>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ameryka Południowa i Środkowa - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dep. Saprissa - Sporting San Jose
Typ: Dep. Saprissa
@1.45 Superbet

Początek zmagań w kostarykańskiej Primera Division i na samym starcie gospodarz staje do walki z całkiem wygodnym rywalem. Oczywiście to pierwsza kolejka, więc ostrożności nigdy dość, jednak zdziwiłbym się, gdyby Sporting San Jose urwał punkty bardzo silnemu rywalowi, jednemu z najlepszych w ostatnich latach w kraju. Mój typ przekonują statystyki bezpośrednich spotkań. W ciągu trzech ostatnich lat obydwaj rywale spotkali się sześciokrotnie na stadionie Saprissy, i gospodarze wygrywali za każdym razem - ostatnio w lutym tego roku. Zresztą miało to miejsce już po tym, gdy Sporting wygrał swój ostatni wyjazdowy mecz. Jak widać minęło bardzo dużo czasu, a obecna forma nie przekonuje mnie do tego, że mieliby urwać punkty rywalom. Stąd właśnie typ na gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +929
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Wenezuela 2:1 ale rozstrzelali się po przerwie dopiero
Monagas - Zamora
Over 1.5 w pierwszej połowie @2.75 fortuna

Oj dawno nie pisałem żadnej analizy ale teraz jest chyba okazja to wrzucę. Mamy meczyk ligowy w Wenezueli. Niestety obie ekipy aktualnie w mega dołku, bez formy , bez zwycięstwa. Mianowicie Monagas ostatnie 5 meczy to 5 porażek zaś Zamora na 5 meczy jedno zwycięstwo jeden remis i aż 3 klęski.
Cóż tu więcej można dodać. A jedynie to że jeśli oboje są pod forma to idealnym sposobem na przełamanie się będzie taki spotkanie. Oboje powinni walczyć by zgarnąć w końcu jakieś 3 punkty. Jeszcze jednym powodem dla którego skusiłem się podać ten typ to fakt ze na giełdzie na rynku first half 1.5 leży 21.000e a w tym strzał 12.500e na over (o ile dobrze te dane wyłapalem). Tak czy siak coś może być na rzeczy a kurs bardzo zachęcający.Twierdze ze dwie bramki do przerwy są możliwe...

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +201
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Blooming - Indep. Petrolero, gole w obu połowach, @1.65, LVBet

Spodobał mi się ostatnimi czasy typ w obu połowach, co prawda nie jest to żaden debiut i przewijał się już w przeszłości, ale chyba nie ma bardziej satysfakcjonującego układu niż np. gol w 1. połowie - najlepiej strzelony przez drużynę słabszą i często jedynie formalność w postaci gola lepszej ekipy w 2. połowie, o ile wszystko idzie zgodnie z logiką. Tym razem biorę pod lupę ligę boliwijską, z którą ostatni kontakt był pozytywny. Sama liga jest dosyć wyrównana, choć są tu też zespoły, które odstają od ligowej stawki m. in. The Strongest, które często się też przewija w Copa Libertadores czy np. Always Ready , Nacional Potosi, Bolivar. Atut własnego boiska w tej lidze to sporta karta przetargowa i często bywa tak, że gospodarze mają większą inicjatywę lub po prostu wygrywają swoje mecze. W tej konkretnej rywalizacji faworytem jest Blooming, które dopiero stosunkowo niedawno odbija się od dna i wygrywa swoje mecze częściej niż w początkowej fazie sezonu. Rzadko w meczach tej ekipy wpadają remisy, tak wiec albo wygrywają, albo przegrywają. Petrolero również jest bezkompromisowe i na 9 meczów wyjazdowych - 3 wygrało i 6 przegrało. W bezpośrednich pojedynkach tych drużyn najczęściej panuje trend, że gospodarz po prostu wygrywa. Ostatni taki mecz miał miejsce stosunkowo niedawno, bo 4 lipca w Pucharze Boliwii i wygrał Blooming 2 - 0 - po sporej dominacji na boisku i właśnie po golach w obu połowach, co jest również dzisiejszą propozycją typu.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Universitario de Vinto - Libertad Gran Mamore
Typ: poniżej 3.5 gola
@1.42 Superbet

Obie drużyny rywalizowały ze sobą w marcu i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Padło w sumie pięć strzałów na bramkę, a bramki nie padły, mimo iż de Vinto grali w dziesiątkę od 55. minuty. Oczami wyobraźni widzę dzisiejszy mecz jako również bezbarwny dla oka przeciętnego kibica. W dużej mierze przemawia za tym statystyka underów po stronie gospodarzy. Rozegrali w tym sezonie już 20 spotkań, i tylko w dwóch padły więcej niż 3 bramki - raz przeciwko najsilniejszemu klubowi The Strongest (3:1 dla liderów ligi) i raz - na samym początku sezonu w lutym - przeciwko Blooming. Dla takiej statystyki szacowałem kursy na poziomie 1.20 na under 3.5 gola. Pozytywnie więc zdziwiłem się, gdy spostrzegłem, że jest on znacznie wyższy, i czuję, że spadnie. Póki co under 3.5 gola na spotkanie w lidze boliwijskiej to mój typ na sobotę.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
The Strongest - Royal Pari, over 1.5 goli w 1. połowie, @1.87 Fuksiarz

Pojedynek w 1. lidze boliwijskiej. Obie ekipy dzieli przepaść, co idealnie obrazuje tabela ligowa. The Strongest zajmują 1. miejsce w tabeli i mają przewagę 3 punktów nad drugim Nacionalem Potosi, ale także o jeden mecz rozegrany mniej. W przypadku Royal Pari strata do liderujących gospodarzy wynosi... 22 punktów, co jest wymowne. The Strongest - jak sama nazwa wskazuje ma wszystko, by być najlepszą ekipą na koniec sezonu. Przed własną publicznością jak dotad nie przegrali - mając przy tym bilans 9 zwycięstw, 2 remisów oraz 0 porażek, gdyby udało im się wygrać jutrzejszy mecz, to i pod tym względem będą najlepsi w całej lidze. Warto tez zwrócić uwage na bramkostrzelność gospodarzy, bowiem zdecydowana większosć ich meczów kończy się z minimum dwiema bramkami na koniec, bo aż 16 z 22 spotkań, w przypadku overa 2.5 goli jest to już 12 z 22 spotkań, czyli ponad połowa, a i mecze na over 3.5 goli mają niezłą średnią, bo 10 z 22 spotkań. Royal Pari nie wypada zbyt dobrze na wyjazdach, a w Boliwii atut własnego boiska pełni dość istotną rolę, co widać po wynikach najlepszych ekip, które wręcz niszczą swoich rywali u siebie - strzelając niekiedy i 3 gole już w pierwszych połowach. Jutro liczę na minimum dwie bramki obojetnie której z ekip w 1. połowie. Kurs na to zdarzenie jest całkiem soczysty jak na standardy ligowe.
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 666,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kolumbia, Primera B
Godzina: 23:00
Spotkanie: Patriotas - Barranquilla
Typ: X2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, jest 4 dzień września, a więc zaczynamy nowy tydzień, oferta na zakłady piłkarskie jest dość uboga, zaczyna się przerwa na mecze międzynarodowe więc najważniejsze ligi nie grają. Mój kolejny typ pochodzi z ligi kolumbijskiej, ale nie z najwyższej klasy rozgrywkowej tylko z drugiego poziomu, Primera B Clasura. Tam o godzinie 23 Patriotas zmierzy się z Barranquillą. Faworytem według bukmacherów są gospodarze, ale ja twierdzę, że goście tego meczu nie przegrają i tak typuję. Patriotas dotychczas rozegrał 6 meczy ligowych, z których wygrał tylko jedno. Pozostałe to 2 remisy oraz 3 porażki, a bilans bramkowy dotychczas rozegranych spotkań to 4:7. Nie są to imponujące wyniki, i sprawiają one że Patriotas aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, za ich plecami na 16 miejscu znajduje się jedynie Tigres, które ma również 5 oczek. Zdecydowanie lepiej początek sezonu zaczął Barranquilla. Rozegrał on jedno spotkanie więcej od swojego dzisiejszego rywala - 7, i ani razu w nich nie przegrał. Wygrał 4, a pozostałe 3 kończyły się remisami. W bramkach 12:5. Ogólnie Barranquilla notuje dobrą serię, nie przegrał już od 10 rozegranych spotkań. Myślę, że kursy mogą być nieco mylące, dla mnie szanse na remis lub wygraną gości są znacznie większe, dlatego typuję X2. Powodzenia !
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kolumbia, Primera A - Clausura
Envigado - America de Cali
Obie strzelą @1.95 Fuksiarz


Wysoki kurs jak na BTSa w lidze kolumbijskiej. Goście są fawoytem tego starcia i można do tego, żeobie strzelą dołożyć jeszcze X2, co znacznie zwiększy kurs. Ja jednak polecam tylko tę pierwszą opcję, bo gospodarze to ciekawy zespół, który potrafi sobie kreować wiele bramkowych okazji, jednak póki co w ligowych rozgrywkach nie przekłada się to na satysfakcjonującą liczbę goli, bo Envigado ma ich na razie cztery i z dwoma oczkami póki co zamykają tabelę. Liczę dziś na overowy mecz, bo goście to również ofensywnie usposobiony zespół. Ogólnie w meczach America de Cali pada najwięcej goli w lidze kolumbijskiej. Po ośmiu meczach mają bilans bramkowy wynoszący 12-11 na korzyść zdobytych goli. Daje to nam średnią prawie trzech trafień na mecz. W trzech wyjazdowych meczach gości do tej pory aż trzy razy mieliśmy BTS-a. W meczach domowych Envigado obie drużyny strzelały dwukrotnie na trzy próby, więc statystycznie wygląda to solidnie.
Ogólnie rzecz biorąc gospodarze to nie zespół na zamknięcie tabeli. Póki co brakuje im trochę skuteczności i czasami szczęścia. Jeśli dziś choć trochę ono dopisze to typuję, że przynajmniej raz pokonają golkipera przyjezdnych. Typuję w tym pojedynku bramkowy remis.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Chile, Primera Division
Huachipato - Copiapo
remis w drugiej połowie @2,75 Fuksiarz


Miesiąc kończę w dość specyficzny sposób. Spróbuję pograć remis w drugiej połowie chilijskiej Primera Division pomiędzy Huachipato, a Copiapo. Ogólnie typuję w tym meczu remis, ale obawiam się, czy przy korzystnym wyniku dla jednej z drużyn w drugiej zobaczymy gole, co jest dość częste w Kolumbii. Wydaje mi się, że mimo faworyzowania gospodarzy nie będą oni mieli dziś łatwej przeprawy. Myślałem tu również o graniu jakiegoś X2, ale jeśli gospodarze strzelą w pierwszej połowie to goście mogą mieć problem z odrobieniem strat. Wydaje mi się, że nie będzie tu dziś wiele goli, co również sprzyja typowi. Oczywiście nie jest to żaden pewniak, a raczej jakaś czutka, jak może wyglądać mecz. Oprócz remisu w drugiej połowie myślę, że nieźle wygląda tu również typ na under 2,5 gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +965
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
dyscyplina: piłka nożna Ekwador Primera A
godzina: 01:00
spotkanie: Barcelona SC - Tecnico Universitario
typ: pierwsza połowa Tecnico
kurs: 5,00
bukmacher: Efortuna

Witam!
5,10 w Betfanie, 5,20 w STS.
Na dzisiejszą noc zapraszam na kraj położony na równiku czyli do Ekwadoru.


Barcelona Sporting Clubekwadorski klub piłkarski z siedzibą w mieście Guayaquil, stolicy prowincji Guayas. Występuje w rozgrywkach Serie A. Swoje domowe mecze rozgrywa na obiekcie Estadio Monumental Isidro Romero Carbo.
Club Deportivo Técnico Universitarioekwadorski klub piłkarski z siedzibą w mieście Ambato. Miejscowym rywalem jest klub Macará.

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm...-ekwador/barcelona-sc-tecnico-un--MPL82161825 Podział stawek w Efortuna jest następujący: 1,1% goście, 84% gospodarze i 14,9% remis.

W tym meczu spotkają się dwie niepokonane drużyny: bilans gospodarzy to 3 zwycięstwa i 4 remisy. Bilans gości to 2 zwycięstwa i 5 remisów.
Bilans bramek w rozegranych 7 meczach tego sezonu to 11:7 dzisiejszych gospodarzy i 14:8 dzisiejszych gości.

Na rozegranych dotychczas 10 meczy padło 7 zwycięstw Barcelony, 2 remisy i 1 zwycięstwo Tecnico.

Ja spodziewam się skutecznej co najmniej jednej kontry ze strony gości w pierwszej połowie i ich prowadzenia do przerwy. Bo to że Barcelona SC będzie atakować jako gospodarz to pewne.

Pozdrawiam
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Chile, Primera Division
Godzinna: 01:00
Spotkanie: A. Italiano – Nublense
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.85
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Pięć kolejek zostało obu ekipą do zakończenie tego sezonu, gospodarze uwikłani w walkę o utrzymanie, mając 7 punktów przewagi nad strefą spadkową, ale jednocześnie osiem punktów straty do miejsca dającego puchary w Ameryce (+ jeden mecz mniej ), goście walczą o te puchary tracąc cztery punkty do siódmego miejsca. Poprzedni sezon obie ekipy zakończyły w pucharach a goście to przecież wicemistrzowie kraju, tak wiec ich cel to minimum te puchary, tak więc remis nikogo tutaj nie będzie zadawalał i to dla mnie jeden z powodów by poszukać tutaj bramek. Gospodarze to ekipa bardzo solidna w domu, mało tych spotkań mieli w domu w których nie potrafili strzelić bramki, goście byli uwikłani w grę w Copa Sudamericana gdzie już ich nie ma i całkowicie skupieni na lidze, co widać bo trzy ostatnie mecze to wygrane, jedna z lepszych ekip wyjazdowych, pierwszy mecz tych ekip w tym sezonie to popis strzelecki i wynik 2:5 dla dzisiejszych gospodarzy.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Wenezuela - LIGA FUTVE
Carabobo - Caracas
Remis lub Caracas
Fortuna @1.73

Na poniedziałek wymyślna liga wenezuelska, a w niej Carabobo(5) i Caracas(4) i co można powiedzieć na temat tych drużyn, oprócz tego, że w tabeli zajmują sąsiednie pozycję z dorobkiem 44 punktów po 27 kolejkach?
Zachęcił mnie tej mecz ze statystycznego punktu widzenia, bowiem Carabobo na dziesięć ostatnich meczy zanotował 6 remisów, 1 porażkę i 3 zwycięstwa, co pokazuje, że nie sa w jakiejś rewelacyjnej formie, a w ich zespole brakuję liderów, ponieważ na 33 strzelone bramki rozkładana się to tak, że 3 najlepszych strzelców ma zaledwie po 4 bramki.
Co ciekawe, w drużynie gości bilans ostatnich dziesięciu meczy wygląda dokładnie identycznie - jedna porażka dziesięć kolejek temu, 3 zwycięstwa i aż 6 remisów, z czego 5 ostatnich meczy to właśnie same remisy!
Przeciwnie do drużyny gospodarzy widać tam zdecydowanych liderów w formacji ofensywnej - dwóch młodych napastników, bo zaledwie 20 i 22 latek strzelili dotychczas lacznie 20 bramek i zanotowali razem 12 asyst.
W meczach bezpośrednich 3 ostatnie mecze to remisy, dalsze mecze były rozgrywane już conajmniej 4 lata wstecz (2 razy wygrana Caracas i 4 razy Carabobo)
Mnie osobiście przekonują te wszystkie wymienione wyżej aspekty, dlatego sam chętnie dorzucę to do jakiegoś dubelka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +968
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: piłka nożna Kolumbia - Primera A, Clausura
Godzina: 03:20
Spotkanie: Boyaca Chico - Once Caldas
Typ: Once Caldas over 2,5 bramki
Kurs: 8,00
Bukmacher: ETOTO

Witam!

Zapraszam wirtualnie do Kolumbii na spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, kolejka 16 z 20 planowanych Clausury. Miejscem rozgrywki będzie Estadio La Independencia w Tunja. Może on pomieścić 21 tys widzów.
Mecz będzie sędziował jako główny Jhon Alexander Hinestrosa Romana- 29 latek.

W EFORTUNA tylko 7,20 zaś w STS 10,25.

Podział stawek w EFORTUNA jest następujący: 10,5% na gospodarzy, 82,2% na remis i 7,3% na Once Caldas.

Boyacá Chicó Fútbol Club, znany na ogół jako Chicó FC lub niekiedy Boyacá Chicó FC, do roku 2005 występował pod nazwą Bogotá Chicó Fútbol Club, jest kolumbijskim klubem piłkarskim z siedzibą w mieście Tunja.

Corporación Deportiva Once Caldas jest kolumbijskim klubem z miasta Manizales. Został założony w roku 1959 z połączenia dwóch innych klubów z tego miasta. Jednokrotny zdobywca Copa Libertadores.

Drużyna gospodarzy zajmuje 18-te miejsce w liczącej 20 drużyn tabeli Primera A. Odniosła 2 zwycięstwa na 15 meczy, 8 remisów i 5 porażek. Bilans bramkowy to 10:19 czyli - 9.
W ostatnich 5 kolejach zdobyła drużyna gospodarzy 4 punkty: 1 remis, 1 zwycięstwo i 3 porażki.

Drużyna gości zajmuje 15-te miejsce w liczącej 20 drużyn tabeli Primera A. Odniosła 4 zwycięstwa, 5 remisów i 6 porażek. Bilans bramkowy to 18:18 czyli są na 0.
W ostatnich 5 kolejach zdobyła drużyna gości też 4 punkty: 4 remisy i 1 porażka.

xxxxxxxxxxxxxx
Pozdrawiam
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna Chile 2 liga
Godzina: 22:30
Spotkanie: San Marcos Arica- Deportes Antofagasta
Typ : powyżej 4.5 gola
Kurs : 4.60
Bukmacher : Superbet
Post w dziale :https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-zakłady-długoterminowe.159039/post-7218547
Analiza:

Słaba oferta dziś, ale pod konkurs coś wybiorę.
JEst to spotkanie 2 najbardziej bramkostrzelnych drużyn w tej lidze, więc no bramki są wyborem oczywistym. Dodatkowo Arica traci jeszcze więcej tych bramek nich strzela.
Myślę, że gospodarze u siebie są w stanie strzelić minimum 2 bramki w tym meczu bo tyle średnio u siebie strzelają, a że obrona jest kiepska to i stracą kilka.
W poprzednim meczu tych ekip ten over został pokryty . Dziś liczę na powtórkę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +968
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Boliwia, Division Profesional
Godzina: 02:30
Spotkanie: Blooming – Royal Pari
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,64
Bukmacher: Betclic

Analiza: Trochę egzotycznie, bo oferta w Europie ze względu na przerwę reprezentacyjną nie powala. Pod lupę biorę mecz ekip z końca tabeli w Boliwii. Gospodarze zajmują ostatnią siedemnastą pozycję ze zdobytymi 23 punktami w 25 meczach i bilansem 28:48, goście trochę wyżej bo na 13 lokacie, ale tylko 2 punkty więcej i bilans 31:39 w 24 meczach. Średnio zdobywają i tracą powyżej jednej bramki w meczy. I w tę stronę poszedł mój typ na to spotkanie. Wybrałem BTTS-a. Patrząc statystycznie Blooming na 6 ostatnich meczy miał BBTS w 5 meczach, Royal Pari tak samo 5 na 6. I w ramach H2H identycznie. Jeśli utrzymają te statystyki to dziś w nocy zobaczymy bramki po obu stronach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +968
R 630,4K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Kolumbia Primera A
Godzina: 03:30
Spotkanie: Pereira - Aguilas
Typ: X2 i powyżej 1,5 gola lider nie przegral, ale skonczylo sie 0:0
Kurs: 2,45
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Nie lubię typować meczów reprezentacji, bo nie ma podparcia w statystyce i historii H2H, dlatego mimo obfitości spotkań o punkty w eliminacjach wybieram ligowe spotkanie w Kolumbii, gdzie lider na wyjeździe spróbuje zmierzyć się z ekipą zajmującą 18 miejsce. Nie wiem jakie są powody, ale bukmacherzy dają wysokie kursy na gości, mimo ostatnich występów ligowych obu ekip i ich formy. Ja zaryzykuję grę w kierunku lidera i obstawię zakład łączony że ekipa Aguilas nie przegra i w meczu będzie powyżej 1,5 gola. Gospodarze odnieśli co prawda dwa zwycięstwa w ostatnich dwóch meczach ale jedno to pokonanie ekipy z ostatniego miejsca, a drugie to rozgrywki pucharowe, które różnie są traktowane przez poszczególne ekipy. Dla gości ostatnie mecze ligowe to pasmo meczów bez porażki – remisy i zwycięstwa i pomiędzy nimi zanotowali w ciągu ostatnich dwóch tygodni dwie porażki w rozgrywkach pucharowych. Mecz ligowy według mnie będzie okazją do podtrzymania passy meczów bez porażki.
 
Ostatnia edycja:
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna Urugwaj 1 liga
Godzina: 23:30
Spotkanie: Club Nacional Montevideo- Montevideo Wanderers
Typ: przedział goli w każdej połowie 2-3
Kurs: 7.50
Bukmacher: Superbet
Link w dziale:
Analiza:

Mecz za chwilę . Gram taki oto typ głównie z uwagi na wysoki kurs. Widzę przesłanki, że może to wejść.
Dzisiejsi gospodarze ostatnimi czasy notują overove spotkania obfitujące w bramki i ostatnie 5 meczy to wyniki : 1:1, porażka 1:3, 2:2 i 2 zwycięstwa 0:3 i 0:4. Widać więc, że trochę bramek w ich meczach ostatnio pada.
U gości nie wygląda to już tak dobrze, ale są na ostatnim miejscu w tabeli ligowej i muszą tu zagrać odważnie bo nie mają czego bronić.
Myślę, że sami gospodarze są w stanie strzelać po 2 bramki na połowę, a kto wie może i goście jakaś jedna dołożą .
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
The Strongest - Nac. Potosi
Typ: powyżej 5.5 gola
@5.00 Superbet

Typ na pierwszy rzut oka trochę karkołomny. Historia Division Profesional zna wydarzenia, w których padało sporo goli, ale żeby od razu typować over 5.5? Otóż jest to potyczka między dwiema silnymi ekipami, które zakończą sezon w top 4. Oto właśnie jesteśmy świadkami ostatniej kolejki i ostatnich trzech spotkań w lidze, w tym właśnie ze zwycięzcą, The Strongest, oraz Nacional Potosi. Widać wyraźne rozluźnienie, co pokazuje choćby wynik ostatnich trzech spotkań dzisiejszych gości - w każdym z nich padło ponad 5 goli, a w sumie było ich 20. Co jednak bardziej istotne, ciekawe jest zestawienie spotkań bezpośrednich obydwu drużyn. W siedmiu ostatnich bezpośrednich meczach czterokrotnie padło minimum sześć goli. Raz nawet... dziewięć. Zdaje się, że jest to ciekawe wydarzenie dla kibiców i idę w kolejny wesoły over na samą końcówkę sezonu.
 
Ostatnia edycja:
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Boliwia Division Profesional
Godzina: 22:30
Spotkanie: Wilsterman - Boliwar
Typ: DNB Boliwar
Kurs: 1.78
Bukmacher: fuksiarz.pl

Analiza: Tym razem zapoluję na rewelacyjny moim zdaniem kurs w klasyku Boliwii. Boliwar, lider, podejmuje na wyjeździe Wilsterman. Goście nie mają żadnych problemów ze zdobywaniem bramek, wystarczy spojrzeć na ich ostatnie spotkania:
4:4 The Strongest, 3:1 Villaroel, 1:0 Wilsterman, 3:1 Aurora, 2:2 Vinto, 4:1 Tomayapo, 5:1 Independiente.

Dużą rolę gra u nich mental, w ostatnim spotkaniu, zakończonym remisem 4:4, przegrywali już 0:3, żeby ostatecznie wyrównać.

Wilsterman ostatnio nie jest w najlepszej formie, ostatnie sześć spotkań to aż cztery porażki. Tym samym typ z remisem na gości wydaje mi się zdecydowanie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1676
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
CD Marathon - CD Olimpia
Typ: Poniżej 3.5 gola przełożony
@1.45 Superbet

Obydwie drużyny z początkiem sezonu dały się poznać jako mocne w defensywie - Marathon - w szczególności u siebie, i Olimpia wyjazdowo. Obie drużyny są w ścisłej czołówce tabeli ligowej. I myślę, że podobnie jak w zeszłych latach, nie będzie dziś zbyt wiele bramek. W ostatnich 18 miesiącach obie drużyny grały ze sobą aż dziesięć razy - i w siedmiu przypadkach strzelono w meczu maksymalnie dwa gole. Olimpia nie straciła bramki aż od pięciu meczów, a Marathon - od czterech meczów granych u siebie. Zwycięzca tego spotkania twardo umocni się w czołówce, aczkolwiek o końcowym rozrachunku może - choć nie musi - zadecydować jedna, może dwie bramki. Dla zabezpieczenia typu obstawiam under 3.5 gola.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Banfield - Talleres
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Banfield
Kurs: 1.55


Niestety kolejna przerwa na reprezentację, co oznacza że pierwsze dni to będzie głównie oferta z niszowych lig, ale też mecze m. in. Argentyny, Meksyku czy 2. Rumunii na pierwszym planie. Banfield walczy w tym sezonie o utrzymanie - przynajmniej na ten moment, chociaż póki co trudno cokolwiek powiedzieć po 11 kolejkach ligi argentyńskiej, gdzie poziom jest dość wyrównany, liga dość underowa, a ewentualna seria 2-3 zwycięstw może sprawić, że drużyna z dołu tabeli... katapultuje się na TOP 5. Banfield w tym sezonie miewa swoje przebłyski i ostatnie tygodnie były pod tym względem naprawdę niezłe - ofensywna gra, wiele sytuacji pod bramką rywali i 5 z 6 meczów bez porażki. Po drugiej stronie jest Talleres, które przynajmniej teraz aspiruje do tytułu mistrzowskiego - tutaj gra jest bardziej stabilna, ale są też problemy w defensywie - idealnie obrazuje to przynajmniej jeden stracony gol przez gości w 9 z 10 meczach ligowych, a rywale bywali słabsi od Banfield. Liczę na przynajmniej jedno trafienie niżej notowanych gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom