>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 25.02.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
rafael. 7

rafael.

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Bundesliga
Spotkanie: Artland Dragons - Ratiopharm Ulm
Typ: Artland Dragons
Kurs: 1,53
Bukmacher: bwin
Analiza:

Spotkanie trzeciego zespołu Artland z wiceliderem z Ulm. Artland w tym sezonie ma u siebie bilans 11 zw i 1 porażka. Ratiopharm na wyjezdzie wygrał 9 razy i doznał 4 porażek. W bezposrednich starciach pomiedzy tymi dwoma ekipami jest bilans 8-2 dla zespołu Artland Dragons. Dodam, że wszystkie mecze Artland u siebie wygrywał z Ratiopharmem (w lidze). Całkiem niedawno oglądałem spotkanie Ratiopharmu z zespołem Brose Basket i zespoł gospodarzy Ulm nic nie pokazał, grał fatalnie, nie wykorzystywał nawet błedów drużyny Brose. Dzisiaj licze, że Artland wygra w tym pojedynku na samym szczycie.

⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Milan - Juventus
Typ: X po pierwszej połowie
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 25 kolejki włoskiej Serie A Milan podejmie na San Siro obecnego wicelidera Juventus Turyn. Klub z Mediolanu na razie jest liderem w lidze, ale należy pamiętać, że Stara Dama ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz, więc sytuacja w tabeli może się zmienić. Milan jest jednak w świetnej formie, rozbili Arsenal aż 4-0, by potem wygrać z Ceseną 3-1. Mediolańczycy na swoim stadionie są niezwykle groźni, lecz nie przewiduję dużej ilości bramek w pierwszej połowie tego spotkania. Tego typu mecze zwykle kończą się bezbramkowym remisem po pierwszej części, dlatego też typuje taki rezultat. Gospodarzy może i są niewielkim faworytem, ale Juventus prezentuje się bardzo dobrze, nie będzie to raczej jednostronne widowisko i tym samym mam nadzieję, że będziemy świadkami ciekawego meczu.

⛔100
 
P 7

pasztecik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: AC Milan - Juventus Turyn
Typ: (Milan - Juventus+1,5) TYP 1
Kurs: 4,40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Milan w obecnym sezonie prezentuje sie bardzo dobrze o czym moze świadczyć 1 miejsce w tabeli.Oglądając mecze tego zespołu można zauważyć kolektyw który pracuje z meczu na mecz coraz lepiej świadczyć o tym mogą choćby ostatnie mecze wygrane wysoko bo 4:0 z arsenalem, 1:3 z cesena i 1:2 z bardzo dobrym w tym sezonie udinese są naprawde godne uwagi. Juventus w tym sezonie spisuje sie bardzo dobrze, choć w ostatnich meczach widać jakby lekka obnizke formy druzyny z Turynu. Ponadto juve w tym sezonie jeszcze nie przegrało wiec logiczne jest to że kiedyś ta porażka musi przyjść i uważam a nawet jestem pewien ze to będzie dzisiaj.







⛔100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Espanyol-Levante
Typ: Espanyol over 2,5
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Analiza:

Z kolei w mojej ocenie dobrym i ciekawym typem na sobotni wieczór jest pogranie Espanyolu. Gracze z Katalonii to ekipa naprawdę całkiem ciekawa i w mojej ocenie mają szansę by powalczyć o puchary, jednak jedna rzecz musi się zmienić u nich, a mianowicie skuteczność. Gdyby to było lepsze, to myślę, że i nawet walka o LM byłaby realna. W sobotni wieczór podejmują u siebie Levante, a ta ekipa po super początku, teraz powoli zaczyna jechać w dół i z meczu na mecz jest co raz gorzej. Przede wszystkim u Levante szwankuje defensywa. O ile 4 gole stracone z Realem to nie jest wstyd, o tyle strata aż 5 goli z Rayo to już może budzić pewne obawy. Również pamiętam ich mecze z Valencią w Copa del Rey i wtedy ich defensywa prezentowała się mówiąc krótko po prostu słabo. Odnośnie tego co Ramzesa napisał, to czy Levante zagrało z Realem dobry mecz? Chyba nie do końca, bo jednak poza golami to okazji raczej brakowało. Pierwszy goli po rzucie wolnym, a drugi po kontrze i w zasadzie to byłoby na tyle. Espanyol przed tygodniem zagrał niezły mecz z Getafe i gdyby znowu zachowali zimną krew pod bramką rywala oraz starali się grać bardziej w piłkę, a nie pod publiczkę to zapewne z Madrytu wyjechaliby bogatsi o 3pkt, a nie o tylko 1. Niby są w niezłej formie ale tak naprawdę to od ich ostatniego zwycięstwa w lidze minął prawie miesiąc i w moim odczuciu czas wreszcie na przełamanie tej passy. W kadrze na sobotnie spotkanie zabrakło Romarica i Thievy&#39;ego, a to pokłosie pauzy za kartki, za to wracają do składu Didac i Verdu. Widać również ile znaczył powrót do składu Alvaro, który już w pierwszym meczu strzelił gola i pewnie dzisiaj też swoje okazje będzie miał.

Jak dla mnie jeden z ciekawszych betów na kolejkę to właśnie Espanyol, który na ostatnie 4 spotkania u siebie z Levante, to 3 wygrał ale co ciekawe były to wygrane zawsze 1 bramką. Jak będzie teraz? Zobaczymy, a ja tutaj widzę jakieś 3:0.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom