>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.03.2021 (czwartek)

Status
Zamknięty.
pawel1908 10,9K

pawel1908

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata, Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Krychowiak otrzyma żółtą kartkę
Kurs: 3,25
Bukmacher: Forbet

Analiza:


Skoro większość analiz dotyczy meczu Polaków...Ja także zabawię się w typowanie tego spotkania. Stawiam na Krychowiaka, a właściwie na jego motorykę, która przełoży się na sporą ilość fauli i w konsekwencji żółtą kartkę. To oczywiście pobożne życzenie, ale ciężko uwierzyć w to, że od pierwszej minuty Polska będzie prowadzić grę. Gramy na wyjeździe i Węgrzy na własnym stadionie także będą chcieli zdobyć 3 punkty. Gra Polaków jest wielką niewiadomą podobnie jak sam wynik, choć wg bukmacherów jesteśmy faworytami. Ja w tym meczu będę liczył na brzydki faul Grześka, który będzie skutkował kartką koloru żółtego.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - El. MŚ
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Polska powyżej 0,5 gola i powyżej 4,5 RR
Kurs: 2.28
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Nasze Orły zaczynają eliminacje do Mundialu, na starcie czeka reprezentacja Węgier, długo zastanawiałem się nad wyborem typu, ogólnie mam kilka propozycji, ale to podam w swoim temacie, mój typ konkursowy to Polska strzeli i nabije przynajmniej 5 cornerów. Od kilku dni docierają informacje, że nowy trener zamierza grać ofensywnie, zmienia ustawienie itd, są już znane składy

Magical Snap - 2021.03.25 20.01 - 001.png

widać, że nowy selekcjoner nie boi się ryzykować, ma swoją koncepcję, na środku obrony postawił na debiutanta, na skrzydle też wybór padł na młodego Szymańskiego i chyba najważniejsze, że gra,my na dwójkę napastników, więc Lewandowski powinien mieć więcej swobody, a jak on zaabsorbuje uwagę obrony to otwiera się szansa dla Milika. Wygląda, że mówienie o ofensywnym stylu nie było tylko mówieniem, ale że będziemy tak grać, dlatego liczę, że to my będziemy często gościć pod bramką przeciwnika, nabór będzie trwał, a czego konsekwencją będą rzuty rożne i mam nadzieję, że również bramki naszych, statystyk nie będę przytaczał, bo za byłego selekcjonera graliśmy jak graliśmy, tu mam nadzieję, że nowa wizja się sprawdzi i że zaczniemy od wygranej te eliminacje.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Eliminacje MS
Spotkanie Rumunia - P. Macedonia
Godzina 20.45
Typ remis, Rumunia wygra zwrot
Kurs 1.71
Bukmacher forbet
Lekkim faworytem jest Rumunia, która probuje nawiązać do dawnych sukcesow. Rumuni nie mają jednak od dłuższego czasu gwiazd typu Hagi i Lacatus. U gości w ataku nieśmiertelny Pandev. Goscie przegrali tylko 1 z ostatnich 10 spotkań

Zwrot
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom