>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 16.09.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na środę - 16. Września



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Fortuna 1 Liga
Godzina : 19:10
Spotkanie: Widzew - ŁKS
Typ: Widzew over 1.5 gola
Kurs: 2.81
Bukmacher : Fortuna
Analiza :




Kolejne derby Łodzi. Tym razem po trzech latach w ramach pierwszoligowych zmagań. Derby charakterystyczne z kilku powodów. Po pierwsze rozegrane z dużymi ograniczeniami jeśli chodzi o widownię i to nie tylko ze względu na " covidowe" ceregiele a przede wszystkim z powodu kary nałożonej na klub. Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN utrzymała w mocy karę po ostatnim meczu sezonu 2019/2020, w którym rywalem łodzian był Znicz Pruszków. W związku z tym w mocy pozostaje nałożona na klub kara zamknięcia trybun B i D podczas dwóch najbliższych domowych meczów ligowych Widzewa. Po uwzględnieniu ustawowych ograniczeń epidemicznych spotkania Fortuna 1 Ligi z ŁKS Łódź i Stomilem Olsztyn z wysokości trybun obejrzeć będzie mogło każdorazowo ok. 5600 widzów. Niestety przepisy są takie, że po złym zachowaniu kibiców zamyka się trybuny, zamiast łapać bandytów.


Tyle jeśli idzie o sprawy organizacyjne. Teraz skupmy się na formie i szansach drużyn. Wiadomo że pojedynki derbowe rządzą się swoimi prawami i nie powinno się za bardzo sugerować tabelą ale uczciwie trzeba powiedzieć że w zupełnie odmiennych nastrojach i na dwóch różnych biegunach znajdują się obydwie ekipy po dwóch kolejkach zmagań. ŁKS jako wicelider z kompletem 6 pkt. i bilansem bramkowym 7:0 , natomiast Widzew z zerowym dorobkiem punktowym i bramkami 1:7.
Oglądałem obydwa spotkania Widzewa w tv i jestem zdegustowany postawą nie tylko całej drużyny ale przede wszystkim zawodników mających ligową przeszłość , ściąganych do Łodzi po konkretny cel , zarabiających spore pieniądze jak na ligowe warunki i jednocześnie plączących się po boisku i przechodzących obok gry.
Mam na myśli takich graczy jak Robak , Możdżeń , Stępiński czy reprezentant Estonii Henrik Ojamaa. To co zaprezentowali ci czterej gracze należy określić krótko jako dno. A przecież powinni stanowić wzór dla młodszych kolegów. Nie wiem na ile mocna jest cierpliwość kibiców Widzewa ale jeszcze jeden taki mecz i może ponownie dojść do sytuacji z przed kilku tygodni kiedy to w głównej roli wystąpili tkzw. "pseudo" kibice próbujący w specyficzny sposób zachęcić piłkarzy do większego zaangażowania i walki na boisku używając rąk i niecenzuralnych zwrotów. Z drugiej strony ciężko dziwić się wszystkim tym którzy mają RTS w sercu i pamiętają choćby z telewizji czy relacji starszych osób tytuły mistrzowskie w kraju czy wspaniałe spotkania z Pucharu Europy Mistrzów Krajowych ( 1982/83) kiedy to pod okiem trenera Władysława Żmudy tacy zawodnicy jak Młynarczyk , Wójcicki , , Smolarek, Wraga , Surlit, Tłokiński i inni eliminowali Liverpool (2:0 Łódź ; 2:3 Turyn) w ćwierćfinale tych rozgrywek a potem toczyli wyrównany bój z Juventusem w półfinale ( 0:2 Turyn , 2:2 Łódź). Ta piękna historia pokazuje że o ile zupełnie inne czasy i realia w tej chwili nastały w Łodzi o tyle wspomniane wcześniej zaangażowanie i serducho do gry obowiązują nadal. Ktoś kto nie chce walczyć na boisku dla tej drużyny po prostu nie jest godny nosić klubowej koszulki i niech od razu podziękuje.


Zrobiło się trochę sentymentalnie ale ja sam wówczas jako młody chłopiec chodziłem dumny z postawy " wielkiego " Widzewa który dawał kupę radości wszystkim kibicom kopanej. Nie ukrywam że trochę tego sentymentu mi zostało do dzisiaj choć nie mogę określić się mianem " Widzewiaka" ale w związku z tym zagram dzisiaj trochę na przekór logice i temu co miałem okazję widzieć ostatnio. Nie zdecyduję się postawić co prawda na wygraną Widzewa natomiast mam nadzieję że tak prestiżowe spotkanie w końcu " odblokuje" zruganych przeze mnie piłkarzy , którzy dadzą z siebie maksa , zagrają dobre zawody w efekcie czego Widzew trafi co najmniej dwa razy do siatki rywala. Liczę w końcu na dobre spotkanie w wykonaniu gospodarzy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
bikej93 314

bikej93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja 2 liga
Godzina : 19:00
Spotkanie: Degerfors vs Dalkurd
Typ: 1
Kurs: 1,41
Bukmacher :
Forbet
Analiza : Po ostatniej złej analizie, dziś mocno pewnie i zachowawczo obsadzony przeze mnie typ na drugą ligę szwedzką. Sam osobiście pokuszę się o wyższą stawkę. Kurs nie jest wysoki ale warto z niego skorzystać. Spotkanie pomiędzy liderem tabeli zespołem Dagerfors, które poprzez atut własnego boiska podejmie zespół przyjezdny Dalkurd ( strefa barażowa odległe 13 miejsce w tabeli). Lider uzbierał komplet punktów w ostatnich dwóch spotkaniach, i myślę że dołożą trzecią wygraną z rzędu. Zawodnicy z Dalkurd wyraźnie odstają od umiejętności technicznych przeciwnikom i praktycznie na każdym kroku im ustępują.

Powodzenia

41
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +24
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów UEFA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Omonia Nikozja - Crvena Zvezda Belgrad
Typ: Omonia lub Remis i poniżej 2.5
Kurs: 2.22
Bukmacher: Betclic


Tym razem podejmę nieco większe ryzyko, ale jest ono jak najbardziej uzasadnione. Zacznijmy od najbardziej prozaicznego faktu, jakim jest pora rozgrywania spotkania. Mecz zaplanowano na 17:00 chyba tylko po to, by usmażyć rywali. O tej godzinie w Nikozji będą 34 stopnie Celsjusza - Cypryjczycy od lat wykorzystywali ten atut w europejskich pucharach. Taka temperatura będzie oczywiście wpływać na obie ekipy i sprawi, że mecz nie będzie toczony w szybkim tempie. Natomiast aura szczególnie uciążliwa będzie dla Crvenej Zvezdy, wszak gospodarze są przyzwyczajeni do klimatu panującego na wyspie. W związku z tym można się spodziewać przewagi Omonii, oraz niskiej liczby goli - które to idealnie wpisują się w mój typ. A jak sprawy się mają ze sportowego punktu widzenia?

Zacznijmy od zespołu z Belgradu. Crvena Zvezda od sezonu 2017/18 regularnie gra w fazie grupowej europejskich pucharów. Mimo to, jej wyjazdowy bilans jest bardzo mizerny. Czerwona Gwiazda w ciągu trzech ostatnich lat remisowała na wyjeździe z takimi zespołami jak: Floriana FC (Malta), Irtysz Pawłodar, Spartaks Jurmala, Spartak Trnava oraz Suduva Mariampol. Ponadto zaliczyła porażkę z HJK Helsinki, a udało jej się skromnie wygrać tylko z KF Tirana, oraz w drugim z pojedynków z litewską Suduvą. Jak widać - Crvena Zvezda pomimo dobrej pucharowej formy, wciąż względnie słabo punktuje na wyjazdach, dlatego nie rozumiem dlaczego jest faworytem bukmacherów. Zwłaszcza w obliczu pogody, jaką Serbowie zastaną na Cyprze. A co z zespołem z Nikozji?

Omonię mieliśmy okazję poznać przy okazji rywalizacji z Legią Warszawa. Cypryjczycy pokazali się z bardzo dobrej strony i udowodnili, że są bardzo solidnym zespołem. Prowadzi ich Henning Berg, który niegdyś z sukcesami trenował Legię. Jego zespół w europejskich pucharach był bardzo pragmatyczny i tracił niewiele goli. Największym trenerskim atutem Berga są umiejętności taktyczne, które umie przekazać swoim zawodnikom. Omonia to bardzo mądrze grający, doświadczony zespół. Obie pucharowe rywalizacje wygrała po dogrywkach - podobnego scenariuszu można spodziewać się także tym razem, a to oczywiście będzie oznaczać, że wybrany przeze mnie typ się sprawdzi. A jakie są jeszcze inne powody, dla których tak uważam?

Choć Omonia nie cieszy się bogatą historią w europejskich pucharach, to trzeba obiektywnie przyznać, że na Cyprze zmontowano naprawdę świetną paczkę z doświadczonych zawodników, o wysokich umiejętnościach. Dostępu do bramki broni Brazylijczyk Fabiano, który ma na koncie 9 meczów w Lidze Mistrzów w barwach FC Porto, w tym wygrane 3:1 spotkanie z Bayernem prowadzonym przez Pepa Guardiolę. Na stoperze gra Adam Lang - czyli podstawowy obrońca Reprezentacji Węgier, z którą zaliczył bardzo udane Euro 2016. Obok niego występuje Czech Michael Luftner, który 3 sezony temu rozegrał z Kopenhagą 8 spotkań w zasadniczej fazie Ligi Europy i strzelił w niej 2 gole! Lewą stronę defensywy zabezpiecza Jan Lecjaks - który rozegrał świetne zawody w Warszawie, a w swoim CV ma aż 22 występy w Lidze Europy UEFA w barwach Anderlechtu oraz Young Boys Berno. Na drugim boku obrony Omonia ma do dyspozycji Charalamposa Mavriasa z przeszłością w takich klubach jak Panathinaikos, Sunderland czy Fortuna Dusseldorf, oraz Tomasa Hubocona, czyli długoletnią podporę defensywy Reprezentacji Czech. Ten zawodnik swojego czasu stanowił o sile Zenita Petersburg i Dynama Moskwa, a jeszcze dwa lata temu występował w Olympique Marsylia.

Jak nietrudno wywnioskować, linia defensywna zespołu z Nikozji jest niesamowicie silna i doświadczona - i to powinno zaprocentować na boisku. Co zresztą zostało już zademonstrowane w potyczce z Legią, w której Mistrz Polski był bezsilny na własnym boisku i miał olbrzymie problemy z kreowaniem dogodnych sytuacji bramkowych. Ale wszystko co dobre w tym zespole nie kończy się na linii obrony. W końcu Omonia ma swoich szeregach chociażby Jordiego Gomeza, który zdobywał FA Cup w barwach Wigan oraz Erica Bautheaca z blisko 200 występami 30 bramkami we francuskiej Ligue1.

Podsumowując: Silna, doświadczona i świadoma taktycznie Omonia Nikozja będzie niesamowicie ciężkim rywalem dla Crvenej Zvezdy. Szczególnie w obliczu pogody, jaka spodziewana jest w stolicy Cypru w porze meczu. Poprzednie dwie potyczki w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów zostały przez Omonię rozegrane na 0:0 i wygrane w dogrywce - toteż spodziewam się, że piłkarze Henninga Berga ponownie zagrają swoją piłkę.

122
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +215
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Fortuna 1 Liga
Godzina : 19:10
Spotkanie: Widzew Łódź- ŁKS Łódź
Typ: + 5,5 żółtej kartki
Kurs: 1,74
Bukmacher: : Fortuna
Analiza :


Już jutro od dawna wyczekiwane derby Łodzi. Widzew podejmie ŁKS. Przymierzałem się z innym typem do tego spotkania, ale kolega wyżej mnie uprzedził :) Osobiście uważam, że będzie w tym spotkaniu dużo bramek. Jednak wracając do mojego typu z żółtymi kartkami to pierwszym argumentem jest to, że mecz derbowy to mecz podwyższonego ryzyka. Żaden piłkarz nie odstawia nogi. Myślę, że podobnie będzie w tym meczu. Ostatni mecz pomiędzy Widzewem, a ŁKS odbył się 17 maja 2017 rok, więc ponad trzy lata temu. Długo wyczekiwana batalia między dwoma ekipami. Stąd początek mojego posta i w tym upatruję argument numer dwa. Aspekt większego zaangażowania obu drużyn w ten mecz, a co za tym idzie również większej waleczności, która może przełożyć się większą ilość żółtych kartek. To jest trzeci argument, który uznaję za stosowny przy wybieraniu tego typu. Może w tej analizie nie odkryłem nic nowego, ale kurs, który zobaczyłem na minimum sześć kartek w tym meczu mnie zadowala i postanowiłem go wystawić jako mój Typ Dnia.

74
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +125
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, 1.Liga
Godzinna: 19:10
Spotkanie: Widzewa Łódź – ŁKS – Łódź
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.25
Bukmacher: betclick
Analiza:


Kibice wreszcie doczekali się derbów Łodzi, pierwsze z nich dobędą się na terenie Widzewa i od gospodarzy zaczniemy. Wszyscy tutaj znamy historie i to co się dzieje w ekipie z Widzewa, jak wywalczyli awans i jak wyglądali w tych dwóch meczach – znowu tragiczna gra. Tutaj ciśnienie jest przeogromne a dziś mecz u siebie czyli jeszcze to wszystko będzie pod większym napięciem. To piłkarzom nie pomaga bo ta ilość błędów indywidualnych może się jeszcze zwiększyć. To nie jest przypadek że w dwóch pierwszych meczach stracili 7 bramek. Jak ja to widzę – gospodarze wyjdą pewnie naładowani, z ogromnymi chęciami, nabuzowani, pressingiem i tak naprawdę jak im to się wreszcie zagra to coś może wreszcie w ofensywie pokażą, jak nie to będzie znowu tragedia w defensywie. Dodatkowo tutaj przy niekorzystnym wyniku kibice nie będą czekali tylko będą oczekiwali od ekipy ataków i odrabiania strat. ŁKS jest w innym miejscu dwa zwycięstwa 7 bramek zdobytych no i funkcjonuje to jako ekipa, jest aktywna, ma pomysł, oglądałem mecz z Stomilem gdzie atakowali już na połowie rywala przez 90 minut i widać że z łatwością przychodzi im kreowanie akcji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
lukasz02m 1,1K

lukasz02m

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny, Super League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Tianjin Teda vs Shijiazhuang
Typ: Shijiazhuang
Kurs: 2.05
Bukmacher: forBET
Analiza:
Jutro o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz 11 kolejki Grupy B chińskiej Super Ligi, pomiędzy drużynami Tianjin Teda i Shijiazhuang. Mój typ skierowany jest głównie przeciwko drużynie Tianjin Teda, która przegrywa mecz za meczem, w tym sezonie mają bilans 0-1-9, bramki 7:25. Shijiazhuang zajmuje 3 miejsce w grupie B z 16 punktami, ale tuż za nim są drużyny Wuhan Zall (16 pkt) i Hebei (15 pkt), które mają już mecze jedenastej kolejki za sobą, więc jest to świetna okazja dla Shijiazhuang, żeby im trochę odskoczyć, grając z najsłabszą drużyną w lidze, zwłaszcza, że są w dobrej formie, wygrali 3 ostatnie mecze. Mecz odbywa się na neutralnym stadionie, więc nie ma tutaj przewagi własnego boiska. Oba zespoły zmierzyły się ze sobą w 4 kolejce, również na neutralnym terenie, Shijiazhuang wygrał ten mecz 3:0, liczę że tutaj będzie podobnie, kurs też całkiem przyjemny.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy regionalna Zachód
Godzina : 19:30
Spotkanie:
Rodinghausen - Oberhausen
Typ:powyżej 2,5
Kurs: 2,04
Bukmacher : Betclic
Analiza :


Niemiecki footbool ma za sobą ciężką przeprawę kryzys spowodowany korona virusem odbił się po kieszeniach klubów i także niektórych zawodników. Co do formy strzeleckiej obydwóch drużyny lepiej się rozpisywać bo nie ma o czym. Obydwie drużyny słabo strzelają w lidze. Obydwie drużyny zanotowały słaby start i znajdują się w dole tabeli. Ostanie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami padły (oprócz ostatniego) padło dużo bramek. Ale patrzymy na teraźniejszą formę i poniżej 2,5 bramek na mecz wypada na dzisiejszy mecz. Więc stąd jest mój bet. Kurs nie za wysoki ale jak widać spowodowane jest formą strzelecką obydwóch drużyn.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:00
Spotkanie: Clippers vs Denver
Typ: Kawhi Leonard +2 bloki
Kurs: 3

Bukmacher: Betfan
Analiza:


Typ dostępny tylko w betfanie. Siódmy mecz tej serii także zapowiada się mocno defensywnie. Denver znowu wróciło do gry gdy wydawało się, że jest już pozamiatane. Dwa wielkie powroty, gdzie Clippers tak naprawdę prowadzi w obu tych meczach 17 czy nawet 18 punktami. Tym razem to na barkach Leonarda spocznie to siódme spotkanie. Myślę, że będzie dużo rzucał i bardzo dużo pogra w defensywie. Rivers zawęzi rotacje także +40 minut będzie dla Kawhi normalne. Chyba, że mecz spokojnie wygrają, ale na to się nie zanosi. Wszystko jest po stronie Clippers, zobaczymy czy wytrzymają psychicznie. Kawhi w tej serii już dwa razy dał po co najmniej 2 bloki w meczu. Będzie nerwowo także i okazji do defensywnych zagrań będzie sporo. Jeden blok to minimum, ja liczę że zrobi przynajmniej 2.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
ferguson2 605,5K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka , WNBA
Godzina : 01:00
Spotkanie: Chicago - Connecticut
Typ: Chicago Sky
Kurs: 1,77
Bukmacher :fortuna
Analiza: Przed nami pierwszy mecz fazy PO w sżeńskiej koszykowce. Należy pamiętać ze zasady rozstawiania drużyn w tej fazie rogrywek znacząco się różni od NBA. Mamy 1 mecz - nie ma przewagi parkietu. Ale przewagę ma na pewno na pozycji 1 i 2 Sky - Vandersloot i Quigley stanowią o sile tej drużyny. Ich główną bronia są m.in rzuty dystansowe. Generalnie pienie być wyrównany mecz. Historia spotkam bez pośrednich pokazuje, że Sky muszą popracować nad obrona i liczę to poprawia

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, 1.Liga
Godzinna: 19:10
Spotkanie: Widzew Łódź – ŁKS Łódź
Typ: handicap -2.5 ŁKS
Kurs: 6.3
Bukmacher: Sts
Analiza:

witam, koledzy juz dosc szeroko opisali to spotkanie, ja chcialbym tylko dodac lilka slow od siebie. Lece na farcie i licze na prawo serii. Uwaga! Wg rachunku prawdopodobienstwa wieksza szansa jest,ze ta passa zostanie przerwana anizeli potrwa ale to tylko konkurs wiec mozna podebatowac.
Ostatnie 2 spotkania ligowe Widzew przegral różnica 3 goli ,natomiast ŁKS ostatnie 2 mecze ligowe wygral różnica 3 goli.
Gospodarze spisują sie dramatycznie slabo. Nie widac woli walki. To jest derby i niby to sie rzadzi swoimi prawami ale widzialem oatatnio Łks i to co robia hiszpanie z przodu to poezja.Pilkarsko LKS jest tu faworytem. ŁKS ma szanse powaznie wybic pilke z glowy na caly sezon Widzewowi. Sa na fali wiec plynmy razem na niej. Łks musi wygrac roznica min. 3 goli i siano do odbioru. Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +26
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 00:30
Spotkanie: Celtic's - Heat
Typ: Heat
Kurs: 2,19

Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W nocy o godzinie 00:30 dojdzie do game 1 w finale konferencji wschodniej. Boston Celtic's zmierzą się z Miami Heat. Według mnie większe szanse na wygraną w tym spotkaniu mają gracze z Florydy. Celtowie są na pewno bardziej zmęczeni. W play offach mają rozegrane o 2 spotkania więcej, pomimo, że nie jest to aż tak znacząca różnica, to jednak już minuty poszczególnych graczy powinny mieć znaczenie. Porównując największe gwiazdy obu ekip Tatuma i Jimmy'ego Butlera, to ten pierwszy ma w nogach o 120 minut! Więcej spędzonych na parkiecie. Jest to bardzo duża różnica, a między reszta gwiazd z pierwszej 5 obu zespołów jest równie dużo minut różnicy. Kolejna sprawa to szeroka ławka Heat, którzy mają tam wielu wszechstronnych graczy i nawet fakt, że nie mają tak mocnej obrony jak Raptors i mogą nie ograniczyć tak bardzo Kemby jak zrobili to Kanadyjczcy to jednak ławka Heat powinna rzucić więcej pkt. Nie mogę pominąć też Tatuma, którego gram również na under pkt ponieważ jego wejścia pod kosz będą mocno ograniczone ze względu na fenomenalnie broniącego Adebayo. Dzisiejszy mecz będzie bardziej rozpoznawczy dla obu drużyn i trenerzy będą chcieli dopracować taktykę na game 2,3 itd. Bardzo mnie ciekawi, czy Brad Stevens (coach Celtow) będzie w stanie tak ustawić swój zespół, by ograniczyć fenomenalny Ball Movement Heat (ponad 294) podania na mecz!. Zawodnicy z Florydy również świetnie ścinają pod kosz i to również może być spory problem dla Celtow, bo Adebayo będzie wtedy wyciągał podkoszowych Celtow wysoko, jeśli za nim nie pójdą to dostanie piłkę na obwód i rzuci trójkę, bo to również świetnie potrafi robić. Coach Celtow ma spory orzech do zgryzienia ponieważ jeśli będzie chciał ograniczyć handoffowe akcje Heat, to będą robić im miejsce na obwodzie, co grozi katastrofa dla ekipy Stevensa, ponieważ Heat rzucają około 39 pkt na mecz zza łuku, a dla porównania Raptors potrafili na tym poziomie rzucać tylko w jednym spotkaniu i był to mecz wygrany przez Kanadyjczyków 🙃, 76ers ani razu nawet nie zbliżyli się do tej liczby, więc to na pewno będzie problem Celtow, którzy pomimo tego, że do tej pory świetnie bronili obwód, to mieli tyle szczęścia, że Siakam, czy Gasol, a zwłaszcza ten pierwszy zagrali bardzo słabo w półfinałach i pod koszem sobie nie radzili, a Heat w tym aspekcie radzą sobie równie dobrze, jak w rzutach zza łuku. Co by nie napisać o tym spotkaniu, to na pewno będzie bardzo ciekawie i z niecierpliwością czekam na game 1. Dzisiaj zdecydowanie #TeamHeat za którymi widzę więcej argumentów w pierwszym spotkaniu, a co do będzie później to już zależy od tego co wydarzy się dzisiaj.

100 - Heat wygrali dopiero po dogrywce.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Metz
Typ: handicap 0-2 i X2
Kurs: 1.42
Bukmacher: Fortuna
Analiza: PSG ma ostatnio spory problem, szczególnie w lidze, gdzie przegrało jak dotąd oba mecze. Do kontuzjowanych i przebywających na kwarantannie - dochodzą głupie czerwone kartki, m. in dla Neymara, które dodatkowo osłabiają zespół w meczu z Metz. W tym meczu Metz nie stoi na straconej pozycji i myślę, że jest w stanie powalczyć nawet o pełną pulę, zważywszy że morale w Paryżu po prostu siedzą. Kursy na gości cały czas spadają w dół, a typ który mi się spodobał to dość solidny handicap w postaci zapasu dwóch bramek. PSG może wygrać np. 1-0 lub 2-0, dopiero przy zwycięstwie różnicą trzech bramek typ okazuje się nietrafiony. Metz podchodzi do tego meczu w pełni zmobilizowane i głodne punktów.

42
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +28
Czarnuckas 744

Czarnuckas

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Godzina: 03;00
Spotkanie: LA Clippers - Denver Nuggets
Typ: Paul Milsap trafi rzut za 3 - NIE
Kurs: 2.30

Bukmacher: Ewinner
Analiza:

Zacznę od statystyk serii [minuty/trafione 3ki/próby/punkty]:
G1-28~~/1/3/13
G2-32~~/2/5/13
G3-28~~0/0/11
G4-16~~0/0/3
G5-28~~-/1/3/17
G6- 21~~/0/2/6
Milsap w tej serii trafił 4 na 13 prób. Daje nam to 30%, co nie byłoby tragedią, ale jest to średnia statystyka przy 13 próbach. Ogólnie nie jest on ani 1,2, ani nawet 3 opcją w posesji do rzutu za 3 i raczej bez wide-open nie będzie szarżować. Tutaj wszystko jest na szali, a posesja w której Milsap oddaje 3-kę jest delikatnie mówiąc mało wartościowa dla Nuggets, jeżeli zagra Murray(chociaż wątpię, żeby opuścił mecz o wszystko, skoro generalnie to mu w znacznej mierze zawdzięczają tę szansę) to on będzie główną opcją ofensywną. Nie oszukujmy się Milsap raczej z reguły błyszczał defensywnie, a nie ofensywnie. Nigdy nie był wybitnym strzelcem i już nim nie zostanie. Mamy też aspekt mentalny, myślę że prędzej będzie szukać podania zamiast strzelać zza łuku, a i nie wykluczam ograniczenia jego minut.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
D 361

damekwtp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów UEFA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ferencvaros - Din. Zagreb
Typ: Over 9,5 RR
Kurs: 1.72
Bukmacher: sts


Jest to trzecie spotkanie tych drużyn. Podczas pierwszej konfrontacji łącznie zostało nabitych 13 Rzutów rożnych ( 9 Din. Zagreb / 4 Ferencvaros ), w drugim starciu zostało nabitych również 13 RR ( 8 Ferencvaros / 5 Din. Zagreb ).
W 5 ostatnich spotkaniach drużyna Ferencvaros nabiła 29 RR co daje nam średnio 5,8 RR na mecz.
W 5 ostatnich spotkaniach drużyna Din. Zagreb nabiła 31 RR co daje nam średnio 6,2 RR na mecz.

Zerkając na te statystyki, typ na 10 RR w tym meczu, tym bardziej po kursie 1,72 wydaje się być całkiem fajną opcją do pogrania. Ja osobiście pogram :)
Pozdrawiam i zieloności.

72
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +126
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Kolarstwo - 17. etap Tour de France
Godzina: 12:15
Spotkanie: kto lepszy z pary Guillaume Martin - Nairo Quintana?
Typ: Nairo Quintana
Kurs: 3,35
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Tegoroczny Tour de France powoli zbliża się ku końcowi. W klasyfikacji generalnej prowadzi dwóch Słoweńców- Primoż Roglic i Tadej Pogacar i to pomiędzy nimi powinno się rozstrzygnąć kto wygra cały wyścig,. 17. etap Tour de france jest etapem bardzo prestiżowym. Jest to dobra okazja do spróbowania dla tych kolarzy, którzy w klasyfikacji generalnej już na jakiś większy sukces szans nie mają. Wygranie takiego etapu to jest coś. Ja liczę na to, że o zwycięstwo etapowe powalczy Kolumbijczyk Nairo Quintana.
Nairo Quintana od lat jest w gronie faworytów do zwycięstwa w całym wyścigu. W tym roku jego notowania nie były już tak wysokie jak w latach wcześniejszych, ale również był zaliczany do szerszego grona faworytów. Jego aktualna pozycja w klasyfikacji generalnej nie jest zadowalająca, gdyż zajmuje dopiero 10 miejsce. Patrząc na jego stratę, to już na nic konkretnego nie ma szans. Nawet do miejsca ósmego traci grubo ponad dwie minuty.
Oglądałem końcówkę wczorajszego etapu i miałem wrażenie, że Quintanie niezbyt zależy na sekundach w klasyfikacji generalnej. Przed metą mógł trochę przycisnąć, żeby mniej stracić, ale nic takiego nie miało miejsca i spokojnie przekroczył linię mety. Dla mnie jest to sygnał, że Nairo Quintana po prostu się oszczędzał przed dzisiejszym etapem i miejsce w klasyfikacji generalnej nie jest już dla niego zbyt istotne, najwyżej wypadnie z pierwszej dziesiątki. Szansą na uratowanie przez niego wyścigu przynajmniej w jakimś stopniu jest zwycięstwo etapowe, zwłaszcza tak cenne jak ewentuana wygrana 17. etapu. Według mnie Quintana mocno powalczy na tym etapie, spróbuje zabrać się do jakiejś ucieczki i powalczyć o zwycięstwo. Chętnych na wygranie tego etapu będzie zapewne wielu, ale ja wierzę w Kolumbijczyka. Bardzo ciekawie zapowiada się końcówka etapu, bo ten podjazd na metę jest naprawdę konkretny i według mnie to będzie dobra okazja dla Quintany, by zaatakować.
Jest to ostatnia szansa dla Quintany na wygranie etapu. Patrząc na profile następnych etapów, to tam Nairo nie ma czego szukać, więc tutaj musi dać z siebie wszystko i wierzę, że tak będzie. Ciekawym typem jest również podium Quintany. Jeśli tego dnia Nairo Quintana będzie się czuć mocny, to jak najbardziej stać go na zajęcie miejsca na podium. Patrząc na kursy, to moim zdaniem bukmacherzy trochę nie doceniają Quintany.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LE Kwalifikacje
Godzina 19:00
Spotkanie : Hammarby vs Lech Poznań
Typ : Hammarby over 2.5 gola
Kurs : 5.45
Bukmacher : ETOTO

Co tu dużo mówić , nasze drużyny jak już to od wieków bywa nie zbyt dobrze radzą sobie w europejskich pucharach i w tej edycji nie powinno być inaczej , Lech na krajowych boiskach akurat w tym nowym sezonie gra słabiutko a największy problem drużyna ma z obroną , w 3 spotkaniach stracili już 7 bramek , największym problem są stałe fragmenty gry i tak np z 7 straconych bramek 6 padło w takich sytuacjach 3 po rzutach rożnych i aż 3 po karnych tak więc wątpię w to że Hammarby nie będzie dążyło właśnie aby stwarzać sobie takie sytuacje , w Szwecji grają już dosyć długo bo Hammarby ma rozegrane już 21 spotkań , ostatnio lekko łatwo i przyjemnie pokonali w meczu wyjazdowym IFK Goteborg wygrywając 4:0 , w tabeli są na 6 miejscu jednak strata do top 3 nie jest jakaś kosmiczna bo do 3 w tabeli Hacken tracą 4 oczka a do drugiego Elfsborg 7 tak więc może i ten sezon zakończą w top 3 , poprzedni sezon 3 miejsce ale tylko 1 punkt mniej od Djurgarden które wywalczyło tytuł mistrzowski , w poprzednim sezonie byli niezwykle skuteczni i strzelili 75 bramek i pod tym względem byli bezkonkurencyjni , liczę że dziś lekko łatwo i przyjemnie wygrają z Lechem i zdobędą 3 bramki !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +21
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów UEFA
Godzina: 17:00
Spotkanie: Omonia - Crvena
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Spotkanie przedostatniej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Bezpośrednie starcie pomiędzy Omonia a Crvena Zvezda. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 i gospodarzami tego spotkania będą zawodnicy z Cypru.
Crvena to numer jeden w swoim kraju co potwierdza od dłuższego czasu. W kwalifikacjach do LM w pierszych dwóch rundach pokonali Europa i Tirana. Omonia natomiast wyeliminowała Ararat i Legię. Z Ararat zespół Berga niesamowicie się męczył i dopiero po dogrywce rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść. W drugim spotkaniu z naszą Legią grali przeciętnie podobnie jak mistrz Polski. Śmiem twierdzić, że gdyby nie czerowna kartka Legionistów to doszłoby do dogrywki albo rzutów karnych. Oba zespoły miały swoje szansę w tamtym pojedynku. Nie mniej jednak Legia taki klub jak Omonia powinna wyeliminować bez żądnych problemów a stało się jak co roku.
Crvena według mnie to znacznie silniejszy i dobrze poukładany zespół. Nie wyobrażam sobie aby kiepska Omonia mogła by się im postawić. Jedynym minusem jest bardzo wysoka temperatura na Cyprze. Spodziewam się wygranej gości. Nie ma tutaj mowy o dopingu więc tym bardziej żadna z drużyn nie będzie miała pod tym kątem przewagi.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / LE Kwalifikacje
Godzina 19:00
Spotkanie : Hammarby vs Lech Poznań
Typ : Hammarby wygra/obie strzelą-TAK
Kurs : 4,05
Bukmacher : Fortuna

.Nie chcę opisywać gry Lecha bo to jednak Polska drużyna i w miarę solidna na nasze warunki.Zwycięstwo 3-0 z łotewską Valmerą,ale na naszych boiskach cienko.3 spotkania i 7 straconych bramek,wszystkie ze stałych fragmentów gry.Ostatnie 5 spotkań we wszystkich rozgrywkach,to minimum 3 gole w meczu. Ostatnie mecze Lecha to 3-3,2-2 obrona dziurawa,ale gole strzelać potrafią.
Goście to solidna skandynawska ekipa prowadzona przez Stefana Billborna od 2017 roku.Drużyna jest powoli i solidnie budowana.Z roku na rok osiągają coraz lepsze rezultaty.To bardzo ofensywny zespół.W ostatnich 6 spotkaniach padło 25 goli.
Poprzedni sezon to strzelonych 75 goli.
Jeżeli drużyny będą grały ofensywny futbol jak do tej pory powinniśmy zobaczyć bramki z obu stron,własne boisko i duża bramkostrzelność powinny zapewnić zwycięstwo gospodarzom.
Postawię ze 100kę.Zawsze będę zadowolony ,albo kasę wygram,albo Nasi wygrają i życzę Lechowi wygranej.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka- Mecze towarzyskie Klubów
Godzina: 14:30
Spotkanie: Runa Basket Moskwa-Uralmash Ekaterinburg
Typ: Uralmash Ekaterinburg handicap-10,5 punktu
Kurs: 3.25
Bukmacher: STS
Analiza:


Na dziś proponuje towarzyski mecz koszykówki między rosyjskimi klubami.Uralmash Ekaterinburg w rozgrywkach Super League (2 poziom w Rosji) spisywał się bardzo dobrze. Bilans 17-9 i 4 miejsce w momencie przerwania. Na ostatnie 4 spotkania 3 wygrane w tym jedno z dzisiejszym rywalem. Zwycięstwo bardzo pewne,bo aż 90-62. Teraz jeden mecz towarzyski i również pogrom. Tym razem 87-52 z Novosibirskiem czyli rywalem z tej samej ligi. Runa Basket Mokswa w lidze z bilansem 11-14 zajmowało 10 miejsce. Nawet wygranie pozostałych spotkań nie dawało dużych szans na awans do play offów. Pod koniec dwie wysokie przegrane łącznie różnicą 50 punktów. Teraz jeden mecz towarzyski i również porażka. Tym razem 82-88 z Temp Sumz Revda,który w lidze znajdował się niżej od Uralmash. Runa zagrała tylko dobrą kwartę w całym spotkaniu,a przez resztę mocno odstawała.Ostanie 5 bezpośrednich spotkań to tylko 1 zwycięstwo zespołu z Moskwy. Dlatego uważam,że dziś ponownie pewnie wygra zespół Uralmash Ekaterinburg.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom