>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 14.01.2015 (środa)

Status
Zamknięty.
M 70

mrww

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Grecja, Super League
Godzina: 16:15
Spotkanie: Skoda Xanthi - PAE Veria
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie - Tak
Kurs: 4.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Trwa 18. kolejka greckiej ekstraklasy gdzie dzisiaj w jednym z meczów spotykają się zespoły Xanthi i Veria. Na teraz w minimalnie lepszej sytuacji znajdują się goście, którzy zajmują 6. pozycję w tabeli z dorobkiem 26 pktów, natomiast gospodarze to 9. drużyna ligi z 25. punktami na koncie. Od razu ostrzegam, że typ jest czysto statystyczny, ale myślę że warty zagrania w jakimś dublu za drobne. Do jego zagrania przekonała mnie dyspozycja obu drużyn w ostatnich meczach i ich bardzo podobny dorobek bramkowy. Patrząc na oba zespoły, to na przestrzeni ostatnich meczów trochę spuściły z tonu. Ciężko przewidzieć, jak potoczy się to spotkanie - równie dobrze może paść bezbramkowy remis, ja jednak liczę na to, że obie strony będą atakować, co zaowocuje po min. jednej bramce dla obu zespołów w pierwszej połowie meczu. Powodzenia! ????
✅330
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 182

samgiancana

Użytkownik
Piłka nożna, Gracja, I liga
Spotkanie: Asteras T. - Gianina
Typ: 1
Kurs: 1,6
Godz: 16:15
Bukmacher: bet 365
Analiza:
W osiemnastej kolejce ligi greckiej zmierzą się ze sobą drużyny Asterasu Tripolis i Gianiny. Zajmują one odpowiednio czwartą i siódmą pozycję. Gospodarze zgromadzili 31 punktów, ze stosunkiem bramek 28-18. Natomiast drużyna przyjezdnych uzyskała 25 punktów i bilans goli 20-15. Zespół Asterasu po wyjazdowej porażce z Kerkyrą (0-1), w ostatniej kolejce pokonał u siebie wyraźnie drużynę PAOKu Saloniki (3-0), co z pewnością bardzo zmobilizuje ich na dzisiejsze spotkanie. Natomiast drużyna Gianiny w ostatnich dwóch spotkaniach odniosła dwa bezbramkowe remisy z Panathinaikosem i Panaitolikosem. Gospodarze u siebie jeszcze nie przegrali i mają bilans meczy 5-3-0. Drużyna gości na wyjazdach spisuje się dość przeciętnie z wynikiem 1-4-3. W bezpośrednich starciach padały różne wyniki, ale z reguły decydującym atutem było własne boisko. Uważam, że po wyrównanym meczu Asteras zwycięży w dzisiejszym spotkaniu.
⛔100
 
jankovicz 130

jankovicz

Użytkownik
VS.
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Włoch
Spotkanie: Torino vs. Lazio
Godz: 21:00
Typ: Lazio wygra dowolna połowę
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, dziś w Turynie odbędzie się naprawdę bardzo ciekawe spotkanie. W 1/8 finału Pucharu Włoch w roli gospodarza wystąpi Torino, które w ostatnim czasie w dużej mierze dzięki swojej waleczności odskoczyło strefie spadkowej. W ostatnich pięciu spotkaniach, nikt nie zdołał z nimi wygrać ale aż w czterech spotkaniach padały remisy. To drużyna, która na swoim stadionie głównie remisuje. Przebieg ich meczów bardzo często wygląda tak, iż muszą oni gonić rywali i nadrabiać straty co im się równie często udaje. Dziś przyszło im się zmierzyć z ze świetnie ostatnio grającym Lazio. Gdyby spojrzeć na ich początek sezonu i porównać ja z forma w jakiej są teraz, kontrast byłby naprawdę spory. Ostatnie derby Rzymu zakończone 2:2 oraz gładko wygrane mecze z Atlantą czy Sampdorią 3:0 świadczą o tym że nie tylko ich obrona funkcjonuje coraz lepiej ale ofensywa ekipy z Romy zaczyna powoli się rozkręcać. Lazio , niemalże w każdym z ostatnich spotkań świetnie zaczynało i robiło sobie przewagę już w pierwszych połowach meczu dlatego myślę, że dziś przynajmniej jedna z nich będzie należała do gości, zwłaszcza, że Torino ma straszny problem z początkowymi minutami i popełnia przy tym wiele błędów. Wygrany, zagra w ćwierćfinale ze słabo dysponowanym Milanem i myślę, że Lazio pomimo, że już 18 grają z Napoli, takiej okazji nie odpuści choć w tym meczu najbardziej prawdopodobny wydaje się remis.
✅80
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Turów-Sevilla
Godzina: 19:00
Typ: Turów -19,5
Kurs: 4,50
Bukmacher: William Hill
Nie jest tajemnicą, że hiszpanie przeżywają głęboki kryzys. Trener Audie Norris wyraźnie nie radzi sobie. Obcokrajowcy, czyli oczywiście jak to w koszykówce bywa ameryaknie (Byars i Woodside) spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań, poziomu nie zawyżają również rodzimi gracze stąd seria 8 porażek z rzędu w tym jakże dotkliwa, a jednocześnie zaskakująca porażka z drużyną Ponitki na własnym parkiecie 63:94. Turów co prawda też ma serie porażek (3), ale występu w dwóch z trzech tych spotkań nie musi się wstydzić (mowa o nawiązaniu walki z mocnymi Litwinami i 3 dobrych kwartach przeciwko Stelmetowi). Niewiele osób ma wątpliwości kto zwycięży w tym spotkaniu raczej chodzi o różnicę wygranej Polaków. Turów będzie chciał pogromem podnieść się po niepowodzeniach i sądzę, że mu to się uda. Sevilla w meczu z Oostende trafiła 3 z 21 rzutów za 3 jeśli na własnym parkiecie ma się taką skuteczność to nie sądzę by uległa ona poprawie na obcym terenie. 20 punktów to mysle, że będzie najniższy wymiar kary, a licze na jeszcze wyższą różnicę
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: siatkówka
Spotkanie: Dresdner SC - Busto Arsizio
Godz: 19:30
Typ: Dresdner +1,5seta
Kurs: 2,00
Bukmacher: expekt
W LM kobiet siatkarek niemiecki Dresdner SC zagra z włoskim Yamamay Busto Arsizio. Faworytkami buków są włoszki lecz ja stawiam na co najmniej dwa wygrane sety dla Niemek, a nawet są w stanie wygrać cały ten mecz. Spodziewam się zaciętego meczu i wydaje mi się że ten mecz może się skończyć w 5 setach. W Niemczech gra się ciężko, na trybunach jest tam specyficzna atmosfera, która niesie gospodarzy do dobrej gry. Dresdner to bardzo solidny zespół, co rok gra w LM i już nie jedna wielka drużyna tam poległa, choćby Dynamo Moskwa w tej edycji przegrało 2-3 z Dresdnerem. Najbardziej znane siatkarki z Drezna to Holenderki Dijkema oraz Schoot oraz młoda bardzo utalentowana Lisa Izqierdo. Yamamay to drużyna której ofensywę ciągną dwie zawodniczki Valentina Diouf to świetna atakująca, a na przyjęciu druga armata to czeszka Havelkova. Zdarzyło mi się oglądać mecze Yamamay i o ile ta drużyna na swoim parkiecie gra bardzo dobrze to na wyjazdach już nie koniecznie. Niemki są w stanie sporo ugrać w tym meczu więc stawiam na nie.
⛔100
 
sofciarz 24

sofciarz

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Challenge cup Kobiet
Godzina:
19:30
Spotkanie:
Apeldoorn - Novara
Typ:
Novara
Kurs:
2.37
Bukmacher:
Bet365
Analiza:

Challenge cup to niższy poziom rozgrywek europejskich w jednym z meczów zmierzą się mało znany holenderski zespół Apeldoorn z zawodniczkami z Nowary. Dziwią mnie kursy na to spotkanie które stawiają gospodynki w roli faworyta. Holenderska liga to nie to samo co włoska można też rzecz nikomu nie znana. Zespoł gości to lider we włoskich rozgrywkach z zaledwie 1 porażką. Forma obu ekip jest całkowicie odwortna na korzyść włoskiej drużyny. Nic innego nie pozostaje jak zagrać wygraną gości po wysokim kursie.
⛔
100
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Puchar Hiszpanii, 20:00
Real Sociedad - Villarreal
Awans do następnej rundy?
Real Sociedad
5.00
Bet365
Na dzisiaj wybrałem mecz z półwyspu Iberyjskiego. W Copa del Rey zmierzy się ze sobą Real Sociedad i Villarreal. Jest to mecz w ramach rewanżu 1/8 finału. Pierwsze spotkanie rozegrane na boisku Villarreal zakończyło się skromnym zwycięstwem ekipy z El Madrigal 1:0. Dzisiaj typuję w tym spotkaniu na awans do następnej rundy drużyny Sociedad. Po pierwsze zagrają na swoim terenie gdzie są drużyną nieobliczalną. W ostatnich 5 meczach przed swoją publicznością Real Sociedad wygrał 4 mecze i 1 zremisował. Warto wspomnieć, że drużynami, które przegrały w Sociedad były Atletico Madryt i FC Barcelona. Co ciekawe na początku sezonu Sociedad pokonał na swoim terenie 4:2 nie kogo innego jak Real Madryt! Jak widać pokonali oni w lidze pierwsze 3 zespoły z tabeli (Real, Barcelonę i Atletico). To wszystko mówi samo za siebie. Dzisiaj są w stanie odrobić 1 bramkową stratę z pierwszego meczu i awansować do ćwierćfinału. W przypadku wygranej 1:0 mogą jeszcze awansować w dogrywce lub rzutach karnych. Warta zagrać ten typ zwłaszcza po tak ciekawym kursie. Mój typ na dzisiaj to 3:1 dla Sociedad i awans tej drużyny do następnej rundy Pucharu Króla.
⛔100
 
tom-hagen 27

tom-hagen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla
Spotkanie: Ath. Bilbao - Celta Vigo
Godzina: 20:00
Typ: rzuty rożne powyżej 10
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam serdecznie, wczorajszy typ na rogi wszedł bardzo ładnie, dziś znów idziemy tym tropem. Bilbao wygrało z Celtą wysoko na wyjeździe, mecz był bardzo ofensywny a więc i rzutów rożnych było 11. Dziś liczę na podobną grę zwłaszcza, że goście muszą gonić wynik. W 5 ostatnich meczach gospodarzy widzimy taki o to wynik rożnych na mecz kolejno 12,11,7,4, 9. Goście w ostaniach 5 meczach notują taki ciąg 13,11,9,19,10, Ciekawe jest to, że Bilbao osiąga lepszy wynik w rożnych grając u siebie a Celta na wyjeździe, dziś więc i jedni i drudzy mogą podbić wynik. Pamiętajmy też to, że w pierwszy meczu było ich 11. W tym meczu warto zagrać też na strzelenie gora przez obydwie drużyny. Pozdrawiam.
Jeśli pomogłem daj dzięki.
✅105
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Puchar Króla
Spotkanie: Sevilla - Granada
Godz; 22:00
Typ: Iago Aspas zdobedzie bramke
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
W pierwszy spotkaniu Sevilla pokonała Granadę 2-1.Dzis jest oczywistym faworytem nie tylko w spotkaniu,ale rowniez w kwestii awansu.Ja zaufam dziś zawodnikowi gospodarzy-Iago Aspas-napastnik ktory w lidze grzeje lawe ale swoje miejsce ma zapewnione w Copa del Rey(ma już 4 trafienia na koncie)Z pewnością Trener da odpocząć swoim czołowym zawodnikom,wiec liczę na pełny występ Aspasa ???? W poprzednim spotkaniu miał swoje okazje do bramki...
✅225
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: BRAZYLIA: LBF Women
Spotkanie: Brasilia K - Maranhao K
Godz: 23:00
Typ: Maranhao K -11.5 pkt
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Brasilia K zajmuje ostatnie miejsce w lidze, ale to nie jest szczyt ich niskiego poziomu. W 2014 roku wygrała jedno spotkanie. Każdy mecz kończył się zdecydowaną różnicą punktową na rzecz rywala. Podobnie jak jej dzisiejsze rywalki mają rozegrane jedynie 3 mecze. Maranhao K to inna klasa zespołu, dużo skuteczniejsza i o innych aspiracjach klubowych. Dotąd w swoich meczach odnieśli dwa zwycięstwa. Pierwszy wyjazdowy z Barretos K wygrany różnicą 9 pkt. Barretos K przed własną publicznością wygrał z Brasilia K różnicą 10 pkt. Drugi u siebie z Jaragua K wygrany jedynie 7 pkt. Jaragua K przegrał z Brasilia K 5 punktami. Ostatni mecz Maranhao K przegrało u siebie z dotąd niezwyciężoną w lidze Unimed K tylko 7 punktami. Brasilia K z tym rywalem na wyjeździe zanotowała sromotną porażkę różnicą 31 pkt. Handikap na Maranhao K jest zdecydowanie w zasięgu.
Ubiegłoroczne dwa bezpośrednie spotkania przebiegały zdecydowanie pod dyktando dzisiejszych gości. Wyniki tych spotkań: Brasilia K - Maranhao K 58-91 i 56-81.
✅72
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom