>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 17.01.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Puchar Azji
Godzina 10:00
Spotkanie - Oman : Kuwejt
Typ - over 3.5 gola
Kurs - 4.20
Buk - Sportingbet
Analiza :

Ostatnie spotkanie tych drużyn na tej imprezie i mecz pożegnalny z turniejem , jest jedna niewiadoma czy obu drużynom się będzie chciało biegać albo przejdą obok tego spotkania ? ja uważam że obu ekipom będzie zależało na godnym zakończeniu i zobaczymy dobre widowisko z kilkoma bramkami , buki za zwycięzcę uważają zespół Omanu dając kurs powyżej 2 z drugiej jednak strony Oman w tym pucharze nie zdobył jeszcze ani jednego gola natomiast ekipa Kuwejtu strzeliła jedną bramkę i to gospodarzom Australii czym chyba zaskoczyła piłkarzy i kibiców na boisku no ale jak się zakończyło sami wiemy 4:1 i myślę że w dzisiejszym pojedynku także stać ich na strzelenie gola natomiast Oman też zapewne nie będzie chciał zakończyć turnieju z zerowym kontem i bez zdobyczy bramkowej tym bardziej że w pojedynkach z Kuwejtem potrafią strzelać i to dosyć sporo bo ich ostatnie starcie jakie miało miejsce nie tak dawno bo w listopadzie ubiegłego roku w Mistrzostwach Zatoki Perskiej a wynik to 5:0 no może dziś takiego pogromu nie będzie ale na 4 gole w sumie w tym spotkaniu możemy liczyć !
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, FA Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Swansea - Chelsea Londyn
Typ: Chelsea -1.5 (AH)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Lider rozgrywek FA Premier League Chelsea Londyn zmierzy się dziś na Liberty Stadium ze Swansea. Celem podopiecznych Jose Mourinho jest zdobycie kompletu i umocnienie się na pierwszym miejscu w tabeli. Zadanie do łatwych należeć jednak nie będzie, bowiem Swansea u siebie prezentuje się w tym sezonie naprawdę dobrze - 6 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. &quot;Łabędzie&quot; na ich obiekcie potrafili pokonać jedynie piłkarze Southampton 1:0 oraz Tottenhamu 2:1, jak więc widzimy nie mieliśmy jeszcze porażki Swansea u siebie różnicą dwóch bramek lub więcej.
Dlaczego taki scenariusz przewiduję właśnie dziś? The Blues ostatnio zbyt często przydarzają się wpadki na wyjazdach - z 5 ostatnich meczów wyjazdowych w lidze wygrali tylko ze Stoke (2-0), a tak remisowali z Sunderlandem (0-0) i Southampton (1-1) oraz przegrywali z Newcastle (1-2) i Tottenhamem (3-5). Myślę, że dziś będą mieli to w głowach i postarają się za wszelką cenę zdobyć 3 punkty. Tym bardziej, że Swansea w ostatnich meczach ligowych nie zachwycało - porażka z Liverpoolem (1:4) oraz remisy z QPR i West Ham (po 1:1).
Warto również pamiętać, że w barwach gospodarzy nie zobaczymy już Wilfrieda Bony&#39;ego, który w 20 meczach ligowych zdobył 9 bramek i miał 3 asysty czyli brał udział w niemal co drugiej bramce dla swojej ekipy (Swansea strzeliło 26 goli). Nie jest to jednak jedyne zmartwienie menadżera Garry&#39;ego Monka bowiem również środek pomocy mu się rozsypał przed dzisiejszym meczem. Sung-Yong Ki (20/3) jest ze swoją reprezentacją na Pucharze Azji, natomiast Jonjo Shelvey (16/1) musi pauzować za kartki. W Chelsea natomiast nie ma większych zmartwień kadrowych, jedynie Thibaut Courtois zostanie dziś zastąpiony w bramce przez Petra Cecha.
Podsumowując, uważam, że Chelsea mając w głowie ostatnie potknięcia z meczów wyjazdowych - szczególnie te noworoczne z Tottenhamem dziś zagra zdecydowanie bardziej ostrożnie co może odbić się na grze ofensywnej Swansea, która i tak została pozbawiona swojego najlepszego zawodnika. Myślę, że Chelsea w tym meczu wypunktuje swoich rywali, dlatego nie tyle gram samo zwycięstwo The Blues ale ich zwycięstwo z handicapem bramkowym. Pamiętajmy bowiem, że Chelsea ma wciąż najmniej goli straconych w lidze (19) ale też ma ich wciąż najwięcej strzelonych (46).
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 47

rosso

Użytkownik
Dyscyplina- Piłka nożna, Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie- Real Sociedad: Rayo Vallecano
Typ- Over 2.5 gola
Kurs: 1.75
Buk- Bet at home
Analiza:
Dziś w mieście San Sebastian dojdzie do ciekawego pojedynku bowiem gospodarze ze Estadio Anoeta czyli Real Sociedad podejmują na własnym obiekcie drużyne Rayo Vallecano. Menadżerowie obydwu ekip to David Moyes trener gospodarzy oraz Paco od strony gości. Co ciekawe coach Realu nie będzie tego dnia zasiadał na ławce miejscowych gdyż został zawieszony z powodu komentowania decyzji sędziowskich(kara 2 meczy) w poprzednim meczu gdzie Real zremisował u siebie z Villarealem w ramach 1/8 Pucharu Króla i z racji niekorzystnego bilansu bramkowego pożegnał się z turniejem. Teraz wypada się przyjrzeć czołowym zawodnikom obydwu drużyn, szczerze to nie bardzo orientuje się w dzisiejszych absencjach ale wymieniem po 3 ważnych graczy obydwu ekip. Gospodarze: Canales, Vela, Agirretxe. Goście: Ba, Kakuta, Leo Baptistao. Teraz czas na zestawienie formy obydwu drużyn na przestrzeni ostatnich 5 występów u siebie jeśli chodzi o gospodarzy oraz wyjazd jeśli chodzi o gości: Real: Elche 3:0, Bilbao 1:1, Oviedo 1:0 (puchar), Barcelona 1:0, Villarreal 2:2. Rayo: Real Madryt 1:5, Almeria 1:0, Valencia 0:3, Valencia 4:4 (puchar), Getafe 2:1. Pojedynki bezpośrednie, ostatnie 5 meczów w San Sebastian (podane w latach) : 2009- 0:2 (puchar), 2010- 1:0 (Segunda Division), 2012- 4:0, 2012- 4:0, 2014- 2:3. Jak widać w pojedynkach bezpośrednich na stadionie gospodarzy jeśli chodzi o 5 ostatnich spotkań 3 razy wygrali gospodarze, 2 razy goście, padło w sumie 16 bramek. Over 2,5 bramki zanotowaliśmy w 3 ostatnich meczach i taki właśnie będzie mój typ na to spotkanie. Over 2.5 1.75 Bet at home
⛔100
 
jonak 68

jonak

Użytkownik
Dyscyplina - Hokej Hokej, Rosja, MHL
Godzina 11:00
Spotkanie - Chaika Nizhny Novgorod - Belye Medvedi
Typ 2
Kurs - 2,30
Buk - Betsson
Analiza :

Witam na dzis wybrałem mecz rosyjsckiej ligi Mhl Chaika Nizhny Novgorod - Belye Medvedi 6 w tabeli Chaika Nizhny Novgorod podejmuje u siebie
Belye Medvedi 1 w tabeli .
Dlaczego Taki typ :
Po pierwsze statystycznie lepszą drużyna jest Belye Medvedi na 5 ostatnich spotkan wygrali 4 tylko raz przegrywajac 5:3
Po drugie Według bukmacherów ,np betsson minimalnym faworytem jest
Chaika Nizhny Novgorod według mnie chca zdezorientować graczy
dlatego nie warto patrzec na kursy.
Po trzecie Belye Medvedi są w 1 w tabeli ligowej ,Dlatego niepowinni sprzedac tanio skóry chcac utrzymac pierwsze miejsce w lidze.
Podsumowując jest kilka argumentow dlaczego wygra drużyna 2 dlatego można postawic pieniądze bo fajny kurs ale nie za duże pieniądze .
Pozdrawiam.
✅130
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Segunda Division B - Grupa 4
Godzina: 17:00
Spotkanie: Lucena - UCAM Murcia
Typ: UCAM Murcia
Kurs: 1,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Lucena w poważnych tarapatach finansowych. Klub na skraju bankructwa. Nie płaci od jakiegoś czasu pensji swoim zawodnikom więc niektórzy zawodnicy postanowili opuścić klub a inni są bliscy aby to zrobić. Nastroje w drużynie kiepskie więc w takiej sytucji ciężko zrobić dobry wynik i drużyna już jest na ostatnim miejscu w tabeli a dzisiaj spotyka się z liderem ligi który jeszcze w tym sezonie nie przegrał. Murcia jest silnym kandydatem do awansu. Po statystykach widać, że obrone mają silną ale ze strzelaniem goli już jest gorzej więc nie idę dzisiaj w strone handicapu. Obstawiam zwycięstwo gości.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aberdeen vs Dundee
Typ: Dundee strzeli gola przed 79:00 minuta meczu
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Gram po raz kolejny typ na przelamanie.
Aberdeen jest w bardzo wysokiej formie ostatnio.
W ostatnich rozegranych 11 meczach przegrali jedynie z Celtikiem 1:2,poza tym wygrali 10 spotkan nie tracac w nich nawet jednego gola.
Passa bez straty gola trwa juz od 8 meczow.
Aberdeen bedzie dzisiaj chcial wygrac po raz kolejny,poniewaz na chwile obecna zajmuja pozycje lidera z 4 punktami przewagi nad druzyna z Glasgow,trzeba jednak zaqznaczyc,ze Celtic ma 2 mecze rozegrane mniej.
Podopieczni Dereka McInnesa juz w ostatnim meczu powinni stracic bramke w wyjazdowym starciu z Saint Mirren,jednak gospodarze,mimo wielu stworzonych okazji bramkowych nie potrafili nic strzelic.

Dzisiaj Aberdeen mierzy sie z Dundee,a wiec z druzyna,ktora ostatnio duzo strzela i traci.
W ostatnich 4 rozegranych meczach z ich udzialem widzielismy az 19 goli,co jest bardzo owerowym wynikiem,Dundee w tych meczach strzelilo 8 bramek,a wiec maja srednia 2 gole na mecz.
Zespol gosci zajmuje znacznie slabsze miejsce od dzisiejszego rywala,wiec nie sa oni tutaj faworytem,na chwile obecna sa na 8 miejscu ale maja jeszcze szanse wejsc do grupy mistrzowskiej,poniewaz traca do niej tylko 4 punkty.
Co do ich ostatnich wynikow jeszcze,to zespol jest bardzo niestabilny pod wzgledem zdobywania punktow.
Potrafili przegrac na wyjezdzie z Dundee United az 2:6,aby pozniej zaledwie zremisowac 1:1 z Ross County i wygrac w dobrym stylu z Motherwell 4:1.

Co do historii spotkan to wyglada ona tak :

Dundee ostatni raz wygral na wyjezdzie w 2005 roku 2:1,od tego czasu w starciach ligowych druzyny mierzyly sie na stadionie Pittodrie 4-krotnie i goscie nie wygrali ani razu,udalo sie 2 razy zremisować,bilans bramek 5:2.

Aberdeen juz naprawde mial dluga passe,dzisiaj moze znowu wygraja,tego nie wiem ale powinni w koncu bramke stracic.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS MEN ITF NIEMCY 2
Godzina:
12:30
Spotkanie:
Ignatik - Veger
Typ:
IGNATIK 2-0
Kurs:
2.00
Bukmacher:
Bet 365
Analiza:
Dla mnie promocja. W tym turnieju nawierzchnia nie jest tak szybka jak to na ogól bywa w halach. Ignatik to były mistrz Roland Garrosa juniorów. W wymianach z pewnością będzie dominował. Jest nieporównywalnie wszechstronniejszym graczem do tego z lepszym serwisem. Atuty Vegera to też podanie i szybka gra, ale w tak wolnej hali nie będą one miały zbyt dużego znaczenia. I teraz statystyki, które mnie najbardziej przekonują do grania tego typu. Serwis obu panów. Śledziłem wszystkie 3 pojedynki Vegera na live i jego statystki przy własnym serwisie są przerażająco słabe. 1 runda z Kachanovem dał 13 okazji do przełamania rywalowi, 2 runda tylko 1 bp, ale też i rywal to kompletny no name. 3 runda z Ursu 11 bp !!!. Jak na kogoś, kto swoją grę opiera na podaniu i jest to jego największy atut nie wygląda to zbyt dobrze. Ignatik poza pierwszym 3 setowym meczem z Ivashką gdzie dał chyba 5 lub 6 bp w dwóch kolejnych meczach z rywalami bardzo wymagającymi jak na ten poziom (Jomby, który od jakiegoś czasu ma co raz lepsze wyniki oraz bardzo solidny, grający czasem w challengerach Niemiec Becker) dał ledwie 2 bp !!! (dodam oba niewykorzystane). Jeśli dziś Veger będzie się prezentował równie słabo to nie widzę tutaj innej możliwości niż komfortowe 2-0 dla Ignatika.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - ANGLIA: Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aston Villa - Liverpool
Typ: Liverpool over 1.5 gola w meczu
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza: Ostatnie mecze Liverpoolu nawet nieźle wyglądają. Wygrali 4 z 5 ostatnich meczy wyjazdowych i myślę, że dzisiaj też mają realne szanse na wygranie tego spotkania. Ja jednak będę szedł w stronę overu bramkowego w stronę gości, a mianowicie over 1.5.
Aston Villa co prawda nie traci u siebie wiele bramek, bo w 10 meczach stracili ich 11. Jednak jak już tracili to z zespołami klasowo lepszymi (Arsenal 3:0, City 2:0, Tottenham 2:1). Jak widać, z drużynami z wyższej półki ligowej, potrafią tracić bramki i dzisiaj mam nadzieję na podobny scenariusz i, że stracą minimum te dwie bramki na rzecz Liverpoolu.
Liverpool tak jak pisałem ostatnio radzą sobie coraz lepiej. Ich ostatnie 5 meczy w lidze to 4 zwycięstwa oraz 1 remis, natomiast w meczach wyjazdowych tak jak pisałem na samym początku, w których 2 razy padło więcej niż 1.5 bramki dla dzisiejszych gości. Ogólnie bilans meczy wyjazdowych The Reds w 10 meczach to 5 zwycięstw oraz 5 porażek. Strzelili w tych meczach 14 goli.
✅100​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
solucky 283

solucky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia - Eredivisie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vitesse - PSV
Typ: PSV win &amp; BTS
Kurs: 3.65
Bukmacher: Unibet
Analiza: Tak przeglądałem ofertę i wpadł mi w oko właśnie ten oto zakładzik. Na początku kierowałem się ku samemu BTS, ale jak zobaczyłem kurs 1.44 to zrezygnowałem. W sumie nie dziwie się bukmacherom, wystarczy zobaczyć wcześniejsze potyczki:
31.08.14 PSV - Vitesse 2 : 0
15.03.14 Vitesse - PSV 1 : 2
07.12.13 PSV - Vitesse 2 : 6
09.02.13 Vitesse - PSV 2 : 2
25.11.12 PSV - Vitesse 1 : 2
27.01.12 PSV 0 Vitesse 3 : 1
23.10.11 Vitesse - PSV 1 : 1
01.05.11 PSV - Vitesse 2 : 1
Jak widzimy tylko w ostatnim meczu nie siadł BTS, ale tym razem Vitesse gra u siebie, więc powinni coś ustrzelić. Co więcej gospodarze to trzecia ofensywa ligi z bilansem bramek 37:27 (u siebie 21:11), z kolei PSV to najskuteczniej atakująca drużyna, a ich bilans to 48:14 (w delegacjach 18:10).
Vitesse w tabeli ligowej plasuje się na 10 miejscu z 22 oczkami na koncie (5:7:5; u siebie 3:6:0), a drużyna czerwono-białych na 1. miejscu z 43 punktami (14:eek:ne:2, na wyjeździe 5:eek:ne:2). Jak widzimy Vitesse jeszcze nie poniosło na własnej murawie porażki, ale w końcu ktoś musi to przełamać, a PSV jest głównym kandydatem do tego.
Wybaczcie, że analiza jedynie oparta na statystykach, bez własnych obiekcji na temat gry obu zespołów, ale wydaje mi się, że te typ ma dość spore szanse powodzenia.
⛔100
 
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia, Primeira Liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vitória Guimarães SC - Académica Coimbra
Typ: 1 AH -2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
17. kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w Portugalii rozpoczyna się spotkaniem Vitórii Guimarães z Académicą. Gospodarze obecnie na wysokim, 4. miejscu w tabeli z bilansem 9-4-3 i stosunkiem bramek 26:13, tracą tylko 2 punkty do trzeciego Sportingu. Ich dzisiejszy rywal, Académica w trudnej sytuacji, 16. miejsce w lidze, tuż na strefą spadkową z punktem przewagi nad 17. Penafiel.
Do zagrania takiego typu skłoniła mnie świetna dyspozycja gospodarzy u siebie - 8 meczów, 18 punktów, bilans 17:3, czyli potrafią strzelać. Ich 5 ostatnich spotkań w lidze u siebie kończyło się wynikami 3:0, 3:0, 2:1, 0:0 i 4:0. Academica z kolei na wyjazdach zaledwie pięć zdobytych punktów.
Mimo, że forma gospodarzy w ostatnich kilku meczach nie jest może zabójcza, to jednak liczę na to, że po ostatniej wysokiej (3:0) porażce z Benficą będą chcieli udowodnić sobie i kibicom, że ich wysokie miejsce w lidze to nie przypadek.

Podsumowując, wierzę w to, że w dniu dzisiejszym 3 punkty zostaną na stadionie gospodarzy i wygrają to spotkanie min. 3 bramkami różnicy, w przypadku wyniku 2:0, 3:1 itp. - zwrot. Kurs wysoki, zalecam więc pograć go jako singiel, ew. w jakimś dublu. Dla mniej odważnych polecam również typ 1 EH -1 po dobrym kursie 2.75. Powodzenia! ;) ✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 12:00
Spotkanie:Alanyaspor - Hallescher FC
Typ: 1x
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bah
Analiza:
Witam,jak zobaczyłem kurs u buka na ten mecz to nie mogłem przejsc koło niego obojętnie,Dzis o godz 12:00 spotkają sie druzyny z Turcji -9 w tabeli I ligi Alanyaspor oraz Niemiecki 3-ligowiec Hallescher FC-12 pozycja.Mimo ze to spotkanie towarzyskie ale na boisku gospodarza Alanyasporu i w tym upatruje swój typ.Halle jest w Turcji na obozie przygotowawczym do rundy wiosennej a gospodarze korzystają z okazji i rozgrywaja sparringi pod kątem nastepnych spotkań w lidze(25.01 z Gaziantep BB).Dla tych co lubia grać ostro polecam typ na &quot;gołą&quot;1 kurs 3,55
Pozdrawiam
⛔100
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dyscyplina: Holandia 2 liga - Piłka Nożna
Godzina: 19:45
Spotkanie: Graafschap - Emmen
Typ: over 3.5
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jak już miałbym coś z tego meczu polecic to over 2.5 goli, typ bardziej pod konkurs. Po prawie miesięcznej przerwie , pora znowu wrócic na boiska 2 ligi holenderskiej. Koniec poprzedniej rundy troche pechowy dla Graafshcap, 2 porażki w lidze przegrana z Tweente w pucharze. Emmen zakonczyl na 5 miejscu z wiekszym dorobkiem punktów, szło im zdecydowanie lepiej. Dziś też jako w roli gości. Gospodarze zerkając na h2h radzi sobie bardzo dobrze w starciach z Emmenem i to właśnie licze, że to oni pokryją znaczną cześć typu. Obie drużyny bardzo bramkostrzelne , ale też dużo tych goli tracą ( zresztą jak cała liga). Nie trzeba sie dużo zastanawiac skąd taki typ podałem, wystarczy spojrzec na 10 ostatnich meczy tych zespołow. W tych spotkaniem z udziałem Emmenu padło łacznie 53 gole (sick!) ponad 5 goli na mecz, Graafschap w tym względzie ciutke gorszy 47 goli, co tez daje bardzo dobry wynik. W ostatnich 2 spotkaniach, troche te drużyny próżnowały strzelając 2-3 bramki, dlatego dzisiaj powinni to nadrobic. W tej lidzę takie wysokie wyniki wydają się być na porządku dziennym. Wczoraj jednak na 7 spotkan rozgrywanych, w zadnym meczu nie było over 3,5, co mnie jakoś nie martwi.Wiadomo, że pierwszy mecz po przerwie i można się doszukiwać innych podobnych argumentów przeciw, ale znając potencjal tych drużyn, powinni dzisiaj postrzelac sobie pokrywajac ta linie.Przewidywałbym któryś z tych wyników 3-1, 3-2 ,2-2. W przypadku 0-0 chyba sie zastrzele.
⛔100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy - Serie A
Godzina: 18:00
Spotkanie: Empoli - Inter
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam. Patrząc na kurs i na formę Interu, to tego meczu nie można ominąć. Mecz z pewnością można zaliczyć do tych &quot;pewniaków&quot; tak się dzieje, ponieważ Inter po trafnych transferach powoli wraca do wielkiej formy, zaś drużyna z Empoli u siebie gra mizernie, a staty tylko to pokazują, Otóż Empoli zanotowało u siebie tylko 2 wygrane, 4 remisy oraz 3 przegrane (bilans na 9 meczy). Szału nie ma. Inter ostatnio wygrał z u siebie z lepszą Genoą i zagrali bardzo dobrze. Inter nie przegrał z Empoli 5 ostatnich potyczek, więc zachęcam wszystkich do zagrania tego typu, kurs jak dla mnie zawyżony i warty uwagi, Powodzenia.
⛔100
 
assouncao 131

assouncao

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki
Godzina: 17:00
Spotkanie: Gwinea Równikowa - Kongo
Typ: 2
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zapinamy pasy i zaczynamy 30 Puchar Narodów Afryki !!!
Tegoroczne zmagania najlepszych afrykańskich drużyn w Gwinei Równikowej (W związku z wycofaniem się Maroka z organizacji turnieju) rozpoczną się od zmagania gospodarzy z Kongiem. Piłkarze Gwinei plasują się dopiero na 118 miejscu w najnowszym rankingu Fifa będąc np. za Macedonią czy Kanadą, ale jest to głównie spowodowane brakiem gry w eliminacjach (chociaż nie tylko). Ich dzisiejsi rywale zajmują 61 miejsce w rankingu. Popularne &quot;Czerwone Diabły&quot; jak mawia się o drużynie Konga powracają do grona najlepszych drużyn &quot;Czarnego Lądu&quot;. Ostatni raz w tej imprezie wystąpili w 2000 roku i wówczas zajęli ostatnie miejsce w grupie za Nigerią (0:0), Tunezją (0:1) oraz Marokiem (0:1). W ekipie prowadzonej przez Claude`a Le Roy`a zabraknie gwiazdy Dynama Moskwa - Christophera Samby, którego będzie starał się zastąpić Francis Nganga z Charleoi. Największymi gwiazdami zespołu wydają się Delvin Ndinga z Olympiakosu Pireus oraz bramkostrzelny uczestnik Ligi Europejskiej z drużyną Guingamp Ladislas Douniama. W ekipie gospodarzy trudno wskazać wyróżniających się piłkarzy, większość występują na co dzień w ligach afrykańskich lub słabszych zespołach europejskich jak Glasgow Rangers (Ivan Zarandono) czy Middlesbrough (Emilio Nsue). Choć na faworytów tego meczu typowani są zupełnie nie zrozumiale gospodarze, zdecyduje się postawić na piłkarzy Konga którzy prezentują się zarówno lepiej w rankingu,na papierze jak i na boisku. Poprzednie dwa mecze między tymi zespołami również kończyły się zwycięstwem Konga.
⛔100
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley - Crystal
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gospodarze widać, że od pewnego czasu są w niezłej formie i często nawiązują walkę, zaczęli od remisu z City, później urwali punkt Newcastle, ostatni mecz z Tottenhamem w pucharze też ciekawy, prowadzili szybko 2-0 jednak mecz przegrali ale niewątpliwie w tej drużynie jest jakiś potencjał.

Crystal Palace pod wodzą Alana Pardew odżyje, do tej pory nie rozumiem dlaczego został wyrzucony z Newcastle. Wygrali ostatnie derby z Tottenhamem i moim zdaniem to będzie początek ich dobrej formy. Na terenie Burnley nie mają zbyt dobrych statystyk ale wątpię, żeby podbudowani ostatnim zwycięstwem oddali łatwo ten mecz, każdy chce się pokazać i dać z siebie wszystko pod wodzą nowego menago. Dla mnie tu jest remis ale nie zdziwię się nawet jak Crystal pokusi się o 3 pkt więc x2 wydaje się też rozsądne ????
⛔100
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: Vasalunds IF - AIK
Typ: over3.0
Kurs: 1.73
Bukmacher: Bet365
Godzina: 14:00
Pierwsze spotkanie sparingowe dla obu szwedzkich drużyn po przerwie między sezonami.
Vasalunds zajęli 5 miejsce w 3 lidze (Division 1 Norra), mimo wysokiego miejsca mieli ujemny bilans bramkowy 37-43, co daje średnią 3.1 gola w meczu.
Gorsze defensywy miały tylko 4 ostatnie ekipy.
AIK skończyli sezon na 3 miejscu, co daje im prawo do gry w eliminacjach Ligi Europy. Do mistrza Malmo tracili 10 punktów, wraz z liderem mieli najlepsza ofensywę w lidze 59 strzelonych goli ale już dużo gorszą defensywę aż 42 stracone, średnia 3.4 gola w meczu.
Ale to mało istotne szczegóły, dzisiaj sparing, drugi między tymi ekipami:
19.01.14 Vasalunds - AIK Stockholm 2 : 5
23.02.11 AIK Stockholm - Vasalunds 4 : 1
Lubią bogato postrzelać!
Dodatkowo w drużynie faworyta brakuje kilku zawodników:
Drugi bramkarz K. Stamatopoulos (8/0).
Obrońcy Sauli Väisänen (6/0) Finlandia U21, Per Karlsson (26/0) Szwecja i Haukur Hauksson (kupiony z KR) Islandia.
Niestety zabraknie najlepszego strzelca N. Bahoui (26/14).
Braki w obronie spore, do tego możliwe że trener da 45min zagrać trzeciemu lub czwartemu bramkarzowi, szansa na bramkę dla gospodarzy wysoka.
Warunki do gry znośne, słońce i +1C .
Wyniki sparingów w 2014 r. AIK:
0-3 Örebro
3-0 Kalmar
2-2 HJK
2-1 Elfsborg
2-2 Costuleni
0-1 Astra Ploiesti
2-5 Rosenborg
1-4 Molde
Tylko w jednym spotkaniu (na wyjeździe w Rumuni?) nie było minimum 3 goli.
Over3 wydaje się bezpiecznym rozwiązaniem.
W Vasalunds nie zagra środkowy obrońca A. Milosevic którego kupił Besiktas.
Dodatkowo gospodarze będą testować i ogrywać kilku nowych zawodników: stoper Magnus Tappert, skrzydłowy Joel Johansson i chyba najbardziej wyczekiwana postać, super strzelec S. SOGUK (24/16), który przyszedł z Valsta Syrianska.
Oba zespoły współpracują ze sobą, liczę na wymianę ciosów i słabe zgranie obrońców w obu zespołach.
Tniemy over!
✅73
 
D 26

damontips

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina:
17:00
Spotkanie: Lens - Lyon
Typ: Lyon -1 AH
Kurs: 2.66
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
A więc wybrałem na dziś spotkanie z Ligue 1. O godzinie 17 rozpocznie się spotkanie z dwóch różnych biegunów tabeli Lyon zajmujący 1 miejsce w rozgrywkach i Lens lokujące przed ostatnią pozycję. Forma obu zespołów przemawia zdecydowanie za gośćmi którzy w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli komplet punktów trzykrotnie wygrywając więcej niż jedną bramką i strzelając przynajmniej jedną bramkę w spotkaniu, bilans bramek 16:3. Lens z ostatnich 5 spotkań wygrało tylko jedno remisując i przegrywając po dwa, bilans bramkowy to 6:8. Lyon już w tym roku wygrywał z Lens w pucharze. W ostatnich 5 latach te drużyny rozegrały ze sobą 6 spotkań w 4 tryumfował Lyon, jeden remis i jedno zwycięstwo Lens. Goście pewnie weszli w grę po przerwie wygrywając 3:0 z Toulouse, natomiast Lens rozpoczęło rundę wiosenną od porażki z Guingamp 2:0.
✅166
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2015
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Ronnie O&#39;Sullivan vs Neil Robertson
Typ: Over 0.5 Match Centuries
Kurs: 1.83 Bukmacher: comeon
Analiza: Starcie snookerowych gigantów i od razu typ perełka, bo komuś się chyba linie pomyliły z tymi setkami. Nawet linia 1.5 byłaby korzystna, bo z dwoma najlepszymi breakbuilderami w historii tego sportu trudno spodziewać się czegokolwiek innego. Obaj z łatwością mogą sami pokryć ten over, a kurs zaskakująco dobry. Tylko brać. Robbo w końcu zatrybił i pokazał moc w ćwierćfinale. Absolutnie bezbłędna gra, 98% na wbiciach, 2 setki (127, 128) plus 2 prawie setki (98, 84), grał jak maszyna. Nie wiem czy ktokolwiek mógłby mu dorównać w tym meczu, chyba tylko właśnie Ronnie miałby szanse i tylko szkoda było biednego Cartera, który nawet nie może sobie wiele zarzucić. Ronnie ostatnio nie przegrywa z Robertsonem, ale zwykle są to ciężkie przeprawy, jak ostatnio w CoC gdzie Anglik wygrał dopiero w deciderze (6-5), a dzisiaj spodziewam się wyjątkowo trudnego wyzwania dla Rakiety. Jeśli Robbo zagra na zbliżonym poziomie jak w ćwierćfinale, to ma realne szanse na finał, a później i tytuł, jeśli nie, to może być ciężko, ale wykluczam łatwą wygraną z którejś strony.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ✅83
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 liga hiszpańska
Spotkanie: Alaves - Las Palmas
Godzina: 20
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj zapraszam na zaplecze La Liga, na spotkanie lidera Las Palmas z będącym na
14 miejscu ekipą z Alaves. Buki w miare równo ustawiły kursy na ten mecz, ja stawiam na gości. Mimo ze ostatnio są w nieco gorszej formie w ostatnich 4 meczach 2 porażki ale to ekipa zdecydowanie lepsza niż gospodarze. Alaves bez formy w ostatnich 6 meczach aż 4 porażki i tylko jedna wygrana. Las Palmas to ekipa która ma aspiracje do awansu do Primera Division, mają w swoim składzie kapitalnego Sergio Araujo ktory ma na swoim koncie już 13 bramek w tym sezonie i chrapkę na kolejne. Dla mniej odważnych proponuje opcje z graniem że w razie remisu zwrot. Powodzenia;)
⛔100
 
S 6

spinelek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Brazylia : Hiszpania
Typ: powyżej 56,5
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Godzina: 15:00
Analiza:
Druga kolejka spotkań na MŚ w Katarze, Brazylia miała dzień dłużej odpoczynku więc będzie miała więcej sił ale nawet mimo to Hiszpania jest zdecydowanym faworytem. Jednak jak pokazują mecze faworyci nie mają łatwo nie wygrywają zdecydowanie meczów może dlatego , że to dopiero początek mistrzostw i zawodnicy muszą się przyzwyczaić do warunków panujących w Katarze. Zapewne zawodnicy w każdym kolejnych meczach będą coraz lepiej grać. Zdecydowałem się na over w tym meczu z powodu ostatnich wyników obu drużyn:
Katar Brazylia 28:23
Hiszpania Białoruś 38:33
Liczę , że Hiszpania zdobęda w tym meczu około 30 bramek i ponad 20 zdobędzie Brazylia co pokryje over na który postawiłem
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom