>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 15.09.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Litwa
Godzina: 18:30
Spotkanie: Suduva - Atlantas
Typ: 2 dnb
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
Najlepiej zarabiać na tym co gra mało osób ;) W takich niemal półamatorskich drużynach warto stawiać na &quot;niespodzianki&quot;, czyli spore kursy.
Tu ciekawe spotkanie jak na litewskie warunki. Czwarte miejsce vs trzecie.
Kurs na Atlantas ładnie wzrósł - z okolic 2,7 na 4,3 na bet365!
Atlantas od 28 sierpnia bez rozegranegomeczu. Są na pewno głodni gry. Mieli co prawda 12 września zaplanowany mecz z Kruoją, ale dostali walkowera. Kruoja bowiem ma jakieś problemy finansowe i oddają wyjazdowe mecze. Ciekawe jak będzie z domowymi.
Suduva zagrała 12 sierpnia mecz z liderem. Wynik 3-0 pokazuje, że to nie jest ich sezon. W tamtym walczyli o LE i na koniec okazało się, że zabrakło im tylko jedno oczko do czwartego miejsca i cztery do drugiego. Do trzeciego Atlantas natomiast trzy punkty. Teraz tracą ich osiem do tej ekipy.
Suduva w 23 kolejce grała ze słabym Granitas. Wygrana tylko 1-0 ze sporymi problemami. W dodatku u siebie. W 19 kolejce (zaległej) ze słabą Kruoją wygrana tylko 1-2. 22 kolejka wyjazdowe 0-0 z Utenis po naprawdę nudnym meczu. Wcześniej porażka domowa 0-1 z mocnym Trakai. Sądzę, że to może być podobny mecz jak ten przed chwilą wymieniony, bowiem Trakai jest na podobnym poziomie co Atlantas, no może trochę słabsi, bo to jest dobry sezon Trakai, ale kurs 4,3 wydaje się być przesadzony. Gram &quot;bez remisu&quot;, więc ewentualnie możemu liczyć na zwrot.
Atlantas 12 spotkań bez porażki ligowej! W tym czasie dwukrotnie pokonali lidera - Żalgiris i raz także mocne Trakai (2 miejsce).
Trzymamy kciuki ;)
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów, grupa A
Spotkanie: Real Madryt – Shakhtar
Typ: over 5.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: unibet
Godz. 20:45
Analiza:
Rozpoczynamy Ligę Mistrzów, w tej edycji mamy kilka zaskakujących ekip, które dawno nie oglądaliśmy do tego grona na pewno nie należy zespół Realu Madryt który w pierwszej kolejce będzie podejmować Shakhtar na Santiago Bernabeu. Real mimo że z nowym trenerem ma ten sam cel czyli wygranie wszystkiego co się da, skład patrząc na zeszły rok mocniejszy szczególnie ławka wygląda w końcu solidnie ale dziś na placu gry zobaczymy pierwsza jedenastkę która po wpadce z Gijon, przejechał się po dwóch następnych rywalach wygrywając z Betisem 5:0 oraz Espanyolem 0:6 gdzie na dobre przełamał się Ronaldo strzelają pięć bramek. Benitez rozpoczął swoją przygodę od poprawy gry zespołu w defensywie i widać na pewno różnice. W ofensywnie też pojawiły się nowe warianty z jeszcze większą swobodą takich graczy jak Bale czy Ronaldo i widać że już coraz lepiej to funkcjonuje, czego dowodem są te dwa wspomniane spotkania, moim zdaniem będą się tylko rozkręcać. To co mnie najbardziej cieszy to powrót też do gry z kontry co z takimi graczami trzeba po prostu wykorzystywać. Goście z Ukrainy co roku tracą swoje gwiazdy ale nadal potrafią poszukać świetne perełki Brazylijskie i dalej ich kadra opiera się na tych graczach. Jednak moim zdaniem nie są już tak mocni jak jeszcze dwa lata temu min. dowodem tego jest przegrane mistrzostwo kraju. Problemem w starciu z takim rywalem będzie defensywa otóż ten zespół jest nauczony grać piłką i dominować w swoje lidze a tego na takim stadionie z takim rywalem nie maja szans zrealizować i wtedy jest kłopot bo ci ofensywni Brazylijczycy nie się wracać i asekurować wolą atakować wysoko przeciwnik przez co robią się luki. Przed rokiem Bayern pokazał dobitnie te słabości wygrywając u siebie 7:0 a forma wcale ustabilizowana nie jest czego dowodem są min. męczarnie z Rapidem w poprzedniej rundzie i remis 2:2 u siebie, na własnym podwórku też już punkty stracili. Co tu dużo pisać Real będzie tutaj dominował a nie pamiętam kiedy ostatnio w Lidze Mistrzów u siebie nie chcieli strzelać bramek przez 90 minut.
⛔100
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina;Piłka nożna LM
Godzina; 20;45
Spotkanie;Real- Szachtar
Typ; over 11 rzutów rożnych
Kurs; 2.10
Bukmacher; Bet365
Analiza; Dziś mój Real wygra mecz :p ale tak poważnie to linia na RR jest do pobrania bo Real jak będzie miał ochotę do gry to sam nabije koło 10 a Szachtar jeśli w ogóle chce coś ugrać na Bernabeu pewnie poszukają jakiś kontr a tam kilka razy obrońcy Realu też wybiją piłkę na róg. Poza tym Ukraińcy mogą też wyjść z założenia że to właśnie jakiś stały fragment może dać im gola i w sytuacji posiadania piłki nabijać obrońców aby spokojnie posłać dośrodkowanie z rogu. W lidze sporo ich zaliczają bo w 3 ostatnich meczach 28 (11 z Metalistem Charków i Zaporożycami oraz 6 z Dnipro). Real natomiast 22 w 3 spotkaniach co daje 7 na mecz jednak warto zaznaczyć że na swoim stadionie mają super staty pod tym względem bo w tym sezonie Betis i 11 rogów,wcześniej Getafe 8,Juve 8,Valencia 12 czy Atletico Madryt 10 więc potrafią,Ukraińcy dorzuca swoje bo podejrzewam że mimo wszystko aż tak łatwo nie będzie Realowi w tym meczu ???? Powodzenia.
⛔100
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dyscyplina: Żużel - Szwecja
Godzina: 19
Spotkanie: Indianerna - Elit
Typ: 2
Kurs: 2,4
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Faworyt rozgrywek bez problemu dotarł do finału i myślę, że jak najszybciej będzie chciał rozstrzygnąć sprawę końcowego zwycięstwa. Tym bardziej, że Indianie na wyjazdach w tym sezonie wyglądają bardzo solidnie. Genialna forma Emila, gaz w końcu złapał Tajski, do tego wygłodniały Zmarzlik - ja już tutaj widzę przynajmniej 35 punktów dla Elit. A nie można zapominać o solidnej drugiej linii - THJ w Szwecji wygląda bardzo dobrze, fajną formę złapał też Holta, a zaskakująco dobrze jeździ Ljung. I tylko ten nieszczęsny Wennerstam mnie martwi, ale nie można mieć wszystkiego. U gospodarzy na plus na pewno pozycje 6 i 7 oraz Toninho, który w Kumli nigdy nie zawodzi. Mam wątpliwości co do dwóch pozostałych liderów, bowiem według mnie ktoś z dwójki PUK - Protasiewicz zwykle jedzie nieco słabiej. No i druga linia gorsza niż ta Elit, choć Fredka ostatnio szaleje w NPLŻ. Szykuje się bardzo ciekawe widowisko, ja jednak jestem zdania, że choć minimalnie, to wygra Elit.
⛔100
 
kudel 286,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis WTA - DEBEL: Quebec (Kanada), twarda (w hali) - 1/8-finału
Godzina: 21:30
Spotkanie: Irigoyen M. / Kania P. - Boserup J. / Gibbs N.
Typ: 2
Kurs: 3
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj przyjrzałem sie meczu deblowym zenskiego tenisa. Nasza rodaczka zagra z Irigoyen przeciwko amerykankom. Faworytem tego spotkania jest para Polsko/argentyńska. Obie zawodniczki juz maja za soba kilka spotkan zagranych razem. Na nawierzchni ziemnej 3 spotkania i jedno na twardej. Dzisiaj przyjdzie im sie zmierzyc z Amerykankami, ktore jeszcze nigdy nie graly ze soba w grze podwojnej. Jednak swoj typ kieruje wlasnie na te zawodniczki, poniewaz widze w tym typie spore value. Jak juz mowilem Kania z Irigoyen grala tylko raz na hardzie. Wiec jest to na prawde niewiele. Na dodatek dzisiaj ten pojedynek bedzie na hali wiec specyfika jest troszeczke inna. Boserup i Gibs to przyzwoite zawodniczki, ktore grajac w grze pojedynczej poradzily by sobie spokojnie z Kania i Irigoyen. Amerykanki niezle graja technicznie dlatego decyduje sie zagrac na taki typ. Po takim kursie uwazam, ze na prawde warto.
⛔100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Middlesbrough - Brentford
Typ: 1
Kurs: 1,6
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś w ramach 7 kolejki Championship 3. w tabeli Middlesbrough podejmuje 18. Brentford. Gospodarze całkiem nieźle rozpoczęli sezon, na koncie mają 3 zwycięstwa i 2 remisy do tego dochodzi jedna porażka 1-0 z Bristol City. Poza wspomnianą porażką ich wyniki są bardzo przyzwoite, dobrą postawę prezentują również z Capital One Cup, gdzie pokonują niżej notowanych od siebie rywali. Middlesbrough na początku sezonu gra to czego wszyscy się po nich spodziewali, jak na razie tylko jedna wpadka poza tym pewne ogrywanie niżej notowanych rywali. Dzisiejsi przeciwnicy gospodarzy również są ekipą niżej notowaną od Middlesbrough, sezon rozpoczęli słabiutko raz wygrali z pogromcami gospodarzy a reszta spotkań to dwa remisy i dwie porażki. Warto też zwrócić uwagę na bilans bezpośrednich pojedynków obu drużyn, w przeciągu roku rozegrali między sobą aż cztery spotkania, z których zawsze zwycięsko wychodzili dzisiejsi gospodarze. Dodatkowo Middlesbrough w domowych spotkaniach z Brentford nie straciło nawet bramki. Według mnie będziemy dzisiaj świadkami pewnego zwycięstwa gospodarzy.
Powodzenia.
✅60
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: KHL
18:30
CSKA Moskva - Yugra Khanty-Mansiysk
- Gospodarze trafiają 1st period
@ 1,45 Betsson
Pozwolę sobie zagrać kolejny manewr, co na początku sezonu grałem i jakieś tam profity dzięki temu przytuliłem. CSKA kolejny mecz u siebie i kolejny przeciwnik, który jest podany jak na tacy. Od pierwszych minut spodziewam się ostrej i zagorzałych akcji przez zawodników dzisiejszych gospodarzy, skutkujące w bramki. CSKA u siebie potrafi narzucić swój rytm gry i są ekipą która dominuje w niemal każdym aspekcie i także w swoich formacjach. Do tego ostatni mecz bardzo słaby w ich wykonaniu. Więc niedosyt jest po ich stronie. Bo mogli ten mecz zagrać o niebo lepiej. Cały czas wierzę, o przełamanie lepszego meczu przez Costa czy Radulova. Zawodnicy nie do zdarcia, ale ostatnio bardzo zawodzą. Kilka meczy pod rząd bez bramek. Costa ostatnio nawet asystę zaliczył, ale jednak to nie jest to samo. Radulov też lekki brak paliwa. Nie miej jednak rywal nie jest jakiś z górnej półki i tutaj trzeba łatwo wygrać i zapomnieć o ostatnim meczu. Tak jak pisałem wielokrotnie CSKA to ekipa szerokiego formatu, która może tutaj wygrać wszystko, ale i może być zbyt pewnym żeby to osiągnąć. Dlatego takie mecze jak dzisiejsze trzeba wygrać. Żeby móc pokonywać także z takimi ekipami jak SKA, Jokerit, czy nawet Magnitogorsk. Więc liczę na szybko bramkę w 1 tercji i dobicie rywala bramkami. Bo od tego CSKA słynie. Im więcej wbiję tym lepiej dla nich.
⛔100
 
N 71

nba3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Eurobasket
Godzina: 18:30
Spotkanie: Hiszpania - Grecja
Typ: Pau Ribas over 6.5
Kurs: 2.180
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pau jest tu najskuteczniejszym strzelcem Hiszpanów za trzy (poza Gasolem, który sobie nabił meczem z Polską 80% za 3), a to mocna broń. Średnio 2 trafione trójki na spotkanie. Widać więc, że niewiele musi dołożyć, żeby przekroczyć linię. A co do trójek to Grecy wcale nie są tak mocni w obronie pod tym względem. Wystarczy popatrzeć na co pozwalali graczom rywali z pozycji 1-2:
Kostoski 4/8
Stojanovski 2/4
Ukic 2/5
Simon 3/5
Markoishvili 3/4 (nie typowa dwójka, ale tak gra w Gruzji)
Blazic 4/5
Dragic 2/5
Kloof 1/2
Do tego powyżej wymienieni gracze byli faulowani 40 razy. Grecja jest bardzo mocna w obronie pod koszem, ale obwód potrafi szwankować. Ribas nie jest typem gracza, który dużo penetruje, ale jestem dość pewien, że też zostanie nie raz sfaulowany, a to może oznaczać rzuty wolne.
Jestem zdania, że Pau będzie miał co najmniej kilka okazji na rzut trzypunktowy biorąc pod uwagę, że w drużynie Hiszpańskiej piłka chodzi bardzo dobrze, wysocy potrafią świetnie odegrać na obwód.
Wg mnie warty zagrania typ.
⛔100
 
N 0

nickname

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna - UEFA Champions League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Benfica - FC Astana
Typ:
X2
Kurs:
4.40
Bukmacher:
Betsson
Analiza:
Takiej nocy w Kazachstanie jeszcze nie było. od godziny 00:45 cały kraj nie śpi bo ogląda najbardziej prestiżowe rozgrywki w Europie z udziałem... swojego przedstawiciela, który w bardzo dalekiej Lizbonie podejmie miejscową Benficę. Tak, i takich emocjonujących nocy czeka Kazachów przynajmniej jeszcze kilka... Taką właśnie sensacje sprawili piłkarze ze stolicy tego kraju że znaleźli się w fazie grupowej elitarnej Ligi Mistrzów. Rzucając okiem na grupę &quot;C&quot; nie widać zespołu z którym Kazachowie byliby wstanie ugrać choćby 1pkt... Ale z kimś punktów szukać trzeba jeśli chcą zająć przynajmniej 3 miejsce premiowane &quot;spadkiem&quot; do 1/16 Ligi Europejskiej. Na sam początek kazachom przychodzi się zmierzyć z Mistrzem Portugalii. Wszyscy spodziewają się pogromu i pożarcia przez Benficę ich dzisiejszego rywala. Jednak ja ryzykuję i gram dziś w stronę gości podpierając się remisem. Tak jak pisałem wyżej, w Kazachstanie to jest wielkie święto, a piłkarze z Astany zapowiadają że tanio skóry nie sprzedadzą i będą walczyć do końca przez 90 minut. Na pewno ten mecz będzie dla nich wielkim wydarzeniem. Skoro sprawili sensacje i awansowali do LM, dlaczego mieliby nie sprawić kolejnej i dziś &#39;ukraść&#39; punkty gospodarzom? Liczę że Benfica, która niewątpliwe jest w gazie po rozgromieniu Belenenses dzisiaj się przeliczy i zlekceważy przeciwnika. Liczę także na gości, którzy nie przegrali meczu od 14 lipca kiedy to w II rundzie eliminacji, skromnie bo 0:1 ulegli uczestnikom poprzedniej edycji LM - Mariborowi, a potem u siebie wyeliminowali ich po zwycięstwie 3:1. Goście na pewno podejdą do tego meczu mocno zmobilizowani i ustawią autobus w bramce licząc na jakieś kontrataki i ewentualne stałe fragmenty. Uważam że są przesłanki ku temu by pokusić się w tym meczu o niespodziankę.
⛔100
 
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Charlton - Huddersfield
Typ: 1 (-1.5)
Kurs: 4.14
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ja tak samo jak kolega ZAWALSKI zainteresuję się dzisiaj nie LM a 2 ligą Angielską... tak więc wybieram spotkanie Charltonu z Huddiersfield, jak to w 2 lidze Angielskiej bywa kursy zawsze ,,smakowite&quot; i niekiedy to aż żal patrzeć jakich kursów się nie łapie, skupiając sie na bardziej elitarnych rozgrywkach ????
Charlton u siebie w tym sezonie gra dobrze, ostatnio WPADKA ! z Rotherham gdzie też powinni wygrać ale pierwszą połowę po prostu przespali ! przegrywając 0-1 zas w drugiej połowie przycisneli... baa powiem zmiażdżyli zespół Rotherham ale niestety doprowadzili tylko do remisu i nie udało się wygrać (im i mnie).
Mam nadzieje że wynieśli z tego meczu lekcje ze nikogo nie mozna lekceważyć i od samego początku TRZEBA ! grać na 100% bo potem może być nerwowo i nieciekawie.
To że potrafią grać u siebie okazują wyniki nawet już w tym sezonie gdzie wygrali 2-1 z Hull i 2-0 z QPR po drodze wygrywając w Capital One Cup 4-1 z Dagenham &amp; Red, tak więc widac ze potrafią ????
co do Huddersfield, przed ostatnie miejsce 0z3r3p (na wyjazdach 0z1r2p) strzelecko nie imponują tak wiec śmiem twierdzić że tutaj dzisiaj nic nie strzelą ! Tym bardziej ze Charlton już na pewno nie zlekceważy rywala i pogra na 100%, czego skutkiem bedzie strzelenie paru goli... mnie zadowoli ,,skromne&quot; 2-0 ????
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych
⛔100
 
puylo 0

puylo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Galatasaray Stambuł vs Atletico Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Atletico mimo porażki z Barceloną w lidze ma całkiem całkiem wyniki przy dobrej grze. Jedynie w meczu z drużyną ze stolicy Katalonii zespół Diego Simeone wypadł trochę blado, ale i tak mimo wszystko trzymał fason, a nawet udało im się strzelić bramkę.
Tego samego nie można powiedzieć o gospodarzach tego spotkania. Drużyna z Turcji słabo radzi sobie w Super Lig. Na cztery mecze odnieśli dwa remisy i przegraną ze średniakami oraz wygrali na wyjeździe Konyasporem.
Trzeba przyznać że BBVA to jednak silniejsza dywizja niż Super Lig. Dodatkowo nigdy nie widziałem żeby Galatasaray czy jakaś inna turecka drużyna bardzo &quot;spinała&quot; się na mecz w LM i za wszelką cenę chciała wyrwać zwycięstwo, chociażby nawet u siebie.
Dlatego mój typ skierowany jest ku łatwej wygranej min. jedną bramką drużyny z Madrytu.
Pozdrawiam! ;)
Powtórzony typ
⛔100
 
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: PSV - Manchester United
Godz: 20:45
Typ: under 2,5
Kurs: 1,75
Buk: bet365
Analiza:
Na inaugurację Ligi Mistrzów w fazie grupowej zmierzą się ze sobą ekipy PSV Eindhoven i Manchester United. Niewielkim faworytem u bukmacherów są goście, ja jednak uważam, że pewniejszy będzie typ na liczbę goli, poniżej 2,5. Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania, ale nie liczę na to, że któraś ze stron za wszelką cenę ruszy do zdecydowanego ataku od pierwszych minut. Mistrz Holandii w rodzimej lidze nie rozpoczął najlepiej obecnego sezonu. Po odejściu M. Depaya, właśnie do MU, a także G. Wijnalduma nie łatwo w zespole z miasta Philipsa załatać te ubytki. Po 5 rundach PSV z dorobkiem 11 oczek zajmuje 4 lokatę, a do lidera ma 2 punkty straty. Ich bilans bramkowy jest bardzo korzystny, gdyż wynosi 14-4, jednak to wynik 6-0 ze słabym Cambuur, w ostatniej kolejce zdecydowanie zawyżył ten stosunek. Natomiast &quot;Czerwone Diabły&quot; w angielskiej Premier League plasują się na 3 miejscu, ale ze stratą już 5 punktów do 1 zespołu. Po bardzo dobrym początku i 2 wygranych, piłkarze L. van Gaala, niespodziewanie zremisowali, a następnie ponieśli porażkę. Jednak w ubiegły weekend pewnie ograli u siebie Liverpool 3-1, zatem do dzisiejszego starcia podejdą w dobrych nastrojach. Ich bilans bramkowy wynosi 6-3, tak więc od razu widać, że bardzo trudno jest sforsować obronę Man U i wg mnie zawodnicy PSV zdecydowanie sobie z tym nie poradzą. Spodziewam się, że gospodarze nie będą się zbytnio odkrywali i w żadnym razie nie zaryzykują zdecydowanego ataku, a goście przede wszystkim będą starali się grać uważnie w obronie i wyprowadzać kontry, co prawdopodobnie przyniesie efekt. Myślę, że wynik będzie w granicach 0-1 lub 1-1.
⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sevilla - B. Monchengladbach
Typ: Sevilla powyżej 1,5 gola
Kurs: 1,6
Bukmacher: expekt
analiza:
Dziś pierwsza kolejka Ligi Mistrzów. Sevilla zagra u siebie z Borussią M&#39;gladbach. Gospodarze w lidze hiszpańskiej spisuja się bardzo średnio, a mianowicie porażka i dwa remisy, lecz Seville zapamiętałem z dobrego meczu przeciwko Barcelonie w Superpucharze, który zakończył się remisem 4-4 (5-4 po dogr.). Jeśli chodzi o Borussię, to nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie gdzie podziała się druzyna z poprzedniego sezonu, drużyna która zajęła 3 miejsce w Bundeslidze. A dziś? Cztery mecze i 4 porażki, tylko dwa strzelone gole i aż 11 straconych. Gorycz się przelała po ostatnim meczu na własnym boisku, gdzie przegrali 0-3 z niżej notowanym Hamburger. Dziś niezbyt ryzykuje gdyż Liga Mistrzów, to inna bajka więc kto wie czy się własnie na meczu z Sevilla nie obudzą piłkarze z Niemiec. Mimo to uważam, że Sevilla dziś strzeli minimum dwa gole. Pozdrawiam
✅60
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Dyscyplina;Piłka nożna LM
Godzina; 20;45
Spotkanie;Real- Szachtar
Typ; handi 0-2 typ 2
Kurs; 2.45
Bukmacher: Bwin
Analiza: Spotkanie legendarnej drużyny Królewskich z Górnikiem z Ukrainy Szachtarem Donieck. Nie jak widzę nikogo kto by tu dopuszczał dobry wynik Szachtara. Ja jednak widzę kilka symptomów na dobry wynik dla Ukraińców. Grają tam jak wiemy brazylijczycy którzy są stworzeni do takich spotkań. Nie ma Szachtar nic do stracenia a to dodatkowo może uwolnić fantazje w głowach piłkarzy z Brazylii. Ukraińska drużyna gra w LM od paru ładnych sezonów,i nie raz w tym czasie grała ż Barceloną czy Bayernem. Nie zawsze kończyło się to takim wynikiem jak ostatnie spotkanie z klubem Lewego. Dodatkowo widzę że robi się masówka na to że Ronaldo strzeli,bo w lidzę mu się udało. Często takie mecze jak ten ostatni ligowy są poprostu podpuchą. Znaczy że widząc wynik 6-0 i w tym 5 goli Ronaldo,typerzy łatwo łykają myśl że i tym razem tak będzie. Moim zdaniem nie będzie,i nawet jak Real wygra to nie dużo i Ronaldo nie strzeli gola. Podobne mam odczucia do meczu Psv gdzie wszyscy widzą Manchester a ja 1x.
⛔100
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt – Szachtar Donieck
Typ: 1 (EH na rzuty rożne 0-8)
Kurs: 6,5
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy po słabej inauguracji sezonu w lidze hiszpańskiej i bezbramkowym remisie z Gijon w dwóch kolejnych meczach Królewscy pokazali zabójczy futbol strzelając swoim rywalom łącznie 11 bramek. W ostatnim meczu z Espanyolem Cristino Ronaldo pokazał, że wraca do wielkiej formy strzelając Katalończykom aż 6 bramek. Szachtar ostatnio w swojej lidze również błysną formą strzelając Metalistowi Charków 5 bramek. Różnica między liga hiszpańską a ukraińską jest jednak ogromna dlatego w Madrycie faworyt jest tylko jeden. Benitez będzie miał do dyspozycji niemal najsilniejszą jedenastkę. Kontuzje leczą co prawda James Rodriguez i Danilo ale nawet w pełni sił wątpliwe aby znaleźli się w wyjściowej jedenastce. Szachtar tymczasem z roku na rok się osłabia. Przed tym sezonem odeszli już m.in.Douglasa Costę (Bayern), Fernando (Sampdoria), czy Luiza Adriano (Milan). W poprzednim sezonie Szachtar przegrał z Bayernem w Monachium aż 7-0. Pamiętając o tym pogromie goście zapewne skupia się na głębokiej defensywie. Królewscy powinni więc niemal przez 90 minut grać na połowie Szachtara i co przyniesie im sporo rzutów rożnych. Myślę, że gospodarze bez najmniejszych problemów pokryją typowany przeze mnie handicap.

Prawdopodobne składy:
Real: Navas - Marcelo, Varane, Ramos, Carvajal - Kroos, Modrić - Isco, Bale, Cristiano - Benzema
Szachtar: Pyatov - Srna, Rakitskiy, Kucher, Azevado - Fred, Stepanenko - Marlos, Teixeira, Taison - Gladkiy
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom