>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.10.2023 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 12. Października


typy_dnia_-_logo.jpg

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 10:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Post w dziale: Link do swojego postu
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ 100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Betfan
- Betcris
- Fuksiarz
- Superbet
- Fortuna
- Totolotek
- Betclic
- Lvbet
- Totalbet
- Etoto
- Forbet
- GO+bet
- Betters
- BetX


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analizy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
R 684,7K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Czechy
Typ: 1X
Kurs: 1,62
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...mcy-2024-12-10-18-10-2023.169523/post-7218642
Analiza:
Albańczycy po remisie z Czechami w Pradze i gładkiej wygranej 2:0 z Polską z przewagą dwóch punktów niespodziewanie prowadzą w grupie E przed Czechami i Mołdawią. Wygrana z Czechami na własnym boisku przy fanatycznie reagującej publiczności praktycznie zapewni im awans do Mistrzostw Europy, bowiem ostatni mecz grają w Tiranie z Wyspami Owczymi. Czesi tez muszą szukać tutaj punktów- wzmocnieniem będzie powrót po kontuzji Davida Juraska z Benficy. W rezerwie jest Pekhart z Legii- miałby szanse zagrać przeciwko koledze klubowemu Albańczykowi Muci. Czechy mają jeszcze miejmy nadzieję trudny mecz wyjazdowy z Polską a remis będzie tutaj absolutnym minimum do przyjęcia przez obie drużyny

162
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1298
typerskoki 421,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: 1 Handicap (+1,5)
Kurs: 1,81
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...cy-2024-12-10-18-10-2023.169523/#post-7218831
Analiza:

Nie jestem tutaj optymistą. Bałagan jaki ostatnio powstał miał zostać błyskawicznie uratowany zmianą trenera. Ale czy zmiana na trenera Probierza to dobra zmiana? Śmiem wątpić o czym pisałem w dziale o reprezentacji. Skoro za Santosa z Robertem w składzie się męczyliśmy u siebie z Wyspami i ledwo wygraliśmy 2-0. To dlaczego miało by być lepiej na wyjeździe, bez Roberta, z nowym trenerem który nie wygląda mi na lepszego, a piłkarze jeszcze nie znają jego koncepcji, o ile w ogóle jakaś sensowna koncepcja jest. Pewnie mamy indywidualności typu Szymański, Zieliński, którzy w pojedynke powinni wygrywać takie mecze obudzeni w środku nocy. Ale już nie raz było widać że to tak nie wygląda. Wyspy Owcze są świetnie zorganizowani, a u nas może być chaos. I nie zdziwie się jak dzięki tej organizacji urwą punkty Biało-Czerwonym. Jeśli uda nam się strzelić gola to Wyspy dalej będą konsekwentne i na pewno się nie otworzą. A drużyny Probierza przy prowadzeniu 1-0 ostatni pomysł jaki mają to walka o podwyższenie wyniku. Poza tym za pare dni kolejny mecz i trzeba się oszczędzać. Zatem sądzę, że są na to duże szanse, że o ile wygramy ten mecz to max jedną bramką.]


Za drobne gram czysty win Wysp Owczych, po kursie 10.00 bo chyba tylko tego brakuje do kompletu po ostatnich kompromitacjach to historyczna porażka z Wyspami Owczymi..

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Z 729,5K
Dyscyplina: Koszykówka Australia NBL
Godzina:10:30
Spotkanie: Tasmania - Illawarra Hawks razem z dogrywką
Typ: over 172,5 pkt
Kurs:1,89
Bukmacher:Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/pozostałe-ligi-cały-świat.140778/post-7218877
Analiza:W tym pojedynku w lidze NBL Australii zdecydowanymi faworytami do odniesienia zwycięstwa są koszykarze gospodarzy Tasmania ,ale jednak moim zdaniem to będzie bardzo zacięty i wyrównany pojedynek i ich ewentualne zwycięstwo w tym meczu wcale znowu nie jest takie pewne i nie będzie zbyt wysokie.Drużyna ta w rozpoczętym sezonie zajmuje wysokie 4 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 2 spotkania i 1 pojedynek przegrali.W ostatniej kolejce spisali się bardzo dobrze wygrywając trudny wyjazdowy mecz 80-75 z Melbourne United.Koszykarze obu drużyn bardzo dobrze i często rzucają z dalszej odległości za 3 punkty i w tym meczu będzie podobnie i typuje bardzo wysoki wynik punktowy.

189
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1436
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaEliminacje MŚ, Ameryka Płd
Godzinna: 22:30
Spotkanie: Kolumbia – Urugwaj
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 4.65
Bukmacher: lvbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/kwalifikacje-do-mistrzostw-Świata-2026-ameryka-południowa.169225/#post-7218907
Analiza:


Reprezentacja Urugwaju w tych eliminacjach z jedną zmianą, ale dla mnie wielką i zasadniczą, otóż od czerwca dowództwo przejął tutaj wszystkim chyba świetnie znany Marcelo Bielsa. Zmiana stylu gry w Urugwaju jest i będzie diametralna, za poprzednich szkoleniowców było znacznie więcej gry defensywnej co nie wszystkim się podobało, tutaj będzie inaczej Bielsa to trener stawiający na ogromną intensywności, szybkość w ataku, pressing przez 90 minut. Kadra została odmłodzona i tutaj główni artyści tej ekipy to mają być Valverde oraz Nunez. Widzieliśmy już inna grę tej ekipy zdecydowanie ofensywniejszą wersję, widać to już po bramkach, ale zmiana pokoleniowa, styl gry oznacza też wiele problemów w defensywie tym bardziej że tej pracy trener dużo nie ma na treningach i po wygraniu 3:1 z Chile, w drugiej kolejce drużyna uległa Ekwadorowi 2:1, oba mecze jednak bardzo otwarte z wieloma okazjami. Kolumbia mocna ale też ze zmianą pokoleniową, eliminacje rozpoczęli spokojnie ale tutaj jest ciśnienie dużo że ta reprezentacja ma zacząć grać inaczej szczególnie u siebie muszą prezentować ofensywną piłkę bo jest kim tak grać, nikt tutaj nie chce powtórki z ostatnich eliminacji gdzie sensacyjnie nie było ich na MŚ.

465
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1298
FNM99 739,7K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 04:00
Spotkanie: Los Angeles Kings - Colorado Avalanche
Typ: Nathan MacKinnon (Avalanche) powyżej 0.5 goli w meczu (ML)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...ey-league-sezon-2023-2024.169350/post-7218928
Analiza:

W tym meczu nie powinno zabraknąć emocji. Oba zespoły mają sporo gwiazd w swoich szeregach i dość ciężko jest wskazać na potencjalnego zwycięzcę tego pojedynku. Ja skupię się na jednym z najlepszych obecnie zawodników na świecie - Nathanie MacKinnonie. Według mnie niejednokrotnie będzie sprawdzał w tym spotkaniu bramkarza Kings i bardzo prawdopodobne, że uda mu się wpakować krążek do bramki. Dodatkowo Avalanche grają skutecznie w przewagach co tylko polepsza sytuacje jeśli chodzi o szanse dla MacKinnona. Poza tym, on sam potrafi wykreować sobie świetną okazję do zdobycia gola i robi to zazwyczaj w spektakularny sposób. Podsumowując, potencjał MacKinnona jest ogromny, a jego umiejętności ofensywne powinny pozwolić mu na zdobycie co najmniej jednego trafienia w nadchodzącym meczu.

210
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1720
ranczo0123 482K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Polska over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Musze powiedziec, ze generalnie sporo tluczemy tych rzutow roznych. Szczegolnie nam to wychodzi na trudnych terenach a takie sa dla nas wszystkie mecze na wyjezdzie. Taktyka gospodarzy bedzie dokladnie taka sama jak w pierwszym meczu czyli glebokie okopy na swojej polowie i proba obrony wyniku. U nas mamy nowego trenera i mam nadzieje, ze naszych odpowiednio zmotywuje zeby od razu ruszyc z kopyta na rywali i nie bedzie ociagania i leniwego klepania od lewej do prawej. W eliminacjach tylko z Czechami nie siadlaby ta linia. Ja tu widze, ze naszym od poczatku mocno bedzie sie chcialo przec do przodu i korki beda padaly. Nam nigdy dobrze sie nie gralo z druzynami mocno cofnietymi do obrony wiec wcale tak szybko i latwo nie musimy tu wyjsc na prowadzenie. Znowu moze byc meczenie sie ale ja widze raczej meczenie sie w takim znaczeniu, ze bedzie widac od poczatku, ze naszym sie chce a nie jak ostatnio granie powolne na odwal bez kreowania sytuacji.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Polska strzeli powyżej 5,5 bramki
Kurs: 30,00
Bukmacher: Fortuna
link: https://forum.bukmacherskie.com/thr...mcy-2024-12-10-18-10-2023.169523/post-7218942


Analiza:

Jestem tutaj optymistą. Co prawda Jacek Zieliński ten z Cracovii nie został trenerem ale trener Probierz to swój chłop.

Po pierwsze spodziewam się mocno eksperymentalnego składu

Po drugie spodziewam się dużej ilości bramek Polaków ( w konkursie Betfan typuję 7:0 (5:0) do przerwy)

Lewy? Po meczach tych dwóch wykreuje się nowy napastnik... Nikt za Lewym nie będzie po tych dwóch meczach płakał.

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...walifikacje-me/wyspy-owcze-polska-MPL81619417Podział stawek w Efortunie jest następujący: 0,5% na Wyspy Owcze, 0,6% na remis i 98,9% na Polskę.

Pozdrawiam

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Tenis by Dawid 966,2K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Polska wygra i wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 1,7
Bukmacher: forBET
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...mcy-2024-12-10-18-10-2023.169523/post-7218945
Analiza:

Spotkanie eliminacyjne i przy okazji rewanżowe, bo przecież niedawno mierzyliśmy się z Farerami i wypadliśmy blado. Wygrana 2-0 i to po karnym oraz golu w końcówce. Biliśmy głową w mur, jeszcze gdy za sterami był Santos. Dziś mamy nowe rozdanie, brak Lewandowskiego czy też Krychowiaka i wielka nadzieja na efekt tzw. "nowej miotły" czyli Michała Probierza. Po cichu liczę, że coś ruszy za jego kadencji, bo zna tych piłkarzy, ma spore doświadczenie i żyje przy linii, więc może niektórych naszych piłkarzy nieco pobudzi. Jestem bardzo ciekaw jak sobie poradzą bez Lewego, a mam dziwne przeczucie, że poczują większy luz i zagrają niezły mecz. Z tego zgrupowania wręcz obowiązkiem jest 6 punktów i Polacy zwyczajnie powinni wypunktować jedną z najsłabszych kadr tych eliminacji. Nie trzeba przypominać, że w ich składzie są praktycznie tylko gracze półzawodowi, którzy normalnie chodzą do pracy i jeden z lepszych w ostatnim meczu z Polską nie mógł wystąpić, ze względów zawodowych. Liczę, że z dobrej strony pokażą się gracze, którzy dopiero wchodzą do tej kadry lub mają małe ogranie, a mianowicie Peda, Wszołek, Marchwiński, Piotrowski, Dziczek, Buksa czy Slisz. Szansę powinien dostać Milik i to najlepszy moment dla niego, by się wykazać, bo od długiego czasu pozostaje w cieniu, a przecież w klubie zazwyczaj strzela. Dla kilku innych graczy te zgrupowanie to także jedna z ostatnich szans, a widać, że Probierz się nie pieści, bo podziękował ostatecznie Krychowiakowi i nie powołał Bednarka czy Piątka. Oprócz wspomnianego Milika, wszystko co najlepsze muszą pokazać m.in. Grosicki czy Kędziora, którzy na pewno nie będą trzymani w kadrze za zasługi. Jeśli zawodnicy będą grać na pełnym zaangażowaniu, a co ważne bez strachu, bo tak było w ostatnich meczach, że ich mental leżał i nikt poza Zielińskim nie brał gry na siebie, to ten mecz wygrają i to pewnie. Ciekawym eksperymentem jest Peda z Serie C, który musi coś prezentować skoro został powołany. Jestem pozytywnie nastawiony przed tym meczem, choć może nieco wiać, ale to dobrze, bo Polacy muszą grać dużo po ziemi i pokazać przewagę jakości. To idealny mecz dla Zielińskiego, który założy opaskę kapitańską i od jego gry będzie wiele zależeć. Kilku graczy jest w wysokiej formie i mam nadzieję, że to udowodnią. Myślę, że zwycięstwo to obowiązek, a przy okazji rzuty rożne oraz co najmniej dwa gole.

Przewidywany skład wg portalu piłka nożna: Szczęsny - Kędziora, Peda, Kiwior - Wszołek, Slisz, Zieliński, Szymański, Frankowski - Świderski, Milik.


Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +338
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina: Tenis - ATP Shanghai
Godzina: 9:00
Spotkanie: Marozsan - Hurkacz
Typ: Dokładny wynik 2:0
Kurs: 5.30
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-tour-shanghai-02-10-2023-15-10-2023.169494/post-7218957
Analiza: Długo zastanawiałam się jaką propozycję wybrać w meczu Polaków z Wyspami Owczymi, żeby ostatecznie pójść w dość duży kurs w meczu Huberta Hurkacza z reprezentantem Węgier Marozsanem.
Osobiście dla mnie Marozsan po pokonaniu w tym turnieju De Minaura, Lajovicia i przede wszystkim Ruuda jest w tym starciu faworytem, jak widać nie raz potrafi porządnie zaskoczyć i to nie jest przypadkowe, bowiem w poprzednich turniejach też dochodziło do zaskoczeń w jego spotkaniach z topowymi zawodnikami.
Polak rodak też nie mierzył się z byle kim ale jednak przeciwników miał słabszych niż węgier, a wygrywał z nimi na styk, przede wszystkim dzięki swojemu topowemu serwisowi, no właśnie, tak jak już wspominałem w poprzednim jego starciu z Chińczykiem Zhangiem, gdzie typowałem na conajmniej jednego wygranego seta przez oponenta Hurkacza brakuje mi w jego grze czegoś więcej, prócz tego serwisu nie prezentuje światowego tenisu w moim odczuciu, a Marozsan z turnieju na turniej jest coraz groźniejszy.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +342
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Czechy
Typ: BTTS
Kurs: 2.15
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...mcy-2024-12-10-18-10-2023.169523/post-7218977
Analiza:

Uważam, że kurs na zdobycie po jednej bramce przez każdą ze stron jest całkiem atrakcyjny. Osobiście nie dawałbym tak wysokiego kursu jak proponuje Superbet. Czechy wraz z Albanią są na dwóch pierwszych miejscach grupy i obydwu drużynom mocno będzie zależeć na tym, aby Polska dogoniła ich jak najpóźniej, lub wręcz w ogóle. Jest na to świetny sposób - trzeba wygrać dzisiejszy mecz. A zrobić to można w sposób nieustępliwy poprzez wystawienie ofensywniego składu. I takiej właśnie gry spodziewam się w tym spotkaniu. Zarówno Albania jak i Czechy - w przypadku porażki - mogą spodziewać się dogonienia przez Polskę w dwóch następnych kolejkach (w przypadku Czechów nawet w samej najbliższej). Remis też niespecjalnie by wszystkich urządził. Obie ekipy powinny powalczyć o pełną pulę i bramek spodziewałbym się po obydwu stronach.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +120
Volleyball_Expert 389,6K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny - Szanghaj
Godzina: 09:00
Spotkanie: Marozsan - Hurkacz
Typ: (Under gemowy 20.5 gemów)
Kurs: 4.10
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:
Ja tutaj mimo ostatnich dobrych wynikow Węgra i pokonaniu naprawdę solidnych tenistow takich jak Ruud, Lajovic, De Minaur to jednak Huberta stać stać zwyciestwo z nieco niżej rozstawionym tenisista. Wiadomą sprawą jest, że na ranking aż tak bardzo nie ma co patrzeć, ale jednak różnica wynosi około prawie osiemdziesiat pozycji. Marozsan nie grał zbyt wiele na nawierzchni twardej w tym sezonie. Oprócz teraz turnieju w Szanghaju i Jego pozytywnego występu na nim to wcześniej ciężko przytoczyć jakieś fajne wyniki. Hubi jednak na swoim koncie ma już wygrany turniej w Marsylii. Odpadnięcie z turnieju w Cincinatti dopiero w półfinale i to z Alcarazem po trzech setach. Hubert na tym turnieju świetnie serwuje musi poprawic trochę grę na returnie chodz ona aż tak źle nie wygląda. Oglądając grę Ruuda na nawierzchni twardej wiem doskonale, że jest w pierwszej dziesiątce, ale to jest tenisista, który naprawdę juz nie raz był zdecydowanym faworytem i takie mecze przegrywał. Według mnie nie odbierając tego, że Węgier pokazuje kawał dobrego tenisa w Szanghaju to jednak Hubi jest to tenisista bardziej doświadczony i więcej odnoszący sukcesów w ważnych turniejach i myślę, że wcale się nie zdziwię jak jutro Hubi wygra pewnie w dwóch setach. Pozdrawiam.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Turcja
Typ: gol Turcji
Kurs: 1.72
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...mcy-2024-12-10-18-10-2023.169523/post-7218992
Analiza:

Po kilku dniach ligowej posuchy, gdzie mogliśmy obstawiać takie fascynujące smaczki jak 3. liga hiszpańska, Liga Mistrzów kobiet czy jakieś rozgrywki pucharowe w Argentynie. Tym razem czekają nas mecze eliminacyjne na najbliższe EURO, gdzie bywa różnie jeśli chodzi o bramki, ale pewne jest to, że można ustrzelić tutaj naprawdę wysokie kursy na overach czy nawet golach poszczególnych drużyn. Moją pierwszą myślą była rywalizacja D, a konkretnie pojedynków dwóch kandydatów do pierwszego miejsca w grupie, czyli Chorwacja vs Turcja. W pierwszym bezpośrednim pojedynku tych drużyn lepsza była Chorwacja, która wygrała na wyjeździe 2 - 0 i przy mniejszej ilości spotkań i rewanżu u siebie jest wyżej stawiana w kontekście pozycji lidera. Z drugiej strony ta sama Chorwacja tylko zremisowała 1 - 1 z Walią, a skromne zwycięstwo 1 - 0 z Armenią wcale nie było zachwycające. Sama Armenia też nie przejdzie obojętnie obok potencjalnej walki o awans, bo minimalna porazka z Chorwacją to jedno, ale ta sama ekipa... zatrzymała Turków na ich stadionie. Pewne jest to, że każda przerwa reprezentacyjna nieco odświeża forme danego zespołu i trudno powiedzieć czy czeka nas Chorwacja taka jak w rywalizacji z Łotwą i gładkim 5 - 0 czy może bardziej Chorwacja, która tylko zremisowała z Walią czy męczyła się z Armenią. W podobnym tonie można się wypowiadać o Turkach, którzy mają jeszcze wiele do pokazania. Typ na dzisiaj, to po prostu gol Turków.

172
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1875
R 777,1K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna Kolumbia Primera A
Godzina: 03:30
Spotkanie: Pereira - Aguilas
Typ: X2 i powyżej 1,5 gola
Kurs: 2,45
Bukmacher: Superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/ameryka-południowa-i-Środkowa-typy-dyskusja-newsy-zakłady-długoterminowe.159039/page-4#post-7218999

Analiza:
Nie lubię typować meczów reprezentacji, bo nie ma podparcia w statystyce i historii H2H, dlatego mimo obfitości spotkań o punkty w eliminacjach wybieram ligowe spotkanie w Kolumbii, gdzie lider na wyjeździe spróbuje zmierzyć się z ekipą zajmującą 18 miejsce. Nie wiem jakie są powody, ale bukmacherzy dają wysokie kursy na gości, mimo ostatnich występów ligowych obu ekip i ich formy. Ja zaryzykuję grę w kierunku lidera i obstawię zakład łączony że ekipa Aguilas nie przegra i w meczu będzie powyżej 1,5 gola. Gospodarze odnieśli co prawda dwa zwycięstwa w ostatnich dwóch meczach ale jedno to pokonanie ekipy z ostatniego miejsca, a drugie to rozgrywki pucharowe, które różnie są traktowane przez poszczególne ekipy. Dla gości ostatnie mecze ligowe to pasmo meczów bez porażki – remisy i zwycięstwa i pomiędzy nimi zanotowali w ciągu ostatnich dwóch tygodni dwie porażki w rozgrywkach pucharowych. Mecz ligowy według mnie będzie okazją do podtrzymania passy meczów bez porażki.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Tenis: ATP Challenger Shenzhen
Godzina 5:30
Spotkanie: J.Duckworth - J.Jung
Typ: Duckworth wygra swój pierwszy gem serwisowy -NIE
Kurs: 5,0
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/threads/atp-challenger-tour-2023-temat-zbiorczy.166986/post-7219024

Hej, dziś nad ranem mecz w stolicy Argentyny, ranga challanger. Duckworth to gracz, ktory błaka sie po czelkach, i tam czuje sie najlepiej 139 w rankingu. Jego przeciwnikiem jest J.Jung, ktory jest 235. Sporym faworytem jest australijczyk, mogę sie z tym zgodzic, ale az taka rozbieznosc w kursach to juz przesada. Wyniki obu jest w kratke, i mysle, ze o zwyciestwie zadecyduje forma dnia. Zawodnicy rozegrali juz po jednym meczu na tym turnieju. Duckworth ogral Uchide, a Jung- Donskoya. W ostatnim pojedynku, fakt kilka lat temu, ale jednak wygraj tajwanczyk 2-0, ale co najwazniejsze dla mnie w obu setach przy pierwszym serwisie Australijczyka to azjata go przelamywal. Kurs 5.0 na to zdarzenia biorac pod uwage, ze na dwa sety, oba swoje pierwsze podania przegral australijczyk, sklania mnie do podania tego typu.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
patryk7 600,3K

patryk7

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwecja, SHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lulea - Modo
Typ: Lulea
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Lulea zanotowała słaby start, a z pewnością można (a nawet trzeba) wymagać dużo więcej od drużyny prowadzonej przez Thoamasa Berglunda. Skład na czołowe lokaty w tabeli w którym prym wiodą skrzydłowy Linus Omark i środkowy Pontus Andreasson. Ten duet ofensywnych graczy posiada wystarczający potencjał by poprowadzić gospodarzy do fazy play-off.
Dla beniaminka Modo piętnaście punktów w pierwszych ośmiu grach to znakomity wynik (sporo więcej, niż oczekiwano od tegorocznego beniaminka). W ostatnim spotkaniu ekipie Mattiasa Karlina udało się pokonać u siebie Frolunde 4;3 w meczu, który był w ich wykonaniu słaby pod względem gry (ale skuteczny, gdyż oddali tylko 15 strzałów w światło bramki rywali). Dzisiaj będzie trudniej, gdyż trener Karlin ma "trudną zagadkę" do rozwiązania (Fin Mikael Ruohoma i Kanadyjczyk Sam Vigneault nie zagrają, a to dwaj kluczowi środkowi).
Modo raczej nie będzie w stanie wytrzymać 60 minut presji Lulea w Norrbotten. Jeśli podopeczni Mattiasa Karlina i tym razem oddadzą tylko około 15 strzałów do bramki gospodarzy to "przebicie się" przez Matteusa Warda czy Joela Lassinanttiego "w klatce" Lulea będzie niezwykle trudne.

85
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +979
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Polska + BTS + under 4,5 goli
Kurs: 5,25
Bukmacher: Fortuna
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...4-12-10-18-10-2023.169523/page-2#post-7219060
Analiza:

Polska jest faworytem tego spotkania, o czym świadczą choćby kursy. Polski trener też jest moim zdaniem kolejnym argumentem za tym, by twierdzić, że damy radę. Zmiana kapitana na Zielińskiego? Motywujące dla Lewandowskiego i Zielińskiego. BTS? Wyspy Owcze, skąd pochodzi rewelacja tegoroczna Klaksvik to już nie takie ogórki jak kiedyś. Przewiduję tu wynik 1-2, no góra 1-3 dla naszej repre, stąd dodatkowo jeszcze under 4,5 goli. Pamiętajmy też, że gramy wyjazd, dlatego BTS wydaje się mocno prawdopodobny jak również przekonanie, że nie nastrzelamy 5 goli w meczu.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +52
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: piłka nożna Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Superbets: Polska strzeli powyżej 2.5 gola i wykona powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.75
Bukmacher: Superbet
Post:https://forum.bukmacherskie.com/thr...mcy-2024-12-10-18-10-2023.169523/post-7219077
Analiza:

Nie wiem czy to wejdzie, bo trochę miałbym obawy o 3 bramki naszych bez Lewego, natomiast po takim kursie grzechem byłoby tego nie zagrać.
Mamy nowego trenera i sądzę, że obraz gry naszej reprezentacji zmieni się już od tego meczu. Uważam, że będziemy grali odważnie i do przodu. Powinno być widać zaangażowanie przez całe 90 minut niezależnie czy będziemy prowadzić szybko czy nie będziemy.
Uważam, że wykreujemy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych i te 3 bramki mogą wpaść . O rogi jestem spokojniejszy bo jeśli mecz będzie wyglądał tak jak myślę, czyli ciągły napór Polaków na bramkę Wysp Owczych to te rogi paść muszą.
Po takim kursie ja w to wchodzę.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Dyscyplina: Szachy Mistrzostwa Usa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niemman - Tang
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kilka pojedynków wygląda ciekawie na dzisiaj. Szczególnie kusi remis w partii Robson Caruana z kursem 1,7, także remisem pachnie Dominguez - Aronian ale marny kurs. Dobrym wydaje się także typ na zwycięstwo Niemanna. Różnica klas między zawodnikami jest duża co widać w rankingu. Jeśli Niemman chce walczyć z Caruaną o mistrzostwo to takie partie musi wygrywać, szczególnie białym kolorem. Doświadczenie plus dobre przygotowanie debiutowe plus kolor biały z dobrym kursem 1.75 na Niemmana.

100
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
ziroxxx 808,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: piłka nożna Euro kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Polska over 1,5 RR w każdej połowie
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fuksiarz
Post: https://forum.bukmacherskie.com/thr...mcy-2024-12-10-18-10-2023.169523/post-7219089
Analiza:
O rzutach rożnych Polski było sporo napisane, ale wyszczególnie te najważniejsze rzeczy. Polska w eliminacjach sporo rożnych nabija. Myślę, że skrzydła w naszym zespole nie zostały jeszcze w pełni wykorzystane. Posiadamy tam szybkich i rozwijających się zawodników. Myślę, że jak Wyspy Owcze zamkną środek pola to jedna z opcji będą akcje z bocznych sektorów boiska a to może nam zagwarantować rzuty rożne. Gospodarze dobrze zaprezentowali się niedawno w meczu z Polakami. Spodziewam się podobnego scenariusza z tym, że Polacy trochę będą musieli się pomęczyć aby strzelić bramkę. Czym później strzelimy bramkę tym większa szansa na wysoką liczbę cornerów. Albania na Wyspach Owczych 6 RR, a Czechy 8 RR. Myślę, że Polacy również zakręca swój licznik w podobnych liczbach. Nowe rozdanie, nowy selekcjoner, nowe nadzieje. Do gry 6 RR w okolicach 1.85 lub ciekawy wariant na Fuksiarz: po 2 rzuty rożne w każdej połowie. Czyli minimum 4 rogi wystarcza.

0
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom