>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.02.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
marsell 4

marsell

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie:
Olympiakos - Anderlecht
Typ: X2
Kurs: 2,30
Bukmacher:bet365
Analiza: Przede wszystkim witam się serdecznie w debiucie:smile:
Moją uwagę przykuł mecz rewanżowy pomiędzy Olimpiakosem a Anderlechtem gdzie w pierwszym meczu padł wynik 1:0 dla tych ostatnich. Grecy więc muszą wygrać. Wg bukmacherów są zdecydowanym faworytem, ja mam zdanie że są to wyrównane drużyny patrząc na statystyki pierwszego meczu. Anderlecht przegrał u siebie w lidze ze słabym Vaasland na wyjeździe, ale grał tam w mocno rezerwowym składzie wyraźnie oszczędzając siły właśnie na mecz z Olympiakosem który z pewnością potraktują priorytetowo. Podsumowując - stawiam na remis który wystarczy Belgom do awansu, możliwa jest nawet niespodzianka i pójdzie jakaś kontra z której wyjdzie wygrana dla Anderlechtu.Grecy nie wytrzymają ciśnienia. Typ bezpieczny (i całkiem wysoki)to x2.
⛔100
 
V 213

vattek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LE
Godzina: 21:05
Spotkanie: Basel - Saint Etienne
Typ: Basel wygra i oba zespoły strzelą gola
Kurs: 3.70
Buk: bwin
Analiza:
W pierwszym h2h padło dużo goli, jednak Basel ma dużą zaliczkę w postaci 2 bramek. Goście grają dobrze to widać - jednak u siebie. Tak samo drużyna ze Szwajcarii jest bardzo mocna na własnym stadionie i na pewno będzie chciała dziś przypieczętować swój awans wygraną na własnym podwórku. Myślę, że Saint Entienne strzeli jednego gola bo jednak także są bliscy awansu.
Na pewno w meczu zobaczymy bardzo zaciętą walkę i ponownie dużo goli.
Analizując wszystkie możliwości wychodzi mi, że goście wygrają a obie drużyny strzelą gola.
Nie będę tutaj przytaczał już statystyk bo moim zdaniem typ dobry uwagi a kurs też bardzo przyciąga. ????
✅270
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matisokol1 40

matisokol1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Liga Europy
Godzina: 21:05
Spotkanie: Basel-St.Etienne
Typ: Awans Basel
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na dziś biorę spotkanie Baselu z St.Etienne. W pierwszym meczu górą był zespół z Francji wygrywając na własnym boisku 3:2. Dzisiaj to jednak gospodarze będą faworytem tego meczu i moim zdaniem powinni sobie poradzić i awansować do kolejnej rundy. Basel na swoim boisku jest groznym przeciwnikiem dla każdego , przegrywały tam takie kluby jak Manchester United czy Liverpool. Myślę że St.Etienne nie utrzyma zaliczki z pierwszego spotkania i dzisiaj odpadnie. Basel ma zdecydowanie większy potencjał niż Francuzi i dlatego stawiam na awans gospodarzy.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ITF Kreuzlingen
Godzina: 11.30
Spotkanie: I. Jorovic - Y. Bonaventure
Typ: 2-0 Bonaventure
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oglądając wczorajszy mecz Bonaventure doszedłem do wniosku, że nie docenia przeciwniczki i bardzo się spieszy. W takich przypadkach gram na drugi dzień, że taka osoba przegra, ale gdy ma na ten drugi dzień kogoś lepszego niż przeciwniczka z dnia poprzedniego. A panna Jorovic nie wydaje mi się aby była konkurentką, która może na równi rywalizować z Bonaventure, która wczoraj mimo totalnego luzu w podejściu do meczu nie dała jakichkolwiek szans przeciwniczce. Zrobiła możliwe, że do 10 podwójnych błędów, nie czekała aż dzieci do podawania piłek zbiegną z kortu tylko od razu serwowała, ale w wymianach kosiła równo. Patrząc głównie na to na jakim poziomie grała wczoraj, myślę, że dzisiaj jeszcze nie zostanie uciszona.
ZWROT
 
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Singapur
Godzina: 12:30
Spotkanie: Young Lions - Geylang
Typ: over 2,5
Kurs: 1,65
Bukmacher: bet365

Przeglądając ofertę na dzień dzisiejszy moją uwagę przykuł mecz ligi Singapuru między Young Lions a Geylang.
Gospodarze po zmianie trenera ponieśli sromotną porażkę w ostatniej kolejce nie strzelając chociażby jednej bramki, tracąc jednocześnie 5.
Myślę jednak, że formacja ofensywna pod wodzą nowego menadżera w dniu dzisiejszym zrealizuje założenia taktyczne i uda im się trafić do siatki rywala chociażby raz co zdecydowanie pomoże w pokryciu typu over 2,5.
Geyland zdecydowany faworyt tego spotkania z reguły strzela dużo bramek ( na ostatnie 5 meczy czterokrotnie pokrywany był over 2,5 ).
Powinni w dniu dzisiejszym systematycznie nękać średnio spisującą się defensywę gospodarzy co przełoży się na bramki.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Orebro-Djurgardens
Typ: over 4,5 bramki
Kurs: 1.67
Bukmacher: bwin
Analiza: Jak to w każdej lidze część zasadnicza dobiega końca i jak to często bywa w końcówkach pada dużo bramek w meczach. Ten mecz co wybrałem według bukmacherów jest najmniej overowy spośród tych wszystkich meczy co dzisiaj są w szweckiej lidze, ale z tym nie można się zgodzić. Jeśli się spojrzy na ostatnie mecze w tym sezonie z sobą to 2 na 3 mecze mieliśmy over w tym jeden z tych meczy gdy Orebro grało u siebie wtedy padł wynik 3-4 i czemu ma nie być powtórki z tamtego meczu. Orebro ma średnią bramek na mecz 5,47 w meczach u siebie grają podobnie jak na wyjeździe i przeplatają wysokie wyniki z niskimi. Djurgardens średnia bramek podobna 5,43 ale jak grają na wyjeździe notują wyższe wyniki niż u siebie. Over 4,5 bramki nie jest za wysoki i według mnie powinnien wejść.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Manchester United - Midtjylland
Typ: over 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bet365
Witam, na dziś przygotowałem analizę rewanżowego spotkania w Lidze Europejskiej pomiędzy Manchesterem United a FC Midtjylland. Pierwsze spotkanie rozegrane w Danii na MCH Arena wygrali dość niespodziewanie Duńczycy w stosunku 2:1. Dziś, co nie ulega wątpliwości Manchester zaatakuje od pierwszego gwizdka i postara się jak najszybciej odrobić stratę z pierwszego meczu. Na konferencji prasowej przed tym meczem wszyscy obecni (Louis van Gaal, Juan Mata i Chris Smalling) mówili że na pewno nie potraktują tego spotkania ulgowo i że wyjdą na nie skoncentrowani w 100% i będą atakować od pierwszego do ostatniego gwizdka.
Sytuacja kadrowa w Manchesterze jest nie do pozazdroszczenia. Urazy leczą Matteo Darmian, Guilhermo Varela, Bastian Schweinsteinger, Cameron Borthwick-Jackson, Ashley Young, Marouane Fellaini, Adnan Januzaj i Wayne Rooney oraz już od dawna poważne kontuzje leczą Phil Jones i Luke Shaw. Na ostatnim treningu pojawili się nieobecni od dawna Antonio Valencia i Marcos Rojo, ale wątpliwe żeby byli w stanie zagrać dzisiaj na 100%.
Sytuacja kadrowa Midtjylland jest znakomita, ponieważ żaden z zawodników z meczowej osiemnastki nie leczy żadnej kontuzji ani nie pauzuje za kartki. Dodatkowo po zawieszeniu za czerwoną kartkę wraca jedna z kluczowych postaci zespołu, defensywny pomocnik Jacob Poulsen.
Taka sytuacja kadrowa Czerwonych Diabłów ostatnio wpływa na tracenie dużej liczby goli, jednocześnie ManU gra bardzo dobrze w ofensywie strzelając dość dużo goli.
Biorąc pod uwagę ostatnie 9 meczy Manchesteru w aż 7 mój dzisiejszy typ by wszedł (przynajmniej 2 gole w pierwszej połowie), zaś w meczach gości ostatnio tez pada pokaźna liczba goli (ostatnie wyniki: 2-1, 4-2, 1-1, 2-3)
Te wszystkie czynniki w dzisiejszym meczu na pewno przyniosą grad goli na Old Trafford. Manchester ruszy od początku do ataku a goście będą próbować bronić zaliczki wypracowanej u siebie, ustawiając się całym zespołem na własnej połowie, od czasu do czasu kontrując eksperymentalną defensywę Manchesteru.
Przewidywane składy:
Manchester:
Sergio Romero - Donald Love, Chris Smalling, Paddy McNair, Daley Blind - Michael Carrick, Morgan Schneiderlain (Ander Herrera) - Memphis Depay, Juan Mata, Jesse Lingard - Anthony Martial
(w zależności od stanu zdrowia Rojo, Daley Blind może zagrać jako środkowy obrońca, zaś Rojo może zagrać jako lewy obrońca)
FC Midtjylland: Mikkel Andersen - Andre Romer, Kian Hansen, Jacob Poulsen, Filip Novak, Rilwan Hassan, Tim Sparv, Vaclav Kadlec, Pione Sisto, Kristoffer Olsson - Martin Pusic (Paul Onuachu)
✅140
 
lotnik1991 221

lotnik1991

Użytkownik
Dyscyplina : WTA DOHA
Godzina :13:30
Spotkanie : J.Ostapenko - S.Zhang
Typ : 2
Kurs : 1.82
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Jak zobaczyłem kursy na to spotkanie to się niezmiernie ucieszyłem tak sądziłem że Jelena po zrobieniu niespodzianki będzie przez bukmacherów na poważnie brana pod uwagę ale że aż tak ? Panie notują bardzo dobry turniej w DOHA to fakt niezaprzeczalny mają na rozkładzie poważne nazwiska ale ja zdecydowanie idę w gładkie zwycięstwo Chinki a to dlaczego ? Po pierwsze wyczuwam tu że Łotyszka popadnie w syndrom samozachwytu, to że pokonała Czeskiego &quot;Ogra&quot; czyli Kvitovą nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem w tym meczu a często niestety tak jest i dziewczyny z rankingu 80+ po pokonaniu bitej faworytki w następnym spotkaniu są cieniem samej siebie to jest WTA . Jak patrze na Chinkę i mecze w tym roku było różnie ale na rozkladzie ma damy co walą jak z armaty i ma z nimi dobre gry mecz w Chinach Shenzen rozbicie Kvitovej gdzie Łotyszka wczoraj ja ograła 6:2 w pierwszym secie potem &quot;Ogr&quot; kreczuje , pokonanie Niemki Witthoeft również 2:0 czy chociażby pokonanie na tym turnieju Kerber czy Gieni po 2:0 no to jest dla mnie dobre podłoże pod ten typ . Dla obu zawodniczek to jest szansa na półfinał uważam że nie zmarnuje go Chinka jest bardziej doświadczona , wypada lepiej bardziej mnie przekonuje jej styl gry w tym meczu . Reasumując mamy ćwierćfinał zawodniczek z drugiej części 50 WTA ,jestem niemal pewien że Jelena nie zagra tak dobrze jak z Kvitova zresztą Chinka to inny styl i będzie niezmiernie ciężko pokonać Azjatkę . Gram stawką na zwycięstwo i pójdę jeszcze dalej gram osobno na dokładny wynik to dla ryzykantów główny bet to zwyciestwo będzie. pogrom z strony Chinki czyli gładkie 2:0 . Z Fartem !
⛔100
 
F 0

fiebol

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Dubaj ATP hard-single: mecz
Godzina : 16.05
Spotkanie : Wawrinka S.-Kohlschreiber P
Typ: Dokładny wynik 2:1
Kurs:3.30
Bukmacher : Milenium
Brak analizy. ⛔100 //K@mil
 
michalii 10

michalii

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Tottenham - Fiorentina
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,81
Bukmacher: Bet at home
Po pierwszym spotkaniu w LE miedzy drużynami daję niewielką przewagę Tottenhamowi. Ale biorę tu pod uwagę braki w składzie co wpłynie na osłabienie defensywy gospodarzy. Liczę, że waleczna fiorentina powalczy o bramkę.
Początkowo myślałem o czystej jedynce, jak widać goście są lekko pogubieni i ich forma nie zachwyca. Ale totenham bez kane w tym spotkaniu dał mi do myślenia czy to duża strata dla gospodarzy..? dlatego stawiam, że obie strzelą i liczę na zwyciestwo 2:1. pozdrawiam
⛔100
 
chalek66 99

chalek66

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - ATP Sao Paulo
Godzina: 17.00 (godzina może ulec zmianie)
Spotkanie: Santiago Giraldo - Gasto Elias
Typ: DW : 2:0
Kurs: 2.5
Bukmacher: B E T 3 6 5
Analiza:
Mamy tu doczynienia z panami, którzy specjalizują się w grze na mączce. Giraldo wiadomo, na mączce klasa, chociaż niepokojący był poprzedni sezon gdzie bilans miał 15/16. Naprzeciwko Portugalczyk Elias, który jest dla mnie zagadką. Chłopak potrafi wygrać turniej challenger&#39;owski, by później zaliczyć mega wtope. Gość ma 26 lat, czyli już powinien ustabilizować jakoś formę.
Giraldo zazwyczaj gra równo. W tym roku przegrywał raczej na mączce z uznanymi markami jakimi jest Cuevas czy Pella(ostatnio w finale turnieju ATP).
Kolejnym moim arguementem jest to, że przed tygodniem obaj panowie się spotkali i Giraldo odprawił na samolot Eliasa wygrywając 6:4 7:6. Ktoś może stwierdzić, że mecz na styku, była walka, ale Giraldo miał wszystko pod kontrolą.
⛔100
 
autlander 16

autlander

Użytkownik
ATP Dubaj
Spotkanie: Nick Kyrgios- Tomas Berdych
Typ: set 1- Tomas Berdych
Kurs: 1,70
Brak analizy, bukmachera oraz godziny. ⛔100 //K@mil
 
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Singapur
Godzina: 12:30
Spotkanie: Young Lions - Geylang
Typ: Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie
Kurs: 2.16
Bukmacher: Bet365
Obydwie te drużyny są bardzo overove. Gospodarze tego spotkania przegrali swój ostatni aż 0:5. Dodatkowo aż w czterech z ostatnich 5 meczów gości padały minimum 4 bramki. Sezon dopiero się rozpoczyna, a forma drużyn z pewnością nie jest jeszcze optymalna. Young Lions w ostatnich latach nie zaliczali się do drużyn ze ścisłej czołówki, a po ostatnich wspomnianych zresztą już wcześniej w tym temacie zmianach personalnych ich siła pozostaje wielką niewiadomą. Piłkarze Geylang z kolei mają w tym sezonie ambicje na coś więcej, więc na pewno nie zadowalają ich dwa ostatnie remisy na start. Dodatkowo w pierwszym ich wyjazdowym spotkaniu padło aż 6 bramek, więc uważam, że i tym razem tego meczu nie zamierzają odpuszczać, a także, że zamierzają tutaj ostro zawalczyć o zwycięstwo.
⛔100
 
bankrut007 0

bankrut007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Schalke - Shakhtar
Typ: gospodarze wygrają bez straty bramki
Kurs: 3,10
Bukmacher: unibet
Analiza: Moja pierwsza i krótka :cool:
Po pierwsze liga niemiecka przeważa nad ukraińską przynajmniej o dwie klasy, po drugie Shaktar w ostatnich meczach wyjazdowych w lidze mistrzów nie zdołali strzelić bramki i nawet z Malmo FF przegrali 1-0 a mogli więcej.
Po trzecie Shaktar nie jest jeszcze w rytmie meczowym bo liga jeszcze nie wystartowała.
Po czwarte pierwszy mecz który skończył się 0-0 bardziej motywuje Shalke żeby nie stracić gola.
Na Shalke spadają kursy i myślę że ten mecz wygra 1-0 lub 2-0
⛔100
 
kempazzo 131

kempazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Dubai
Godzina: 13:40
Spotkanie: Bautista Agut - Baghdatis
Typ: Baghdatis
Kurs: 3,55
Bukmacher: Unibet
Analiza: Bahgdatis wg mnie w dobrej formie od początku roku (porażka z Tsongą AusOpen po dobrej grze 1:3, niezłe turnieje w Montpellier i Rotterdamie, gdzie odpadał z późniejszymi zwycięzcami (Gasquetem i Klizanem). W Dubaju pokonał pewnie Troickiego i Pospisila. Chłop ma talent jak mało kto, osiągnął mniej, niż możnaby kiedyś przypuszczać, ale będąc w formie może walczyć z każdym. Na hardzie potrafi wszystko - asy, winnersy, woleje, na dodatek jest przy swoim stylu gry całkiem regularny, a siłą uderzeń będzie górował nad Bautistą.
Bautista też w formie, trzeba przyznać, ale spodziewałem się kursu w granicach 1,55 na niego, a nie 1,3 (jakby grał z jakimś ogórkiem). Przekłamuje wg mnie spotkanie z Chungiem, wygrane 61 60.. Baghdatis jest zbyt dowiadczony, by łatwo oddać mecz..
Walka, Marcos!
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sakiel 311

sakiel

Użytkownik
Dyscyplina : WTA Doha
Godzina :14:35
Spotkanie : Suarez Navarro C. - Vesnina E.
Typ : 2
Kurs : 2,90
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Ostatnio typerzy mnie wyprzedzają, chciałem zanalizować spotkanie Zheng-Ostapenko, lub Monteiro-Munoz, jednak są już zajęte, typy graczy zgodne z moim punktem widzenia, więc znalazłem coś innego. Elena na tym turnieju robi furorę. Zwycięstwa nad Garcią (3,50- kurs w nawiasie to kurs na zwycięstwo Eleny za bet365), Halep (5,00), czy też Woźniacką (3,50) najlepiej świadczą o jej obecnej formie. O Carli też można napisać, iż jest w przyzwoitej formie, jednak przeciwniczki miała słabsze. Jest to mecz z kategorii 50 na 50, więc taki kurs biorę w ciemno.
⛔100
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Liga Mistrzów
Godzina: 19.00
Spotkanie: Kristianstad - Barcelona
Typ: Barcelona -4,5
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365

W ostatniej kolejce grałem dodatni handicap na przeciwników Barcelony, Pick Szeged. Linia ustawiona na +5,5 została pokryta na styk. Dziwi mnie zatem linia w tym spotkaniu. Po pierwsze jest ona o punkt niższa niż w ostatnim meczu, a klasa zespołu szwedzkiego jest mniejsza niż w przypadku Węgrów. Aby nie powtarzać wiele na temat Hiszpanów: w lidze 18 meczy i 18 wygranych, w Lidze Mistrzów także liderzy, po 12 spotkaniach 19 punktów, stara z Vive oraz RNL czyli same klasowe ekipy. Skłąd gwiazdozbiór, ogólnie możliwe że najmocniejsza ekipa świata.
O ile Pick Szeged to była również czołowa drużyna, to nie powiem tego o Kristianstad. W tabeli Ligi Mistrzów przedostatnie, 7 miejsce, które nie daje im właściwie nic. Po 12 kolejkach na konice ledwie 5 punktów. Ostatnio fartowny remis ze słabym tego dnia Vive, poza tym wygrana z RNL (co warto odnotowac) i ze słabiutkim Kolding. W szwedzkiej lidze prowadzą, no ale to bez łaski. W sumie druzyna bez bardziej rozpoznowalanych nazwisk. Poza soldinymi Szwedami jest Islandczyk Gudmundson i Irańczyk Moorchegani.
Różnica między tymi dwoma ekipami jest duża, a Barcelona ma o co grać. Wygrana w przedostatniej kolejce praktycznie zapewnia im wygraną w grupie. Pomimo wyrównanego pierwszego spotkkania, liczę na pewną wygraną.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 877,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - WTA (Doha/QAT) - Hardcourt
Godzina: 15:30 CET
Spotkanie: Carla Suarez Navarro (ESP) - Elena Vesnina (RUS)
Typ: Elena Vesnina +3.5
Kurs: 2,02
Bukmacher: pinnacle
Analiza: Doha to tylko kontynuacja degrengolady czołówki WTA jaka ma miejsce na początku sezonu. Tydzień temu w Dubaju wszystkie tenisistki z top8 drabinki wyleciały już w 1 rundzie (co chyba jeszcze nigdy się nie stało), w Doha jest tylko nieco lepiej, ostały się min Radwańska (nie było jej w Dubaju) i parę innych, ale szybki wylot Kerber, Halep czy Wozniackiej, a ostatnio Kvitowej dopełnia obrazu zapaści formy w czołówce. Skorzystały na tym zawodniczki drugiego planu w tym choćby Vesnina, która odpowiada za większość porażek faworytek (Garcia, Halep, Wozniacka), ale i w kwalifikacjach nie miała łatwo (Broady). Dzięki tym wynikom przejęła drabinkę faworytek i teraz ma realną szansę na półfinał dużego turnieju. Jak na WTA Rosjanka dobrze korzysta ze swojego serwu, potrafi skorzystać z dobrej pierwszego podania (64%), po którym zgarnia 72% punktów, a to już spora wartość w kobiecym tenisie. Jeśli dodamy do tego momentum po serii wygranych z mocnymi rywalkami, to można dojść do wniosku, że kursy Na Suarez-Navarro są mocno przesadzone, bo Hiszpanka wcale nie zachwyca w ostatnich tygodniach, w tym tygodniu miała dużo łatwiejszą drogę (Vekic i Bacsinszky). Przeciwko rozpędzonej Rosjance trudno wyobrazić, żeby był to dla niej spacerek, dużo bardziej prawdopodobny jest overowy scenariusz, nie zdziwię się jak obie podzielą się setami a wszystko rozstrzygnie się w nerwowym deciderze. A wtedy tak pokaźny handicap będzie już gwarancją sukcesu niezależnie kto ostatecznie zwycięży, choć w takich okolicznościach win doga po dobrym kursie również przedstawia kuszącą propozycję. ZAPRASZAM DO DZIAŁU TENIS ⛔100
 
pp 0

pp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Fiorentina
Typ: Fiorentina więcej RR
Kurs: 3,00
Bukmacher: B365
Analiza:
Ten typ traktuje jako prezent od środowiska bukmacherskiego widzę w nim duże value.
Ktoś pomyśli &quot; Przecież Koguty walą u siebie rożnych na potęgę &quot; zgadza się ale pod warunkiem że zdominują mecz a nie oczekuje na taki scenariusz, zdrowa silna Fiora przyjedzie wyrwać awans a Tottsy będą sie martwić o to by nie stracić bramki.
Brak H.Kane, Vertonghena, Carolla i Dembele to ważny aspekt, który przechyli szale na korzyść drużyny z Włoch.
Kogutą brakuje ostatnio troche szczęcia jak w spotkaniu z Orłami, odpadli z FA , a teraz czeka ich ciężka przeprawa.
Pierwszy mecz jeśli chodzi o rożne to 7:3 dla Fiory.
Powodzenia i Pozdrawiam
⛔100
 
stanley-63 895,6K

stanley-63

Typer
⚽ Liga Europejska
Godzina 21:05
FC Porto : Borussia Dortmund
żółta kartka dla Matsa Hummelsa
5.00 / Betsson

Niewątpliwie każdy z dzisiejszych pojedynków może dostarczyć emocje , ja wybieram mecz Porto z Dortmundem gdzie po pierwszym pojedynku w dużo lepszej sytuacji są piłkarze Thomasa Tuchela którzy przed swoją publicznością wygrali 2:0 ale uważam że Porto tak łatwo broni nie złoży i powalczy dziś aby zniwelować te straty , Porto u siebie w tym sezonie gra bardzo dobrze i na 12 meczy bilans 9-2-1 i gole 23:7 może robić wrażenie stąd też liczę na sporo ataków w stronę bramki Dortmundu , z drugiej strony Borussia która w tym sezonie gra bardzo fair-play bo po ich stronie ani jednego kartonika o moim ulubionym kolorze czyli czerwonym , no i żółtek może też nie za wiele bo 36 jednak liczę że dziś złapią jakieś żółtko , sędzią jest Anglik Mark Clattenburg który ma dosyć wysoką średnią jeżeli chodzi o żółte kartoniki w sumie w 15 meczach ( kwalifikacje do LE i sama LE ) pokazał 59 żółtek czyli prawie 4 na mecz , dlaczego liczę na kartkę ze strony Hummelsa ? a no kapitan Dortmundczyków w tym sezonie w lidze Europejskiej złapał już jedną żółtą w meczu fazy grupowej na wyjeżdzie kiedy Borussia grała z Krasnodarem i Mats już w pierwszej minucie gry zobaczył żółtko , w sumie w 12 meczach LE zobaczył 3 żółtka i liczę że dziś przy atakach Portowców może mieć sporo pracy a Mark Clattenburg uzna że faul nadaje się na żółty kartonik , pan Mark Clattenburg sędziował już jeden mecz z udziałem Borussii i w tym jedynym meczu pokazał dla nich 3 żółtka stąd też mój typ na żółtko dla Dortmundczyków !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom