprawiły rywali z kwitkiem. Zdecydowanie cięższe egzaminy miała drużyna gości, która na inaugrucje pokonała po dogrywce aktualnego mistrza i to w jego własnej hali a później nie dała szans powracającemu do łask, lokalnemu Spartakowi Moskwa. Nastroje u Błaznów również znakomite. Ekipa Erkka Westerlunda zdobyła komplet punktów pokonując na swoim lodowisku Severstal Cherepovets i Torpedo Nizhny Novgorod, kolejno 3-2 i 5-1. Finowie będą dziś musieli mieć w swoich kartach więcej niż jednego jokera by prowadzić równorzędne zawody z pretendentem do tytułu. Bardzo dobrze, zwłaszcza w drugim meczu zaprezentowały się nowe gwiazdy gospodarzy Brandon Kozun i Peter Regin, którzy mają za zadanie załatać dziury na skrzydłach po odejściu Petra Koukala i Linusa Omarka. Do moskiewskiego zespołu przed sezonem, jakby było w nim mało gwiazd, dołączyli Geoff Platt i Dmitry Kugryshev. Linia Jokeritu w dwóch pierwszych spotkaniach nie wyglądała imponująco na tle przeciętnych rywali. Zagrali za to bardzo skutecznie wykorzystyjąc błędy obrony i gorsze dni bramkarzy. Za to im chwała ale jeśli dziś zagrają na tym samym poziomie to nie zdołają zdominować gości. Myślę, że Jokerit odegra w tym sezonie poważną rolę i przy okazji pokona jeszcze w rundzie zasadnicznej CSKA ale jeszcze chyba nie dzisiaj.
⛔100
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Tottenham - Everton
Typ: X2
Kurs: 1.85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze źle zaczęli sezon, w trzech spotkaniach zdobyli zaledwie 2 punkty. Meczu z Manchesterem United niestety nie oglądałem, ale z tego co czytałem na kilku stornach to wcale dobrze nie grali. W dwóch następnych spotkaniach tj. ze Stoke i Leicesterem też z ich strony jakieś świetnej gry nie było. W jutrzejszym meczu też będzie ciężko coś ugrać, dość słabo wygląda obrona &quot;kogutów&quot;, w dwóch ostatnich spotkaniach dobrych kilka razy obrońcy źle zachowywali się przy wrzutkach przeciwnika, a także zdarzały się sytuacje gdzie jeden czy dwóch zawodników przeciwnej drużyny wchodziło w pole karne &quot;kogutów&quot;, a 5-6 zawodników, którzy byli w polu karnym patrzyło się na to co zrobi przeciwnik. Jeśli chodzi o ofensywę Tottenhamu to tu też nie ma nad czym się zachwycać, Harry Kane miał kilka sytuacji w tym sezonie, które zmarnował, oczywiście jest to dobry zawodnik i nie ma wątpliwości, że niedługo strzeli swojego pierwszego gola w tym sezonie, jednak w meczu przeciwko Evertonowi będzie na pewno ciężko. Na konferencji prasowej trener gospodarzy - Mauricio Pochettino potwierdził, że w jutrzejszym spotkaniu nie zobaczymy Eriksena, którego nie było już w poprzednim spotkaniu z Leicesterem, a jak wiadomo jest to WIELKA strata dla Tottehanmu, gdyż dobrze wiadomo jak dużo robi ten zawodnik w ofensywie.
Everton, o którym przed pierwszą kolejką pisałem tak:
Gospodarze poprzedniego sezonu nie mogą zaliczyć do udanych, ba można śmiało powiedzieć, że to był dla nich zły sezon, gdyż zajęli dopiero 11 miejsce. Było to spowodowane, między innymi występami &quot;The Toffees&quot; w Lidze Europejskiej. Nie potrafili sobie poradzić na dwóch frontach, jednak w tym sezonie, Everton będzie mógł się w 100% skoncentrować na lidze, gdyż nie będzie występował w europejskich pucharach. Everton posiada na prawdę dobrą kadrę, która ma potencjał, nawet na 5 miejsce, i jestem pewien, że w tym sezonie zajmą miejsce w pierwszej siódemce. Póki co nikt ważny nie opuścił zespołu, natomiast warto odnotować, że do zespołu dołączyli Tom Cleverley, który rozegrał dobry poprzedni sezon w Aston Villi, a także Hiszpan Gerard Deulofeu.
Niestety w pierwszej kolejce Everton mnie zawiódł, gdyż zaledwie zremisował z beniaminkiem - Watford, aczkolwiek ich gra nie wyglądała źle. Kolejny mecz to wygrana z Southampton po naprawdę dobrej grze, szczególnie w ofensywie. Ostatni mecz to porażka z City, ale dobrze wiemy w jakiej dyspozycji jest zespół z Manchesteru, jednak i tym spotkaniu Everton miał sytuacje po których niewiele brakowało, aby strzelili gola. Ogólnie w tych trzech spotkaniach dość dobrze Everton się spisywał w ofensywie, w bardzo dobrej formie jest obecnie Ross Barkley, Lukaku także dobrze się spisuje. Obrona również źle nie wygląda, jednak sporadycznie zdarzają się błędy.
Uważam, że forma jaką prezentują obecnie oba zespoły, pozwala myśleć, że goście wywiozą z Londynu minimum jeden punkt, nie zdziwiłbym się nawet jeśli zgarną trzy.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA
KVITOVA -WOZNIACKI
Godzina 1.00
Typ Tiebreack w meczu ?TAK
Kurs3,4
Bet365
Znają się swietnie grały dotychczas 10 razy i bilans tych spotkań maja 5:5.W tych dziesięciu spotkaniach Tiebreack padł tylko raz ale właśnie na twardej nawierzchni.Petra nie grała Tiebreacka od ośmiu spotkań a Karolina niedawno dwie rundy przed tym spotkaniem rozegrał z Vinci dwa trzynastogemowe sety.Karolina w wyśmienitej formie wczoraj nie dała Garcii cienia złudzeń , Kvitova nawet lekko pod forma to jednak dużo wyżej zawieszona poprzeczka .Savarova zameldowała się w finale i Lucie jest w zasięgu zarówno C zeszkli jak i naszej Dunki myśle ze w tym meczu żadna nie odpuści ani na moment.Ja trzymam kciuki za Karolinę ale Petra raczej tanio skory nie sprzeda.Powinien byc fajny mecz mam nadzieje ze z emocjami iTiebreackiem.
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Spotkanie Tottenham-Everton
Typ: Gospodarze dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk Unibet
Godz: 18:30
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybrałem chyba najciekawiej zapowiadające się spotkanie z Angielskiej Premier League, Tottenham Hotspur podejmował będzie przed własną publicznością Everton Liverpool, dla mnie zespołem który w tym starciu ma zdecydowanie większe szanse jest ekipa popularnych &quot;Kogutów&quot; , którzy zbyt dobrze nie weszli w obecny sezon. Jak do tej pory gospodarze jutrzejszego spotkania zdobyli tylko 2 oczka w 3 rozegranych spotkaniach i mieli tylko 1 silnego rywala, goście natomiast ugrali tych punktów 4 notując falstart w pierwszym spotkaniu ligowym gdzie ich rywalem był beniaminek z Watford a następnie niespodziewanie wysoko wygrywając na stadionie zespołu Świętych, którzy zagrali tam po prostu słabo, w tym spotkaniu gospodarze muszą zaatakować od pierwszych minut spotkania, są tutaj faworytem, poza tym goście nie grają dobrze na wyjazdach mają po prostu bardzo dużo szczęścia, myślę że jutro ono ich opuści i dopisze ekipie z Londynu, stawiam na wynik 2:1.
⛔100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis WTA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Kvitova vs Wozniacki
Typ: 1 set over 10,5g
Kurs: 3,40
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Zapowiada się ciekawy pojedynek.
Wozniacki jest naprawdę trudną przeciwniczką, bo jej praca obronna jest na równi z Radwanska, ale jej moc w ataku jest jednak na wyższym poziomie.
Więc Kvitova czeka nie wątpliwie trudniejsze starcie niż z Agą ( 7:5 1 set )
Kvitova gra dość agresywny tenis, co na pewno pomaga jej utrzymywać swoje podanie.
Nie tak łatwo ją przełamać, ale nie może popełniać tyle błędów co np: z Radwańską, gdyby Aga trochę zaryzykowała spokojnie mogła by wygrać.
Dlatego międzyinnymi minimalnym faworytem jest dziś, Caro.
Po za tym jest w doskonałej formie.
Jednak ja idę w stronę gemów, bo w 1 secie powinno ich być sporo.
Obie nie powinny tracić podania, liczę na dobry serwis obu tenisistek.
Grają na podobnym poziomie i nie powinniśmy zobaczyć jakiejś przepaści w ich grze a raczej gemy wygrywane na zmianę.
Patrząc na ostatnie wyniki jest na to duża szansa.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin- Ruch Chorzów
Typ: 2
Kurs: 4.35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zagłębie Lubin- Ruch Chorzów
typ: 2
kurs: 3,75
Taki kurs na Ruch??? Ja się dziwie, ponieważ Ruch jest wyżej w tabeli (co prawda tylko 2 pkt różnicy ale jednak) po drugie Ruch od 7 lat nie przegrał w Lubinie po trzecie do Lubina wybiera się ok tysiąc zagorzałych sympatyków niebieskich co może okazać się 12 pilarzem.
A teraz do formy obu drużyn Zagłębie zagrało u siebie 3 mecze wygrana 2-1 z Lechem, porażka 0-2 z Koroną i remis 1-1 z Podbeskidziem natomiast Ruch zagrał 2 mecze w delegacji pierwszy wygrał z Koroną 2-1 a drugi przegrał z Jagiellonią 2-1.
Teraz podsumowanie tych meczy. Wiemy jak Lech spisywał się dotychczas w ekstraklasie, wszystkie siły były rzucone na Lige Europy, Korona ograła Zagłębie w Lubinie 2-0 a w Kielcach uległa Ruchowi 2-1, wiadomo mecz meczowi nie równy ale jednak jakiś obraz mamy. Remis Zagłębia z bardzo słabym Podbeskidziem można nazwać niespodzianką. Ruch natomiast drugi swój mecz przegrał minimalnie bo 2-1 z 3 drużyną ostatniego sezonu. Wiec wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo Ruchu i oby tak się stało. Nieeeebieeeescyyyy!!!!
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Winston Salem 2015 (USA)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Jaziri Malek - Anderson Kevin
Typ: 1
Kurs: 5.57
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

O Tunezyjczyku wczoraj pisałem tak:
Jego przeciwnik to Tunezyjczyk, Malek Jaziri z 88 miejsca ATP. Dla Jaziriego ten ćwierćfinał to również wielkie osiągnięcie turniejowe jak i życiowe ponieważ on dochodzi tak daleko raz na przysłowiowy ruski rok. Tunezyjczyk sprawił w tym turnieju dwie dość duże niespodzianki. Mimo wszystko pokonanie Troickiego w trzech setach czy Gaby w dwóch to duże zaskoczenie. Malek w porównaniu do Bellucciego jeśli chodzi o technikę to się chowa lecz on również ma swoje mocne strony. Jaziri ma 185 cm wzrostu i waży 80 kilo także nie zalicza się do najwyższych ani do najlżejszych. Jego największą bronią jest serwis oraz forhend ponieważ podanie dostarcza mu często sporo punktów a forhend ma bardzo silny. Jeśli chodzi o bekhend to w większości przypadków używa slajsów. Ze slajsami jest tak, że jednemu przeciwnikowi to pasuje a drugiemu zupełnie nie. Stawiam tutaj też na Tunezyjczyka ponieważ on czuje się bardzo dobrze (jak na jego ranking) na twardych kortach. Jaziri jest w formie i może jak najbardziej ten mecz wygrać.
No i Malek wygrał w bardzo ładnym stylu 6:3, 6:2 gdzie Brazylijczyk w drugim secie chyba nie był sprawny w 100%. Ale sam styl w jakim wygrał Jaziri sprawił na mnie ogromne wrażenie. Nie zagrał jak 88 rakieta ATP a przynajmniej jak 30!!! W najważniejszych momentach wychodziło mu dosłownie wszystko od serwisu, przez forhend, slajsy aż po grę w obronie. To jest jego turniej życia tak jak Herberta który wygrał z Johsonem. Jego przeciwnikiem tym razem będzie 15 ATP czyli Kevin Anderson i z pewnością to będzie najtrudniejszy test. Niby po kontuzji kończyny górnej nie ma śladu ale to może wrócić,a wiadomo iż w tym buku jest to wygrana dla typu.
Uszatek od kilku lat jest w czołówce tenisowej i ciągle robi ogromne postępy. Przełamać Andersona jest cholernie trudno ponieważ facet ma 203 wzrostu. Kevin preferuje bardzo agresywny styl, gdzie forhendem sieje spustoszenie, a bekhend na przestrzeni lat stał się znacznie lepszy niż kiedyś. Lecz Anderson ma ciągle spore braki w poruszaniu się jak i w grze obronnej. Co lepsze...raz na jakiś czas potrafi się sam przełamać do zera albo do 15 także nigdy nic nie wiadomo. Oczywiście, że w chwili obecnej to właśnie Anderson jest największym faworytem aby wygrać ten turniej....lecz po tym turnieju cudów wszystkiego możemy się spodziewać. Kevin pokonał tutaj Kukushkina, Janowicza czy Corica także miał łatwą przeprawę. Oczywiście, że Jaziri to również ta sama półka lecz on jest na gazie w jakim nigdy w życiu nie był. Czy to wystarczy? Nie mam pojęcia, lecz kolejny raz stawiam na Malka!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Premier League
16:00
Chelsea - Crystal Palace
- Chelsea win @ under 3,5 bramek
@ 2,12 Betsson
Przed Nami 4 kolejka najlepszej ligi na świecie a ja już jestem myślami w Londynie. Mistrz Anglii podejmuje u siebie Crystal Palace. Ekipę, która jak widać dobrze weszła w sezon, bo i ona jest wyżej od Chelsea. Ale to wszystko z czasem się zmieni i nawet to może ulec zmianie po dzisiejszym meczu, który właśnie typuję. Mam zamiar tutaj upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Chelsea w końcu odnotowała zwycięstwo w ostatnim meczu z West Bromem, choć nikt się nie spodziewał że będzie tam taki wysyp bramek. Pedro, w debiucie strzela bramkę i do tego kapitalnie szarżuje, jak i drybluję. Ciężko mu odebrać piłkę, bardzo dobrze że Mou wystawia go do pierwszego składu. Tak samo z Crystal będzie, tak samo zagra od pierwszych minut. Mistrzowie Anglii, nie grali zbyt ofensywnie w ostatnim meczu, mimo że skład był bardzo ofensywny. Mieli swoje postoje, ale najważniejsze że potrafili dociągnąć mecz i trzy oczka do końca. Curtouis obronił rzut karny, kapitalnie. Dziś jednak nie spodziewam się gradu goli. Mimo że są to derby Londynu to Crystal, na Stamford Bridge jeśli strzela to max jedną bramkę, a Chelsea musi zagrać kontrolnie żeby znowu nie wyjść z obiegu jak to było ze Swansea. Bardziej spodziewam się zachowawczej w wykonaniu ich gry, a przede wszystkim bez chaosu i nie chimerycznej gry. Chelsea jest jasnym faworytem ale tak jak mówiłem, nie widzę tutaj bramek dużo, skromne zwycięstwo Chelsea moim zdaniem odnotujemy na Stamford. Kurs apetyczny. Gramy.
⛔100
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bayern - Leverkusen
Typ: over 3,5 kartki (azjan)
Kurs: 1,70
Bukmacher:
Bet365
Stawka: 2/10
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Florian Meyer, Niemiec dość często wyciąga kartki, jego średnia w Bundeslige to 4,14 kartki/mecz, już w pierwszym meczu w tym sezonie wyciągnął 5 kartek i mam nadzieję że dalej będzie podtrzymywał taką średnią


  • na papierze faworytem tego spotkania są bezsprzecznie gospodarze, ale czy na pewno łatwo odniosą zwycięstwo? moim zdaniem nie, Bayer od początku sezonu gra dobrze (poza małym wypadkiem w pracy z Lazio, lepiej grali ale przegrali) i będzie starał się urwać jakieś punkty faworytowi, na wyjeździe nie będzie to łatwe ale myślę że Schmidt dobrze nastawi drużynę na ten mecz i będą chcieli wyrwać chociaż jeden punkt Bayernowi, liczę że goście postawią się agresywną grą gospodarzom a w takiej sytuacji piłkarze z Monachium też nie będą przebierać w środkach, zawodnicy z Leverkusen szczególnie na wyjazdach często faulują i liczę że w tym meczu będzie podobnie


  • jeśli chodzi o h2h to dość często zdarzały się mecze między tymi drużynami w których sędzia musiał pokazywać co najmniej 4 kartki, myślę że i w tym spotkaniu będzie miał ku temu szanse a temu sędziemu potrzeba tylko okazji


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana ✅70​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stanley-63 918,1K

stanley-63

Typer
⚽ Niemcy / Bundesliga /
Godzina 15:30
FC Koln : HSV Hamburg
- over 4.5 gola
- kurs 6.50 / Bet365
Dziś zaglądam na Rhein-Energie-Stadion w Koln gdzie miejscowi podejmować będą ekipę z Hamburga i liczę na szalone widowisko ze sporą ilością bramek .
Po dwóch kolejkach FC Koln ma na swoim koncie 4 pkt , w pierwszym spotkaniu pokonali VfB Stuttgart na wyjeżdzie aż 3:1 natomiast w ostatniej kolejce byli blisko ogrania u siebie Wolfsburg jednak ostatecznie wilki w 83 min gry doprowadzili do wyniku 1:1 , tak czy siak widać że Kolonia dobrze weszła w ten sezon i liczę że i dziś na Rhein-Energie-Stadion pokażą się z bardzo dobrej strony , HSV który znowu w tym sezonie jest zaliczany do grona spadkowiczów na inaugurację dostał baty od Bayernu aż 5:0 ale w ostatniej kolejce po bardzo dobrym występie pokonał u siebie VfB Stuttgart 3:2 ale spotkanie było pełne dramaturgi , do 84 min spotkania Hamburczycy przegrywali 2:1 jednak potrafili wygrać 3:2 tym samym HSV przełamał fatalne początki poprzednich sezonów gdzie od 5 lat w pierwszych dwóch meczach nowego sezonu wywalczył zwycięstwo no i jest jeszcze jedno miłe osiągnięcie a mianowicie trzy bramki hamburczycy zdobyli rok remu dopiero po ośmiu kolejkach, a nie po dwóch tak jak to ma miejsce teraz dlatego też liczę że i dziś na Rhein-Energie-Stadion strzelą przynajmniej 1 gola ( osobiście liczę na więcej ) tym bardziej że z Koziołkami gra im się dobrze i tak po ich stronie 34 zwycięstwa 24 razy padł remis i 30 zwycięstw odnotowali Koziołki ale jest jeszcze jedna optymistyczna wiadomość po stronie HSV otóż FC Koln Kolonia wygrała z Hamburgiem zaledwie dwa z ośmiu poprzednich meczów u siebie tak więc problemem do zwycięstwa nad HSV jest ich własny stadion , a tak po za tym zaglądając do historii ich pojedynków nie raz padał wynik hokejowy ( 4:3 , 3:3 czy nawet 2:6 ) tak więc liczę znowu na szalone widowisko !
⛔100
 
krzychugks 21

krzychugks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Typ: over 2.5
Kurs: 2.2
Bukmacher: bet365

Witam dzisiaj Piast nie pozostawia mi wyboru i idę w ten mecz,skoro typ na czystą 1 jest zajęty, biorę overa,który raczej bez problemu powinien zostać pokryty.I wcale tu nie mam na myśli,że Piast zdobędzie grad bramek zrównając Łęczną z ziemią.Historia ostatnich spotkań wskazuje,że bramki zwykle padają z obu dwóch stron i wcale nie będe zdziwiony jak Górnik dzisiaj coś ustrzeli.Piast gra ostatnio świetnie,ale jak to zwykle bywa po ostatnich zwycięstwach może przyjść zwyczajowe rozprężenie,a co za tym idzie,Łęczna może ich ukąsić,co przy jednak wyśmienitej dyspozycji gospodarzy, może nie być problemem i oni zainkasują komplet punktów strzelając przysłowiową bramkę więcej.

&quot;Nic tak nie sprzyja mądrej i rzeczowej dyskusji jak atmosfera pieniądza.&quot; Mario Puzo
✅120
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa
Godzina: 10.15
Spotkanie: Van Iersel M./ Meppelink M - Kołosińska K / Brzostek M
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet 365
Dziś moim zdaniem świetnie zapowiadający się mecz półfinałowy turnieju w Olsztynie. W walce o finał spotyka się nasza para tutaj rozstawiona z numerem 8 oraz doświadczone Holenderki rozstawione z 7. Nasze zawodniczki grały świetne mecze w grupie później po zaviętym meczu ograły turniejową 3 Bansley / Pavan. Holenderki to doświadczony team z sukcesami jednak ten sezon udany jedynie na początku ostatnio dwa 9 miejsca w Austrii i USA. Warunki fizyczne 178 Meppelink i 183 Van Iersel. Natomiast nasze zawodniczki to rewelacja tegorocznego Grand Slam. Medal w Klagenfurcie do tego walka o wyjazd do Rio obecnie 17 miejsce w rankingu. Kinga 179 wzrostu, Brzostek 173. Moim zdaniem dzisiaj szanse wyrównane publiczność może ponieść naszą drużynę b oumiejętnośc ii forma zbliżone.
⛔100
 
binias 15

binias

Użytkownik
DyscyplinA : Piłka nożna
Godzina : 15:30
Spotkanie : Piast G. - Górnik Ł.
Typ : Piast Gliwice over 1,5 gola
Kurs : 2,20
Bukmacher : bet365

Analiza
Witam, na dziś wybrałem spotkanie najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju, nie spodziewany lider podejmie na własnym stadionie ekipę z Łęcznej. Rozpędzony Piast po zwycięstwach nad Lechem i Legia będzie chciał podtrzymać dobra passę i myślę że &quot; lyknie &quot; drużynę górnika która gra toporny i mało ciekawy futbol. Stawiam na gole ze strony lidera.
Pozdrawiam
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

klamka_pl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Piast Gl. - G. Łęczna
Typ: x2

Kurs: 1.80
Bukmacher: Expekt


Analiza:


No to czas, na jakąś wtopę ???? Myślę, że Piast Gliwice nie zasługuje na lidera, owszem ograli Lecha czy Legię, ale tak to jest jak ci pierwsi zlekceważyli Gliwiczan. Myślę, że Gliwice nie wytrzymają presji kolejnego zwycięstwa, a to pewnie już nad nimi ciąży. Psychika to ważny czynnik w spotkaniach, kiedy jest się liderem. Górnik Łęczna nie ma nic do stracenia i jak patrzę w historię spotkań obu drużyn, to aż oczy mi się śmieją. Na 8 ostatnich spotkań Piast wygrał zaledwie jedno spotkanie. Łęczna potrafi strzelać w Gliwicach i najwyraźniej lubi to robić. Nie wnikając w personalia obu drużyn myślę, że dzisiaj nie będzie zwycięstwa gospodarzy.
⛔100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Vanarama National League
Godzina: 16.00
Spotkanie: Barrow - Southport
Typ: 2
Kurs: 4.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Barrow to zespół, który przyszedł z niższej ligi zwyciężając ją w ostatnich kolejkach. Ten sezon rozpoczęli od zwycięstwa z zespołem, który w tej lidze raczej będzie walczył o utrzymanie, a potem dostali sromotne lanie w dwóch następnych meczach od drużyn, które powinny powalczyć o awans. To niejako pokazuje gdzie w tym zestawieniu znajduje się ekipa Barrow. Można się spodziewać, że będą mieli wyrównane mecze z drużynami znajdującymi się w dole tabeli (do tej pory trzy takie mecze - wygrany 2/1, przegrany 1/2 i remis 1/1), a z tymi lepszymi wielkich szans bym im nie dawał. Southport to ekipa, która wychodzi na to znowu będzie walczyć o utrzymanie, a jako, że zaczęła sezon jak spadkowicz to wreszcie trzeba się obudzić. Barrow jest idealnym zespołem do tego aby się zmobilizować i odbić od dna. Do tego jeden gol w pięciu meczach to zawstydzająca statystyka, także muszą się wziąć w garść i wygrać dzisiejszy mecz, bo już na starcie mogą zostać głęboko w tyle.
⛔100
 
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Japonia - J League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kawasaki Frontale - Kashima Antlers
Typ: Połowa z największą ilością goli - I połowa
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziesiąte w tabeli Kawasaki podejmuje u siebie lidera Kashimę. Czemu w pierwszej połowie więcej bramek? Więcej bo historia meczów między tymi drużynami pokazała, że w ich meczach zawsze wpada dużo bramek - w ostatnich 15 meczach między tymi zespołami tylko w dwóch był over 2,5 bramki. I w większości przypadków (sugeruje się ostatnimi ich bezpośrednimi pojedynkami) to zawsze w pierwszej połowie było więcej bramek ( na ostatnie 3 mecze Kawasaki jako gospodarza w dwóch mieliśmy okazję oglądać więcej bramek w pierwszej połowie).
Ponadto Kawasaki zaliczyło dwie przegrane z rzędu i teraz przed własną publicznością z takim rywalem wypada wygrać i wypada atakować od początku. Kashima zaś ma serię pięciu zwycięstw z rzędu i zapewne liczy dzisiaj na szóste. To wszystko sugeruje nam walkę od pierwszego gwizdka a historia meczów w J-League pokazuje nam, że więcej goli w tej lidze wpada przeważnie w pierwszych połowach spotkań.
⛔100
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - FIVB Grand Slam Olsztyn 2015, Kobiety
Godzina: 11:15 CET
Spotkanie: S.Van Gestel / J.Van Der Vlist vs Larissa / Talita
Typ: S.Van Gestel / J.Van Der Vlist
Kurs: 5,50
Bukmacher: oddsring
Analiza: Obie pary jak najbardziej zasłużenie znalazły się w półfinale, w Olsztynie bez porażki, czego po Brazylijkach można się było spodziewać, ale już postawa Holenderek to spore odrodzenie, bo pamiętajmy, że musiały się przebijać przez kwalifikacje. W każdym razie Van Gestel i Van Der Vlist wyglądają w tym turnieju świetnie, w grupie na rozkładzie medalistki MŚ Julianę i Antonelli, potem Holtwick/Semmler i Laboureur/Sude, a wczoraj kompletnie odwrócił mecz z faworyzowanymi Amerykankami Walsh i Ross. Oczywiście Brazylijki to jeszcze wyższy poziom, w Olsztynie straciły tylko jednego seta, ale też miały wyjątkowo korzystną drabinkę, żadnych topowych par po drodze, więc na dobrą sprawę nie miały z kim przegrać. Liczę na to, że Holenderki wykorzystają to korzystne momentum i postawią się faworytkom, urwanie seta moim zdaniem możliwe, a to już będzie połowa drogi do niespodzianki. Larrisa i Talita nie są maszynami, też potrafią zawalić ważny mecz, czego dowodem choćby mocno rozczarowujące MŚ. W każdym razie moim zdaniem możemy spodziewać się bardziej wyrównanego meczu niż wskazują kursy i linie.

ZAPRASZAM DO DZIAŁU SIATKÓWKA PLAŻOWA
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom