>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.02.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, LE
Godzina 17:00
Lok. Moskwa - Fenerbahce
Over 3.5 gola
4.30
Unibet

Na dzisiaj wybrałem rewanżowe spotkanie w Lidze Europejskiej pomiędzy Lokomotiwem Moskwa, a Fenerbahce Stambuł. Pierwsze spotkanie rozegrane tydzień temu w Turcji zakończyło się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Dzisiaj moim zdaniem mecz będzie miał zupełnie inny przebieg. To ekipa z Moskwy powinna prowadzić grę. Pierwsze spotkanie przegrali ale na swoim terenie mają szansę zmazać plamę sprzed 7 dni. Fenerbahce nie zachwyca w tym sezonie na wyjazdach. W swoich ostatnich 4 meczach wyjazdowych nie potrafili wygrać i co ciekawe zaliczali wysokie wyniki 3:3 i 4:2. Dwa razy padł wynik over 3.5 gola. Ekipa z Moskwy moim zdanie wykorzysta atut swojego terenu i już w pierwszych minutach powinna objąć prowadzenie. Trzeba pamiętać jednak, że goście zdobywając 1 gola sprawią, że Lokomotiw będzie do awansu potrzebował aż 4 goli... Mecz będzie moim zdaniem bardzo ciekawy i bardziej ofensywny niż tydzień temu. Spodziewam się kilku goli. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy i over 3.5 gola.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Manchester United - Midtjylland
Typ: MU -3.5
Kurs: 5.25 -&gt;5.00
Bukmacher: Bet365
analiza:
Na wstępie napiszę, że jest to bardzo ryzykowny typ i poprzeczkę podniosłem na maksa wysoko. Lecz nie twierdzę, że nieprawdopodobny. W Manchesterze szpital. Długa lista kontuzjowanych z Rooneyem na czele. Ale wciąż w drużynie grają tacy zawodnicy jak Depay, Mata, Herrera czy Martial. Oczywiście żaden z nich nie prezentuje takiej formy jakiej życzyłby sobie kibic Czerwonych Diabłów, lecz na pewno są bardzo głodni sukcesów. Oglądałem ich ostatni mecz w Pucharze FA i co prawda przeciwnik nie był wielce wymagający, ale mimo to wygrana 3-0 podnosi na duchu i daje wiarę we własne możliwości. Nie chcę wierzyć w przesłanki trenera i zawodników Midtjylland, że będą atakować Manchester. Przewiduje prosty scenariusz tego spotkania. Szybkie 1-0, które jak wiemy awans daje gospodarzom, więc goście będą musieli się otworzyć. Powiem więcej liczę na dwubramkowe prowadzenie podopiecznych LvG do przerwy, a wtedy Midtjylland nie będzie miało nic do stracenia i sami otworzą drogę do swojej bramki dla przeciwników. Przecież w tym sezonie Midtjylland już przegrywali wysoko w LE m.in. 5-0 i 4-1 z Napoli. Jako kibic Czerwonych Diabłów liczę na awans i wysokie zwycięstwo i chce myśleć, że pierwsze spotkanie rozegrane w Danii było zwykłym wypadkiem przy pracy i delikatnym zlekceważeniem przeciwnika. Pozdrawiam
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Olympiakos - Anderlecht
Typ: Olympiakos awans @ 2,37 betsson

VS

Olympiakos Pireus - Anderlecht Bruksela
Anderlecht 1:0 ma zaliczkę z meczu u siebie, ale widziałem dzisiaj obszerny skrót tamtego meczu by przekonać się jak to wyglądało. No to Olympiakos przegrał przez bład bramkarza Roberto, który fatalnie się pomylił przy wyjściu do dośrodkowania, no ale kto śledził jego występy w Granadzie czy Benfice swego czasu ten wie, że to nie jest pewny punkt na przedpolu.
W ciągu całego meczu Olympiakos dominował, był po prostu lepszy piłkarsko, teraz dojdzie do tego własny teren, gorące Karaiskakis w Pireusie, tutaj Olympiakos jest jeszcze silniejszy.
Anderlecht miałem okazję w tym sezonie kilka razy oglądać w lidze, no niby jest kilku fajnych graczy,a le ogólnie jako całośc nie tworzą zbyt wielkiego kolektywu, pełno dziur na boisku i nie ma tego czegoś. Zresztą pozycja w lidze mówi też dużo.
Olympiakos ligę ma już w zasadzie wygraną, Anderlecht w niedziele ma wojnę ze Standardem, nie sugeruję że na tym się skupią bo to tak nie działa wiadomo.
Anderlecht chyba bez Defoura dziś bo jest jego występ zagrożony.
Dourmaz, Seba, Ideye Brown, Domingues potrafią grać dobrze w piłkę. Czyli mecz z cyklu hegemon z Grecji kontra uznana marka z Belgii, gdzie belgijska liga nie powala poziomem.
⛔100
 
naimad424 112

naimad424

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lazio - Galatasaray
Typ: Galatasaray
Kurs: 6.00
Buk: Bet365
Analiza:
Zapraszam was do spotkania w lidze Europy gdzie włoskie Lazio podejmie Tureckie Galatasaray.
Goście grają dość ładnie pod względem wygrywanych meczy, pod względem strzelonych golijuż troche mniej.
Galatasaray świetnie spisuje się na wyjazdach- na meczu u siebie zremisowali 1:1, dzsiaj myślę że to goście będą nadawać tempo meczu.
Kurs na gospodarzy jest bardzo mały i to onisą faworytem bukmachera, ja natomiast myślę że to w tym meczu padnie niespodzianka i goście wygrają to spotkanie.
Pomoglem lub grasz mój typ? Kliknij Dzięki!;)
⛔100
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Napoli - Villareal
Typ: Napoli czyste konto - NIE
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Patrząc na dzisiejsze mecze, zainteresowało mnie spotkanie Napoli - Villareal. 1:0 dla hiszpańskiej drużyny to dobra zaliczka przed rewanżem. W całorocznym na awans Villareal dają 1.57, ale mnie zaciekawił inny typ po minimalnie wyższym kursie 1.66 a mianowicie Napoli - brak czystego konta. Wydaję mi się, że w tym meczu przewagę będzie miała drużyna z Neapolu, lecz jedna kontra, jakiś przypadek, rzut wolny, rzut rożny, które mogą zamienić na bramkę piłkarze z Hiszpanii i Włosi będą potrzebowali aż trzech bramek do awansu. Podsumowując, uważam że Villareal awansuje, ale ja pobieram minimalnie wyższy kurs na gola strzelonego przez nich. Patrząc na H2H widać, że piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej nie strzelili jeszcze bramki w Neapolu, ale dziś to się stanie.
✅66
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna LE
21.05
Man Utd v Midtjylland
X2
4.00
B365
Witam. W zeszłym tygodniu zagrałem no korzyść midtjyland i opłaciło się tak jak mowiłem. Dziś widzę że koledzy z góry idą w manchester.Nikt nie da szans temu świetnemu zespołowi z Dani. Owszem wszystko przemawia na korzysc czerwonych diabłow. Grają u siebie i są mocniejsi ale to juz nie ten sam manchester co wcześniej. Moim zdaniem gości pójdą dziś za ciosem i wywalczą ten awans. Powinni wykorzystać lekkie zmęczenie diabłow gdyż grali oni puchar 3 dni temu. Skoro wygrali przegrywając u siebie to myślę że i dziś dadzą radę sprostać zadaniu.Mają już jednobramkową przewagę i z wszelką cenę będą jej bronić. Spodziewam się tu remisu 1-1. Naprawdę warto dać im szansę. Kurs bardzo duży ryzykowny ale za to opłacalny. Polecam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Leverkusen-Sporting
Typ: handicup azjatycki -1.75, Leverkusen
Kurs: 3.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W pierwszym meczu Leverkusen wygrał w Lizbonie 1-0, to najmniejszy wymiar kary, jaki spotkał ekipę Sportingu. Niemcy mieli przewagę w sytuacjach 14 do 2.
Dwie sytuacje na swoim boisku? No nie czuli się komfortowo. Stracili bramkę w 26min, a w 74 za podcięcie drugą żółtą kartkę otrzymał Semedo.
Mimo przewagi Leverkusen, na dzień dzisiejszy dwumecz nie jest rozstrzygnięty, jednobramkowa przewaga nie daje spokoju, więc muszą wyjść skoncentrowani i &quot;dobić&quot; rywala, mam nadzieję, że na jednym golu nie spoczną.
Niemiecka liga jest silna, a aptekarze jednym z czołowych zespołów,
myślę, że dzisiaj to zobaczymy, zwłaszcza, że mecz rozgrywany jest w Niemczech.
Pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nesh 107

nesh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Napoli - Villareal
Typ: Napoli handicap -1
Kurs: 2.8
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Rewanżowe spotkanie włosko-hiszpańskiego pojedynku.Na Stadio San Paolo wicelider włoskiej Serie A podejmie 4 zespól La Liga.Poprzedni pojedynek zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść Villareal , spotkanie było wyrównane można tez było spotkać lekka przewagę Azzurri.Gospodarze w dotychczasowych 13 spotkaniach ligowych na własnym obiekcie wygrali aż 10 krotnie oraz zanotowali 3 remisy , ostatni pojedynek na własnym terenie odbył się z zespołem A.C Milan , wynik spotkania to 1:1 lecz cale spotkanie toczyło się pod dyktando Napoli.Dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie jednak myślę ze forma Napoli w tym sezonie przewyższa zdecydowanie dzisiejszych gości , Azzurri prezentują się świetnie i graja ofensywny futbol a ich stadion to istna forteca , także dzisiaj stawiam na zespól Maurizio Sarriego dodatkowo ide krok dalej i stawiam na handi.
⛔100
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Molde - Sevilla
Typ: 1x
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Sevilla wygrała pierwszy mecz 3-0, więc zaliczka jest sowita. Nie sądzę, aby hiszpanie dzisiaj mocno cisnęli. Kurs na 1x przyzwoity. Nawet w przypadku remisu, co jest najbardziej prawdopodobne typ zaliczony. Molde u siebie daje radę, potrafiło ograć Celtic 3-1, zremisować z Ajaxem 1-1,pokonać Standard Liege 2-0 i zremisować z Dinamo ZAgrzeb 3-3, jak widać nie przegrywa. Nie powinno przegrać i dzisiaj.
Powodzenia!
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Europy
Data, godzina: 25.02.2016 21-00
Spotkanie: Napoli - Villareal
typ: Wincast - strzelec gola: Higuain i Napoli
kurs: 2.50
buk: unibet
Analiza:
Znamy już składy na ten mecz i wiemy, że oba zespoły podchodzą do rywalizacji bardzo poważnie. Składy bowiem są praktycznie najmocniejsze i widać, że nie będzie szachowania tylko gra o zwycięstwo. W pierwszym meczu trener Napoli Sarri trochę mnie zaskoczył, na ławce posadził podstawowych i najlepszych napastników, czyli Higuina i Insigne. I to się zemsciło, bo Włosi po słabym meczu z obu stron pechowo przegrali po swietnie wykonanym rzucie wolnym przez Suareza 0-1. Tak więc przed rewanżem są w dość nieciekawej sytuacji, bo nie tylko muszą odrabiac straty, ale też bardzo uważać, by nie stracić bramki, która w konskwencji może być bardzo kosztowna w kwestii awansu. A brak awansu gospodarzy to moim zdaniem będzie spora niespodzianka, bo Napoli to mój faworyt do zwycięstwa w tej edycji Ligi Europy. Przez cały sezon Napoli gra porywającą piłkę a do tego bardzo efektywną, bo w lidze przez większą cześć sezonu liderowali, a fazę grupową LE przeszli jak burza wygrywając wszystkie mecze. Ale w ostatnich dwóch tygodniach wpadli w małą zadyszkę, bo wpierw po porażce z Juve stracili na ich korzysc przodownictwo w lidze, później porażka w Hiszpanii, a w poniedziałek tylko zremisowali z Milanem i tym samym stracili szanse na przeskoczenie Starej Damy w Serie A (ci też tylko zremisowali w Bologni). Tak więc trzy kolejne mecze bez zwycięstwa i z zaledwie jednym strzelonym golem to coś dawno nie widzianego w Neapolu. Moim zdaniem taka seria nie może trwać zbyt długo i tej klasy zespoł co Napoli powinno to dziś przerwać. A do wiktorii powinien poprowadzić ich najlepszy gracz i strzelec, czyli Higuin. Pipita notuje świetny sezon, strzela bramki jak na zawołanie. W Serie A ma na koncie ich już 24 w 26 meczach i drugiego w klasyfikacji Baccę wyprzedza aż o jedenaście!!! W Lidze Europy co prawda zaliczył zaledwie dwa trafienia, ALE zagrał też zaledwie w trzech meczach w tym raz w wyjściowym składzie, a w sumie na bosiku przebywał raptem 112 minut, więc w sumie wynik ma dobry. Dzis wychodzi w wyjściowej jedenastce i to właśnie na nim i Insigne powinni się skupić obrońcy Żółtej łodzi. Moim zdaniem fenamenalnego Argentyńczyka trudno będzie im upilnować i właśnie w nim widzę największe zagrożenie ze strony gospodarzy. U siebie grając Napoli nie zwykło rozczarowywać swoich fanów, bo w osiemnastu meczach w tym sezonie tylko Inter tu wygrał w Coppa Italia, a w lidze nie przegrała tu Sampdoria, Roma i Milan, a poległ Juventus, Fiorentina i Inter w meczach ligowych. Nie wierzę by Villareal był wstanie przetrwać napór gospodarzy. Stawiam na Napoli, których do zwycięstwa i awansu poprowadzi ich Higuian
⛔100
 
A 131

alwex

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Brazylia SuperLiga
Godzina: 23:30
Spotkanie: Sao Jose dos Campos - Sada Cruzeiro
Typ: DW 1:3
Kurs: 3.1
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W 18-tej kolejce brazylijskiej siatkarskiej Superligi zajmujący obecnie 9-te miejsce i walczący o udział w play off zespół Sao Jose dos Campos podejmuje aktualnego lidera tabeli i obrońcę tytułu Mistrza Brazylii, drużynę Sada Cruzeiro. Zdecydowanym faworytem są goście, tym niemniej jednak uważam, że nie uda im się pokonać Sao Jose w 3-ch setach. Dzisiejsi gospodarze mają wprawdzie niezbyt imponujący bilans spotkań we własnej hali: 2-5 (sety 13-18), jednak w każdym ze spotkań u siebie udało im się ugrać przynajmniej jednego seta. Sada natomiast jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe ma w tej chwili dopiero 4-ty bilans w lidze (6-2) i tylko 2 mecze jako gość udało jej się wygrać 3:0. Ponadto obrońcy tytułu mają za sobą ubiegłotygodniowe Klubowe Mistrzostwa Ameryki Południowej, które zakończyły się ich wygraną i które na pewno trochę sił ich kosztowały, mimo że większość przeciwników nie była tam zbyt wymagających. A więc gospodarze powinni być dziś z pewnością świeżsi, a i motywacji również im nie zabraknie, gdyż w walce o udział w play off każdy punkt jest dla nich bardzo cenny. Ja jednak mam nadzieję, że tego punktu nie zdobędą, za to urwą Sadzie dokładnie jednego seta.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom