>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14.09.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja KHL
Spotkanie: Barys Astana - Mytishi
Typ: over 5.5
Kurs: 2.01
Buk: Pinnacle
Godz. 13:30
Analiza:
No to wracamy do gry na bramki w meczach Astany która jak na razie w tym aspekcie nie zawodzi.
Dużo już pisałem o stylu gry gospodarzy tym bardziej gdy grają na własnej tafli a dziś kontynuują serię gier u siebie. W pierwszych trzech kolejkach planowo wszystko overowo, najpierw rozgromili Cherepovets 10:1, następnie wygrana z Yaroslavem 5:3 a ostatnio porażka 1:5 z Petersburgiem ale ona nie dziwi bo tym składem co dysponuje Petersburg to by w NHL się sprawdził. Tak więc widzimy i strzelać i tracić potrafią, ich siłą jest też to że potrafią serią zdobywać bramki w pierwszym meczu w trzy minuty drugiej tercji cztery bramki, w drugim meczu podobnie w 30 sekund w pierwszej tercji strzelili dwie bramki natomiast w trzeciej zdobycie trzech zajęło trzy minuty.
Goście to na pewno jak na razie rozczarowanie początku sezonu skład mają bardzo mocny min. Sanguinetti - wybitna postać, gracz NHL, Niskala - śreprezentant Finlandii, Engqvist - jeden z wyróżniających się reprezentantów Szwecji. Problemem jest jednak widoczny brak zgrania bo w kadrze jest 24 nowych zawodników. Jednak jak to trener zapowiedział z każdym mecze powinno być lepiej i było to widać już w spotkaniu z Omskiem przegrane 4:3 było widać poprawę w grze ofensywnej jednak dalej kuleje defensywa z bramkarzem bo prawie w każdym meczu rywale oddali mnie strzałów a mimo to wygrywali. Tak spojrzałem na statystyki to dużo też w tych meczach było kar a z taki rywalem jak Astana ma to duże znaczenie dla typu.
Gospodarze będą grali swoje czyli do przodu i będą chcieli po ostatnie porażce zakończyć okazałym zwycięstwem serię przed własną publicznością bo już w następnej kolejce wyjazd. Goście będą chcieli odnieść pierwsze zwycięstwo i powinni pójść na wymianę bo przy tej grze w defensywie tylko tak mogą coś tu ugrać. Rok temu na tej tafli skończyło się na 4:4 po regulaminowym czasie gry w karnych górą byli gospodarze i znowu zafunkcjonowało to o czym pisałem wcześniej Astana w trzy minuty zrobiła 3:0 dwa sezony temu tutaj Barys wygrał 6:1 powtórka z bramek bardzo realna.
✅101
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
omerta 968

omerta

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEkstraklasa
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz – Cracovia
Typ: Zawisza powyżej 1,5
Kurs: 2.15
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Tym razem nie zagram na zwycięstwo Zawiszy. Na bydgoskim klubie przejechałem się trzy tygodnie temu. Wówczas WKS miał wygrać z Podbeskidziem i był bliski osiągnięciu celu, ale w samej końcówce stracił dwie bramki, swoją drogą rozgrywając słabszą drugą połowę. Teraz do Bydgoszczy zawita Cracovia, której forma jest pewną niewiadomą. Różne opinie „chodzą” na temat drużyny prowadzonej przez Wojciecha Stawowego, ale według mnie Pasy nie ugrają nic w dzisiejszym spotkaniu. To nie jest na pewno zespół, który mógłby pochwalić się serię zwycięstw, czy choćby kilku meczów bez przegranej. W ostatniej kolejce była porażka z warszawską Legią. Moim zdaniem nie inaczej będzie dzisiaj. W dodatku Pasy zagrają bez Bernhardta (5/1), Kusia (7/0) i Strausa (5/0), a przecież obrona nigdy nie była mocną stroną tej drużyny. Zawisza od momentu powrotu do ekstraklasy do tej pory nie wygrała. W Bydgoszczy czekają na pierwsze zwycięstwo, a drużyna z Vasconcelosem w ataku (nie miałem do niego przekonania, ale trzy bramki w pięciu meczach mimo wszystko nie wzięły się z niczego) powinna sobie poradzić. Jestem pewien, że Zawisza nie popełni tych samych błędów co w starciu z Góralami. Jeśli zdobędzie bramkę, to pójdzie za ciosem, dorzuci drugą i dalej będzie nadawać tempo akcjom. ✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Ligue 1
Spotkanie: Toulouse vs AMrsylia
Typ:2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
W pierwszym sobotnim spotkaniu 5. kolejki Ligue 1, Toulouse FC zmierzy się przed własną publicznością z Olympique Marsylia. W roli zdecydowanego faworyta do tego pojedynku przystąpią goście, którzy zdecydowanie lepiej rozpoczęli nowy sezon. Obecnie zajmują 2 miejsce w tabeli ustępując jedynie beniaminkowi z Monaco natomiast Tuluza znajduję się obecnie na innym biegunie i zamyka obecnie ligową tabelę.Forma zdecydowanie przemawia za ekipą z Marsylii podopieczni Eliego Baupa odnieśli dotychczas trzy zwycięstwa i doznali tylko jednej porażki. Po zwycięstwach nad Guingamp, Evian i Valenciennes oraz zanotowali wspomniana wyżej porażkę. Podopieczni Alaina Casanovy rozpoczęli sezon zdecydowanie poniżej oczekiwań i nie odnieśli jeszcze ani jednego zwycięstwa. W czterech rozegranych pojedynkach, zespół z Tuluzy zapisał na swoje konto tylko dwa punkty, remisując z Bordeaux i Monaco. W pokonanym polu Toulouse pozostawiły drużyny Valenciennes i Bastii. W obu zespołach zabraknie kilku zawodników. Gospodarze będą musieli sobie poradzić bez kontuzjowanych Bena Basata, Akpy Akpro i Romana. Marsylia zagra bez kontuzjowanego Diawary i zawieszonego Andre Ayewa. Za gośćmi przemawia również bilans h2h w ostatnich spotkaniach to oni odnosili 2 zwycięstwa. Spodziewam się minimalnej wygranej ekipy gości
⛔100
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Fulham - West Brom
Typ : Fulham -1 asian @3,100 b365
U siebie powinni pyknąc WBA, które słabiutko zaczęło sezon nie strzelili jeszcze gola. W dodatku zagubieni w okienku transferowym. Najemników posprwoadzali jak Anelka który kończył kariere po czym za dwa tygodnie wznawiał. Ponadto chimeryczny Anichebe i Sessegnon. Brak zgrania tam i taką rewelacją jak w popzrednim sezonie póki co nie są i śmiem stwierdzić że raczej nie będą. A różnica jest taka, że Anelka + Anichebe to cały czas duuuużo slabiej niż Lukaku.
Fulham widziałem w meczu z Arsenalem to byli wyrównanym przeciwnikiem, a nawet mieli przewagę w grze. Ciekawy bardzo skład bo Berbatov wiadomo, ale w pomocy mocni z Parkerem, Ruizem, doszedł Taarabt, jest Kacaniklić przebojowy na skrzydle. No i bardzo podoba mi się ostatnio jak gra Sascha Riether. W obronie drwal Hangeland. Fulham ma bardzo dobry skład. Mecze z WBA im u siebie leżą można powiedziec bo wygrywają seryjnie i tak samo myślę że będzie i dziś.

Fulham (Possible, 4-2-3-1): Stockdale; Riether, Hangeland, Zverotic, Riise; Sidwell, Parker; Kacaniklic, Taarabt, Ruiz; Berbatov.
WBA (Possible, 4-4-2): Myhill; Jones, McAuley, Olsson, Ridgewell; Sessegnon, Yacob, Mulumbu, Sinclair; Anelka, Anichebe.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga wschodnia
Spotkanie: Stal Mielec - Pogoń Siedlce
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 2,45
bwin
W sobotę o godzinie osiemnastej przy ulicy Solskiego w Mielcu, Stal podejmie lidera tabeli II ligi wschodniej siedlecką Pogoń. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania ale moim zdaniem warto zaryzykować i postawić na ekipę z miasta nad Muchawką. Beniaminek zajmuje obecnie czternaste miejsce i jak dotąd na swoim obiekcie grał tylko raz. Zremisowali w szóstej kolejce jeden do jednego z Wigrami Suwałki przy sześcio i pół tysięcznej widowni. Przed tym sezonem stadion w Mielcu przebudowano i na inaugurację przyszło właśnie tyle widzów ale to chyba jedyny fakt który przemawia za gospodarzami. Trener Włodzimierz Gąsior ma problem ze skompletowaniem siły ataku na dzisiejszy mecz. Nie zagra pauzujący za kartki Sebastian Łętocha który ma na koncie dwa trafienia. Zabraknie też Michała Pruchnika. Po meczu z Siarką kilku zawodników narzeka na urazy i może ich zabraknąć w dzisiejszym spotkaniu. Co do zespołu gości to jak już wspomniałem wcześniej liderują oni w lidze z dorobkiem piętnastu punktów. Na wyjazdach nie grali dotąd zbyt dobrze lecz ostatnio przełamali złą passe i pokonali upatrywanego przed sezonem kandydata do awansu lubelski Motor. Siedlczanie są w dobrej formie wygrali trzy ostatnie spotkania ligowe z Limanovią Wisłą Puławy i wspomnianym Motorem. Doskonała robotę w drożynie robi Krystian Wójcik który to strzelił już cztery bramki dla zespołu. W tygodniu przedłużył on kontrakt z zespołem do końca tego sezonu co pozwala myśleć że Pogoń zamierza grac o najwyższe cele w lidze. Ten dysponujący doskonałym strzałem z dystansu zawodnik może siać poważne zagrożenie w szeregach rywali i dzisiaj liczę na jego dobry występ. Druga dobra wiadomość to powrót po kontuzji Adriana Dziubińskiego najlepszego strzelca ubiegłego sezonu. Ile znaczy dla zespołu pokazał ostatni mecz ligowy. wszedł on na kwadrans przed końcem spotkania i już wpisał się na listę strzelców. Po objęciu zespołu przed daniela Purzyckiego zespół odniósł komplet zwycięstw i strzelił osiem goli. Dzisiaj czas no kontynuowanie tej passy.
⛔100
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Premier League
Spotkanie: Stoke - Man. City
Typ: under 2.5
Kurs: 1.85

Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam na dzisiaj wybrałem typ który w głównej mierze opieram na H2H pomiędzy tymi drużynami. Dodam, iż brałem pod uwagę tylko mecze na stadionie Stoke, gdzie City zawsze grał się ciężko. Ponadto pragnę zauważyć, że wielu zawodników City było ostatnio na zgrupowaniach kadry, natomiast już we wtorek czeka ich pierwszy mecz w fazie grupowej LM. Dlatego myślę, że bardziej będą mieli z na uwadze mecz z Plzen.
Sądzę, że w tym meczu nie zobaczymy gradu bramek.
,
26-01-2013 FA Cup 2012/2013 Stoke - Manchester City 0-1
15-09-2012 Liga angielska 2012/2013 Stoke - Manchester City 1-1
24-03-2012 Liga angielska 2011/2012 Stoke - Manchester City 1-1
27-11-2010 Liga angielska 2010/2011 Stoke - Manchester City 1-1
24-02-2010 FA Cup 2009/2010 Stoke - Manchester City 1-1
16-02-2010 Liga angielska 2009/2010 Stoke - Manchester City 1-1
31-01-2009 Liga angielska 2008/2009 Stoke - Manchester City 1-0
✅85
 
D 12

dzony

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Armenia 1. liga
Spotkanie: Pyunik - Ulisses
Typ: Pyunik (-1)AH
Kurs: 2.075
Bukmacher: Bet365
5 kolejka ligi armeńskiej. Pojedynek pierwszego i ostatniego zespołu w tabeli. Lider dobrze zaczął sezon - 2 zwycięstwa i 2 remisy, Ulisses - remis i 3 porażki. Ekipa gospodarzy po krótkiej przygodzie w Lidze Europy może już wszystkie siły skupić na lidze krajowej i walczyć o poprawę lokaty z poprzedniego sezonu, kiedy zajęła 4 miejsce. H2H obu zespołów przemawia za Pyunikiem, który ostatnie 3 mecze u siebie wygrał - wszystkie dwubramkową różnicą bramek. Wierzę, że dzisiaj również lider podtrzyma tą tradycję i wygra różnicą przynajmniej 2 goli.
⛔100
 
zeus1.1983 4

zeus1.1983

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nozna ANGLIA: League One
Spotkanie : Bristol City - Peterborough
Typ : Powyzej 3,5 gola w meczu
Kurs: 2,45
buk : William Hill
Analiza :
Gospodarze druzyna Bristol City rozegrała 5 spotkan i jak narazie nie odniosła zwyciestwa a tylko 3 razy remisowała wynikami 1:1 , 2:2, 2:2 porazki tez z bramkami 2:1 i 5:4 i z 3 pkt i bilansem goli 10-12 zajmuja 20 miejsce w lidze.
Goscie natomiast zanotowali do tej pory 4 zwy 1:0 , 4:2 , 2:1, 5:0 oraz 1 remis 2;2 i porazke 0:2 co daje 13 pkt i 3 miejsce w lidze bilans goli 14-7 .
w ostatnim roku zespoły spotkały sie 3 razy :
Bristol City - Peterborough 4:2
Peterborough - Bristol City 1:2
Peterborough - Bristol City 3:0
⛔100
 
osom 36

osom

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Ligue Two
Spotkanie:
Fleetwood Town - Bury
Typ:
Fleetwood
Kurs: 1.93
Bukmacher: marathonbet
Na ruszt idzie miecz 2giej Ligii angielskiej. U gości bramkarz podstawowy i 2gi rezerowy - kontuzje. Dodatkowo nie zagra obronca 6/0, a także jest niepewny występ pomocnika Jonesa 6/0. W drużynie gospodarzy cała karda do dyscpozycji trenera. Fleetwood Town w tabeli 12 pkt w tym 4Z i 2P. Goście 7 punktów 2Z,1R,3P. Gospodarze grają u siebie zdecydowanie lepiej. Ostatni mecz Bury przegrało na wyjeździe 1:0 z Rochdalem grającym w osłabieniu od pierwszej połowy (czerwona kartka). Gospodarze pocisneli Torquay 4:1 u siebie. Polecam Można zagrać z handicapem (-1) również.

⛔ 100
NIEREGULAMINOWY BUKMACHER !!!
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Norwegia Division 2 grupa 4
Spotkanie: Tromsdalen - Senja
Typ: Tromsdalen over2.5
Kurs: 1.67
Bukmacher: Unibet
Godzina: 15:00
Kolejny raz 3 liga norweska grupa czwarta, zdecydowany lider podejmuję czerwoną latarnię.
O Tromsdalen pisałem wielokrotnie, zmieniło się jednak sporo, z bezpiecznych 8 punktów po ostatniej porażce z MO 1-2 zrobiło się już tylko 5, K.Oslo depcze po piętrach w końcówce, dzisiaj potrzebne jest zdecydowane zwycięstwo żeby nie pozostawić złudzeń rywalowi. 6 kolejek zostało do końca i dzisiejszy mecz powinien być najłatwiejszy.
Gospodarze mają najwięcej strzelonych bramek w lidze 54, do tego u siebie wykręcają spore rezultaty, 4-2, 4-2 i 6-2 to trzy ostatnie wyniki na swoim obiekcie.
Senja po ostatniej porażce u siebie 1-2 z przedostatnim Skedsmo stracili już całkiem nadzieje na utrzymanie, do bezpiecznej pozycji 11 tracą już 10 punktów. Dzisiaj mecz z liderem więc na pewno nikt nie liczy na chociaż punkt, można jedynie pokazać się na koniec sezonu i skończyć rywalizacje z honorem.
Dzisiaj podejrzewam że nawet uda się strzelić bramkę, patrząc na ofensywne nastawienie gospodarzy nie zdziwię się nawet jak goście strzelą 2 bramki, jednak przyjąć powinni więcej.
W czerwcu Tromsdalen na wyjeździe wygrali skromnie 2-0, rywal bronił się dzielnie. W 2011 roku na stadionie w Tromsdalen padł hokejowy wynik 8-0.
Dzisiaj liczę na minimum 3 gole faworyta, trzeba pokazać kto rządzi w lidze! Pewniejszy od over3.5 wydaje mi się typ na 3 gole gospodarzy a kurs prawie taki sam. Za mniejszą stawkę w kuponach ze statystykami zagrałem over4.5 @2.50, jest duże prawdopodobieństwo że będzie dzisiaj grad goli.
✅67
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
14.09.2013 16:00
Piłka nożna, Primera Division
Atletico – Almeria
Typ: AH(0:2,5) 1
Kurs: 2.75
bet365
Spotkanie inaugurujące czwartą kolejkę spotkań Hiszpańskiej Primera Division pomiędzy Atletico a Almerią. Gospodarze mają na koncie komplet punktów i tylko o jedną bramkę przegrywają w tabeli z Barceloną, znakomity poprzedni sezon, awans do ligi mistrzów, wygrana w pucharze Hiszpanii. Natomiast Almeria to beniaminek, który zaczął sezon od porażki i dwóch remisów, przegrali z mocnym Villarealem u siebie 2:3, zremisowali z Getafe na wyjeździe 2:2 i w tym samym stosunku z Elche u siebie. Gospodarze zagrają w najsilniejszym zestawieniu, niepewny jest tylko występ Mirandy, ale może go śmiało zastąpić Gimenez, skład jest stabilny, Atletico świetnie się zaprezentowało w dwóch zremisowanych spotkaniach z Barceloną o Superpuchar, wygrali 3:1 z Sevillą i 2:1 z Sociedad na wyjazdach, a oba te zespoły u siebie są mocne i rozbili u siebie 5:0 Rayo. Jako, że spotkania z udziałem Almerii obfitują w bramki liczę dziś na wysoki wynik, spotkania tego zespołu także w zeszłym sezonie na wyjazdach wyróżniały się sporą ilością bramek, mają nadal problemy w defensywie i niezły napad na czele z Rodrim.
⛔100
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
14.09.2013 18:00
Piłka nożna, Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Typ: HC Śląsk -1
Kurs: 4.80
Betsafe
Choć generalnie nasza liga jest jedną z mniej przewidywalnych - to dzisiejszy mecz we Wrocławiu ma według mnie zdecydowanego faworyta. Zwłaszcza, że Śląsk jest już kolejnym w naszym kraju przykładem, że wraz z dołkiem finansowym i organizacyjnym klubu poprawiają się wyniki sportowe. Śląsk gra w tym sezonie zdecydowanie przeciwko kryzysowi w klubie. Grają nie tylko ładnie, ale i skutecznie - a w pełnym tego słowa znaczeniu - ojcem sukcesu jest świetny czeski trener - Stanislav Levy. Aż miło ogląda się w polskich realiach tak poukładaną i co najważniejsze - realizującą zadania na boisku - drużynę. Gniew i narzekania na konferencjach prasowych są jak najbardziej zrozumiałe. Wrocławianie kadrę mają wąską - ale siła podstawowej jedenastki jest bardzo duża. Bodaj najlepszy w kraju środek pola, ofensywnie usposobieni obrońcy uzupełnieni świetnym egzekutorem. Wyniki w lidze póki co nie powalają - ale dobrze wiemy, że przy tak wąskiej kadrze ciężko było łączyć Ligę Europejską z Ekstraklasą. Teraz tego &quot;problemu&quot; już nie ma. A o Lechu można by właściwie napisać przeciwstawną do powyższej opinie. Klub dobrze zorganizowany, bez problemów finansowych, z szeroką kadrą dobrych jakby się mogło wydawać piłkarzy. Ale grający bez pomysłu, bez polotu, bez płynności. Dzięki słabości naszej ligi wygrywający co drugi mecz, jednak zazwyczaj w kiepskim stylu. Gro kontuzji mięśniowych oraz ospałość na boisku świadczą o tym, że gdzieś popełniono błąd - z którym w Poznaniu do dziś sobie nie poradzono. W rezultacie stawiam dziś na zdecydowane, więcej niż jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy. ✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
zendi94 237

zendi94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia (League One)
Spotkanie: Leyton Orient - Port Vale
Typ: Leyton Orient (-1)
Kurs: 2.90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Witam , o 16stej spotkanie 6 kolejki Legue One między liderem Leyton Orient , a beniaminkiem Port Vale. Gram na Leyton z handicapem dlatego , że ta ekipa jest bardzo mocna na własnym stadionie. 10 ostatnich spotkań u siebie - 8 zwycięstw i 2 remisy!
Port Vale średnio weszło w sezon ( 2 zwycięstwa , remis i 3 porażki). Obie drużyny zagrają bez osłabień. Gram ten mecz z handicapem zamiast czystej 1 dlatego , że gospodarze jak już wygrywają u siebie to są to zwycięstwa dwubramkowe , typu 2:0 , 3:1.. Podobnego wyniku spodziewam się i tym razem. Gospodarze są niepokonani w lidze od kwietnia i myślę , że po dzisiejszym spotkaniu dalej tak zostanie.
⛔100
 
L 26

legionistaa-101821

Użytkownik
14.09.2013 19:45
Hokej, SZWAJCARIA: NLB
Langnau-Thurgau
Typ: 1(-2)EH
Kurs: 2.00
Unibet
Nie ma w ogóle o czym tutaj mówić. Gospodarze powinni zmieść słabiutkie Thurgau różnicą 4-5 bramek. Langnau to spadkowicz z SZWAJCARIA: NLA. Jednak NLA i NLB dzieli przepaść. Pokazali to już oni w pierwszym meczu inauguracyjnym (wczoraj) kiedy to rozgromili na lodowisku rywal Ajoie aż 5:0. Według mnie powinni spokojnie sobie poradzić w niższej klasie rozrywkowej i powalczyć o powrót do NLA. Co do gości. Autsajder ligi. W poprzednim sezonie przegrywał praktycznie wszystko co się dało i to wysoko. Dość powiedzieć, że do przedostatniego w tabeli Basel stracili 38 pkt. ( nie liczę tu Sierre, które miało ogromne problemy finansowe i ledwo dokończyli ligę). Wczoraj na inaugurację grali z mocnym Chaux-De-fonds. Jak zobaczyłem kurs 1,55 na Chaux oraz koło 2,0 na Chaux-1,5 to pobrałem bez wahania. Co prawda przegrali &quot;tylko&quot;4:6, ale Chaux wyraźni odpuściło przy prowadzeni 5:2. W sparingach przedsezonowych na 7 spotkań 1 zwycięstwo i 6 porażek. Spodziewam się wyniku w granicach 6:1
✅100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dysycplina:pilka Nożna Ekstraklasa
Spotkanie:Korona Kielce-Legia Warszawa
Typ:Legia wygra pierwszą i drugą połowę
Kurs4,75
Bukmacher:William Hill
Mecz siódmej kolejki naszej rodzimej ligi i pojedynek Korony Kielce z Legią Warszawa.Co warte podkreślenia to fakt że Legii w Kielcach nie grało się nigdy zbyt dobrze jednak moim zdaniem dziś powinno być zupełnie inaczej.Owszem Legia ma przestoje a szczególnie na początku spotkań i ciężko powiedzieć co powoduje taki stan rzeczy,ale gdy piłkarzę z Warszawy wejdą już w mecz to sytuacja zmienia się o 360 stopni czego dowodem może być ostatni mecz z Cracovią gdzie pasy miały szansę aby wyjść nawet na 2:0 aby potem przegrać mecz 0-1 i można powiedzieć że był to najniższy wymiar kary bo w drugiej połowie Cracovia nie grała praktycznie nic w ofensywie nie licząc końśliwych strzałów Ntibazonkizy.Jeśli chodzi o Koronę to ich mecz także widziałem i nie wiem na co liczyli włodarze Korony zatrudniając trenera w osobie Jose Rojo Martina,ale pewne jest że nie na taką grę.Mecz z Podbeskidziem był może i nudny jednak jeśli można mówić że ktoś robił coś aby wygrać ten mecz to byli to piłkarze Podbeskidzia bo Korona grała po prostu słabo żeby nie powiedzieć fatalnie i to na tle Podbeskidzia czyli jednej z najsłabszych ekip w lidze.Uważam że jeśli dziś Legia zagra na podobnym poziomie co w meczu z Cracovią to wojskowi nie powinni mieć problemu aby zmieść tak słabo grającego rywala i kurs na wygrane Legii w obu połowach wydaje się być zachęcający.Oczywiście nie można wykluczyć jakiejś bramki dla Korony jeśli Legia zagra to co zazwyczaj gra w pierwszych minutach chyba każdego meczu w tym sezonie jednak z tak grającą Koroną nawet to nie powinno być problemem.Jak dla mnie typ warty uwagi choćby ze względu na kurs jak i na postawę piłkarzy z Kielc.Polecam
⛔100
 
madsaintist 7

madsaintist

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Jupiler Pro League - Belgia
Spotkanie: Lokeren - Cercle Brugge
Typ: Lokeren i under 2.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Czwarte w tabeli Lokeren mierzy się z zajmującym 9. miejsce Cercle Brugge. Goście w 5/6 kolejek zanotowali undery. Wprawdzie gospodarze w takim samym stosunku grają w tym sezonie na overy, jednak dwa z tych 5 spotkań Lokeren na over 2.5 miały miejsce z drużynami, w których meczach pada sporo bramek (Anderlecht bilans 21:10, Genk 10:7). Ostatnio wygrali 1:0 z przedostatnim w tabeli Oostende na własnym boisku.
Drużyna z Brugii jest dobrze zorganizowana w defensywie więc to tam bym upatrywał szans na dzisiejszy under. Wydają się ogólnie być na bakier z bramkami, gdyż ich bilans to 5:8, który &quot;psuje&quot; porażka 0:4 z Anderlechtem, która chyba nikogo specjalnie nie dziwi.
W drużynie gospodarzy zabraknie obrońcy Tavarela (4 mecze, 2 gole), pomocnika Jore Trompeta (2 mecze, 2 asysty) i prawdopodobnie młodego napastnika Despotovicia (2 mecze, 1 asysta). Jak widać absencje grają nam tutaj bardziej na korzyść, gdyż zabraknie dwóch graczy, którzy kreowali w tym sezonie jakieś bramki, a także Tavarela, który strzelił dwie bramki.
Goście przyjadą w najmocniejszym składzie, jednak niepewny jest wystep Kristofa D&#39;Haene (6 spotkań z 1 asystą).
Myślę że wszystkie te rzeczy skumulowane razem spowodują, że Lokeren wygra bardzo nisko. Wprawdzie ich obrona do najlepszych w lidze nie należy (stracone 9 goli w 6 meczach), jednak to samo można powiedzieć o ofensywie gości. Przewiduję 1:0, w porywach 2:0 i wygraną Lokeren.
⛔100
 
baddorf 4

baddorf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Spotkanie: Everton - Chelsea
Typ: 1x
Kurs: 1.64
Bukmacher: William Hill
Analiza
Nie zgodzę się z poprzednikami że Chelsea jest wyraźnym faworytem w tym meczu. Wbrew pozorom Everton nie jest chłopcem do bicia i jest w stanie wybić się na wyżyny swoich możliwości w każdej chwili, potencjał do tego jest, a Chelsea jak na razie niczego ciekawego nie pokazała aby stawiać ją w roli zdecydowanego faworyta. Everton w tym sezonie jeszcze nie przegrał, u siebie jest mocny i jest w stanie urwać remis drużynie Chelsea która za kilka dni rozpoczyna bój o Ligę Mistrzów. To wszystko skłania mnie aby postawić w stronę gospodarzy, determinacja i wola walki Evertonu spowodują remis w tym meczu lub zwycięstwo.
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy, Serie A
Spotkanie: Napoli - Atalanta
Typ: M. Hamsik strzeli bramkę - TAK
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Weekendowa seria gier przed zbliżającą się pierwszą kolejką LM 2013/2014. Po 2 meczach rundy jesiennej Napoli w czubie tabeli. Zmiana szkoleniowca - Mazzariniego oraz odejścia takich zawodników jak Campagnaro czy Cavani nie podziałały niekorzystnie na postawę Neapolitańczyków. Grają ciekawą piłkę i jeśli utrzymają obecną formę przez dłuższy okres wróżyć im można powtórzenia ligowego pudła oraz co kluczowe dla drużyny i klubowej kasy - sukcesu w europejskich rozgrywkach.

Stałym, nieodłącznym elementem tej neapolitańskiej układanki jest Słowak - Marek Hamsik, dla którego będzie to już 7 sezon w barwach Napoli. W meczu z Atalantą stawiam jego bramkę po bardzo kuszącym kursie. O jego wysokich umiejętnościach nie będę się rozpisywał, bo zapewne większość z was przyzna, że jest to klasa europejskiego, a nawet światowego formatu. Ale nie to jest argumentem mojego typu.

Hamsik obecnie jest w wyborowej formie. Po 2. ligowych kolejkach ma na swoim koncie 4 bramki. W przekroju ostatnich czterech spotkań jakie rozegrał Słowak (2. ligowe oraz 2 reprezentacyjne) ma tych bramek 5 (bramka w ostatnim przegranym meczu z Bośnią 1:2). To on prowadzi grę reprezentacji, a także swojego klubu.

Mimo tego, że trenerem został Benitez, który ma łatkę trenera stawiającego na solidną grę defensywną Napoli prezentuje efektowny i co najważniejsze - skuteczny futbol. Podobnie jak w dwóch poprzednich ligowych meczach przewiduję zwycięstwo Napoli i liczę na podtrzymanie passy strzeleckiej przez Hamsika. Mam nadzieję, że w obliczu zbliżającego się spotkania w LM na trudnym terenie w Dortmundzie zachowają profesjonalizm i bez kunktatorstwa zagrają o pełną pulę umacniając się w szczycie tabeli Serie A.
⛔100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2013
Spotkanie: Grecja (+3) - Słowenia
Typ: Słowenia
Kurs: 3.25
Buk: Bet365
Analiza:
Dzisiejszego dnia swój mecz rozegraja gospodarze a będa grali z druzyną Grecji. Słoweńcy spisują się w Eurobaskecie bardzo dobrze i maja spore szanse aby dzisiaj pokonać Greków. Słoweńcy mają ciekawy skład, dobrą formę prezentuje Dragić. Na tych mistrzostwach zaskoczyli pokonując już Hiszpanów czy Włochów. Grecy nie powalaja swoją grą, wygrali ze słabszymi drużynami, w wygranym meczu z Hiszpanią zaprezentowali się średnio. Kto wygra może już sobie zapewnić awans do kolejnej fazy mistrzostw. Wydaje mi się ,że Słowenia niesiona dopingiem swoich kibiców wygra to spotkanie.
✅225
 
cfab 28

cfab

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Hiszpania, Sevilla Challenger
Spotkanie: Gimeno-Traver D. - Robert S.
Typ: Gimeno-Traver -3.5 Gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Drugi finał z rzędu na Hiszpana i wygląda na kolejne po Alphen zwycięstwo. Imponuje formą na poziomie Challenergów, gra u siebie gdzie broni tytułu z przed roku. Bilans 12-1 na clayu w &quot;czelkach w tym sezonie robi wrażenie. Robert gra nieźle w tym roku, raz lepiej raz gorzej. Tutaj patrząc na jego drabinkę, przy swojej dyspozycji obecność w finale raczej nie dziwi. Jednak rywal pokroju Gimeno, w formie, grając u siebie i broniąc tytułu, jest w dniu dzisiejszym nie do przejścia. Start 20:30
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom