>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.09.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Spotkanie: Ajax - Zwolle
Typ: Podwójna szansa : Remis lub Zwolle
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Zacznę nie na temat - to, że wytypowałem trafnie już siedem meczów z rzędu i to ze średnią ponad 3 jest dla mnie niezwykłe i każdego chcącego skorzystać z mojego &quot;nosa&quot; przestrzegam, że każda passa musi się skończyć. To zdanie również może się tyczyć mego wyboru, ponieważ w dzisiejszym meczu z bardzo utytuowanym Ajaxem zagra niepokonany w lidze dotąd zespół naszego kadrowicza (Mateusz Klich), PEC Zwolle - nieoczekiwany lider ekstraklasy w Holandii. Po 5 kolejkach tylko jeden remis, reszta tylko zwycięstwa (bramki 13:4), w tym na wyjeździe win w stosunku 3:1, 5:1 (odpowiednio z Heracles i Nijmegen). Z pozostałych spotkań zasługuje na pochwałę i zauważenie zwycięstwo nad marką pt. Feyenord 2:1. Jedyny remis to ostatni mecz z Utrechtem 1:1, ale gdy już wejdziemy w detale tego meczu, to liczby dopowiedzą inną historię tj. posiadanie piłki 60/40%, strzały 21-8 na korzyść ziomków Klicha. W samych spotkaniach przedsezonowych równie dobrze spisywali się dzisiejsi goście odnosząc serię zwycięstw.
Naturalnie moc rywali nie poraża tak jak nazwa AJAX, ale ów klub z Amsterdamu nie miewa najlepszych i owocnych dni - w ostatnich 4 meczach raptem 2 remisy i po jednej porażce (z Alkmaar) i zwycięstwie (z Feyenordem w takim samym stosunku jak Zwolle). Prawdą jest, że Ajax na własnym terenie często niszczy przeciwników, ale ja liczę na świetną formę dzisiejszych gości, bo często tak bywa, że drużyna zaczynając sezon nadspodziewanie dobrze buduje przez to wiarę we własne umiejętności i nie chce zejść z podium...
Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - III liga niemiecka - godz. 14.00
Mecz: Stuttgart Kickers - Regensburg
Typ: bramki FT over 2.5
Kurs: 2.07
Buk: bet365
Witajcie. W przyszłym tygodniu rozpoczyna się LM i LE, wiele drużyn ma już w głowie początek tych rozgrywek, więc aby uniknąć niespodzianek wśród elity europejskiego futbolu, zaglądam do ich zaplecza. No nawet troszkę dalej, choć goście dzisiejszego spotkania, drużyna z Regensburga jeszcze w zeszłym sezonie grała o klasę wyżej, jak pamiętamy od spadku nie uchronił jej nasz były trener reprezentacji Franciszek Smuda. Spotkanie zapowiada się emocjonująco, tym bardziej, że Stuttgart Kickers w ogonie tabeli (miejsce przedostatnie), Regensburg zaś będzie walczył o powrót do II ligi. Nie jestem wróżką, żeby typować tutaj wynik końcowy, ale wiele wskazuje na over w meczu. Po pierwsze Regensburg w tym sezonie wszystkie spotkania wyjazdowe z over 2.5 (2:2, 2:1, 1:2, 2:4), czyli walczy. Są niekwestinowanym liderem w ilości bramek - aż 28 bramek w 8-miu kolejkach. Stuttgart ma bardzo słaby start - tylko 3 remisy i 5 porażek, nie wygrał jeszcze spotkania. Widać jednak progres w ilości strzelonych bramek - nie licząc zeszłotygodniowej porażki na wyjeździe z wiceliderem 0:2, przegrana u siebie po walce 2:3 oraz remis wyjazdowy z silnym Osnabruck przy prowadzeniu 2:1 do 90 minuty. Myślę, że Stuttgart będzie chciał w końcu przełamać tę passę i wygrać na swoim stadionie, mają motywację i szansę na walkę z drużyną, która traci dużo goli na wyjazdach. Jeżeli uda im się strzelić bramkę, drużyny powinny wymienić parę ciosów, które przyniosą kolejne bramki. W historii spotkań obu ekip przeważała tendencja overowa, jeśli bowiem Stuttgart grał w domu to padał wynik 0:0, albo over 2.5. Jeden wyjątek (wynik 1:1) biorę jako potwierdzenie reguły. Tyle statystyki, życie pokaże. Powodzenia
✅107
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Spotkanie:peterhead-Queens Park Szkocja League 2
Typ:peterhead
Kurs:1.44
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Nie goszczę często w typach dnia a typ nie jest poparty jakąś moją ogromną wiedzą na temat ww.klubów ale statystki jasno pokazują Queens Park które w 4 meczach obecnego sezonu zdobyło 1 bramkę a straciło 12 które popadło w poważne tarapaty finansowe nie wiadomo czy się utrzyma w League 2 gra fatalnie do tego w tygodniu stracili 2 ważne ogniwa dowiedziałem się o tym z pewnego źródła,grają praktycznie samymi juniorami podejmują 6 w tabeli Peterhead które jeszcze u siebie nie triumfowało.Liczę na gładkie zwycięstwo i czuję że ten typ luźno wejdzie.Analiza trochę powierzchowna ale nie podawałbym niczego czego nie jestem pewny w typach dnia.Polecam do jakiegoś dubla.
✅44
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Spotkanie:Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ:Legia
Kurs:1.83
Bukmacher:Betgun
Analiza:Witam. Na dzisiaj bet z ligi polskiej. Do przedostatniej drużyny ligi przyjeżdża Mistrz Polski i wicelider. Już to stawią Legię w roli faworyta, ale nie to jest decydujące. Gdyby to było za Ojrzyńskiego nie odważyłbym się grać na Legię, walka i ta by była , teraz Korona to nie ta sama drużyna, za Sztachety straciła charakter i dobrą atmosferę, to co dzieje się w kieleckim klubie nie napawa optymizmem. Przepychanki działaczy z kibicami, działaczy z piłkarzami, odsuwanie ich do drużyn rezerw nie wpływa dobrze na morale, co doskonale widzieliśmy w meczu z Podbeskidziem, gdzie Korona zaprezentowała się najgorzej od kilku lat gry. Przy słaby Podbeskidziu sztuką było zaprezentować się gorzej, a jednak tego dokonali. Niestety nie udało się na czas doprowadzić do zdrowia Radka Dejmka, który doznał kontuzji podczas sparingowego spotkania z Widzewem. Co gorsza w trakcie tygodnia poprzedzającego starcie z Wojskowymi uraz mięśniowy wyeliminował także Vlastimira Jovanovicia, który był pewniakiem do pierwszego składu Koroniarzy. Poza tym odstawiony Stano duch i przywódca drużyny jak i Lisowski coś słyszy się że może go przywrócą do drużyny ze względu na dramatyczną sytuację, ale po takiej przerwie choćby nie wiadomo jak się zaprezentuje, Golański ma wrócić też po kontuzji nie wiadomo czy na całe spotkanie, cały czas brak Korzyma i napastnika z prawdziwego zdarzenia powoduje w przodzie dramatyczną sytuację. Dodajmy kabaret z porozumiewaniem się Sztachety z zawodnikami i faworyt sam wskakuje na fotel. Legia z kolei ma problem z lewą stroną, uraz Jakuba Wawrzyniaka nie pozwoli mu wspomóc drużyny w sobotnim meczu. Ponadto niepewny występu jest też Bartosz Bereszyński. Z ich ewentualnego braku mogą skorzystać Tomasz Brzyski oraz Łukasz Broź, którzy z pewnością chcieliby więcej grać w barwach ekipy ze stolicy. W moim odczuciu to żadne osłabienie gdyż z powodzeniem mogą go zastąpić. Ponadto poważna kontuzja Dusana Kuciaka eliminuje go z gry aż na trzy miesiące. Jego miejsce między słupkami na dłuższy czas ma zająć Wojciech Skaba, który spisał się całkiem nieźle w ostatnim spotkaniu ligowym z Cracovią. Legia która walczy o mistrzostwo i ma 2 składy lepsze od Korony nie może sobie pozwolić na stratę punktów w Kielcach. Moim zdaniem Legia spokojnie dzisiaj wywiezie komplet z Kielc, nie że jest jakąś super drużyną, tylko w Kielcach po Ojrzyńskim została spalona ziemia i na chwilę obecną nie ma drużyny, atmosfery i pomysłu na grę. Pozdro i powodzenia
Jestem tutaj dla Was ????
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Piłka nożna - Anglia Chempioship
Mecz: Milwall-Derby
Typ: wygra Derby w przypadku remisu zwrot ( 2 DNB )
Kurs: 1,73
Buk: Bet365
Krótko i zwięźle bo nie ma co kombinować. W przypadku obu zespołów widać po pierwszych 5 kolejkach podobna formę do zeszłego sezonu. Derby ubiegły sezon 10 miejsce 61 pkt. ( czyli średniak ligowy), dzisiaj jak na razie miejsce 14 z 2 porażkami 1 remisem i 2 zwycięstwami. I jak na średniaka ligowego przystało z drużynami z czołówki ( Burnley,Leicester) porażki a z zespołami podobnego potencjału zdobycze punktowe. Milwall no cóż ubiegły sezon zakończony 20 lokatą czyli o mały włos a dzisiaj by grali w League One . Dzisiaj 23 pozycja, 2 remisy i 3 porażki. Milwall u siebie rozegrał już 2 spotkania i zaliczył 2 porażki, Derby rozegrał 2 mecze wyjazdowe i 2 wygrał. I dzisiaj myślę że zainkasują kolejne 3 pkt wyjazdowe, gdyż przeciwnik słaby i dodatkowo osłabiony. Braki kadrowe Milwall to:
Morison ( atak 3/0), Dunne ( obrona 4/0), Easter (atak 3/0),Keogh (atak ważny zawodnik 4/1) McDonald ( atak 5/0 ważny zawodnik). Jak widać dzisiaj w przodzie trenerowi Milwell zostaje mały wybór i swoją szanse dostanie zapewne Waghron napastnik bardzo rezerwowy. Czy można wygrać mecz bez nominalnych napastników ??? myślę że nie. Derby mają wygrać .
Jeżeli pomogłem i wspomóż mnie &quot; dziękuje&quot; ???? może jak będę miał wysoką reputacji to mi admin odblokują PW :razz:
✅73
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Starcie dwóch beniaminów w 7 kolejce Ekstraklasy. Jak n razie lepiej na tle zespołów z Ekstraklasy wypada Cracovia, która zgromadziła 7 punktów i potrafiła wygrać już i z Ruchem i z Zagłębiem. Zawisza natomiast jest obecnie jedyną drużyną w lidze, która nie ma na swoim koncie zwycięstwa, ich bilans to 3 remisy i 4 porażki i z takim oto bilansem zajmują ostatnie miejsce w lidze. Czy dziś Zawisza ma podstawy by myśleć o pierwszym ligowym zwycięstwie w Ekstraklasie?
Osobiście uważam, że tak. W ostatnich kolejkach przed przerwą reprezentacyjną Zawiszy brakowało naprawdę niewiele by odnieść zwycięstwo. W zremisowanym meczu z Piastem, Paweł Abbott w 85 minucie nie wykorzystał karnego, natomiast z Podbeskidziem stracili bramkę na 2:2 już w 90 minucie gry. Natomiast wyjazd na Bułgarską również nie przysporzył wstydu zespołowi z Bydgoszczy mecz co prawda przegrali 2:3 ale przy odrobinie szczęścia mogli pokusić się o przynajmniej punkt (lepsza gra w defensywie).
Dziś grają z Cracovią, zespołem z którym jeszcze w poprzednim sezonie grali w I lidze. Pamiętam mecz tych drużyn jeszcze z zaplecza Ekstraklasy właśnie w Bydgoszczy kiedy to ekipa Zawiszy była drużyną zdecydowanie lepszą, lepiej poukładaną i stwarzającą groźniejsze sytuacje podbramkowe i wygrali wtedy ten mecz 3:1.
Dziś Cracovia na mecz do Bydgoszczy przyjeżdża bez kilku zawodników którzy są kontuzjowani: Edgar Bernhardt, Marian Jarabica, Krzysztof Nykiel, Rok Straus i Marcin Kuś. Zawisza natomiast będzie osłabiona jedynie brakiem Pawła Abbotta ale wydaje mi się, że akurat wielkiej różnicy między nim a Bernardo Vasconcelosa i nie będzie to, aż tak odczuwalna strata dla zespołu. Podsumowując więc liczę, że Zawisza w końcu przełamie się w meczach ligowych i dziś zdobędzie komplet punktów.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2013/ II FAZA
Spotkanie: Chorwacja - Włochy
Typ: Włochy
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Włochom dawałem małe szanse w meczu ze Słowenią i typ siadł, w tym meczu daje więcej szans Włochom.Chorwacja w tym turnieju to ślizgacze, zostali rozgromieni przez Hiszpanów, wygrali po trudnych końcówkach z Gruzją i Polską i po dogrywce ze Słowenią, jedyne ich pewne zwycięstwo jak do tej pory to mecz z Czechami, nie wiem jak oceniac mecz z Finlandią bo dla mnie to największe zaskoczenie że Finowie przeszli do tego etapu rozgrywek, to ich szczyt i teraz się wypalili i pewnie zaliczą runa 0-3 na tym etapie, więc tą wygraną Chorwatów z Finlandią traktuje z przymrużeniem oka.Chorwacja gra na tym turnieju bardzo nie równo i dziwi mnie że mimo tego są w tym meczu uważani za faworytów, dobrym przykładem jest mecz z tragicznymi na tym turnieju Polakami, Chorwacja prowadziła w tym meczu już ponad 20 punktami a mimo to pozwoliła polakom wrócić do gry i gdyby nasze orły w końcówce meczu przy -1, mieli lepszą skuteczność(3 lub 4 trójki z rzędu nie trafione) to Chorwacja tamten mecz by przegrała, podobnie było z Gruzją, Chorwaci decydujące punkty zdobyli w ostatnich sekundach i do drugiej rundy udało im się prześlizgnąć.Włosi przy dobrym układzie tabeli mogą jeszcze wyjść z pierwszego miejsca w grupie, więc mają o co grać.Marco Belinelli najsłabszy mecz w tym turnieju ma już za sobą, wspomagany przez Gentile, Datome, Tienera i Aradoriego powinni sobie łatwo poradzić z nierówno grającą Chorwacją
⛔100
 
funias 691

funias

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia - Premier League
Spotkanie: Sunderland - Arsenal
Typ: Zwycięzca meczu i Obie drużyny strzelą: Arsenal
Kurs: 3,75
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:

Dzisiaj w ramach 4 kolejki PL Sunderland podejmie u siebie drużynę Arsenalu Londyn. Obie drużyny sezon rozpoczęły bardzo różnie. Sunderland zawodzi na całej linii i mimo dużej liczby transferów po prostu zawodzi. Arsenal z kolei po wpadce z Aston Villa pozbierał się i gra bardzo dobrze. Dwie wygrane w lidze, odprawienie Fenerbahce z LM bez straty gola. Wydaję się więc, że ekipa z Londynu jest dobrze przygotowana na początku tego sezonu. Defensywa Sunderlandu jest bardzo dziurawa. Stracili oni już 5 goli, strzelili natomiast tylko dwa. Jeśli chodzi o wskazanie zwycięzcy to stawiam tutaj zdecydowanie w stronę Kanonierów. Swój typ podpieram jednak jeszcze tym, że defensywa tego zespołu jest bardzo nieobliczalna. Ostatnie spotkania zagrali ok, ale 3 stracone gole z Villą to już kłopot. Kościelnemu od czasu do czasu zdarzają się wpadki. Di Canio miał teraz więcej czasu na popracowanie z drużyną, bo była przerwa na mecze reprezentacji. Może w końcu Sunderland choć momentami pokaże coś dobrego. Sądze, że gospodarze mogą u siebie coś strzelić, ale wygrać nie wygrają. Kurs bardzo kusi. Ja pobieram. Pozdrawiam i powodzenia.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
stanley-63 900,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Bundesliga
Spotkanie - B. Dortmund : Hamburger
Typ - Ile rogów otrzyma drużyna gości podczas meczu / powyżej 3
Kurs - 1.75
Buk - Betsson

.. 5 kolejka Bundesligi i mecz lidera Borussii D z Hamburgiem , nie będę się jednak skupiał na tym kto wygra czy ile będzie bramek , znalazłem trochę inny typ i z dosyć dobrym kursem a mianowicie na rzuty rożne , gdy zajrzymy do statystyk obu ekip to ostatnie mecze pomiędzy nimi nie zbyt miłe dla Borussii , w poprzednim sezonie oba spotkania wygrane przez HSV najpierw na Hamburgu 3:2 no i w Dortmundzie 1:4 a w tym spotkaniu mieliśmy dosyć sporo emocji bo nawet 2 czerwone kartki tak więc dziś na pewno też możemy się spodziewać dobrego spotkania , forma obu drużyn różna Borussia 4 mecze 4 zwycięstwa natomiast Hamburger bilans 1-1-2 i br. 8:9 , no ale wracam do rzutów rożnych i tak mecze Borussii : mecz nr 1 z Augsburgiem rzuty rożne 5 Augsburg 6 Borussia , mecz nr 2 Borussia z E. Braunschwieg rzuty rożne 4:3 , mecz nr 4 z Werderem i B.D 7 Werder 2
Hamburger : mecz nr.1 z Schalke i 3 rzuty rożne Schalke a HSV 7 , mecz nr.2 HSV z 1869 Hoffenheim 2 rzuty rożne HSV natomiast 1869 4 , mecz nr.4 z E. Braunschwieg i HSV 7 rzutów rożnych natomiast E.B 2 , tak więc liczę że w tym ciekawym widowisku HSV będzie miał więcej okazji i na przynajmniej 4 kornery w ich wykonaniu możemy liczyć , a kurs mnie osobiście zainteresował !
⛔100
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna liga belgijska
Spotkanie: Club Brugge – Lierse
Typ: Club Brugge handicap -1.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: bet365
Analiza: Na wygrana u siebie pilkarze Club Brugge czekaja od dwóch spotkan. Remisy z Waregem i Gent, a wiec zespolami z gornej polki to poniekąd dobry wynik, ale jeśli ekipa Juana Carlosa Garrido ma walczyc o mistrzostwo Belgii, to na wlasnym obiekcie musi wygrac – nie ma wyjscia. Dzisiaj ze zwycięstwem nie powinno być problemu. Po pierwsze ogolna forma FCB jest bardzo dobra (np. na wyjazdach jest komplet wygranych), a po drugie przeciwnikiem nie jest klub, który moglby odegrac w tym sezonie wiodaca role. Do ostatniej wizyty na terenie KV Mechelen (0-0), wczesniej wszystkie mecze w roli ekipy przyjezdnej przegral. Jedyny triumf odniosl w spotkaniu z Waasland-Beveren, a to akurat zespol, który prawdopodobnie będzie bronil się przed spadkiem. O tym, ze pilkarze Club Brugge prezentuja się bardzo dobrze swiadcza miedzy innymi występy młodych zawodnikow tego klubu w eliminacjach do ME. Reprezentacja Belgii w skladzie z obroncami (De Bock i Mechele) wygrala dwa mecze o punkty (z Wlochami i Irlandia Pln). Wiemy tez, ekipe Club Brugge wzmocnil w ostatniej chwili Waldek Sobota (ostatnio cos w słabszej dyspozycji), ale w nowym klubie na pewno będzie chciał się pokazac. Sam trener FCB mowi o dużej konkurencji w swoim zespole, co wpłynie korzystnie na cala drużynę. Dodatkowo po przerwie do składu wraca De Bock. Nie mam wątpliwości ze to spotkanie zakończy się pewnym zwycięstwem gospodarzy.
✅102
 
karpioza1 110

karpioza1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna La liga
Spotkanie: Atl. Madrid - Almeria
Typ: Atletico Madryt (-2)
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Po dwutygodniowej przerwie przeznaczonej na mecze reprezentacyjne, hiszpańska Primera Division wraca do gry.
Czwartą kolejkę rozpocznie pojedynek pomiędzy Atletico Madryt, a UD Almerią.
Ostatni raz jak Atletico podejmowalo Almerie na wlasnym stadionie padl wynik 6:3 dla Los Rojiblancos czyli gospodarzy.
Swietnie zaczeli sezon, sa na 2 msc toz za Barcelona, obie druzyny maja po 9 pkt.
Atl. Madryt ostatni mecz u siebie wygrali 5:0 z R. Vallecano, są w gazie.
W 2011 roku Almeria po zajęciu ostatniej pozycji w La Liga spadła do Segunda Division.
Po dwóch latach ekipa z Andaluzji wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii.
Początek w wykonaniu zawodników prowadzonych przez Francisco Rodrígueza nie można uznać za bardzo udany,
nawet jak na beniaminka. Po trzech spotkaniach Almeriensistas zgromadzili dwa punkty.
Licze ze Villa z ekipa wygraja dzis 3-ema bramkami.
Kadra Atletico: Courtois, Bono, Juanfran, Filipe Luis, Insúa, Godín, Miranda, Giménez, Gabi, Mario Suárez, Tiago, Koke, Raúl García, Arda Turan, Óliver Torres, Adrián, Leo Baptistao, Diego Costa i David Villa.
Kadra Almerii: Estaban, Ustari; Rafita, Nelson, Marcelo Silva, Pellerano, Trujilo, Christian, Vidal, Azeez, Tebar, Verza, Corona, Soriano, Suso, Barbosa, Oscar Diaz, Rodri.
ZWROT
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Bayern Monachium- Hannover 96
Typ: under 4,5
Kurs: 1,5
Bukmacher: bah
ANALIZA. Witam, na dzisiaj liczę na pierwsze punkty w typach dnia we wrześniu (nie spodziewałem się tak kiepskiej formy). a punkty te da mi postawa Bayernu, który w każdym z rozegranych spotkań w tym sezonie był drużyną dominującą ale nie przekładał tego na wynik (jak zwykł czynić to w poprzednim sezonie). Ostatnie ligowe spotkanie z Freiburgiem to wypadek przy pracy spowodowany zwyciężaniem niskim nakładem sił, a o tym, że Bayern jak chce to może przekonało się chośby Chelsea Murinhio, gdy to w finale o superpuchar europu bramka w 121 minucie na 2-2 ???? . dzisiaj jednak nie będą musieli, od pierwszej minuty w pełni skontrolują przebieg spotkania i podejrzewam wyciągając wnioski z ostatniego spotkania- remisu nie oddadzą rywalowi inicjatywy przy wyniku 1-0. ogólnie Monachijczycy spokojnym graniem piłki może bramki nie strzelą za szybko, ale na pewno zdobędą 2 i wtedy spokojnie będą mogli się pobawić chociażby w &quot;dziadka&quot;. Tempa forsować na pewno nie będą, bo rosjanie czekają w LM już we wtorek, więc granie na nieurazowość i zbytnie nie forsowanie tempa, tym bardziej, że w gwieździe południa większość zawodników (i to nie tylko z pierwszego garnituru) grało mecze eliminacyjne lub towarzyskie w poprzedni weekend i w środku tego tygodnia. W przypadku drużyny gości większość zawodników miało ten czasdla siebie i dla trenowania więc będą bardziej wypoczęci i będą mogli dłużej bronić korzystnego wyniku (0-0) bo mimo wszystko, że Bayern osrtatnio nie błyszczał i nie rozwalał rywali wysoko to jednak wygra dzisiaj. Ale jak pisałem nie wygra za wysoko. kto bedzie grał na bah może pograć po kursie 2,3 że wygra 1 i under 3,5 albo sam under po 2,0. ja jednak dzisiaj spokojniej, bo chce mieć jakiś trafiony typ w tym miesiącu ????
Powodzenia i pozdrawiam.
P.S. zajrzałem właśnie na bet365 i tam linia na rożne 11, chyba pokusze się jeszcze o undera 11 po @ 2,0.
✅50
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna Belgacom League Belgia
Zdarzenie : Heist - Eupen
Typ : Ilosc goli w pierwszej polowie - over 1,5
Kurs : 2,7
Buk : sportingbet
Analiza:
Heist to jedna z najslabszych druzyn w drugiej belgijsiej lidze. Nie ma co ukrywac Hesit w dzisiejszym meczu jest rzucona na pozarcie druzynie z Eupen. Jest to tez druzyna ktora ma najwiecej wpuszczonych bramek w tej lidze ba na 6 spotkan wpuscili az 17.
Moja uwage przykul jeden fakt, ze w ostatnich 7 meczow Heist dal sobie strzelic minimum 2 bramki juz w pierwszej polowie. Czy dzisiaj bedzie powtorka z rozrywki ?
Eupen to druzyna z aspiracjami awansy do Jupitera. Ich ostani mecz zakonczyl sie wygrana az 5-0. I wtym przypadku jest duze prawdopodobienstwo ze ten moze sie powtorzyc, poniewaz Heist ostani mecz tez przegralo 5-0 to dzisiaj moim zdaniem padna dwie bramki w tym meczu w pierwszej polowie.
⛔100
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: Stoke - Manchester City
Typ: X
Kurs: 3,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Analiza będzie dość krótka ale treściwa. Liga angielska jak każdy wie, jest to liga, gdzie każdy może wygrać z każdym, i tu mamy pojedynek gdzie &quot;zdecydowanym&quot; faworytem jest ekipa Citizens. Aż takim faworytem nie są, co prawda narobili kilka wielomilionowych transferów, ale na Britannia Stadium, ciężko im się gra. A ekipa ze Stoke ma kilku dobrych grajków jak choćby Pennant, Palacios, Adam, Crouch czy Shawcross. Poniżej zamieszczam listę spotkać obydwóch ekip na Britannia Stadium :
26-01-2013 FA Cup 2012/2013 Stoke - Manchester City 0-1
15-09-2012 Liga angielska 2012/2013 Stoke - Manchester City 1-1
24-03-2012 Liga angielska 2011/2012 Stoke - Manchester City 1-1
27-11-2010 Liga angielska 2010/2011 Stoke - Manchester City 1-1
24-02-2010 FA Cup 2009/2010 Stoke - Manchester City 1-1
16-02-2010 Liga angielska 2009/2010 Stoke - Manchester City 1-1
31-01-2009 Liga angielska 2008/2009 Stoke - Manchester City 1-0
Jak widać remisy padają często, i wierze w to że The Potters postawią się piłkarzom z Manchesteru ????

✅250
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Everton vs Chelsea
Typ: Chelsea wygra obie polowy
Kurs: 7
Bukmacher: Bet365
Godzina: 18:30
Analiza:
Kurs 2.3 na wygrana Chelsea to bardzo duze value jak dla mnie, na stare smieci wrocil jeden z najwybitniejszych trenerow, za to po przeciwleglej stronie odszedl trener, dzieki ktoremu ta druzyna wogole cos znaczyla. Teraz w nowym sezonie po stracie mozgu druzyny Moyesa i najlepszego gracza Fellainiego widac wyrazny spadek jakosci tej druzyny, 3 remisy z outsiderami tabeli to potwierdzaja. W Chelsea za to znow dokonano przemyslanych transferow, Mou ma bardoz szeroka kadre, praktycznie kazdy gracz z ich lawki rezerwowych mialby pewne miejsce w skladzie Evertonu. Do tego wysoka forma (1:1 na OT i 2:2 z Bayernem) pokazuje, ze Chelsea bedzie walczyla w tym roku o najwyzsze tytuly. W druzynie z Liverpoolu prawdopodobnie nie zagra kilku kluczowych zawodnikow, za to Londynczycy beda mieli pelne pole manewru. Wygrana Chelsea jest tutaj dla mnie bezsprzeczna, ja zaryzykuje tez wygrana w obu polowach, co jest bardzo prawdopodobne po fajnym kursie 7.
⛔100
 
wczorajsza-noc 21

wczorajsza-noc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Korona Kielce - Legia Warszawa
Typ: Legia -1
Kurs: 3,20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam. Po wczorajszym pierwszym swoim nieudanym typie dziś postanowiłem zaryzykować. Mecz Naszej bardzo nieobliczalnej najwyższej ligi kopanej. Jest to typ bardzo ryzykowny, ale zarazem bardzo możliwy. Korona po zmianie trenera, brak kilku graczy w tym kontuzja Korzyma. W Legii brak Wawrzyniaka i Kuciaka. Jednak Legia ma bardzo szeroką kadrę, i wyrównaną. Legia zawsze słynęła z najlepszych bramkarzy Naszej ligi. Uważam, że Skaba godnie zastąpi Kuciaka. Tyle czasu czekał na szansę, oby jej teraz nie zmarnował. Legia przed wczorajszym startem 7 kolejki była liderem, Korona na przed ostatnim 15 miejscu. Zdaję sobie sprawę, że Legii ciężko gra się w Kielcach, ale dziś Legia to zespół z najlepsza, najszerszą kadrą w Naszej lidze. Korona to chyba już nie ta sama Korona co w tamtym sezonie, zespół trochę rozsypany z nowym trenerem. Obawiam się tylko jednego minimalizmu Legii, oraz tego, że trener i piłkarze będą chcieli oszczędzać siły przed meczem z Lazio. Minimalizm Legii + mecz z Lazio może spowodować 1 bramkowe zwycięstwo. Dlatego polecam typ z czystą dwójką, natomiast handi -1 dla ryzykantów. Teraz trochę statystyk Legia lider 12pkt (4-0-2) bilans bramek 14-4. Korona 15 4 pkt ( 1-1-4) bilans bramek 5-8. Korona punkty zdobywała tylko u siebie bilans bramek 2-2. Legia na wyjazdach : (2-0-1) 9:2.
Statystyki meczy bezpośrednich (źródło legionisci.com)
Od pierwszego sezonu Korony Kielce w Ekstraklasie piłkarze Legii tylko dwa razy wywieźli 3 punkty ze stadionu w Kielcach. Miało to miejsce wiosną i jesienią 2010 roku, kiedy to legioniści ogrywali Koronę 1-0 i 4-1. Pozostałe 5 wyjazdowych konfrontacji z kielczanami kończyło się wygranymi gospodarzy, a raz remis Legii uratował w doliczonym czasie gry Piotr Włodarczyk (sezon 2005/2006).
Natomiast Korona zupełnie nie radzi sobie z Legią na Łazienkowskiej - przegrała wszystkie 8 spotkań tracąc przy tym aż 21 bramek.
Bilans spotkań Legii z Koroną (Puchar Polski i Ekstraklasa):
12 zwycięstw Legii, 2 remisy, 5 zwycięstw Korony
Bramki: 38-21 na korzyść Legii.
Liczę na przełamanie Legi i pewną wygraną. Według mnie stołeczna drużyna już wykorzystała limit wpadek (porażka z Ruchem i Lechia) czas na zdobywanie pewnych pkt i drogę po Mistrza. Powodzenia ????
✅220
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Spotkanie: Man Utd vs Crystal Palace
Typ: Man Utd -2 (przy remisie zwrot stawki)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Manchester United na Old Trafford podejmuje beniaminka Crystal Palace. Ostatni takie spotkanie w Premiership miało miejsce w 2004 roku i gospodarze wówczas wygrali 5:2.
Dziś w Manchesterze nikt nie dopuszcza myśli by United dziś stracili punkty. Gdyż początek ligi jest dla nich bardzo słaby w 4 spotkaniach tylko 4 punkty i już do liderującego Liverpoolu tracą 5 punktów, na kolejną wpadkę nie może być miejsca. Dlatego dziś gospodarze od pierwszej minuty rzucą się na rywali i będą chcieli w przekonujący sposób zrekompensować kibicom poprzednie dwa spotkania, w których to MU zremisowało na własnym boisku z Chelsea 0:0 i zostali pokonani w Liverpoolu 1:0. Dwa spotkania z rzędu nie zdobyli nawet bramki, także dziś skromne 1:0 kibiców nie zadowoli i będą rządni zdobywania kolejnych przez ich piłkarzy. Właśnie mają idealną drużyne na odbudowanie się po kiepskim starcie, beniaminek Crystal Palace jest jednym z głównych pretendentów do opuszczenia szeregów Premiership w tym sezonie, także lepszego przeciwnika na przełamanie się piłkarze MU nie mogli sobie wymarzyć.
Czerwone Diabły przystąpią osłabieni brakiem Darrena Fletchera i Wayne&#39;a Rooney&#39;a. Nie pewni gry są również Rafael i Phil Jones.
Jednak w zespole gości jest dużo dłuższa lista graczy, których w tym spotkaniu zabraknie: Yannick Bolasie, Glenn Murray, Jonathan Parr, Lewis Price, Patrick McCarthy, Jonathan Williams i Jack Hunt.
Przewidywane składy:
Man Utd: De Gea - Smalling, Vidić, Ferdinand, Evra - Carrick, Cleverley - Valencia, Welbeck, Young - Van Persie
Crystal: Speroni - Ward, Delaney, Gabbidon, Moxey - Puncheon, Campana, Jedinak, Dikgacoi, Gayle - Chamakh
ZWROT
 
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1 liga Polska
Spotkanie: Olimpia Grudziądz – GKS Tychy
Typ: X2
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj kolejne spotkania na zapleczu ekstraklasy a, w nich między innymi mecz dwóch dobrze sobie znanych drużyn czyli - Olimpia Grudziądz kontra GKS Tychy. uważam że drużyna gości nie przegra tego spotkania z kilku powodów zacznę od tego że Tyszanom dobrze gra się z tą ekipą i można nawet powiedzieć że mają na nich patent gdyż w ostatnich czterech rozegranych pomiędzy sobą meczach to właśnie piłkarze ze Śląska wychodzili z nich zwycięsko co daje do myślenia, druga sprawa jest tak że w Tyskim obozie robi się trochę gorąco z powodu zajmowanej lokaty która umiejscawia się na pozycji spadkowej na pewno chłopaki będą robić dzisiaj wszystko aby przywieść choćby 1 punkt który w końcowym rozliczeniu sezonu może być na wagę złota, myślę też nowy trener Tomasz Fornalik wyciągnie w końcu wnioski z poprzednich meczy i ułoży drużynę jak należy, typ moim skromnym zdaniem jak najbardziej realny, poniżej ostatnie cztery mecze tych zespołów:

Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 1:3
GKS Tychy Olimpia - Grudziądz 2:1
GKS Tychy Olimpia - Grudziądz 4:0
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 2:3
⛔100
 
anzelmo 187,4K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Europy Kobiet NiemcyRosja -14 Wrz -19:00 UK
1 set Rosja
1,5
wh
Co to dużo pisać wielki finał, w którym zagrają gospodynie turnieju i wielki faworyt do złota ekipa Rosji.Nie lubię grac kobiet, ale obok takiego kursu nie można przejść bokiem- Rosjanki graja bajecznie, świetnie funkcjonująca maszyna która po kolei rozjeżdża jak walec inne mocne reprezentacje bez straty seta... co u kobiet mimo wszystko rzadko sie zdarza 3-0 z Turcja 3-0 Serbia można pisać ze te reprezentacje zagrały słabo- bardzo słabo czy fatalnie, ale to Rosjanki maja świetne przyjecie jak na nie -bardzo mało błędów, duża siła ognia. Pewna gra praktycznie w każdym elemencie ,zagrywka -blok nawet nie musi tak błyszczeć i królować Obmoczajewa, bo jest musi byc mvp turnieju Kosheleva.Niemki co tu napisać chyba zrobiły swoje wczoraj bardzo sie męczyły z Belgia. Wygrały praktycznie przegrany mecz, przez cały czas Belgijki miały ten mecz na widelcu 2-0 i prowadzenie w 4 partii ale...Niemki pokazały charakter swoje robi dużo atakuje Kozuch ale czy dzisiaj da rade pociągnąć ten zespól...nie sadze mam nadzieje ze nie będzie jakiegoś załamania formy- dramatu Rosjanek bo zasługują na ten Tytuł czy będzie 3-0 całkiem realne- długi boj Niemek musi zostawić jakieś ślady na zespole... Rosjanki to wykorzystają bez litośnie.polecam
✅50
 
W 9

wojtas128

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Tmobile Ekstraklasa
Mecz: Gks Bełchatów-Górnik Łęczna
Typ: X
Kurs: 3,25
Buk: Betsson
GKS Bełchatów który świetnie rozpoczął obecne rozgrywki troszkę opadł z sił ostatnia przegrana z Termaliką całkiem zasłużona chociaż GKS miał 2 dogodne sytuacje których nie wykorzystał Michał Mak niezmienia to faktu że GKS nie pokazał nic specjalnego. Górnik Łęczna natomiast notuje serię 3 zwycięstw ostatnio na wyjeździe z Miedzią Legnica która była po zwolnieniu trenera Ulatowskiego. Więc każdy z piłkarzy Miedzi chciał się jak najlepiej pokazać. Łęczna gra ciekawą piłkę i widać że jest w wysokiej formie. Napewno mecz przysporzy nam wiele ciekawych akcji. Myślę że obydwie drużyny silnie zmotywowane GKS grający bardzo dobrze przed włąsną publicznością oraz Górnik Lęczna która m serie 3 zwycięstw . Żadna z drużyn nie odpuści i padnie remis. Myślę że 1:1 ale to nie jest konieczne. Stawiam na remis ponieważ Górnik Łęczna jest bardzo dobrze dysponowany ale GKS Bełchatów meczu u sibie nie przegra.
✅225
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom