>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 14.01.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NCAA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Kentucky - Missouri
typ: over 135 pkt w meczu
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Czasumało więc odrazu przechodzę do konkretów. Widzę ogromne value w tej linii aż nie mogę uwierzyć że tak niska została zaproponowana przez buków ale to plus dla nas. Dwie ekipy mocno ofensywne, a gdy już grają między sobą to strzelanie jest solidne. Kentucky u siebie mocno nastawione na atak kosztem ofensywy i mam nadzieję że dzisiaj to po prostu powtórzą. Powodzenia
⛔100
 
fymlymymlym89 18

fymlymymlym89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna WŁOCHY: Puchar Włoch - 1/8-finału
Godzina:18:00
Spotkanie: Parma - Cagliari
Typ: Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? Remis &quot;x&quot;
Kurs: 2.06
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Kolejne spotkanie w Pucharze Włoch i stawiam na remis do przerwy, a dlaczego ? Jeden i drugi zespół nie radzi Sobie w lidze Parma zajmuje obecnie 19 pozycje z dorobkiem 9 pk a Cagliari 18 pozycje oczko wyzej 15 pk. Nawet jeżeli Parma jest słabszym zespołem to myślę, że łatwo bramki Sobie strzelić nie da&quot;szczególnie że gra u Siebie&quot;. Patrząc na Tabele to Goście nie błyszczą najlepiej w bramkach strzelonych gdzie Ekdal A. najlepszy strzelec Cagliari ma strzelonych tylko 4 bramki, więc możemy spodziewać sie remisu nawet po 90 min. Ostatnie spotkanie rozegrane 14.12.14 gdzie Parma podejmowała u Siebie ten sam zespół zakończył się wynikiem 0:0. To tyle z Mojej strony. Pozdrawiam
fymlymymlym
⛔100
 
stanley-63 891,2K

stanley-63

Typer
⚽ Puchar Azji
Chiny : Uzbekistan
- godzina 10:00
- powyżej 3,5 gola
- kurs 6.50
- Bet365

Druga kolejka fazy grupowej dziś czas na grupę B , ja wybieram ciekawy pojedynek w którym zwycięzca może zapewnić sobie awans do ćwierćfinału tak więc w/g mnie nie będzie to mecz w którym obu będzie pasował wynik remisowy bo i wyniki pomiędzy nimi czy to w meczach towarzyskich czy o pkt pokazują że remis padł tylko raz ale mecz zakończył się wynikiem 2:2 , większe szanse na zwycięstwo dawałbym piłkarzom Uzbekistanu jednak chyba nie można też skreślać wygranej Chińczyków bo patrząc na osiągnięcia tego zespołu to możemy zauważyć że w Pucharze Azji zajmowali już 2 miejsca , 3 miejsce tak więc w dzisiejszym meczu powinni powalczyć o korzystny wynik tak więc osobiście liczę na bramki w tym spotkaniu dla obu drużyn a to ile bramek zobaczymy zależy od tego kiedy padnie pierwsza bramka i tu znowu robię podgląd do H2H i we wspomnianym remisie 2:2 a było to także w PA w ostatniej edycji czyli 2011 roku to do przerwy 1:1 ostatecznie 2:2 i liczę na podobny scenariusz !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla
Spotkanie: Sevilla - Granada
Godz; 22
Typ: Sevilla -1
Kurs: 1,97
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Sprawa awansu prawie rozstrzygnięta po zwycięstwie Sevilli na wyjezdzie 2-1. Nie spodziewam sie tutaj jednak murowania bramki przez gości i liczenia że moze cos uda się strzelić, tym bardziej że musi im sie to udać aż dwa razy. Gospodarze grają dużo lepiej na własnym stadionie niż w meczach wyjazdowych, Sevilla to drużyna zdecydowanie bardziej poukładana, u siebie w ostatnich 3 meczach między tymi drużynami gromili rywali 5-1, 4-0, 3-0. Nie spodziewam sie tutaj grania rezerwą ze strony Sevilli i licze na spokojnie zwycięstwo przynajmniej dwoma golami. Powodzenia;)
✅97
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna, Międzynarodowe, Puchar Narodów Azji, grupa B
Spotkanie: Chiny - Uzbekistan

Typ: Hai Yu zdobędzie gola (kiedykolwiek)
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Godzina: 10:00

Analiza:

Lada moment rozpocznie się ostatni mecz drugiej kolejki w &quot;Grupie B&quot; Obie drużyny rozegrały po jednym meczu i mają po jednym zdobytym golu oraz po 3 punkty. Różnica to miejsca w tabeli a mianowicie gospodarze są na trzecim miejscu a Uzbekistan jest na pierwszym czyli na drodze do awansu - jeśli wygra dziś może mieć spore szanse..
Jeśli chodzi o mój typ to jak widać gram, że ten zawodnik zdobędzie dzisiaj gola.. Dlaczego? Otóż podejrzewam, że w dzisiejszym spotkaniu &quot;mogą&quot; posypać się bramki nie wiem w którym kierunku ale jak już będą to wydaje mi się, że obie drużyny je zdobędą a dla Chin zdobędzie ją właśnie Hai Yu - pod warunkiem, że dzisiaj zagra. W ostatnim meczu z Arabią Saudyjską strzelił on gola w 81 minucie spotkania. Również w ostatnim spotkaniu w 2011 roku zdobył gola już w 6stej minucie spotkania. Co prawda faworytem na dzisiejszy mecz jest drużyna Uzbekistanu ale to Chiny grają u siebie i są dobre i złe czynniki które mogą zdecydować o przebiegu meczu niemniej jednak jeśli Hai Yu wyjdzie dzisiaj na murawę myślę, że strzeli tą jedną bramkę dla swojej drużyny..

⛔100
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Walia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bala Town - Bangor City
Typ: 1 HA -2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dobra wracam do spokojniejszego grania.
Dzisiaj zaległy mecz ligi walijskiej. Bala na końcówkę pierwszej rundy rozgrywek złapała super formę. Czeszą wszystkich jak leci. Do końca rundy zasadniczej (po której liga dzielona jest na dwie grupy - mistrzowską i spadkową) zostało już niewiele. Bangor na pewno z grupy spadkowej już nie wyjdzie więc nie spodziewam się po tej ekipie jakiejś mega ambitnej postawy. Bala natomiast ma szanse przed podziałem wskoczyć na drugie miejsce w tabeli.
Obie drużyny spotkały się przed dwoma tygodniami na boisku Bangor i Bala wygrała 3:0. Przebieg dzisiejszego meczu powinien być podobny. Bala u siebie nie przegrywa, a jak wygrywa ostatnio to minimum dwoma bramkami.
Liczę więc na minimum dwie bramki zaliczki (zwrot), a na więcej szanse są. Byle nie odpuścili.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
makaveli23 276,3K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Piłka nożna - Piłka nożna, Międzynarodowe, Puchar Narodów Azji, grupa B
Spotkanie: Chiny - Uzbekistan
Typ: x/2
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Godzina: 10:00
Kolejny mecz ktory najprawdopodobniej zakonczy sie wynikiem 1-0 i 0-0 do przerwy. Nie widzialem gry tych druzyn i nie wiem czego sie spodziewac wiec zaufam kursom i zagram na faworyta. Przy okazji tak wyrownanych meczy decyduje to kto jest bardziej kreatywny w srodku pola i zdominuje ta czesc boiska wygrywa, mam nadzieje ze Uzbecy, okaza sie lepsi technicznie od Chinoli, ktorzy z reguly potrafia tylko dobrze bronic a z kreatywnoscia w grze do przodu to nie jestem pewny.
⛔100
 
M 53

mkozu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Monaco - Guingamp
Typ: Guingamp +1
Kurs: 2.3
Bukmacher: Bet365
Godzina: 17:00
Aż się za głowę złapałem - Guingamp w formie - w lidze francuskiej w pięciu ostatnich meczach aż 13 pkt w tym między innymi wygrana z PSG. Monaco niby punktuje tak samo, ale musimy pamiętać że Guingamp zdobyło przepustkę do europejskich pucharów wygrywając w ubiegłym roku puchar Francji. W tym sezonie szanse na zagranie po raz kolejny są nikłe z racji postawy w lidze na początku sezonu, pozostaje więc tylko puchar.
Jak dla mnie to bedzie mecz na styk - albo remis albo wygrana którejś z drużyn jedną bramką. Ale kurs warty zagrania
⛔100
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Sydney
spotkanie :Tomic B. - Kohlschreiber P.
godzina 10.30
TYP Kohlschreiber 2 do 0
kurs 4.00
Bet365
Bukmacherzy wystawili 1,57 na Tomica a 2.37 na Kolbę.Jak dla mnie to VAlUE.Kohlschreiber wyraźnie spadek formy , ostatnio większość przegrywa ale miał ostatnimi czasy niezłych przeciwników i to w formie .Jak dla mnie TOMIC - to jeszcze nie ta liga co THEIM cz STRUFF z którymi Kolba ostatnio przegrywał , a sam Kolba w dobrej formie to wciąż dwa poziomy wyżej od TOMICA.Przeiduję dzisiaj zimny prysznic dla australijczyka , podobny kiedyś dostał Janowicz tutaj w Australi od NIemca .Ale tutaj polecam ostrożnie ze stawką i wyborem buka bo Niemiec wyraznie w słabszej formie ostatnio , a do tego często jeśli źle zacznie to rezygnuje więc tutaj na dwoje babka wróżyła ale ja myślę że jeżeli dobrze wejdzie w mecz i wygra pierwszego seta to raczej już zwycięstwa nie wypuści.
⛔100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaHiszpania, Copa del Rey
Godzina: 20:00
Spotkanie: Real Sociedad de Fútbol, S.A.D. - Villarreal Club de Fútbol
Typ: over 3.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Na Estadio Anoeta drużyna z San Sebastian będzie starać odrobić straty z pierwszego meczu z El Madrigal gdzie przegrali 0-1 z Villarreal. Zadanie do łatwych należeć nie będzie, bowiem Villarreal w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze, jednak pamiętajmy, że Sociedad mimo, że jest w środku stawki Primera Division to jednak wciąż mocna ekipa. Szczególnie u siebie są wstanie do rzeczy wielkich, o czym przekonała się już „wielka trójka” hiszpańskiej piłki tj. Real Madryt, Atletico Madryt i FC Barcelona, które na Anoeta przegrały swoje spotkania ligowe.
Trener gości Marcelino García Toral, musi sobie dziś radzić bez Víctora Ruiza (20/0), Bojana Jokica, Adrián Marín (9/0), Hernána Péreza i Ikechukwu Uche (21/0). Jeśli chodzi o trenera gospodarzy David Moyes nie podał jeszcze składu na ten mecz ale wydaje się, że podobnie jak trener gości podejdzie do meczu bardzo poważnie i możemy oglądać w obu przypadkach naprawdę bardzo mocne pierwsze jedenastki obu ekip.
Ja postanowiłem w tym meczu zagrać wysoki over 3.5 goli. Wydaje mi się, że Villarreal raczej nie skupi się jedynie na bronieniu zaliczki (skromnej) z pierwszego meczu. Raczej będą starali przypieczętować ten awans kolejnymi bramki. Sociedad natomiast u siebie na pewno łatwo się nie podda i możemy być świadkami naprawdę ciekawego spotkania, w którym padnie kilka bramek.
Zresztą w niedalekiej przeszłości bywały spotkaniu obu ekip w których padało naprawdę sporo bramek. W tym sezonie na El Madrigal gospodarze wygrali 4-0, sezon wcześniej natomiast Żółta Łódź Podwodna wygrała na tym obiekcie 4-1. Również na Anoeta padały wysokie wyniki – w sezonach 2002/03, 2003/04, 2004/05 i 2005/06 notowaliśmy my tutaj następujące wyniki: 2:2, 2:2, 0:4 i 1:3.
W lidze w tym sezonie obie ekipy nie notują zbyt wielu overów 3.5 ale wydaje mi się, że mecz pucharowy w którym decydować się będą losy, kto zagra dalej może przynieść nam naprawdę sporo emocji jak i bramek. Tym bardziej, że jedni i drudzy mówią, że Puchar Króla jest dla nich naprawdę ważnymi rozgrywkami – trener Sociedad Moyes uznał nawet, że te rozgrywki są dla niego priorytetowe, co o czymś już mówi. Myślę, że za niewielką stawkę warto spróbować w tym meczu zagrać over 3.5 goli.
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 0

kejmil91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla
Spotkanie: Ath. Bilbao - Celta Vigo
Godzina: 20:00
Typ: Ath. Bilbao/Suma goli powyżej 2,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Spotkanie rewanżowe. W pierwszym meczu Ath. Bilbao grając na wyjeździe dość spokojnie wygrało 4:2, teraz podejmują przegrywająca na wyjazdach Celte Vige u siebie, wystarczy powiedziec, ze w ostatnich pięciu wyjazdowych meczach w Celta straciła 8 bramek zdobywajac jedna, Athletico za to zdobywa bramki prawie w kazdym meczu na swoim boisku. Obie druzyny plasują się w środku tabeli ( Celta-9, Ath-13 ) z niewielką różnicą puntkową. Dzisiaj stawiam na drużyne gospodarzy, która według mnie spokojnie powinna zdobyć 2/3 bramki i tak samo myśle, że spokojnie stać Celte na trafienie honorowe dzięki, czemu over zostanie pokryty.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: khl
godzina: 16:30
spotkanie: Lada-Vladivostok
typ: zwycięstwo 2
stawk: 1,95
bukmacher: bet365
Witam typ opieram głównie po statystykach tak jak ostatnio meczy Barysa i Magnito.Węc dlaczego taki typ? więc tak patrząc w tabele Lada strzela srednio 2 gole(94 gole ogólem w 46 kolejkach to wg mnie mało jak na hokej na mecz zaś goscie 3 gole .po drugie była porażka gości więc czas na wygraną a z kim jak nie Ladą.po trzecie zagladajac w statyski drużyna gości lubi wygrywac z drużynami z dolnej częsci tabeli ,koncząc wydaje mnie sie ,że dzisiejsze zwycięstwo bedzie po stronie gości dodam tylko ,że dzisiejsi goście mają 2-4 mecze mniej rozegrane od swoich rywali i szanse na wskoczenie wyżej w top8 a kurs w miare ładny nawet na gołą dwójke ale sie podpieram zwycięstwe również po dogrywce w khl są mistrzami zwyciestw pd,pozdrawiam
⛔100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna Grecja Superleague
Godzina:18:30
Spotkanie:Kalloni-PAOK Saloniki
Typ:2
Kurs:1,66
Bukmacher:bet365
Analiza:Na dzisiaj wybrałem mecz z ligi Greckiej pomiędzy Kalloni które zajmuje 10 miejsce w tabeli a Paokiem Saloniki które jest wiceliderem.
Paok do poprzedniej kolejki zajmował pierwsze miejsce ale ustąpił miejsce drużynie Olympiakosu po porażce w ostatniej kolejce na wyjeździe z Asteras 3-0 ale dzisiaj jest nowa kolejka i wygrana pozwoli wrócić na pierwsze miejsce w tabeli bo Olympiakos gra dopiero jutro a jeszcze chciałbym przypomnieć ze Paok w tym sezonie wygrał na wyjeździe z Olympiakosem 2-1 jak dobrze pamiętam.
Paok od kilku lat jest drugą siłą tej ligi od razu po Olympiakosie bo Panathinaikos ostatnio sobie juz tak nie radzi jak kilka lat temu jak walczył jak równy z równym z Olympiakosem ale przejdźmy już do meczu
Kalloni 10 miejsce 4 wygrane 3 remisy 1 przegrana oczywiście u siebie
Paok Saloniki 2 miejsce mecze na wyjeździe 5 wygranych 0 remisów 3 przegrane
ostatni ich mecz wygrał Paok 5-2 Ostatnio mozna powiedzieć ze paok złapał zadyszkę ale myślę ze ten mecz ta drużyna wygra bez żadnych problemów bo Kalloni tez ostatnio nie idzie 6 meczy 4 remisy i 2 przegrane. Nie widzę w tym meczu innego wyniku jak wygrana drużyny gości.
✅66
 
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: Viktoria Plzen - Jiskra Domazlice
Typ: over3.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 15:30
Albo Machete o czymś nie wie albo buki dały dobrą linię na ten sparing...
Gospodarze to obecnie najlepsza drużyna w Czechach, lider pierwszej ligi na półmetku.
Domazlice drugie miejsce w 3 lidze.
Co ciekawe obie ekipy grają ze sobą często sparingi:
21.06.14 Domazlice - Plzen 1 : 8
12.01.13 Plzen - Domazlice 6 : 0
Dlatego jestem w szoku że tak niska linia dzisiaj jest.
Spotykali się też w pucharze:
26.03.14 Plzen - Domazlice 4 : 0
16.11.13 Domazlice - Plzen 0 : 3
Mecz odbędzie się na sztucznej nawierzchni, jest to drugi sparing przedsezonowy dla Plzna, w pierwszym pokonali 3-1 Tahov, co ciekawe przyszło 1000 kibiców.
Jak Viktoria gra sparingi? te z lata 2014:
2-2 FC Ingolstadt 04
2-4 Lokomotiv Moskva
5-1 FK Most
1-4 Baník Sokolov
Będą bramki, liczę na minimum 4.
Łapcie typ bo bankowo poleci linia i kurs!
Tniemy over!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna Hiszpania Copa del Rey
Godzina - 20:00
Spotkanie: Real Sociedad - Villarreal
Typ - Villarreal powyżej 1.5 gola
Kurs - 2.50
Buk - Bet365
Analiza :

Wczoraj poszło nie żle to spróbuję jeszcze raz dzisiaj postawić na gole w Hiszpańskim Copa del Rey , w pierwszym pojedynku padał zaledwie 1 bramka i Villarreal pokonuje Real S 1:0 jednak dziś uważam że na parę goli możemy liczyć a ze swojej strony liczę na 2 bramki ze strony gości którzy jakby na to nie patrzeć są chyba zdecydowanie lepszym zespołem od gospodarzy i nie chodzi mi tylko o ten sezon w lidze gdzie Sociedad zajmuje dalekie 12 miejsce a pkt na koncie zaledwie 19 co do gości to ci wysoko bo miejsce 6 i 32 pkt a mecze ich bezpośrednie to także goście góra a ostatnie zwycięstwo Sociedad u siebie z Villarreal to sezon 2010/11 , jest też jedna ważna informacja a mianowicie za 3 dni Sociedad gra ważny mecz w lidze z drużyną Rayo Vallecano a niestety Rayo wyprzedza Sociedad w tabeli o zaledwie punkt i raczej dziś piłkarze gospodarzy będą myślami już przy tym pojedynku i liczę że dziś nie będą forsować tempa raczej przejdą koło tego spotkania natomiast goście powinni udowodnić że są zespołem lepszym i liczę na gole z ich strony !
✅150
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: Istanbul BBSK - Hannover 96
Typ: 1
Kurs: 3.34
Bukmacher: Bet-at-home
Godzina: 17:30
Analiza:
Na dzisiaj spośród wielu meczy wybrałem spotkanie pomiędzy Istanbul BBSK a Hannover 96.
Na zgrupowaniu w Turcji nie ma: André Hoffmann, Artur Sobiech, Leon Andreasen, Markus Miller i Niklas Teichgräber, na Puchar Narodów Afryki pojechał Salif Sane, Mistrzostwa Azji, Hiroshi Kiyotake.
Trener zabrał więcej młodzieży.
Co do Turków grają u siebie i w lidze też im idzie w tym sezonie całkiem dobrze, zajmują 4 miejsce. Myślę, że Hannover do tego meczu przystąpi w praktycznie rezerwowym składzie.
Niemcy będą grać tam 4 mecze: Stambuł Basaksehir (środa, 14 stycznia),BSC Young Boys (sobota, 17 stycznia o godzinie 17:00 czasu środkowoeuropejskiego), czołowy czeski klub Viktoria Plzen (poniedziałek, 19 stycznia o godzinie 18:00) i Szwajcarii FC Aarau (wtorek, 20 stycznia o 14:00).
Ja stawiam w tym meczu na Turków. Ale jak będzie zobaczymy.
Powodzenia.
⛔100
 
maciek94 75

maciek94

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna, Puchar Portugalii
Godzina - 17:30
Spotkanie: Braga ; Academica
Typ ; Braga -1.5
Kurs - 2.375
Buk - Bet365
Analiza :
Witam :)
Mój pierwszy typ na forum. Zazwyczaj nie gram takich kursów, ale dzisiaj nie mogę przejść obok tego kursu obojętnie. O 17.30 w meczu o puchar Portugalii naprzeciw siebie staną drużyny Sportingu Braga i Academici Coimbry. Mój typ? Wygrana Sportingu i to przynajmniej dwoma bramkami. Swój typ opieram na ofensywnej grze gospodarzy co pokazali między innymi równy tydzień temu pokonując Belenenses aż 7:1.. Ostatnio przegrali to fakt ale to 0:1 ze Sportingiem Lizbona który w tym sezonie jest w wyśmienitej formie. Academica ostatnio remis 2:2 z Fereira.. Academica ostatnie 5 meczy to 4 remisy i porażka. Braga natomiast dwa zwycięstwa i trzy porażki. U siebie Braga w ostatnich pięciu meczach poległa raz (wyżej wspomniane) , jeden remis oraz 3 zwycięstwa. Academica ostatnie pięć delegacji to 3 porażki i 2 remisy. Tak więc widać ze Braga to drużyna własnego podwórka a Academica na wyjazdach rozdawacz punktów (poległa nawet z drugoligowcem 1:0). H2H ostatnich 5 meczy tych drużyn to dwa zwycięstwa Bragi, dwa remisy i jedno zwycięstwo Academici. W takiej formie w jakiej są oba zespoły myślę że zwycięstwo Bragi to pewniak i myślę że nie skończy się na wygraniu jedna bramka. Stawiam na okazałe zwycięstwo Bragi 3:0 , 4:1 i + przy puszczonym zakładzie. Powodzenia.
(jeśli ktoś chce niech próbuje grać -2.5 po kursie 4.25)
⛔100
 
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - The Masters 2015
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Mark Allen (NIR) - John Higgins (SCO)
Typ: Więcej niż 10,5
Kurs: 4.00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Jak dla mnie dużo bardziej wyrównana para niż wskazują kursy i już nawet nie chodzi o idealnie wyrównany bilans bezpośrednich meczów, choć trzeba przyznać, że jest symptomatyczny. Allen w ostatnich tygodniach mocno spuścił z tonu i zupełnie nie przypomina kosiarza z Szanghai Masters i International Championship, gdzie dochodził aż do finałów. Z kolei John jakby nieco ustabilizował formę na solidnym poziomie, oczywiście daleko mu do dawnej mocy, ale to już raczej się nie wróci. Walka o tytuły obawiam się już poza nim, ale za to solidny poziom top16 jest jak najbardziej w zasięgu utytułowanego Szkota, a to powinno wystarczyć na co najmniej wyrównany mecz z Irlandczykiem. Wszystkie dodatnie handicapy w stronę Szkota jak najbardziej uprawnione, bo scenariusz wyrównanego boju z finałem w decydującym frejmie bardziej prawdopodobny niż się bukom wydaje. Po takim kursie warto zaryzykować.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
arek10ksc 69

arek10ksc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyskie międzyklubowe
Spotkanie: Erciyesspor (Tur) - Gostaresh (Irn)
Typ: 1
Kurs: 1.61
Bukmacher:Bet365
Godzina: 16.00
Jak dla mnie lokata, zespoł z Turcji podejmuje jedna z najsłabszych druzyn w Iranie..
Oczywiście Erciyesspor broni się przed spadkiem w Super Lig, ale tu nie ma co porównywać poziom Turków, a Irańczyków.. Dodam fakt, iż Irańczycy nie wygrali meczu na wyjeździe od 04.01.2014!!! a dzisiejszy mecz rozgrywa sie w Turcji..
Zdaje sobie sprawę, że to mecz towarzyski i różne figle mogą splatać takie mecze, ale przeczucie mówi mi, żeby postawić swoje pieniażki na ten mecz. Powodzenia!
⛔100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - KHL
Spotkanie: Traktor Czelabińsk - Metallurg Nowokuźnieck
Typ: powyżej 5,5
Kurs: 2,35
Bukmacher:Bet365
Godzina: 15.00
Witam po długiej przerwie na forum. Na dziś proponuję spotkanie w rosyjskiej KHL pomiędzy Traktorem Czelabińsk, a Metallurgiem Nowokuźnieck. Gospodarze z dorobkiem 61 punktów zajmują na chwilę obecną siódme miejsce w tabeli konferencji wschodniej. Goście natomiast okupują przedostatnią (trzynastą) lokatę w tejże konferencji. W swoim ostatnim meczu hokeiści z Czelabińska zwyciężyli na własnym lodzie z Admirałem Władywostok 3:1. Gracze &quot;Kuźni&quot; ulegli w Niżniekamsku tamtejszemu Neftekhimikowi 0:6. Ja na to spotkanie proponuję zagrać over 5,5 bramki. Obrony jak i bramkarze obu zespołów to nie jest żadna czołówka ligi. Obstawiałbym raczej wysokie zwycięstwo gospodarzy, jednakże kurs na Traktor jest zbyt niski. Moją uwagę przykuła oferta Bet365, którzy za over na linii 5,5 oferują bardzo dobry kurs. Trzeba przyznać, że w meczach KHL pada ostatnio coraz więcej bramek, a kursy na taki obrót wydarzeń są wyjątkowo wysokie.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom