>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 23.03.2024 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 23. Marca


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Post w dziale: Link do swojego postu
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- GO+bet
- Betters


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
R 579,4K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożna, III liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: MKS Kluczbork - Karkonosze JG
Typ: Kluczbork
Kurs: 1,65
Bukmacher: fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/iii-liga-polska-dyskusja-newsy-transfery-zakłady-długoterminowe-typy.159923/post-7253395
Analiza:
Trzecia liga i mecz 22 kolejki w III grupie, mający istotny wpływ na układ czołówki tabeli. MKS Kluczbork po zimowej przerwie wygrał wszystkie trzy rozegrane spotkania z Odrą Bytom Odrzański, Wartą i Stilonem Gorzów, śrubując swój rekord do siedmiu kolejnych wygranych. Pozwoliło to awansować na trzecie miejsce w tabeli mając już tylko punkt straty do rezerw Śląska Wrocław oraz mocno słabnącego Rekordu BB- awansuje tylko jedna drużyna. Znakomicie do drużyny wprowadził się pozyskany ze Skry Częstochowa Dawid Wojtyra- zdobywca wszystkich czterech bramek w meczu z Wartą. Karkonosze po zimowej przerwie nie zdobyły jeszcze punktu przegrywając z rezerwami Rakowa, Lechią Zielona Góra oraz Stilonem Gorzów. Dobra i skuteczna gra gospodarzy powinna przełożyć się na kolejny komplet punktów i atak na pozycję lidera tabeli.

165
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1547
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anglia - Brazylia
Typ: gol Brazylii
Kurs: 1,45
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/mecze-towarzyskie-międzynarodowe.149801/post-7253672
Analiza:

Towarzyski klasyk, czyli pojedynek dwóch bardzo mocnych ekip, w którym aż wylewa się od gwiazd światowego formatu. Gdyby to był półfinał Mistrzostw Świata to z pewnością wyjściowe jedenastki czy motywacja byłyby dużo większe i zapewne kurs na gola Brazylii wynosiłby coś w okolicach 1.25 - 1.30, jednak w meczu towarzyskim i przy potencjalnych eksperymentach, no i miejsca - London, Wembley, to Anglia jest stawiana w roli faworytów. Tak naprawdę trudno przewidzieć scenariusz, bo to że Anglicy faktycznie mogą dominować to jedno, ale Brazylia nawet jakby wystawiła skład składający się z zawodników ligi brazylijskiej, to nie zabrakłoby magii, a pewne jest to, że pojawią się dużo pokaźniejsi zawodnicy. Nastawiam sie na przynajmniej jednego gola po stronie gości, jeśli komuś zalezy na podbiciu kursu, to w teorii BTTS też ma sens, ale samemu zadowalam się ładnym kursem na podbicie.

145
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1166
scorpio82 117,9K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Colorado - Columbus
Typ: Colorado - w czasie regulaminowym
Kurs: 1.46
Bukmacher: Betclic
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ey-league-sezon-2023-2024.169350/post-7253823
Analiza:
Mecz pomiędzy 3 zespołem w tabeli konferencji zachodniej z najsłabszym zespołem na wschodzie moim zdaniem ma wyraźnego faworyta którym będzie zespół gospodarzy. Colorado potrzebują zwycięstwa ponieważ strata do lidera tabeli to tylko 1 punkt zatem walka o rozstawienie trwa w najlepsze. Colorado do dzisiejszego spotkania podchodzą w bardzo dobrej formie co potwierdza seria 7 kolejnych zwycięstw a rywali mieli wymaganych. Dziś kolejna szansa na dobry wynik ponieważ we własnej hali są bardzo groźni i wygrali tu 10 z 11 ostatnich meczy a 8 z tych spotkań rozstrzygnęli w czasie regulaminowym.

146
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2639
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: powyżej 210,5 punktu razem z dogrywką
Kurs: 1.47
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...y-typy-analizy-komentarze.169543/post-7253868

Ostatni tym wszedł to próbujemy dalej, wybrałem ten mecz ponieważ wydaję mi się że linia jest tutaj trochę zaniżona, w ostatnich 5 meczach bezpośrednich padało minimum 219 punktów. Portland rzuca zazwyczaj powyżej 100 puntków, tak samo jak Clippers. Dwa dni temu te zespoły spotkały się w tym samym miejscu i łącznie rzucili 219 puntków. Jutro obie drużyny mają kolejne mecze z czego Clippers będą mieli 7h więcej na regenerację. Myślę że ta linia zostanie pokryta bez problemu.

147
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1943
makaveli23 142,1K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Miami Heat - New Orleans Pelicans
Typ: Miami Heat -1.5
Kurs: 1,67
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...nalizy-komentarze.169543/page-25#post-7253872
Miami Heat wygrało pierwszy mecz w Nowym Orleanie 105-96. Heat walczą o miejsce 6 w konferencji wschodniej promujące Play Off. Mają ku temu dobre szanse wystarczy wygrywac takie mecze jak ten z New Orleans Pelicans, które zagra dzień po dniu po wyczerpującym meczu z Orlando Magic który przegrali 106-121. Do Miami powinien wrócić jeszcze center Adebayo, choć narazie jest questionable ale rokowania są pozytywne. Oto co Jimmy Butler powiedział “We’ll beat them the next time, too,” Butler said on that February night. “We’re just the better team. We’re not going to say that they’re not a good team. But I don’t think this really matters. I think that when we get them on out home court, it’s going to be a different game. I hope they’re healthy and it’s going to be the same outcome.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
patryk7 574,4K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, League Two
Godzina: 18.15
Spotkanie: Stockport - MK Dons
Typ: Stockport
Kurs: 1.81
Bukmacher: Forbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/league-two-2023-24.170750/
Analiza:

Jeśli spojrzeć na statystyki, Stockport było jeszcze niedawno w tym sezonie najlepszą drużyną League Two. Nieco mniej pochlebne wygląda to obecnie (tylko jedno zwycięstwo w sześciu ostatnich grach), ale można w dużej mierze wytłumaczyć to dużym brakiem skuteczności (z gry "The Hatters" zasłużyli na więcej, choćby w ostatnich czterech z pięciu spotkań, które zakończyli remisami). Teraz drużyna gospodarzy zajmuje 2 miejsce w tabeli (bezpośredni awans), ale tuż za plecami "czai się" grupa pościgowa złożona z kilku drużyn. Jedną z nich jest MK Dons......... znienawidzone przez fanów "The Hatters". Tylko jeden punkt straty mają goście do Stockport, ale dwa mecze rozegrane więcej. MK Dons zdobyło zdecydowaną większość punktów u siebie. Z dala od domu nie osiągnęło już tego samego poziomu (ostatnim razem przegrało z walczącym o utrzymanie Grimsby 0:1). Do tego najlepszy napastnik, Max Dean ponownie nie zagra z powodu kontuzji.
Stockport w zeszłym sezonie było blisko awansu, ale się nie udało. W tym sezonie ekipa z Greater Manchester ponownie walczy o bezpośredni awans i po ostatnich remisach musi szukać w sobotę ponownie "smaku zwycięstwa" na Edgeley Park.

181
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1547
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Australii - kwalifikacje, sobota 06:00
Hamilton - Piastri
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betfan
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-grand-prix-australii-22-24-marca-2024.170697/#post-7254018
Analiza:

Mercedes sporo kombinowal z ustawieniami w FP2 w bolidzie Hamiltona i ewidentnie nie poszlo to tak jak powinno. Na kwalifikacje powinni to poprawic ale nie wiadomo czy wstrzela sie idealnie w ich kapryśny samochód. Poza tym wydaje mi się, że po prostu bolid Merca w trybie kwalifikacyjnym będzie wolniejszy niz McLarena. Piastri stabilnie w obu treningach a dodatkowo będzie jechał przed swoimi kibicami więc motywacja będzie 200%. Wg mnie przy problemach Hamiltona to ulubieniec lokalnej publicznosci będzie góra.

195
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2295
verno 612,4K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina:
02:00
Spotkanie: Colorado vs Columbus Blue Jackets
Typ:
powyżej 6,5 gola
Kurs: 1,93
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...e-sezon-2023-2024.169350/page-22#post-7254031
Analiza:

Dzisiaj w nocy 4 mecze z czego 3 wydają mi się niewiadomą jedynie ten wygląda dosyć soczyście. Colorado, które jest w dobrej formie podejmie Columbus Blues Jackets, którzy od dłuższego czasu też grają całkiem fajnie. Oczywiście wyniki mówią co innego i też nie spodziewałbym się żeby wygrywali ale podejmują walkę i tworzą sobie dosyć sporo sytuacji a problem głównie leży w obronie bo tracą tych bramek najwięcej. Po części ten mecz jest w zasadzie o nic ale wiadomo że zapewne wygrają to gospodarze pytanie tylko w jakim stylu. Defensywa CBJ będzie miała ogromne problemy żeby zatrzymać MacKinnona i spółkę więc kilka bramek z ich strony powinniśmy zobaczyć ale też nie przekreślałbym ekipy gości bo myślę że na jakieś 2-3 trafienia z ich strony możemy liczyć. Osobiście celuję w jakiś wynik 5:2 4:3 chociaż nie ukrywam że jest mała szansa na jakąś niespodziankę aby taki wynik poszedł w drugą stronę ale jak będzie to zobaczymy.

193
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2807
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League kobiet
Godzina: 8:00
Spotkanie: WS Wanderers - Western United
Typ: WS Wanderers lub remis
Kurs: 1,75
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: Analiza: Pierwszy raz chciałbym się podzielić tak egzotycznym typem i to w dodatku rozgrywek kobiet za którymi przyznam szczerze nie przepadam. Z braku laku jednak czasami do porannej kawy wpadną w oko mecze lig japońskich, czy też australijskich. Takim właśnie sposobem miałem przyjemność lub nieprzyjemność obejrzeć dwa ostatnie mecze jutrzejszych gospodyń tego meczu, może nie w całości, ale w większości. Przyznam szczerze, że moje faworytki naprawdę świetnie wyglądały na tle takich zespołów jak Perth i Canberra, a jak sprawdzałem w tabeli nie są to zespoły z całkowitego dna ligowej tabeli.
Wynalazłem więc z kim grają w tej kolejce, rzuciłem okiem na kursy, podpatrzyłem na jakichś skrótach wątpliwej jakości zespół Western United i coś tak mi się zdaje, że aż tak dużej różnicy między tymi zespołami nie ma, jak wskazują kursy. Poszukałem informacji o jakichś szczególnych absencjach w obu zespołach, również nic konkretnego nie wpadło mi w oczy, więc uważam że gospodynie spokojnie są w stanie ten mecz nie tylko zremisować, ale i wygrać. Pewnie jest wiele kwestii o których jestem niedoinformowany, ale to takie moje luźne, laickie spostrzeżenie na podstawie własnej obserwacji.
Może się pomylę, a te dwa ostatnie mecze to były najlepsze spotkania Pań z WS Wanderers w tym sezonie. Grzechem byłoby jednak nie spróbować pograć czegoś w tym kierunku, jeśli troszkę się czasu poświęciło na pseudoanalizę. A kto wie, może kobieca A-League jakimś cudem wskoczy na listę moich ulubionych.

175
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1803
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Colorado - Columbus
Typ: Nathan MacKinnon strzeli (z dogrywką)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ey-league-sezon-2023-2024.169350/post-7254078
Analiza:

Dziś będzie miał miejsce pojedynek ekipy strzelającej najwięcej bramek w lidze przeciwko takiej, która w swojej konferencji najwięcej ich traci. Z tego powodu nie dziwi mnie kurs na poziomie @1.40 na wygraną gospodarzy, choć osobiście nie grałbym ich zwycięstwa. W sześciu ostatnich spotkaniach Columbus odniósł jedno zwycięstwo - przeciwko San Jose. Pozostałe mecze przegrali, tracąc w sumie 18 bramek. Colorado po czterech wyjazdowych meczach wraca na swoją taflę. Ostatni mecz w ich hali miał miejsce 9 marca. Na pewno chcieliby pokazać się swoim kibicom z jak najlepszej strony i powalczyć o top 1 w Zachodniej Konferencji. Liczę więc na bramki, a autorem największej liczby z nich w teamie jest Nathan McKinnon. Obstawiam, że po raz kolejny przyczyni się do sukcesu swojej drużyny.

190
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +3486
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - świat, mecze towarzyskie
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: powyżej 11.5 rzutów różnych
Kurs:
4.40
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/threads/mecze-towarzyskie-międzynarodowe.149801/post-7254102
Analiza:

Wczoraj rogi nie pykły, ale liczę na to, że dziś już się uda. Mecz towarzyski, ale bardzo prestiżowy i myślę, że to będzie bardzo zacięte spotkanie.
Z jednej strony mamy Francuzów, którzy wygrywają wszystko jak leci, a z drugiej Niemców, którzy zaraz u siebie grają Euro, a wyniki optymizmem nie napawają.
Przydałoby się im zwycięstwo w tak prestiżowym spotkaniu z takim rywalem, tylko będzie o to bardzo ciężko . Myślę jednak, że woli walki i nie zabraknie.
Dlatego właśnie wybieram rogi. Francuzi u siebie biją dużo rogów i jestem zdania, że te 6-7 za a stanie nabić nawet jak szybko wyjdą na prowadzenie. Obrona Niemiec nie funkcjonuje najlepiej i tracą dużo bramek. Sądzę, że będą przegrywać i gonić wynik, a takiej sytuacji rogi powinni bić. Jeżeli będą większość meczu gonili wynik to też te rogi powinny padać.
Obie te drużyny potrafią też mieć takie mecze kiedy to sami potrafią nabić dwucyfrowa liczbę rzutów rożnych.
Mi się wydaje, że jest duży potencjał w tym typie.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Extraliga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dynamo Pardubice vs Mountfield FK
Typ: Lukas Sedlak strzeli gola
Kurs: 3.00
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...-czeska-2023-2024.166097/page-10#post-7254115
Analiza:


Dynamo to zespół, który w poprzednim sezonie bardzo starał się sięgnąć po tytuł. W 2023 roku klub ten świętował swoje 100-lecie i dlatego też dokonano wielu wzmocnień, aby zrealizować swoje marzenia o mistrzostwie. Sprowadzono takich graczy jak Lukas Sedlak, Tomas Hyka, Lukasa Radila, Romana Willa, czy też Tomasa Zohornę. Wszystkich tych hokeistów znamy z KHL i warto było wykorzystać odpływ zawodników z tej ligi. Niestety nadzieje na zdobycie tytułu prysły jak bańka mydlana w półfinale, przegrywając z dominatorem czeskich tafli w 7 spotkaniach. Ocelari Trzyniec pokazało klasę w ostatnim starciu w Pardubicach, ale warto wspomnieć, że Hyka miał rzut karny na 3 sekundy przed końcem regulaminowego czasu gry. Bramkarz przeciwnika Ondrej Kacetl umyślnie wypchnął bramkę z zawiasów, gdy akcja była rozgrywana pod jego polem. Sędziowie zadecydowali penalty shot i gdyby Tomas zamienił najazd na trafienie, oglądalibyśmy dogrywkę w 7. półfinałowej rywalizacji.

Tak się nie stało i szkoda, ale udało się utrzymać trzon zespołu i cele na tę kampanię się nie zmieniają. Dodatkowo wzmocniono skład takimi zawodnikami jak Libor Hajek, czy też Martin Kaut, którzy mają doświadczenie w NHL. Kadrowo Dynamo to najlepszy projekt w Czechach i nikt nie ma ku temu wątpliwości. Trzeba to jeszcze pokazać na lodzie i gospodarze są na dobrej drodze, aby postawić kolejny krok w kierunku tytułu, bo kibice czekają już na niego od 11 lat. Czy faworyci zamkną serię na swojej tafli?

Drużyna z Hradec Kralove to derbowy przeciwnik Dynama Pardubice. Oba miasta położone są od siebie w odległości 23 kilometrów, co sprawia, że rywalizacje pomiędzy tymi klubami zawsze przynoszą sporo emocji. Nie inaczej jest w serii ćwierćfinałowej i na ten moment Mountfield przegrywa 1:3. Warto wspomnieć, że po raz pierwszy w historii dzisiejsi goście przegrali wszystkie 4 mecze z Dynamo w sezonie zasadniczym, a teraz są nad przepaścią w serii play-off. Przyjezdni starają się prezentować ofensywny hokej, ale nie zawsze przynosi to zamierzony skutek. Jak dobrze wiemy, w decydujących starciach decyduje solidna postawa w defensywie i w przeciągu tygodnia udało się ten element poprawić, ale w kluczowych momentach górą jest rywal. Dzisiaj Mountfield nie może pozwolić sobie na kolejną porażkę, bo to będzie oznaczać zakończenie kampanii. Czy outsider postawi się faworytowi?

Są to derby i to w fazie play-off, co powoduje, że czeka nas sporo emocji podczas sobotniego popołudnia. Faworyt jest jeden i uważam, że gospodarze wykorzystają atut własnej tafli. Tak jak wspomniałem wyżej, Dynamo po raz pierwszy w historii pokonało Mountfield we wszystkich 4 starciach sezonu zasadniczego, a w play-off ma już na koncie 3 wygrane. Mam nadzieję, że ekipa z Pardubic nie zlekceważy swojego rywala.

Zdecydowałem się na gola Lukasa Sedlaka. Nie ukrywam, że Dynamo to moja ulubiona drużyna w Czechach i bardzo doceniam byłego napastnika Traktora Czelabińsk już od czasów KHL. W mojej opinii to jeden z najlepszych zawodników w Extralidze i nie mogę doczekać się jego występów podczas Mistrzostw Świata, które odbędą się u naszych południowych sąsiadów.

Czas domknąć serię i można rzec, że w dwóch wyjazdowych starciach z w Hradec Kralove pierwszy link atakujących był uśpiony. Ani Tomas Hyka, ani Luka Sedlak, ani Richard Panik nie zaliczyli nawet asysty i spodziewam się sporej aktywności tych hokeistów w dzisiejszym spotkaniu. Szczególnie w PP powinny być okazje na przełamanie. Lukas Sedlak do tej pory strzelił tylko 1 bramkę i zanotował 1 kluczowe podanie w pierwszym meczu z Mountfield. Jak na niego to już długo i po braku nawet 1 punktu w 3 ostatnich rywalizacjach będzie spora motywacja, aby cieszyć się z gola. Oby tak też było. Dawaj Lukas!

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Mordu 37,5K

Mordu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Wyspy Brytyjskie Women’s Super League 2023/2024
Godzina: 13:30
Spotkanie: Manchester City K - Manchester Utd K
Typ: powyżej 4.5 gola
Kurs: 4.30
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/women’s-super-league-2023-2024.169573/post-7254134
Analiza:
Dzisiejsze derby Manchesteru w kobiecej piłce nożnej między Manchester City K a Manchester Utd K, które odbędzie się o godzinie 13:30, zapowiadają się na prawdziwe emocje. Oczekuje się, że obie drużyny pokażą swoje najlepsze umiejętności, co powinno przełożyć się na wysoką liczbę bramek.Manchester City K, będąc w doskonałej formie, szczególnie na własnym stadionie, i mając na koncie serię zwycięstw, wydaje się być faworytem do zwycięstwa. Ich solidna obrona i skuteczny atak, z ligową czołową strzelczynią Khadiją Shaw w składzie, mogą być decydujące.Manchester Utd K, mimo że nieco mniej konsekwentne w tym sezonie, również potrafią zaskoczyć. Ich zdolność do zdobywania bramek może sprawić, że mecz będzie niezwykle zacięty.Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki i formę obu drużyn, można przewidywać, że w meczu padnie więcej niż 2.5 gola.Ale ja ryzykuje i typuje ponad 4.5 gola.No i Historia spotkań tych drużyn również sugeruje, że możemy spodziewać się ofensywnego meczu z wieloma bramkami.

Poza tym Manchester City K wydaje się być w lepszej formie, co może przeważyć na ich korzyść. United będą musiały wykorzystać każdą szansę, aby utrzymać się w rywalizacji.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Anglia League Two
Godzina 13:30
Spotkanie : Mansfield : Colchester
Typ : obie strzelą / powyżej 2.5 gola
Kurs : 1.83
Bukmacher : ETOTO
Post w dziale : https://forum.bukmacherskie.com/threads/league-two-2023-24.170750/#post-7254156


Lider League Two podejmuje Colchester które jest tuż nad kreską i tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek jest w tej bezpiecznej strefie , goście od 7 kolejek bez wygranej z dwoma porażkami i 5 remisami ale też praktycznie w każdym meczu z golem , co do lidera to gra ostatnio w kratkę wygrana / porażka i też praktycznie w każdym meczu traci gola , myślę że dziś nie będzie to dla Mansfield spacerek bo goście zapewne postawią trochę poprzeczkę a też będą dążyć do przynajmniej remisu tak jak to ostatnio im bardzo dobrze wychodzi , w meczach bezpośrednich też raczej są to spotkania z bbts i 3 bramkami i na coś takiego liczę i dziś .

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
R 631,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Francja, LNB
Godzina: 16:00
Spotkanie: Le Portel – Ada Blois
Typ: Le Portel Handi +0,5 pkt
Kurs: 1.40
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...analizy-komentarze.169368/page-6#post-7254162
Analiza:
Koszykówka ciąg dalszy. Tym razem Francja. Le Portel zajmuje 8 ostatnie miejsce premiowane awansem do play-off. Dlatego będą walczyć, aby wygrać i utrzymać tę lokatę, a szanse na zwycięstwo sa spore bo ich rywalem jest ekipa Ada Blois, która zajmuje przedostatnią lokatę. Goście w meczach wyjazdowych wygrali tylko 2 razy na 12 meczy. W ramach H2H 3 spotkania z 2022-23 zakończyły się wygraną Le Portel, kolejno 11, 5 i 9 punktami. Gospodarze u siebie 3 kolejne wygrane, a Ada Blois bez zwycięstwa na wyjeździe od 3 spotkań.

140
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1547
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Cuprum Lubin - Norwid Częstochowa
Typ: Cuprum Lubin
Kurs: 1.65
Bukmacher: LVBET
Post w dziale:
Analiza:
Cuprum dzisiaj może już nie mieć za sobą w tabeli Radomskiego klubu i w końcu mieć w miarę bezpieczna pozycje w tabeli. Radom do Cuprum traci sześć punktów, ale w Radomiu nie tak dawno widać, że wrócili do wygrywania, ale bolesna porażka z Olsztynem, Resovia czy ZAKSA utrudniła walke o utrzymanie. Lubinianie wrócili do dobrej dyspozycji ostatnio wygrywając z Olsztynem, którzy mają realna szanse na awans do 1-8. Przedostatnim meczu u siebie ugrali dwa sety z Nysa, która także jest bardzo blisko play-offow, a wczorajsza wygrana ich do tego jeszcze przybliżyła. Wygrali z Treflem Gdańsk, siatkarze z Nysy co świadczy o tym, że ugranie dwóch setów było dość sporym osiągnięciem w kontekście utrzymania dla Cuprum. Długo nie grał przyjmujący Lubina Berger co przełożyło się na wyniki z początku sezonu Cuprum, teraz już z nim wygląda to zdecydowanie lepiej. Dobrej formie jest również Hanes, który wszedł w końcu na właściwy poziom gry. Częstochowianie mają przebłyski dobrej gry, ale ostatnie wyniki są poniżej oczekiwań m.in: porażka w trzech setach z Barkomem, nieoczekiwaną i bardzo bolesna porażka z Czarnymi Radon ostatnia drużyna PlusLigi, gdzie w pierwszych dwóch setach zdobyli zaledwie 15 i 16 punktów Częstochowianie. Patrzę na ostatnią dyspozycję, a niz na cały sezon, aktualnie lepiej spisują się siatkarze Cuprum i dzisiaj w końcu mogą odbić się od przedostatniej pozycji w lidze. Pozdrawiam.

165
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2113
N 349,3K

niewierny-janek

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Francja - LNB
Godzina: 18:30
Spotkanie: Nanterre - JL Bourg
Typ: powyżej 164,5 pkt
Kurs: 1,90
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-typy-analizy-komentarze.169368/post-7254182
Analiza:

Spotkanie w ramach francuskiej LNB pomiędzy 5. i 4. ekipą tabeli. Oba zespoły w tabeli dzielą 2 zwycięstwa. Faza zasadnicza wkracza w decydującą fazę, do końca rundy zostało 9 kolejek, a więc każde zwycięstwo przybliża lepsze rozstawienie przed fazą Play-Off. Obie ekipy powinny w tych Play-Offach się znaleźć. Dlatego typuję over punktowy, powinno być to dość wyrównane i zacięte spotkanie. Nanterre we własnej hali mają świetny bilans 11-2, średnio rzucają na własnym parkiecie 85,2 pkt, JL Bourg w delegacjach wyglądają również bardzo dobrze, świadczy o tym drugi najlepszy wyjazdowy bilans w całej lidze 8-4 oraz średnio rzucane 83,4 pkt na obcych parkietach. Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami w ramach Leaders Cup zakończyło się wynikiem 95:100 dla Nanterre.

190
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +2113
Tenis by Dawid 868,7K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis, ATP Miami
Godzina: 22:00
Spotkanie: Khachanov K. vs. Djere L.
Typ: Khachanov K. powyżej 2,5 przełamań
Kurs: 1,85
Bukmacher: betclic
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-miami-20-03-2024-31-03-2024.170737/post-7254188
Analiza:

Spotkanie o III rundę turnieju na Florydzie, które nie zapowiada się zbyt ciekawie, gdyż Rosjanin powinien ten mecz wygrać i już wyjaśniam dlaczego. Karen ostatnie dwa spotkania przegrał, a mianowicie najpierw w Dubaju z Lehecką, z którym wypuścił mecz z rąk, a następnie w Indian Wells z Seybothem Wildem, lecz podkreślmy, że to nie były złe mecze w jego wykonaniu. Obaj rywale zaprezentowali wysoką dyspozycję i można mu te porażki wybaczyć. Wcześniej w cuglach wygrał turniej w Dosze i mógł się bardzo podobać, a trzeba przyznać, że raczej poniżej pewnego nie schodzi. Tu dopiero wchodzi w turniej, lecz motywacja powinna być dość wysoka, gdyż przed rokiem grał tu w półfinale i dopiero po trzech setach przegrał z Medvedevem. Wcześniej nie miał wielkich wyników w Miami, lecz fakty są takie, że broni dość sporej liczby punktów, a te korty teoretycznie powinny mu pasować, gdyż są dość szybkie. Będę bardzo zdziwiony jak dziś zawiedzie, także ze względu na rywala. Djere wrócił po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją i ewidentnie było to widać w pierwszej rundzie. Teoretycznie wygrał 2-0, lecz Wong może pluć sobie w brodę, gdyż miał w drugiej partii wynik 5-3 i trzy piłki setowe z rzędu. Widać było, że nie dojechała mu głowa i zresztą oba sety były za łatwo oddane i gracz z Hongkongu mógł te spotkanie nawet wygrać. Laslo grał bardzo przeciętnie, przegrywał sporo wymian, a na serwisie też nie robił wrażenia. Momentami wręcz słaniał się na nogach i nie wyobrażam sobie, że Rosjanin tego nie wykorzysta. Nawet strata seta będzie już niespodzianką, tym bardziej jak spojrzymy w H2H, gdyż Serb jeszcze nigdy nie urwał mu nawet seta, a spotykali się kilka razy. Jeśli zobaczymy znów takie wydanie Djere to powinien znów dość gładko przegrać, a ta II runda jest dla niego już sporą nagrodą. Widać brak ogrania, choć oczywiście nie wykluczam, że zagra zdecydowanie lepiej niż z Wongiem, bo po pierwsze mógł już złapać jakiś rytm, a po drugie rola underdoga może tylko pomóc. W I rundzie jednak wypadało mu wygrać i to zrobił, przy ogromnej dozie szczęścia. Wydaje się, że trzy przełamania Khachanova są do zrobienia, choć nie ukrywam, że mocno pomogłoby przełamanie na korzyść Djere, by był czas na zrobienia overu.

Typy dodatkowe w zakładce Tenis by Dawid 🇵🇱TUTAJ

185
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1547
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka Nba
Godzina: 18:00
Spotkanie: NY Knicks - Nets
Typ: Donte Divincenzo powyżej 15.5 pktów
Kurs: 1.82
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...y-typy-analizy-komentarze.169543/post-7254239
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Divincenzo ładnie wkomponował się do zespołu, to zawodnik który potrafi dać wiele zespołowi jeżeli jest w wysokiej formie. Jego atutem na pewno są trójki i myślę, że dzisiaj trafi ich kilka. Derby NY więc powinno być dużo zaangażowania po dwóch stronach. Nets potrafią się zmobilizować, wiec Donte powinien zagrać swoje na parkiecie.

182
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1973
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom