>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.09.2020 (środa)

Status
Zamknięty.
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis WTA Rzym
Godzina : 14:10
Spotkanie : Jastremska - Anisimowa
Typ : Anisimowa i powyżej 19.5 gema
Kurs : 3.05
Bukmacher : fortuna
Ciekawie zapowiadające się Spotkanie dwóch młodziutkich i bardzo utalentowanych zawodniczek. Dziewczyny jeszcze się na korcie nie spotkały i w mojej opini to może być mecz bardzo odważny, pełen przełamań i ciekawych zagrań bo spotykają się dwie zawodniczki które preferują Tenis otwarty, pełen odważnych i niekonwencjonalnych zagrań z czego słyną obie zwodnciczki. Mimo bardzo młodego wieku, obie znajdują się bardzo wysoko w rankingu WTA, Jastremska na 29 a Anisimowa na 27 miejscu. Chodził mi po głowie dokładny wynik 2:1 ale wybrałem opcję bezpieczniejsza gdzie 3 sety nie są potrzebne. Umiejętności określam na podobnym poziomie, psychika chyba jednak na korzyść amerykanki. W roli faworyta według bukmacherów występuje Jastremska, ja uważam że zobaczymy sporo gemow a po zakończeniu ze zwycięstwa będzie się cieszyć Anisimowa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Dyscyplina : Piłka nożna - eliminacje Ligi Mistrzów
Godzina : 19:00
Spotkanie : Ferencvaros - Dinamo Zagrzeb
Typ : handicap 1:0 - Dinamo Zagrzeb
Kurs : 4,25
Bukmcher
: STS
Analiza:
Dzisiaj obejrzymy spotkanie między mistrzem Węgier a mistrzem Chorwacji. Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu są goście i to faworytem większym niż przewidują bukmacherzy.
Oba zespoły mierzyły się za sobą w poprzednich eliminacjach Ligi Mistrzów. Pierwszy mecz skończył się wynikiem 1:1, jednak Dinamo dominowało przez całe spotkanie tylko nie potrafili wykończyć akcji i mieli też trochę pecha. Spotkanie rewanżowe (na stadionie Ferencvaros) skończyło się już pewnym zwycięstwem 0:4 i udokumentowaniem swojej przewagi. Tym samym Dinamo otworzyło sobie drogę do awansu do Ligi Mistrzów, a Ferencvaros spadło do Ligi Europy. Nie da się ukryć, że Węgrzy mieli łatwą drogę do pucharów. W drugiej rundzie eliminacji LM grali z Valettą z Malty, z którym wygrali tylko w jednym meczu 3:1, drugi zakończył się remisem, więc nie pokazali wielkiej siły. Następnie była porażka z Dinamo i potyczka w 4 rundzie z Suduvą z Litwy, która również nie jest wymagającym rywalem. Jednak i z nią pierwszy mecz zakończył się remisem, a dopiero drugi zwycięstwem. Z tego powodu uważam, że nie jest to drużyna, która może wyrwać awans Chorwatom.
Oczywiście w Dinamo nie gra już wyśmienity Dani Olmo, ale nadal jest Orsić, czyli naprawdę szybki i skuteczny skrzydłowy, który jest gwiazdą drużyny. Ponadto Dynamo podebrało wicemistrzom Chorwacji ich dwóch najlepszych pomocników - Tolić'a, który jest również bardzo dobrym skrzydłowym strzelającym masę bramek oraz Jakić'a, który jest pomocnikiem defensywnym.
Dynamo pokazało już również siłę w tym sezonie w swojej lidze. Wygrali wszystkie 4 spotkania, w tym spotkanie z wicemistrzem aż 6:0.
Mój typ jest trochę bardziej ryzykowny, więc jeśli ktoś nie lubi szaleć to polecam grać w stronę Dinama zwycięstwo lub awans.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / LE Kwalifikacje
Godzina 19:00
Spotkanie : Hammarby vs Lech Poznań
Typ : Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie- TAK
Kurs : 1,91
Bukmacher : efortuna
Od razu jak zobaczyłem taką parę w rywalizacji LE to przyszły mi do głowy bramki. Jedna jak i druga drużyna nieźle radzi sobie w przodzie. Stwarzają sytuacje i strzelają. Nierzadko po więcej niż jednej bramce w meczu- tak wygląda to w rodzimych ligach. W LE Lech miał mus odprawić półamatorów z Łotwy. Szwedzi podobnie rozprawili się z drużyną z Węgier. Zespoły te spala jedna cecha- problemy w tyłach. Lech gra pod kryminał w obronie. Do tego kolejny eksperyment z bramkarzem znowu nie zapowiada się optymistycznie. Bednarek elektryczny lekko. Ostatnio 3 stracone bramki we Wrocławiu, wcześniej 2 z.... Płockiem. No trochę słabo. Hammarby również lubi stracić imponującą liczbę bramek. Chciałem zagrać BTS i over 2,5 ale kurs marny- 1.9. Natomiast to zdarzenie wydaje mi się ciekawsze i bardziej prawdopodobne. Pozdrawiam.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +86
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / LE
Godzina 19:00
Spotkanie : Hammarby - Lech Poznań
Typ : 2/ bts
Kurs : 4.25
Bukmacher
: STS

Dla mnie jest to mecz 50/50 oba zespoly duzo strzelaja, ale w obronie slabe zreszra po kursach widac, ze bukmacher uwaza podobnie.Hammerby w tym sezonie spisuje sie bardzo przecietnie w lidze, ktora tam jakos bardzo sie nie rozni od naszej 80% druzyn to sila razy ramie i wiecej rombanki niz gry w pilke.jezeli Lech sie nie speka jak Cracovia w Malmoe, to moze awansowac mecz na pustym stadionie jedyny atut gospodarza to brak podrozowania, licze ze Lech zagra skutecznie, ale na znacznie wiekszej koncentracj z tylu niz w meczach ligowych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje Ligi Mistrzów UEFA
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ferencvaros - Din. Zagreb
Typ: gol gospodarzy
Kurs: 1.52
Bukmacher: ETOTO

Analiza: Obie ekipy lubią ofensywną piłkę i w tym meczu może wydarzyć się absolutnie wszystko. Ferencvaros sensacyjnie wyeliminowało Celtic i udowodnili, że nie raz warto ich skreślać. Dinamo gra już na pewnym, solidnym poziomie od kilku lat i w tym meczu to oni są faworyzowani przez bukmachera. Zważywszy na miejsce rozgrywania meczu - dostrzegam realne szanse na gola gospodarzy, którzy bardzo dobrze weszli w ten sezon ligowy. Defensywa Dinamo nie jest najmocniejszą formacją i myślę, że gospodarze będą mieć tutaj swoje sytuacje.

52
 
Ostatnio zmieniony przez karciarz:
Otrzymane punkty reputacji: +14
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, I liga
Godzina: 19:10
Spotkanie: Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Typ: ŁKS i powyżej 2,5
Kurs:
2,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Przed nami najważniejsze derby w Łodzi, Widzew podejmuje ŁKS. Obie drużyny podchodzą do tego spotkanie w zgoła odmiennych nastrojach.
Widzew Łódź fatalnie rozpoczął rozgrywki w I lidze przegrywając oba spotkania ale przegrana to moim zdaniem najmniejszy problem a największy to styl tych porażek... z Radomiakiem dostali 1:4 a z Chrobry Głogów 0:3. Nie pokazali w tych spotkaniach nic na czym można było by bazować w następnych meczach, niby nazwiska są ale w tym zespole tylko to jest.
ŁKS wręcz odwrotnie, świetnie rozpoczął sezon wygrywając 4:0 z Odrą Opole i 3:0 ze Stomilem Olsztyn.
Moim zdaniem to ŁKS na ten moment jest drużyną mocniejszą w Łodzi i dziś muszą to po prostu pokazać. Za Widzewem nie przemawia nic, ani forma ani styl gry ani wyniki a na pewno już nie atmosfera w drużynie, która jest kiepska.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +26
ejojojo 257

ejojojo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Puchar Ligi
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leeds - Hull
Typ: Under 3,5 gola i wygra Leeds
Kurs: 2,15

Bukmacher: STS
Analiza:


Tutaj po przegranym meczu z mistrzem Anglii priorytety są inne. Leeds póki co jako jedyny beniaminek obecnej kampanii Premier League potrafił stawić czoło rywalowi do tego najbardziej wymagającymi. Piłkarze Bielsy z pewnością wierzą że mogą namieszać w tym sezonie więc bardzo ważnym meczem będzie ten w weekend z Fulham aby wygrać to starcie z byłym zespołem z zaplecza, więc myślę że na dzisiaj Pawie wyjdą składem może nie rezerwowym ale znacznie rozniacym się od tego z meczu z Liverpoolem. Trzeba się oszczędzać, sezon jest długi i grafik napięty. Zdaje się że przy pozytywnym wyniki dla Leeds nie będą forsować sobie tempa i dotrzymaja rezultat do 90 minuty. Ostatnie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 dla Leeds do tego w wyjazdowym spotkaniu, to już jak cofniemy się trochę dalej under 3,5 pokrywałby się. Jest przekonany że gospodarz wygra gładko to spotkanie. To ciągle jest Hull które tak koniec zeszłego sezonu zepsuło, a do tego utraciło kilku znaczących piłkarzy. Stawiam dzisiaj 2:0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje ligi mistrzów runda 3 - "półfinał"
Godzina: 19:00
Spotkanie: Mccabi Tel Aviv - Dinamo Brześć
Typ: goście strzelą 1.5 gola lub więcej
Kurs: 5.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Wybrałem ten mecz z uwagi na drużynę gości. Ostatnio forma Brześcia bardzo wysoka, dziś skład ustawiony bardzo ofensywnie z trzema napastnikami Diallo , Gordeyuk, Milewski. Jak pokazują ostatnie mecze z kim by nie grali strzelają sporo goli np Astanie sześć. Dziś Izrael, mimo lockdownu tam panującego, spotkanie bez publiczności. Po Astanie ograny FK Sarajewo 2:1, w pucharze wyjazd 3:0 i w lidze z Dinamo Mińsk w Mińsku 4:2. Dziś też wyjazd i liczę na kilka bramek, ogólnie dziś powinno paść sporo bramek, oba zespoły są ustawione bardzo ofensywnie, a forma Brześcia dobra, póki co. Rozbieżności kursów spore w sts 3.91

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - kwalifikacje Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: FK Qarabag - Molde
Typ: Molde /awans/
Kurs: 2.05
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Molde obecnie zajmuje drugą lokatę w Eliteserien, lecz do lidera traci już 13 pkt. Jednak jest to dopiero ledwo za połową sezonu, więc teoretycznie jeszcze wszystko może się wydarzyć. W dwóch poprzednich rundach kwalifikacji do LM mierzyli się ze znacznie trudniejszymi rywalami niż ich dzisiejsi przeciwnicy. Molde ograło pierw 5:0 mistrza Finlandii - KuPS - a następnie odprawili z kwitkiem mistrza Słowenii 1:2 - Cejle. Z kolei Qarabag mierzył się z Sileks (Macedonia Północna) 4:0 oraz z S. Tiraspol (Mołdawia) 2:1. Qarabag nie raz potrafił zaskoczyć swoją obroną rywali, dlatego stawiam na awans a nie na zwycięstwo w meczu.

105
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +76
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Spotkanie Qarabag Molde
Godzina 19.00
Typ remis, Qarabag wygra zwrot
Kurs 2.06
Bukmacher forbet
Mecz na neutralnym terenie w Larnace. Buki dają bardzo wyrownane kursy. Azerowie w pucharach od lat są niewygodnym rywalem dla kazdego. Qarabag ostatni raz w meczu o stawkę przegral rok temu z Sevillą. Molde słabsze niż rok temu, w lidze norweskiej na półmetku rozgrywek traci aż 13 punktów do lidera Bodo, przegrało 4 ostatnie wyjazdowe mecze. Liczę na wyrównany mecz i remis, jeśli wygra Qarabag mamy zwrot stawki.

106
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +139
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska, 1 Liga
Godzinna: 19:10
Spotkanie: Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Typ: powyżej 6,5 kartek (1-żółta, 2-czerwona)
Kurs: 2,4
Bukmacher: TOTALbet
Analiza:

Długo wyczekiwane derby Łodzi tym razem na poziomie 1 ligi. Widzew trafił do tych rozgrywek po awansie z 2 ligi, natomiast ŁKS po rocznym pobycie spadł z Ekstraklasy.
W obecne rozgrywki o wiele lepiej wszedł ŁKS, który wygrał 2 spotkania pewnie i wysoko: 3-0 i 4-0. Na przeciwległym biegunie jest Widzew, który to przegrał 2 spotkania również wysoko: 1-4 i 0-3.
Już wcześniej podano typ na żółte kartki stąd u mnie typ na ogół kartek w tym również czerwoną, która jest punktowana za 2.
Są to derby a jak wiadomo szczególnie w tych derbach będzie ostro i gorąco na boisku. Gospodarze dzisiejszego spotkania podrażnieni słabym początkiem będą chcieli urwać punkty rywalom i zacząć piąć się w tabeli. Zadanie nie będzie łatwe bo rywal jest jak wspomniałem w bardzo dobrej formie ale w derbach nie takie rzeczy się działy.
Ostatnie takie derby gdy Widzew był gospodarzem odbyły się 3 lata temu na poziomie 3 ligi, wynik bezbramkowy. Z tego co na szybko sprawdziłem 1 czerwona w konsekwencji 2 żółtych i 5 żółtych.

140
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +152
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom