>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.02.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
D 120

dankas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Spotkanie: VfB Stuttgart - SC Freiburg
Typ: 1
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bwin
Analiza:
23 Kolejka Bundesligi, i moim zdaniem smakowity kąsek bukmacherski z całkiem fajnym kursem. Na Mercedes-Benz Arena zagrają ze sobą VfB Stuttgart i SC Freiburg. Oczywistym faworytem wydaje mi się drużyna &quot;Szwabów&quot;.
Drużyna ze Stuttgartu i tak nie gra tak dobrze jak oczekiwaliby tego działacze i kibice. 10 miejsce w tabeli, bezpieczna przewaga nad strefą spadkową, jednocześnie duża strata do pucharów. Trochę mało, jak na drużynę która miała walczyć o miejsce w Champions League. Jednak rywal jest jeszcze słabszy. Freiburg zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, i jest głównym kandydatem do spadku. Dodatkowo będzie osłabiony brakiem kilku ważnych zawodników - Julian Schuster, Mensur Mujdza, Anton Putsila, Pavel Krmas i Oliver Barth to gracze pierwszego składu. W drużynie VfB zabraknie pauzującego za kartki Molinaro, i kontuzjowanych Gebharta i Audela, ale wystawi całe i zdrowie największe atuty. Przede wszystkim para środkowych pomocników tworzona przez Zdravko Kuzmanovicia, i Williama Kvista, którzy raczej na pewno zdominują środek pola. Obronę w ryzach trzyma Serdar Tasci, utalentowany Sven Ulreich w bramce, a ataku Martin Harnik, i sprowadzony z Hoffenheim Vedad Ibisević (na mój gust to może być kapitalny transfer). A nie zapominajmy o takich graczach jak Cacau, Julian Schieber, Christian Gentner, Shinji Okazaki czy Tomas Hajnal. Stuttgart na wyrównaną kadrę na bardzo wysokim poziomie, i ilość kombinacji do gry jest całkiem spora. Miejsce w tabeli zaciemnia obraz tej ekipy, która tak naprawdę jest silniejsza niż to 10 miejsce wskazuje.
Uważam że dzisiaj Stuttgart na swoim stadionie bez większego trudu odprawi out-sidera z Freiburga.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Polonia Warszawa - Widzew Łódź
Typ: Remis
Kurs: 3.69
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:

W pierwszej kolejce po przerwie zimowej Polonia Warszawa dość łatwo pokonała Łódzki KS, natomiast Widzew dość niespodziewanie uległ u siebie Podbeskidziu 0-1. Widzew jednak w tamtym spotkaniu był osłabiony ponieważ kilku piłkarzy zaatakowała grypa żołądkowa, kilku z nich nie zagra, a Ci którzy pojawili się na boisku zdecydowanie zagrali poniżej możliwości. Dzisiaj jest już lepiej i myślę, że można liczyć na nieco lepszy występ niż z Podbeskidziem, bo przecież jak pokazała runda jesienna Radosław Mroczkowski potrafi dobrze przygotować zespół do rundy.
Dzisiaj oczywiście zadanie trudniejsze ale też pamiętajmy, że z Polonią Widzewowi ostatnio grało się dobrze. W sezonie gdy spadali z ligi 2003/2004 wygrali u siebie 2-1 natomiast przy Konwiktorskiej zremisowali 1-1, w poprzednim sezonie u siebie zremisowali bezbramkowo a na wyjeździe wygrali 1-0. W obecny jak doskonale pamiętamy Widzew u siebie pokonał Polonię 1-0. Postanowiłem zagrać remis, bo jak widać Widzew nie wygrywał dwukrotnie w jednym sezonie z Czarnymi Koszulami, a ewentualny remis dzisiaj również byłby sukcesem.
Ponadto pamiętajmy, że kadrowo Widzew będzie lepiej wyglądać niż z Podbeskidziem wracają bowiem Souheil Ben Radhia i Ugo Ukah, być może będzie mógł również zagrać Mehdi Ben Dhifallah. Nie zagrają natomiast Jarosław Bieniuk i Przemysław Oziębała, w Polonii natomiast nie ma osłabień.

⛔100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A Spotkanie: Milan - Juve Typ: 1
Kurs: 2,4
Bukmacher: : Wiliam hillhttp://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch

Analiza:

Klasyk we włoskiej serie A. Dwaj główni pretendenci do Scudetto Milan i Juventus stoczą ze sobą pojedynek na San Siro. Jak dla mnie faworyt tego spotkania może być tylko jeden. Jest nim AC Milan. Na grze czarno-czerownych zawiodłem się w tym sezonie tylko raz, podczas derbów z Interem. Ale derby mają to do siebie, że może zdarzyć się w nich wszystko. Inter potrzebował wówczas impulsu, by wyjść z kryzysu. Poza tym gracze z Mediolanu nigdy, kiedy na nich grałem nie sprawili niespodzianki. Ostatnio też bardzo mile ich występ wspominam, kiedy podejmowali Arsenal Londyn w 1/8 Champions League. Tak jak oczekiwałem, zlali chłopców z Emirates niemiłosiernie, a kurs był na nich przeszło dwa złote! ????

Dzisiaj też sądzę, że gwiazdorzy tacy jak Zlatan, Robino, Pato czy Kevin nie dadzą żadnych szans Starej Damie, która to bardzo często ma problemy i dużo meczy remisuje 0:0 z przeciętniakami. Milan w tabeli przyjezdnych wyprzedza tylko o 1 punkt, ale ma rozegrane jedno spotkanie więcej. Wniosek? Marząc o tytule musi takie mecze, jak ten wygrywać! Strata punktów w dniu dzisiejszym byłaby dla losów mistrzostwa kto wie czy nie decydująca. Dlatego kurs 2,4 jest dla mnie niespodzianką i biorę go w ciemno.

Milan musi - pójść śladem innych ekip z serie A i zatrzymać turyńczyków. Myślę, że to zrobi bardzo pewnie. Pwodzenia


⛔100
 
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Milan - Juventus
Typ: 2
Kurs: 3,20
Bukmacher: : bet365

Juventus w tym sezonie pokonał dwa razy Milan i wierze że tym razem będzie tak samo. Milan jest bardzo mocno osłabiony brakiem Ibrahimovica który został zawieszony na trzy mecze za uderzenie w twarz Aronici z Napoli i Boatenga który jest kontuzjowany. Ich brak napewno pomoże Juve, które w tym sezonie nie przegrało i dodatkowo potrafi się spiąć na najważniejsze mecze (Juve-Milan 2-0; Inter-Juve 1:2; Napoli-Juve 3:3 [mimo że przegrywali w trakcie meczu 2:0 a potem 3:1] Juve-Roma 3-0; Juve-Udinese 2-1). Dodatkowo jeśli Juventus dzisiaj pokona Rossonerich to obejmą prowadzenie w tabeli włoskiej Serie A.

⛔100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Niemcy 2
Furth - Bochum
Bochum strzeli 2 gole lub więcej
4.00
Bet365


Na dzisiaj wybrałem mecz z drugiej ligi niemieckiej. Typuję, że w spotkaniu Greuther Furth - Bochum ekipa gości strzeli 2 gole lub więcej.
Najważniejszym argumentem przemawiającym za tym typem jest statystyka pomiędzy tymi drużynami. W bezpośrednich pojedynkach pomiędzy Furth, a Bochum nigdy nie wygrał gospodarz, a było tych meczy aż 9 (4 razy wygrywali goście i padło 5 remisów). Według tej reguły wychodzi na to, że Bochum tego meczu nie przegra. Moim zdaniem ekipę gości stać na strzelenie 2 bramek. W ostatnich tygodniach są w formie (wygrane 4:2 i 2:1 oraz porażka 1:2). W 3 ostatnich meczach aż 2 razy zdobywali 2 gole lub więcej. Moim zdaniem mecz zakończy się podziałem punktów, a kibice zgromadzeni na stadionie Furth zobaczą 4 gole. Mój typ na ten mecz to 2:2 i Bochum over 1.5 gola.

✅300
 
cyganek11 9

cyganek11

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis, WTA Dubaj
Spotkanie: A.Radwańska v J.Goerges
Typ: 2-0
Kurs: 1.80
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Kto oglądał wczorajsze półfinały wie że Isia bez problemów powinna poradzić sobie z Niemką. Widać było we wczorajszym meczu z Woźniacki jak Julia jest zdenerwowana i szokowało mnie to że Dunka nie potrafiła tego wykorzystać. Co do półfinału naszej tenisistki to dobry pierwszy i trzeci set. O drugim lepiej się nie wypowiadać. Ostatni mecz tych zawodniczek zakończył się zwycięstwem Isi 2-0 w setach 6-1, 6-1. Sądze że dziś tak łatwo nie będzie, ale powinno obyć się bez straty seta.
Polecam też zakład na gemy z HC (-4) na Radwańską po kursie 1.77.

✅80
 
meteoryt 0

meteoryt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Championship
Spotkanie: Birmingham - Nottingham
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Data: 25.02.2012
Godzina Rozoczęcia: 16.00
Analiza:
Spotkanie zespolów walczących w tym sezonie o zupełnie inne cele. Niebieskonosi obecnie na miejscu 3 z ambicjami na powrót do PL, bardzo mocni u siebie (10-6-0 bramki 23:6!), są w formie – w ostatnich 10 meczach (7-3-0 bramki 23:4!), w ostatniej kolejce pokonalii Barnsley na wyjeździe 3-1 (wcześniej remis w FA Cup z Chelsea). Nottingham w ogonie stawki obecnie na miejscu 21 i będą walczyć o utrzymanie. Na wyjazdach słabo (4-1-9 bramki 12:22), w ostatnich 10 spotkaniach 2-2-6 bramki 8:13. Po 5 meczach z zaledwie 1 remisem – w ostatniej kolejce pokonali wreszcie slabe Coventry u siebie 2-0. W poprzedniej rundzie Birmingham pokonało Nottingham 3-1 i dziś będzie podobnie. Można też z handi ????

⛔100
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Tenis - ATP Marylia 14:00
J-W Tsonga vs JM Del Potro
over 23.5 gemów
1.96
Pinnacle

Wydaje mi się, że to najciekawszy mecz dzisiejszego dnia, SF w Marsylii. Obaj w świetnej formie, Tsonga u siebie, będzie miał za sobą publiczność, po drugiej stronie siatki najlepszy aktualnie tenisista Ameryki Południowej. Tsonga jest potężnie zbudowanym zawodnikiem, jest typowym show-menem, którego kocha publiczność. Posiada bardzo mocny serwis, po którym zdobywa masę punktów. Ma bardzo mocny płaski forhand, nieco słabszy backhand, którym także może zrobić kończącego winnera po linii. Przy siatce gra bardzo dobrze, a to dlatego, że jest również bardzo dobrym deblistą (wygrał 4 turnieje). Gra często serve &amp; volley. Return na bardzo dobrym poziomie, mimo atletycznej budowy ciała, na korcie porusza się szybko zwrotnie. Tsonga ma bardzo dobrą psychikę, nawet jak przegrywa to walczy do końca. Największe sukcesy osiąga na szybkich nawierzchniach, bo nie jest tenisistą regularnym. JM Del Potro mierzy prawie 200cm wzrostu, co za tym idzie ma świetny serwis. Zawodnik na TOP5 gdyby nie liczne kontuzje. Jego forhand nadal robi wrażenie, chociaż jest dużo słabszy niż przed kontuzją nadgarstka w 2010r. Return całkiem przyzwoity. Równie dobrze operuje backhandem. Przy siatce grać potrafi. Gra głównie zza linii końcowej, chociaż czasami po serwisie zejdzie do siatki. Wzrost przeszkadza mu w zwrotności i szybkości, do Tsongi jednak dużo brakuje w tym elemencie. Ten mecz będzie bardzo wyrównany, ja się nie odważę typować zwycięzcy meczu, obu tenisistów bardzo lubię, jednak dzisiaj będę trzymał kciuki bardziej za Tsonge. JMDP będzie grał dzisiaj ósmy mecz w ciągu 11 dni, może się to odbić na jego zmęczeniu, zwłaszcza że wczoraj nie łatwy mecz z Rysiem Gasquet. O przełamanie jednego i drugiego wcale łatwo nie będzie, myślę, że możemy zobaczyć tutaj tie breaka lub nawet trzysetówkę. Mecz o 14:00.

✅96
 
stanley-63 906,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Anglia Championship
Spotkanie - Coventry - Barnsley
Typ - powyżej 4.5 gola w meczu
Kurs - 6.50
Buk - Bet365
Analiza :

Na dziś wybrałem spotkanie w Championship pomiędzy Coventry z Barnsley . Uważam to spotkanie za bardzo emocjonujące ponieważ zespół gospodarzy niestety jest w strefie spadkowej na 23 miejscu z dorobkiem 25 pkt na 32 spotkania , jednak przy ewentualnej wygranej i sprzyjającym dla siebie wynikom rywali z miejsc 22 i 21 może właśnie zrównać się punktowe z bezpiecznym miejscem 21 na którym obecnie jest Nottingham bowiem Nottingham rozegra swój mecz na wyjeżdzie z Birmingham i o punkty będzie mu chyba ciężko gdyż gospodarze zajmują 3 miejsce w tabeli i walczą o bezpośredni awans do Premier League . Zespół gości Barnsley natomiast jest na bezpiecznej pozycji w tabeli 14 m. z dorobkiem 42 pkt. i ze sporą właśnie przewagą na dołem tabeli . Drużyna gospodarzy umie grać przeciwko dzisiejszemu rywalowi na 13 spotkań pomiędzy nimi aż 9 wygrało Coventry a goście z Barnsley jeszcze nigdy nie wygrali na terenie Coventry dlatego chyba czas to zmienić jedyną moją obawą jest czy Barnsley poważnie podejdzie do tego spotkania uważam jednak że tak . A teraz parę statystyk - ostatnie dwa pojedynki jednak na stadionie Barnsley , Barnsley wygrywa ..... w tym sezonie 2:0 w ubiegłym 2:1 ale .......... jak już wyżej wspomniałem o zwycięstwach Coventry to u siebie potrafili wygrywać w stosunku 3:1 , 4:1 i 4:0 tak więc powtarzam o ile goście podejdą do tego spotkania poważnie i np. będą chcieli zmienić tą niekorzystną dla siebie statystykę to możemy spodziewać się sporo goli dlatego jest parę znaków ? ale liczę na sporo bramek , jak to się zakończy zobaczymy ??? Pozdrawiam !

⛔100
 
Q 1

qlim6i

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Ligue 1
Spotkanie: Lyon - PSG
Typ: 2
Kurs: 3,00
Bukmacher: : Bet365

Spotkanie 6. drużyny w lidze Lyonu z liderami w tabeli PSG. Różnica punktowa po 24 kolejkach wynosi 12 pkt. Zarówno ofensywa jak i defensywa gości spisuje się bardzo dobrze co potwierdzają bardzo dobrym stosunkiem bramkowym 40-21, natomiast gospodarze mogą &quot;pochwalić&quot; się bilansem 37-28. Co tu dużo mówić, gospodarze praktycznie w tym sezonie nie mają już szans na zdobycie mistrzostwa, więc muszą się bardziej skupić na pucharach, zarówno w krajowym jak i LM, ponieważ w pierwszym swoim meczu nie uzyskali zbyt korzystnego wyniku (wygrana tylko 1-0), a więc na wyjeździe będą mieli ciężką przeprawę. PSG natomiast skupią sie głównie na lidze i na końcowym zwycięstwie.
W ostatnich 5 ligowych meczach Lyon nie prezentuje się najlepiej, zdobył tylko 4 pkt (1 wygrana, 1 remis, 3 porażki, bramki 6-7), natomiast goście zdobyli 11 pkt (3 wygrane, 2 remisy i 0 porażek, bramki 9-4). Goście w lidze są od 9 meczów niepokonani, po niedawnych ostatnich 5 wygranych z rzędu przyszły 2 remisy, a więc można mówić o lekkiej zadyszce, ale patrząc na obecną formę gospodarzy to ta zadyszka dzisiaj pójdzie w zapomnienie. O sile ekipy z Paryża na wyjazdach może świadczyć fakt, że ostatni mecz na obcym terenie przegrali w listopadzie (z Marsylią 3-0). Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wygrana ekipy PSG 2-0.
Gospodarze zagrają bez kontuzjowanych Yoanna Gourcuffa i Dejana Lovrena oraz zawieszonego Jeremy&#39;ego Clementa. W składzie gości zabrakło Milana Bisevaca, a pod znakiem zapytania stoi występ Christophe&#39;a Jalleta.
Przypuszczalne składy:
Lyon: Lloris - Reveillere, Cris, Kone, Cissokho, Briand, Kallstrom, Gonalons, Bastos, Gomis, Lisandro
PSG: Sirigu - Ceara, Alex, Sakho, Maxwell, Motta, Sissoko, Matuidi, Menez, Nene, Gameiro

⛔100
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie:
Polonia Warszawa - Widzew Łódź
Typ: Rzuty rożne - Over 10.0 (dwu drogowo)
Kurs:
2,00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Dziś o 18:00 odbędzie się mecz na Konwiktorskiej, miejscowa Polonia zmierzy się z łódzkim Widzewem. Znalazłem bardzo ciekawy typ i moim zdaniem naprawdę prawdopodobny. Moim typem który proponuję jest over na rzuty rożne. Linia jest na poziomie tylko 10 rzutów. W ostatnim meczu Polonia z innym łódzkim klubem czyli ŁKS-em miała aż 11 rzutów rożnych. Polonia to drużyna która w tym sezonie otrzymała aż 151 rzutów rożnych co daje jej pod tym względem pierwsze miejsce w lidze, druga Wisła ma ich zaledwie 115! Daję to średnią na mecz na poziomie prawie 8,5 rożnych na mecz, Widzew pod tym z względem jest na jedenastym miejscu ze średnią niecą ponad 4,5. Średnio wychodzi że w tym meczu padnie 13 rożnych. Może to trochę mało żeby uznać ten typ za godny grania, ale Widzew jest trzeci pod względem parad bramkarzy, a jak wiadomo jeśli bramkarz broni dużo strzałów to piłka często też wychodzi na rzuty rożne, a 10 rożnych myślę że na taki mecz to bardzo mało.

⛔100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz : Manisaspor - Gaziantepspor
Typ : 1
Kurs : 2,81
Buk : Pinnacle

Analiza:

Z powodu weekendu buki jak zawsze z bogatą ofertą z różnych lig z całego świata . Na dzisiejszy dzień wybrałem kolejny wynalazek z Tureckiej Ligi . O 15,00 na tureckie boisko wybiegną drużyny z dołu tabeli . Manisaspor zajmuje 15 miejsce . Natomiast ich dzisiejsi przeciwnicy oczko niżej . Obie ekipy walczą o wszystko w tym meczu . Gospodarze mają szanse odskoczyć od strefy spadkowej i według mnie to im się uda. Ostatnie mecze w ich wykonaniu fatalne . Seria meczów bez zwycięstwa i nędzne 1:0 z Ankarą nie napawa optymizmem . Goście spisują się nie co lepiej .Gdyż zdołali wygrać kilka meczy ale były to spotkania u siebie co świadczy o tym jak dużo daje przewaga własnego boiska . Obie ekipy mają podobny bilans. Gazia tak jak pisalem wczesniej to zespoł własnego boiska . Natomiast o dziwo Manisa lepiej spisuje się na wyjeździe ., Dzisiaj jednak musi się to zmienić . Waga spotkania jest na prawdę wysoka dlatego z przewagą 12 zawodnika ( kibiców) muszą przechylić szale zwycięstwa na własną korzyść . Moim zdaniem najwiekszy problem gospodarzy leży w skuteczności . Manisa stwarza okazje lecz nie zawsze potrafi je wykorzystać . Ostatnie mecze miedzy tymi zespolami to zwycięstwo Gości 1:0 ale wcale nie musiał paść taki wynik . Ponieważ Moi faworyci niczym od nich nie odstawali . Jeżeli już padają remisy miedzy tymi ekipami to również ma to miejsce na wyjeździe . Bardzo wątpie w to , że drugi raz z rzędu Manisa przegra spotkanie z rywalem w którym mają szanse na zwycięstwo . Ponad to potrafią z nimi grać . ostatnie 3 wygrane spotkania tego zespołu miały miejsce u siebie . Na koniec tylko napisze , że kursy idą w góre dlatego warto korzystać . Dla mniej odważnych polecam 1x . Nie pożałujecie ;)

⛔100
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: 1. FSV Mainz 05 - 1. FC Kaiserslautern
Typ: M.Zidan strzeli gola
Kurs: 2,95
Bukmacher: Unibet

Bardzo ważny mecz w kontekście utrzymania w lidze rozegrają dzisiaj FSV Mainz oraz FC Kaiserslautern. W zdecydowanie korzystniejszej sytuacji jest drużyna gospodarzy, która mimo 13 miejsca w tabeli ma 6 punktów przewagi nad zajmującym miejsce barażowe Kaiserslautern. Jeżeli dzisiaj udałoby się wygrać to zwiększyliby przewagę do 9 punktów co już na 11 kolejek przed końcem sezonu może być bezpieczną przewagą. Gospodarze dobrze zaczęli rundę wiosenną. Na pięć meczów przegrali tylko mecz inauguracyjny z Bayerem Leverkusen. W czterech kolejnych meczach wygrali tylko raz, ale łącznie siedem punktów to całkiem niezły rezultat. Zdecydowanie gorzej wygląda to w ekipie gości, gdyż drużyna zdobyła tylko 2 punkty i przegrała trzy ostatnie mecze z rzędu. Trudno będzie im się utrzymać i trudno spodziewać się, że drużyna ogra przyzwoicie spisującą się ekipę Mainz. Ja wybrałem dzisiaj typ na strzelca gola dla gospodarzy, który wydaje się tylko jeden. Drużyna gospodarzy zdecydowała się wykupić z Borussii Dortmund będącego głębokim rezerwowym Mohameda Zidana. I był to strzał w dziesiątkę, gdyż Egipcjanin w trzech meczach w barwach swojego starego klubu grał tam w sezonie 2005/2006 i 2006/2007 strzelał bramki w każdym meczu. Wydaje się, że jest on lekiem na przeciętną formację ataku Mainz. Dzisiaj również Zidan wystąpi w pierwszym składzie, więc można spokojnie próbować go zagrać. Kurs naprawdę super jak na zawodnika w takiej formie. Rywal słaby, więc szanse jeszcze wzrastają. Należy też pamiętać, że mecz jest bardzo ważny w kontekście utrzymania i tutaj sądzę, że więcej szans ma drużyna gospodarzy.

✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 13

shpongled

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Szwecja
Spotkanie:
Linkopings - Frolunda
Typ: 1(-1.5)
Kurs:
3.2
Bukmacher:
Bet365
Analiza:





Mecz 10 w tabeli Linkopings z 3 Frolundą
Gospodarze jeśli marzą o awansie do play off, powinni ten mecz wygrać szczególnie że ostatnio dostali upokarzającej porażki, na wyjeździe z outsiderem Timrą, tracąc 2 bramkowe prowadzenie w ostatnich minutach meczu
Linkoping świetnie spisuje się u siebie- - 5 wygranych w ostatnich 6 meczach
Goście też są w niezłej formie ale to drużyna bardziej własnego lodowiska choć trzeba przyznać że mają niesamowitą serie 5 wygranych na wyjeździe pod rząd.
W bezpośrednich meczach w tym sezonie remis (2-2) ze wskazaniem jednak na gości którzy wygrali 2 ostatnie mecze.
Mam jednak nadzieje że dziś gospodarze zmażą plamę ostatniego meczu i wygrają bo to niezbędne do awansu do play off
Do 8 miejsca tracą bowiem 4 pkt a do końca pozostało tylko 5 kolejek.

⛔100
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: pls kobiet
Spotkanie:Białystok-Mielec
Typ: pierwszy set Mielec/Spotkanie Białystok
Kurs:3,75
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:

Dzis drugie spotkanie w serii do 4 zwyciestw o utrzymanie w Plus Lidze po miedzy siatkarkami z Mielca a miejscową ekipą z Białegostoku.W pierwszym spotkaniu gładko u siebie Panie z Mielca wygraly 3-0.Druzyna ktora przegra tą rywalizacje zostanie zdegradowana.Dla ekipy z Mielca bedą wazne pierwsze dwa spotkania bo jesli przegraja oba spotkania bedą w bardzo ciezkim połozeniu.Dzis licze na bardziej wyrowane spotkanie niz w Mielcu , ale sadze ze bardziej zdeprymowane na poczatku bedą zawodniczki Białystoku i malo bedzie im wychodzilo w pierwszym secie.W kolejnych mysle ze wyjdą na wlasciwy tor i bedzie dobrze funkcjonowala zagrywka Gospodyn .Licze tu na wyniik 3-1 lub 3-2 dla ekipy AZS

⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Bundesliga
Spotkanie - Werder - Nurnberg
Typ - 1 połowa powyżej 2.5 gola
Kurs - 7.00
Buk - Bet365
Analiza :

Wybrałem na dziś spotkanie w Niemieckiej Bundeslidze pomiędzy Werderem Brema a Nurnberg . Spodziewam się w tym spotkaniu parę ładnych bramek . Werder do tego spotkania podchodzi w osłabionym składzie zabraknie m.in. obrońców Sebastiana Boenischa , Naldo oraz Sebastiana Prödla pomocników Tima Borowskiego i Aarona Hunta . Piłkarze Werderu w ostatniej kolejce wygrali na Hamburgu 3:1 i było to ich dopiero pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej .Natomiast piłkarze Norynbergii wygrali z Köln 2:1 . W historii spotkań tych drużyn zazwyczaj pada sporo bramek np. przez ostatnie dwa sezony 2009/10 i 2010/11 te wyniki to 1:3 , 2:3 , 2:2 i 4:2 co prawda w pierwszym spotkaniu padł wynik remisowy 1:1 . Ja jestem przekonany że od początku piłkarze zaczną z wysokiego C i te trzy gole zobaczymy w pierwszej połowie . Pozdrawiam !

⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Scottish Premier League
Spotkanie: Celtic Glasgow - Motherwell FC
Typ: 2 DNB
Kurs: 6.35
Bukmacher: Betsson
Mecz na szczycie szkockiej Premier League. Celtic, zajmujący pierwszą pozycje w tabeli podejmuje ekipę z trzeciego - Motherwell, który po odjęciu punktów Rangersom, na pewno ma chrapkę, ambicje a co najważniejsze realne szanse na wicemistrzostwo. W osiągnięciu tego celu może im pomóc dzisiejszy rywal, który jak ogólnie wiadomo nie przepada za drużyną Glasgow Rangers. W obecnej sytuacji, gdy mistrzostwo Celtic ma prawie zapewnione, może zrobić psikusa Rycerzom, pozwolić sobie na stratę punktów i podarowanie ich drużynie Motherwell. Wracając do sportowych aspektów warto wziąć pod uwagę niezłą formę dzisiejszych gości, którzy nie przegrali w ostatnich sześciu meczach, w tym aż 4 razy schodzili z boiska jako zwycięzcy. Sięgając do historii pojedynków obu zespołów z ostatnich dwunastu lat, mimo zdecydowanej dominacji i faworyzacji Celticu, Motherwell udało się 2 razy pokonać rywala na jego stadionie. Ufam, że dziś stanie sie to poraz kolejny.

⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
CF Malaga - Real Zaragoza
Typ: Malaga
Kurs: 1,45
bet-at-home

Dla mnie to największy pewniak dzisiejszego dnia z Ligi Hiszpańskiej. Malaga jest jedną z najlepiej grających ekip na swoim obiekcie w tym sezonie. Wygrali oni siedem z jedenastu spotkań i strzelili dziewiętnaście bramek. U siebie ulegli oni tylko dwukrotnie z Realem Madryt i FC Barcelona. Dzisiaj gospodarze grają z ostatnią w tabeli Saragossą która to na wyjeździe wygrała tylko raz i straciła dwadzieścia trzy bramki. Goście potrafili przegrać sześć meczy z rzędu i stracili w nich czternaście bramek zatem z formą u nich nienajlepiej i moim zdaniem wygrana gospodarzy jest pewna. Można by pokusić się nawet o handi.

✅45
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Spotkanie: AC Milan - Juventus FC
Typ: 2 DNB
Kurs: 2.20
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś Juventus który od kilku lat nie zdobył żadnego trofeum podejmie na wyjeździe głównego przeciwnika w walce o Scudetto - AC Milan. Wygłodniali triumfu Bianconeri tracą do liderującego w tabeli Milanu 1 punkt, mają jednak jeden zaległy mecz do rozegrania więc dzisiejsze ewentualne zwycięstwo bardzo zbliży ich do końcowego triumfu. Mój typ argumentuję postawą Juventusu w meczach z silnymi drużynami w tym sezonie wygrali oni z w lidze z Interem, dwa razy z Milanem, Palermo, Romą, Udinese, z ważniejszych przeciwników nie pokonali jedynie Napoli z którym zremisowali 3-3 po zaciętym meczu. Statystyki te pokazują, że Juve dobrze gra z silnymi drużynami, gryzie trawę i liczy się dla nich tylko zwycięstwo. Ponadto Juventus jest jedną z nielicznych drużyn w silnych europejskich ligach, która w tym sezonie nie zaznała jeszcze porażki, na dodatek mogą się skupić tylko i wyłącznie na lidze, wolni od gry w europejskich pucharach, w których gra Milan.
Na dokładkę Milan jest bardzo osłabiony kontuzjami ważnych graczy takich jak: Ibrahimovic, Aquilani, Boateng, Cassano, Gattuso, Maxi Lopez, Merkel, Strasser i Seedorf.
(Źródło: acmilan.com.pl).
Myślę, że to wystarczające argumenty, aby zaufać Bianconerim i grać na nich po atrakcyjnym kursie z zabezpieczeniem w postaci DNB.


Zwrot
 
p.krawczyk 0

p.krawczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Genoa - Parma
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,05:razz:
Bukmacher: : SportingBet




Mój typ dnia jest to liga włoska godzina 18.00 mecz pomiędzy Genoa - Parma stawiam w tym spotkaniu na powyżej 2,5 bramki. Mój tym stwierdzam tylko i wyłącznie ze statystyk Ostatnie w dziesięć spotkaniach ligowych Genoa strzeliła 14goli tracąc 12 a Parma 7 tracąc 16 goli. Myślę że dziś padnie wynik 2-1 dla gospodarzy.
Proszę być wyrozumiałym to mój pierwszy wpis ????

✅105
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom