>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 25.02.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
marsell 4

marsell

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie:
Olympiakos - Anderlecht
Typ: X2
Kurs: 2,30
Bukmacher:bet365
Analiza: Przede wszystkim witam się serdecznie w debiucie:smile:
Moją uwagę przykuł mecz rewanżowy pomiędzy Olimpiakosem a Anderlechtem gdzie w pierwszym meczu padł wynik 1:0 dla tych ostatnich. Grecy więc muszą wygrać. Wg bukmacherów są zdecydowanym faworytem, ja mam zdanie że są to wyrównane drużyny patrząc na statystyki pierwszego meczu. Anderlecht przegrał u siebie w lidze ze słabym Vaasland na wyjeździe, ale grał tam w mocno rezerwowym składzie wyraźnie oszczędzając siły właśnie na mecz z Olympiakosem który z pewnością potraktują priorytetowo. Podsumowując - stawiam na remis który wystarczy Belgom do awansu, możliwa jest nawet niespodzianka i pójdzie jakaś kontra z której wyjdzie wygrana dla Anderlechtu.Grecy nie wytrzymają ciśnienia. Typ bezpieczny (i całkiem wysoki)to x2.
⛔100
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Basel - Saint Etienne
Typ: Basel wygra i oba zespoły strzelą gola
Kurs: 3.70
Buk: bwin
Analiza:
W pierwszym h2h padło dużo goli, jednak Basel ma dużą zaliczkę w postaci 2 bramek. Goście grają dobrze to widać - jednak u siebie. Tak samo drużyna ze Szwajcarii jest bardzo mocna na własnym stadionie i na pewno będzie chciała dziś przypieczętować swój awans wygraną na własnym podwórku. Myślę, że Saint Entienne strzeli jednego gola bo jednak także są bliscy awansu.
Na pewno w meczu zobaczymy bardzo zaciętą walkę i ponownie dużo goli.
Analizując wszystkie możliwości wychodzi mi, że goście wygrają a obie drużyny strzelą gola.
Nie będę tutaj przytaczał już statystyk bo moim zdaniem typ dobry uwagi a kurs też bardzo przyciąga. ????
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matisokol1 40

matisokol1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Basel-St.Etienne
Typ: Awans Basel
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dziś biorę spotkanie Baselu z St.Etienne. W pierwszym meczu górą był zespół z Francji wygrywając na własnym boisku 3:2. Dzisiaj to jednak gospodarze będą faworytem tego meczu i moim zdaniem powinni sobie poradzić i awansować do kolejnej rundy. Basel na swoim boisku jest groznym przeciwnikiem dla każdego , przegrywały tam takie kluby jak Manchester United czy Liverpool. Myślę że St.Etienne nie utrzyma zaliczki z pierwszego spotkania i dzisiaj odpadnie. Basel ma zdecydowanie większy potencjał niż Francuzi i dlatego stawiam na awans gospodarzy.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ITF Kreuzlingen
Godzina: 11.30
Spotkanie: I. Jorovic - Y. Bonaventure
Typ: 2-0 Bonaventure
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oglądając wczorajszy mecz Bonaventure doszedłem do wniosku, że nie docenia przeciwniczki i bardzo się spieszy. W takich przypadkach gram na drugi dzień, że taka osoba przegra, ale gdy ma na ten drugi dzień kogoś lepszego niż przeciwniczka z dnia poprzedniego. A panna Jorovic nie wydaje mi się aby była konkurentką, która może na równi rywalizować z Bonaventure, która wczoraj mimo totalnego luzu w podejściu do meczu nie dała jakichkolwiek szans przeciwniczce. Zrobiła możliwe, że do 10 podwójnych błędów, nie czekała aż dzieci do podawania piłek zbiegną z kortu tylko od razu serwowała, ale w wymianach kosiła równo. Patrząc głównie na to na jakim poziomie grała wczoraj, myślę, że dzisiaj jeszcze nie zostanie uciszona.
ZWROT
 
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Singapur
Godzina: 12:30
Spotkanie: Young Lions - Geylang
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet365

Przeglądając ofertę na dzień dzisiejszy moją uwagę przykuł mecz ligi Singapuru między Young Lions a Geylang.
Gospodarze po zmianie trenera ponieśli sromotną porażkę w ostatniej kolejce nie strzelając chociażby jednej bramki, tracąc jednocześnie 5.
Myślę jednak, że formacja ofensywna pod wodzą nowego menadżera w dniu dzisiejszym zrealizuje założenia taktyczne i uda im się trafić do siatki rywala chociażby raz co zdecydowanie pomoże w pokryciu typu over 2,5.
Geyland zdecydowany faworyt tego spotkania z reguły strzela dużo bramek ( na ostatnie 5 meczy czterokrotnie pokrywany był over 2,5 ).
Powinni w dniu dzisiejszym systematycznie nękać średnio spisującą się defensywę gospodarzy co przełoży się na bramki.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Orebro-Djurgardens
Typ: over 4,5 bramki
Kurs: 1.67
Bukmacher: bwin
Analiza: Jak to w każdej lidze część zasadnicza dobiega końca i jak to często bywa w końcówkach pada dużo bramek w meczach. Ten mecz co wybrałem według bukmacherów jest najmniej overowy spośród tych wszystkich meczy co dzisiaj są w szweckiej lidze, ale z tym nie można się zgodzić. Jeśli się spojrzy na ostatnie mecze w tym sezonie z sobą to 2 na 3 mecze mieliśmy over w tym jeden z tych meczy gdy Orebro grało u siebie wtedy padł wynik 3-4 i czemu ma nie być powtórki z tamtego meczu. Orebro ma średnią bramek na mecz 5,47 w meczach u siebie grają podobnie jak na wyjeździe i przeplatają wysokie wyniki z niskimi. Djurgardens średnia bramek podobna 5,43 ale jak grają na wyjeździe notują wyższe wyniki niż u siebie. Over 4,5 bramki nie jest za wysoki i według mnie powinnien wejść.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Manchester United - Midtjylland
Typ: over 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Witam, na dziś przygotowałem analizę rewanżowego spotkania w Lidze Europejskiej pomiędzy Manchesterem United a FC Midtjylland. Pierwsze spotkanie rozegrane w Danii na MCH Arena wygrali dość niespodziewanie Duńczycy w stosunku 2:1. Dziś, co nie ulega wątpliwości Manchester zaatakuje od pierwszego gwizdka i postara się jak najszybciej odrobić stratę z pierwszego meczu. Na konferencji prasowej przed tym meczem wszyscy obecni (Louis van Gaal, Juan Mata i Chris Smalling) mówili że na pewno nie potraktują tego spotkania ulgowo i że wyjdą na nie skoncentrowani w 100% i będą atakować od pierwszego do ostatniego gwizdka.
Sytuacja kadrowa w Manchesterze jest nie do pozazdroszczenia. Urazy leczą Matteo Darmian, Guilhermo Varela, Bastian Schweinsteinger, Cameron Borthwick-Jackson, Ashley Young, Marouane Fellaini, Adnan Januzaj i Wayne Rooney oraz już od dawna poważne kontuzje leczą Phil Jones i Luke Shaw. Na ostatnim treningu pojawili się nieobecni od dawna Antonio Valencia i Marcos Rojo, ale wątpliwe żeby byli w stanie zagrać dzisiaj na 100%.
Sytuacja kadrowa Midtjylland jest znakomita, ponieważ żaden z zawodników z meczowej osiemnastki nie leczy żadnej kontuzji ani nie pauzuje za kartki. Dodatkowo po zawieszeniu za czerwoną kartkę wraca jedna z kluczowych postaci zespołu, defensywny pomocnik Jacob Poulsen.
Taka sytuacja kadrowa Czerwonych Diabłów ostatnio wpływa na tracenie dużej liczby goli, jednocześnie ManU gra bardzo dobrze w ofensywie strzelając dość dużo goli.
Biorąc pod uwagę ostatnie 9 meczy Manchesteru w aż 7 mój dzisiejszy typ by wszedł (przynajmniej 2 gole w pierwszej połowie), zaś w meczach gości ostatnio tez pada pokaźna liczba goli (ostatnie wyniki: 2-1, 4-2, 1-1, 2-3)
Te wszystkie czynniki w dzisiejszym meczu na pewno przyniosą grad goli na Old Trafford. Manchester ruszy od początku do ataku a goście będą próbować bronić zaliczki wypracowanej u siebie, ustawiając się całym zespołem na własnej połowie, od czasu do czasu kontrując eksperymentalną defensywę Manchesteru.
Przewidywane składy:
Manchester:
Sergio Romero - Donald Love, Chris Smalling, Paddy McNair, Daley Blind - Michael Carrick, Morgan Schneiderlain (Ander Herrera) - Memphis Depay, Juan Mata, Jesse Lingard - Anthony Martial
(w zależności od stanu zdrowia Rojo, Daley Blind może zagrać jako środkowy obrońca, zaś Rojo może zagrać jako lewy obrońca)
FC Midtjylland: Mikkel Andersen - Andre Romer, Kian Hansen, Jacob Poulsen, Filip Novak, Rilwan Hassan, Tim Sparv, Vaclav Kadlec, Pione Sisto, Kristoffer Olsson - Martin Pusic (Paul Onuachu)
✅140
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina : WTA DOHA
Godzina :13:30
Spotkanie : J.Ostapenko - S.Zhang
Typ : 2
Kurs : 1.82
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Jak zobaczyłem kursy na to spotkanie to się niezmiernie ucieszyłem tak sądziłem że Jelena po zrobieniu niespodzianki będzie przez bukmacherów na poważnie brana pod uwagę ale że aż tak ? Panie notują bardzo dobry turniej w DOHA to fakt niezaprzeczalny mają na rozkładzie poważne nazwiska ale ja zdecydowanie idę w gładkie zwycięstwo Chinki a to dlaczego ? Po pierwsze wyczuwam tu że Łotyszka popadnie w syndrom samozachwytu, to że pokonała Czeskiego &quot;Ogra&quot; czyli Kvitovą nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem w tym meczu a często niestety tak jest i dziewczyny z rankingu 80+ po pokonaniu bitej faworytki w następnym spotkaniu są cieniem samej siebie to jest WTA . Jak patrze na Chinkę i mecze w tym roku było różnie ale na rozkladzie ma damy co walą jak z armaty i ma z nimi dobre gry mecz w Chinach Shenzen rozbicie Kvitovej gdzie Łotyszka wczoraj ja ograła 6:2 w pierwszym secie potem &quot;Ogr&quot; kreczuje , pokonanie Niemki Witthoeft również 2:0 czy chociażby pokonanie na tym turnieju Kerber czy Gieni po 2:0 no to jest dla mnie dobre podłoże pod ten typ . Dla obu zawodniczek to jest szansa na półfinał uważam że nie zmarnuje go Chinka jest bardziej doświadczona , wypada lepiej bardziej mnie przekonuje jej styl gry w tym meczu . Reasumując mamy ćwierćfinał zawodniczek z drugiej części 50 WTA ,jestem niemal pewien że Jelena nie zagra tak dobrze jak z Kvitova zresztą Chinka to inny styl i będzie niezmiernie ciężko pokonać Azjatkę . Gram stawką na zwycięstwo i pójdę jeszcze dalej gram osobno na dokładny wynik to dla ryzykantów główny bet to zwyciestwo będzie. pogrom z strony Chinki czyli gładkie 2:0 . Z Fartem !
⛔100
 
F 0

fiebol

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Dubaj ATP hard-single: mecz
Godzina : 16.05
Spotkanie : Wawrinka S.-Kohlschreiber P
Typ: Dokładny wynik 2:1
Kurs:3.30
Bukmacher : Milenium
Brak analizy. ⛔100 //K@mil
 
michalii 10

michalii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Tottenham - Fiorentina
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,81
Bukmacher: Bet at home
Po pierwszym spotkaniu w LE miedzy drużynami daję niewielką przewagę Tottenhamowi. Ale biorę tu pod uwagę braki w składzie co wpłynie na osłabienie defensywy gospodarzy. Liczę, że waleczna fiorentina powalczy o bramkę.
Początkowo myślałem o czystej jedynce, jak widać goście są lekko pogubieni i ich forma nie zachwyca. Ale totenham bez kane w tym spotkaniu dał mi do myślenia czy to duża strata dla gospodarzy..? dlatego stawiam, że obie strzelą i liczę na zwyciestwo 2:1. pozdrawiam
⛔100
 
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Sao Paulo
Godzina: 17.00 (godzina może ulec zmianie)
Spotkanie: Santiago Giraldo - Gasto Elias
Typ: DW : 2:0
Kurs: 2.5
Bukmacher: B E T 3 6 5
Analiza:
Mamy tu doczynienia z panami, którzy specjalizują się w grze na mączce. Giraldo wiadomo, na mączce klasa, chociaż niepokojący był poprzedni sezon gdzie bilans miał 15/16. Naprzeciwko Portugalczyk Elias, który jest dla mnie zagadką. Chłopak potrafi wygrać turniej challenger&#39;owski, by później zaliczyć mega wtope. Gość ma 26 lat, czyli już powinien ustabilizować jakoś formę.
Giraldo zazwyczaj gra równo. W tym roku przegrywał raczej na mączce z uznanymi markami jakimi jest Cuevas czy Pella(ostatnio w finale turnieju ATP).
Kolejnym moim arguementem jest to, że przed tygodniem obaj panowie się spotkali i Giraldo odprawił na samolot Eliasa wygrywając 6:4 7:6. Ktoś może stwierdzić, że mecz na styku, była walka, ale Giraldo miał wszystko pod kontrolą.
⛔100
 
autlander 16

autlander

Użytkownik
ATP Dubaj
Spotkanie: Nick Kyrgios- Tomas Berdych
Typ: set 1- Tomas Berdych
Kurs: 1,70
Brak analizy, bukmachera oraz godziny. ⛔100 //K@mil
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Singapur
Godzina: 12:30
Spotkanie: Young Lions - Geylang
Typ: Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 2.16
Bukmacher: Bet365
Obydwie te drużyny są bardzo overove. Gospodarze tego spotkania przegrali swój ostatni aż 0:5. Dodatkowo aż w czterech z ostatnich 5 meczów gości padały minimum 4 bramki. Sezon dopiero się rozpoczyna, a forma drużyn z pewnością nie jest jeszcze optymalna. Young Lions w ostatnich latach nie zaliczali się do drużyn ze ścisłej czołówki, a po ostatnich wspomnianych zresztą już wcześniej w tym temacie zmianach personalnych ich siła pozostaje wielką niewiadomą. Piłkarze Geylang z kolei mają w tym sezonie ambicje na coś więcej, więc na pewno nie zadowalają ich dwa ostatnie remisy na start. Dodatkowo w pierwszym ich wyjazdowym spotkaniu padło aż 6 bramek, więc uważam, że i tym razem tego meczu nie zamierzają odpuszczać, a także, że zamierzają tutaj ostro zawalczyć o zwycięstwo.
⛔100
 
bankrut007 0

bankrut007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Schalke - Shakhtar
Typ: gospodarze wygrają bez straty bramki
Kurs: 3,10
Bukmacher: unibet
Analiza: Moja pierwsza i krótka :cool:
Po pierwsze liga niemiecka przeważa nad ukraińską przynajmniej o dwie klasy, po drugie Shaktar w ostatnich meczach wyjazdowych w lidze mistrzów nie zdołali strzelić bramki i nawet z Malmo FF przegrali 1-0 a mogli więcej.
Po trzecie Shaktar nie jest jeszcze w rytmie meczowym bo liga jeszcze nie wystartowała.
Po czwarte pierwszy mecz który skończył się 0-0 bardziej motywuje Shalke żeby nie stracić gola.
Na Shalke spadają kursy i myślę że ten mecz wygra 1-0 lub 2-0
⛔100
 
kempazzo 131

kempazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Dubai
Godzina: 13:40
Spotkanie: Bautista Agut - Baghdatis
Typ: Baghdatis
Kurs: 3,55
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bahgdatis wg mnie w dobrej formie od początku roku (porażka z Tsongą AusOpen po dobrej grze 1:3, niezłe turnieje w Montpellier i Rotterdamie, gdzie odpadał z późniejszymi zwycięzcami (Gasquetem i Klizanem). W Dubaju pokonał pewnie Troickiego i Pospisila. Chłop ma talent jak mało kto, osiągnął mniej, niż możnaby kiedyś przypuszczać, ale będąc w formie może walczyć z każdym. Na hardzie potrafi wszystko - asy, winnersy, woleje, na dodatek jest przy swoim stylu gry całkiem regularny, a siłą uderzeń będzie górował nad Bautistą.
Bautista też w formie, trzeba przyznać, ale spodziewałem się kursu w granicach 1,55 na niego, a nie 1,3 (jakby grał z jakimś ogórkiem). Przekłamuje wg mnie spotkanie z Chungiem, wygrane 61 60.. Baghdatis jest zbyt dowiadczony, by łatwo oddać mecz..
Walka, Marcos!
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina : WTA Doha
Godzina :14:35
Spotkanie : Suarez Navarro C. - Vesnina E.
Typ : 2
Kurs : 2,90
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Ostatnio typerzy mnie wyprzedzają, chciałem zanalizować spotkanie Zheng-Ostapenko, lub Monteiro-Munoz, jednak są już zajęte, typy graczy zgodne z moim punktem widzenia, więc znalazłem coś innego. Elena na tym turnieju robi furorę. Zwycięstwa nad Garcią (3,50- kurs w nawiasie to kurs na zwycięstwo Eleny za bet365), Halep (5,00), czy też Woźniacką (3,50) najlepiej świadczą o jej obecnej formie. O Carli też można napisać, iż jest w przyzwoitej formie, jednak przeciwniczki miała słabsze. Jest to mecz z kategorii 50 na 50, więc taki kurs biorę w ciemno.
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Liga Mistrzów
Godzina: 19.00
Spotkanie: Kristianstad - Barcelona
Typ: Barcelona -4,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365

W ostatniej kolejce grałem dodatni handicap na przeciwników Barcelony, Pick Szeged. Linia ustawiona na +5,5 została pokryta na styk. Dziwi mnie zatem linia w tym spotkaniu. Po pierwsze jest ona o punkt niższa niż w ostatnim meczu, a klasa zespołu szwedzkiego jest mniejsza niż w przypadku Węgrów. Aby nie powtarzać wiele na temat Hiszpanów: w lidze 18 meczy i 18 wygranych, w Lidze Mistrzów także liderzy, po 12 spotkaniach 19 punktów, stara z Vive oraz RNL czyli same klasowe ekipy. Skłąd gwiazdozbiór, ogólnie możliwe że najmocniejsza ekipa świata.
O ile Pick Szeged to była również czołowa drużyna, to nie powiem tego o Kristianstad. W tabeli Ligi Mistrzów przedostatnie, 7 miejsce, które nie daje im właściwie nic. Po 12 kolejkach na konice ledwie 5 punktów. Ostatnio fartowny remis ze słabym tego dnia Vive, poza tym wygrana z RNL (co warto odnotowac) i ze słabiutkim Kolding. W szwedzkiej lidze prowadzą, no ale to bez łaski. W sumie druzyna bez bardziej rozpoznowalanych nazwisk. Poza soldinymi Szwedami jest Islandczyk Gudmundson i Irańczyk Moorchegani.
Różnica między tymi dwoma ekipami jest duża, a Barcelona ma o co grać. Wygrana w przedostatniej kolejce praktycznie zapewnia im wygraną w grupie. Pomimo wyrównanego pierwszego spotkkania, liczę na pewną wygraną.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 955,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - WTA (Doha/QAT) - Hardcourt
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: Carla Suarez Navarro (ESP) - Elena Vesnina (RUS)
Typ: Elena Vesnina +3.5
Kurs: 2,02
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Doha to tylko kontynuacja degrengolady czołówki WTA jaka ma miejsce na początku sezonu. Tydzień temu w Dubaju wszystkie tenisistki z top8 drabinki wyleciały już w 1 rundzie (co chyba jeszcze nigdy się nie stało), w Doha jest tylko nieco lepiej, ostały się min Radwańska (nie było jej w Dubaju) i parę innych, ale szybki wylot Kerber, Halep czy Wozniackiej, a ostatnio Kvitowej dopełnia obrazu zapaści formy w czołówce. Skorzystały na tym zawodniczki drugiego planu w tym choćby Vesnina, która odpowiada za większość porażek faworytek (Garcia, Halep, Wozniacka), ale i w kwalifikacjach nie miała łatwo (Broady). Dzięki tym wynikom przejęła drabinkę faworytek i teraz ma realną szansę na półfinał dużego turnieju. Jak na WTA Rosjanka dobrze korzysta ze swojego serwu, potrafi skorzystać z dobrej pierwszego podania (64%), po którym zgarnia 72% punktów, a to już spora wartość w kobiecym tenisie. Jeśli dodamy do tego momentum po serii wygranych z mocnymi rywalkami, to można dojść do wniosku, że kursy Na Suarez-Navarro są mocno przesadzone, bo Hiszpanka wcale nie zachwyca w ostatnich tygodniach, w tym tygodniu miała dużo łatwiejszą drogę (Vekic i Bacsinszky). Przeciwko rozpędzonej Rosjance trudno wyobrazić, żeby był to dla niej spacerek, dużo bardziej prawdopodobny jest overowy scenariusz, nie zdziwię się jak obie podzielą się setami a wszystko rozstrzygnie się w nerwowym deciderze. A wtedy tak pokaźny handicap będzie już gwarancją sukcesu niezależnie kto ostatecznie zwycięży, choć w takich okolicznościach win doga po dobrym kursie również przedstawia kuszącą propozycję. ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS ⛔100
 
pp 0

pp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Fiorentina
Typ: Fiorentina więcej RR
Kurs: 3,00
Bukmacher: B365
Analiza:
Ten typ traktuje jako prezent od środowiska bukmacherskiego widzę w nim duże value.
Ktoś pomyśli &quot; Przecież Koguty walą u siebie rożnych na potęgę &quot; zgadza się ale pod warunkiem że zdominują mecz a nie oczekuje na taki scenariusz, zdrowa silna Fiora przyjedzie wyrwać awans a Tottsy będą sie martwić o to by nie stracić bramki.
Brak H.Kane, Vertonghena, Carolla i Dembele to ważny aspekt, który przechyli szale na korzyść drużyny z Włoch.
Kogutą brakuje ostatnio troche szczęcia jak w spotkaniu z Orłami, odpadli z FA , a teraz czeka ich ciężka przeprawa.
Pierwszy mecz jeśli chodzi o rożne to 7:3 dla Fiory.
Powodzenia i Pozdrawiam
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europejska
Godzina 21:05
FC Porto : Borussia Dortmund
żółta kartka dla Matsa Hummelsa
5.00 / Betsson

Niewątpliwie każdy z dzisiejszych pojedynków może dostarczyć emocje , ja wybieram mecz Porto z Dortmundem gdzie po pierwszym pojedynku w dużo lepszej sytuacji są piłkarze Thomasa Tuchela którzy przed swoją publicznością wygrali 2:0 ale uważam że Porto tak łatwo broni nie złoży i powalczy dziś aby zniwelować te straty , Porto u siebie w tym sezonie gra bardzo dobrze i na 12 meczy bilans 9-2-1 i gole 23:7 może robić wrażenie stąd też liczę na sporo ataków w stronę bramki Dortmundu , z drugiej strony Borussia która w tym sezonie gra bardzo fair-play bo po ich stronie ani jednego kartonika o moim ulubionym kolorze czyli czerwonym , no i żółtek może też nie za wiele bo 36 jednak liczę że dziś złapią jakieś żółtko , sędzią jest Anglik Mark Clattenburg który ma dosyć wysoką średnią jeżeli chodzi o żółte kartoniki w sumie w 15 meczach ( kwalifikacje do LE i sama LE ) pokazał 59 żółtek czyli prawie 4 na mecz , dlaczego liczę na kartkę ze strony Hummelsa ? a no kapitan Dortmundczyków w tym sezonie w lidze Europejskiej złapał już jedną żółtą w meczu fazy grupowej na wyjeżdzie kiedy Borussia grała z Krasnodarem i Mats już w pierwszej minucie gry zobaczył żółtko , w sumie w 12 meczach LE zobaczył 3 żółtka i liczę że dziś przy atakach Portowców może mieć sporo pracy a Mark Clattenburg uzna że faul nadaje się na żółty kartonik , pan Mark Clattenburg sędziował już jeden mecz z udziałem Borussii i w tym jedynym meczu pokazał dla nich 3 żółtka stąd też mój typ na żółtko dla Dortmundczyków !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom