>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.09.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Argetyna Primera
Godzina: 2:10
Spotkanie: Temperley - Quilmes
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 24 kolejki argentynskiej Primera Division. Spotykaja sie Temperley i Quilmes. Gospodarze to beniaminek tej ligi. Druga druzyna ktora typuje najczęściej z tej ligi poza Olimpo. Jesli chodzi o dól tabeli (konkretnie 17 miejsce, 28 pktów) Temperley jest najbardziej defensywną druzyną jak do tej pory - bilans 16:17 w 23 meczach. Wystarczy spojrzec nawet na ostatnie wyniki. 2:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:2, 0:0... także raz na jakis czas grają lepiej, ale z reguły jest to kopanina byle dobrze bronić. Goście graja kilka sezonow w 1 lidze. Zdobyli tylko 2 pkty wiecej od Temperley ale przede wszystkim bramkowo lepiej stoją 30:30. Ostatnio niezła forma, najlepsza w tym sezonie - 10 meczów, 6 wygranych, remis i 3 porażki (wszystkie jedną bramką). Na początku myślałem o X/X, ale jesli Temperley znowu zagra na 0:0, to mysle ze Quilmes moze wygrac.
⛔100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Tokyo (Japonia), twarda
Godzina: 05:30
Spotkanie: Gajdosova vs Panova
Typ: Gajdosova win 2:0
Kurs: 3,55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Spróbuję zagrać dość ryzykownie, bo do końca nie wiem czego mogę się spodziewać od mojej faworytki.....
Gajdosova, która zrobiła złe w rażenie w US, przegrała z Penetta więc z drugiej strony to nie żaden wstyd do tego urwała jej seta.
Jednak ostatnia jej wygrana to win nad El Tabakh (421), więc nie możemy powiedzieć, tak naprawdę o jej dyspozycji.
Poza tym, ona nie była szczególnie dobra w tym roku z (12 zwycięstwami i 12 porażkami ) na twardych kortach.
Ale, ja w nią wierzę....
Warto podkreślić że, w przeciwieństwie do jej rywalki ona przez cały sezon mierzyła się z naprawdę solidnymi zawodniczkami.
I wypadała naprawdę dobrze!! Pomimo przegranych meczy.
Jest szybka, zwrotna, mocno serwuję, gra agresywnie i lubi grac przy siatce!!
Pytanie tylko jak podejdzie do tego turnieju??!!
Jeżeli zagra na swoim poziomie jestem pewien że, pokona rywalkę, ale może również odpuścić ????
Panova, jest za to w dobrej formie.
Przeszła kwalifikacje łatwo, bez utraty seta, potem w 3 setach uległa Niculescu.
W tym roku ( 15: 10 ) na twardych kortach.
Tutaj nie straciła nawet seta, ale nie obyło się bez walki a jak na razie z nikim solidnym nie grała !!
Gra defensywny tenis, lubi grac długie piłki do narożników, to właśnie może wykorzystać moja faworytka która wali po liniach jak opętana....
Myślę że, jeśli Gajdosova win 1 set to wygra całe spotkanie.....
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 8

slawoj383

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - KHL
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cherepovets - Ekaterinburg
Typ: Chernov Pavel strzeli gola
Kurs: 4.40
Bukmacher:
Analiza:
Najlepszy strzelec w Cherepovets poprzedniego sezonu. W tym sezonie jeszcze bez bramki po 8 kolejkach.
Ma na koncie 3 asysty dlatego czas najwyższy na zdobycie gola. Tym bardziej ze strzelił bramkę w ostatnim meczu z Ekaterinburgiem.
To tylko sugestia. Sam zdecyduj czy warto zagrać ????
⛔100
 
P 16

pablozet

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - DEBEL: Tokyo (Japonia), twarda
Godzina: między 08:45 - 09:30
Spotkanie: Doi, Nara - Linette, Zhang
Typ: Linette, Zhang
Kurs: 1,58
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Linette nr 100 w rankingu debla i Zhang numer 92, stają przeciwko Doi odpowiednio 346 z Narą 330. W tym roku na hardzie Zhang radzi sobie świetnie 17/7, a wspierająca ją linette średnio bo tylko 3 wygrane (3/6). Trochę to może zastanawiać czy mają razem szanse ograć Doi i Nare jednak ja upatruję szansy w tym że zarówno Doi i Nara w tym roku w debla sie jeszcze nie bawiły na poważnie jak widać - Nara 0/2, Doi 0/1 i może im zabrankąć tego troche jak to się chyba mówi ogrania. Dodatkowo tak myślę że Zhang solidna deblistka nie będzie chciała sobie pozwolić odpaść tak szybko z paniami które w debla nie grywają za często, a jako pomoc ma Linette która w singlu ma 16/9. Skoro Linette w singlu na hardzie nie najgorzej to może nie spali debla tak szybko - w końcu ma tych 16 wygranych w tym roku. Co może być motywacją do wygrania tego dla pary przeciwnej Doi i Nary to, to że Doi która była wczoraj faworytką do zwycięztwa w singlu ale odpadła z turnieju i jak dzisiaj odpadnie to się żegna Tokyo. Ja jednak interpretuje to w ten sposób że odpadła bo na turniej się nie przygotowała i myślę że Zhang z Linette dadzą rade to wygrać.
⛔100
 
G 4

gonzo-128472

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Shakhtar
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli 2 lub więcej bramek
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365

Witam.
Co tu dużo analizować
jak ambitnym graczem jest Cristiano Ronaldo wszyscy wiemy.
Sam osobiście nie jestem jego fanem ale piłkarzem jest wielkim muszę przyznać.
Z pewnością Ronaldo będzie chciał zostać królem strzelców Champions League. W dodatku Cristiano w formie co pokazał w ostatnim meczu osobiście aplikując przeciwnikowi 5 bramek.
Dlatego myślę,że dziś strzeli te dwie bramki na luzie słabemu Shakhtarowi,który wydaję się nie być juz tak mocny jak w ostatnich latach.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Faza grupowa LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Borussia Monchengladbach
Typ: x/1
Kurs: 3,84
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj pod lupę biorę mecz LM pomiędzy weteranem w rozgrywkach europejskich, ostatnim triumfatorem Ligi Europejskiej Sevillą, a moim zdaniem średniakiem jeżeli chodzi o rozgrywki europejskiej drużyną z Niemiec Borussią Monchengladbach. Jest to pierwsza kolejka LM, wiec wydaje mi sie, że pierwsze połowa będzie to badanie przeciwnika ze strony gospodarzy, zapewne goście nastawią się na kontrataki. Drużyna z Niemiec ostatnio gra tragicznie, na 5 ostatnich meczy - 4 razy ponieśli porażkę i raz udało im się wygrać w meczu towarzyskim ze FC Sion 2:1, W Bundeslidze zajmują oni ostatnie miejsce z 0 dorobkiem punktowym ze stosunkiem bramek 2:11. O drużynie gospodarzy raczej nie trzeba dużo pisać ostatnie ich mecz też nie zachwycają, ale wydaje mi się, że kluczowe w tym meczu będzie doświadczenie na arenie międzynarodowej. Sevilla moim zdaniem dopiero w II połowie rozpocznie strzelanie i zdecydowanie wygra ten mecz.
✅284
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Faza grupowa LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Shakhtar Donieck
Typ: Suma kartek (azjany) powyżej 3,5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam i Zapraszam na mecz fazy grupowej ligi mistrzów!
Dziś postanowiłem postawić na bardzo przewidywalny typ, czyli suma kartek w meczu powyżej 3,5, dlaczego taki typ? już objaśniam.
Real grając z przeciętnymi drużynami tak jak np. ostatnio w lidze z betisem czy espanyolem prowadząc wysoko potrafił zdobyć żółtą kartkę :zoltakartka:. Dziś stawka jest wielka i mecz nie o byle co ponieważ, sami wiemy jak ważna dla Realu jest LM. Shakhtar to ambitna drużyna i na pewno walka będzie do ostatniego gwizdka tak więc myślę, że sam Real może zdobyć na rzecz Shakhtaru co najmniej 2 kartki. Teraz popatrzmy na Real, Real to drużyna którą posiada bardzo mocną ofensywę, Bale, Ronaldo, Benzema to stanowi moc tego wielkiego klubu, więc Ronaldo czy Bale, a także Benzema również zaczną dominować na swoich pozycjach, a co do żółtych kartek to Shakhtar zapewne będzie się bronił i liczył na kontry tak więc stawiam, że mój typ to prawie, że pewniak i można za większą stawkę postawić, Polecam.
Powtórzony typ
⛔100​
 
lammpard 40

lammpard

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolfsburg - CSKA Moskwa
Typ: 1 i Over2,5
Kurs: 2.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nareszcie ruszają najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe na świecie i na dzisiaj wybrałem typ właśnie z nich. Na stadionie w Wolfsburgu, gospodarze podejmą ekipę CSKA Moskwa. Za tym typem przemawia parę przesłanek:
1. Wyniki z ostatnich dwóch sezonów Ligi Mistrzów w meczach wyjazdowych CSKA;
1:2 ze Sportingiem, 0:3 z Bayernem, 2:1 z MC, 1:5 z AS Roma, 1:2 z Plzen, 2:5 z MC oraz 0:3 z Bayernem. Jak widzimy w 7 meczach było to 6 porażek i wszystkie mecze z przynajmniej over 2,5 gola.
2. Rosyjskie kluby nie radzą są na niemieckiej ziemi; przytoczyłem już dwie porażki CSKA z Bayernem 3:0, a dodatkowo w zeszłym sezonie Zenit przegrał z Bayerem w Leverkusen 2:0.
3. Wolfsburg świetnie wszedł w sezon, wygrana w Superpucharze z Bayernem, wygrane u siebie z Eintrachtem 2:1 i z Schalke 3:0 oraz dwa remisy na wyjazdach.
4. CSKA może czuć się lekko podłamane, ponieważ w ostatniej kolejce mimo, że ogrywali już Zenit 2:0 to mecz zakończył się podziałem punktów i w tym meczu Dzagoev nie wykorzystał rzutu karnego przy stanie 2:1.
Myślę, że w pełni uzasadniłem swój wybór teraz wszystko w nogach piłkarzy, głównie Wolfsburga.
⛔100
 
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Juventus Turyn
Typ: poniżej 2,5
Kurs: 1.73
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Przed nami pierwsza kolejka LM. We wtorkowym hicie wystąpią zespoły Man City i Juventusu Turyn. Man City znakomicie rozpoczął sezon na wyspach. Są na szczycie tabeli z kompletem punktów. Juventus jest w całkowicie odmiennej sytuacji. Po trzech kolejkach w Serie A są w dolnej części tabeli, po porażkach z Udinese i Romą oraz remisie z Chievo. Bukmacherzy faworyzują gospodarzy. Ale ciągle należy pamiętać, że to Juventus, który w poprzedniej edycji dotarł aż do finału. City w LM nie zachwyca. Chociaż ich skład jest naszpikowany gwiazdami to nie potrafią wiele zwojować w LM. W drużynie z Manchesteru zabraknie Aguero. W Juve nie wystąpi Marchisio. Sądzę, że under w tym meczu jest całkiem możliwy. Stara Dama potrafi dobrze się bronić i z pewnością ich gra będzie dziś polegała na obronie i kontratakach. Kurs wart zaryzykowania.
⛔100
 
stanley-63 824,6K

stanley-63

Typer
⚽ Austria 2

Godzina 18:30
- Wiener Neustadt : Wacker Innsbruck
- Wacker Innsbruck strzeli over 2.5 gola
- kurs 3.50 / Bet365
Wyjątkowa dobra gra gości pozwala chyba stawiać dziś na ich zwycięstwo , tak przynajmniej mi się wydaje , Wacker Innsbruck lideruje w drugiej lidze a ich bilans 6-1-1 i gole 22:9 , w meczach wyjazdowych także idzie im dobrze 3-0-0 no i bramki bo to mnie interesuje w dzisiejszym moim typie a tu mamy bilans 12:4 czyli większą ilość bramek Wacker strzelili w meczach wyjazdowych , gospodarze natomiast słabo i na teraz są na przedostatniej pozycji czyli spadkowej ich bilans 2-1-5 i br. 2:10 , u siebie 1-1-1 i 1:2 w bramkach , co prawda mało bramek stracili u siebie ale lider powinien dziś pokazać swoją skuteczność !
⛔100
 
J 5

jasiek12

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej na lodzie ,PHL
Spotkanie : GKS Jastrzębie-Podhale Nowy Targ
Godzina : 18:00
Typ : 2
Kurs 2.90
Bukmacher : STS
Analiza:
Przed nami kolejne zmagania w Polskiej Hokej Lidze.Najciekawiej zapowiada się w Tychach gdzie zmierzą się GKS Tychy vs STS Sanok.Lecz nie ten mecz na dzisiaj wybrałem.Po raz kolejny zdziwiłem się widząc kurs na druzyne z Nowego Targu (2.90).Podhale w tym sezonie wręcz miażdży swoich rywali a ostatnie spotknie z Tychami pokazało że w tym sezonie górale będą bić się o złoto.Drużyna prowadzona przez Marka Zientare jedzie do Jastrzębia gdzie zawsze cięzko się gra ale w tym sezonie Jastrzębie nie jest az tak mocne jak było to w poprzednich sezonach.Według mnie to górale są faworytem tego spotkania i wywiozą kolejne 3 pkt.Drużyna z Jastrzębia nie gra rewelacyjnie na poczatku sezonu.Słaby wynik z drużyną SMSu gdzie powinno być na 0 z tyłu a spotkanie zakończyło się wynikiem 7:2 na korzyść Jastrzębia.W pierwszej tercji spotkania Jastrzębia nawet przegrywało.
Uważam że będzie to dość wyrównany mecz ale to Podhale wywiezie z Jastoru 3 pkt.Górale posiadaja większą siłę ofensywną i przede wszystkim lepszego bramkarza.Co świadczy o 17 strzelonych bramkach przy tylko 2 straconych.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Galatasaray Stambuł vs Atletico Madryt
Typ: Under 2.5 gola
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Po ostatnich wtopach,gdzie gralem wyniki owerowe i wszystko padalo,dzisiaj postanowilem pojsc w under.
Osobiscie lubie grac owery,bo w pilce najwazniejsze i najpiekniejsze sa bramki,poza tym mecz bez goli to nie mecz,chociaz sa wyjatki,zdazaja sie mecze naprawde wyjatkowe,gdzie akcje tocza sie w szybkim tempie a sytuacji podbramkowych jest sporo,takie mecze oczywiscie jeszcze mozna zaliczyc,mimo,ze nie padla zadna bramka ale jesli obie ekipy graja na poziomie zenujacym i skupiajacym sie tylko na tym,zeby za wszelka cene bramki nie stracic bramki to sory ale nie da sie czegos takiego ogladac,szkoda czasu.
Ostatnio wiele druzyn zawiodlo (mnie osobiscie),niby typy nie wydawaly sie trudne,wiekszosc to faworyci grajacy u siebie ze slabszymi ekipami,mimo to,nawet takie mecze utapialy po smiesznych kursach,dlatego od dzisiaj zaczne tez spogladac w kierunku wynikow underowych.

Patrzac na pare dzisiejsza to wlasnie tutaj upatruje under 2.5 gola.
Zarowno jedni jak i drudzy nie grali zadnych eliminacji,mieli zapewniony udzial w fazie grupowej po ostatnim sezonie.
Galata rozegrala w rodzimej lidze 4 mecze i tak naprawde ciezko powiedziec,czy sa w formie,czy nie.
Forme wskazac ciezko,poniewaz na razie zanotowali 2 remisy,porazke i wygrana,co ciekawe,ekipa ze Stambulu rozegrala juz u siebie 2 mecze i ku zdziwieniu nie wygrali zadnego z nich.Najpier przegrali z Ankaraspor 1:2 a ostatnio tylko zremisowali 1:1 z Mersin.
Jak widac majac w skladzie takich zawodnikow chociazby jak Burak Yilmaz,Podolski czy Sneijder,mozna miec spore problemy ze skutecznoscia grajac przed wlasna publicznoscia.

Atletico z kolei w ataku nie prezentuje sie na razie specjalnie dobrze,chociaz tutaj tez ich forma jest na chwile obecna w kratke.
W Primera Division rozegrali 3 mecze,na inauguracje wygrali u siebie bardzo skromnie z beniaminkiem Las Palmas 1:0,natomiast pozniej rozbili na wyjezdzie Seville az 3:0.
W ostatnim meczu przegrali z Barcelona 1:2 no i niestety,ale nie mieli oni zbyt wielu okazji bramkowych w tym spotkaniu,bardziej skupili sie na defensywie.
Nie widze tutaj jakiejs ofensywnej taktyki Diego Simeone,goscie beda raczej skupiac sie na tym,zeby nie stracic gola i spokojnie czekac na jakas bramke i blysk w ataku ktoregos z bardzo dobrych napastnikow,ktorych Atletico posiada.
Galatasaray w lidze ma problemy ze strzelaniem a dzisiaj beda mieli trudniejsza przeprawde w ataku,bo obrona Atletico nie nalezy do dziurawych.
Goscie z kolei tez wielu bramek raczej dzisiaj nie strzela,mysle,ze 2 gole moga wpasc,ale wiecej raczej nie.
✅70
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: PSV Eindhoven - Manchester United
Typ: HT/FT 2/2
Kurs: 3.80
Godz: 20:45
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Doczekaliśmy się wreszcie Ligi Mistrzów, dzisiaj w Holandii zagrają ze sobą PSV Eindhoven i Manchester United. Gospodarze wracają do rozgrywek LM po 7 latach, również i MU wraca po roku nieobecności w tych rozgrywkach. Obie ekipy przystąpią do tego meczu w doskonałych nastrojach bowiem wygrali swoje ostatnie mecze ligowe, PSV wygrało z Cambuur na wyjeździe 6:0, natomiast Czerwone Diabły ograły na własnym terenie Liverpool 3:1. W poprzednim sezonie Manchester zajął w lidze 4 miejsce i teraz musiał zagrać w kwalifikacjach z Club Brugge, jednak drużyna z Belgii nie stanowiła dla nich żadnego problemu i ograli ich 7:1. Ciekawostką jest że Memphis Depay, który zasilił w tym sezonie Manchester wraca do Eindhoven by znów zagrać na tym stadionie, lecz już nie dla PSV, w którym rozegrał 90 spotkań strzelając przy tym 39 goli. Historia pojedynków obu ekip to 4 mecze, z czego 2 razy wygrał United, raz PSV i raz był remis. W tym meczu z powodu kontuzji nie zagra co prawda Wayne Rooney, lecz uważam że goście są w stanie od początku narzucić swój styl gry i zwyciężyć dzisiejszy pojedynek.
⛔100
 
psotnick 866,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Shanghai Masters 2015
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Stephen Maguire v Michael Holt
Typ: Michael Holt
Kurs: 2,63
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Widzę w tym meczu szansę dla doga, głównie dlatego, że Mags gra ostatnio piach, w każdym razie jak na swoje możliwości. Szkot zaczął sezon świetnie od półfinału AGO, ale potem było już tylko gorzej. Szybkie wtopy w Rydze i Furth, parę dni temu w MŚ na 6 czerwonych ledwo wyszedł z grupy i szybko wyleciał już w 1 rundzie, a przecież bronił tytułu sprzed roku. Holt nieźle wszedł w sezon i chyba dobrze mu robi współpraca z Terrym Griffithsem, w Paul Hunter Classic zatrzymał się dopiero w półfinale na późniejszym zwycięzcy Carterze, w tym tygodniu też nieźle się rozgrzał na 6 czerwonych. Dlatego moim zdaniem szanse się wyrównały, dużo bardziej niż wskazują przedmeczowe kursy. Moim zdaniem Anglik powinien postawić się Szkotowi, widzę szanse na wyrównany mecz, a może i niespodziankę, a wtedy value po stronie doga.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER ✅163
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 57

lnr

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna,
Polska: Puchar Polski
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Wda Świecie -
Zagłębie Sosnowiec
Typ: 2 (handicap 1-0)
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betsson
Analiza: Witami zapraszam na popołudnie z piłkarskim Pucharem Polski. Dziś w ramach 1/8 finału tych rozgrywek drużyna grająca III lidze podejmie drużynę z zaplecza Ekstraklasy. Co można powiedzieć o gospodarzach? A no to że znaleźli się w 1/8 finału dzięki walkowerowi którym została ukarana Korona Kielce za wprowadzenie na boisko nieuprawnionego zawodnika podczas meczu z Wdą w 1/16. Gdyby nie ten fakt, klubu z Świecia dziś nie byłoby już w tych rozgrywkach. Zagłębie Sosnowiec natomiast awansowało do I. ligi i jak na beniaminka prezentuje całkiem solidny poziom - zajmują 10. miejsce w tabeli po 8. kolejkach + mają o jeden mecz mniej rozegrany niż reszta stawki (mecz 7.kolejki z Miedzią Legnica został przełożony). Co prawda w ostatniej kolejce polegli skromnie z Bełchatowskim spadkowiczem z Ekstraklasy, ale wyniki takie jak wygrane 4:2 z Arką czy 0:1 na wyjeździe z GKS Katowice robią wrażenie. Gospodarze dzisiejszego spotkania natomiast zajmują 12 miejsce w III lidze grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Co rzuca się w oczy to sromotna porażka na własnym boisku, 3 kolejki temu z Lechem II Poznań aż 0:4. Myślę że rezerwy ekstraklasowej drużyny reprezentują mimo wszystko odrobinę niższy poziom niż klub z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej, a skoro potrafiły pokonać Wdę 0:4 to dziś Zagłębie powinno równie gładko poradzić w Świeciu. Oczywiście III-ligowiec na pewno marzy o sensacji na miarę Błękitnych Stargard z poprzedniego sezonu, ale takie rzeczy zdarzają się raz na kilka lat... A drużyna Wdy wydaje się że jednak trochę odbiega poziomem od tamtej ekipy ze Błękitnych. W Sosnowcu raczej wiedzą że tuż po awansie z II do I ligi ciężko marzyć od razu o awansie do Ekstraklasy. Ale na pewno chcieliby osiągnąć coś w krajowym pucharze. A dość solidny poziom jaki pokazali do tej pory w na boiskach I-ligowych daje nadzieje że mogą to osiągnąć. Więc rywal taki jak dzisiaj powinien dla Zagłębia nie stanowić większych problemów, dlatego warto zagrać dziś na gości po takim kursie wykorzystując 1-0. Dla ostrożniejszych czysta &quot;2&quot; po kursie 1.50 też wydaje się obiecująca. Dla zainteresowanych: transmisja meczu w Polsacie Sport. Powodzenia!
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia - Liga Narodowa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Woking - Forest Green
Typ: Wynik / obydwie drużyny strzelą gola - Forest Green/Tak
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam, proponuję na dzisiaj typ z ligi narodowej Anglii w starciu Woking z obecnym liderem rozgrywek Forest Green. Od kilku kolejek gram regularnie na drużynę Forest w lidze wygrali ostatnie 10 spotkań, idą przez wszystkich jak przecinak. Woking natomiast zajmuję 5 miejsce w ligowej tabeli z 10 pkt straty do lidera. Obydwie drużyny strzelają sporo bramek W 18:10, FG: 18:4. Woking nie przegrało jeszcze w tym sezonie meczu u siebie i myślę, że nadeszła na to najwyższa pora. Gospodarze powinni strzelić tutaj minimum 1 bramkę ale mecz raczej przegrają stąd mój typ FG/TAK.
Jest to lekko ryzykowne więc dla mniej odważnych można tutaj postawić czystą 2 po kursie 2.20.
⛔100
 
white001 6

white001

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt- Shakhtar
Typ: over 1,5 gola w 1 połowie
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
We wtorkowy wieczór zobaczymy starcie giganta z wielokrotnym mistrzem Ukrainy. Skład drużyny właściwie się nie zmienił, kilku zawodników odeszło, lecz przyszli następcy. W przypadku drużyny z Doniecka ( a właściwie teraz z Kijowa) mamy tu spore braki z powodu wyprzedaży zawodników, do której prędzej czy później musiało dojść. Na przeciwników z ligi ukraińskiej ta drużyna nadal &quot;wystarcza&quot; lecz czy na rozgrywki europejskie ? Kilka osób przede mną także widzi w Królewskich wielkiego faworyta tego spotkania.
Ronaldo prawdopodobnie wskoczył na właściwe tory, strzelił te 5 goli ligowemu dostawcy punktów, Bale w wywiadach chwali Beniteza za zmianę jego pozycji w formacji, Benzema także dobrze wyglądał w ostatnim meczu. Stawiam ,że już w pierwszej połowie drużyna Beniteza będzie chciała uzyskać prowadzenie i jeśli szybko padnie bramka to o kolejną będzie łatwiej. Moim zdaniem jedynym osłabieniem Realu będzie brak James&#39;a Rodrigueza. Hala Madrit !
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska: Puchar Polski
Godzina: 15:30
Spotkanie: Wda Świecie - Zagłębie Sosnowiec
Typ: over 4.5
Kurs: 4.60
Bukmacher: Betsson
Kolega wyżej szczegółowo opisał to spotkanie dając zwycięstwo gości z handicapem , ja także uważam że może być to spotkanie dosyć ciekawe i liczę na wysyp bramek , gospodarze na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony i osobiście liczę że jakąś bramkę uda im się zdobyć ku uciesze swoich fanów , co do gości to tu liczę na coś więcej bo jak wspomniał wyżej kolega grają dobrze , w 1/16 gościli na swoim terenie piłkarzy Górnika Zabrze i wygrali 3:1 chociaż do przerwy przegrywali 0:1 tak więc ambicji im nie brakuje dlatego grając dziś z 3 ligowcem powinni to udokumentować na boisku , zaglądając jeszcze na moment do ligi to Zagłębie do tej pory strzeliło 10 bramek ale straciło też 9 tak wiec może i dziś coś stracą jednak ostatecznie powinni awansować dalej , liczę na otwartą grę i sporo goli !
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
W 17

woo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wolfsburg-CSKA
Typ: under 2.5
Kurs: 2.09
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Spotkanie pierwszej kolejki ligi mistrzów. Obie druzyny beda chcialy sie wybadac, raczej nie beda grac bardzo agresywnie. Wolfsburg nie odzyskal stylu gry z poprzedniego sezonu, nie graja tak skutecznie i efektownie. Dysponuja natomiast dobrze funkcjonujaca obrona, w 4 meczach w bundeslidze stracili 2 gole. CSKA natomiast w 8 meczach stracilo ledwie 4 gole. Grupa jest wyrownana i zadna z druzyn nie bedzie chciala mocno ryzykowac w pierwszym meczu, spodziewam sie raczej pikarskich szachow niz wirtuozerii. Kazdy punkt w tej grupie bedzie niezwykle cenny, wiec tym bardziej w pierwszym meczu nie ma sensu rzucac wszystkiego na jedna szale (brak polskich znakow dzisiaj niestety, nie mam cierpliwosci przekopiowywac ???? )
✅109
 
deepred 750,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? EuroBasket
Grecja - Hiszpania
18:30
V-Span over 4,5 asyst
1,50 unibet

Ja zagram asysty Spanoulisa, Unibet wystawia linię 4,5 @1,50. Dla mnie to darmowe pieniądze. Wiadomo, że ten PG jest bardzo doświadczony, wiele lat na europejskich parkietach i w tak wyrównanym meczu powinien wziąć na swoje barki ciężar rozgrywania akcji Greków, którzy są bardzo dobrą drużyną na tym turnieju. V-Span potrafi spokojnie taką linię wykręcić w 20 minut. Hiszpanie nie są drużyną, na którą dobrze działają akcje indywidualne. Najłatwiej będzie nabijać asysty, kiedy będzie bronił San Emeterio. Dzisiaj trudne zadanie przed Bourousisem, dzisiaj sporo pojedynków z Gasolem, a także z Reyesem, więc nie spodziewałbym się ostrego grania w pole trzech sekund. Grecy jeżeli chcą wygrać to spotkanie, to muszą grać bardzo zespołowo, bez głupich strat i muszą górować na tablicach. Jeżeli Hiszpanie będą mieli przewagę zbiórek i kilkakrotnie uda im się pozbierać w ataku, to Grecy mogą mieć spore problemy, mimo, że bardzo dobrze bronią na tym turnieju.
V-Span nie grał dużo na tym turnieju z drużynami teoretycznie słabszymi, ale gdy przyszło się mierzyć z Chorwatami, czy Słoweńcami, to grał ponad 30 minut i był ważną postacią tej drużyny. Wiadomo, nie jest już najmłodszy, dlatego Grecy rozsądnie szachowali swoich rywali i wprowadzali Spana tylko w trudnych momentach i często dawali mu odpoczywać w innych, mniej istotnych meczach. Myślę, że dzisiaj spokojnie pogra 27-30 minut i 5 asyst jest w jego zasięgu spokojnie. Goście mają dobrych strzelców w postaci choćby Kaimakoglou, czy Calathesa, dlatego powinni jak najczęściej wykorzystywać swoich strzelców, bo Hiszpanie zdecydowanie lepiej bronią pod koszem, niż na dystansie, chociaż potrafią bronić bardzo szybko i podwajają, tak jak było to chociażby w przypadku Adama Waczyńskiego. Ale przy podwojeniu otwierają się inne, wolne strefy i taki stary wyga, jak V-Span będzie mógł pokazać, że jeszcze nie zapomniał jak to się robi. 5 asyst wydaje mi się bardzo rozsądnym betem na to spotkanie.
✅50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom