>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 20.06.2012 (środa)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 20 Czerwca


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Nba ,Koszykówka
Spotkanie:Miami-OKC
Typ:OKC od 3-6pkt
Kurs:7,0
Bukmacher:bet365
Analiza:
Godz 03:03

Dzis w nocy kolejne 4-te starcie finalistów Nba.Wg mojej oceny cichym bohaterem narazie rywalizacjii jest Shane Battier ktoremu trojka siedzi i w znacznym stopniu pomaga kolegom.Licze dzis bardziej na Westbrooka ktory powinien wjezdzac pod kosz tak jak w ostatnim spotkaniu .Mam nadzieje ze wkoncu Okc poradzi sobie w końcowkach meczów i przechyli zwyciestwo na swoją korzyść.Trzeba tez bardziej powalczyc na desce zeby wygrac ten mecz ,Bosh ostatnio za latwo sobie radzil na tablicach gości.Durant swoją klase swoje punkty zapewni ,ale końcówka spotkania bedzie pewnie znow decydująca co do końcowego rezultatu.Licze na underowy wynik i minimalne zwyciesto Thunder.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Litwa A Lyga
Spotkanie - Siauliai : REO Vilnius
Typ - ile padnie goli ? powyżej 3.5
Kurs - 2.85
Buk - Bwin
Analiza :

Spotkanie w ramach 17 kolejki w A-Lyga na Litwie pomiędzy Siauliai a REO Vilnius uważam za bardo ciekawe , otóż gospodarze są ostatnio w niezłej dyspozycji strzeleckiej a ogólnie znajdują się na 5 miejscu ich bilans po 16 kolejkach to 6-3-7 czyli nie za ciekawy ale mnie interesują bramki a te to zespół Siauliai strzelił do tej pory duzo bo 35 jest jak na teraz druga ofensywa w lidze no a teraz bramki stracone ojjjjjjjj i tu też dużo bo 28 co niestety po ostatnim zespole w lidze drużynie Atlantas i przedostatnim Tauras Taurage najgorsza obrona w lidze do przykładu podaję wynik Siauliai : Tauras Taurage 7:3 no ale czas przedstawić gosci zasznę od meczu pierwszego który odbył się w kwietniu tego roku wtedy wygrał REO Vilnius 3:1 . Goście w tabeli są tuż za Siauliai i zajmują 6 pozycję , różnica punktowa między nimi to zaledwie 2 pkt. a ich bilans to 5-4-7 co może boleć to bramki zdobyte przez gości bo to zaledwie 18 goli strzelonych przy 22 straconych , REO Vilniusteż żle spisuje się na wyjazdach gdzie na 8 meczy mają bilans 1-3-4 bramki 7:15 . Ostatnio jednak na wyjeżdzie byli sprawcami ogromnej niespodzianki i pokonali Zalgiris 1:0 . Natomiast ostatnie 7 meczy gospodarzy aż w 6 padł over 3.5 a był nawet over 5,5 no i wspomniany 9,5 , dlatego pokusił mnie ten typ no i kurs i stawiam że ten over 3,5 tutaj padnie . Pozdrawiam !
⛔100
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Miami Heat - Oklahoma City Thunder
Typ: 1
Kurs: 1.67
Buk: Pinnacle
{Koszykówka, NBA, 3:00}

Przed drugim meczem na Florydzie, analizowanie spotkania pod względem dyspozycji Duranta i LeBrona będzie największym błędem.


Dlatego, że obaj koszykarze przez całą rywalizację utrzymują stały poziom. I nie patrzę, czy James trafił 6/9 w czwartej kwarcie, czy Durant 9/6. To już jest nudne! To są finały, gdzie emocje mogą najbardziej odbić się właśnie na koszykarzach, którzy debiutują na tym decydującym poziomie. Porównywanie statystyk z czwartych kwart – w finałach – tym media są już przesycone.
Podobnie było też z murowanym kandydatem do zdobycia Mistrzostwa NBA przez Spurs.
Niestety. Gdyby LBJ był bardziej wyciszony od początku kariery, większość by mogła patrzeć na obecną rywalizację bardziej obiektywnie. Rzeczywistość jest taka, że dla większości to niemożliwe.

W finałach liczy się, kto popełni jak najmniej błędów. Zarówno tych mniejszych i większych. Mecze są na tyle wyrównane, że to właśnie najdrobniejsze niuanse mogą zadecydować o końcowym wyniku.

Thunder, to młody i niedoświadczony zespół na tym poziomie. W rozegranych już meczach, można było to zauważyć. I to będzie ich największe zmartwienie przed kolejnymi meczami.

Miami, to już znacznie bardziej doświadczony zespół, który zdaje sobie sprawę, że jeśli „wypuści” chociaż jedno zwycięstwo dla Thunder, mogą znaleźć się, w ogromnie ciężkiej sytuacji.
Koszykarze Heat pokazują w akcjach więcej mądrości. Szczególnie tutaj chodzi mi o zespołową obronę. Błędem jest postrzeganie Heat jako BIG3. W tym zespole, trzeba dostrzegać nawet kilkuminutowy wkład Udonisa Haslema. Wchodzący z ławki gospodarze, również mają przewagę doświadczenia.

Jednym słowem, serię wygra zespół z lepszą, zespołową obroną. Do tej pory lepiej, w tym elemencie prezentowali się koszykarze Erica Spoelstry. Jeśli podtrzymają i wezmą do siebie, że stoją przed ogromną szansą, by świętować Mistrzostwo w Miami, to seria ma szansę zakończyć się na Florydzie. Bo Westbrook do finałów musi dojrzeć. Przede wszystkim emocjonalnie.
Byłoby zbyt pięknie, aby tak młody zespół zdobył Mistrzostwo NBA bez bólu. Życie nie jest takie łaskawe, gdy się walczy o największe sukcesy i laury.
Jeśli Miami dziś wygra, to nie wypuści już tej okazji, by koronacja nastąpiła w hali AAA.

Statystyczna przepowiednia typplejera:
Dziewięć sezonów / trzy mecze w Miami.
Tak. Dziś czuję, że „Żary” zrobią trzeci krok po pierścień.

Powodzenia!



---
WNBA:
Atlanta Dream -4 @ 1.83 Pinnacle 2/10
Connecticut Sun -4 @ 1.85 Pinnacle 5/10
✅67
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, ATP, Eastbourne
Spotkanie: Yen-Hsun Lu - Ryan Harrison
Typ: dokładny wynik 0-2
Kurs: 3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Lu w Londynie zaszedł zaskakująco daleko, ale to były zwycięstwa bardzo, ale to bardzo ledwo wywalczone. 4-6 7-6 6-3 z Kunitsynem, 6-7 7-6 7-6 z Karlovicem i 6-3 2-6 6-7 z Tipsarevicem, a w ćwierćfinale przegrana z Cilicem (krecz przy 4-6 0-2). Prawdę mówiąc oglądałem tylko jego spotkanie z Tipsą i tam pod koniec miałem wrażenie, jakby Serb chciał to przegrać, wpadał na naprawdę dziwne warianty zagrań w najistotniejszych punktach. Yen-Hsun nie gra nic wyjątkowego, popełnia dość dużo prostych błędów, serwis nie zawsze go ratuje, teoretycznie nie należy do groźnych zawodników - nie ma żadnej zabójczej broni. Ot spoko grajek, który jutro powinien pożegnać się z tym turniejem. Na dobrą sprawę, to powinno mieć miejsce już dzisiaj, gdy w trzeciej partii z Benneteau przegrywał 2-5, bronił 2 piłki meczowe, ale ostatecznie wygrał w tie-breaku. Jak na zawodnika z takim podaniem, coś za często dobrze radzi sobie ostatnio w &quot;trzynastych gemach&quot;. Teraz trafia na 20-letniego Harrisona, który zaczyna dobrze czuć się na trawie, a wszystko za sprawą solidnego serwisu. Rok temu na Wimbledonie, przechodząc kwale, dotarł do drugiej rundy, gdzie uległ Ferrerowi w pięciu setach. Zdecydowanie ma potencjał by co najmniej powtórzyć ten wynik w tym sezonie. W pierwszej rundzie miał spore problemy z Pospisilem, nie wykorzystał wielu break pointów (sam nie dając żadnych) i musiał załatwiać sprawę w ciężkim tb w finałowym secie. Gdyby to przegrał, byłaby to jedna z najbardziej niezasłużonych porażek w tym roku, no ale i takie rzeczy się w sporcie zdarzały, a przede wszystkim w naszym kochanym tenisie. Limit pecha się już chyba wyczerpał. Poza tym to był jego pierwszy mecz na korcie trawiastym od 348 dni i dzięki temu, że zagrał 3 sety, już się trochę oswoił, tym razem powinno być łatwiej. Zdecydowanie stawiam tutaj na młodą krew.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 82

kupson141

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Hertogenbosch
Spotkanie: Benoît Paire - Łukasz Kubot
Typ: Łukasz Kubot 2-0
Kurs: 2,27
Bukmacher: Betsson

W drugiej rundzie turnieju ATP Hertogenbosch rozgrywanego na trawie Łukasz Kubot zmierzy się z Francuzem Benoît Paire. Na korzyść Kubota przemawia nie tylko ranking ( Paire 60, Kubot 48 ), ale przede wszystkim to, że Łukasz świetnie czuje się na trawie i w pierwszej rundzie udowodnił to demolując Dudiego Sele. 6-1, 6-2 w niespełna godzinę to pogrom jak na rozgrywki ATP. Łukasz pewnie wygrywał swoje podanie, a przy serwisie rywala miał bardzo dużo wygranych punktów. Przed meczem z Francuzem jest to dobry prognostyk. Łukasz trenuje solidnie przed Wimbledonem i IO. Trawa to jego ulubiona nawierzchnia i tu zawsze będzie groźny dla każdego. Rywal nie lubi szybkich kortów. To rasowy clayowiec, który całe życie spędził na mączce więc nie spodziewałbym się cudu w jutrzejszym spotkaniu. Niby w pierwszej rundzie wygrał gładko w dwóch setach z Goffinem, ale mnie osobiście to nie przekonuje. Młody Belg dopiero rozpoczął swoja przygodę z trawą więc to go usprawiedliwia. O Łukaszu dużo pisałem już w poprzedniej analizie do meczu z Selą, więc nie ma co się powtarzać. Styl Łukasza większość zna i wie, że na trawę pasuje on idealnie. Rywal nie potrafi grać za bardzo na szybkich nawierzchniach i tu jest przewaga Polaka. Co tu dużo pisać Łukasz jest zdecydowanym faworytem i jeśli nie przegra &quot;sam&quot; tego meczu to rywal go na pewno nie wygra. Nie widzę argumentów po stronie Paire, dlatego uważam iż po raz kolejny celowanie w DW 2-0 dla Łukasza jest idealnym wyborem. Oby Kubot nas nie zawiódł

⛔100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina:
tenis stołowy
Spotkanie: Wosik - Lindner
Typ: Lindner +1,5
Kurs: 1,55
Bukmacher:


Wosik to już wiekowy zawodnik, w tym roku wielokrotnie miałem okazję oglądać go w Ochsenhausen i kompletnie niczym mi nie zaimponował. Mało zwrotny gracz, który zalicza sporo wpadek nawet z dużo słabszymi przeciwnikami. Lindner nie tylko plasuje się od niego wyżej w rankingu, ale i ma za sobą zwycięską konfrontację z doświadczonym Niemcem w tegorocznym Hungarian Open.
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Eastbourne 20.06.2012r.
Spotkanie: Bernard Tomic - Fabio Fognini
typ: Tomic -1.5 seta
kurs: 1.96
bukmacher: Pinnacle Sports

Druga runda turnieju mężczyzn na trawiastych kortach w Eastbourne. Bernard Tomic to jak wiadomo młody i utalentowany zawodnik z Australii. Jego największym atutem jest chyba serwis. Jednak poza czysto technicznymi predyspozycjami, charakteryzuje go również nieustępliwość na korcie i niesamowita chęć do wygrywania. To właśnie lubię w młodych zawodnikach, na których często można najwięcej zarobić. Tomic znakomicie czuje się na trawie, która zresztą znakomicie pasuje do jego warunków. Fabio Fognini w tym roku gra w kratkę, a trawa to zdecydowanie nie jego ulubiona nawierzchnia. W pierwszej rundzie wymęczył w trzech setach innego clayowca Ramosa-Vinolasa. Na trawie Włoch nigdy nic nie osiągnął i już pewnie nie osiągnie. Przed dwoma laty co prawda zaliczył trzecią rundę Wimbledonu, ale wtedy miał wiele szczęścia, bo na dobrą sprawę powinien był wylecieć w pierwszej rundzie z Verdasco. Stawiam na gładkie 2-0 dla Tomica, bo Bernard jest w lepszej dyspozycji, ma więcej chęci do gry jako młody zawdonik z takimi predyspozycjami i mam nadzieje, że ustawi sobie grę serwisem (i że będzie on w miarę dobrze funkcjonował przez cały mecz). Trawa to jego żywioł, a Włoch powinien pakować walizki, zaliczyć rundę Wimbledonu i wracać na clay courty, gdzie jest o wiele lepszy i tam może ugrać sporo.
⛔100
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja 2. Division Norra Svealand
Spotkanie: Skiljebo SK - Västeras IK
Typ: over 2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Tobet
Analiza:
W meczu 11 kolejki szwedzkiej 2 dywizji Norra Svealand spotkają się ekipy Skiljebo i Västerasu i jedynej rzeczy której możemy się spodziewać przed tym pojedynkiem to,że gole w nim muszą paść. W meczach z udziałem gospodarzy pojedynku w tym sezonie padło 7 overów na 10, z kolei każdy mecz z udziałem gości kończył się overem. Średnia goli w meczach z udziałem Skiljebo wynosi 3.9, z udziałem Västerasu wynosi aż 4.7. Gospodarze tego pojedynku zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą aż 9 punktów do lidera, więc żeby nie zmniejszyć do minimum swoich szans na awans muszą wygrać to spotkanie. Spodziewam się, że gospodarze zaatakują od pierwszych minut a goście będą groźnie kontrować.
Średnia zdobytych goli:
Skiljebo SK - 2.2
Västeras IK- 2.8
Jakby kogoś nie przekonało to co napisałem to wrzucam tegoroczne wyniki ekipy Västeras IK:

17/06-12 2. Liga, Norra Svealand Vasteraas vs. Gamla Upsala 2:2
09/06-12 2. Liga, Norra Svealand Valsta Syrianska vs. Vasteraas 2:1
01/06-12 2. Liga, Norra Svealand Vasteraas vs. Spaarvagens 2:3
26/05-12 2. Liga, Norra Svealand Rotebro vs. Vasteraas 2:4
19/05-12 2. Liga, Norra Svealand Vasteraas vs. Nacka FF 4:0
13/05-12 2. Liga, Norra Svealand Stromsberg vs. Vasteraas 4:3
05/05-12 2. Liga, Norra Svealand Sollentuna vs. Vasteraas 2:2
29/04-12 2. Liga, Norra Svealand Vasteraas vs. Falu FK 6:0
21/04-12 2. Liga, Norra Svealand Karlbergs vs. Vasteraas 2:1
14/04-12 2. Liga, Norra Svealand Vasteraas vs. Hudiksvalls 3:2
✅50
 
T 7

toofik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - KOREA POŁUDNIOWA: PucharSpotkanie: Seongnam vs Ulsan Hyundai
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.96
Bukmacher:
Bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 12:00 dojdzie do spotkania w Koreańskim pucharze. Na przeciw siebie staną dwie underowe ekipy z ligi. Seongnam które w lidze po 17 kolejkach plasuje się na 10 miejscu ze stosunkiem bramek 16-20 i Ulsan które w lidze jest na miejscu 5 ze stosunkiem bramek 22-16. Jak widać obie drużyny średnio strzelają około 1 bramki na mecz i tyle samo tracą. Ja jednak wierzę w dzisiejszy over, a swój typ opieram 4 ostatnimi meczami pomiędzy tymi ekipami, a mianowicie; Ulsan - Seongman 1:3, Ulsan - Seongman 3:2, Seongman - Ulsan 3:2, Ulsan - Seongman 3:0. Jak widać w tym meczu nie ma konkretnego faworyta, a swój typ opieram tylko i wyłącznie na poprzednich spotkaniach pomiędzy tymi ekipami. Zobaczymy co dzisiaj przyniesie los, w sumie polecam zagrać za drobne. Do zobaczenia po 14 ????
✅96
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
weroncia2003 175

weroncia2003

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Finlandia Ykkonen
Spotkanie - AC Oulu : Rovaniemi
Typ - ile goli zostanie strzelonych w meczu ? 5 lub więcej
Kurs - 6.25
Buk - bet365
Analiza :

W/g mnie jedno z ciekawszych spotkań w Ykkonen naprzeciw siebie staną dzis drużyny AC Oulu i Rovaniemi . Gospodarze całkiem nie zle i skutecznie poczynają się na własnym terenie gdzie na 5 dotychczas rozegranych spotkań nie doznali porażki 3 zwycięstwa i 2 remisy i co ciekawe to stosunek bramek 15:5 , ostatnie 4 spotkania to wyniki 2:2 , 5:0 , 4:1 i 3:1 jednak dzisiaj zawita na ich stadion nie byle kto bo sam lider Rovaniemi który zdecydowanie prowadzi z dorobkiem 25 pkt i nad drugim w tabeli PK-35 ma aż 8 pkt przewagi . Drużyna Rovaniemi nie doznała jeszcze w tym sezonie porażki na 9 rozegranych spotkań bilans to 8-1-0 a bramki 19:3 może robić wrażenie . Gdy zas przypatrzymy się H2H to gospodarze wyglądają w tej statystyce fatalnie bowiem jeszcze nigdy nie udało im sie z nimi wygrać na 6 spotkań 4 razy górą Rovaniemi a dwa spotkania były na remis . Do mojego typu przekonał mnie wynik z sezonu 2006 kiedy to Rovaniemi wygrało na Oulu 3:2 i przy dzisiejszej formie obu ekip w tym sezonie może się to powtórzyć . Jak to będzie przekonamy się po spotkaniu . Pozdrawiam !
⛔100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP
Mecz: Tomic B. - Fognini F.
Data: 20.06.2012 15:00
Typ: 2
Kurs: 3.52
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Turniej w Eastbourne i według mnie Fognini w dobrej formie sprawi niespodziankę. Tomić ostatnio podczas turnieju w Halle z Haasem skreczował przy stanie 5:2 dla Niemca, więc niewiele mogłem zobaczyć jak się prezentuje, jednak stawiam dzisiaj trochę w ciemno na Fogniniego. Stawiałem na Włocha także w pierwszej rundzie, że wygra 2:0 z Hiszpanem Albertem Ramosem , jednak Włoch wygrał 2:1 (7:6,6:7,6:2). Dla Tomicia to pierwszy mecz na tym turnieju i zobaczymy czy da sobie radę. Na Roland Garros Tomic odpadł już w drugiej rundzie przegrywając z Santiago Giraldo 4:6, 1:6, 3:6. Wcześniej wygrał z Haider-Maurerem 7:6, 6:3, 6:3. Fognini w RG jak już wspominałem kilka dni wcześniej doszedł do rundy trzeciej, gdzie został wyeliminowany przez Francuza Tsongę 5:7, 4:6, 4:6. Tomic pochodzący z Asutralii jest 27 w rankingu ATP, podczas gdy mój dzisiejszy faworyt zajmuje nieco dalszą 64 pozycję. Statystyka tegorocznych meczy także przemawia na korzyść Tomicia. Nie ma on jednak takiego &quot;ogrania&quot; na swoim koncie co chociażby Fognini i w tym upatruje, że dzisiaj przegra. Sam jestem ciekawy jak zaprezentuje się Tomic, jednak nie trafił na słabego przeciwnika i właśnie dlatego postanowiłem dzisiaj zagrać przeciwko niemu.
✅252
 
K 12

karpiarz1977

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Islandia LANDSBANKADEILD
Mecz: Grindavik UMF - IBV Vestmannaeyjar
Data: 20.06.2012 godz. 21:15
Typ: 2
Kurs: 1,8
Bukmacher: bet-at-home.com
Analiza:
Śledząc poczynania w lidzie Islandzkiej jak dla mnie typ dnia na dzień dzisiejszy.
Grindavik podobnie jak Vestmannaeyjar rozegrali po 7 spotkań w lidze. Zdecydowanie lepiej radzą sobie dzisiejsi goście. Ostatnie 3 spotkania (wliczając puchar Islandii) to wygrane dzisiejszych przyjezdnych. Widać progres w ich grze i przede wszystkim bramki, które w końcu zaczęli strzelać (strzelili 10 bramek w trzech ostatnich spotkaniach).
Właśnie na brak skuteczności może narzekać Grindavik (trzy ostatnie spotkania to 3 strzelone bramki).
Coprawda, to dopiero ósma kolejka w tej co dla niektórych &quot;egzotycznej&quot; lidze, ale patrząc na poczynania i na grę obydwu zespołów moje przeczucie mówi, że goście wyjdą z tego spotkania zwycięzko.
Może jeszcze kilka liczb z tabeli ligi Islandzkiej:
Grindavik - 12-te ostatnie miejsce , 3 pkt., bramki: 10-20 , mecze (0-3-4)
Vestmannayear - 8 miejsce, 8 pkt., bramki: 12-8 , mecze (2-2-3)

Dla odważniejszych proponowałbym i zagranie z handi, ale mi wystarczy wygrana gości.

Powodzenia.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - międzyklubowy mecz towarzyski
Spotkanie: Slovan Bratislava - AS Trencin
Typ:
1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Obie drużyny są już miesiąc po sezonie i powoli przygotowują się do następnego. Wybrałem to spotkanie ponieważ widać w tym meczu wyraźnego faworyta po dość wysokim kursie. Gospodarze zajęli na koniec 3 miejsce i czeka na nich Liga Europejska natomiast goście skończyli na 5 miejscu z duża liczbą straconych goli. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami odbyło się w marcu i padł remis 2:2. Jednak jak patrzymy na 10 ostatnich spotkań to aż 8 razy wygrywał Slovan i raz padł remis, nigdy nie przegrał. Gospodarze będą chcieli odbić sobie ten remis, a także jak najlepiej przygotować się do boju o Ligę Europejską, która niebawem ruszy. W dodatku AS Trencin sprzedał nie dawno swojego podstawowego skrzydłowego.
:pluss:70
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja, Superattan
Spotkanie: Osters - Falkenberg [handicap 0:1]
Typ: X
Kurs: 3,70
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Osters pewnie zmierza po awans do Allsvenskan. Świetnie dysponowany zespół prowadzony przez Roara Hansena kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa i wyraźnie odskoczył rywalom w ligowej tabeli. Piłkarze tej drużyny nie zamierzają spocząć na laurach i choć ich ostatnie zwycięstwa nie były już tak przekonujące, to ciągle znajdują się na zwycięskiej ścieżce. Drużyna pokłada dziś nadzieję w najlepszym strzelcu Sodebergu, który w 11 spotkaniach zdobył 9 bramek.
Patrząc w tabelę Falkenberg to teoretycznie łatwy przeciwnik, ale jak piszą szwedzkie media jest to rywal niewdzięczny o czym świadczy fakt, że są ekipą skuteczną [11 strzelonych w ostatnich 6 meczach) i w związku z tym trudno z nimi wysoko wygrać.
Przeglądając ostatnie wyniki i wiadomości z obu zespołów jestem zdania, że po raz kolejny będziemy świadkami wygranej niesamowitych piłkarzy Osters, ale to zwycięstwo nie przyjdzie im z łatwością jaką mieli na początku sezonu. Typ na wygraną różnicą jednej bramki wygląda kusząco i pobieram go po kursie 3,70.
⛔100
 
trauzer 8

trauzer

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie:
Cetkovska - Zakopalova
Typ:1
Kurs:1,62
Bukmacher:Bwin

Analiza:
Obie tenisistki dzieli niewiele w rankingu światowym, jednak zdecydowanie bardziej znana i utalentowana jest
Cetkovska. W poprzedniej rundzie pokonała 2:1 Hlavackową, Zakopalova również 2:1 pokonała Zheng. W dotychczasowej historii obie Czeszki zmierzyły się tylko razi i górą była ta pierwsza. Nie wydaje mi się, żeby dzisiaj nie było podobnie.
⛔100
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -IRAK: Super Liga
Spotkanie: Al Zawraa - Baghdad
Typ: Over 2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

I znów wybór padł na ligę Iracką tym razem spotkanie zespołów z środka tabeli
Al Zawraa [7 -pozycja] Baghdad [9 -pozycja]
mimo że bilans bezpośrednich spotkań jest bardzo underowy tj
na 7 bezpośrednich starć tych zespołów padł 1 raz Over a średnia bramek to : 1,14;)

Co mnie skłania do grania na Over :

po pierwsze kurs ,

Al Zawraa w domu walczy bardzo zaciekle w 16 spotkaniach strzeliła 28 bramek tracąc 11 wyróżniający się strzelcy to Mohammad Saad , oraz 37 letni Hesham Mohammed każdy z nich strzelił po 3 bramki średnio jedną co 2 spotkania ,

Baghdad grając na wyjeździe strzelił 14 bramek z czego 4 to zasługa Marwan Abbas

Dobra forma obu zespołów brak osłabień zapowiada się ciekawe widowisko

moje dodatkowe typy
Al Zawraa over 1,5
Dw 2:1

⛔100
 
G 2

gadget10

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball (MLB)
Godzina: 19.05
Spotkanie: New York Yankees (home) - Atlanta Braves (away)
Typ: New York Yankees
Kurs: 1.66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Tym razem proponuję zagrać na zespół, na który kurs leci z godziny na godzinę. &quot;Przeciętny&quot; europejczyk gdy słyszy słowo &quot;baseball&quot;, nasuwa mu się tylko jedna odpowiedź - Yankesi. Owszem, jest to najbardziej utytułowana baseballowa drużyna, do tego dochodzą amerykańskie filmy i mamy gotową odpowiedź. Jednak nie dlatego proponuję im dzisiaj zaufać. W tym sezonie, a zwłaszcza od jakiś 15 meczów możemy wreszcie nadać nazwę prawdziwym Yankesom, zespołowi, który wygrywa wszystko, z każym i wszędzie. Kto wie, może w końcu to jest ten sezon gdy w końcu wrócą na to zaszczytne, niewątpliwie od zawsze należące do nich miejsce mistrzów MLB? Ostatnie spotkania na to wskazują. Ostatnie sezony w cieniu chociażby Cardinals&#39;ów, którzy póki co jednak ze swoim &quot;dream team&quot; nie mogą się odnaleźć. Yankesi mają ciekawy, mądry, a przede wszystkim w tym sezonie głodny sukcesów zespół. Przechodząc do Atlanty, wczoraj przerwali oni passę New York... 10 meczów wygranych z rzędu! Jednak nie upatrywałbym w tym ich szansy dzisiaj. Zła forma pitcherów gospodarzy wczoraj, zbytnie przyzwyczajenie do zwycięstw w ostatnim czasie oraz gapiostwo (4 skradzione bazy!) mogą tylko przemawiać za frajerstwem Yankesów w tamtym meczu. Jak wspomniałem, ostatnie 11 meczów Yankesów - 10 zwycięstw, 1 porażka. Atlanta dużo gorzej - jedynie 3 na ostatnie 10 kończyło się zwycięstwem. Do tego to wczorajsze to pierwsze w tym sezonie nad zespołem z Nowego Jorku. Wcześniej regularnie w każdym z 5 spotkań dostawali bęcki. Dzisiaj pitcherem w Yankesach jest Hughes, oczywiście w przypadku gdyby mu nie szło (co się ostatnio nie zdarza) zastąpi go Mo
⛔100urmann, wcale nie gorszy. W każdym razie obaj są lepsi niż Hanson. Jedyna rzecz, która przemawia dzisiaj za Atlantą jest fakt, że mają zaledwie 1 zwycięstwo straty do 4 miejsca gwarantującego fazę play-off. Ale czy warto zwracać uwagę na to, zwłaszcza gdy jeszcze sporo meczów przed nami sezonu zasadniczego z dużo łatwiejszymi przeciwnikami? U siebie? Oni minimum (i chyba zarazem maksimum) osiągnęli, wygrywając pierwszy mecz i sądzę, że w dwóch pozostałych nie będą mieli nic do powiedzenia. Podrażnieni Yankesi odniosą dzisiaj pewne zwycięstwo (oby) i przywrócą godność swoim kibicom.
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis- ATP Eastbourne
Spotkanie: Chardy- Roddick
Typ: 1
Kurs: 3,31
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Stawiam jak zwykle na outsider&#39;a. Ostatnio tenis jest dość nieobliczalny ( w sumie zawsze taki był), dlatego uważam, że granie po niskich kursach nie ma sensu. Wolę poszukac niespodzianki, grac mniejszymi stawkami niż wtopić sporo na kursie 1.2. Teraz odnośnie tego spotkania. Jak wiadomo Roddick jest tenisistą o wiele bardziej doświadczonym od Chardego. Jednak w tym roku nie spisuje się najlepiej. Szybko pożegnał się z Roland Garros i myślę, że podobnie będzie tutaj. Wczoraj rozegrał zaledwie kilka gemów z Querrey&#39;em, w których wyglądał nadspodziewanie dobrze. Mam nadzieję, że dziś jednak wróci do swej słabej formy sprzed kilku tygodni i nie da rady sprostać Francuzowi. Natomiast Chardy, jak to Chardy szału też nie robi :grin: W meczu z Mathieu osiągnął 49% 1. podania co jest słabym wynikiem na trawie. Jednak uważam, że dziś wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności i da mi zarobić kilka funtów ;) Nie tak dawno Roddick przegrał z Vasselinem, więc nie widzę przeszkód żeby również dzisiejszy mecz się tak zakończył.

data
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia - Puchar
Spotkanie: La Equidad - Bogota
Typ: 2
Kurs: 3,70
Bukmacher: Sportingbet


Analiza:
Zespół gospodarzy zapewnił sobie już pierwszą pozycję w grupie i ma zapewniony awans dalej. Dzisiaj wielce prawdopodobne jest, że będą rotację w składzie i zagrają gracze, którzy w sezonie mniej występowali. Jest to tym bardziej prawdopodobnie ponieważ zespół gospodarzy za kilka dnia rozgrywa ważny mecz ligowy z Chico. Bogota z kolei potrzebuję tylko remisu do zajęcia 2 miejsca i tym samym do awansu. Jednak wydaję mi się, że są w stanie dzisiaj spokojnie wygrać, tym bardziej, że gospodarze mają już zapewnioną pierwszą lokatę. W tym meczu z Bogocie padł remi 2:2. Rok temu obie ekipy spotkały się 2x i oba kluby zanotowały po jednym zwycięstwie. Coś jest faktycznie na rzeczy, bo kursiwa już lecą &quot;na łeb na szyję&quot;

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom