>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 25.03.2021 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 25. Marca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic
- Betfan
- TOTALbet
- eWinner
- superbet


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: remis
Kurs: 3.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Długo wahałem się co postawić w tym meczu. Dawno nie graliśmy z Węgrami bo po raz ostatni towarzysko w 2019 r i były to oczywiście zupełnie inne drużyny pilkarsko i kadrowo. O ile nasza repr. przygotowywała się do finałów ME 2012 jako gospodarz , o tyle Węgrzy mogli wtedy pomarzyć o takiej imprezie.
Tymczasem w ciagu tych 10 lat nasi rywale podnieśli mocno poziom dokumentując to awansem do ME 2020 w drodze baraży eliminując Islandię a także wywalczyli awans do najwyższej dywizji Ligi Narodów. To nie przypadek gdyż dorobili się ciekawej drużyny.

Podobnie jak my "Madziarzy" preferują grę z kontry czego przyklad dali we wspomnianych spotkaniach z Islandią i Turcja strzelając w ten sposób 3 z 4 goli. Zapewne i dzisiaj nastawia się na taki styl gry oddając nam piłkę i pole , co pokrywało by się częściowo z awizowanym i oczekiwanym przez naszego nowego szkoleniowca stylem gry. Paulo Sousa liczy na taką postawę naszej drużyny z przeciwnikami teoretycznie słabszymi jak dla przykładu Anglia czy Niemcy lub Hiszpania. W jaki sposób jego oczekiwania pokryją się z rzeczywistością będziemy mogli się niebawem przekonać, obawiam się że może się to okazać trudniejsze do zrealizowania niż mu się wydaje.
Mamy bez wątpienia lepszych i bardziej doświadczonych graczy występujących w lepszych drużynach klubowych , sęk w tym że nie bardzo lubimy grać atakiem pozycyjnym . Czeka nas ciężki mecz mimo iż rywal zagra bez swojego asa . Szoboszlai bo o nim myślę nie wystąpi z powodu kontuzji i na pewno będzie to duże osłabienie dla Węgrów w grze ofensywnej.

Chciałbym oczywiście byśmy wygrali to spotkanie jednak doceniając to co zrobili Węgrzy w ostatnich 2-3 latach stawiam na remis . Nie byłby to wynik wymarzony przez Souse który dosyć buńczucznie mówił w wywiadach o 6 pkt. w pierwszych trzech spotkaniach wliczając w to nawet wyjazd na Wembley ale taka rola trenera który na starcie swojej pracy został wyrzucony na głęboką wodę i medialnie zdaje egzamin na szóstkę.

Reasumując sądzę że mecz zakończy się remisem co realnie nie powinno być odebrane jako zły wynik. Zwycięstwo przyjmę jako 110% normy na to spotkanie .

230
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +107
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Lewandowski strzeli gola (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 2.0
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Nie ma co długo się rozwodzić nad tym typem, wszyscy czekają jak będą wyglądały nasze Orły pod wodzą Sousy, jak będą wyglądały nowe założenia taktyczne, czy zobaczymy różnicę, nie wiem. Wiem, że mamy najlepszego piłkarza świata który robi różnicę, dużo się mówiło o wykorzystaniu jego potencjału, również trener wspominał, że ma na to plan. Myślę, że również Robert będzie jeszcze bardziej zmobilizowany niż zwykle, bo co by nie mówić miał on jakiś tam wpływ na zwolnienie Brzęczka. To co robi w Bayernie to kosmos, mam nadzieję, że pół sytuacji jutro przyniesie bramkę, kto ma strzelić jak nie on. Również w erze varu dużo łatwiej o ewentualnego karnego, który Lewy z chęcią zamieni na gola.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +79
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwal. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Anglia - San Marino
Typ: Under 6.0 bramek
Kurs: 3.10
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

W normalnych okolicznościach szedłbym tutaj w over, Anglia to bramkostrzelna ekipa, San Marino nie będzie dla nich żadnym rywalem, zresztą obok Andory to najgorsza ekipa w grupie. Przez cały mecz będzie trwało oblężenie bramki gości, chociaż wcale nie jest powiedziane, że Anglia rozstrzela tu rywali, a to z powodu napiętego terminarza. Chyba po raz pierwszy w historii drużyny rozgrywają aż 3 spotkanie eliminacyjne w podobnym czasie, oczywiście wszystko pandemię, ale tu nie o tym. W każdym razie Anglia zaczyna maraton jutrzejszym spotkaniem, już 3 dni później lecą do Albanii, by za kolejne 3 dni wrócić do domu na mecz Polską. Spore obciążenie fizyczne, dlatego moim zdaniem zespoły będą ratować się jak tylko można i nawet Ci rezerwowi gracze nie będą mocno podkręcać tempa. W tego typu meczach granie o/u to trochę wróżenie z fusów, ja jednak skłaniam się bardziej ku underze i ewentualnym zwrocie przy 6 bramkach, które i tak byłyby wysokim wynikiem.

210
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +182
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej SHL
Godzina: 18
:00
Spotkanie: Oskarshamn vs HV71
Typ: - 1.5 gospodarze
Kurs: 2.90

Bukmacher: STS
Analiza: Miejscowi zrobili w ostatnich tygodniach ciekawy skład, który powinien dać im utrzymanie. Spory zaciąg cudzoziemców... W większości Kanadyjczyków sprawił że drużyna w ostatnich spotkań grała bardzo dobrze. Pomimo tylko dwóch zwycięstw, widzę duży progres a nieznaczne porażki nie zmieniają mojej oceny. Gospodarzom zostały dwa mecze. Ten dzisiejszy i z Brynas... Czyli ekipa z którą walczą o bezpieczne miejsce. Obie ekipy mają tyle samo punktów, z tą jednak różnica że Brynas ma do rozegrania 1 mecz wjecej. O ile wyjazd do Vaxjo trudny, o tyle u siebie Farjestads spokojnie do ogrania. Jeśli moje przypuszczenia potwierdziłyby się to Oskarshamn chciałoby mieć taką samą liczbę punktów przed decydującym starciem. Dlatego dzisiaj liczę na pewne zwycięstwo. HV71 jest już myślami przy play off o utrzymanie. Cykl przygotowawczy też powinien być pod nie więc dzisiaj różnica formy powiną być widoczna. Jako smaczek na koniec napisze że Miejscowi jeszcze nie wygrali z HV71. Dzisiaj czas na przełamanie.

190
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +243
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: over 5,5 dwuminutowych kar
Kurs: 1,75
Bukmacher: eWinner
Analiza:
Pingwiny przetrzebione ciągle kontuzjami, w ostatnich meczach forma nie zachwyca, no ale z kim innym wygrywać, jeśli nie z Sabres na własnej tafli? Szykują się teraz do dwumeczu z nimi u siebie i powinny być dwa zwycięstwa. Kurs na zwycięstwo w regulaminowym czasie jednak nie zadowala mnie. Poszukałem czegoś innego i znalazłem zakład na ilość kar dwuminutowych. Wydaje się całkiem rozsądny kurs z kilku względów. Przede wszystkim Pingwiny będą zdeterminowane, żeby wygrać, ale nie wszystko od razu musi pójść po ich myśli. W Buffalo z kolei niedawno była zmiana trenera i dziś po raz trzeci poprowadzi ich jako główny trener Don Granato, dotychczasowy asystent Kruegera. W tych dwóch meczach Sabres wyłapali odpowiednio 5 i 4 kary dwuminutowe, więc zaangażowanie i wola walki jest. Gdyby utrzymali średnią, to myślę, że gospodarze dołożą przynajmniej 1-2 kary przynajmniej. Goście mogą szukać szans na grę w PP, bo mają całkiem niezłą skuteczność na tle ligi - 25%. Pittsburgh w tej kwestii ciągle niezmiennie mają problemy z wykorzystaniem szans gry w przewadze.

75
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +32
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina: 3 30
Spotkanie: Vancouver -Winnipeg
Typ: Vancouver -1
Kurs: 4.50
Bukmacher: totalbet
Analiza: Jak isc na calosc z punktami to na calosc. Vancouver gralo niedawno z Jets i dostali potezne becki 0:4, teraz maja rewanz i wypadaloby wygrać. Tym bardziej ze ostatnie tygodnie mieli calkiem udane jezeli chodzi o zwycięstwa. Winnipeg jest ekipa ktorej ciezko wygrywac dwa mecze pod rząd. Pamietajmy ze to jest nhl i w tej lidze czesto w rewanzach albo wygrywa drugi zespol albo ilosc bramek zmienia sie o 180 stopni. Vancouver ma kilku graczy ktorzy sa w stanie zagrozić rywalom. Licze ze sie obudza i udanie zrewanzuja sie za porażkę z Jets

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/KHL
Godzina: 17:30
Spotkanie: CSKA Moskwa vs Lokomotiv Jarosław
Typ: Lokomotiv Jarosław nie przegra + poniżej 5.5 gola (czas regulaminowy)
Kurs: 2.25
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Jeżeli spojrzymy na całokształt tej serii, to możemy śmiało powiedzieć, że Lokomotiv jest lepszy. Takie 3:1 byłoby bardziej sprawiedliwe dla ekipy z Jarosławia niż 2:2, ale myślę, że goście nie mają co narzekać, bo wszystko mają w swoich rękach i nogach. Czwartkowy pojedynek jest bardzo ważny z kilku względów. Przede wszystkim trzeba wygrać na tafli rywala, bo ewentualny siódmy mecz odbędzie się także w hali w Moskwie i szczerze mówiąc wątpię, aby Wojskowi go przegrali. Mają jednak więcej doświadczenia w takich sytuacjach i ogranie niż Loko a siódme starcia w serii rządzą się też swoimi prawami. Jakoś jestem dziwnie spokojny, że Lokomotywa szóste spotkanie na swojej tafli w Jarosławiu wygra, a więc kluczem jest dzisiejsza rywalizacja. Co możemy się spodziewać? Myślę, że podobny przebieg zobaczymy, co w pierwszym spotkaniu tej serii. Tam przez dłuższy czas utrzymywał się wynik 0:0. Nikt nie chciał popełniać błędu, a ostatecznie wygrała ta ekipa, która jeden z nich wykorzystała. Takie specjal jak wyżej przygotowałem w BETFAN. Edward Pasquale trzyma równą formę, być może jedną bramkę puści, nie więcej. Poza tym powinno być mniej PP, ale wiemy jak to jest, jak nerwy puszczą, co naturalnie zwiększa szanse na under. Kurs na ml Loko jest podobny, ale stawiam na X2 i under 5.5 trafień. Nie wierzę w CSKA w tym sezonie, a stawiam na solidną ekipę z Jarosławia.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +1
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL Lugano (Szwajcaria), twarda (w hali)
Godzina: 14:00
Spotkanie:
Martos Gornes S./Sitak A. - Polmans M. - Vukic A.
Typ: DW 2:1 Martos Gornes S./Sitak A.
Kurs: 4
,20
Bukmacher: sts
Analiza:

Faworyta w tym spotkaniu jako tako nie ma. Doświadczenie deblowe na pewno po stronie pary MG/S, gdyż Sitak niejeden mecz deblowy ma już za sobą. Polmans jest to dość niezły singlista, który niezłe wyniki kręci przeważnie u siebie w Australii. Trochę dziwi mnie jego wizyta w Lugano, ponieważ jest to zawodnik, który regularnie grywa w turniejach rangi ATP. Vukic zaś jest to typowy challenger, nic więcej o nim nie powiem. Obaj panowie wczoraj odpadli w pierwszej rundzie w singlu. Nie wydaję mi się żeby byli mocno sfokusowani na deblu i mieli jakieś ciśnienie żeby wykręcić dobry wynik. Uważam, że skoro przyszło im odpaść w singlu, po prostu już myślą o wyjeździe z tego miasta. Decyduję się zagrać na DW 2:1, bo luz jaki będzie im towarzyszył może pozwolić im na ugranie seta. Jednak, to jest maks według mnie co zrobią w tym meczu. W takich meczach deblowych na poziomie challengerów jest dużo 3setówek. Uważam, że dzisiaj para MG/S to bierze po super tie breaku. Oczywiście dla mniej odważnych polecam mocno zagranie na samo zwycięstwo. Jednak ja mam przeczucie, że to będzie mecz 3 setowy. Nawet skłaniałem się na łamańca 2/1 kurs 7,40, ale wybrałem bezpieczniejszą drogę. Mimo wszystko za drobne jak i 2:1 jak i 2/1 polecam.

320
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +197
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Rumunia - Macedonia Płn.
Typ: Rumunia
Kurs: 2.13
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zdarzenie z Hitu dnia w fortunie. Rumunia eliminacje stoczy w grupie J razem z Niemcami, Armenią, Islandią, Lichtensteinem oraz Macedonią Płn. 1sze miejsce w grupie zaklepane dla Niemców, o drugie powalczy mysle ze Rumunia z Islandią. Dzisiejszy mecz na Stadionul Ilie Oană w Rumunii powinien byc duzym atutem dla gospodarzy. Jeśli chcą rywalizowac z najlepszymi to takie spotkania u siebie musza wygrywac. Rumunia ostatnio na Mistrzostwach Świata zagrala w 1998roku, teraz grupa jak najbardziej do ogarniecia. Mysle ze nawet są w stanie wyrwac jakichs punkt u siebie z Niemcami i w efekcie awansowac z 2 miejsca do baraży.

113
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +190
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Szkocja - Austria
Typ: remis
Kurs: 3.27
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Od razu zaznaczę że na narodowych kadrach się znam słabo, typ oparty na spostrzeżeniach z lig. Zgodzę się że goście wyglądają lepiej bo Austria robi spore postępy w rozwoju piłki, natomiast wyspiarze w tym Szkoci ciągle grają swoje dość hermetyczne mecze ligowe. Dlaczego remis? Biorąc pod uwagę zmagania z drużynami z wysp zawsze jest z nimi trudno, ostra gra na pograniczu faulu, sporo stałych fragmentów, wrzutek w pole karne, oraz gra do ostatnich minut 90+. Podobnie odniosłem wrażenie do drużyny Austrii która w lidze narodów wydarła Norwegom remis w końcówce. Myślę że wobec podobnych stylów gry, zagęszczonej części środkowej ciężko będzie uzyskać przewagę i może zadecydować jedna akcja, czy błąd. Ze spotkań z dzisiaj to wydaje mi się najbardziej wskazujące na remis i zaryzykuję za małą stawkę , a boisko zweryfikuje osąd. Trudno się typuje pierwsze spotkania , bo trudno oszacować jak kadry się zgrają , okresy przygotowawcze a w sumie ich brak, też na wyniki i mecze wg mnie mają wpływ, może się okazać że będzie kilka niespodziewanych rezultatów.

227
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +311
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje PNA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gambia - Angola
Typ: Angola (remis = zwrot)
Kurs: 3,55

Bukmacher: STS
Analiza:

Polecam się tutaj lekko rozejrzeć za typami w kierunku Angoli. Nasprawiała ona sobie sporo wzmocnień i to nie byle jakich. Powołanie dostali tacy nowi zawodnicy jak:
- Helder Costa - skrzydłowy z Leeds United
- M'Bala Nzola - napastnik regularnie grający w Spezii. W tym sezonie w serie A strzelił 9 bramek.
- Anderson-Lenda Lucoqui - środkowy obrońca wracający do pierwszego składu Arminii Bielefeld
- Jeremie Bela - pomocnik grający w podstawowym składzie Birmingham
Oczywiście jest ich o wiele więcej, wymieniłem tych najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych. Większość z nich miała swoje występy w młodzieżówkach innych reprezentacji takich jak Portugalia czy Francja.
Takie wzmocnienia są wywołane tym, że Angola bardzo słabo zaczęła eliminacje i ma malutkie szanse na awans, ale nadal są. Do tego jednak potrzebne są dwa zwycięstwa w dwóch nadchodzących meczach.
Oczywiście ktoś może powiedzieć, że przecież jak nowi piłkarze będą grali pierwszy raz wspólnie to nic z tego nie wyjdzie. Oczywiście jest w tym trochę racji, ale przy meczach reprezentacyjnych to zgranie aż tak nie procentuje, gdyż każda reprezentacja przyjeżdża bez mocno wypracowanych automatyzmów.
Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Gambii 1:3, ale nie powiedziałbym że ten wynik odzwierciedlał grę na boisku. Gambia strzeliła dwie bramki po błędach bramkarza, można rzec że te bramki były wręcz podarowane. Na to spotkanie jednak został powołany bramkarz z ligi portugalskiej, więc może mu się uda ustrzec przed tymi błędami.
Do tego Gambia będzie dzisiaj polegała na napastniku, który nie błyszczy formą. Strzelił on w 23 spotkaniach ligi szwajcarskiej tylko 2 gole.
Nie uważam, by Gambia była lepszą ekipą. Powiedziałbym, że normalnie poziom tych dwóch reprezentacji jest dosyć wyrównany. Plusem dla Gambii będą własne mury, jednak uważam że Angola nie pojedzie na pożarcie. Zdecydowanie będą walczyć do końca o chociażby nadzieję na awans. Skutkiem tego może być ich wygrana, jednak gram trochę bezpieczniejszą opcję i w razie remisu mamy zwrot.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Bts +2.5
Kurs: 2.6
Bukmacher: STS

Moim zdaniem kursy na ten mecz powinny byc bardziej wyrownane Wegrow nie jest ostatnio latwo pokonac w 2020 r we wszystkich meczach u siebie strzelali gole po dwa z Rosja, Turcja i Islandia jednego Serbom bedzie nam bardzo trudno nie stracic tam bramki , debiut Paulo Sousy,ktory obiecuje bardziej ofensywna reprezentacje a nie po to zmieniano chyba Brzeczka zeby barykadowac na wyjezdzie pole karne i czekac na jakis blad rywala jak to lubil robic byly selekcjoner, kazdy wynik tu mozliwy ja licze na otwarty mecz z obu stron i szukam bramek.

160
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +210
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Polska
Kurs:
2,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Zacznę od tego, że ten mecz na pewno nie będzie spacerkiem dla Polaków, co prawda są lekkim faworytem jednak muszą naprawdę zagrać bardzo dobrze aby wywieść 3 punkty z ciężkiego terenu.
Węgry mają kilku bardzo dobrych zawodników jak P. Gulacsi - podstawowy bramkarz RB Lipks jeden z lepszych bramkarzy w Bundeslidze, W. Orban - podstawowy środkowy obrońca RB Lipsk, D. Szoboszlai kolejny piłkarz RB Lipsk - na szczęście dla nas jednak jest on kontuzjowany i nie zagra dziś, R. Sallai pomocnik Freiburga czy A. Szalai napastnik Mainz.
Jednak Polacy mają mocniejszą kadrę bez wątpienia nie będe wymieniał bo każdy zna.
Polacy zaraz po Anglikach są faworytami do pierwszej 2ójki ale, żeby awansować z 2 miejsca potrzeba jest nazbieranie dużo punktów i bardzo ważne będzie dzisiejsze spotkanie.
Uważam, że Polacy pod wodzą nowego trenera wygrają 1 mecz.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Eliminacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Węgry strzelą gola
Kurs: 1.53
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na dziś typ dnia nie mógł pochodzić z innego meczu niż naszej reprezentacji. Szukałem, szukałem i nie znalazłem. Szukałem oczywiście jakichś dobrych kursów na to spotkanie. Ostatecznie kończę na propozycji do dubla. Obstawiam, że naszym graczom niestety nie uda się zachować czystego konta. Nie liczę tu na jakąś wielką siłę ofensywną Węgrów, po prostu nasza kadra ostatnio ma problemy w tyłach, do tego dochodzi nowe ustawienie, "świeża" obsada defensywy i to wszystko kieruje mnie właśnie ku temu typowi. Liczę oczywiście na wygraną, jednak bez czystego konta. Wiele zależeć będzie od naszych "armat", czyli Lewego i Milika za których plecami piłki będzie dzielił Piotrek Zieliński. Oby Paulo Sousa pokazał, że potrafi coś zmienić w ataku, jednak w obronie będzie mu bardzo ciężko doprowadzić wszystko do porządku, jeśli nawet mu się uda to potrzeba na to czasu, a Węgry to ekipa, która nie takim drużynom strzelała gole.

53
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +192
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Świat, Eliminacje do Mistrzostw Świata
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Obie drużyny strzelą i będzie więcej jak 2,5 gola/TAK
Kurs: 2.43
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Co tu powtarzać po typerach.
Dodam coś od siebie.
Nie po to zmieniliśmy trenera żeby barykadować bramkę i liczyć na jedną udaną kontrę przez cały mecz.
Polacy kadrowo są dużo lepszą drużyną, jednak Węgrzy ostatnio zaliczyli duży progres.
Gospodarze nie przegrali w ostatnich 6spotkaniach i oprócz bezbramkowego remisu z Rosją zawsze strzelili przynajmniej 1 gola.
Nasi ostatnie 2 spotkania przegrane z 1-2 z Holandią i 2-0 z Włochami.
Liczę na otwarte spotkanie z golami z obu stron.Najlepiej jak wygrają nasi.Levy i spółka mogą pokusić się o zwycięstwo.
W ostatnich 15 meczach wyjazdowych/do M.E. i Mundialu/ przegraliśmy tylko 3 razy./9x wygraliśmy/

100 - powtórzony Typ.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +56
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna - Eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: over 3.5 gola w meczu
Kurs:
4,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie naszych "Orłów" pod wodzą nowego szkoleniowca zostało już rozpisane dość mocno, ale i ja poszukam value w tym spotkaniu. Koniec miesiąca i trzeba atakować wysokie kursy, żeby odrobić straty. Jeżeli "Lewy" ma być gwarantem zdobyczy dla nas, wspomóc go może oczywiście będący w formie Zieliński to o bramki dla nas jestem spokojny. Nie chce mi się wierzyć, żeby Madziarzy nie potrafili sforsować naszej defensywy, która moim zdaniem mimo wszystko prezentuje się eksperymentalnie. Nasi bratankowie potrafią grać na własnej ziemi i wszystkie mecze w ubiegłym roku kończyli ze zdobyczą bramkową. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie i nasz trzy osobowy blok defensywny nie zagra na zero. Mam nadzieję na otwarte spotkanie z dużą liczbą bramek i oby ta jedna więcej wylądowała w bramce Gulacsiego. Może tak 1:3 lub 2:3 ?

340
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +260
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Lewandowski - powyżej 1,5 celnych strzałów na bramkę
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Jako, że w typach dnia zakład na strzelca bramki jako Roberta jest już 'zajęty' to postanowiłem pójść w liczbę jego celnych strzałów na bramkę. Uważam, że Polacy stworzą sobie kilka sytuacji strzeleckich, a kto jak nie "Lewy" może mieć kilka z nich. Na bramkę Węgrów rywale ostatnio oddawali następującą liczbę 5 strzałów celnych na bramkę: 5 - Turcja, 4 Serbia, 5 Islandia, 1 Rosja, 3 Serbia, 5 Bułgaria (!) - wszystkie mecze w rogrywkach Ligi Narodów. Tutaj stawka jest zdecydowanie większa ponieważ to start kwalifikacji do Mundialu. Dla żadnej z drużyn remis nie będzie tutaj korzystnym wynikiem więc spodziewam się dość otwartej gry i po kilka sytuacji strzeleckich z obu stron. Poza tym każdy ewentualny rzut karny dla Polaków czy też rzut wolny z pozycji do strzału pod bramką rywali to będzie piłka dla Lewandowskiego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Węgry - Polska
Typ: Węgry lub remis
Kurs: 1.77
Bukmacher:
Fortuna

Analiza:

Czesc wszystkim!

Taki wybór na dzisiaj, a podyktowane jest to kursami, które moim zdaniem powinny być bardziej wyrównane. Polacy sa faworytem głównie z uwagi na większe indywidualności w składzie, ale piłka nożna to sport drużynowy, co pokazała kadencja Brzeczka - ten nie potrafił wykorzystać posiadanego potencjału. Czy Sousa będzie to potrafił? Być może, ale potrzeba na pewno trochę czasu, a to jest pierwszy mecz. Zwłaszcza, ze Sousa prawdopodobnie będzie chciał zmieniać ustawienie. W dodatku mecz gramy z rywalem, który nigdy nam nie leżał i pod ogromna presja, bo ewentualna porażka już na starcie mocno skomplikuje nasza sytuacje w grupie. A kiedy Polacy grają najgorzej? Pod presją właśnie, wtedy plączą się nogi, popełniane są błędy i głupie straty. Węgrzy moim zdaniem będą w stanie to wykorzystać, jest to bardzo solidna i wciąż niedoceniana ekipa, która nie przegrała od 6 spotkań. Szanse moim zdaniem rozkładają się po 33%, wiec pobieram podwójną szansę po bardzo fajnym kursie.
Powodzenia ;)

77
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +102
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Polska over 5.5 rz. rożnego
Kurs: 2.66
Bukmacher: Fortuna


Zacznijmy od składu Węgrów. Dominik Szoboszlai – uznany za najlepszego sportowca 2020 roku w tym kraju – z powodu kontuzji nie znalazł się w gronie piłkarzy powołanych na najbliższe mecze eliminacji mistrzostw świata, w tym starcie z Polską na inaugurację 25 marca w Budapeszcie. Skład naszych najbliższych rywali opiera się głównie na zawodnikach z rodzimej ligi, jest natomiast w niej 2 wartych wspomnienia piłkarzy tj podstawowego bramkarza i obrońcę RB Lipsk Péter Gulácsi oraz Willi Orban. Z ciekawostek w kadrze znaleźli się również kopacze biegający po naszych ekstraklasowych boiskach Gergo Lovrencics i Nemanjia Nikolic (24 mecze i 8 goli w węgierskiej). A propos tego drugiego, w ataku drużyna Węgier nie ma zbyt wielu walorów, z dostępnych napastników mamy: Kevin Varga (28/2 gole w tureckiej), Roland Varga (14/6 w węgierskiej), Krisztián Géresi (7/2 w Węgierskiej). Poza wspomnianymi zawodnikami mamy również 2 węgierskich Salahow z Niemiec Roland Sallai (SC Freiburg), Adam Szalai (FSV Mainz). Pierwszy wraca po kontuzji a drugi nie strzelił nic od września 2020.

Teraz Polska!

Nie będę się rozpisywał jak wielki kamień spadł mi z serca po zwolnieniu Wuja i jak wielkie oczekiwania mam w stosunku do nowego selekcjonera. Od razu widać nowa rękę i nowe podejście do gry naszych. Znamienne wydaje się przejście na grę trójką obrońców z 2 wahadłowymi po bokach. Widać po wypowiedziach selekcjonera, że bardzo mu zależy na ofensywnej grze i przy bardzo wysokim pressingu. Na środku mamy Kamila Glika, który nie do końca dobrze czuje się w tej roli (potwierdzi się to pewnie w składach, ale na ten moment już Sławek “pół litra” Peszko donosi, że Kamil ma focha bo nie będzie grał). Więc obrona to Bereszyński Bednarek i z tego co ptaszki ćwierkają Dawidowicz. Troche żałuje, że nie dał szansy młodemu z Rakowa, ale jego pora jeszcze przyjdzie. Właśnie w przejściu na nowe ustawienie widzę potencjalnie największy problem, szczególnie jak wahadłowi będą wysoko a boczni szeroko to Kamil może się lekko pogubić 😛 Na bokach zapewne Bereszyński z (i tu chyba największa niespodzianka) Kamil Piątkowski, obrońca Rakowa Częstochowa. Dodatkową przewagą 20-letniego stopera jest to, że w klubie trenuje i gra właśnie w takim systemie, więc raczej będzie wiedział, jak biegać czy się ustawiać. Wahadło to Reca z Jóźwiakiem (Grosik będzie grywał końcówki max). Teraz Crème de la Crème, czyli nasz napad. Od meczu z Dania w Gdańsku jak widziałem go pierwszy raz jestem ogromnym fanem talentu Piotrka Zielińskiego i moim zdaniem to będą jego lata. Z przodu raczej Milik z terminatorem Lewym.
Co do samego meczu to widzę tu duży napór Polaków od samego początku. Posiadanie piłki, rzuty rożne, ale czy bramki. Obawiam się również o postawę naszej obrony, ponieważ nowy układ nie będzie intuicyjny i mogą się trochę pogubić. Trener Sousa słynie z gry 3 obrońcami przy ataku i 4 przy obronie. Tym piłkarzem schodzącym będzie na 100% Reca. Boje się trochę o sytuacje, moim zdaniem nie będziemy mieli zbyt wielu czystych okazji do strzelani gola, chyba że Portugalczyk jest magikiem i sprawi, że Polska kadra zacznie grać porządnie w ataku pozycyjnym, w co bardzo wątpię. Myślałem początkowo o underze ale kurs 1.75 mnie nie zadowala. Poza tym, gra 3jka obrońców nigdy nam nie wychodziła na dobre i boje się, że nie stworzymy okazji dla przeciwnika poprzez brak zrozumienia naszych. Dodatkowo kolega wcześniej wspomniał o naszym Belmondo i co potrafi wyczynić (przypomnę słynnego karnego po akcji Krychy jak z zapasów) Mocnymi argumentami są reprezentanci RB Lipsk, bramkarz to top Bundesligi. Dlatego idą trochę pod nurt, bo nasza kadra na wyjazdach nabija rożnych baaaaaaardzo mało. Myślę, że nasz ustawienie będzie sprzyjało nabijaniu rogów, a stracona bramka tylko napędzi nasza kadrę do częstszych ataków. Dodatkowo bramkarz trochę obroni/rykoszet przy naszych strzałach z dystansu, a mamy takich amatorów. Dlatego idę tu w rogi Polaków.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom