>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 29.08.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
B 0

bob1897

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FC Köln - Hamburger SV
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: bet365
Za Köln przemawia seria meczów bez porażki w rozgrywkach, jak i w meczach sparingowych. Zapowiadają się na czarnego konia Bundesligi. Hamburger, choć wyniki niekoniecznie to pokazują, gra co najwyżej średnio. Wymęczył co prawda zwycięstwo ze Stuttgartem, ale na wyjeździe z Bayernem dostał tęgie lanie.
Oprócz tego meczu obstawiam w treblu jeszcze raz Koln, Bayern (1.33) i VfB (1.95), ale to tak na marginesie, bo to dość ryzykowne.
✅75
(pierwszy typ, więc plus na zachętę, bo analiza kiepska)
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: Liverpool - West Ham
Godz; 16
Typ: West Ham +5 rożnych
Kurs: 1,65
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Bukmacherzy bardzo mocno faworyzują The Reds. Ja w tym meczu skłaniam się w stronę rzutow rożnych a mianowicie handicapu +5 w strone West Hamu. Naprawdę tylko kataklizm może sprawić ze ten typ nie wejdzie. Nie wierzę że Liverpool zdobędzie w tym meczu aż taką przewagę w tym aspekcie gry. W ostatnich 4 spotkaniach miedzy tymi ekipami nigdy Liverpool nie osiągnął takiej przewagi w rożnych. W tym sezonie również West Ham nie odstawał od swoich przeciwników w tym aspekcie, nawet z Arsenalem gdzie Arsenal ostro atakował. Bardzo dobry typ do dubla i polecam gorąco. Powodzenia;)
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona-Malaga
Typ: Kartki goście 4+
Kurs: 2.45
Bukmacher: Otobet
Przed nami druga kolejka ligi hiszpańskiej, jako że mamy wczesną fazę rozgrywek drużyna Barcelony z pewnością nastawi się na systematyczne wygrywanie spotkań by nie tylko odpłynąć od konkurencji w wyścigu o kolejne mistrzostwo kraju, ale także by zbudować jakiś tam komfort w konfrontacjach w późnych etapach europejskich pucharów kiedy to kalendarz na prawdę będzie napięty, bo to że Barcelona wyjdzie z grupy konfrontując się z Bayerem, Romą i Bate nie ma chyba wątpliwości tym bardziej że styl drużyny z Niemiec i Włoch uważam za jak najbardziej leżące pod drużynę z Katalonii.W pierwszym meczu ligowym Barcelona wygrała w Bilbao 0-1, natomiast Malaga zremisowała w derbach Andaluzjii z Sevillą 0-0
Malaga dzisiaj będzie musiała mnóstwo razy przerywać ataki Barcelony chwytając się fauli, więc kartki dla nich w tym meczu są nieuniknione minimum cztery całkiem realne.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg - Ingolstadt
Typ:Gospodarze powyżej 1,5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: expekt
analiza
Mecz Augsburgu z Ingolstadt, to dla mnie jeden z lepszych spotkań na dziś patrząc pod kątem obstawienia. Dla przyjezdnych będą to pierwsze derby w pierwszej bundeslidze i uważam, że przegrane. Dzisiejsi gospodarze dość niespodziewanie zajęli piąte miejsce w ubiegłym sezonie, i dzięki temu zagrają w fazie grupowej LE.
W pierwszej kolejce Augsburg przegral na własnym stadionie z Herthą 1-0, mimo iż na boisku wyglądał troszkę lepiej. W drugiej kolejce było już troszkę lepiej i przywieziony punkt ze stadionu w Frankfurcie.
Ingolstadt natomiast w pierwszej kolejce ograł dość niespodziewanie faworyzowane Mainz 1-0 po niezłym i wyrównanym meczu. W następnej kolejce na ziemię sprowadziła ich Borussia Dortmund, która zainkasowała gospodarzom 4 gole nie tracą żadnego. Z ciekawostek i statystyk warto wspomnieć, że Ingolstadt nie wygrał z Augsburgiem od ponad 7 lat i dziś nie powinno się to zmienić. Stawiam tutaj na 2-0 dla gospodarzy lub ewentualne 2-1. Pozdrawiam
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Spotkanie: Newcastle-Arsenal
Godz; 13:45
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1,60
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Arsenal narazie nie strzelił za wiele dzis zapewne worek z bramkami sie otworzy a i obrona Arsenalu nie najsilniejsza więc i oni pewnie gola stracą. Over 2.5 gola to pewniak na ten mecz. Gramy.
KIEPSKA ANALIZA
 
bardzochce 3

bardzochce

Użytkownik
Dyscyplina: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Liverpool- West Ham
Typ: Który z tych zawodników zdobędzie przynajmniej jeden gol (regulaminowy czas gry)? Christian Benteke
Kurs: 1,88
Bukmacher: bet at home
Analiza:
Oglądając poniedziałkowy mecz Arsenal- Liverpool, Benteke zrobił na mnie duże wrażenie. Silny, wysoki i posiadający technikę użytkową na dobrym poziomie napastnik, który jeden sam walczył przeciwko dwóm stoperom Arsenalu z dobrym skutkiem przez cały mecz. Jak dla mnie zawodnik o takim potencjale, obsługiwany podaniami techników takich jak Coutinho, Firminho powinien strzelić co najmniej 20+ bramek w sezonie. A kiedy strzelać jak nie u siebie z drużyną która straciła w ciągu ostatnich dwóch meczy 6 goli ?
Mam nadzieję że kogoś przekonałem i dałem zarobić ;)
⛔100
 
K 12

kanonier44

Użytkownik
Witajcie wszyscy, jestem tu nowy i jest to pierwszy mój typ na tym forum ????
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
W siódmej kolejce naszej nieobliczalnej ekstraklasy zmierzą się zespoły Zagłębia Lubin z Ruchem Chorzów. Gospodarze zajmują 10 miejsce z dorobkiem 8 pktów w 6 meczach (2 zw 2 remisy 2 porażki). W 6 meczach zdobyli 7 bramek a stracili 8 co w obu przypadkach daje średnią min. 1 zdobytej oraz straconej bramki na mecz. Drużyna gości prezentuje się dobrze na początku sezonu czego efektem jest 6 miejsce w tabeli. Pod względem bramek Ruch okazuje się być atrakcyjną drużyną, a ich dorobek bramkowy wynosi 10 strzelonych goli oraz 7 straconych co daje jeszcze lepszą średnią niż w przypadku Zagłębia lecz to nie jest mocny argument, który przekonuje do zagrania typu BTTS. Mocnymi argumentami są natomiast ostatnie mecze drużyn, a także H2H czyli ich bezpośrednie pojedynki. W ostatnich 5 meczach Zagłębie Lubin 4 razy zdobywało gola a także traciło. Wyjątkiem jest mecz z Termalicą na wyjeździe gdzie padł wynik 1-0 na rzecz gospodarzy. Ruch Chorzów natomiast w ostatnich 5 meczach za każdym razem pokrywał dzisiejszy typ zdobywając i tracąc bramkę w każdym spotkaniu. Jeszcze ciekawiej prezentuje się ich bezpośredni pojedynek na stadionie w Lubinie gdzie typ &quot;obie strzelą&quot; sprawdzał się w ostatnich 4 spotkaniach!!! Dziś nie może być inaczej, spodziewamy się otwartego spotkania jak zawsze zresztą w przypadku meczu pomiędzy tymi drużynami. A bukmacherzy fundują nam kurs naprawdę ciekawy, więc czemu by nie spróbować w taki sposób podwoić majątku.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Primera Division
Godzina: 15:30
Spotkanie: Celta Vigo - Vallecano
Typ:1
Kurs: 1.56
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Może kurs nie za wysoki, ale jeśli ktoś nie wie co dodać do kuponu, myślę że to jest nie najgorsza propozycja. Dopiero druga kolejka Primera Division, więc jedynie możemy opierać się na meczach towarzyskich jakie oba zespoły rozegrały i wydaje mnie się, że w przypadku Celty wygląda to lepiej. Może i przeciwnicy nie byli zbyt wymagający ale zwycięstwa 3 i 4 do 0 dodają na pewno pewności drużynie. Druga przesłanka to ostatni mecz ligowy między tymi drużynami z kwietnia, który to zakończył się wynikiem aż 6:1 dla Celty, która grała u siebie. Moim zdaniem nie powinno być niespodzianki i gospodarze przygarną 3pkt.
✅56
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska I Liga
Spotkanie: Dolcan Ząbki - Rozwój Katowice
Godz; 18:00
Typ: Dolcan Ząbki handi -1.5
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po takim kursie to aż się prosi żeby zagrać.... Dolcan Ząbki po raz pierwszy w tym sezonie grać będzie przed własną publicznością (tak tak na razie 5 meczy wyjazdowych) 1z 3r 1p
Rozwój Katowice... zespół kopalniany dla których ten awans na pewno był zaskoczeniem a i na pewno jakąś nagrodą za udany sezon... ale czy są w stanie z takim budżetem i bez kontraktowania sensownych graczy rywalizować z drużynami o których mówi się w kontekście awansu do Ekstraklasy ? Dolcan Ząbki na pewno taką drużyną jest... potrafią strzelać bramki, co pokazał poprzedni sezon, zakończony na 6 pozycji (12z 14r 8p) br. 43-39
W domu radzili sobie bardzo dobrze (6z 9r 2p) br.23-18
Dla Rozwoju Katowice Polska II Liga jest troszkę za słaba, od kilku lat Rozwój radził sobie w niej bardzo dobrze, zawsze ocierając się o awans, u nas mówiło się że w 2 cześci sezonu często odpuszczali swoje mecze bo tego awansu po prostu nie chciano, aż w końcu teraz mogą zmierzyć się z I Ligową rzeczywistością... czy to dobrze czy to źle... nie mnie to oceniać, najwyżej nie podołają i wrócą do gry w II Lidze...
Co do takich meczy jak ten dzisiejszy, na pewno będzie to dla nich trudny mecz i pewnie porażka wliczona w ryzyko zawodowe piłkarza... ale pewnie powalczą jak na Ślązaków przystało ;)
Dla mnie bardzo dobry typ i kurs niczego sobie... jestem prawie pewny że Dolcan strzeli min 3 gole... bo tak jak pisałem oni potrafią.... pytanie czy Rozwój będzie w stanie chociaż 1 gola ustrzelić...
ja typuje 3-0 lub 3-1
- Dolcan handi -2.5 kurs 6.00 na bet365, ale to dla bardzo odważnych ????
⛔100
 
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Piłka nożna / Anglia, Barclays Premier League
Godzina: 16:00
Chelsea FC V Crystal Palace
obie drużyny strzelą gola - nie @ 1.90
Bukmacher: Betsson
W ostatniej kolejce Chelsea w końcu wygrała pierwszy mecz i to co by nie mówić na trudnym terenie, gdyż The Blues zawsze ciężko grało się na The Hawthorns - w ostatnich pięciu spotkaniach Chelsea wygrało zaledwie jeden i to ten tydzień temu! Można więc powiedzieć, że wynik nie odzwierciedla w pełni tego w jakiej formie dziś na Stamford Bridge wyjdą podopieczni The Special One.
Kiepską informacją może być pauza Johna Terry&#39;ego za czerwoną kartkę w meczu z WBA, ale zapewne w jego miejsce wejdzie Kurt Zouma, który póki co pokazuje że jest godnym zastępcą wiekowego już kapitana CFC.
Crystal Palace natomiast w ostatnich kilku meczach prezentowała się na prawdę ciekawie, szczególnie pozytywnie zaskakiwali z Arsenalem gdzie były momenty, że to Kanonierzy byli ekipą zdecydowanie gorszą. Gorzej już jednak to wyglądało w meczu z Aston Villą, gdzie moim zdaniem jest to murowany faworyt do spadku. Właśnie w tym spadku formy upatruje sukces tego typu. Ponadto mam nadzieję, że w końcu Chelsea zaprezentuje się w obronie tak jak tego oczekują fani!
Co by nie mówić Chelsea po prostu nie może przegrać dziś tego meczu, bo ich sytuacja w tabeli zacznie robić się napięta, a tego w Londynie na początku sezonu nikt by nie chciał.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona-Malaga
Typ: Suarez SN
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Przed nami druga kolejka ligi hiszpańskiej. Katalończycy podejmują na Camp Nou Malagę.
Jest to dopiero drugi mecz każdej z drużyn w Lidze w tym sezonie. Barca zaczęła delikatnie 1-0 natomiast Malaga remisem.
Pewnikiem w tym meczu jest Barcelona która dąży aby Leo Messi wygrał złotą piłkę.
Uważam że w tym meczu padnie kilka bramek a strzelcem jedej z nich będzie Suarez który jest w świetnej formie strzeleckiej.
Nie znalazłem opcji kilku strzelców więc typuje ten z większym kursem.
Jeżeli ktoś chce dołożyć delikatny kurs do kuponu to jest opcja dla niego ????
W tym miesiącu na 2typowane spotkania 2 trafione ????
Pomoglem? Podziękuj!
kiepska analiza
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Premier League - Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chelsea - Crystal Palace
Typ: Chelsea strzeli w 1 połowie
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365

W poprzednim sezonie jeden typ bardzo często mnie nie zawodził i od początku sezonu pomijając okropny mecz z City również się sprawdza: Chelsea strzeli w pierwszej połowie. Chelsea ewidentnie nie odpaliła dobrze albo to Jose chciał wymusić transfery prawdy sie nigdy nie dowiemy, jednak tyle już zostało o tym powiedziane, że skończę już ten wątek. Myślę, że głównym założeniem Jose będzie zachować czyste konto. 7 straconych goli w trzech meczach? Aż się nie chce wierzyć, że to drużyna The Special One. Obrona to zawsze był ich główny atut. Staną dziś przeciwko CP, które również lubi sobie postrzelać, ostatni mecz zakonczył się jedynie wynikiem 1-0 jednak gol padł w pierwszej połowie. Obydwie drużyny overowe jednak dziś nie biorę tego pod lupę. Gospodarze będą tutaj chcieli szybko strzelić gola lub nawet ustawić mecz kilkoma i wreszcie zagrać czysto w obronie. Myślę, że duży nacisk zostanie położony na ten aspekt. W 3 ostatnich meczach mój typ sprawdził sie 2 razy, tylko w tragicznym meczu z City się nie sprawdził ale mecze drużyn z czołówki rządzą się swoimi prawami. Patrząc na ostatnie mecze Niebieskich można się spodziewać wielkich emocji i gradu goli czy będzie tak dziś? Zobaczymy, na pewno nie spodziewam się czerwonej kartki u gości ponieważ na 3 ostatnie mecze dostali ich aż 2, niezła statystyka jak na początek sezonu. Jako ciekawostkę dodam, że w drużynie Crystal Palace zobaczymy, oczywiście o ile zagra Patricka Bramforda wypożyczonego z drużyny Chelsea, który rok temu grając w Middlesbrough podbił Championship zostając najlepszym graczem tych rozgrywek. Gdyby otrzymał szansę na pewno chciałby się pokazać przed być może swoim przyszłym trenerem, drużyną i kibicami. Kurs na zwycięstwo 1,33 Bet365 trochę niski ale również polecam do dubla, czystego konta Chelsea nie ruszam po takim starcie, to że Jose będzie chciał utrzymać czyste konto to jedno, a to czy mu się to uda to drugie. Ciekaw jestem również kolejnego występu Pedro, który po pierwszym meczu okazuje się strzałem w 10, wreszcie będzie miał kto odciążyć Hazarda z brania całego meczu na swoje barki. Do meczu niecałe 2 godziny, zapraszam i życzę powodzenia.
⛔100
 
warka 6

warka

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel
Godzina: 19:00
Spotkanie: GP Polski
Typ: Jason Doyle poniżej 8 pkt.
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:

Jason Doyle w tym sezonie debiutuje w ekstralidze, a co za tym idzie na gorzowskim torze nie miał zbyt wielu okazji do jazdy, w sumie aż jedną. Pozostali mają zdecydowanie większe doświadczenie, jeśli chodzi o znajomość tego owalu. Jego forma w ostatnim czasie, prawdopodobnie przez dużą liczbę startów poszła mocno w dół, notuje zdecydowanie słabsze wyniki w drugiej części sezonu. Dodatkowo miał pechowe losowanie przez co w początkowej fazie turnieju, gdzie pole startowego ma szczególne znaczenie, startuje odpowiednio z 3 i 4 pola. Myślę, że zabraknie go w półfinale, a co za tym idzie osiągnie wynik underowy.
✅100
 
larkspur 464,6K

larkspur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Spotkanie: Bayern - Leverkusen
Godzina: 18:30
Typ: Leverkusen +2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótko o tym meczu ode mnie. Jutro ostatnia kolejka przed przerwą na reprezentację. Co najważniejsze w tym meczu to duuze problemy w defensywie w Bayernie. Dwóch podstawowych stoperow nie zagra. Benatia znowu kontuzjowany a Boateng pauzuje za czerwona kartkę. W takim razie zapewne do obrony zostanie przesunięty Alonso. Guardiola będzie zmuszony do eksperymentowania w obronie co z pewnością nie jest dobre dla zespołu. Co do reszty składu to pomoc i atak bez zmian.
Leverkusen jest solidne. Napewno panuje tam dobra atmosfera po wyeliminowaniu Lazio i fakt ze zagrają w LM. Z klubem pożegnać ma się jednak Son, lecz mają kim obstawić jego pozycję.
Oglądałem oczywiście ostatni mecz Bayernu z Hoffenheim i musze przyznać ze ich gra nie wyglądała jakoś super. W drugiej połowie zrobił się dobry mecz a wejście Lewandowskiego było dużym wzmocnieniem co przyniosło zwycięski gol.
Braki w obronie mogą być widoczne a mecze Bayernu z Leverkusen w ostatnich latach nie przynosiły zbyt dużo goli i były wyrównane.
Ja widzę tu jedna opcje która jest warta zagrania...
⛔100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester City - Watford
Typ: Man City (-2)
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam i zapraszam na Etihad Stadium gdzie za kilkanascie minut druzyna z niebieskiej czesci Manchesteru podejmie ekipe Watford.
City jak na razie wysmienicie rozpoczelo sezon wygrywajac wszystkie trzy dotychczasowe mecze w lidze nie tracac ani jednej bramki ,miedzy innymi dokonujac K.O. nad druzyna Chelsea. W poprzedniej kolejce wygrali z druzyna Evertonu na wyjezdzie i mozna powiedziec ,ze przez praktycznie caly czas kontrolowali przebieg spotkania ,mimo tego ,ze pierwsza bramke zdobyli w 60 minucie po strzale Kolarova.

Jezeli chodzi o druzyne beniaminka z Watfordu to po trzech spotkaniach zdobyli 3 pkt ,remisujac w pierwszym spotkaniu na wyjezdzie 2:2 z Evertonem ,potem byly bezbramkowe remisy z West Brom i druzyna Sauthampton. Mozna uznac to za calkiem niezly poczatek ,szczegolnie remis z Evertonem w pierwszej kolejce wyglada imponujaco tym bardziej ,ze to ekipa Quique Floresa wychodzila dwa razy na prowadzenie.
Mimo tego ,ze druzyna z Watfordu zanotowala calkiem niezly poczatek to wydaje mi sie ,ze nie maja zadnych szans z ekipa City ,biorac pod uwage w jakim sa gazie ,jak dobrze gra linia obrony i swietnie dysponowany atak z Aguero na czele ,licze tu na pogrom i zwyciestwo druzyny Pellegriniego conajmniej trzema golami! Powodzenia!
⛔100
 
B 1

brajan18

Użytkownik
I typ na forum
Arka Gdynia - Mks Kluczoborg
Typ 1 1.57 bet365
Arka klub z ambicjami na ekstraklasę lecz zawsze czegoś brakuje.
Więc tak w środę Arka rozgrywała ligowe spotkanie z Suwałkami , gdzie prezentowała się jak na swój poziom bardzo dobrze , mieli pełno okazji (2x sam na sam ) lecz brak wykończenia spowodował że przegrali 0-2 , oglądałem mecz i naprawdę powinni te spotkanie spokojnie wygrać , lecz dziś przyjeżdza do Gdynian słabszy rywal który praktycznie zamyka tabelę. Więc jeśli dziś dopisze skuteczność Siemaszki lub Abotta Arka powinna zgarnąć całą pulę
Zły zapis typu
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna, Turcja
Spotkanie: Konyaspor - Galatasaray
Godz: 20:15
Typ: 2
Kurs: 2,1
Buk: bet365
Analiza:
W 3 kolejce tureckiej Superlig zmierzą się ze sobą Konyaspor i Galatasaray Stambuł. Niewielkim faworytem u bukmacherów są goście, ale wg mnie odniosą dzisiaj zdecydowane zwycięstwo i z takiego value należy próbować skorzystać. Konyaspor zanotowało do tej pory 2 remisy i plasuje się na 12 miejscu. Najpierw punktami podzieliło się u siebie z Akhisarem 1-1, a ostatnio w Kayserispor, również 1-1. Poprzedni sezon Konyaspor zakończył na 8 lokacie i z pewnością celem tego klubu teraz podobnie będzie zajęcie miejsca w środku tabeli. Natomiast aktualny mistrz rozpoczął sezon fatalnie. Wyjazdowy remis 2-2 na inaugurację w Sivasspor był jeszcze do przeżycia, ale sensacyjna porażka u siebie 1-2 z Osmanlisporem to dla kibiców ze Stambułu wielkie rozczarowanie. Zaledwie punkt i dopiero 14 pozycja to dla mnie już argument aby obstawić dzisiaj na Galatę, a biorąc pod uwagę, że zawodnicy Konyaspor wcale nie są w jakiejś rewelacyjnej formie to spodziewam się, że goście będą w stanie uporać się z ich obroną. Co prawda każdy zespół chce wykrzesać z siebie maksimum w spotkaniu przeciwko mistrzom, ale wg mnie dzisiaj piłkarze ze Stambułu będą zdecydowanie bardziej zdeterminowani i w końcu zaczną piąć się w górę tabeli.
✅110
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 22:30
Spotkanie: Real - Betis
Typ: Ronaldo strzeli w obu połowach
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 2 kolejki rozgrywek Primera Division. Real Madryt na Santiago Bernabeu podejmuje Betis Sevilla. Gospodarze pierwszy mecz zremisowali na wyjezdzie 0:0 z Sportingiem Gijon. Ostrzeliwali bramke rywali, ale nic nie wpadało. Mogli ten mecz nawet przegrac, gdyby zaliczono bramke Sportingu gdzie pilka minela linie bramkowa. Real nie jest w formie to fakt, braknie dzis Beznemy wiec Ronaldo gra na szpicy. Kto jak kto ale on powinien sie przelamac i conajmniej gola strzelic. Licze jednak ze Real wroci na wlasciwe tory. Gra u siebie z beniaminkiem powinna byc koncertem, wreszcie powinno pasc wiecej bramek i licze na przekonywujace zwyciestwo w obu polowach. Ostatni ich mecze zakonczyl sie zwyciestwem 5:0 dla Realu.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom