>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 19.11.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Baraże MŚ 2014
Spotkanie: Szwecja - Portugalia
Typ: Zespół 1 zwycięży a w meczu padnie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 4,60
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam... trochę przespałem typy w tym miesiącu bo nie miałem za wiele czasu. No ale jednak jeszcze parę dni do końca listopada zostało i spróbuję coś ugrać. Na początku chciałem postawić na awans Szwecji który wydaje mi się w miarę pewny a kurs jest na bwin 4.20 ale gdy zobaczyłem kurs na to to nie mogłem uwierzyć. Nie dość, że moim zdaniem ten tym to absolutny pewniak to dodatkowo kurs 4.60 jest więcej niż dobry. Rewolucji w składach w porównaniu do pierwszego meczu spodziewać się raczej nie można. Można się za to spodziewać zgoła odmiennej postawy Skandynawów.
Erik Hamrena (selekcjoner reprezentacji Szwecji) wypowiada się w takim tonie:
&quot;- Pojedynek odbędzie się na naszym terenie i bez wątpienia będzie wyglądał inaczej niż pierwsze spotkanie. Spróbujemy zaprezentować się bardziej ofensywnie, ale przy tym musimy zagrać tak samo stabilnie i dokładnie w defensywie jak na wyjeździe - analizuje selekcjoner. - Musimy spisywać się lepiej, kiedy przejmiemy piłkę. Będziemy chcieli pograć nią bliżej portugalskiej bramki &quot;
Coś tam dorzucał jeszcze Zlatan ale mniejsza z tym. Szwedzi bramki strzelać potrafią bo chociażby Niemcom w tych eliminacjach strzelili w dwumeczu 7... stracili co prawda 9 ale to Niemcy. W całej fazie grupowej strzelili 19 bramek a stracili 14. Bilans Portugali wygląda nieco lepiej bo to 20:9.
Mecz odbędzie się w Szwecji. Dzisiaj ma być w Sztokholmie 5 stopni a temperatura odczuwalna ma wynosić 3. Na pewno nie jest to coś co będzie sprzymierzeńcem Ronaldo i spółki. Dodatkowo moim zdaniem Szwedzi są lepsi drużynowo od Portugalczyków. Może mają mniej indywidualności ale ogólny obraz gry obu drużyn w eliminacjach przemawia za Szwedami. Niestety ich bolączką jest nie najlepsza obrona przez którą potrafili przegrać mecz z Niemcami wysoko prowadząc. No ale Niemcy to Niemcy a Portugalczycy to jakby poziom albo dwa niżej.
Podsumowując:
Biorąc pod uwagę niezwykłą motywacje, własny teren, warunki atmosferyczne stawiam na zwycięstwo Szwecji.
Biorąc pod uwagę średnio spisująca się obronę Szwedów i mocne formacje ofensywne obu zespołów stawiam na over (2,5 to naprawdę minimum).
Moim zdaniem warto grać ten typ. Dodatkowo bardzo częste w dwumeczach jest to, że po underze następuje over. Moim zdnaiem typ do postawienia za sporą kaskę a mecz skończy się wynikiem 3:1. Na zwycięstwo Szwedów i over 3,5 kurs wynosi 9,50 ale to już bardziej ryzykowne więc można za małą stawkę. No ale po co bardziej ryzykować skoro mamy pewniaka po kursie 4.60? Oczywiście nie ma nigdy nic pewnego, a Portugalia to nie Polska ale chimerycznie grający południowcy nie zdołają obronić swojej skromnej zaliczki i będą musieli zapomnieć o awansie do mistrzostw świata odbywających się w Brazylii. Pozdrawiam, polecam typ i życzę owocnych typów na dziś ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

aniemowilem

Użytkownik
Dyscyplina; Pilka reczna, Liga ASOBAL
Spotkanie; Barcelona - Valladolid
Typ; 2 h(0-14.5)
Kurs; 2.02
Bukmacher; Bet365

Analiza - dzisiaj zostanie rozegrana kolejna kolejka hiszpanskiej ligi pilkarzy recznych. Jeden z najbardziej utytulowanych zespolow Barcelona podejmie we wlasnej hali zespol Valladolid. Mysle, ze handi jaki wystawil przy tym kursie bukmacher to juz lekka przesada. Wiadomo klasa zesoolow ogromna, ale czy katalonczyka bedzie sie chcialo grac na 200% z rywalem wygrywajac juz przykladowo 6-7? Raczej nie. A do tego wszystkiego trzeba przypomniec, ze Barca gra 4 spotkania w 9 dni, jest juz po dwoch wyjazdach najpierw do Minska, a pozniej Aragon. Przed nimi w weekend rewanz z Dinamem, wiec troche maja juz w nogach. Ostatnie 5 spotkan tylko dwuktotnie zakonczylo sie powyzej 15 bramek dla gospodarzy dzisiejszego spotkania.
⛔ 100
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -El. ME U21
Spotkanie: Mołdawia-Litwa
Typ: 1 AH-1
Kurs:2,6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Litwini przegrali ostanie 3 mecze z rzędu i o awans do następnej rundy będzie bardzo ciężko, a Mołdawia dzięki dzisiejszemu zwycięstwu może wskoczyć na druga pozycje. Litwa dzisiaj dość mocno osłabiona nie zagra wielu piłkarzy którzy grali wcześniej w tych eliminacjach zabraknie podstawowego bramkarza, trzech obrońców, pomocników i najlepszego strzelca Spalvisa który strzelił jak dotąd 3 gole w tych eliminacjach dla Litwy. Mołdawianie jeszcze w tych eliminacjach nie przegrali meczu u siebie.

✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Holandia Kolumbia
Typ: 2
Kurs:3.7
Bukmacher: william hill
Analiza:
Holandia dzis w mocno rezerwowym składzie , od jakiegoś czasu kontuzjoiwani są Van Persie i Sneijder a po sobotnim meczu dołącyli do nich Robben i De Jong. Czyli na dziś wyłączeni są najlepsi ofensywni gracze Holandii. Bez nich gra ofensywna bedzie mocno kuleć. Już w sobotę Holandia zaledwie zremisowała z Japonią 2:2. Kolumbia to zdecydowanie wyższa półka, zespół z czołowej piątki rankingu FIFA za takimi zawodnikami jak Martinez Rodrigues i Falcao. Myśle że wobec absencji czołowych graczy Kolumbia ma szanse zwyciężyć.
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska- Irlandia
Typ: BTS
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
ANALIZA. Witam, zacznę od tego, że kompletnie nie mam pojęcia kto ten mecz wygra, równie dobrze może być remis a może Polska wygrać lub też przegrać 2 bramkami, zależy wszystko od tego jak wejdziemy w ten mecz. Oglądając wczoraj konferencję prasową Nawałki i Lewandowskiego to selekcjoner podkreślał, że ze Słowacją było dużo eksperymentów i testowania- efekt widzieliśmy, dzisiaj również ma być testowanie, ale skupi się też na poprawie wizerunki Polskiej kadry w oczach kibiców. Jak to zrobić? Wygrać! Łatwo się pisze, że trzeba wygrać, ale jak Nas Irlandia przetrzyma w środku pola to z minuty na minutę będziemy grać coraz bardziej chaotycznie i skończy się kontrą i bramką dla zielonych. Ale na spokojnie, argumentowanie mojego typu zacznę od tego, że nie wierzę w to, że bramki nie stracimy, to co pokazała „obrona” ze Słowacją to po prostu klasaB (nie ubliżając zawodników grającym w tych rozgrywkach) i Szczęsny mimo formy nie obroni wszystkiego. Zmiany w bloku defensywnym na pewno będą, ale skoro nie mieliśmy pewnej obrony na najważniejsze mecze El. MŚ to teraz, gdy są zmiany personalne ta formacja w ogóle nie będzie zgrana, a to jest bardzo ważne u defensorów, a i podejrzewam indywidualne błędy obrońców też się będą zdarzać, no i jeszcze wspomnę o potencjale ofensywnym przeciwników. Mają kim straszyć, większość zawodników z podstawowego składu gra w PL, może nie wszyscy w tych znanych klubach wiodących prym w Anglii, ale grają w najwyższej klasie rozgrywkowej w jednej z najlepszych lig świata a tam trzeba umieć grać.
No i teraz argumentacja na strzelenie bramki przez Nasz zespół. Zacznę od najmniej ważnego aspektu, który wg mnie jest nieistotny, ale wczoraj sam Lewandowski o tym wspomniał, więc może faktycznie coś w tym jest- a chodzi o miejsce, o Poznań, o INEA Stadion. Tam Lewandowski strzelił najwięcej bramek na terenie Polski, ale czynił to głównie w Lechu Poznań, chociaż 2 bramki z WKS też zostały w pamięci. Kibice w Wielkopolsce też są jednymi z lepszych w Polsce, ale połowa stadionu pusta, więc dzisiaj za bardzo na kibiców bym nie liczył, a Ci co te pustki będą wypełniać to przypadkowi ludzie, którzy chcą po prostu zobaczyć jakiś mecz na żywo. Teraz aspekty już czysto sportowe. Siłę w ataku mamy, 2 ofensywnych zawodników grających w finale LM to nie jest przypadek, trzeba tylko to pokazać w grze reprezentacji, bo o ile Kuba stara się i Tu i tu to patrząc na Lewego śmiem wątpić, czy z orzełkiem na piersi biega na 100% ale nie tylko piłkarze z bvb są groźni, ja liczę na Mierzejewskiego, Sobota mam nadzieję na drugiej stronie zagra dobry mecz. Ale teraz konkret, pisałem wcześniej, że Lewy przechodzi obok meczu i nie może się wbić, więc może w ogóle nie zagra, bo w sobotę ważny mecz z Bayernem, a poza tym na boisku będzie dublowany, więc zagrać innym napastnikiem, a lewego dać na ostatnie 30 minut na zmęczonych obrońców, tak może dzisiaj zagrać Nawałka i to wg mnie by było najkorzystniejsze rozwiązanie, tym bardziej, że chwalił Teodorczyka i pewnie da mu pograć przed własną publicznością. Na bramkę liczę jeżeli nie po akcji zespołowej to może sam Kuba zrobi jakiś samotny rajd, bo potrafi.
Nawałka musi mieć czas do testowania i szukania złotego środka, ten czas ma, szuka, rotuje, ale nie może zapomnieć o kibicach, którzy średnio byli do niego przekonani, a od piątku już są fale krytyki, więc by mógł spokojnie pracować (mówię też o medialnej nagonce) dzisiaj pójdzie na wynik i przynajmniej tą jedną bramkę zdobędziemy, lecz z Naszą defensywą na czyste konto też nie możemy liczyć. Powodzenia i pozdrawiam.
⛔ 100
 
C 1

comicoon

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, Baraże Mistrzostw Świata
Spotkanie: Rumunia - Grecja
Typ: Ile żółtych kartek otrzyma Grecja w 2 połowie?
Więcej niż 1.5
Kurs:1.75
Bukmacher: Bwin
Analiza: W ostatnim meczu między tymi zespołami oglądaliśmy mnóstwo kartek w tym pod koniec meczu czerwoną dla Rumunii, po pierwsze oba zespoły słyną z agresywnej i czasem brutalnej gry. Mój typ również opieram tym, że Rumunia w 1 jak i 2 połowie musi pokazać maksimum swoich umiejętności w ataku by odrobić straty z pierwszego spotkania a więc Grecja zapewne będzie odcinać ich od tego częstymi faulami, które w 2 połowie mogą przyczynić się do ilości żółtych kartek, linia wystawiona nie jest wysoka a kurs jest całkiem przyzwoity, polecam
✅ 75
 
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, el u21
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: 1
Kurs:2.3
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Od dawna Polska reprezentacja u21 nie miała na papierze tak mocnego składu jak ta obecna. Nie brakuje solidnych ekstraklasowców z doświadczeniem, grających regularnie. Nie brakuje także zawodników jeśli nie grających, to przynajmniej od czasu da czasu przebijających się w solidnych europejskich klubach. Jest niezły bramkarz, obrońcy grający już nawet w pierwszej reprezentacji (co prawda tam sobie nie radzą ale u21 to inny poziom), pomoc której niczego nie brakuje, kreatywni Pawłowski, Wolski, Zieliński, w niezłej formie Żyro, przyzwoity środek no i w ataku strzelający w kadrze regularnie Milik a także najlepszy(przynajmniej tak jeszcze niedawno było) strzelec 2 holenderskiej Parzyszek. Do tego niezły trener, sprawiający wrażenie fachowca który wie co robi. Więc pytanie, kiedy jeśli nie teraz? Wyniki ostatnie oszałamiające może nie są, ale nie są i najgorsze. Przeciwnicy też nie byle jacy, mający ostatnio naprawde niezłe wyniki ale liczę że naszym młodym uda się zmobilizować, wyciągnąć wreszcie z siebie maksimum i dzis wygrać , dzięki czemu szanse na awans wzrosną. Kurs zachęcający do zagrania, skład jest mocny, gramy u siebie więc i atmosfera będzie, oby tylko dobrze wejść w mecz bez presji i będzie dobrze.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje do Mistrzostw Europy U21
Spotkanie: Polska U21 – Grecja U21 AHC (0:1)
Typ: 1
Kurs: 3,35
Buk: bet365
Data i godzina: 19.11.13 17:30

Dziś o godz. 17:30 na Stadionie Cracovii odbędzie się mecz eliminacji mistrzostw Europy do lat 21 pomiędzy reprezentacjami Polski i Grecji. Biało-czerwoni są liderem grupy 7 z 12 punktami na koncie, piłkarze z Hellady z 9 „oczkami” zajmują trzecią pozycję. Aby mieć szansę na zachowanie miejsca w czołowej dwójce Polacy muszą to spotkanie wygrać.

Ostatnie dwa mecze eliminacyjne przyjdzie Biało-czerwonym rozegrać z Grekami. Pierwsze spotkanie, rozegrane na Stadionie Cracovii, zostanie rozegrane jeszcze w 2013 roku. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane dopiero 9 września 2014 roku. Do tego momentu Polacy nie będą mieli wpływ na swoje losy w grupie, natomiast Grecy rozegrają spotkania z Turkami i Szwedami.

Grecy w tych eliminacjach pokonali dwukrotnie Maltę 5:0 oraz 4:0, przegrali z Turcją 0:1 oraz wygrali ze Szwedami 5:1.

Polacy dwukrotnie ograli Maltańczyków 2:0 oraz 5:1, wygrali z Turcją u siebie 3:1, na wyjeździe przegrali 0:1, wygrali ze Szwedami spotkanie domowe 2:0 i przegrali wyjazdowe spotkanie 3:1.

O sile ofensywy polskiego zespołu stanowią zawodnicy z lig zagranicznych m.in. zawodnik Augsburga Arkadiusz Milik, który zdobył w tych eliminacjach dla Biało-czerwonych aż 6 bramek, gracz Malagi Bartłomiej Pawłowski (gol z Turcją) oraz pomocnik Fiorentiny Rafał Wolski. W bramce naszej narodowej jedenastki stanie bramkarz Piasta Gliwice Jakub Szumski, w obronie ujrzymy Wojciecha Gollę, Rafała Janickiego oraz Adama Pazio, natomiast w pomocy zagra Dominik Furman, Michał Chrapek oraz Michał Żyro. W spotkaniu z Grecją nie wystąpi Bartosz Bereszyński, który opuścił drużynę z powodu kontuzji.

Grecy dysponują duetem napastników Diamantakos-Karelis – obaj zawodnicy zdobyli w eliminacjach po trzy bramki. O sile reprezentacji stanową głównie zawodnicy greckiej ekstraklasy, w przeważającej części piłkarze Panathinaikosu Ateny.

To spotkanie będzie kluczowe w walce o awans do ME, dlatego mobilizacja w polskim zespole będzie nadzwyczajna. Zwycięstwo przed własną publicznością pozwali zdystansować rywali, którzy będą zmuszeni zdobyć komplet punktów w czasie niemal dziesięciomiesięcznej przerwy Biało-czerwonych w eliminacjach.

✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Spotkanie: Polska - Grecja
Typ: X
Kurs: 3,35
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Ja trochę inaczej niż koledzy uważam, że spotkanie na stadionie Cracovii przy ulicy Kałuży 1 będzie kręciło się cały czas koło remisu i pójdę nawet dalej mówiąc, że są duże szanse aby takim właśnie wynikiem się zakończyło.
Po pierwsze wg. mnie tej kadrze brakuje mentalności aby w odpowiednim momencie postawić kropkę nad i. Nasi gracze pokazali to w Turcji, gdzie spotkanie ewidentnie trzeba było zremisować, żeby idealnie ustawić się w tabeli jednak nasi kopacze nie potrafili tam skutecznie powalczyć.
Po drugie przyjeżdża zespół, który wie o co gra, który w pył zmiótł u siebie Szwedów ( o Malcie nawet nie wspominam) i na pewno powalczą tu o punkty. My z kolei świetnie spisujemy się u siebie, skład praktycznie optymalny, przegrać nie przegramy.
Trzecie sprawa to statystyka. Jedni się o nią opierają, drudzy nie, ja należę raczej do tej pierwszej grupy a więc tak i my jak i Grecy remisu w tych eliminacjach jeszcze nie doświadczyli, dzisiaj idealna okazja, kurs warty świeczki wg. mnie bo w pójście na wina którejś z drużyn byłoby bardzo ciężko. Powodzenia !
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kwalifikacje U 21
Polska - Grecja
Typ: wygra Polska
Kurs: 2.3
betathome
Nasze orły z pierwszej reprezentacji tyle razy mnie zawiodły przy okazji pomniejszając moje saldo że w końcu sobie Ich odpuszczam ale przerzucam się na młodzież ???? Biało-czerwoni to lider grupy 7. eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Po piątkowym, pierwszym wyjazdowym zwycięstwie z Maltą (5:1) drużyna Marcina Dorny ma na koncie 12 punktów wywalczonych w 6 meczach rywal Polski czyli Grecji, to 9 punktów w 4 meczach. Wygrywając z Grekami, biało-czerwoni mogą zrobić duży krok w kierunku awansu. Trener Grecji Tsanas ma w swojej drużynie głównie przedstawicieli klubów greckiej ekstraklasy ale w ataku do dyspozycji ma Apostolosa Velliosa i Charisa Mavriasaz Evertonu i Sunderlandu.Grecki zespół tworzą zawodnicy z rocznika 1993 i młodsi, w Polsce większość reprezentantów jest urodzona w 1992 roku. W tej kadrze są przecież piłkarze którzy zaliczyli występy w pierwszej reprezentacji w Grecji takich nie ma. Czyli jak by nie było doświadczenie jest po naszej stronie. I ten czynnik myślę że dzisiaj przesądzi o zwycięstwie. Dodatkowo Polacy u siebie jeszcze nie stracili ani jednego punktu. I jak poinformowało PZPN na pojedynek z Grecją do poniedziałku wieczorem sprzedanych zostało ponad 6 tysięcy biletów czyli będzie miał kto naszych dopingować.
⛔ 100
Powtórzenie

 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
ANGLIA: Puchar FA
York - Bristol Rovers
typ: 2
kurs: 3,75
buk: bet365
analiza:
Mecz odbędzie się o godzinie 20:45 czasu polskiego. Gospodarzem tego spotkania będzie York. A wszystko dzięki zremisowanym meczu właśnie z Bristol 3:3 na ich terenie. Dlatego też musi się odbyć spotkanie rewanżowe, które wyłoni nam drużynę do następnej fazy rozgrywkowej. Faworytem tego spotkania według bukmacherów są gospodarze. Ja uważam nieco inaczej dlatego też decyduje się na taki typ. Po pierwsze Bristol City gra wyżej w lidze niż gospodarze. A mianowicie goście graja w League 1, a gospodarze w League 2. Zespoły te w swoich ligach zajmują 19 miejsce w tabeli. Więc dość przeciętnie, ale przypominam, że to Bristol gra na &#39;wyższym poziomie&#39;. Dlatego uznaje, że są drużyna lepszą.
H2H w 2013
08.11.13 PUC Bristol Rovers York 3 : 3
24.08.13 LEA Bristol Rovers York 3 : 2
30.03.13 LEA Bristol Rovers York 0 : 0

A więc widzimy, że słowa moje się potwierdzają. Zespół gości lepiej radzi sobie w pojedynkach bezpośrednich z gospodarzami. W ostatnim meczu zabrakło po prostu szczęścia dlatego York wygarnął im zwycięstwo. Dzisiaj uważam, że Bristol udowodni, że są zespołem lepszym.
✅ 275
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
BARAŻE MŚ ⚽
Spotkanie: Francja - Ukraina
Typ: under 1,5
Bukmacher: William Hill
Kurs: 3,40
Ukraina w pierwszym meczu grała po prostu doskonale i zrobiła ogromny krok w stronę awansu. Przed Francją strasznie ciężkie zadanie i wydaje mi się że poza zasięgiem dzisiejszych gospodarzy. Ukraina swoje zrobiła, strzeliła dwie bramki i dzisiaj będzie mogła spokojnie się bronić. Nie spodziewam się tutaj gradu bramek, Francja nie ma obecnie lidera, kogoś kto mógłby ją poderwać do walki. Ribery ? W reprezentacji nie gra tak dobrze jak w klubie a w pierwszym meczu został całkowicie wyłączony z gry przez defensywę Ukrainy. Nasri i Pogba też nie prezentują wybitnej formy i nie wydają się być na siłach aby przesądzić o losach meczu. Napastnicy też nie zachwycają, Giroud musi dostać piłkę na tacy aby coś ustrzelić a czasem i z tym jest problem, a Benzema z drapieżnego kota o którym mówił Mourinho, zamienił się w tym sezonie w bezbronnego kociaka i jego poczynania na boisku wywołują tylko uśmiech politowania. Spodziewam się że dzisiaj Francja będzie biła głową w mur a Ukraina nastawi się na kontry i mecz zakończy się bezbramkowym remisem bądź 1:0 w którąś ze stron.
✅ 240
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata
Mecz: Szwecja - Portugalia
Typ: Ilość kartek: + 5.5 kartki w meczu
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Wydawało mi się, że wszystkie dobre typy z tego meczu już są zaklepane. A jednak znalazłem jeszcze jeden baaardzo prawdopodobny i po dobrym kursie. Zacznę od tego, że w pierwszym meczu, rozgrywanym w Portugalii było 1-0 dla gospodarzy po bramce Ronaldo. Teraz czas na spotkanie rewanżowe i można być pewnym ostrej walki. Szwedzi mają taki problem, że muszą szczególnie uważać na to, żeby nie stracić gola bo wtedy to już lipa. No i sprawa logiczna muszą załadować z jakieś 2 brameczki, żeby na czysto awansować do Brazylii. A jak będzie ostry mecz i walka o każdy metr boiska to będą i kartki. A spodziewam się tu ich dużą ilość. Każdy chyba pamięta jak waleczni potrafią być Szwedzi i 4-4 z Niemcami. Zapowiada się bitwa i to brutalna, bo ani jedni ani drudzy nie będą się patyczkować. Ibrahimovic jak jest zły gra ostro, o Pepe nie trzeba pisać. Podsumowując, tu nikt nie będzie stał i się patrzył. Obie drużyny pełna motywacja i jeden cel. Szwecja musi przycisnąć i czasem na pewno przekroczą przepisy. Kartek trochę poleci i ja podbijam tym typem sobie AKO ???? Pozdrawiam
⛔ 100
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna, Bundesliga
Spotkanie: SC Magdeburg - Melsungen
Typ: Melsungen (-2.5)
Kurs: 3.32
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Jak wiadomo, w takich meczach wydarzyć może się wszystko. Brałem w tym spotkaniu przede wszystkim formę obu zespołów, która sugeruje, grę na gości tego spotkania. Melsungen w ostatnich 5 meczach poległo tylko raz i nie byle z kim, a z vice liderem tabeli Flensburgiem Handewitt na własnym parkiecie. Gdzie szukać punktów jak nie w meczu z rywalem, którym przez ostatnie dwa sezony nie udało się wygrać. Miejsce w tabeli zawsze w środku oby zespołów. Magdeburg niby się przełamał w ostatniej kolejce z Gummersbachem, który rewelacją to nie jest w tym sezonie, a wcześniej odnieśli 4 porażki z rzędu. Myślę, że po 3 dobrych meczach w tym wygrana u siebie z THW Kiel złapali zadyszkę, plus kontuzję i póki co nie są w najwyższej formie, dlatego stawiam na zwycięstwo gości w tym spotkaniu, którzy są tuż za czołówką Bundesligi. Zdobyte i stracone w tym sezonie bramki przez oba zespoły są prawie identyczne, więc tutaj nie ma co porównywać. Stawiam tutaj na zwycięstwo Melsungen, bo kurs na to zdarzenie jest &quot;TROCHĘ&quot; w moim od czuciu za wysoki.
✅ 232
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy Kwalifikacje U 21 . 17:30
Polska - Grecja
Typ: over 2.5
Kurs: 1.97
pinnacle

Niecałe dwie godziny pozostało do rozpoczęcie bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania w ramach elminacji do ME u-21. Dla polskiego zespołu będzie to ostatnie spotkanie grupowe rozegrane na własnym boisku. Polacy na własnym terenie spisywali się w tych elminacjach świetnie. Wygrywali z silnymi reprezentacjami Turcji i Szwecji zdobywając odpowiednio trzy i dwie bramki. Inna sprawa, że w tych spotkaniach mieli mnóstwo problemów w obronie i zdecydowanie więcej powinni ich stracić. Dlatego też w tym spotkanie wielkim optymistą nie jestem i wydaje mi się, że over będzie dobrym betem. Grecy w dotychczasowych spotkaniach grali czterokrotnie i spisywali się dobrze. Wygrywali bardzo wysoko ze Szwedami i dwa razy z Maltą a w tych meczach padło 15 goli. Przegrali na wyjeździe z Turcją w takim samym stosunku jak nasi zawodnicy. Grecy grają głównie w swojej lidze, w Polsce zespół jest bardziej doświadczony. Dobrze byłoby gdyby nasza młoda kadra umiała to wykorzystać bo w przypadku wygranej awans będzie blisko. Polska w ofensywie z Milikiem, Zielińskim, Wszołkiem czy Pawłowskim na pewno coś ustrzeli a goście z Gracji nie przyjadą się tylko bronić, więc liczę na otwarty mecz z dużą ilością sytuacji i goli.
✅ 97
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
mecz towarzyski
Polska -Irlandia
typ2
kurs 3,3
buk- bet365
Nawałka nie nauczy grac naszych Orłow przez tydzień.Nie tacy próbowali.Ostatnio dobraliśmy sobie przeciwnika który na 11 meczy wygrał tylko 1mecz i zremisował na dodatek z Lichtensteinem.Juz słabszego nie można było nie licząc drużyn typu San Marino i innych fryzjerów.A tu 0-2 u siebie.Polacy nic się nie stało.Irlandia ostatnio tez nie błyszczy formą,ale ostatni mecz parę dni temu wygrali gładko z Lotwą 3-0.Resztę napisali koledzy,nie będę się powtarzał.Moze tylko jeszcze jedno.Podobno/wyczytałem to gdzies/ze mamy zagrac w ustawieniu 4-4-2.To ustawienie archaiczne z lat 80 ubiegłego wieku.Pozdrawiam i obym się mylił co do typu.Wolę przegrać pieniądze jak umrzeć na zawał
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 30

walsystem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Eliminacje do MŚ
Spotkanie: Francja - Ukraina
Typ: +0.5 gola w meczu
Kurs: 1.01
Bukmacher: eFortuna
Analiza:
Właściwie nie ma co analizować. W ostatnich 90 spotkaniach Ukrainy tylko w 4 meczach nie padło wiecej niż 0.5 gola. Najciekawsze to że dziś Ukraina gra bez dwóch kluczowych obrońców bez Kuchera i prawdopodobnie Fedusky który na psół humorów naszej reprze. Ale dziś Francji będzie mocno zależało aby wbić gola a nawet więcej ! Polecam zagrać ten typ bo na pewno dziś padnie minimum jedna bramka w meczu. Po dobrej stawce można dziś trochę zarobić. Francja zaatakuje od początku będzie im zapewne mocno zależało !

⛔ 100
Bukmacher

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata Kwalifikacje
Spotkanie: Francja Ukraina
Typ: Francja 3 gole lub więcej
Kurs 3.0
Bukmacher:Bwin
Analiza: Jakoś nie wierze że Ukraina awansuje. Mecze z Polską niby dwa wygrane ale tyle farta co oni mieli to już się nie powtórzy.Drużyna sztywniaków bez techniki. Musi Ribery im strzelic dziś 3 gole o tak będzie. Jakie oni maję brzydkie koszulki jakieś żółte. Po za tym Lwów jest Polski. Jeżeli trener Francuzów wstawi kilku białych piłkarzy to Francja wygra spokojnie. No gdzie te Ukraińce się pchają na mundjal,z czym do ludzi. A tak na serio to w końcu Ukraina musi jakiś mecz przegrać to z kim jak nie z Francją.
kiepska analiza
 
D 18

duh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Belgia - Japonia
Typ: Belgia
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fortuna
Witam serdecznie, planowałem na dziś wiele meczy. bardzo interesujące moim zdaniem będzie spotkanie pomiędzy Polska a Irlandią, skład eksperymentalny, cała linia obrony wymieniona, brakuje mi tam tylko Robaka z przodu bo chłopak jest naprawdę świetny chociaż i może uda mu się zagrać. Jak to piszą dzisiaj w wyborczej &quot; kiedy nawałka ma próbować jak nie teraz ? &quot;. Byłem na meczu Polski ze Słowacją i muszę przyznać że jest trochę w tym racji. Niepewne zagrania, brak czytelności i klarowności gry. Nie sądze że dzis wygramy ale jestem pewien że uda nam się strzelić chociaż jedną bramkę żeby zmazać z siebie to pasmo porażek i przerwać passę pechowych meczy bez gola. Piłka jest nieprzewidywalna tak jak to Belgia przegrała 2-0 z Kolumbią. Kto oglądał mecz to wie, że stawiając live nikt by sie nie spodziewał przegranej, dlatego też dzisiaj stawiam na Belgię. Po kursie 1.65 pobieram jak najbardziej. W meczu z Kolumbią słodzono Belgom jak wielką i potężną posiadają ławkę, to prawda - niestety grali tak jakby bawili się klockami lego aż w końcu wieża z klocków padła. Mourinho siedzący na trybunach uciekał wzrokiem od kamer a gra Hazarda przypominała raczej sparing zaspanych piłkarzy o 6 nad ranem. H2h z ostatnich 3 meczy to dwie porażki Belgów i remis. Po ostatnim oklepie 2-0 od Kolumbijczyków i przegraną z Japonią 4-0! cztery lata temu, nie pozostaje mi nic innego jak tylko postawić na Belgów czystą jedynkę. Pozdrawiam ;)
⛔ 100
Bukmacher
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ kwalifikacje
Spotkanie: Szwecja - Portugalia
Typ: Czerwona kartka w meczu - TAK
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Analiza prosta i krótka. Typ bardzo prawdopodobny ponieważ mecz wiadomo o jaką stawkę. Już w pierwszym spotkaniu 4 żółte kartki, a mogło być dużo gorzej. Dziś jeszcze większe napięcie, a wiadomo że portugalczycy i szwedzi na boisku do najspokojniejszych nie należą ( Żółte Ronaldo i Ibry brałbym w ciemno). Będzie nerwowo, bo musi być, a co za tym idzie posypią się kartki. Czy czerwona, zobaczymy.
Pozdrawiam i polecam.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom