>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.01.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
kary1 477

kary1

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na sobota - 17. Stycznia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
ill-be-back 4,4K

ill-be-back

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:30
Spotkanie: Portland Trail Blazers @ San Antonio Spurs
Typ: Portland (+3.5)
Kurs: 2.07
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Witam.
Na dzisiejszą noc proponuję pasjonująco zapowiadający się pojedynek w AT&amp;T Center (San Antonio, TX) pomiędzy ekipami San Antonio Spurs i Portland Trail Blazers. Nie jest to na pewno łatwy mecz do typowania, ponieważ każda z tych ekip jest na tyle mocna i posiada atuty, które przesądzić mogą o zwycięstwie w meczu.
Proponuję zatem przeanalizować różnicę punktową z jaką ten mecz może się zakończyć.
Kilka statystyk obu ekip, które mogą być pomocne:
Portland:
średnia punktów: 103.5
średnia punktów (wyjazdy): 105.1
bilans: 30-9
bilans ostatnie 10 meczów: 8-2
San Antonio:
średnia punktów: 101.9
średnia punktów (u siebie): 106.8
bilans: 24-16
bilans ostatnie 10 meczów: 6-4
Portland w obecnym sezonie spisuje się wyśmienicie. Ostatnie 10 spotkań i 8 wygranych. Możnaby więc zaryzykować i postawić bezpośrednio na ich zwycięstwo. Jednak trzeba wziąć po uwagę, że pomimo, że SAS w obecnym sezonie nie spisuje się najlepiej to w ostatnim czasie forma tej ekipy zwyżkuje, co pokazały styczniowe wygrane z Pelicans, Phoenix, Wizards i będącym ostatnio na fali Hornets. Szukajmy więc w kierunku punktowym. Otóż Portland jest jedną z najlepiej punktujących ekip w lidze (6 miejsce) i posiada bardzo dobrą obronę (1 miejsce). Można więc spodziewać się, że będą w stanie przeciwstawić się Duncanowi, Parkerowi i Manu, których siła ognia może być jak wiadomo porażająca. Z drugiej strony własna hala będzie atutem Spurs.
Ostrogi na własnym obiekcie notują bilans procentowy 0.684, który jest zbliżony do bilansu wyjazdowego Blazers 0.706 (czwarty w lidze). Statystyki wskazują więc na Portland, własny teren premiuje Spurs. Wychodzi mi z tego wyrównane spotkanie z małym spreadem. Z uwagi na to, że obie drużyny dużo punktują można rozważyć over (ustawiony na poziomie 199.5).
San Antonio pokonało w ostatnim meczu Charlotte Hornets różnicą 5 punktów i nie wydaje mi się by w pojedynku z Portland mogli łatwo wygrać dużą różnicą punktową. Portland jest znacznie wyżej notowaną drużyną niż Szerszenie. Bukmacherzy główną linię ustawiają na +4.5 na korzyść POR, ja idę kawałek dalej i ponieważ, po dzisiejszym meczu spodziewam się wyrównanej walki dwóch świetnych drużyn, której rozstrzygnięcie nastąpi przy niewielkiej różnicy punktowej proponuję handi +3.5 na ekipę z Miasta Róż.
I na koniec jeszcze mała refleksja odnośnie kursów ML na ten mecz. Może i SAS jest faworytem tego spotkania (chociaż statystyki mówią coś innego) to ustawianie kursów w postaci 1.54 - 2.65 to jednak lekka przesada. SAS spisuje się w sezonie poniżej oczekiwań i świadomość tego mają sami zawodnicy. W jednym z ostatnich wywiadów Manu powiedział, że starają się wyciągać wnioski z byle jakich gier, mając świadomość, że większość meczów grają na styku. Portland to naprawdę silna ekipa i zagranie na nich po kursie 2.65 może być naprawdę dobrym pomysłem. Chociaż jak zwykle pamiętajmy, że to NBA i właściwie każde rozwiązanie jest mozliwe.
⛔100
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Piłka Nożna, Puchar Azji (10:00)
Australia vs. Korea Płd.
1,
1.95,
WilliamHill
Mecz w Brisbane - czyli, jak pisałem dwa posty wyżej, upał i wilgotność powietrza dość wysoka (jutro 36 stopni). Dobrze, że mecz wieczorem, zatem temperatura spadnie do około 30. Niemniej są to korzystne warunki dla Kangurów. Reprezentacja gospodarzy z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Spotkanie z Kuwejtem w pierwszej części nie wyglądała zbyt optymistycznie. potem jednak tendencja wznosząca w zespole Postecoglou. Oman nie był w stanie nic zrobić w ostatnim pojedynku i już po pierwszej części było wszystko jasne (3:0). Druga połowa to mnóstwo sytuacji, ale tylko jeden gol wpadł. Niemniej weszło na murawę kilku mniej obytych graczy. W rewelacyjnej formie są tacy zawodnicy jak: Leckie, Luongo, Troisi czy Ryan. Ponadto doświadczeni kopacze z Cahillem na czele także brylują. Jeśli nie zawiodą w tym starciu, to nic nie stoi na przeszkodzie by pokonać Koreę. Rywale Socceroos grają bowiem bardzo przeciętnie. Dwa symboliczne zwycięstwa nad słabszymi rywalami to żaden sukces. Co prawda w pojedynku z Kuwejtem kilku podstawowych zawodników odpoczywało, ale to nie zmienia faktu gorszej dyspozycji Koreańczyków. Poza tym widać, iż warunki tutaj grają niemałą rolę. Również trener tej reprezentacji podkreślił, iż jeśli jego podopieczni zagrają tak rozczarowujący futbol jak z Omanem i Koreą, to nie mają żadnych szans w meczu z gospodarzami turnieju (tutaj źródło). Stąd mój typ idzie w stronę Kangurów.
⛔100
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
01:00
Spotkanie:
Columbus Blue Jackets - New York Rangers
Typ: Columbus Blue Jackets ML
Kurs:
2.18
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Columbus Blue Jackets po serii 3 porażek z rzędu podejmują dziś na własnym terenie New York Rangers. Moim zdaniem gospodarzy stać w dzisiejszym spotkaniu na przełamanie! Strażnicy co prawda zgarnęli komplet z kalifornijskiego tripu jednak już w kolejnych spotkaniach musieli uznać wyższość rywali - najpierw w derbach z Islanders i minionej nocki z Bruins ulegając w obu spotkaniach po 3:0.
Ogólnie rzecz biorąc Rangers nie mają teraz najłatwiejszego kalendarza gdyż już pojutrze przyjdzie im się zmierzyć w Pittsburghu z Penguins.
Gospodarze natomiast jeszcze miesiąc temu kosili wszystkich (szczególnie u siebie) aż miło lecz od jakiegoś czasu coś się zacięło i wpadli w dołek z formą. Dla nich ten dzisiejszy mecz jest niezwykle ważny, gdyż już jutro grają w Bostonie z rozpędzonymi Bruins i jeśli ten dzisiejszy mecz przegrają passa porażek może się wydłużyć do 5. Trzeba przyznać, że porażka w ostatnim spotkaniu Kurtek w Nationwide Arena była bardzo &quot;frajerska&quot;. Na 8,5 minuty przed końcem spotkania gospodarze prowadzili 2:0 i nic nie zapowiadało, że mogą ten mecz przegrać. Jednak 3 gole stracone podczas gry w osłabieniu w przeciągu 4 minut zabiły ich całkowicie. Uważam, że jeśli gospodarze unikną głupiego łapania kar (z Habs mieli aż 7) to są w stanie wrócić na zwycięską ścieżkę. Dziś co prawda rywal extremalnie trudny w dodatku z powracającym po odpoczynku Lundqvistem między słupkami (11-2-0 z 1.76 GAA od 8 grudnia!) jednak gracze Kurtek niejednokrotnie udowadniali, że potrafią znaleźć i na niego sposób. Wszak jego rekord vs. Blue Jackets szału nie robi (4-3-1 z 2.77 GAA w 8 spotkaniach).
W zespole gospodarzy zapewne będzie bronił Bobrovsky (3-5-1 z 2.70 GAA w 10 spotkaniach ze Strażnikami).
Tak jak mówię bet ciężki do ogarnięcia jednak nie niemożliwy. Jeśli gospodarzom uda się zneutralizować lidera gości Ricka Nasha i znajdą sposób na Henrika w bramce może im się udać pokonać Rangersów a więc...Let&#39;s Go Blue Jackets!!! ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Anglia
Spotkanie QPR- Manchester UTD
Typ: United 1 golem
kurs 3.75
buk Unibet
Godz: 16:00
Analiza: Na jutrzejszy dzień wybrałem spotkanie ekstraklasy Angielskiej w którym beniaminek z QPR , który obecnie znajduję sie na przed ostatniej pozycji w ligowej klasyfikacji podejmowal będzie przed własną publicznością Manchester united, który jest na miejscu 4 obydwa zespoły w obecnym sezonie walczą o zupełnie inne cele, gospodarze chcą utrzymać się w Premier League, następnie goście chcieli by zagrać w Champions League po roku nieobecności w tych rozgrywkach, na razie bardziej bliscy spełnienia swojego celu są zawodnicy gości , którzy w tym sezonie pomimo słabego poczatku radzą sobie coraz lepiej jeżeli nie liczymy ostatniej wpadki na swoim stadionie w spotkaniu z Southampton to możemy powiedzieć że United w tych poprzednich 11 spotkaniach ani razu nie poniosło porażki co jak na realia ligi Angielskiej gdzie każdy moze powalczyć z każdym jest bardzo dobrym osiągnięciem, gospodarze punktują głównie w spotkaniach na swoim stadionie,ale na wyjazdach przegrali w obecnym sezonie wszystko, nie mam żadnej wątpliwości że zespołem zdecydowanie lepszym piłkarsko jest drużyna gości, która według mnie w tym spotkaniu zdobedzie komplet punktów.
⛔100
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - KBL Korea
Godzina: 06:00
Spotkanie: Seoul SK Knights - Wonju Dongbu Promy
Typ: Seoul SK Knights(-3.5)
Kurs 1.95
Bukmacher Pinnacle
Analiza:

Hit kolejki jutro, Promy grają z Knight którzy za wszelką cene będą szukali rewanżu za blowout z końca listopada.Knights to najmocniejsza ekipa w lidze, mój murowany faworyt do wygrania całej ligi.Mają najrówniejszy i najbardziej poukładany zespół.W zasadzie to nic sie nie zmieniło od poprzedniego sezonu i to jest cała siła tej ekipy.
W jutrzejszym meczu motywacja ogromna, Knights przegrali już dwa z trzech spotkań z Promy w tym sezonie i jak na tej klasy ekipe nie wierzę by po takim laniu jakie dostali miesiąc temu przegrali ponownie i to jeszcze we własnej hali.Handi niskie zważając na to w jakim gazie ostatnio są Knights.Seul na dziewięć ostatnich meczy wygrał osiem.
Wchodzę w to z bananem na gębie, to będzie świetny, szybki mecz i to Seul powiezie jutro Promy.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia ( Conference Premier )
Spotkanie: F.C. Halifax Town - Eastleigh F.C.
Typ: 1
Kurs: 2.00
Data: 17.01.2015
Godzina: 16.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Anglii na mecz piątego poziomu rozgrywkowego a mianowicie Conference Premier.
W mieście Halifax liczącym ponad osiemdziesiąt dwa tysiące mieszkańców na The Shay mogącym pomieścić ponad czternaście tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Football Club Halifax Town kontynuującym tradycję załozonego w 1911 roku Halifax Town A.F.C. o barwach biało-niebieskich a w gości z miasta Eastleigh przyjedzie zespół założony w roku 1946 o barwach niebiesko-białych a mianowicie Eastleigh Football Club.
F.C. Halifax Town rozegrał w tym sezonie ligowym 28 spotkań w których zdobył 45 punktów po 13 zwycięstwach, 6 remisach oraz 9 porażkach co daje obecnie 8 pozycję w tabeli angielskiej Conference Premier, bilans bramek 42-31.
Eastleigh F.C. zdobył 47 oczek w swoich 28 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 13 zwycięstwach, 8 remisach oraz 7 porażkach i zajmuje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 53-39.
Gospodarze w tym sezonie ligowym zagrali na swoim The Shay 14 razy zdobywając 29 oczek po 9 wygranych, 2 remisach oraz 3 porażkach, bilans bramkowy na swoim terenie 27-14.
Goście zdobyli 16 punktów w swoich 14 spotkaniach w tym sezonie ligowym rozegranych na wyjazdach po 4 zwycięstwach, 4 remisach oraz 6 przegranych, bilans bramek w delegacjach 24-24.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy tego pojedynku, Football Club Halifax Town jak co roku u siebie gra lepiej niż w delegacjach i na swoim The Shay zdobywa większość swoich ligowych oczek a Eastleigh Football Club również lepiej gra na swoim stadionie i moim zdaniem z tej delegacji wrócą bez punktów.
ZWROT
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Sydney
Godzina:
9:30
Spotkanie:
Kukushkin M. - Troicki V.
Typ:
Kukushkin M.
Kurs:
2.41
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Wielki finał, prawdopodobnie mało kto spodziewał się takiej pary w finale. Moim zdaniem jest to mecz 50% na 50% szans, a powiem nawet więcej i nie boję się zaryzykować tego stwierdzenia. Reprezentant Kazachstanu jest tutaj małym faworytem meczu! To jest jego turniej, gra od kwalifikacji, życiowa forma, w półfinale rozniósł Leonarda Mayera. Pokonał Juana Martina Del Potro. Dla niego finał ATP nie zdarza się dość często i dlatego liczę z jego strony na 200% zaaganżowania.
Muller mnie dzisiaj zawiódł po całości i nie tylko mnie, bo na pewnych portalach 90% typowało jego zwycięstwo, więc nie jestem sam, ale to żadne pocieszenie po porażce. Nie miał dzisiaj tak dobrej dyspozycji serwisowej, a Troicki zagrał jeden z lepszych meczów. O czym się przekonaliśmy to po dobrym meczu przychodzi ten gorszy. Nadal jestem zdania, że Troicki jeszcze na swój triumf w ATP musi poczekać. Osiągnął tutaj dużo, ale Kukushkin od pierwszego meczu na turnieju gra na genialnym poziomie. Mecz prawdopodobnie będzie zacięty i nikt nie odpuści dlatego stąd takie typy na styku. Większe szanse daje po prostu Kazachowi.
H2H 1:3, ale Troicki wygrywał ponad 5 lat temu, a Kukushkin już go raz odprawił w Australii podczas Australian Open w 2012 roku.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: Thunder - Warriors
Typ: Warriors
Kurs: 1.86
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wielki mecz Warriors gra z Oklahomą City Thunder, wielką Oklahomą, ale chyba nie w tym sezonie. Tak znakomita drużyna nagle się rozpada i jej szansę na awans do play offów z meczu na mecz są coraz mniejsze. Mają kilku niesamowitych koszykarzy, ale co z tego skoro nie potrafią wygrać połowy rozegranych przez nich spotkań. Warriors jest najlepszą drużyną tego sezonu i chyba nikt nie jest w stanie mi powiedzieć, że nie mają żadnych szans na zwycięstwo ligi w tym sezonie. Są w niesamowitym transie, wygrywają mecz po meczu rozwalając kolejnych rywali, moim zdaniem nie ma w tym sezonie mocniejszej drużyny i mocno się zdziwię, gdy przegrają ten mecz. Chyba drużyna, która wygrywa z finalistą ligi ostatniego sezonu różnicą 20 punktów nie powinna mieć szczególnych problemów z drużyną, która zajmuje 10 miejsce w tabeli z małymi szansami na awans. Zresztą wygrali już z nimi u siebie aż 25 punktami, więc co to za problem, by teraz wygraliby chociażby 5 punktami, nawet jeżeli wraca Kevin Durant, ale Golden State też ma wielką gwiazdę, która potrafi ich doprowadzić do zwycięstwa mowa oczywiście o Currym. Polecam!!!
⛔100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Sydney
Godzina: 9:30
Spotkanie: Kukushkin M. - Troicki V.
Typ: Kukushkin M. wygra pierwszego seta i wygra mecz.
Kurs: 2.87
Bukmacher: bet365
Analiza:Shakal uprzedził mnie z typem i sporo juz napisał na temat tego meczu.Ja pójdę nieco dalej myślę że kazah jest tutaj nie małym faworytem , poprostu faworytem , poczynił w ostatnich dwóch latach spory progres a w tym roku ma świetne i zaskakujące wyniki między innymi pkonał Wawrinkę , Del Potro ,Cuevasa ugrał seta z Djoko.Nie zaryzykuje dużej stawki bo Troicki również na fali wznoszącej .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto Raptors - Atlanta Hawks
Typ: Atlanta -4.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dzisiaj jest dosyć bogata oferta w meczach NBA, więc skorzystałem i spróbuję zagrać ponownie Atlantę. W ostatnim czasie ta ekipa wygrywa wszystko co leci. Są liderami Konferencji Wschodniej z dosyć sporą przewagą nad innymi drużynami, a z taką grą jak ostatnio, cięzko będzie komuś wyprzedzić Hawks w tabeli.
Jeśli chodzi o Toronto, to zajmują oni 3 miejsce w konferencji, nie jest to ogólnie zła drużyna. Tylko że ostatnio radzi sobie kiepsko, w 7 ostatnich meczach, aż 5 razy schodzili z parkietu pokonani. Kilka dni temu przegrali u siebie z dosyć słabą drużyną Detroit, a ich dzisiejsi przeciwnicy są o wiele lepsi i o wiele lepszej formie.
Zastanawiałem się, by dać tu sporo większy handicap, w granicach -9/10, o kursie ponad 4, ale nie zaryzykuję, bo może Atlancie zdarzy się trochę gorszy mecz i zamiast wysoko wygrać z przeciwnikami, wygrają tylko kilkoma ;)
Co tu więcej dodać, po prostu mam nadzieję, ze Atlanta kolejny raz mnie nie zawiedzie ;)
Pozdro
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 02:35
Spotkanie: Portland Trail Blazers @ San Antonio Spurs
Typ: Tim Duncan over 14,5pkt
Kurs: 1,85
Bukmacher: bwin
Analiza:
Spurs dzis bez Billenelliego,do gry najprawdopodobniej wraca Kawhl,mamy wiec complecik...Portland wystąpi bez Freelanda oraz Lopeza.
W tym sezonie obie drużyny grały już ze sobą 2 razy(Texas i Portland) i dwukrotnie zwyciężali Trailblazers,ale przejdźmy do konkretu-Tim Duncan-średnia pkt w granicach właśnie 15pkt-choć w tym roku tylko raz przekroczył granice 14pkt,mam przeczucie ze dziś rzuci dużo więcej.
Do tej pory w 35spotkaniach:
-15 spotkan over 14,5
-5 wystepow rowno 14
- oraz 12 underow
Statystycznie prawie 50/50.Portland to druzyna dosc defensywna,licze na faule na Duncanie i dodatkowe zdobycze punktowe z rzutow osobistych
⛔100
 
P 71

piotrpawel

Użytkownik
Koszykówka NBA
spotkanie Philadelphia 76ers - New Orleans Pelicans
godzina 01.00
TYp New Orleans Pelicans -9.5 pc
kurs 2.15 bet365
Faworyt w tym meczu jest jeden bo Szóstki to jedna z czerwonych latarni ligi chyba tylko Niksi w tej chwili mają gorszy bilans.W zespole Philadelphia coś jakby drgneło ostatnio dwa minimalne nieoczekiwane zwycięstwa nad Indianą i nad Clevland ale jak to się mówi jedna czy nawet dwie jaskółki wiosny nie czynią.Pelikany to również młody dość niedoświadczony zespół z ciągłymi szansami na play of i takie mecze jak ten muszą wygrywać.Pelikany dość słabo na wyjazdach ale przegrywają z mocnymi rywalami w delegacjach , ale kilka razy na wyjazdach sprawiali też niespodzianki , pokonali Huston , San Antonio , Sacramento więc jak im wyjdzie mecz są bardzo groźni.Moim zdaniem dzisiaj wykorzystają szansę na poprawienie wyjazdowego bilansu i zwyciężą dość pewnie.
Handicap jaki wybrałem wydaje się dosyć spokojnie do pokrycia a kurs całkiem spoko , dla bardziej odważnych można wybrać coś jeszcze po ciut lepszym kursie.- 15 pc jest za 3,7 i nie zdziwię się bardzo jesli Pelikany go pokryją.
⛔100
 
F 428

fudyn

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Los Angeles Clippers -Cleveland Cavaliers
Typ: 2
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przede wszystkim to drużyna Cavs miała grac o najwyższe cele w konferencji wschodniej, a jest niestety dośc kiepsko.
Zajmują dopiero 6 lokatę z bilansem 20-20, gdyby był to zachód to nawet nie łapaliby się do &quot;8&quot;.
Jednak kiedyś muszą wrócic na odpowiedni tor i zaczac seryjnie wygrywac. W ten sam sposób, po wczorajszym meczu z jeziorowcami wypowiadał się LeBron James, który w świetnym stylu wrócił po kontuzji( w meczach z Suns i Lakers zdobył łącznie 69 punktów).
Pierwsza piątka Cleveland- Smith, James, Love, Mozgov oraz Irving, wygląda imponująco. Według mnie Clippersi troszkę od nich odstają.
Zdecydowanie nakręcił mnie na ten typ kurs, uważam, że jest wart ryzyka.
Rozpędzony i głodny gry LeBron, oraz uzupełniający go Irving powinni dac sobię radę z Crawfordem i spółką. Oby tylko problemy wewnątrz drużyny Cavs nie wpłynęły na ich grę negatywnie.
Warto dodac, że dwa wyjazdowe mecze Cleveland grają nie ruszając się z Miasta Aniołów, więc jedna podróz ich omineła.
Warto spróbowac, fajny kurs na dobrą ekipę.
Powodzenia!!
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Anglia, Championship
Spotkanie: Derby - Nottingham Forest
Typ: X
Kurs: 4.10
Bukmacher: Bet365
Godz: 13:15
Analiza:
Witam. W sobote ponownie czeka nas duzo pilki noznej. Wybralem meczyk pomiedzy Derby a Nottingham. Faworytem bukmacherow jest druzyna gospodarzy zajmujaca 2 miejsce w tabeli i walczaca o awans do najwyzszej ligi. Po drugiej stronie Nottingham, ktory przeciez tak dobrze zaczal sezon, a obecnie przegrywajacy juz 4 mecz z rzedu. Jest to maly kryzys w tej druzynie, ale i rowniez wielka mobilizacja. Nie powinno sobie pozwolic na 5 porazke pod rzad. Derby wrecz przeciwni wygrali swoje 4 ostatnie mecze! Ida jak burza, ale kazda passa sie musi kiedys skonczyc. Mysle, ze nastapi to wlasnie teraz. Ostatni pojedynek pomiedzy soba grali we wrzesniu 2014 i padl wowczas remis 1:1 na stadionie w Nottingham. Mam przeczucie, ze identyczny wynik moze sie teraz powtorzyc. Zwykle kursy na remis sa w okolicach 3.00 - 3.60. Tym razem buki daly nam prezent w postaci tzw. value typ. Kurs powyzej 4 biore w ciemno, gdyz lepiej przegrac takie cos niz stawiajac na pewniaczka, ktory nie wchodzi. Pzdr.
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Holandia 2
Godzina:16:30
Spotkanie:Volendam-Oss
Typ: Over 4,5 bramki
Kurs:3,35
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem spotkanie z drugiej ligi holenderskiej pomiędzy gospodarzami tego spotkania drużyną Volendam a drużyną gości Oss zawsze drużyna Oss kojarzyła mi się z bramkami na dodatek grają z drużyną która też lubi postrzelać ostatnie ich spotkanie Volendam wygrało na wyjeździe 4-0.
W lidze holenderskiej z reguły pada dużo bramek a w szczególności w drugiej w tym spotkaniu mam taką nadzieję że te bramki się posypią a nie jak w piątek gdzie najwyższy wynik to był bodajże 3-0 w tym meczu i w tej lidze nie ma sensu pisać kto które ma miejsce i tak dalej w tym meczu interesują mnie bramki i tylko tego chce moze być nawet remis 3-3 mnie nie obchodzi kto wygrywa.
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina : Piłka nożna, Premier League
Mecz : Tottenham - Sunderland
Godzina : 16:00
Typ : 1
Kurs : 1,61
Bet365

Koguty zmierzą się u siebie z Sunderlandem. Powinien to być łatwy mecz dla nich, ale tylko powinien. Czy będzie to się okaże, bo w tygodniu grali mecz pucharowy w FA Cup przeciwko Burnley - dodam tylko, że wygrany w ładnym styli 4-2, a w 8&#39; przegrywali 0-2, pięknie się podnieśli, a co najlepsze nie grał żaden z trójki najlepszych snajperów : Eriksen, Kane, Chadli; ostatni wszedł na 30 minut, ale nic nie zdziałał. Tottenham póki co zajmuje 6 pozycję i razem z Arsenalem, MU i Sotonem zaciekle walczą o Top4. W ten weekend mają szanse wyprzedzić Arsenal bo jak to oni z czołówka grać nie potrafią więc pewnie punkty na Etihad pogubią i tu widać szanse dla Totków wyprzedzenia AFC w tabeli. Grają dobrze. Ostatni ich mecz 5:3 z Chelsea (tak z Chelsea!), pokazał w jak dobrej są dyspozycji zwłaszcza w ataku. Co do Czarnych Kotów to tułają się pod koniec tabeli i mozolnie im wychodzi wyjście stamtąd. Ostatnio po ciężkiej walce przegrali z City 3:2, a było blisko zdobyczy punktowej. Nie udało się i tu też im nie wróżę żadnych punktów. Obrona Sunderlandu robi głupie błędy, a duńczyk Eriksen, Chadli a przed nimi Harry Kane, tworzą w szykach obronnych rywali prawdziwy &quot;hurricane&quot;. Nie przegrali na WHL od 5 spotkań, za to Sunderland w ost. 5 wyjazdach zdobył 6 pkt, po wygranej i trzech remisach. H2H również niekorzystne dla Sunderlandu bo przynajmniej jeśli chodzi o grę Kotów na wyjazdach to w pojedynkach bezpośrednich jest miażdżąca przewaga Kogutów. Po porażce z City. Czarne Koty czeka ich kolejny ciężki wyjazd, gdzie uważam, że podopieczni Mauricio Pochettino odprawią ich z kwitkiem.
✅61
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Boliwia Clausura
Godzina: 1:00
Spotkanie: Strongest - Potosi
Typ: X/1
Kurs: 4.70
Bukmacher: WH
Analiza:
1 kolejka drugiej czesci sezonu ligi boliwijskiej. Gospodarze zajeli 3 miejsce w Aperturze, a goscie 9. 37 pkt na przeciw 26. Wielkiej roznicy nie ma, a to dlatego ze w tej lidze naprawde WIELKA czesc meczow wygrywaja gospodarze spotkan (tylko 2 zespoły tej ligi miały ponizej 50% skutecznosc u siebie), a na wyjazdach odświętnie. Lider miał ponizej 50% zwyciestw wyjazdowych. Strongest nie wyrozniał sie niczym szczegolnym. Podobnie jak wieksozsc druzyn strzelał duzo, tracił troche mniej i wygrywał u siebie (8-1-2). Nacional z kolei zdobył całe 5 pkt mniej u siebie i całe 6 pkt mniej na wyjazdach oraz strzelił całe 10 bramek mniej. Zwyciestwo gospodarzy raczej przesądzone, więc lepiej zagrac jakąś kombinację. Kiedys na nich grałem z podobnie &#39;słabą&#39; druzyną to zaczeli od przegrywania 0-1, a koniec koncow wygrali 4:2.
⛔100
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - PGNiG Superliga Kobiet
Godzina: 15.00
Spotkanie: Vistal - EKS Start
Typ: EKS Start
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365

Wszyscy skupiliśmy się na mistrzostwach świata panów w Katarze, a nasza rodzima liga kobiet też gra. Ja zagram tym razem trochę w inną stronę niż powinienem, bo w stronę Startu. Nieobecność Iwony Niedźwiedź jest bardzo widoczny i o ile w meczu z Nowym Sączem do gry włączyła się młoda Kinga Gutkowska, to przy silniejszej obronie nie wyglądała zbyt dobrze. Młodość kontra doświadczenie? Elbląg to solidna ekipa w tym sezonie radząca sobie na miarę oczekiwań jeśli nie wyżej - wygrana z Pogonią, minimalne porażka w Lubinie. Również porażka jedną bramką z Politechniką oraz porażka 7 bramkami w Lublinie. Nie są ekipą do bicia, więc dla mnie wielki błąd w wystawieniu tego handi - dodając osłabienie i słabą dyspozycję Vistalu w tej rundzie. Trzeba zauważyć, że trener Tetelewski w okresie przerwy nie miał do dyspozycji aż 5 zawodniczek, które brały udział w ME. Jeśli w ten mecz nie wejdą dobrze młode rozgrywające Vistalu (Kozłowska, Zych) to mecz może być naprawdę na styku. Mam bardzo duży respekt do Kulwińskiej, ale tak jak na mistrzostwach tak w Koszalinie wygląda bardzo słabo. Nie widzę tu pozytywów oprócz bramki na korzyść Vistalu. Dodajmy, że nie zaczęły tej rundy dobrze, porażka w Koszalinie i zwycięstwo 3 bramkami we własnej hali z Nowym Sączem. Handi liczę, że łatwo wejdzie, a dla odważnych za drobne win ekipy Antoniego Pareckiego.
⛔100
 
stanley-63 815K

stanley-63

Typer
⚽ Piłka nożna / Anglia Championship /
Godz 13:15
Spotkanie - Derby County : Nottingham Forest
Typ - Derby County powyżej 2.5 gola
Kurs - 3.40
Buk - Sportingbet
Dziś na Pride Park Stadium miejscowe Derby podejmuje Nottingham i to spotkanie zwróciło moją uwagę , gospodarze kroczą ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa i po 25 kolejkach są na drugim miejscu w tabeli jednak mają tyle samo pkt co lider Bournemouth tylko gorszy bilans bramkowy tak więc widać że chłopaki są mocno w tym sezonie zmotywowani aby awansować do Premier League . W ostatniej kolejce Derby wygrało bardzo ważne spotkanie i to na wyjeżdzie z Ipswich które wyprzedzało ich w tabeli i dzięki temu zwycięstwu awansowało na drugą pozycję wyprzedzając jednego z kandydatów do awansu o jeden mały punkcik dlatego uważam że dziś gospodarze zrobią wszystko aby pozostać na miejscu dającym bezpośredni awans i może powiększyć dystans nad rywalem tym bardziej że Derby na swoim Pride Park Stadium spisuje się bardzo dobrze bo w 12 spotkaniach bilans 7-4-1 i bramki 27:10 i te 27 zdobytych bramek pokazuje że są najlepiej strzelającym zespołem u siebie , co do gości to Nottingham jest chyba w mocnym kryzysie bo nie wygrali jeszcze spotkania od listopada ubiegłego roku a ostatnie 3 mecze to 3 porażki i jakby tego było mało z tych 3 meczy 2 grali na swoim terenie tak więc widać kryzys , Nottingham również w meczach wyjazdowych nie spisuje się dobrze 3-5-4 i br. 12:15 no i trzecia sprawa która pokazuje że dziś także nie będą mieli lekko na Pride Park Stadium to H2H gdzie na 10 pojedynków tu bilans 5-4-1 a ostatni mecz w poprzednim sezonie to pogrom 5:0 a bywały też wyniki 3:0 czy 4:2 tak więc przy dobrze grającym Derby w tym sezonie i fatalnej postawie Nottingham liczę że gospodarze powinni przynajmniej 3 razy umieścić piłkę w bramce gości ! ⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom