>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 25.02.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
rafael. 7

rafael.

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka, Bundesliga
Spotkanie: Artland Dragons - Ratiopharm Ulm
Typ: Artland Dragons
Kurs: 1,53
Bukmacher: bwin
Analiza:

Spotkanie trzeciego zespołu Artland z wiceliderem z Ulm. Artland w tym sezonie ma u siebie bilans 11 zw i 1 porażka. Ratiopharm na wyjezdzie wygrał 9 razy i doznał 4 porażek. W bezposrednich starciach pomiedzy tymi dwoma ekipami jest bilans 8-2 dla zespołu Artland Dragons. Dodam, że wszystkie mecze Artland u siebie wygrywał z Ratiopharmem (w lidze). Całkiem niedawno oglądałem spotkanie Ratiopharmu z zespołem Brose Basket i zespoł gospodarzy Ulm nic nie pokazał, grał fatalnie, nie wykorzystywał nawet błedów drużyny Brose. Dzisiaj licze, że Artland wygra w tym pojedynku na samym szczycie.

⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Serie A
Spotkanie: Milan - Juventus
Typ: X po pierwszej połowie
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 25 kolejki włoskiej Serie A Milan podejmie na San Siro obecnego wicelidera Juventus Turyn. Klub z Mediolanu na razie jest liderem w lidze, ale należy pamiętać, że Stara Dama ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz, więc sytuacja w tabeli może się zmienić. Milan jest jednak w świetnej formie, rozbili Arsenal aż 4-0, by potem wygrać z Ceseną 3-1. Mediolańczycy na swoim stadionie są niezwykle groźni, lecz nie przewiduję dużej ilości bramek w pierwszej połowie tego spotkania. Tego typu mecze zwykle kończą się bezbramkowym remisem po pierwszej części, dlatego też typuje taki rezultat. Gospodarzy może i są niewielkim faworytem, ale Juventus prezentuje się bardzo dobrze, nie będzie to raczej jednostronne widowisko i tym samym mam nadzieję, że będziemy świadkami ciekawego meczu.

⛔100
 
P 7

pasztecik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: AC Milan - Juventus Turyn
Typ: (Milan - Juventus+1,5) TYP 1
Kurs: 4,40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Milan w obecnym sezonie prezentuje sie bardzo dobrze o czym moze świadczyć 1 miejsce w tabeli.Oglądając mecze tego zespołu można zauważyć kolektyw który pracuje z meczu na mecz coraz lepiej świadczyć o tym mogą choćby ostatnie mecze wygrane wysoko bo 4:0 z arsenalem, 1:3 z cesena i 1:2 z bardzo dobrym w tym sezonie udinese są naprawde godne uwagi. Juventus w tym sezonie spisuje sie bardzo dobrze, choć w ostatnich meczach widać jakby lekka obnizke formy druzyny z Turynu. Ponadto juve w tym sezonie jeszcze nie przegrało wiec logiczne jest to że kiedyś ta porażka musi przyjść i uważam a nawet jestem pewien ze to będzie dzisiaj.







⛔100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Espanyol-Levante
Typ: Espanyol over 2,5
Kurs: 4,00
Buk: Bet365
Analiza:

Z kolei w mojej ocenie dobrym i ciekawym typem na sobotni wieczór jest pogranie Espanyolu. Gracze z Katalonii to ekipa naprawdę całkiem ciekawa i w mojej ocenie mają szansę by powalczyć o puchary, jednak jedna rzecz musi się zmienić u nich, a mianowicie skuteczność. Gdyby to było lepsze, to myślę, że i nawet walka o LM byłaby realna. W sobotni wieczór podejmują u siebie Levante, a ta ekipa po super początku, teraz powoli zaczyna jechać w dół i z meczu na mecz jest co raz gorzej. Przede wszystkim u Levante szwankuje defensywa. O ile 4 gole stracone z Realem to nie jest wstyd, o tyle strata aż 5 goli z Rayo to już może budzić pewne obawy. Również pamiętam ich mecze z Valencią w Copa del Rey i wtedy ich defensywa prezentowała się mówiąc krótko po prostu słabo. Odnośnie tego co Ramzesa napisał, to czy Levante zagrało z Realem dobry mecz? Chyba nie do końca, bo jednak poza golami to okazji raczej brakowało. Pierwszy goli po rzucie wolnym, a drugi po kontrze i w zasadzie to byłoby na tyle. Espanyol przed tygodniem zagrał niezły mecz z Getafe i gdyby znowu zachowali zimną krew pod bramką rywala oraz starali się grać bardziej w piłkę, a nie pod publiczkę to zapewne z Madrytu wyjechaliby bogatsi o 3pkt, a nie o tylko 1. Niby są w niezłej formie ale tak naprawdę to od ich ostatniego zwycięstwa w lidze minął prawie miesiąc i w moim odczuciu czas wreszcie na przełamanie tej passy. W kadrze na sobotnie spotkanie zabrakło Romarica i Thievy&#39;ego, a to pokłosie pauzy za kartki, za to wracają do składu Didac i Verdu. Widać również ile znaczył powrót do składu Alvaro, który już w pierwszym meczu strzelił gola i pewnie dzisiaj też swoje okazje będzie miał.

Jak dla mnie jeden z ciekawszych betów na kolejkę to właśnie Espanyol, który na ostatnie 4 spotkania u siebie z Levante, to 3 wygrał ale co ciekawe były to wygrane zawsze 1 bramką. Jak będzie teraz? Zobaczymy, a ja tutaj widzę jakieś 3:0.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom