>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.09.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 15. Września


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kaibutsu95 123

kaibutsu95

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Quebec
Godzina: 3:00
Spotkanie: K.Kozlova (UKR) vs T.Paszek (AUT)
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: betsson
Analiza:
Zacznę może od tego, że Austriaczka w kwalifikacjach do US Open odpadła w ostatniej rundzie kwalifikacji z mega sensacją turnieju Brytyjką Kontą po 3-setowym boju i miała sporo szans by przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Ogólnie to Paszek odbudowuje formę po kontuzji dosyć poważnej, moim zdaniem jest na dobrej drodze bo jak się ją ogląda z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej kondycyjnie i coraz lepiej uderza bomby z bh i fh. Jej kolejna rywalka to Ukrainka Kozlova, młode dziewcze grające całkiem fajny tenis, jednak gdy trafia na zawodniczki piorące returnem, zdecydowanie traci rezon przy swoim podaniu, za kilka sezonów się ogra i na pewno coś z niej wyrośnie ale na chwilę obecną nie ma zbyt dużych szans z Tamirą pomimo ostatnich całkiem przyzwoitych wyników. Od drugiego seta rządzić i dzielić będzie Paszek, w pierwszym górą może być Kozlova stąd przewidywany przeze mnie wynik 2-1 dla Paszek. Atrakcyjny kurs na wygraną meczu, polecam i pozdrawiam.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
listonosz 13

listonosz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Faza grupowa LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSV - Manchester United
Typ: Man Utd (Handicap -1)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Jutro początek zmagań w fazie grupowej Ligi Mistrzów, wybrałem na ten wieczór spotkanie mistrza Holandii z 4 drużyną ubiegłego sezonu w Premier League. Będzie to ciekawy mecz z dwóch powodów, a mianowicie Memphis wraca do miejsca, w którym się wychował oraz Manchester United po roku absencji znów możemy oglądać w Lidze Mistrzów.
Kurs na zwycięstwo ekipy z Manchesteru jest już wysoki bo 2.15, ale ja poszukałem czegoś lepszego, dlatego wybrałem ten handicap, który wydaje mi się bardzo dobrym wyborem. Dlaczego? Moim zdaniem nie możemy porównywać zespołu z Ligi angielskiej do zespołu z Ligi Holenderskiej bo to dwa różne bieguny, widać to na przykładzie Depaya, którymi tam w Holandii był królem każdego spotkania, bramki asysty i nietuzinkowe zagrania, co w Anglii jak na razie kompletnie mu nie wychodzi.
United po dobrym spotkaniu derbowym z Liverpoolem (3:1) będą chcieli w dobrym stylu rozpocząć zmagania w Lidze Mistrzów. Kontuzjowany jest Rooney, ale w jego miejsce zobaczyć możemy Depaya, który obeznany jest w Lidze Holenderskiej i zna ją od podszewki, jest też młody Martial, który zaliczył chyba najlepszy z możliwych debiutów. Defensywa United od początku sezonu spisuje się bardzo dobrze, a Blind kolejny zawodnik obyty w Lidze Holenderskiej bardzo dobrze radzi sobie w środku bloku defensywy. Do bramki wrócił David de Gea, więc moim zdaniem dużo pewności doda to tej formacji co będzie wpływało na grę zespołu. Według mnie nie ma co się martwić o bramki, które prędzej czy później wpadną, ponieważ PSV długo nie wytrzyma naporu United, które ostatnio całkiem nieźle się prezentuje.
⛔100
 
xeryas 2

xeryas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Faza grupowa LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - Borussia Monchengladbach
Typ: Sevilla do pierwszej połowy
Kurs: 2.06
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
We wtorek startuje faza grupowa Ligi mistrzów, postanowiłem wybrać spotkanie Sevilli z M&#39;gladbach. Podopieczni Emery&#39;ego rozpoczną zmagania pojedynkiem u siebie z kiepsko dysponowaną drużyną z Niemiec. Goście plasują się na ostatnim miejscu w Bundeslidze, niczym nie przypominając ekipy z poprzedniego sezonu, grając bardzo słabo w defensywie oraz kreując małą liczbę okazji strzeleckich. Sevilla również nie jest w optymalnej formie, jednak są bardziej doświadczeni w europejskich pucharach i myślę, że poradzą sobie w tym spotkaniu bez problemu, prowadząc już w pierwszej połowie.
⛔100
 
R 0

reszel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Faza grupowa LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSV - Manchester United
Typ: Man Utd
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet365
W końcu zaczyna się to na co czekają fani futbolu na całym świecie czyli oczywiście Liga Mistrzów. Po roku absencji, do tych elitarnych rozgrywek wraca 20-krotny mistrz Anglii Manchester United. Sądzę, że czerwone diabły będą chciały zacząć rozgrywki od pewnego zwyciestwa na wyjeździe. Z całym szacunkiem, ale PSV nie jest, w przeciwienstwie do United, klubem aspirującym do osiągania sukcesów w Europie. Wysatrczy rzucić okiem na kadry obu zespołów, by stwierdzić kto powinien zwyciężyć w tym meczu. Dodatkowo Manchester jest w gazie, ograli Liverpool 3-1 w Teatrze Marzeń i to na pewno dodało im pewności. Absencja Wayne Rooneya moim zdaniem może tylko im pomóc w odniesieniu tryumfu, gdyż kapitan Manchesteru grał ostatnio poniżej oczekiwań. PSV co prawda wygrało kilka ostatnich meczów, ale liga holenderska, a angielska to jak ziemia i niebo. Dodatkowym smaczkiem będzie prawdopodobny występ Memphisa Depaya, który przed sezonem właśnie z PSV przeniósł się na wyspy. Dla bardziej odważnych polecam -1.5.
Powtórzony typ
⛔100
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 04:20
Spotkanie : Minnesota Vikings @ San Francisco 49ers
Typ: Zdobywca przyłożenia - Adrian Peterson
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza :
San Francisco 49ers w poprzednim sezonie byli jednym z faworytów do zagrania w SB. W tym roku jeśli będą mieć dodatni bilans na koniec rozgrywek będę na prawdę mocno zdziwiony. Poniżej zdjęcie które przedstawia graczy którzy zakończyli kariery/zostali zwolnieni itd.

Jak widać roster 49ers zmienia się niesamowicie. Dodajmy do tego nowego HC i DC.
Z topowych graczy defensywnych odeszłi Justin Smith, Patrick Willis, Dan Skuta czy Aldon Smith
Są to na pewno wartościowi gracze i defensywa poczuje ich brak.
Do tematu wprowadziłem, więc pora poświęcić kilka słów jednemu z lepszym HB w historii NFL. Adrian Peterson w poprzednim sezonie rozegrał tylko jedno spotkanie przeciwko Rams , po którym natychmiastowo zostal zawieszony za bicie dziecka paskiem.
Przez ten okres Peterson starał się powrócić do futbolu jednak udało mu się to dopiero teraz. Przez większość offseasonu prosił o trade, potem chciał podpisać nowy większy kontrakt(co w końcu mu się udało, a trzeba przyznać, że RB który w wieku 30+ dostaje taką kasę jest rzadkością)
Czytałem wiele opinii nt. nadchodzącego sezonu AP. Nie wierzę w kolejne 2000 rushów, ale zdobyć kilkanaście TD to on może.
⛔100
 
engelos 352

engelos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Faza grupowa LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Shakhtar Donieck
Typ: Real -2,5 HA
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Real w gazie! Ronaldo strzela Espanyolowi 5 bramek i wydaje się, że królewscy od samego początku sezonu są mega skoncentrowani. Oczywiście nie licząc małej wpadki na inauguracje sezonu z drużyną Gijon(0-0) W dwóch następnych ligowych meczach wbili aż 11 bramek. Co prawda ostatnio Sakhtar też strzelił w ligowym spotkaniu 5 goli Metalistowi Charkow, ale rywal nie był zbyt wymagający(podobny poziom do Rucha Chorzów)
Według mnie jutro ruszą na drużyne z Doniecka od początku i nie będzie taryfy ulgowej! Jak wszyscy wiedzą ekipa z ukrainy nie ma najlepszej sytuacji w kraju. Tułają się po stadionach w ukrainie, większość swoich domowych meczów grają w Kijowie, a to na pewno nie wpływa najlepiej na morale zawodników. Wiadomo jutro bedą chcieli się spiąć, bo mecz z Realem jednak zobowiązuje, ale..... chcieć, a móc?!
Sądzę, że będzie ostry pogrom jutro i Real pewnie rozpocznie sezon Champins League konkretnym zwycięstwem. Myslę, że do przerwy real strzeli min. 3 gole!
✅120
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Sevilla - B. Monchengladbach
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.83
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Naprawdę dziwi mnie ten hurraoptymizm odnośnie hiszpańskiego klubu i tak niski kurs wystawiony przez bukmacherów. Co łączy oba kluby? To, że zaliczyli ogromny falstart. Sevilla 18 miejsce w tabeli do tego nie mogą od 7 meczów wygrać spotkania, natomiast goście z Niemiec zajmują po 4 kolejkach w lidze ostatnie miejsce, stracili przy tym 11 bramek co daje średnią 2,75 bramki na mecz w plecy.
Sevilla u siebie potrafi przycisnąć, zresztą to jest na własnej arenie, a raczej twierdzy dość bramkostrzelna drużyna. Połączyć to z dziurawą obroną, zespołem z overowej ligi niemieckiej która co mecz traci bramkę i mamy przepis na solidny teoretycznie &quot;hokejowy&quot; mecz...
Pozostałe dwa typy na jutrzejszą kolejkę Champions League.
Mój Typ Dnia wrzesień: ✅ 180 6/12
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Data: 15.09.2015. godz. 20:45
Spotkanie: Real-Szachtar
Typ: Real dokładnie 2 bramkami
Kurs: 4.20
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Pierwsze spotkanie w rozgrywkach Ligi Mistrzów w grupie w której znajdują się ekipy Madrcykiego Realu , Psg, Shakhtaru Donieck oraz Szwedzkiego Malmo, Real Madryt w tym meczu na swoim Santiango Bernabeu podejmował będzie ekipę Shakhtara, faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa Madryckiego Realu, który pokazał w dwóch ostatnich spotkaniach ligowych w jak rewelacyjnej ostatnio jest formie, ekipa Realu w dwóch meczach zdobyła 11 bramek nie tracąc ani jednej, ekipa z Urainy moim zdaniem w tym spotkaniu też powinna kilka bramek stracić i raczej nic nie zdoła ustrzelić , myślę ze spokojnie można w tym spotkaniu poszukać wysokiego overu ewentualnie wysokij wygranej zespołu madryckiego realu, który zdecydowanie jest faworytem do zwycięstwa w tej grupie,a jeżeli dodamy do tego ostatnią formę strzelecką Cristiano Ronaldo, oraz asysty Bale&#39;a który zamiast strzelać zacząć w końcu zauważam kolegów, którzy są zdecydowanie lepiej ustawienie to myślę że na kilka bramkach się to powinno skończyć. Goście mają ostatnio dosyć dobre wyniki,ale myślę że na tym stadionie nie będą w stanie się obronić i zdobyć przynajmniej jeden punkt.
⛔100
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Liga mistrzów
Data: 15.09.2015. godz. 20:45
Spotkanie: City - Juventus
Typ: City
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

We wtorek(15.09.2015r) startujemy z kolejną edycją Ligi Mistrzów, a raczej zaczynamy fazę grupową 2015/16, ale mniejsza. Na jutro rzuca mi się jedno spotkanie: City - Juventu, kurs zachęca do grania na City, które po 5 kolejkach w Premier League znajduje się na pierwszym miejscu z dorobkiem 15 punktów i bilansem bramkowym 11:0. Skład City na papierze robi bardzo dobre wrażenie, zawodnicy, których nazwiska zna każdy z nas, mógłbym tutaj wymienić całą kadrę, ale po co? W tym sezonie City jest chyba największym kandydatem do wygrania Premier League. Rywalem City jest Juventus, który już na początku sezonu zawodzi swoich fanów, po trzech kolejkach raptem 1 punkt? Słabe transfery według mnie zrobił zarząd Juventusu, są nazwiska, ale nie ma skuteczności, tak jak ma to miejsce w City. Kim Juventus ma straszyć? Pogba póki co cień siebie, Morata notuje bardzo słabe występy, Mandzukić też formę zgubił gdzieś po drodze. W jutrzejszym spotkaniu nie wystąpią Aguero, Silva i Sterling, ale nie cofa mnie to przed zagraniem tego typu. Przecież zagrają Bony, Nasri, Navas, Toure, de Bruyne i te braki nie powinny być widoczne. Można powiedzieć, że to jest dobry moment, żeby Juventus się odbił od dna, ale mecz z Chievo już pokazał, że póki co to się zaplątali i szarpanie nic nie da, mecz był na bardzo słabym poziomie skuteczności, może City też nie zagrało ciekawego meczu, ale Crystal Palace &gt; Chievo. Powodzenia!
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - B. Monchengladbach
Typ: Sevilla -1 (AH)
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet 365
Pierwsza kolejka w LM, obie drużyny na razie w swoich ligach wcale nie błyszczą, ale myślę że bardziej się do spotkań w Lidze mistrzów przyłożą, Sevilla będzie chciała wykorzystać atut własnego boiska i zdobyć pełną pulę u siebie, tym bardziej że nadarza się okazja bo przyjeżdża słabo dysponowana ostatnio Borussia Mi myślę że Krychowiak i spółka bez problemu u siebie wygrają dwoma golami
✅105
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Faza grupowa LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Shakhtar Donieck
Typ: Ronaldo strzeli w dowolnym momencie i Real wygra
Kurs: 1,65
Bukmacher: WillHill
Analiza:
Wraca długo oczekiwana LM! Pierwsza kolejka,na Santiago Bernabeu po łomot przyjeżdżają Ukraińcy.CR7,na pewno ma chrapkę na na koronę króla strzelców w LM,rywal na początek idealny-Shakhtar,już nie ta ekipa co kilka lat temu,sporo potencjału stracili.Odeszli kluczowi gracze: Douglas Costa do Bayern, Luiz Adriano do Milanu oraz Fernando do Sampdoria.Do fazy grupowej awansowali po przejściu Rapidu Wiedeń,o 1gol od odpadnięcia.Real w LA LIGA wpadka 0-0 w pierwszym meczu z Gijon,potem złapali rytm: 5-0 z Betisem i 0-6 z Espaniolem,gdzie Cristiano zdobył 5bramek. Zwycięstwo Królewskich powinno być formalnością,przy własnej publiczności wpisanie się na listę strzelców najlepszego(?!??!xd)piłkarza świata będzie kwestia czasu
✅65
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Chile
Godzina: 3:00
Spotkanie: Arica-U. De Concepcion
Typ: Obydwie trzela w 2 polowie.
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet365
Analiza: Spotkanie 6 kolejki Chilijiej Primera Diviion. Zdecydowanie jak do tej pory radzi obie druzyna Concepcion ktora po 5 spotkaniach zainkasowala 12pkt strzelajac do iatki przeciwniki 11-krotnie, tracac przy okazji 3 bramki. W ostatnich 3 spotkaniach wyjazdowych zarowno strzelali jak i tracili bramki w 2 polowie meczu, konczac mecze wynikami 1;4,2;2,2;1. Nieco gorzej radzi sobie druzyna Aricy ktora po 5 kolejkach zgromadzila zaledwie 4 pkt uzykuja bilans bramkowy 7;8. Na 5 ostatnich potkan u Sb wygrali zaledwie 1x, dlatego myle ze dzi za wszelka cene beda chcieli wygrac ten mecz, aby odbic ie od dna i wynagrodzic laby poczatek sezonu kibicom. W rozegranym 5 miesiecy temu meczu pomiedzy tymi druzynami padl wynik 3;2 dla U. De Concepcion a 4 bramki(po 2kazda druzyna) padly w 2 polowie meczu i mysle ze tym razem bedzie podobnie. Typuje wynik ht/ft 1;0/2;1
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 0

studziak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Sky Bet Championship
Godzina: 21:00
Spotkanie: Reading - Derby
Typ: 1
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz 7. kolejki Sky Bet Championship, w którym zmierzą się zespoły Reading i Derby. Drużyna gospodarzy przegrała tylko jedno spotkanie. Dodatkowo zdobyła ostatnio dwa zwycięstwa, w tym pokaźne z Ipswich 5:1. Ich gra ofensywna może się na pewno podobać. W połączeniu z dobra defensywą ich gra zaczyna wyglądać o wiele lepiej. Warto wspomnieć, że ostatnie występy byłego gracza Legii Warszawa Orlando Sa są coraz głośniejsze w Anglii. Derby, co prawda, dobrze grają na wyjeździe, lecz nie uważam, że przy coraz lepszej grze gospodarzy mogli zabrać punkty. Należy pamiętać, że Reading w tym roku już wygrał 2 razy z gośćmi.
⛔100
 
H 28

herberg

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Eurobasket 2015
Godzina: 18.30
Spotkanie: Hiszpania - Grecja
Typ: over 145,5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na jutro typ z 1/8 Eurobasketu. Hiszpanie to drużyna bardzo ofensywna, preferująca szybkie tempo i dużo rzutów, liderzy dotychczas w PPG (88.0), Grecy w tej klasyfikacji na 7 miejscu (77.0 PPG). Obie drużyny posiadają dobrych strzelców za 3 punkty (Spanoulis, Printezis vs Llul Ribas). No i do tego po stronie drużyny z Półwyspu Iberyjskiego niesamowity Pau Gasol. Z jego strony można liczyć na co najmniej 20 punktów co zbliży ten mecz do wyniku overowego. Pozdrawiam i polecam!
⛔100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Juventus
Typ: obie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gra Juventusu w Serie A jest kiepska, bo po trzech meczach mają jeden remis i dwie porażki. Manchester City za to gra koncertowo, wygrali wszystkie mecze, które do tej pory rozegrali w Premier League. Liga Mistrzów to jest jednak zupełnie inna sprawa. Od lat Manchester City gra bardzo dobrze w Premier League, a zawodzi w Lidze Mistrzów. To samo można było napisać o Juventusie, że w swojej lidze grali świetnie, a Ligę Mistrzów zawalali, ale w ostatnim sezonie to się zmieniło, bo doszli aż do wielkiego finału. Takie doświadczenie jest wręcz bezcenne i z pewnością będzie to procentowało w przyszłości. Manchester City w Lidze Mistrzów zawsze dużo bramek traci i dużo strzela. W zeszłym sezonie we wszystkich meczach grupowych u siebie mieli BTS już w pierwszej połowie. Z Romą do przerwy było 1:1, z CSKA Moskwa nawet przegrywali 1:2 i z Bayernem Monachium 1:2. Oba zespoły stać na zdobycie bramki w pierwszej połowie.
⛔100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Faza grupowa LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Shakhtar Donieck
Typ: Real (-4) - zwrot przy wygranej 4 bramkami
Kurs: 6.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro ciekawy dzień sportowy. Będzie co śledzić na livesporcie ???? Puchar świata w siatę, eurobasket no i oczywiście LM. Ja polecę po dziku bo chcę jeszcze uratować ten miesiąc. Typ więc typowo pod konkurs. A nuż, może wejdzie.
Obie drużyny ostatnie mecze niezłe. Bilans bramkowy Realu po 2 ostatnich meczach ligowych to 11-0.
Szachtar też nie najgorzej ostatnie 2 mecze ligowe to również dwa zwycięstwa - nad Metalistem i Zaporożem. Przyczepię się jednak do tego, że forma ich ostatnich rywali raczej marna. Metalist jest po 7 kolejkach na 10 miejscu (na 14 drużyn) a Zaporoże na ostatnim.
To powinno być wysokie zwycięstwo Królewskich. Mam nadzieję na minimum 5 brameczek.
ZWROT
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Faza grupowa LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Galatasaray - Atletico Madryt
Typ: Atletico - 1
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Atletico w dobrej formie, po dobrej grze przegrało pechowo z barceloną mimo iż prowadzili z nimi. galata zupełnie bez formy, osttani mecz w tureckiej ekstraklasie zremisowali z ostatnim w tabeli zespołem. są bez formy, natomiast kadra atletico wzmocniona kilkoma transferami (np martinez jest głodne sukcesów i myślę iż galate zje dzisiaj na przystawkę )ostatni mecz ważny tych zspołów miał miejsce w 2010 roku wiec większość składu się zmieniła więc bez sensu przywoływać wynik tamtego meczu.
podsumowując: dobra forma Atletico + zdecydowanie lepsi piłkarze powinni zapewnić zespołowi z Madrytu wygraną minimum dwoma golami ????
✅200
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Shakhtar
Typ: over 3,5 kartki (azjan)
Kurs: 1,85
Bukmacher:
Bet365
Stawka: 4j

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Ivan Bebek , Chorwat jest sędzią który często wyciąga duże ilości kartek w meczach, jego średnia w LM to 5,54 kartki/mecz, natomiast w swojej rodzimej lidze wynosi ona 5,52 kartki na mecz, liczę że nie będzie zaniżał swojej średniej i jutro pokaże co najmniej 4 kartki


  • faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze, mają lepszych piłkarzy, lepszą drużynę, ostatnio złapali formę, grają u siebie, powinni zdominować spotkanie i dość pewnie wygrać, ale czy przyjdzie im to z wielką łatwością? wydaje mi się że niekoniecznie, w tym sezonie jeszcze nie grali z poważniejszym przeciwnikiem i sam jestem ciekawy jak wypadną, pewnie wygrają ale nie zdziwię sie jeżeli po dość dużych męczarniach, szczerze powiedziawszy na to właśnie liczę, natomiast piłkarze Shakhtara przyjeżdżają do Hiszpanii po urwanie punktów, myślę że nastawią się na remis, co jakiś czas wyprowadzą pewnie jakieś kontry, myślę że ciekawa w tym meczy będzie walka o środek boiska i w tym fragmencie boiska będziemy oglądali większość fauli, goście pewnie będą co jakiś czas stosować pressing żeby zaskoczyć gospodarzy i przechwycić wyżej piłkę, myślę że taka sytuacja spokojnie wystarczy na wyciągnięcie 4 kartek w tym meczu


  • patrząc w statystyki to w sezonie 14/15 w LM Real miał średnią 1,75 kartki/mecz, w 13/14 1,85 kartki/mecz, natomiast Shakhtar w LM w sezonie 14/15 2,5 kartki/mecz, w 13/14 2,17 kartki/mecz, obie drużyny dość rzadko rozgrywają mecze bez dostania choćby jednej kartki i myślę że w tym meczu będzie podobnie, liczę na co najmniej 1 kartkę gospodarzy i co najmniej 3 kartki gości

Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana ✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Manchester City - Juventus
Typ: X2
Kurs: 2.13
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Kompletnie nie mam pojęcia jaką pułapkę szykują bukmacherzy w tym spotkaniu ale to co dzieje się w tym meczu jest bardzo dziwną sprawą. Wszyscy typują tutaj zwycięstwo Manchesteru City i żadna osoba nie bierze pod uwagę, że zespół z Manchesteru nie gra tutaj z jakimś chłopcem do bicia tylko ubiegłorocznym finalistą Ligi Mistrzów.
Manchester City notuje naprawdę dobry start w lidze, wygrali 5 meczów pod rząd z ekipami takimi jak : West Brom, Chelsea, Everton, Watford, Crystal Palace. Wiadomym jest, że nie można przejść obojętnie koło wygranej 3:0 z Chelsea czy pokonaniu Evertonu na wyjeździe ale mimo wszystko trzeba zachować pewne proporcje i pamiętać, że Chelsea na początku sezonu prezentuje się dramatycznie, a Everton to po prostu solidny średniak ligi angielskiej, który zazwyczaj skazywany jest na pożarcie w takich bezpośrednich pojedynkach.
Manchester City poczynił jak zwykle duże wzmocnienia, ale trzeba pamiętać o jednym - oni nie potrafią grać w Lidze Mistrzów i prezentują się tam rok w rok dramatycznie, nawet w spotkaniach o życie ze słabymi zespołami (nie mówiąc o spotkaniach z tytanami pokroju Barcelony czy Realu). City zwyczajnie ciągle uczy się LM. Nie ukrywam, że kurs na X2 na Juventus to dla mnie spore zaskoczenie, ta ekipa ciągle ma to samo DNA co rok temu, odeszło od tej ekipy kilku zawodników ale Stara Dama uzupełniła braki też bardzo dobrymi piłkarzami. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że w lidze Juventus gra słabo ale powiedzmy sobie jasno - w lidze przed Juventusem nikt nie może się otworzyć, oni są zdani na siebie i muszą kreować grę, a tutaj grę prowadzić będzie City. Tutaj pojawia się szansa na kontrataki i szybkie próby zdobycia gola przy lukach w obronie. Osobiście uważam, że prawdopodobieństwo remisu w tym meczu jest naprawdę spore, a dodając fakt, że &quot;publika&quot; ładuje pod korek w kierunku City oznacza dla mnie, że bardzo możliwa jest niespodzianka w tym spotkaniu.
✅113
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom