>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

7. i 8. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (12.10 - 18.10.2023)

Status
Zamknięty.
R 580,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Albania - Czechy
Typ: 1X
Kurs: 1,62
Bukmacher: superbet
Analiza:
Albańczycy po remisie z Czechami w Pradze i gładkiej wygranej 2:0 z Polską z przewagą dwóch punktów niespodziewanie prowadzą w grupie E przed Czechami i Mołdawią. Wygrana z Czechami na własnym boisku przy fanatycznie reagującej publiczności praktycznie zapewni im awans do Mistrzostw Europy, bowiem ostatni mecz grają w Tiranie z Wyspami Owczymi. Czesi tez muszą szukać tutaj punktów- wzmocnieniem będzie powrót po kontuzji Davida Juraska z Benficy. W rezerwie jest Pekhart z Legii- miałby szanse zagrać przeciwko koledze klubowemu Albańczykowi Muci. Czechy mają jeszcze miejmy nadzieję trudny mecz wyjazdowy z Polską a remis będzie tutaj absolutnym minimum do przyjęcia przez obie drużyny
 
Otrzymane punkty reputacji: +1603
R 580,5K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Irlandia - Grecja
Typ: X2
Kurs: 1,57
Bukmacher: superbet
Analiza:
W grupie B eliminacji do ME zdecydowanym faworytem do pierwszego miejsca jest prowadząca z kompletem 15 punktów Francja, natomiast na drugie miejsce szanse ma Holandia i właśnie Grecja. Po przegranej w Eindhoven aż 0:3 dla Greków sytuacja mocno się skomplikowała ale w przypadku wygranej z Irlandią w ostatnich meczach spotykają się na własnym boisku z Holandią i Francją. Irlandczycy wygrali tylko mecz u siebie z Gibraltarem a pozostałe cztery mecze przegrali. Mecz Irlandczyków z Grecją w Atenach zakończył się wygraną 2:1 gospodarzy i obfitował w sporą ilość kartek. Zakładając, że Grecy wyczują jeszcze pewne swoje szanse i przy maksymalnym zaangażowaniu powinni z Dublina wywieźć korzystny dla siebie wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1324
P 43,1K

person100

Użytkownik
Hiszpania - Szkocja
Typ: obie strzelą, Hiszpania wygra kurs 3.21 B betfan
Analiza: Szkocja to zaskoczenie tych eliminacji, radzą sobie naprawdę świetnie w nich co udowodnili u siebie ogrywając Hiszpanię. Przed nami rewanż, hiszpańska drużyna ma niesamowitą jakość z przodu co według mnie udowodni od początku nabijając łącznie parę bramek, ale widać też w ich meczach, że kiedy prowadzą go i kontrolują to wkrada się rozkojarzenie i nawet słabsze drużyny potrafią coś im strzelić, a Szkocja nie jest tylko słabsza drużyna, ale mają potencjał na momentami wyrównane spotkanie, z czego bierze się mój typ
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Wyspy Owcze - Polska / Polska wygra + więcej RR @1.75 Superbet - aż nie chce się wierzyć, że pozwolili na tyle rogów Farerom a sami zrobili zaledwie trzy...
Wczoraj chciałem cokolwiek wcześniej podać bo już wczoraj zaczynały kursy lecieć. Co do naszego meczu z Wyspami Owczymi, polski Guardiola stoi przed szansą jako pierwszy selekcjoner aby wygrać pierwszy mecz za sterami reprezentacji w XXI wieku. Ostatni, który tego dokonał był Janusz Wójcik w - o zgrozo - 1997 roku. Rywal wręcz idealny, bo obydwa mecze reprezentacja Polski musi wygrać bez żadnego "ale". Na Wyspach aktualnie i jutro mają być duże wiatry, wiadomo aura niesprzyjająca, boisko nie takie itd. itd. Spodziewam sie, że Farerzy będą starali się postawić i trzymać ten opór jak najdłużej a my będziemy bić głową w mur, aż w końcu wpadnie. A jak wpadnie to na jednej przecież się nie zatrzymamy bo bilans może być istotny w kwestii awansu. Powinniśmy napierać całe spotkanie, a piłkarz z Wysp pewnie niejednokrotnie będą te piłki wybijać, co przyczyni się do rożnych. W meczu na Narodowym w rogach było 6-0, podobnych rozmiarów różnicy spodziewam się i w jutrzejszym meczu.

Hiszpania - Szkocja / Hiszpania over 1.5 gola + over 3.5 RR @1.80
Podobnego scenariusza jak w naszym spotkaniu spodziewam się w Hiszpanii gdzie La Furia Roję podejmie świetnie spisującą się w obecnych eliminacjach reprezentację Szkocji. W ostatnich dwóch spotkaniach Hiszpanie nie mieli może rywali z najwyższej półki bo była to Gruzja i Cypr, ale nastukali w tych dwóch meczach 13 bramek. Na 4 spotkania w grupie, typ pokrywany był trzykrotnie - nie pokryli go tylko w wyjazdowej porażce własnie na Wyspach - rogi mimo wszystko zrobili. W czwartkowy wieczór, muszą wygrać za wszelką cenę, bo aktualnie mają co prawda mecz mniej od Szkotów ale i 6 punktów straty, więc bezpośredni mecz trzeba wygrać zwłaszcza, że przy takiej samej ilości punktów decyduje własnie bilans meczów bezpośrednich. Hiszpanie nie mają zatem powodów aby wbić ledwie 1-0 i pykać sobie resztę meczu między sobą, a najlepszy dla nich rezultat to wygrana przynajmniej trzema bramkami, a dwubramkowe zwycięstwo to absolutne minimum. Przy sporym naporze podopiecznych de la Fuente przypuszczam, że i te rogi wpadną. Typ do pokrycia nawet i w pierwszej połowie.


Cypr - Norwegia /
Norwegia over 1.5 gola @1.36
Norwegowie po dwóch ostatnich zwycięstwach będą musieli podtrzymać passę i wygrać dość pewnie z Cyprem, aby liczyć się w grze o baraże drużyn z trzecich miejsc. Nie oszukujmy się, że Cypryjski klimat i "obrona Częstochowy" będzie w stanie powstrzymać Haalanda, Odegaarda i spółkę przed wbiciem co najmniej dwóch bramek. U siebie Norwedzy wygrali 3:1, i nie zdziwię się jeśli powtórzą ten wynik, albo nawet wyższy. Typ podobnie jak u Hiszpanów, spokojnie do pokrycia i w pierwszej połowie. Zespół z północy Europy grał z Cypryjczykami 11 razy, i za każdym razem znajdywali drogę do bramkim co najmniej dwukrotnie, więc mając taki potencjał ofensywny jak obecnie, spodziewam się, że ta passa będzie kontynuowana.

E: jak podawałem, AKO wynosiło 4.28 jak u mnie w temacie, aktualnie jest to 3.62 a pewnie jeszcze zleci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2496
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Wyspy Owcze - Polska
Typ: Polska wygra i wykona powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.05 Betfan


Uważam że zmiana trenera w naszej reprezentacji to dobra decyzja i w końcu coś drgnie w grze i nie będzie już komentarzy typu "Oczy krwawiły". Widać że trener Probierz przede wszystkim postawił poprawić atmosferę w drużynie co widać chociażby w vlogach które wróciły na kanał "łączy nas piłka". Probierz uczestniczy w grach typu dziadek itp. Jeżeli chodzi o sam meczu posiadamy zdecydowanie większy potencjał i mimo braku Lewandowskiego powinniśmy te spotkanie wygrać bez większych bulów, a że kurs 1.33 jest słaby poszukałem czegoś jeszcze i tak wpadł mi zakład łączony z rzutami roznymi Polaków. W tych eliminacjach zagraliśmy dotychczas 5 spokań i po za pierwszym meczem z Czechami ten próg zrobiliśmy, a że w czwartek powinniśmy być drużyna dominująca to uważam że ta linia również zostanie pokryta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wyspy Owcze - Polska @ 1 Handicap (+1,5) @ 1,81 @ Fortuna

Nie jestem tutaj optymistą. Bałagan jaki ostatnio powstał miał zostać błyskawicznie uratowany zmianą trenera. Ale czy zmiana na trenera Probierza to dobra zmiana? Śmiem wątpić o czym pisałem w dziale o reprezentacji. Skoro za Santosa z Robertem w składzie się męczyliśmy u siebie z Wyspami i ledwo wygraliśmy 2-0. To dlaczego miało by być lepiej na wyjeździe, bez Roberta, z nowym trenerem który nie wygląda mi na lepszego, a piłkarze jeszcze nie znają jego koncepcji, o ile w ogóle jakaś sensowna koncepcja jest. Pewnie mamy indywidualności typu Szymański, Zieliński, którzy w pojedynke powinni wygrywać takie mecze obudzeni w środku nocy. Ale już nie raz było widać że to tak nie wygląda. Wyspy Owcze są świetnie zorganizowani, a u nas może być chaos. I nie zdziwie się jak dzięki tej organizacji urwą punkty Biało-Czerwonym. Jeśli uda nam się strzelić gola to Wyspy dalej będą konsekwentne i na pewno się nie otworzą. A drużyny Probierza przy prowadzeniu 1-0 ostatni pomysł jaki mają to walka o podwyższenie wyniku. Poza tym za pare dni kolejny mecz i trzeba się oszczędzać. Zatem sądzę, że są na to duże szanse, że o ile wygramy ten mecz to max jedną bramką.]


Za drobne gram czysty win Wysp Owczych, po kursie 10.00 bo chyba tylko tego brakuje do kompletu po ostatnich kompromitacjach to historyczna porażka z Wyspami Owczymi..
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wyspy Owcze - Polska
Polska + powyżej 1.5 gola w meczu @ 1.53
Polska + powyżej 2.5 gola w meczu @ 2.00
powyżej 2.5 gola w meczu @ 1.96
powyżej 3.5 gola w meczu @ 3.45

Betclic

Najblizsze spotkania reprezentacji Polski, a w sumie wszystkie spotkania eliminacyjne do Euro będą dla nas o być albo nie być w tym oto właśnie turnieju. Kilka tygodni temu doszło do zmiany trenera. Santos nie poprawił nic w naszej grze i stwierdzam, że graliśmy najgorszy futbol od kilku lat. Pałeczkę przejął Michał Probierz, który jest mocno wybuchowym trenerem i ma jaja. Nie mnie oceniać wybór, ale dajmy mu szanse i będziemy oceniać po kilku spotkaniach. Nowy trener ma zadanie na pewno poprawić sytuacje w grupie jak i sama atmosferę w szatni i wokół reprezentacji. Mam nadzieje, że mu się to uda bowiem mocno mu kibicuje.
Przejdźmy do samego meczu. My bez Lewandowskiego, ale to może być dobra wiadomość, a to dlatego, że nie będę zdziwiony, że zespół bez Lewego zagra lepiej niż z nim. Koniec wymachiwania rak i ustawiania kolegów od tego jest trener przy linii bocznej, a nie Robert.
Do kadry zostali powołani min. Wszołek czy Slisz i jestem zdania, że ten pierwszy dostanie szanse od pierwszej minuty. W napadzie prawdopodobnie Milik razem z Świderskim. Tuż za nimi nowa dziesiątkę i kapitan na najbliższe spotkania Zieliński oraz w świetnej formie Szymański. My to spotkanie musimy wygrać i musimy to zrobić strzelając kilka goli rywalowi. To są przecież Wyspy Owcze drużyna, która powinna już w pierwszym meczu dostać od nas lanie i gdyby nie karny to mecz zakończył by się bezbramkowym remisem.
Kursy na bramki są spore, ale nic dziwnego skoro tych goli nie strzelamy za dużo.
Gospodarze z pewnością nie pójdą na wymianę ciosów, a zamkną się w polu karnym. Będą próbować swoich szans z kontry i tu musimy uważać żeby na jedna z nich się nie nadziać i nie stracić jako pierwsi gola bo potem już może być naprawdę ciężko.
Liczę, że zdominujemy ten mecz jak i kolejny, a gole po naszej stronie będą już padać w pierwszej połowie spotkania. Dzięki temu zyskamy pewność i spokojnie będziemy mogli dobijać rywala.
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Portugalia - Słowacja @ 1 Handicap (-1,5) @ 1,67 @ Fortuna

Portugalia pod wodzą trenera Martineza wręcz miażdży rywali. Kojarzę, że Portugalia zawsze w eliminacjach lubiła zgubić punkty, nigdy nie imponując bilansem 6-0-0 po 6 meczach jak zdarzało się Belgii pod wodzą Martineza. Teraz trener przeniósł dobre praktyki, gdzie Portugalia nie miewa wpadek i zawsze wygrywa ze słabszym rywalem, często bardzo wyraźnie. Piłkarzy mają do tego świetnych. Mieszanka już doświadczonych a nadal w gazie piłkarzy z młodymi wchodzącymi do reprezentacji jako nowe gwiazdy na najbliższe lata. Fajnie to funkcjonuje i spodziewam się kolejnego gładkiego zwycięstwa Portugalii. Typuje 3-0/4-1 dla gospodarzy. Handicap powinien zostać spokojnie pokryty
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dania - Kazachstan @ 1 Handicap (-1,5) @ 1,44 @ Fortuna

Niesamowite, że Kazachstan jest w realnej grze o awans. U siebie są zawsze groźni i bardzo efektywnie to wykorzystali. Na wyjeździe ze słabszymi rywalami również dobrze punktowali. I przed decydującymi meczami mają tylko punkt mniej niż Dania. W dodatku u siebie z nimi wygrali, więc przy remisie w Danii mają korzystniejszy wynik meczy bezpośrednich. Dania nie wygrywając tego meczu może sobie realnie skomplikować drogę awansu bo przecież poza Kazachami ma do ogrania Słowenie i Finlandie, którzy mają odpowiednio tyle samo punktów oraz punkt mniej. Zatem nie ma tu już miejsca na stratę punktów u siebie. Dodatkowo znaczenie mogą mieć bramki, zarówno do ogólnego stanu goli co do meczy bezpośrednich, np. z Kazachstanem. Dlatego warto było by wygrać minimum 2 golami. Jako że na papierze i w taktyce różnica klas jest spora, jest to jak najbardziej do zrobienia. Duńczycy poprzednie eliminacje przeszli jak burza, co ich uśpiło. Tutaj żarty się kończą i trzeba wygrać,najlepiej dość wyraźnie.
Typuje 3-0 dla Duńczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +971
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Polska over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet

Analiza:
Musze powiedziec, ze generalnie sporo tluczemy tych rzutow roznych. Szczegolnie nam to wychodzi na trudnych terenach a takie sa dla nas wszystkie mecze na wyjezdzie. Taktyka gospodarzy bedzie dokladnie taka sama jak w pierwszym meczu czyli glebokie okopy na swojej polowie i proba obrony wyniku. U nas mamy nowego trenera i mam nadzieje, ze naszych odpowiednio zmotywuje zeby od razu ruszyc z kopyta na rywali i nie bedzie ociagania i leniwego klepania od lewej do prawej. W eliminacjach tylko z Czechami nie siadlaby ta linia. Ja tu widze, ze naszym od poczatku mocno bedzie sie chcialo przec do przodu i korki beda padaly. Nam nigdy dobrze sie nie gralo z druzynami mocno cofnietymi do obrony wiec wcale tak szybko i latwo nie musimy tu wyjsc na prowadzenie. Znowu moze byc meczenie sie ale ja widze raczej meczenie sie w takim znaczeniu, ze bedzie widac od poczatku, ze naszym sie chce a nie jak ostatnio granie powolne na odwal bez kreowania sytuacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1286
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Holandia - Francja
Typ: over 3.5 bramki
Kurs: 3.50
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Francuzi idą jak burzy przez te eliminacje, tak naprawdę wydaje mi się że wcale swojego najwyższego biegu tutaj nie wrzucali, po za jednym bardzo prestiżowym starciem z Holandią na otwarcie tych zmagań gdzie wygrali 4:0, następne mecze też ze zwycięstwa i też bez straconej bramek. Nie ma sensu tutaj rozpisywać się o tej kadrze, tak naprawdę tutaj można zrobić dwie mega mocne kadry, każda formacja świetna. Wydaje mi się jednak że ta drużyna miewa swoje zastoje w defensywie widzieliśmy to wiele razy, co prawda bramki nie stracili ale naprawdę niemal każdy rywal potrafił stwarzać sobie świetne sytuacje. Holendrzy z nowym trenerem nie do końca jeszcze zachwycają, ale tutaj potrzeba trochę czasu, na pewno oczekiwania kibiców będą duże, tym bardziej po tej pierwsze porażce, wszyscy tutaj chcą rewanżu, tylko czy ten zespół stać na solidną grę w defensywie grając ofensywniej…nie sądzę stąd idę w stronę bramek bo Holandia w ataku też masa świetnych indywidualności robiących różnice.
 
Otrzymane punkty reputacji: +712
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Wyspy Owcze - Polska
Polska + powyżej 1.5 gola w meczu @ 1.53
Polska + powyżej 2.5 gola w meczu @ 2.00
powyżej 2.5 gola w meczu @ 1.96
powyżej 3.5 gola w meczu @ 3.45

Betclic
Przypomnę tylko, że jutro gramy na sztucznej, specyficznej murawie i prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne, cały dzień ma mocno wiać i padać deszcz - o tym nie zostało nic napisane, więc uwaga na stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +834
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje ME
Godzina: 20:45
Spotkanie: Wyspy Owcze - Polska
Typ: Polska strzeli powyżej 5,5 bramki
Kurs: 30,00
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Jestem tutaj optymistą. Co prawda Jacek Zieliński ten z Cracovii nie został trenerem ale ale trener Probierz to swój chłop.

Po pierwsze spodziewam się mocno eksperymentalnego składu

Po drugie spodziewam się dużej ilości bramek Polaków ( w konkursie Betfan typuję 7:0 (5:0) do przerwy)

Lewy? Po meczach tych dwóch wykreuje się nowy napastnik... Nikt za Lewym nie będzie po tych dwóch meczach płakał.

Podział stawek w Efortunie jest następujący: 0,5% na Wyspy Owcze, 0,6% na remis i 98,9% na Polskę.

Pozdrawiam
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Tenis by Dawid 869,9K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Wyspy Owcze vs. Polska
Spotkanie eliminacyjne i przy okazji rewanżowe, bo przecież niedawno mierzyliśmy się z Farerami i wypadliśmy blado. Wygrana 2-0 i to po karnym oraz golu w końcówce. Biliśmy głową w mur, jeszcze gdy za sterami był Santos. Dziś mamy nowe rozdanie, brak Lewandowskiego czy też Krychowiaka i wielka nadzieja na efekt tzw. "nowej miotły" czyli Michała Probierza. Po cichu liczę, że coś ruszy za jego kadencji, bo zna tych piłkarzy, ma spore doświadczenie i żyje przy linii, więc może niektórych naszych piłkarzy nieco pobudzi. Jestem bardzo ciekaw jak sobie poradzą bez Lewego, a mam dziwne przeczucie, że poczują większy luz i zagrają niezły mecz. Z tego zgrupowania wręcz obowiązkiem jest 6 punktów i Polacy zwyczajnie powinni wypunktować jedną z najsłabszych kadr tych eliminacji. Nie trzeba przypominać, że w ich składzie są praktycznie tylko gracze półzawodowi, którzy normalnie chodzą do pracy i jeden z lepszych w ostatnim meczu z Polską nie mógł wystąpić, ze względów zawodowych. Liczę, że z dobrej strony pokażą się gracze, którzy dopiero wchodzą do tej kadry lub mają małe ogranie, a mianowicie Peda, Wszołek, Marchwiński, Piotrowski, Dziczek, Buksa czy Slisz. Szansę powinien dostać Milik i to najlepszy moment dla niego, by się wykazać, bo od długiego czasu pozostaje w cieniu, a przecież w klubie zazwyczaj strzela. Dla kilku innych graczy te zgrupowanie to także jedna z ostatnich szans, a widać, że Probierz się nie pieści, bo podziękował ostatecznie Krychowiakowi i nie powołał Bednarka czy Piątka. Oprócz wspomnianego Milika, wszystko co najlepsze muszą pokazać m.in. Grosicki czy Kędziora, którzy na pewno nie będą trzymani w kadrze za zasługi. Jeśli zawodnicy będą grać na pełnym zaangażowaniu, a co ważne bez strachu, bo tak było w ostatnich meczach, że ich mental leżał i nikt poza Zielińskim nie brał gry na siebie, to ten mecz wygrają i to pewnie. Ciekawym eksperymentem jest Peda z Serie C, który musi coś prezentować skoro został powołany. Jestem pozytywnie nastawiony przed tym meczem, choć może nieco wiać, ale to dobrze, bo Polacy muszą grać dużo po ziemi i pokazać przewagę jakości. To idealny mecz dla Zielińskiego, który założy opaskę kapitańską i od jego gry będzie wiele zależeć. Kilku graczy jest w wysokiej formie i mam nadzieję, że to udowodnią. Myślę, że zwycięstwo to obowiązek, a przy okazji rzuty rożne oraz co najmniej dwa gole.

Przewidywany skład wg portalu piłka nożna: Szczęsny - Kędziora, Peda, Kiwior - Wszołek, Slisz, Zieliński, Szymański, Frankowski - Świderski, Milik.

Oprócz poniższych zakładów można oczywiście wybrać opcję najprostszą czyli podbić ako zwycięstwem naszej reprezentacji.

👉 Polska wygra i wykona więcej rr @1,7 (forBET)
👉 Polska powyżej 4,5 rr @1,42 (forBET)
👉 Polska powyżej 1,5 goli @1,54 (forBET)

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Otrzymane punkty reputacji: +712
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Albania - Czechy
Typ: BTTS
@2.15 Superbet

Uważam, że kurs na zdobycie po jednej bramce przez każdą ze stron jest całkiem atrakcyjny. Osobiście nie dawałbym tak wysokiego kursu jak proponuje Superbet. Czechy wraz z Albanią są na dwóch pierwszych miejscach grupy i obydwu drużynom mocno będzie zależeć na tym, aby Polska dogoniła ich jak najpóźniej, lub wręcz w ogóle. Jest na to świetny sposób - trzeba wygrać dzisiejszy mecz. A zrobić to można w sposób nieustępliwy poprzez wystawienie ofensywniego składu. I takiej właśnie gry spodziewam się w tym spotkaniu. Zarówno Albania jak i Czechy - w przypadku porażki - mogą spodziewać się dogonienia przez Polskę w dwóch następnych kolejkach (w przypadku Czechów nawet w samej najbliższej). Remis też niespecjalnie by wszystkich urządził. Obie ekipy powinny powalczyć o pełną pulę i bramek spodziewałbym się po obydwu stronach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Chorwacja - Turcja
Bukmacher: Fortuna
Typ: gol Turcji
Kurs: 1.72


Po kilku dniach ligowej posuchy, gdzie mogliśmy obstawiać takie fascynujące smaczki jak 3. liga hiszpańska, Liga Mistrzów kobiet czy jakieś rozgrywki pucharowe w Argentynie. Tym razem czekają nas mecze eliminacyjne na najbliższe EURO, gdzie bywa różnie jeśli chodzi o bramki, ale pewne jest to, że można ustrzelić tutaj naprawdę wysokie kursy na overach czy nawet golach poszczególnych drużyn. Moją pierwszą myślą była rywalizacja D, a konkretnie pojedynków dwóch kandydatów do pierwszego miejsca w grupie, czyli Chorwacja vs Turcja. W pierwszym bezpośrednim pojedynku tych drużyn lepsza była Chorwacja, która wygrała na wyjeździe 2 - 0 i przy mniejszej ilości spotkań i rewanżu u siebie jest wyżej stawiana w kontekście pozycji lidera. Z drugiej strony ta sama Chorwacja tylko zremisowała 1 - 1 z Walią, a skromne zwycięstwo 1 - 0 z Armenią wcale nie było zachwycające. Sama Armenia też nie przejdzie obojętnie obok potencjalnej walki o awans, bo minimalna porazka z Chorwacją to jedno, ale ta sama ekipa... zatrzymała Turków na ich stadionie. Pewne jest to, że każda przerwa reprezentacyjna nieco odświeża forme danego zespołu i trudno powiedzieć czy czeka nas Chorwacja taka jak w rywalizacji z Łotwą i gładkim 5 - 0 czy może bardziej Chorwacja, która tylko zremisowała z Walią czy męczyła się z Armenią. W podobnym tonie można się wypowiadać o Turkach, którzy mają jeszcze wiele do pokazania. Typ na dzisiaj, to po prostu gol Turków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1603
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Wyspy Owcze Polska
Polska i powyżej 2,5
Kurs 2,04
Betfan (Betbuilder)

Z reguły jestem sceptycznie nastawiony do grania na nasze Orły, ale tym razem wierzę mocno w efekt nowej miotły. Liczę, że Panowie się sprężą i nastrzelają kilka bramek amatorom z Wysp owczych. Oczywiście pogoda i sztuczna nawierzchnia mogą być dodatkowymi utrudnieniami, ale liczę, na chęć skutecznego pokazania, że kadra bez Lewandowskiego potrafi być skuteczna i strzela bramki bez jego udziału. Statystyk nie ma co przywoływać, ale trzeba wspomnieć, że tylko zwycięstwo przedłuża nasze szanse na awans do Mistrzostw, a nic tak nie podniesie morale jak efektowne i wysokie wyjazdowe zwycięstwo. Liczę na miłe 90 minut przed telewizorem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom