>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.02.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Welsh Open 2013
Spotkanie: Marco Fu (HKG) – Mark Allen (NIR)
Typ: Mark Allen (NIR) -1.5
Kurs: 2.09
Bukmacher: Pinnacle

Spotkanie snookerowej wagi ciężkiej. Obaj gracze to zdecydowanie top5 jeśli chodzi o ostatnie tygodnie. Fu świetna postawa w German Masters, gdzie aż do drugiej sesji finału był najlepszym graczem turnieju. Parę dni później dobre występy w Championship League. Reprezentant Hongkongu gra w ostatnich tygodniach bardzo pewnie, zwłaszcza w grze taktycznej, ale również potrafi mocno punktować w jednym podejściu (w Berlinie 6 breaków +100). Ale jego rywalem jest Mark Allen, który prezentuje się równie dobrze, jeśli nie lepiej. The Pistol najpierw wygrał 4 grupę Championship League wygrywając wszystkie 8 meczy m. in. z Trumpem, Selbym i Maguire’em. Później doszedł do finału Shoot-Out, który to format idealnie pasuje do jego stylu gry. Wreszcie świetna forma w Masters, która zastopowana została w decydującym frejmie meczu z Robbo. Australijczyk w magiczny sposób wyszedł ze snookera wbijając czerwoną, a później wygrywający break. Myślę, że gdyby to był jakikolwiek inny gracz, to Allen by wygrał ten mecz, a może i cały turniej, bo prezentował się wyśmienicie. Zresztą był to jeden z najlepszych meczów jakie wydziałem ostatnio, niebotyczny poziom. Bilans spotkań między oboma graczami bardzo wyrównany, ale to Fu wygrał ostatni mecz w grudniu na UK Championship. W tym meczu Allen będzie miał idealną okazję do rewanżu. Forma jest, posiada niesamowite umiejętności, czas wreszcie zaprząc je do dobrego wyniku. Mam wrażenie, że Welsh Open to może być jego turniej.
✅ 109
 
S 1

stasiupankracy

Użytkownik
Valencia - PSG
obie drużyny strzelą
buk: betfair kurs:1,84
Valencia jako gospodarz i posiadające większe doświadczenie w europie i w tym sezonie radząca sobie dobrze w lm powinna strzelić, co sugeruję również kursy tj. ok 1.28. Po drugiej stronie zaś równie dobrze radzące sobie w tej edycji lm PSG, w tych rozgrywkach nie strzelili tylko raz a jak już strzelili to nawet więcej niż jedną bramkę. Szczegulnie liczę na Ibrę że przechyli szalę powodzenia typu, jeśli psg strzeli (kurs na to ok 1,34) to valencia powinna się otworzyć i bardziej ruszyć da ataku. Kurs w betfair jak zwykle wyższy jeśli chodzi o zakłądy na gole, w marathonbet jest 1,75, samo to czyni w zakłądu value.
✅ 84
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: Tenis, WTA Doha
spotkanie: Monica Niculescu - Jelena Jankovic, games handicap ( 1.5 : 0 )
typ: 2 (Jelena Jankovic )
kurs: 1,86
bukmacher: Betsson
Do stolicy Kataru tradycyjnie zjechała sama śmietanka damskich rakiet, ale nie tylko. Jako, że kursy na czołowe zawodniczki są jakie są, nie zachęcają do budowania dluższej taśmy, bo zazwyczaj lubi się zdarzyć, że któraś przylatuje do Dohy wylącznie na bezcłowe, luksusowe zakupy, mniej przejmując się zdarzeniami na korcie.*
W I rundzie od razu wypatrzyłem mecz balkańskich sąsiadek. Dlaczego? Wydaje mi się. ze styl Niculescu idealnie pasuje Jankowić (zresztą nie tylko jej). Mam na myśli szczególne podcięte, wolniutkie wrzutki forhandowe przeważnie na środek kortu, z których większość tenisistek zaawansowanych technicznie robi co chce. Jelena nawet bez formy swoją technikę ma i powinna to dzisiaj wykorzystać. Moje przypuszczenia potwierdza dotychczasowe H2H (5:0) pomiędzy nimi, gdzie Monice nie udało się urwać ani seta.
Tegoroczne wyniki obydwu pań nie rzucają na kolana . Rumunka z bardziej znanych nazwisk ma w tym roku na rozkładzie tylko Laurę Robson i Shuai Peng. Serbka dla odmianyTamirę Paszek i Johannę Larsson. Wszystkie cztery przeciwniczki dzisiejszych oponentek grają w 2013 beznadziejnie. Pozostaje mieć nadzieję, że Jankowić podtrzyma dobrą passę, a Niculescu nie wystrzeli nagle z jakąś superformą.
* - istnieje niestety niezerowe prawdopodobieństwo, że także w tym celu pojawiła się w Katarze Jankowić.
⛔ 100
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - ANGLIA: League two
Spotkanie:Wycombe- Bradford
Typ:1
Kurs: 2.62
Bukmacher:WilliamHill
Na dziś wybrałem mecz League two pomiędzy Wycombe- Bradford.Obie drużyny w ligowej tabeli sąsiadują ze sobą.Gospodarze po rozegranych 30 kolejkach są na 11 miejscu w tabeli z dorobkiem 42 punktów i mają na swoim koncie 12 zwycięstw 6 remisów i 12 porażek.Piłkarze Wycombe ostatnio są w bardzo dobrej formie na 5 ostatnich kolejek wygrali 4 mecze i 1 zremisowali a w ostatnim meczu na swoim terenie wysoko pokonali York aż 4:0.Goście mają jedną kolejkę rozegraną mniej niż gospodarze i w ligowej tabeli są tuż za nimi czyli na 12 miejscu z dorobkiem 41 punktów i mają na swoim koncie 11 zwycięstw 8 remisów i 10 porażek.Przyjezdni grają ostatnio w kratkę na 5 ostatnich kolejek zremisowali 2 mecze i przegrali 3 a w ostatniej kolejce grając u siebie przegrali 0:1 z wiceliderem tabeli.W 6 starciach pomiędzy tymi drużynami to gospodarze wygrali 4 mecze a 2 przegrali.Dziś stawiam na gospodarzy którzy wygrali u siebie wszystkie mecze z dzisiejszym rywalem i liczę na to że podtrzymają swą passe
zwycięską nad Bradford grając u siebie.Stawiam na czystą 1
Pojedynki bezpośrednie:
LEA Wycombe Bradford 1 : 0
LEA Wycombe Bradford 1 : 0
LEA Wycombe Bradford 2 : 1
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 10

rocha123

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Valevcia - PSG
Typ : PSG
Kurs: 2.80
Bukmacher : bwin
Dzisiaj zmagania rozpoczyna liga mistrzów. Ciekawie zapowiada sie starcie Valencii z PSG. Według mnie są to drużyny o
zbliżonym potencjale co zapowiada bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. PSG w tym sezonie bardzo dobrze radzi sobie zarówno
w lidze francuskiej jak i lidze mistrzów.Ostatnią porażkę zespół francuski zanotował 1 grudnia z przegrywając z Nice 1-2.
W lidze mistrzów doznali tylko jednej porażki przegrywając z Porto 0-1. Valecia trochę gorzej radzi sobie w lidze ale liga
hiszpańska jest bardziej wymagająca. Potrafiła choćby ostatnio zremisować na własnym boisku z Barceloną. Fazę grupową ligi
mistrzów zakończyła z bilansem 4 zwycięstw 1 remisu i ulegając jedynie Bayernowi Monachium.W tym meczu obstawiam remis.
Uważam że PSG jest faworytem w tym dwumeczu a iż grają na wyjeździe i mają w perspektywie rewanż przed własną publicznością
zadowoli ich remis.
⛔ 100
powtórzenie
 
anzelmo 143,9K

anzelmo

Użytkownik
Celtic - Juventus – z opcja remisu
Handicapy na rzuty rożne Celtic +2 rz. rożnych @
1.53
William Hill
Taki oto fajny zakład poboczny wystawił William Hill, co jak co ale walki dzisiaj na pewno nie zabraknie. Szkoci słyną z tego ze nie odpuszczają nikomu- a u siebie sa bardzo nie wdzięcznym rywalem.Jak dla mnie Celtowie będą dożyc do stałych fragmentów gry, bo jest to w ich naturze. Sa bardzo groźni w tym elemencie, maja piłkarzy świetnie przygotowanych fizycznie. Przy wsparciu publiki sa wstanie przenosić góry, pilkarsko może nie będzie to wielkie widowisko ale na pewno emocjonujące. Sporo fauli- pewnie kartek bardzo agresywna gra ze strony gospodarzy dużo wrzutek na Hoopera, myślę ze kornery spokojnie dla Celtow.
✅ 53
 
woomeer 15

woomeer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Legia Warszawa - FK Krasnodar
Typ: Wygrana Legii
Kurs: 2,80
Bukmacher: Expekt
Piłkarze Legii Warszawa rozegraja dziś swój trzeci sparing podczas zgrupowanie w Costa Ballena. Rywalem legionistów będzie rosyjski FK Krasnodar. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17. w Montecastillo. Trener Jan Urban tym razem planuje posłac do boju jedenastkę zbliżoną do tej, jaka zagra w Kielcach z Koroną w pierwszym meczu ekstraklasy w rundzie wiosennej. Piłkarze Warszawskiej Legii mam nadzieję że sobie poradzą z 15-tą drużyną rosyjskiej ligi.
kiepska analiza
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League One
Spotkanie: Hartlepool - Portsmouth
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ten mecz wziąłem ze względu na ogromne spadki na zwycięstwo drużyny gospodarzy, (z ~2,70 do ~1,80-1,90). Są to dwie ostatnie drużyny ligi, jednak ja widzę pewne zwycięstwo Hartlepool, gdyż Pompey nadal mają ogromne problemy ze stabilizacją finansową i kadrową. W poprzedniej rundzie gospodarze wygrali na stadionie Portsmouth 3:1 i myślę, że dziś będzie podobnie. Jak wcześniej powiedziałem są ostatni w tabeli, ale ostatnie 3 mecze to dwie wygrane i remis (1:1 ze Swindon, 2:1 z Notts Country i 3:1 właśnie z Portsmouth). Teraz podejmują ich u siebie, więc motywacja na zwycięstwo i 3 punkty jest ogromna, co daje możliwość przeskoczenia na przedostatnie miejsce w tabeli i ewentualną pogoń za miejscem promującym utrzymanie w lidze, wszystko jest możliwe, dla mnie dziś pewne zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Valencia - PSG
Typ: 1x
Kurs: 1,40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Im bliżej Ligi Mistrzów, tym Valencia spisuje się coraz lepiej. Pewne zwycięstwo z Celtą Vigo (mogło być wyższe), utwierdziło mnie w przekonaniu, że &#39;Nietoperze&#39; postawią duży opór PSG. Paryżanie wyrastają na potęgę, transfer Beckhama dodatkowo umocnił pozycję marketingową drużyny, ale... Najważniejsza jest gra.
W miniony weekend z Bastią 3:1, wcześniej 4:0 z Tuluzą (szybka czerwona kartka dla zawodnika rywali). Teoretycznie te wyniki robią wrażenie, ale mogą być jednocześnie trochę mylne. Nie byli to zanadto wymagający rywale, a brakowało takiej dominacji jaką prezentują Barcelona czy Bayern w swoich ligach. Może i jestem malkontentem, ale jestem zdania, że wyższa półka = dużo wieksze trudności PSG. Dobry przykład to mecz z Lille, gdzie zwycięstwo przyszło po męczarniach.
Valencia u siebie na europejskich boiskach z reguły nie zawodzi. Mestalla to stadion trudny do zdobycia, a jeśli Los Che mierzą w awans, to z pewnością nie mogą u siebie przegrać.
Soldado w formie, Ever Banega rozkręca się z meczu na mecz. I tak jak pisałem we wstępie... Im bliżej Champions League, tym gra Valencii bardziej przekonuje. Mnie przekonali na tyle, aby zaufać im i postawić, że pierwszego meczu nie przegrają. Kurs może nie zachwyca, ale myślę, że to dobra inwestycja na wtorkowy wieczór.
⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Tenis San Jose (USA), twarda (w hala)
Spotkanie Becker B. (Ger)-Harrison R. (Usa)
Typ: 2
Kurs 1.50
Unibet
Na godz 21:30 zaplanowano spotkanie w Hali San Jose w ktorym zagraja Niemiec Becker i Gospodarz Harrison. Mój typ na dzis to wygrana Harrisona po przerwie chłopak wraca na kort po miesiacy przerwy jego rywal za to grał ostatnio w Zagrzebiu i niewyszlo mu to na plus. Wrecz przeciwnie w pojedynkach tych zawodnikow prowadzi Harrison 2-0, mysle ze dzis bedzie ciekawe rowne spotkanie ale to Amerykanin znow wygra i nieukrywam ze licze na jego dobre mecze w tym turnieju zycze mu zeby cos ugrał bo 3 dniowej przerwie i dobrej alko libacji licze na sukces i tym razem powodzenia.

⛔ 100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
siatkowka, Liga mistrzow
spotkanie: Arkas Izmir- ZAKSA
typ DW: 1-3
4,65
Expekt
analiza:
noj doczekalismy sie rewanzowego spotkania w siatkarskiej lidze mistrzow. spotkanie ktorego stawka bedzie awans do Fianal Four.A w nim polski zespol Zaksa kedzierzyn kozle zmierzy sie z tureckim arkasem Izmir. W pierwszym meczu rozegranym na polskiej ziemi gora okazala sie ZAKSA zwyciezajac po tiebreaku. Dzis w Turcji moze byc jeszcze trudniej, zespoly z tamtych regionow europy slyna z charyzmatycznych kibicow. Jednak nie zapominajmy ze przed kilkoma tygodniami grala tam Skra, ktora pokonala miejscowych 3-1. Zaksa napewno zagra zdeterminowana od samego poczatku, nie beda chcieli dopuscic do zlotego seta bo tam moze byc juz roznie. Mamy lepszy siatkarsko zespol i wierze ze anansujemy dalej a sam Agamez meczu raczej nie wygra. Typuje wygrana ZAKSY 3-1
✅ 365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna - ANGLIA: League two
Spotkanie: Yeovil - Preston
Typ:1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Pinnacle Sports
Dzsiaj wieczorem kiedy wszyscy beda ogladac zmagania w LM zmierza sie dwa zespoly z League two. Yeovil druzyna, ktora jest w wysmienitej formie, ostatnie 5 spotkac wygrali, u siebie 4 wygrali jeden zremisowali. Ogladalem dwa mecze Yeovil, powiem wam szczerze, ze jest to druznyna ktora gra bardzo ladna pilke dla oka &quot;porywajaca&quot;.Pogralem sonie strzelca gola Madden jest w gazie w ostatnich pieciu meczach strzelil 8 bramek a lacznie ma ich juz 15 i jest najskuteczniejszym zawodnikiem w League One , i mam nadzieje ze dzis cos ukluje bo obrona Preston nienalezy do najmocniejszych, a przez co gospodarze wygraja. Kurs naprawde zachecajacy az warto zagrac. Powodzenia.
✅ 115
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, League One
Spotkanie: Hartlepool - Portsmouth
Typ: Hartlepool -1
Kurs: 3.10
Betclic
Analiza. Z czysta jedynka uprzedzil mnie kolega - Czaro09, ale w sumie od poczatku myslalem nad tego typu handicapem. Zgodze sie z tym, ze Portsmouth maja ogromne problemy kadrowe i finansowe. Takze i forma Hartlepool ostatnio wyraznie zwyzkuje. U ekipy gosci mozemy zaobserwowac seryjne straty bramek w koncowkach. Jest to o tyle niepokojace, ze niebiescy przestali je zdobywac. Coz, ostatnie mecze Portsmouth na wyjazdach to jakis dramat. 0-2 z Bournemouth, 1-2 z Scunthorpe, 0-2 z Walsall, 0-5 ze Swindon. W domu graja rownie slabo. Ostatnie 9 spotkan to bilans 0-1-8. Nie wroze im takze sukcesu dzisiaj.
Co mozemy powiedziec o Hartlepool? Zlapali wyraznie wiatr w zagle i przy takiej formie moga sie jeszcze utrzymac. Przy dzisiejszej wygranej ich strata do Colchester, czy Scunthorpe wynosilaby tylko 9 punktow. A spotkan do konca jest mnostwo.
Co ciekawe Hartlepool gral z Portsmouth 26 stycznia! Wygrali dosc pewnie to spotkanie 3-1. Dlaczego mieliby nie powtorzyc tego wyniku? Zreszta teraz graja u siebie. Sytuacja Portsmouth z dnia na dzien jest coraz gorsza. Zasluzony klub moze nawet przestac istniec. Hartlepool jest podbudowany udanymi wystepami ostatnio. Sadze, ze spokojnie wygraja w granicach 2-0/3-0/3-1.
Jako ciekawostke podam, ze na poczatku 2012 roku Hartlepool mial passe 5 meczow bez porazki. Pozniej bylo duzo slabiej. Tym razem start w nowy rok takze jest udany! Mysle, ze dzisiejszego wieczoru po raz kolejny wygraja i to co najmniej 2 bramkami. Wszystko w sumie na to wskazuje.
Zycze powodzenia!
⛔ 100
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie:Celtic - Juventus
Typ:zdobyty gool - 00:00-29.59-NIE
Kurs:1,80
Bukmacher:Unibet
Analiza:

Zaczynamy z Ligą mistrzów.Na dziś wytypowałem całkiem niezły typ.Jest to 1/8,więc stawka zaczyna być bardzo wysoka.Nie liczę na to,że goście rzucą się do frontalnego ataku mając rewanż w Turynie,gdzie mało kto ugrywa coś w ostatnich czasach.Celtic na 100% nie będzie chciał stracić bramki u siebie i co za tym idzie - gra skupiona na obronie,sporadyczne ataki aby się nie nadziać na kontrę.Pierwsza połowa jak to często bywa w meczach o duża stawkę to badanie się nawzajem.Nie mam sensu jak już ktoś napisał podawać tu jakiś statystyk,bo obie ekipy spotkały się &quot;X&quot; lat temu (12 lat),a liga szkocka w porównaniu do włoskiej to jak porównywać paluszki do schabowego.Będzie to mecz moim zdaniem oscylujący w granicach remisu,może Juve przechyli szale w drugiej połowie.Typ jak najbardziej do grania.
⛔ 100
 
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Spotkanie: Celtic - Juventus
Typ: 1x
Kurs: 2.03
Buk: bet-at-home
Analiza:

Celtic w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrał osiem razy i dwa razy przegrał.
Juventus w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrał cztery razy, cztery razy zremisował i dwa razy przegrał.
Według mnie zdecydowanym faworytem jest Celtic ponieważ są w bardzo dobrej formie. W ostatnim spotkaniu rozegranym między sobą w 31.10.01 Celtic wygrał 4:3. Dużo czasu minęło od tego spotkania dlatego więc w tym spotkaniu dałem zdecydowanie 1x.
⛔ 100
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: Championship
Spotkanie:
Hull - Derby
Typ:
Hull
Kurs: 1.95
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Dziś skromny kurs, jako że liga mistrzów jest juz rozklepa że nie ma gdzie palaca włozyć proponuje cos z 2 ligi Angli. Hull(4) u siebie bedzie podejmować Derby(10) ogólnie sytacja w tabeli jest bardzo napięta miesca 2-4 maja tyle samo punktów wiec każdej z tych druzyn z pewnoscia zalezy na zdobycie punktów i odskoczenie od rywali. Hull to druzyna grają równie dobrze u siebie jak na wyjezdzie wiec to nie jest atut ze graja u siebie i ogólnie grają w kratke lecz to druzyna na której sie nie zawiodłem i jestem w stanie dziś zaufać w moim odczuciu ma zdecydowanie większy poleciał i determinacje żeby dziś zdobyć 3 pkt. Derby z kolei to drużyna która gra bardzo słabo na wyjeździe również w kratkę przegrane przeplatają remisami i jedynce co dziś są w stanie wywalczyć to remis. stawiam dziś na Hull którzy maja okazje podskoczyć w tabeli oraz h2h jest w kartkę i tu również wypada dziś zwycięstwo ???? , powodzenia!
✅ 95
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Valencia - PSG
Typ: Zlatan Ibrahimović strzeli 2 bramki lub więcej
Kurs: 5,50 (5,00)
Bukmacher: Bet365
Analiza: Szczerze powiedziawszy, typ bardzo ciężki. Ale jak najbardziej warty gry... Tak na prawdę, to właśnie Szwed ciągnie grę Paryżan w ataku. Niby 45 bramek strzelonych przez dzisiejszych gości, na francuskich boiskach, ale z tego prawie połowa właśnie Szweda. Dziś zagrają z Valencia, po której można się spodziewać wszystkiego. Z jednej strony mamy &quot;Nietoperzy&quot;, którzy dostają 0:5 z Realem Madryt u siebie, już do połowy. By potem oglądać tą samą drużynę, walczącą z &quot;Królewskimi&quot; jak równy z równym, czy też grającą z Barceloną na remis... Drużyna Ancelotti&#39;ego jest obecnie w gazie. Odkąd Włoch przeszedł na formację 4-4-2, wszystko wygląda znacznie lepiej. Gra skrzydłami, środkiem, wszystko pod niezawodnego wręcz &quot;Ibrę&quot; , jednak inni gracze także są w tym &quot;planie&quot; i sami także strzelają. Ekipa gośći ma według mnie znacznie lepszy skład, nie spodziewam się dziś fajerwerków i pogromu, której ze stron. Ale jeżeli ktoś ma strzelać na Estadio de Mestalla, to właśnie Szwed... Myślę, że warto spróbować.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Championschip
Spotkanie Brighton &amp; Hove Albion - Blackburn Rovers
Typ: Blackburn Rovers
Kurs: 3,35
bet-at-home
Dzisiaj na The American Express Community Stadium dojdzie do pojedynku tamtejszego klubu Brighton &amp; Hove Albion z Blackburn Rovers. Mecz ten rozpocznie się kwadrans przed godziną dwudziestą pierwszą. Obie ekipy sasiadują ze sobą w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują obecnie siódme miejsce zaś goście z ósme. Ja większe szanse na sukces w tym spotkaniu daje Blackburn Rover. Ostatnio są w doskonałej formie. Wygrali trzy ostatnie pojedynki. W Pucharze Anglii pokonali Derby County trzy do zera po golach Kazim-Richardsa, Danna i Rhodesa. Kolejny mecz to wygrana z Bristol City, tu dwie bramki zdobył Rhode. Natomiast w ostatni weekend wygrali z Ipswich Town. Co do gospodarzy to co prawda w weekend wymęczyli jednobramkowe zwycięstwo z Hull City zaś kolejkę wcześniej zostali rozgromieni przez Scheffield Wednesdey. W trym spotkaniu czerwoną kartką ukarany został angielski napastnik Ashley Barnes i w konsekwencji czego nie zagra w dzisiejszym pojedynku co stanowić będzie osłabienie dla drużyny gdyż ma on na koncie sześć trafień a w ostatnich meczach trafiał dość regularnie. Niepewny jest występ także kluczowego obrońcy trzydziestodwuletniego Szkota Gordona Greera. Podobną kontuzję uda ma Walijski pomocnik Andrew Crofts i on także nie zagra. Blackburn Rovers ma duże szansę walki w play offach i napewno będzie chciał wykorzystać dzisiejsze osłabienie gospodarzy.
⛔ 100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
Spotkanie: Celtic - Juventus
Typ: Pierwsza połowa - Celtic
Kurs: 5.0
Buk: Unibet
Analiza: Celtowi są w znakomitej dyspozycji. Wiadomo, to tylko liga szkocka, ale mam wrażenie, że ten zespół stać na jeszcze więcej własnie w europejskich rozgrywkach. Skoro pokonali Barcelonę, to mogą nasiać strachu także Juventusowi. Wiadomo, ze bronili wtedy Częstochowy, wiadomo, że Barca mogła nie podejsc do mecuz z pełnym zaangazowaniem. Dzisiaj obie te rzeczy się zmienią. Przede wszystkim nie sądzę, by tak jak zapowiada Lenon, zespół skupił się tylko na defensywie. Z pewnością będą chcieli wykorzystać atut trybun i spróbowac ruszyć z impetem. A nawet jeśli nie będa mieli w planach odwaznej gry, to powinny ich ponieść własnie trybuny. Myślę, że z czasem, im bliżej końca gry, tym bardziej przewagę będzie osiągało Juve, ale... pierwsza połowa - to twarda gra Celtów, zwarta defensywa i groźne ataki. Tak to sobie przynajmniej wyborażam. To jest możliwe. Dopóki Celtic będzie w stanie grać blisko rywala, dopóki będzie miał siły, dopóty może liczyć tutaj na korzystny wynik. Wiele nie potrzeba do gola przecież. Wystarczy jakiś przypadek. Natomiast Juve moim zdaniem w tym sezonie jest po prostu słabsze niż rok temu. Pokazują to ich porażki z Milanem czy z Interem lub Lazio. Ostatnio mieli też dołek formy, z którego niby wyszli, ale mnie nie przekonuje ich gra. I pdoobnego zdania jest spora grupa fanów Juve.
⛔ 100
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: piłka ręczna, Hiszpania ASOBAL
spotkanie: Posada - Barcelona
typ: Barcelona (-14.5)
kurs: 2,45
bukmacher: bet365
analiza:
przed nami spotkanie 18. kolejki ligi hiszpańskiej piłkarzy ręcznych pomiędzy zespołami Pilotes Posada i FC Barcelona. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Barca, która zajmuje obecnie 1. miejsce w ligowej tabeli, w tym sezonie drużyna ze stolicy Katalonii wygrała wszystkie ze swoich 17 spotkań. Ich bilans bramkowy wynosi obecnie 576:361. Więc średnio Barca wygrywa z każdym przeciwnikiem 11-12 bramkami. Natomiast drużyna Pilotes w tym sezonie spisuje się bardzo przeciętnie i jest zagrożona spadkiem w tabeli zajmują 14. miejsce z dorobkiem 11 punktów na który złożyły się 4 zwycięstwa, 3 remisy i 9 porażek. Ich stosunek bramek wynosi 435:488. Z 9 spotkan u siebie wygrali 3, 2 zremisowali i ponieśli 4 porażki. Typuje bezpiecznie -14.5, choć zapewne Barca będzie chciała wynagrodzić kibicom ostatnia porażkę w LM z Fuchse i pewnie zwycięży 17-18 bramkami.
✅ 145
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom