>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.11.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina : siatkówka
Spotkanie : Iran - Brazylia
Typ : Iran +1,5seta
Kurs : 3,15
Bukmacher : unibet
Startuje Puchar Wielkich Mistrzów siatkarzy w Japonii. W jednym z meczów Iran gra z Brazylią, która wg bukmacherów powinna wręcz rozbić Irańczyków. Ja jutro gram handikapy +2,5seta na Iran oraz Japonię i myślę że jest duża szansa na powodzenie tych typów. Iran może być czarnym koniem tego turnieju. W porównaniu z innymi ekipami to Iran i Japonia specjalnie przygotowywali się do tego turnieju, a inni zostali zebrani z marszu i trenowali ze sobą 2-3 dni, ponadto dodatkowo aklimatyzacja powinna byc również na plusik dla azjatów.
Iran to jak dla mnie niesamowita ekipa, pod wodzą Velasco poczynili jeszcze większy postęp, mają niesamowitą zagrywkę, &quot;rzucają kamieniami&quot; jak chyba nikt na świecie, no może Ruscy mogą im dorównać. Najbardziej imponują mi dwaj zawodnicy Davoodi oraz Mousavi - świetni zawodnicy którzy serwują po sobie i często ci dwaj swoimi seriami budują przewagi w setach.
Brazylia już nie taka nieosiągalna jak jeszcze kilka lat temu. W turnieju nie zagra Dante oraz Visotto. Młody Lucarelli to świetny zawodnik lecz on i Fonteles, Alves oraz Mauricio na przyjęciu to jeszcze nie ta klasa co Giba, Dante i Murillo za najlepszych czasów.
⛔ 100
 
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - Polska : Irlandia
Typ - 2/2
Kurs - 5,50&gt;5,00
Buk: Bet365
Analiza: Stalney widze mial taki sam pomysl na gre co ale no ale nic sprobujemy czysta 2. Co tu analizować Polska przez ostatnie lata nie wykonała zadnego kroku na przód. Przegrywamy z kim tylko sie da i to nie jest wielka niespodzianka. Pewnie znowu stworzymy sobie kilka sytuacji ale jak zwykle nie strzelimy zadnej bramki no moze jedna przy duzym szczesciu. To sa poczatki pracy trenera Nawałki wiec nie ma co tu sie spodziewać cudów cały czas eksperymentuje, nasza obrona kto by nie grał to i tak jest zawsze kicha a Szczesny wszystkiego nie wyciagnie. wiec tutaj plus do mojego typu. Dalej pomoc z przesłanek wiadomo ze maja zagrac Pazdan, Mączynski ( witamy ekstraklase) Kuba oraz Ćwielong, chyba wszyscy wiemy ze dwojka srodkowych pomocnikow nie ma wielkich szans z pomocnikami dzisiejszych gosci. Panowie i Panie powinnismy byc wdzieczni ze nasza reprezentacja pozwala zarabiac nam pieniadze po takich kursach ! Zadajmy sobie pytanie kiedy wygralismy jakis liczacy sie mecz? Nie liczac oczywiscie Fryzjerów z San Marino, Polska piłka jest w dołku i jak na razie nic nie wskazuje na to aby sie z tego dołka wydostała. Dorzuce cos jeszcze do statystyk zeby nie było tutaj tylko moje suche gadanie w ostatnich kilku latach gralismy raz z irlandczykami gdzie przegralismy 2:0. Powodzenia
⛔ 100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Międzynarodowy, Towarzyski
Spotkanie: HolandiaKolumbia
Typ: X
Kurs: 3.60
Buk: Bet365
Godz. 20:30
Analiza:
Mecz na remis....
Po tym co Holendrzy wyprawiali z Japonią i te kilka dni na pewno nie poprawi ich gry, a Kolumbia bez respektu łatwo uporała się z będącą w fenomenalnej formie Belgią, pachnie remisem. Te dwie drużyny to niesamowity potencjał, ale również inny styl gry, różna geneza piłkarska, kontynenty itd.
Dlaczego remis?
Holendrzy podrażnieni remisem z Azjatami i to na własnym podwórku i Kolumbia bez stresów i obciążenia, pokanali Belgów, już nie mają nic do udowodnienia, dużo goli ale remisowo.
I to nie jest kiepska analiza:?.
✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

rtshks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Rumunia - Grecja
Typ: X
Kurs:3,25
Bukmacher: Expekt
Godzina: 20:00
Analiza: Grecja po wygranej u siebie jest o krok bliżej od Rumuni do awansu na Mistrzostwa i nie sądzę by ten mecz wygrała któraś z drużyn. Grecy grają bardzo underowo więc sądzę że będą grali by nie stracić gola i stawiam tu na remis.
kiepska analiza
 
A 67

akira

Użytkownik
Dyscyplika: PIłka nozna
Spotkanie: Rumunia - Grecja
Typ: Ilosc żóltych kartek w pierwszej połowie +1,5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Bwin
Po wygranym meczu w Grecji 3-1 grecy zaczna grac spokojniej a Rumunii nerwowo i atakiem gdyz nie maja nic do stracenia w pierwszym meczu padlo az 7 żoltych i jedna czerwona kartka dobrze znamy pilke grecka w meczu Euro jak grali z polska ich parady przy faulach niepowstydzil by sie zaden aktor oni potrafia wydobyc od sedziego kartke dla przeciwnika i sadze ze w tym meczy padnie ponad 6 kartek a juz napewno 2 w pierwszej polowie
⛔ 100
 
zzz 0

zzz

Użytkownik
Dyscyplika: Koszykówka
Spotkanie: PHI 17ers-DAL Mavericks
Typ: Under 216.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
W ostatnich 27 meczach tylko raz padł wynik overowy typu który podałem.Dzisiaj spotykają się ekipy które rzucają bardzo dużo punktów,a jak wiem z doświadczenia w takich spotkaniach drużynom celniki się rozregulowują. Filadelfia w końcu musi zacząć grać uważniej w obronie bo z taką grą jaką prezentują hura do przodu o obronę się nie martwimy na play-offy nie wystarczy i coraz bardziej zaczną się na tym skupiać myślę, że ten mecz będzie tego początkiem.
kiepska analiza
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Baraże, druga runda
Spotkanie: Szwecja - Portugalia
Typ: over 2,5
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Jak dla mnie ten kurs to wielka zachęta do gry. Ten over już się tlił w pierwszym meczu. Masa niewykorzystanych okazji bramkowych w pierwszych minutach gry. Gdyby padła chociażby jedna bramka, prawdopodobnie otworzyłaby worek bramek, a tak obie drużyny umiejętnie starały się aby zagrać przede wszystkim na zero od strony własnej bramki. Jak C. Ronaldo strzelił bramkę w końcówce meczu, czasu na kolejne bramki było już niewiele, ale warto przyznać że Portugalia miała wtedy chwilę później kolejną okazję aby strzelić na 2:0. W tym meczu sprawa wygląda jasno. Szwecja zrobi wszystko aby strzelić bramkę, im czasu będzie mniej tym bardziej będą się odsłaniać. Jeżeli padnie bramka szybko tym lepiej, worek powinien się otworzyć. Tak jak pisałem podczas pierwszego meczu . Obie drużyny prefereują futbol ofensywny, i pomimo, że pierwszy mecz wyglądał jak szachy tutaj się może zrobić prawdziwa bitwa w obie strony, nie ma co mówić, ale 1:0 to nie jest wielka zaliczka dla Portugalii zwłaszcza, że teraz grają u siebie, a i Szwedzi mieli swoje okazję w Portugalii. Według mnie mecz będzie bardziej otwarty niż pierwszy, a jeżeli nie padną gole w pierwszej połowie to powinny paść w drugiej. Tym razem nie typuje Portugalii tylko over bramkowy który ma spore szanse wejść.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Baraże, druga runda
Spotkanie: Szwecja - Portugalia
Typ: under 2,5
Kurs: 1.6
Bukmacher: Bwin
Stawiałem w pierwszym meczu na under i się nie pomyliłem. Nie zmieniam zdania co do tego spotkania i dalej będą to piłkarskie szachy. Tym razem to Portugalczycy się nie odkryją, będą czekać na swoją szansę w kontrze, przebłysku Ronaldo. Szwecja natomiast nie może nacierać cały czas, muszą to robić spokojnie i w pełni kontrolować mecz, żeby zostać na zero z tyłu. Uważam, że awansuje Portugalia, która nota bene ma bardzo dobry h2h przeciwko Szwecji. Bramka strzelona przez Portugalię powinna zamknąć sprawę. Najważniejsze będzie pierwsze 30 min, jeśli nie zobaczymy bramki powinniśmy zmieścić się w granicy błędu. Mówi się, że nowy stadion na którym zagra reprezentacja Szwecji to ich talizman, jeszcze nie tam nie przegrali, a w każdym meczu strzelał bramkę Zlatan. Być może i strzeli dziś, ale oglądałem pierwszy mecz pomiędzy Portugalią, a Szwedami. Wniosek jest jeden - Portugalia awansuje, przeciwnik nie istniał. W czasie 90 min zagrozili może przez 10min i to w pierwszej połowie. Zlatan kompletnie został odcięty od gry. Portugalia bardzo mądrze i rozważnie w obronie z minuty na minutę coraz bardziej podchodziła Szwecję i dopięła swojego. Moim zdaniem w pełni zasłużenie. Jeśli zagra tak mądrze w obronie jak wtedy, śmiem wątpić że Szwecja może nie zdobyć gola. Abstrakcja ? Czemu nie, w ostatnich barażach Portugalczycy grali ze świetnie spisującą się Bośnią i wygrali dwa razy po 1-0, gdzie wydawać się mogło bramka Bośni wydaje się formalnością, bo strzelali zawsze tak samo jak i Szwecja w eliminacjach, a na papierze wygląda nawet lepiej niż Szwecja. Moim zdaniem gra na under 2.5 to dobre rozwiązanie.
⛔ 100
 
abbastanza 21

abbastanza

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Polska -Irlandia
Typ : 1
Kurs : 2.30
Bukmacher : WilliamHill
Analiza: Wracam po dłuższej nieobecności na forum. Mój typ nie jest spowodowany tym, że jestem Polakiem i daje typ jedynkę ponieważ jestem Patriotą/Polakiem i tak trzeba. Większość ludzi skreśliła biało-czerwonych już na zawsze zwłaszcza ze swoich typów, bo sam widziałem ile to ludzi Polska popsuła kupon na bukach itp. To nic Ja uważam, że dziś Polska wygra, zmobilizuje się, Nawałka musi dzisiaj wygrać, żeby się pokazać z dobrej strony, żebyśmy jeszcze w niego/nich uwierzyli dali im szanse. Wystarczy popatrzeć na ostatnie mecze Irlandii na wyjeździe brak słów myślę, że jest to odpowiednia drużyna na dziś by wkoncu się przełamac bo jak nie oni to kto? Luxembourg nie róbmy sobie żartów stać nas na wiele i Irlandia to nie jest żaden wielkiej klasy przecwinik, wróćmy do wyników
Niemcy - Irlandia 3-0
Austria
- Irlandia 1-0
Walia - Irlandia 0-0
Hiszpania -
Irlandia 2-0
Dla mniej odważncyh 1x, powdzenia.
⛔ 100
 
tomek886 10

tomek886

Użytkownik
dyscyplina: Piłka ręczna, Toyota Handball Bundesliga
spotkanie: SC Magdeburg - MT Melsungen
typ: 1
kurs: 1.85
godz: 20:15
bukmacher: marathonbet
analiza:
przed nami spotkanie 15. kolejki niemieckiej Bundesligi piłkarzy ręcznych pomiędzy drużynami SC Magdeburg i MT Melsungen. Gospodarze tego spotkania na tym etapie rozgrywek zajmują w tabeli Bundesligi 8. miejsce z dorobkiem 15 punktów, na który złożyło się 7 zwycięstw, jeden remis i 6 porażek. Ich bilans bramkowy wynosi obecnie 411:399. Spośród tych 14 spotkań osiem Magdeburg rozegrało we własnej hali, gdzie odniósł 4 zwycięstwa, raz zremisował i 3 razy przegrał. Melsungen zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 17 punktów, które drużyna uzyskała dzięki 8 zwycięstwom, remisowi i 5 porażkom. Na wyjeździe Melsungen wygrał 4 mecze, raz zremisował i poniósł dwie porażki. Dzisiaj jednak typuje pewne zwycięstwo Magdeburga, który wydaje się przezwyciężył już kryzys z ostatnich kolejek i bez problemu powinien pokonać Melsungen.
⛔ 100
Bukmacher
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Chorwacja-Islandia
Typ : handicap Chorwacja -1
bukmacher : bet365
kurs: 2.0

Dobra dosyc zartow i przygod Islandii w walce o mundial, dzis Eskimosi zostana sprowadzeni na ziemie przez Chorwatow.Juz w pierwszym meczu bylo 1 do 11 w strzalach dla Chorwatow na tym&quot;groznym&#39; terenie z pogoda nadajaca sie bardziej do biathlonu niz pilki noznej.W Chorwacji wiadomo goraca atmosfera na trybunach, ktora z pewnoscia roztopi zasieki Eskimosow naczele z bramkarzem z pol-amatorskiej ligi.Dodatkowo w Islandii zabraknie kontuzjowanego pilkarza Ajaxu Skulasona, ktory moglby zrobic ewentualne kuku, zabraknie tez pomocnika ktory zlapal czerwona kartke ktory w sumie i tak jest slaby wiec nie ma sensu podawac jego nazwiska,bo nikt go nie zapamieta ale w odroznieniu od niektorych swoich kolegow gra w zawodowej lidze i to w Belgii.
Islandia zajela 2miejsce w grupie tak koszmarnej, ze zastanawiam sie jakim cudem ona w ogole powstala i czy komus sie kulki nie pomylily na losowaniu.Kiedy jeden, jedyny raz trafili na zespol niezlej klasy na wyjezdzie Szwajcaria prowadzila z nimi 4:1 i zaczela juz otwierac szampany z powodu awansu na mistrzoswa swiata, a nawet pic z gwinta w szatni.Efekt totalne rozprezenie i komiczny remis 4:4.Dzis nie bedzie rozprezenia Chorwacja jest w pelnym skladzie zwarta i gotowa dazyc bedzie do overa, zeby przypadkowy staly fragment gry nie wypaczyl wyniku.Eskimosow czeka dzis twarde ladowanie i powrot do tego co umia najlepiej czyli lepienia balwanow i robienia iglo a nie gry w pilke.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2013
Spotkanie: Champion of Champions - Group 2 Winner
Typ: Mark Selby
Kurs: 2.87
Bukmacher: sportingbet
Trudno nie postawić na dzisiejszy dobry dzień triumfatora Antwerp Open. Myślę, że te kilkadziesiąt godzin między niedzielnym finałem, a wtorkowym meczem powinna Selby’emu z nawiązką wystarczyć na przemieszczenie się z Antwerpii do Coventry i solidną regenerację. W Belgii widzieliśmy Selby’ego wracającego do swojej normalnej dyspozycji, w jeden weekend zaliczył 3 potężne skalpy (Trump, Ding, O’Sullivan) do tego wygrał w końcu turniej w tym sezonie i z miejsca stał się jednym z faworytów zarówno CoC jak i UK Championship. Dzisiaj w pierwszym meczu rywalem Jestera będzie Murphy, który renesans formy ma chyba jeszcze przed sobą. Cały sezon niewyraźny, a ostatnio marazm się tylko nasilił, dość powiedzieć, że Shaun wygrał tylko 2 z 6 ostatnich meczy i to tylko dlatego, że z amatorami trudno przegrać. Oczywiście zawsze może straszyć jego smykałka do wbijania, ale akurat z uważnym Selbym o dobre szanse na punktowanie może być ciężko. Dla mnie faworytem tego meczu jest Mark i nawet handicap nie wydaje mi się zbytnim ryzykiem, zwłaszcza, że przy 4-3 będzie zwrot. Dodatkowo biorąc pod uwagę, że w drugim meczu grupowym spotkają się mocno rozczarowujący ostatnio Maguire z Higginsem, to Selby jawi się jako solidny faworyt do wygrania grupy, bo aktualnie formą bije na głowę całą wymienioną trójkę. Dlatego warto już teraz zainteresować się wieczornym meczem ćwierćfinałowym (czyli właśnie o wygranie grupy i miejsce w półfinale), Wygląda na to, że trudniejsza przeprawa może na Selby&#39;ego czekać w pierwszym meczu, w wieczornym ćwierćfinale powinno być łatwiej, zwłaszcza, że pogramy na dłuższym dystansie (best-of-11), gdzie trudniej będzie o niespodziankę. W takim kontekście kurs na wygranie grupy przez Selby’ego wydaje się interesujący.
✅ 187
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Mistrzostwa Świata-kwalifikacje
Spotkanie: Rumunia - Grecja
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Wynik pierwszego ze spotkań sprawia, że przed rewanżem w zdecydowanie korzystniejszym położeniu są piłkarze Grecji. Podopieczni Fernando Santosa wygrali swój pierwszy mecz 3-1, ale na pewno Rumunii wspierani żywiołowym dopingiem na stadionie w Bukareszcie postarają się odrobić straty z pierwszego meczu, wszak zapowiada to nawet szkoleniowiec Rumunii Victor Piturca, który mówi, że jego podopieczni wciąż wierzą w awans do Mistrzostw Świata.
Aby tak się stało Rumunii muszą dziś zagrać nieco ryzykownie, stawiając przede wszystkim na atak, bo doskonale wiemy, że Grecy w defensywie grać potrafią. Pierwszy mecz jednak pokazał Grecję zupełnie z innej strony czyli Grecję ofensywną, która mogła naprawdę się podobać. Myślę, że Grecy wcale w tym meczu nie będą się całkowicie bronić ponieważ szkoda marnować potencjału w ofensywie jaki mają czyli Georgios Samaras, Dimitris Salpingidis i Kostas Mitroglou. Rumunia natomiast będzie musiała dziś nieco zaryzykować w ofensywie (kosztem gry obronnej) ponieważ im do awansu potrzeba strzelić 2 goli i nie stracić żadnego - osobiście uważam, że Grecy jednak coś w tym meczu strzelą dlatego Rumunii muszą zagrać na naprawdę wysokim poziomie, być może swój najlepszy mecz w tych eliminacjach aby awansować do Mundialu.
Jeśli chodzi o nieobecnych to sporym osłabieniem Greków będzie brak Kostasa Katsouranisa, w drużynie gospodarzy natomiast nie zobaczymy Vlada Chirichesa oraz Alexandru Bourceanu.
Podsumowując wydaje mi się, że Rumunii wsparci dopingiem swoich fanów od początku rzucą się na rywali i będą chcieli bardzo szybko odrobić choć część strat z pierwszego meczu. Grecja natomiast zapewne rozpocznie spokojnie i będzie próbować szczęścia w kontratakach, ponieważ nie wierze (choć miło by było się zaskoczyć) by Grecy zagrali tak jak w pierwszym spotkaniu czyli ofensywie. Jednak i tak i tak Grecy szansę na swoje gole powinni mieć i myślę, że powinni je wykorzystać (wspomniałem wcześniej o ich potencjale z przodu). Myślę więc, że dobrym typem na to spotkanie jest over 2.5 goli.
⛔ 100
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej Czechy Extraliga
Spotkanie: Zlin- Chomutov
Typ: Zlin
Kurs: 1,5
Bukmacher: Bwin
Data: 18.11.2013
Godzina spotkania: 17.30

Analiza:
Zacznę od tego iż te zespoły spotkały się już 4 października bieżącego roku. Spotkanie było rozgrywane w Chomutovie, wynik w tamtym spotkaniu był remisowy 3:3 lecz karne ujawniły zwycięstwo gości „Zlin” 3:4. Wierze iż zespół pamięta tamto spotkanie i tym razem będzie chciało łatwo wygrać z rywalem z północnego zachodu. I to także jest przesłanka by mecz wygrał zespól gospodarzy. Goście muszą przejechać z Pardubic do Zlin-u jakieś 200 kilosów po przegranym meczu 4-2 z tamtejszym zespołem które rozgrywali wczoraj o godzinie 15.00. Za to Zlin wraca z wygranego spotkanie z Ostrawy z Vitkovicami 2:4. Spotkanie rozgrywali także o godzinie 15.00.
Poza tym goście ostanie 5 spotkań na wyjeździe to aż 5 porażek z tego tylko 1 po dodatkowym czasie gry. Za to Zlin ostatnie 5 spotkań u siebie porażka z wyżej klasyfikowaną drużyną Kometa Brno, 4 zwycięstwa w tym jedno po dodatkowym czasie gry z zespołem z Pragi.
Myślę i mam nadzieje że dobry mam typ na to spotkanie. J
Dodatkowo myłkę iż padnie więcej bramek niż 4,5 lecz nie umiem znaleźć kursu. Jak ktoś ma niech gra :wink: Pozdrawiam

✅ 50
 
E 45

ecko

Użytkownik
dyscyplina: Hokej na lodzie (Czechy, Ekstraliga)
spotkanie: HC Litvinov v Energie Karlovy Vary
typ: HC Litvinov (-1,5)
kurs: 2.40
bukmacher: william hill
analiza:
Mecz derbowy między jednymi z najsłabszych drużyn w czeskiej ekstralidze. HC Litvinov w 21 meczach zgromadził 22 punkty co daje 13 pozycję w tabeli, Karlovy Vary jest oczko wyżej gromadząc 23 punkty w 22 meczach. Karlovy Vary w meczach na wyjeździe mają fatalny bilans, na 11 meczy odnosząc tylko 1 zwycięstwo, 3 razy przegrywając po dogrywce i aż 7 razy odnosząc porażkę w reg. czasie, bilans bramkowy 16-41. Litvinov po fatalnej pierwszej części sezonu zmienił trenera, od 7 spotkań występują pod okiem duetu Radim Rulík - Miloslav Hořava. Ta zmiana okazała się bardzo korzystna, bo w 6 meczach z rzędu zdobywali punkty, wygrywając między innymi z Pardubicami i Trzyńcem. Porażkę odnieśli dopiero w ostatnim meczu ze Spartą Praga która jest w tym sezonie rewelacyjna, ale przegrali nieznacznie bo 3-2. Litvinov u siebie z nowymi trenerami jest tu faworytem i myślę że mogą spokojnie odprawić Karlovy Vary.
⛔ 100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Spotkanie: Japonia (+2.5 seta) - USA
Typ: Japonia
Kurs: 1.69
Bukmacher: Pinnacle
Pierwszy mecz obu drużyn w Pucharze Wielkich Mistrzów rozgrywanym w Japonii. Moim zdaniem bukmacherzy przesadzili z faworyzowaniem Amerykanów. Pierwsze dwa mecze pokazują , że mecze mogą być zacięte i wyrównane. Japończycy grają u siebie i wszystko podporządkowują udziałowi w tej imprezie. Maja kilku niezłych graczy Gottsu,Koshikawa , Matsumoto. Japończycy co prawda w ostatnich latach nie błyszczą ale to solidna drużyna. Natomiast Amerykanie przyjechali w najsilniejszym składzie wraca Rooney jednak zawodnicy grają na codzień w wielu klubach europejskich nie są dostatecznie zgrani do tego dochodzi podróż. Moim zdaniem ten turniej dla Amerykanów nie jest tak ważny jak dla Japończykow. Amerykanie mają dużą przewagę nad Japończykami ale ugranie jednego seta moim zdaniem wykonalne.
✅ 69
 
A 0

artur1986

Użytkownik
typ nr 1
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie: Czarnogóra U21 - Irlandia U21
Typ: Czarnogóra U21
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet 365
Data: 19.11.2013
Godzina spotkania: 17.00

Na dzisiejszy dzień wybrałem spotkanie, które zostanie rozegrane w ramach Eliminacje Mistrzostw Europy U21. Postanowiłem pograć typ na reprezentację Czarnogóry. Głównym powodem, dla jakiego postanowiłem to zagrać, są wyniki dotychczasowych w spotkań. Patrząc na tabelę można odnieść wrażanie, że zagrają bardzo wyrównane drużyny. Obydwie mają bowiem po 7 punktów. Jednak patrząc na to z kim zdobyli te punkty można wywnioskować, że Czarnogóra miała zdecydowanie trudniejsze zadanie. Gospodarze dzisiejszego meczu rozegrali 4 mecze, w tym dwa z Niemcami, którzy biją wszystkich. Czarnogórcy jako jedyni urwali im punkty remisując na własnym terenie 1:1, oprócz tego przegrali z Niemcami na wyjeździe 0:2 i odnieśli dwa zwycięstwa z Rumunią 3:2 oraz Wyspami Owczymi 3:0. Irlandia natomiast musiała rozegrać aż 5 spotkań, by zdobyć 7 punktów. Aż 6 ugrali w meczach z przesłabymi Wyspami Owczymi. W pozostałych ugrali tylko punkcik w Rumunii po remisie 0:0. Przegrali też u siebie z Rumunami 0:1 oraz dostali lanie od Niemców 0:4. Myślę, że fanatyczni kibice oraz gorący teren w Czarnogórze pomoże gospodarzom w walce o 3 punkty. O tym jak gra się w Czarnogórze przekonaliśmy się na własnej skórze, więc mam nadzieję, że dziś będzie podobnie.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Challenger Andria
Spotkanie: De Le Nava - Sorensen
Typ: 1
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet 365
Analiza: No wczoraj jakiś, nie bójmy się użyć tego słowa, idiota w Bet 365 dał nam w promocji bet na debel po 1,61 gdy realny kurs winien być max 1,25. Dziś widzę zapanowało ogólne ogłupienie u wszystkich buków i śmieszny Louk Sorensen jest faworytem, i to jakim!!! z Munozem. Ja nie będę się rozpisywał kogo ogrywał na różnych nawierzchniach Munoz a kogo Louk, bo to można sprawdzić samemu, ale ja tyle razy widziałem Munoza i doskonale wiem co on potrafi, że mam pewność (oczywiście jeśli tylko jest zdrowy), że takiego &quot;kelnera&quot; jak Louk może i powinien poskładać i to 2-0 (a kurs na to z 5 jest, albo więcej). Naprawdę musiałem aż sprawdzić, czy to rzeczywiście u każdego buka takie kursy są, bo gotów byłem pomyśleć, że to pomyłka w bet 365. Nie chce powiedzieć, że to bet za każdą kasę (chyba, że ktoś ma jej za dużo ???? ), bowiem może buki wiedzą coś o formie Munoza czego ja nie wiem (dlatego na wypadek kreczu gram w bet 365), ale naprawdę nie jestem w stanie pojąć skąd takie kursy na ten mecz. Zdrowy Munoz potrafi dosłownie wszystko (oczywiście zachować należy pewne proporcje to nie jest Roger Federer ???? ), ma serwis i widziałem wiele jego meczy, gdzie był po prostu nie do &quot;ruszenia&quot;, potrafi &quot;poprzebijać&quot;, do tego jest leworęczny co wielu graczom sprawia ogromne problemy, potrafi nawet całkiem sensownie pograć przy siatce. Ma za sobą występy w MD w turniejach Wielkiego Szlema (Louk może o tym jedynie pomarzyć). Powiedzenie tego samego o Louku nie jest możliwe, a nazwanie go &quot;przeciętnym&quot; graczem, stanowiłoby nie lada wyróżnienie i obrazę dla co najmniej jakieś 200 setki zawodników z poza top 100 ATP ???? . Mam tylko nadzieję, że Munoz jest top fit i czekam z niecierpliwością na mecz.

⛔ 100
 
W 8

wanderlei94

Użytkownik
MECZ:Francja - Ukraina
KRAJ/LIGA: Eliminacje MŚ 2014 - baraż
TYP: Ukraina +1,5
KURS:1,675
BUK: bet365
Analiza: W pierwszym meczu Ukraińcy odnieśli pewne zwycięstwo po dość przeciętnym spotkaniu. To co się rzucało w oczy, to duża bezsilność Francuzów. Trójkolorowi nie potrafili skonstruować ani jednej dogodnej sytuacji. Świetnie spisywała się obrona i druga linia ukraińskiej ekipy. W rewanżu na Francuzów czeka bardzo duże wyzwanie. odrobienie dwóch bramek z pierwszego. Według mnie Francuzi nie poradzą sobie w tej batalii. Ukraińcy to ekipa, która w całych eliminacjach straciła tylko 4 gole, a w ostatnich 5 meczach na wyjeździe ( eliminacyjnych i towarzyskich) odniosła 5 zwycięstw.
⛔ 100
Powtórzony Typ

 
W 8

wanderlei94

Użytkownik
MECZ:Rosja - Korea Płd
KRAJ/LIGA: Mecz towarzyski
TYP: Rosja
KURS:1,9
BUK: Bet365
Analiza: Z dzisiejszych meczy towarzyskich najbardziej upodobałem sobie spotkanie Rosjan z Koreą Płd. Obie ekipy zakwalifikowały się do przyszłorocznych MŚ. Dlatego ten mecz jest dla obu ekip olbrzymim testem. W mojej ocenie o wyniku zadecyduje miejsce rozegrania spotkania. Rosjanie zawsze świetnie się czuli na swoim terenie. W eliminacjach MŚ na swoim terenie wygrali wszystkie 5 spotkań przy bilansie bramkowym 11:2. Koreańczycy zaś ostatnie zwycięstwo na wyjeździe odnieśli w czerwcu ubiegłego roku nad słabym Katarem. W międzyczasie ulegli m.in Chorwacji aż 4:0.
⛔ 100
1 dzień = 1 typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom